>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Niemcy - Algieria [30.06.2014, poniedziałek, godz. 22:00]

dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Niemcy-Algieria (Niemcy hc -1) @1.9
Jak na moj gust to Niemcy wygraja wiecej niz jedna bramka. Algieria osiagnela juz sukces na tych mistrzostwach, a Niemcy ponizej bardzo odbrego poziomu nigdy nie schodza. Atletycznie moze jeszcze obydwie druzyny sa zblizone, ale tutaj zadecyduja umiejetnosci. Jakos trudno mi sobie wyobrazic, zeby jeden z glownych faworytow do koncowego triumfu nie potrafil wygrac w regulaminowym czasie z jedna z dwoch afrykanskich druzyn na tym etapie rozgrywek. Jakies afrykanskie druzyny do tego etapu sie dostaly, chociaz nie uwazam zeby Bosnia, ktorej nie uznali prawidlowo strzelonej bramki na 1-0 z Nigeria czy Rosja byly zespolami gorszymi. Tutaj jednak prawdopodobnie obydwie reprezentacje z Czarnego Ladu zakoncza swoj udzial w turnieju. Ktos sobie wyobraza krytyke u niemieckich sasiadow, gdyby Manschaft chocby zremisowal, nie wspominajac o odpadnieciu ? Niemcy jak strzela bramke to o druga tez bedzie pozniej duzo latwiej w moim mniemaniu, stad podchodze pod tym z handicapem.
 
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Witam, czy mógłby ktoś z Was wytłumaczyć mi różnicę z typów jakie prezentuje bet365?

Niemcy - Algieria (handi azjatycki, Niemcy -1,5) 2,050
Niemcy - Algieria (wynik handi, Niemcy -1) 1,9
Handi -1,5 zawsze ma dwie opcje, albo wchodzi albo nie bo jest &quot;połówka&quot; różnicy. Jeśli Niemcy wygrają 2:0 wchodzi (3:1, 4:1 itd... różnica 2 goli musi być)
W drugim przypadku jest zwrot stawki, jeśli zagrasz np -0,5, -1 to połowa zwrot połowa win
 
S 150

spasny

Użytkownik
l3ochnia i kris_nh piszcie precyzyjnie, bo tylko namieszacie gościowi. Jest tak jak pisze FLPman -1.5 (ah) azjan to to samo co -1 handicap (zwykły europejski). Zwroty są TYLKO w azjatyckich np 0, -1, -2 itp.
Dlatego kurs przy zdarzeniach -1 azjan vs -1 handi europejski nigdy nie jest nawet bliski (zazwyczaj np przy -1 jest to roznica 0.40 - 0.50 lub wyzsza).
AdamZgr jesli chcesz grac zwyciestwo Niemcow dwoma lub wiecej to graj handi azjatycki -1.5. Jedyny minus grania jakichkolwiek azjanow to to ze najczesciej nie wliczaja sie do obrotu bonusowa kasa.
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Niemcy - Algieria
Tak jak pisałem przy meczu Francji tak i tu raczej nie ma co spodziewać się zaskakujących rozstrzygnięć. Nasz zachodni sąsiad w dobrym stylu przebrnął fazę grupową i jak zapewnia trener Loew, jego drużyna nie pokazała jeszcze wszystkiego. Wydaje mi się, że i tym razem nie trzeba będzie wchodzić na wyżyny swoich umiejętności, by pokonać rywala. Niemcy będą prowadzić grę cierpliwie czekając na swoje okazje, a tych z pewnością nie zabraknie. W dzisiejszym meczu nie pewny jest występ Podolskiego który ma jakieś problemy mięśniowe. Także Boateng trenował indywidualnie ale sądzę że zagra. W ostatnim meczu też miało go nie być, a spędził na boisku cały mecz. Trener reprezentacji Niemiec ma ten komfort, że nie będzie większego problemu z zastąpieniem ich innymi zawodnikami z ławki rezerwowej.
W Algierii natomiast euforia po tym jak pierwszy raz w historii piłkarze pod wodzą trenera Halilhodzicia awansowali do fazy pucharowej mundialu. Kto oglądał obrazki po zakończonym meczu przeciwko Rosji widział jak wielkie to dla nich osiągnięcie. Dziś jednak przeciwnik z najwyższej półki i ciężko będzie wywalczyć awans. Liderem zespołu jest Feghouli przez którego przechodzi piłka w większości ataków. Świetnie spisuje się także Slimani, który swoim trafieniem z Rosją zapewnił drużynie awans z grupy.
W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się defensywnego nastawienia drużyny Algierii i czekania na kontrę. Jednak tym razem nawet o takie rozwiązanie będzie ciężko. Piłkarze z Czarnego Lądu zdają sobie sprawę, kto dziś stanie na przeciw nim. Swój plan na mundialu spełnili, więc nawet przegrana z tak wysoko notowanym rywalem nie pomniejszy ich sukcesu przed rodakami w kraju. Sądzę, że w pierwszej połowie naładowani energią piłkarze Algierii będą w stanie powstrzymywać przeciwnika. Jednak pamiętając mecz z Belgią, z czasem cofają się zbyt mocno pod własną bramkę, a to taka reprezentacja jak Niemcy potrafi wykorzystać.
Moje typy:
poniżej 2.5 gola 2,37 WilliamHill ✅
REMIS I połowa 2,60
Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 8

korwinista

Użytkownik
Już dziś NIEMCY zmasakrują Algierię. Pozostaje jedynie pytanie: &quot;jak mocno?&quot;.
Uważam, że będzie do pierwszy do tej pory mecz, w którym można się spodziewać prawdziwego gradu goli ze strony drużyny DFB (nawet rzędu 4:0 - 5:0).
Myślę, że będzie to mecz, w którym Thomas Müller będzie sam osobiście próbował strzelić 2 lub więcej goli, aby wybić się na pierwsze miejsce klasyfikacji strzelców MŚ2014 (W kolejnych meczach będzie już znacznie trudniej się w to bawić, mecze będą już bardziej kontrolowane-bez szaleństw.).
Jednym z dodatkowych plusów dla drużyny Niemieckiej, jest ramadan panujący wśród większości algierczyków.
Tak więc: będzie widowiskowo! ????
Moje typy:
Niemcy HC-1 @1,9 ᵁᴺᴵᴯᴱᵀ (9/10) - myślę, że ten zakład to hit całych MŚ2014! ????
Müller T.: Strzeli przynajmniej 2 gole @5 ᵁᴺᴵᴯᴱᵀ (1/10)
Niemcy HC-2 @3,4 ᵁᴺᴵᴯᴱᵀ (2,5/10)

I &quot;dla jaj&quot; stawiam:
Niemcy HC-4 @11,5 ᵁᴺᴵᴯᴱᵀ (0,5/10)

Pozdrawiam! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Typ: Niemcy -2 gola
Kurs: 3
Bet365

Wybrałem spotkanie z cyklu mocny bije słabego i nie ma odwrotu. Niemcy faworyt MŚ stają w dogodnej sytuacji , by awansować do ćwierćfinału bo los dał im ekipę z Afryki , która już ma wielki sukces wychodząc z grupy zapewniającym ciosem był remis z Rosją 1:1. Algieria to przede wszystkim Fegouli, ich gwiazda, ale porównując do zawodników niemieckich, to co najwyżej piłkarz klasy dobrej , a reszta zawodników już o wiele słabsza choć pokazują , że założenia taktyczne przez trenera bośniackiego Halilhodzica jak na razie umieją wykonywać , ale na tym etapie już się to skończy bo staje zespół o klasę lepszy , większy itd. Niemcy po wygraniu grupy z siedmioma oczkami [4:0 Portugalia , 2:2 Ghana , 0:1 USA] wyszli z pierwszego miejsca strzelając 7 bramek rywalom , więc Afrykańczykom również powinni strzelić kilka bramek. Ekipa niemiecka jest na tyle bogata kadrowo , aby poradzić tutaj zagrać na całego. Każdy inny wynik niż dwu, lub trzybramkowe zwycięstwo podopiecznych Loewa będzie dla mnie niespodzianką , bo Niemcy wynajdą wszystkie słabe błędy Algierczyków , aby im wbić jak najwięcej. Mój typ na to spotkanie to wygrana Niemiec 3;0 lub 4:0 nie sądzę że stracą w tym meczu chociaż jednego gola i pokryją handicap -2 bramki.
 
againsttheodds 0

againsttheodds

Użytkownik
Witam, czy mógłby ktoś z Was wytłumaczyć mi różnicę z typów jakie prezentuje bet365?
Niemcy - Algieria (handi azjatycki, Niemcy -1,5) 2,050
Niemcy - Algieria (wynik handi, Niemcy -1) 1,9
Handi -1,5 zawsze ma dwie opcje, albo wchodzi albo nie bo jest &quot;połówka&quot; różnicy. Jeśli Niemcy wygrają 2:0 wchodzi (3:1, 4:1 itd... różnica 2 goli musi być)
W drugim przypadku jest zwrot stawki, jeśli zagrasz np -0,5, -1 to połowa zwrot połowa win
Nie ma zwrotu stawki w tym przypadku. Ten drugi handi w Bet365 to handicap europejski, za ktory jest 1.90, za -1.5 azjan jest 2.025, z kolei za azjan -1.0 jest 1.4. Róznica w stawce miedzy europejskim handicapem, ktory podales, a azjatyckim wynika z marzy bukmachera, dlatego wiecej placone jest za azjany. Natomiast co do wyniku roznicy nie ma - -1,0 europejski = Niemcy musza wygrac dwoma bramkami, w przypadku wygranej jedna zwrotu nie ma, -1,5 azjan oznacza to samo.
Do skasowania.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Niemcy - Algieria
-1,25 Niemcy |1.76| Unibet !

Tutaj raczej nie powinniśmy być świadkami niespodzianki. Idę sobie w stronę handicapu, w którym warunek aby się spełnił to dwa gole, w przypadku jednego gola, mam połowę stawki z powrotem jaką wyłożyłem na ten zakład. Nasi sąsiedzi, nie dość że wystartowali w pierwszym meczu w grupie z Portugalią bardzo wysoko, gromiąc ich jak tylko im się żywnie podoba, tym bardziej dziś po drugiej stronie Algierczycy, zespół nie co chimeryczny i jego zasługi w MŚ, dzisiaj na moje oko się już kończą. Od samego początku to własnie ekipa z Niemiec, będzie dyktować warunki w meczu, nie będzie tutaj już mowy o żadnych przelewkach i to oni będą kontrolować całe spotkanie. Szczerze wątpię, aby Algieria strzeliła tutaj nawet bramkę. Nie ma się co za bardzo rozpisywać. Sądzę że ten mecz mimo tego aby Niemcy ich nie zlekceważyli to zagrają swoje i zgarną awans i nawet się nie zdziwię jak trochę tych goli nastukają.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niemcy - Algieria
Niemcy i powyżej 2,5 goli kurs: 1,75 buk: bah (pograne wcześniej po 1,85) ⛔
Powyżej 3,5 goli kurs: 2,30 buk: bah ⛔
Grałem na Algierię w fazie grupowej i dobrze na tym wyszedłem, czas jednak przyszedł na Niemcy i tu nie widzę żadnych szans na awans drużyny z Afryki Północnej. Dotąd w żadnym ze spotkań 1/8 nie padło więcej niż 3 gole, liczę na przełamanie właśnie w tym meczu. Algieria potrafi grać bardzo ofensywnie i uważam, że tak właśnie powalczą z Niemcami, jak i walczyła Nigeria z Francją, co zapowiada otwarty, ładny mecz. Niemcy też lubią się popisywać, choć w meczu z USA tego nie było widać, ale tam było wiadomo, że wszystko jest pod kontrolą, strasznie padało, a i zawodnicy pewno nie chcieli specjalnie się przemęczać. Linię 2,5, a nawet 3,5 gola są w stanie pokryć sami Niemcy, ale ja uważam, że i Algieria coś strzeli. Dokładny dla mnie wynik jaki typuję to 3:1.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Ja na dzisiaj gorąco polecam typ:
Niemcy posiadanie piłki ponad 59.5% @1.70 uni.bet ✅✅✅ 70% ????
Jak dla mnie ten mecz będzie bardzo podobny do tego który Algieria rozegrała z Belgią. Z tym, że Niemcy bardziej zdominują swojego rywala. W tamtym spotkaniu posiadanie piłki Belgów wyniosło aż 65%. Mam wrażenie, że na gola dla Niemców będziemy musieli trochę poczekać. Skład wskazuje na to, że będą cierpliwie rozgrywać piłkę i szukać swoich szans w długim ataku pozycyjnym, a w taki sposób będzie im ciężko się przedrzeć przy agresywnych i zdeterminowanych Algierczykach. Na środku pola zobaczymy Kroos&#39;a, Lahm&#39;a i Schweinsteiger&#39;a, są to zawodnicy którzy mają bardzo wysoki procent celnych podań i nie jest w ich zwyczaju tracenie futbolówki. Algierczycy będą szukali swoich szans w grze z kontry. Być może nawet strzelą gola jako pierwsi, bowiem w składzie naszych sąsiadów zabraknie dzisiaj Hummels&#39;a. Na jego miejscu zobaczymy Boateng&#39;a, który moim zdaniem może być dzisiaj najsłabszym ogniwem w obronie Niemców. Typ wydaję się być bardzo prawdopodobny, więc przy takim kursie warto pograć.
NIEMCY - ALGIERIA
TYP : ALGIERIA over 0,5 gola
1,72 Bet365
To nie lepiej zagrać BTS przy kursie 2.00 na Bet365? Jeżeli Algieria strzeli to Niemcy na 100% władują chociaż jednego gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 0

zdk

Użytkownik
ludzie mam pytanko, otóż na bet365 znalazłem zakład Wynik - Handicap i kurs na wynik Niemcy (-1) wynosi 1.95 ???? Co to oznacza że każdy wynik w którym niemcy wygrają min 1 bramką wchodzi? tzn wejdzie mi w przypadku 1-0 ale też i 2-1, 3-1, 4-3 itp ???

btw skąd tak wysoki kurs przecież to pewniak ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Nie, w przypadku handi -1 Niemcy muszą wygrać dwiema bramkami. W tym zakładzie mecz rozpoczyna się wynikiem 1:0 dla Algierii. Zajrzyj do działu dla początkujących.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
To nie lepiej zagrać BTS przy kursie 2.00 na Bet365? Jeżeli Algieria strzeli to Niemcy na 100% władują chociaż jednego gola.
Oczywiscie logika mówi tak jak napisałeś, ale mój typ wynika ze schamatu jakim gram na tym mundialu i ograniczaniem ryzyko do jednego zdarzenia dlatego zostaje przy over 0,5 Algieria.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
ludzie mam pytanko, otóż na bet365 znalazłem zakład Wynik - Handicap i kurs na wynik Niemcy (-1) wynosi 1.95 ???? Co to oznacza że każdy wynik w którym niemcy wygrają min 1 bramką wchodzi? tzn wejdzie mi w przypadku 1-0 ale też i 2-1, 3-1, 4-3 itp ???
btw skąd tak wysoki kurs przecież to pewniak ????
Jest to handicap europejski, a -1 oznacza, ze Niemcy startuja z ujemna bramką (albo Algierczykom dodaje sie bramke jak kto woli). W tym wypadku mamy przy starcie meczu sytuacje Niemcy (-1) vs Algieria (0) czyli niemcy musza zdobyc dwie bramki wiecej bys wygral ten handicap

edit: juz odpisane. Do usuniecia zatem
 
A 0

arcymistrz69

Użytkownik
ludzie mam pytanko, otóż na bet365 znalazłem zakład Wynik - Handicap i kurs na wynik Niemcy (-1) wynosi 1.95 ???? Co to oznacza że każdy wynik w którym niemcy wygrają min 1 bramką wchodzi? tzn wejdzie mi w przypadku 1-0 ale też i 2-1, 3-1, 4-3 itp ???

btw skąd tak wysoki kurs przecież to pewniak ????
No, pewnie. Dlatego nie opłaca się grać czystego zwycięstwa Niemców. Kursy rzędu 1.25, a jak wygrają, to chyba i tak przynajmniej jedną bramką. Dzięki za typ!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tym wszystkim osobom, wieszczącym tutaj &quot;miazgę&quot; w wykonaniu reprezentacji Niemiec a zszokowanych przebiegiem i wynikiem tego meczu (oraz potencjalnym wynikiem końcowym), przypomnę:
Niemcy, w dotychczasowych spotkaniach mundialowych z Algierią, wszystkie mecze przegrały.
Prawdopodobnie większość z Was, tak dawnych czasów nie pamięta ale jeśli uważacie, że drużyna z Karlem-Hainz&#39;em Rummenigge była gorsza od tej z Thomasem Müller&#39;em to moim zdaniem tkwicie w dużym błędzie.
Algieria, to Francja2 tylko bardziej zmotywowana (cechą ich motywacji jest wielozłożoność).

[...]
Arabowie wyszli ze słabej grupy, z niemrawą Rosją, Koreą grającą radosny futbol i Belgią bez polotu. [...]
To jest turniej a nie meczyk.
Słaba grupa jest ATUTEM a nie kulą u nogi.
Pozostaje więcej sił na później (vide: wyniszczona &quot;Grupą Śmierci&quot; i ostatnim meczem z dogrywką oraz grą w dziesiątkę, Kostaryka).
 
Do góry Bottom