>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Niemcy - Algieria [30.06.2014, poniedziałek, godz. 22:00]

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Buki są zawsze i tak na plusie. Ale to jak zagrali Niemcy, to zakrawa o kpinę! Już nie mówię o moim wtopionym handicapie, ale jak widzę jak się guzdrzą bo same akcje, żeby chociaż ustrzelić bramkę, to jak koń pod górę ciskają się jak by grali pierwszy mecz w swoim życiu. ???? Muller, chyba pomylił dyscypliny, gleba podczas rzutu wolnego.... teraz można sobie na nich powrzucać ;) ???? niedosyt pozostaje i liczę że Francja ich pociśnie, bo na dalsze gry w tych Mistrzostwach Szwaby po prostu nie zasługują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Muller, chyba pomylił dyscypliny, gleba podczas rzutu wolnego.... teraz można sobie na nich powrzucać ;) ???? niedosyt pozostaje i liczę że Francja ich pociśnie, bo na dalsze gry w tych Mistrzostwach Szwaby po prostu nie zasługują.
Muller pomylił dyscypliny? :grin: Jakie to obiektywne i profesjonalne z Twojej strony.. :] Jeden z najlepszych na boisku w przeciwieństwie do drewnianego Mertersackera, bezproduktywnego Ozila czy statycznego Howedesa. Bez porównania oczywiście z Neuerem, który nieraz dziś uratował Niemcom tyłek. Btw. spotkanie z Francją będzie wg mnie zupełnie innym meczem, z którego prawodopodobnie nasi sąsiedzi wyjdą zwycięsko ;)
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Takie stwierdzenia nie maja sensu. Gdyby po 10 min 2 polowy bylo 3-0 dla Niemcow, to tez nikt nie moglby miec pretensji. Wszystko jest kwestia wykorzystania okazji, jak w kazdym sporcie zreszta.
 
K 14

kuba83bb

Użytkownik
Natomiast wybitnie głupio, to jest kierowanie się instynktem stadnym.
Zgadzam się w 100%, właśnie dzisiaj popełniłem ten błąd, miałem dać poniżej 3,5 bramki, i za mniejszą kwotę poniżej 2,5.

Ale oczywiście pokierowałem się tym głupim instynktem i tak jak większość handi -1 - niemcy ????

Nigdy więcej takich błędów, od teraz tylko własne typy.
Pozdrawiam.
 
P 0

pentla

Użytkownik
Ja tam nie żałuje, że grałem na Niemców bo każdy rozsądny człowiek, profesjonalista bądź amator zagrał by podobnie. Kwestia czy wydarzy się &quot;cud&quot;, jak niestety w tym przypadku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja tam nie żałuje, że grałem na Niemców bo każdy rozsądny człowiek, profesjonalista bądź amator zagrał by podobnie. Kwestia czy wydarzy się &quot;cud&quot;, jak niestety w tym przypadku.
Anglia nie wychodzi z grupy.
Włochy nie wychodzą z grupy.
Hiszpania nie wychodzi z grupy.
Portugalia nie wychodzi z grupy.
To nie są żadne &quot;cuda&quot;.

Widziałem wygraną Algierii z Niemcami na MŚ w Hiszpanii. I wtedy również &quot;rozsądni ludzie, profesjonaliści bądź amatorzy&quot; mówili o cudzie.
W &quot;cudowny&quot; sposób, Algierczycy za każdym razem łoili Niemcom skórę na Mistrzostwach Świata. I również dzisiaj, w regulaminowym czasie Niemcy nie potrafili uporać się z Algierią.
Kto choć czasem przyglądał się grze Algierii widzi, co to za drużyna.
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Ja tam nie żałuje, że grałem na Niemców bo każdy rozsądny człowiek, profesjonalista bądź amator zagrał by podobnie. Kwestia czy wydarzy się &quot;cud&quot;, jak niestety w tym przypadku.
Zgadzam się, przed meczem nikt nie pytał CZY Niemcy wygrają tylko JAK WYSOKO a gadanie po fakcie lub w trakcie spotkania widząc jego przebieg delikatnie mija się z celem. Kurs na zwycięstwo Niemców był identyczny jak na wygraną Belgii z Algierią w pierwszym meczu grupowym czyli po prostu zawyżony a przy tym kuszący.
Sam stawiałem i przegrałem ale szacunek piłkarzom Algierii się należy bo widać było, że do Brazylii przyjechali grać i walczyć a nie przeliczać dolary transportowane samolotami z Afryki.
Cóż, pozostaje tylko wierzyć w to, że NAJLEPSZA drużyna na tych mistrzostwach - która w każdym spotkaniu gra na 100%, nie bawi się w żadne kalkulacje, gra pięknie i skutecznie - najpierw wybije z głowy gospodarzom marzenia o tytule a następnie odprawi do domu zwycięzce pary Francja - Niemcy by ostatecznie sięgnąć po trofeum ;)
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Ja tam nie żałuje, że grałem na Niemców bo każdy rozsądny człowiek, profesjonalista bądź amator zagrał by podobnie. Kwestia czy wydarzy się &quot;cud&quot;, jak niestety w tym przypadku.
Jak jesteś taki rozsądny to nie obstawiaj meczy, bo przeważnie będziesz wtapiał i z czasem nikt Cie już nie uzna za rozsądną osobę.
Śmiali się jak grałem awans Niemców po małym kursie ✅ to teraz będą co niektórzy cienko piszczeć i udawać pomeczowych znawców.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Jak jesteś taki rozsądny to nie obstawiaj meczy, bo przeważnie będziesz wtapiał i z czasem nikt Cie już nie uzna za rozsądną osobę.

Śmiali się jak grałem awans Niemców po małym kursie ✅ to teraz będą co niektórzy cienko piszczeć i udawać pomeczowych znawców.
i co z tego &quot;znafco&quot;, ze trafiles 1.10 jak w tym nie bylo zadnej wartosci i zbytnio sie nie nachapales. Smiali sie bo granie po takich kursach singli jest smieszne. Lepiej podjac dobra decyzje (a wszystkie handicapy w strone Niemiec mialy value porownujac nawet z kursami co byly wystawione na Belgie w meczu z Algieria) i wtopic na handi niz grac to co ty zagrales. W dluzszej perspektywie czasu i tak to sie zwroci. Ale swiruj dalej eksperta i przy niskich kursach graj z jeszcze wieksza podporka.
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Wynik Niemców na pewno rozczarował. Sam tu widziałem minimum 2:0 i się ostro przejechałem. Widać, że mimo ogromnego potencjału ofensywnego, mieli duże problemy z przedarciem się przez dobrze zorganizowaną obronę Algierii. Ba, sami kilka razy byli w opałach i mogli stracić bramkę po groźnych kontrach ze strony Feghouliego i Soudaniego. Wiele razy sytuację ratował Neuer. Pod koniec pierwszej połowy Niemcy już przejęli inicjatywę, ale zawiodła skuteczność. A zaczęło się od niewyobrażalnego pudła Mario Götze&#39;go z 3 metrów, który niestety od czasu transferu do Bayernu jest cieniem tego piłkarza z BVB. Gdyby wtedy było 1:0, uważam, że sprawa załatwiona. Od początku drugiej połowy nacierali i po raz kolejny brak skuteczności zadecydował o tym, że nie strzelili tu gola w czasie regulaminowym. Ogromny pech, że nic nie wpadło w tylu stuprocentowych sytuacjach, np. strzał Müller&#39;a głową... Za to w dogrywce od razu potrafili strzelić. Czułem, że tak właśnie się stanie. Wiele ludzi popłynęło, ale takie mecze też się zdarzają.
Osobiście uważałem Niemców za głównych faworytów tych mistrzostw, wobec słabej postawy Brazylii czy Argentyny, ale po wczorajszym meczu już nie jestem taki pewny. Właściwie to tylko pierwszy mecz z Portugalią wygrany 4:0 był na miarę ich możliwości. Potem było już tylko gorzej. Ich kolejny rywal - Francja naprawdę wygląda bardzo dobrze i będą poważną przeszkodą dla Die Mannschaft.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Też wtopiłem na Niemcach. Mocno boli naprawdę. Stres już zaczął mnie przyciskać jak pierwsza połowa okazała się remisem. A Potem to już taki flame na siebie człowiek robi, że czemu nie dał typ na samą kwalifikację. Co gorsza kupon był w dublu z Francją i to jej się bałem. A tu taka kara. Trudno się teraz pozbierać.
Dla nas to drugi mecz, w którym Niemcy pokazują brak skuteczności, 1:0 z USA i 0:0 z Algierią w 90 minutach. Teraz to tylko typować awanse.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Równie dobrze mozna to napisać w stronę Algerii - też mieli swoje sytuacje i to nie byle jakie.
Szczerze mówiąc jak zobaczyłem, żeś zabrał głos w sprawie tego meczu to spodziewałem się lamentowania w stylu: wałek ! przekręt! ustawka! jak to przez 90 minut Niemcy nic nie strzelają a w drugiej minucie dogrywki już jest 1:0.
A tu taka niespodzianka. Ani słowa o spisku. Bo przecież Niemcy nie kombinują......... A może właśnie najciemniej jest pod latarnią????
Cholera muszę się uszczypnąć bo zaczynam kobinować tak jak Ty ;).
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Szczerze mówiąc jak zobaczyłem, żeś zabrał głos w sprawie tego meczu to spodziewałem się lamentowania w stylu: wałek ! przekręt! ustawka! jak to przez 90 minut Niemcy nic nie strzelają a w drugiej minucie dogrywki już jest 1:0.
A tu taka niespodzianka. Ani słowa o spisku. Bo przecież Niemcy nie kombinują......... A może właśnie najciemniej jest pod latarnią????
Cholera muszę się uszczypnąć bo zaczynam kobinować tak jak Ty ;).
Skończcie pierdol.ć głupoty na tym forum. Jesteś cwany to wyłapiesz &quot;kombinowanie&quot;. To też element który każdy z obstawiających może wziąć pod uwagę przy danym typie. Przykład: wykartkowanie się. To też &quot;kombinowanie&quot; a wystarczy spojrzeć przed meczem jak wygląda sytuacja zawodników (i nie chodzi tu tylko o MŚ).
Jest informacja o wszczęciu postępowania w sprawie Kamerunu czyli ktoś oprócz @dawczana ma podobne informacje. Zobaczymy jak sprawa się potoczy.
Mówisz o tym że najciemniej pod latarnią. Oglądałeś mecz ? Czy coś w nim było dla Ciebie zadziwiającego, że wysuwasz takie ironiczne wnioski? Może Afrykanie zagrali super mecz i postawili bardzo ciężkie warunki Niemcom? Trzeba odróżniać pewne fakty...
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Skończcie pierdol.ć głupoty na tym forum. Jesteś cwany to wyłapiesz &quot;kombinowanie&quot;. To też element który każdy z obstawiających może wziąć pod uwagę przy danym typie. Przykład: wykartkowanie się. To też &quot;kombinowanie&quot; a wystarczy spojrzeć przed meczem jak wygląda sytuacja zawodników (i nie chodzi tu tylko o MŚ).
Jest informacja o wszczęciu postępowania w sprawie Kamerunu czyli ktoś oprócz @dawczana ma podobne informacje. Zobaczymy jak sprawa się potoczy.
Mówisz o tym że najciemniej pod latarnią. Oglądałeś mecz ? Czy coś w nim było dla Ciebie zadziwiającego, że wysuwasz takie ironiczne wnioski? Może Afrykanie zagrali super mecz i postawili bardzo ciężkie warunki Niemcom? Trzeba odróżniać pewne fakty...

A ten wyrwał się jak Filip z konopii. Z choinki się urwałeś synku?
Pewna niemiecka gazeta rozpuściła plotkę. Pewnie czytają to forum i wzięli pod uwage dywagacje Dawczana i tylko dla zmyły postanowili zabrać się za Kamerun a nie za Ghane (żeby nie było, że jakiś Polak (bez urazy) wykminił to szybciej niż oni). Gwarantuje ci, że za chwilę się okaże, że to były tylko zwykłe ploty jakiegoś szmatławego dziennikarzyny żeby podbić sprzedaż szmatławej gazety i sprawa umrze śmiercią naturalną.
Właśnie, mój post był ironiczny, więc nie wiem o co się gardłujesz. Uspokój się chłoptasiu bo ci żyłka pęknie.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
synku;ci;chłoptasiu
Zmieniłbyś formę wypowiedzi w innej sytuacji...
Od jakiegoś czasu panuje na tym forum atmosfera prześmiewania się z wszystkich i z wszystkiego. Robi się z tego forum burdel. Ktoś napisze kilka słów w sposób nieszablonowy i nagle zostaje przez takich jak Ty zmieszany z błotem. Nie wiem czy wiesz co oznacza termin &quot;forum&quot;? Nie wiem też czy wiesz po co są dane tematy i jaki jest regulamin tego miejsca ? Po co się spinasz, ironizujesz jeśli Twój post nie wnosi niczego, kompletnie niczego do tego tematu ? Chciałeś pocisnąć - napisz mu wiadomość na PW.
Masz coś ciekawego do powiedzenia na temat samego meczu ? Chcesz wspomnieć o taktyce Loewa lub Halilhodzica ? Chcesz ocenić czyjąś postawę, ocenić jego wkład w grę ? Może chcesz napisać kilka słów o motoryce i przygotowaniu do tego spotkania niektórych zawodników ? Napisz kilka ciekawych statystyk z tego meczu - kto przebiegł najwięcej, kto najmniej, kto wykonał najwięcej sprintów, kto miał najlepszą celność podań itd. Może zobaczysz jeszcze raz to spotkanie albo jego skrót, weźmiesz pod lupę jeden z kontrataków Algierii i podasz w ile sekund potrafili przedostać się spod jednego pola karnego pod drugie i napiszesz że powinien być to materiał dla drużyn chcących grać z kontry ? W końcu - zrób kur.a coś pożytecznego dla tego tematu i pozwól innym czerpać z tego meczu doświadczenie na dalszą część turnieju.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Zmieniłbyś formę wypowiedzi w innej sytuacji...

Od jakiegoś czasu panuje na tym forum atmosfera prześmiewania się z wszystkich i z wszystkiego. Robi się z tego forum burdel. Ktoś napisze kilka słów w sposób nieszablonowy i nagle zostaje przez takich jak Ty zmieszany z błotem. Nie wiem czy wiesz co oznacza termin &quot;forum&quot;? Nie wiem też czy wiesz po co są dane tematy i jaki jest regulamin tego miejsca ? Po co się spinasz, ironizujesz jeśli Twój post nie wnosi niczego, kompletnie niczego do tego tematu ? Chciałeś pocisnąć - napisz mu wiadomość na PW.

Masz coś ciekawego do powiedzenia na temat samego meczu ? Chcesz wspomnieć o taktyce Loewa lub Halilhodzica ? Chcesz ocenić czyjąś postawę, ocenić jego wkład w grę ? Może chcesz napisać kilka słów o motoryce i przygotowaniu do tego spotkania niektórych zawodników ? Napisz kilka ciekawych statystyk z tego meczu - kto przebiegł najwięcej, kto najmniej, kto wykonał najwięcej sprintów, kto miał najlepszą celność podań itd. Może zobaczysz jeszcze raz to spotkanie albo jego skrót, weźmiesz pod lupę jeden z kontrataków Algierii i podasz w ile sekund potrafili przedostać się spod jednego pola karnego pod drugie i napiszesz że powinien być to materiał dla drużyn chcących grać z kontry ? W końcu - zrób kur.a coś pożytecznego dla tego tematu i pozwól innym czerpać z tego meczu doświadczenie na dalszą część turnieju.

Cóż, troszkę sie wysiliłes, poszperałeś w necie, ułożyłeś przy pomocy google parę mądrych zdań. Tylko co z tego??? Cóż takiego wartościowego wnoszą do tego forum Twoje wpisy? Czy ktoś skorzystał kiedyś z Twoich analiz, typów czy porad? Dawczan i jemu podobni robią ludziom wodę z mózgu wypisując bzdury o rzekomych ustawkach. Zawsze, przy okazji tego typu imprez pojawiają się plotki (tak plotki, bo nikt jeszcze nikomu niczego nie udowodnił) o ustawianiu wyników. To jest szukanie na siłę taniej sensacji. Co może Nigeria też oddała mecz Francji??? Przecież wszystkie warunki Dawczana zostały spełnione - drużyna z Afryki, piłkarze kłócący się o pieniądze, bramka samobójcza i prezent bramkarza. Przecież wszystko się zgadza.
Trzeba być skończonym idiotą żeby w takich meczach jak Portugalia-Ghana doszukiwać się ustawki.
Tyle w temacie. A teraz możecie się nawzajem dowartościowywać i łechtać.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
poszperałeś w necie
Oglądałem mecz a z tytułu bycia integralną częścią środowiska piłkarskiego mogę rozłożyć Ci ten mecz na czynniki pierwsze pod względem taktycznym, motorycznym każdego z zawodników, pod względem sędziowskim i pewnie jeszcze kilkoma innymi.
Cóż takiego wartościowego wnoszą do tego forum Twoje wpisy?
Podejdź do lustra i patrząc w nie wypowiedz te zdanie na głos...
Czy ktoś skorzystał kiedyś z Twoich analiz, typów czy porad
Myślę że lepiej czyta się forum bukmacherskie kiedy ktoś wypowiada się merytorycznie niż w sposób który Ty nam prezentujesz.
Osobiście zamknąłbym ten temat jak każdy inny po upływie jednego, dwóch dni po meczu. Więcej nie ma sensu pisać.
Kolejny mecz Niemców to pojedynek z Francją. Ktoś już zaznaczył że ten mecz będzie zupełnie inny i w 100% się z tym zgadzam. Niech tylko zdrowie każdemu dopisze i niech to spotkanie rozegra się w najsilniejszych składach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mnie najbardziej śmieszą ludzie piszący o tym, że można się było tego spodziewać. Piszą to po meczu, a jakoś przed meczem nie było nikogo kto by podał cokolwiek w stronę Algierii. Prawda jest taka, że to jeden z tych meczy kiedy my typerzy zrobiliśmy absolutnie wszystko dobrze, z przebiegu meczu też się to zgadzało, ale po prostu zabrakło odrobiny szczęścia. Udowodniła to dogrywka gdzie już w 3 min Niemcy wyszły na prowadzenie. Osoba, która trochę się zna na bukmacherce mogła właśnie w czasie przerwy, przed dogrywką zagrać grubo na awans Niemiec (po 1,40, ja złapałem 1,35) i na wygraną Niemiec w dogr (ja złapałem po 2,00). Widać było jak Niemcy w II poł przycisnęli i nawet jak by doszło do karnych w ekipie Niemiec stoi jeden z najlepszych bramkarzy na świecie. Każdy więc mógł sobie to trochę skontrować. Ja osobiście skontrowałem, za niską stawką, ale zminimalizowałem chociaż straty. Czytałem wpisy w tematach, że ludzie grubo popłynęli na tym &quot;pewniaku&quot;, że niektórzy chcą iść na terapię anty hazardową, ale każdy kto zna zasady i bawi się w bukmacherkę wie, że nie istnieje coś takiego jak &quot;pewniak&quot; i kluczem do sukcesu jest odpowiednie stawkowanie. Jeszcze w poprzednim dniu czytałem jak niektórzy nie wiem czy żartowali, czy na serio pisali o graniu Niemiec + Francji all-in. Ludzie ile to już razy się można było przejechać na kursach 1,10 - 1,30 ? To nie oznacza, żeby tego nie grać bo ja sam gram systemowo na handi faworytów, za co zresztą jestem tu często wyśmiewany, ale trzeba grać z głową wiedzieć co i przede wszystkim dobierać odpowiednio stawki BO W BUKMACHERCE NIGDY NIE BYŁO I NIE MA PEWNIAKÓW !
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Oglądałem mecz a z tytułu bycia integralną częścią środowiska piłkarskiego mogę rozłożyć Ci ten mecz na czynniki pierwsze pod względem taktycznym, motorycznym każdego z zawodników, pod względem sędziowskim i pewnie jeszcze kilkoma innymi.



Podejdź do lustra i patrząc w nie wypowiedz te zdanie na głos...


Myślę że lepiej czyta się forum bukmacherskie kiedy ktoś wypowiada się merytorycznie niż w sposób który Ty nam prezentujesz.

Osobiście zamknąłbym ten temat jak każdy inny po upływie jednego, dwóch dni po meczu. Więcej nie ma sensu pisać.
Kolejny mecz Niemców to pojedynek z Francją. Ktoś już zaznaczył że ten mecz będzie zupełnie inny i w 100% się z tym zgadzam. Niech tylko zdrowie każdemu dopisze i niech to spotkanie rozegra się w najsilniejszych składach.

Hmmm, jak na razie żadnej merytorycznej wypowiedzi w Twoim wykonaniu nie zauważyłem a mimo to z jedną z nich mogę się z zgodzić.
Mianowicie z propozycją zamknięcia tematu.
Nie chce mi się już z Wami przegadywać. Każdy ma swoje racje i przy nich pewnie pozostanie. Nie było moją intencją (przynajmniej w pierwszych wpisach) wyśmiewanie czy obrażanie kogokolwiek. Potem to już było odszczekiwanie się Dawczanowi. Ale dobra. Koniec z tym. Niech Dawczan szuka sobie dalej ustawek. Ja jestem raczej z tych &quot;niewiernych Tomaszów&quot; co to nie uwierzą dopóki nie zobaczą.
Jeżeli poczułeś się urażony moimi wpisami to sorry.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Nie ma już co płakać na rozlanym mlekiem... tym, którzy przejechali się na Niemcach współczuję (sobie również). Przed meczem trudno byłoby sobie wyobrazić podobny scenariusz - mam na myśli impotencję strzelecką Niemców i niesamowite parady algierskiego bramkarza. Takie mecze jak ten wczorajszy zdarzają się rzadko, ale jednak się zdarzają i buki wtedy są mocno zarobione. Pozostaje wyciągnąć wnioski... chociaż nie mam wątpliwości, że gdyby można było cofnąć czas, to też (przed meczem) zagrałbym na wygraną Niemców w regulaminowym czasie.
A propos ludzi, którzy zastanawiają się nad &quot;stopem&quot; w graniu, jakąś dłuższą przerwą to jest to zupełnie zrozumiałe, bo poza stratą pieniędzy na naszych zachodnich sąsiadach stracili coś jeszcze ( ja również) - pewność typowania. Bo skoro wczorajszy mecz mógł się zakończyć remisem, to w zasadzie każdy wynik w pozostałych meczach na tym Mundialu jest możliwy.
Wniosek dla zdrowia jest prosty - nie grać wcale lub obstawiać za 1/100 tego co się miesięcznie zarabia. Tylko nie zawsze jest to takie proste gdy widzi się 33% na Niemców z Algierią...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom