>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chyba prawa ? ????
Według mnie w parze Milanu z Arsenalem wszystko jest możliwe, ale coś czuje ze jednak to Włosi awansują. Arsenal już dawno nie miał tak dobrego sezonu, ale myślę że zadecyduje doświadczenie Milanu. Szalenie ważny pierwszy mecz. Jednak mimo wszystko trzymam kciuki za kanonierów.
Masz racje moj blad nien wiem co sie stalo ze napisalem lewa , ale to moj blad .. sorry.:-D
Masz racje w parze Arsenal Milan wszystko jest mozliwe lecz Wlosi graja wogole inny football niz w Seria A ogladajac dzis mecz z Interem strzelili szybko gola i prawie potem nie mieli zadnych sytyuacji oprocz koncowki meczu ,natomaist Arsenal naprawde fajnie prezentuje sie w lidze bardzo mlodzi gracze, lecz mysle ze gore wezmie doswiadczenie i przejdzie Milan .
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja tam liczę, że Celtic u siebie wygra z Barceloną. Boruc powróci do gry a wtedy panowie z Glasgow będą chcieli pokazać swoim kibicom, że nie jest z nimi jeszcze tak źle... no, wystarczy popatrzeć co teraz Celtic odwala w lidze, przegrywa i remisuje z cieniasami ????
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona - 2
Olympique Lyon - Manchester United - 2
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto - 2
FC Liverpool - Inter Mediolan - 2
AS Roma - Real Madryt - 2
Arsenal Londyn - AC Milan - 2
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn - 2
Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC - 2

same dwójki :p
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Barca to jednak Barca ... Drużyny pokroju Celticu nie mają raczej czego szukać w starciu z Barcą ... Jednak w pamięci mam bratobójcze boje także w 1/8 z Benficą ... Cóż serce mówi Barca no i kalkulacje również tak więc pewny awans Barcy ...
Olympique Lyon - Manchester United
Lyon ostatnio złapał wiatr w żagle i wydaje się, że grają co raz to lepiej ... Jednak Man Utd to przede wszystkim fantastyczny potencjał w ataku a obrona Lyonu do klasowych nie należy tak więc ... Mecze będą na pewno piękne i obfitujące w gole, ale jednak Lyon jak dla mnie za slaby ...
Schalke 04 Gelsenkirchen
- FC Porto Niemiecki spokój i opanowanie kontra Portugalska finezja ... Jak dla mnie awans Schalke jednak po bardzo trudnych bojach ... Jak już pokazały portugalskie drużyny w LM, że mecze z ich udziałem to trudne przeprawy tak będzie i tym razem ... Gwiazdy po obu stronach tak więc ciekawe widowisko i chyba jednak mecze nie obfitujące w bramki ...
FC Liverpool - Inter Mediolan
Nie potrafiłem zdecydować się przez długi czas na kogo obstawić ... Wybrałem jednak Liverpool ... Bo w Lm grać potrafią ... potrafią się zmobilizować i przede wszystkim na co dzień w lidze spotykają godnych rywali ... Nie można tego powiedzieć o Interze który praktycznie każdy mecz rozgrywa na 70 % a i tak wygrywa ... W LM szło im dobrze jednak nie wróżę im sukcesów ... Tak w ogóle to włoska piłka jakoś za mną nie przemawia ...
AS Roma - Real Madryt
Ehh ... Myślałem, że to Barca trafi na Romę ... było by fajnie ... Zapewne będą to piękne porywające spotkania ... Jednak Real chyba nie chce kolejnego roku posuchy jeśli chodzi o LM ... Myślę, że jak na Romę to wystarczy na razie to co grają ... Chociaż Roma może ich trochę zamęczyć i zrobić wszystkim piskusa jednak szanse na prawdę na to są nikłe ... Poza tym Real gra rewanż u siebie więc o tym My tutaj w ogóle mówimy ... :jezora:
Arsenal Londyn
- AC Milan W tym roku Milan chyba nie zajdzie daleko ... Trafili na młodych wilczków z Londynu ... Jednak ... No właśnie obawiam się tego, że Arsenal straci swój impet bo ciągle na takim poziomie grać na pewno nie będą .. Chociaż to młodzi chłopcy więc czemu nie ... Bardzo kreatywna i rozbiegana drużyna ... Duża wymienność pozycji, dynamika ... Mam nadzieję, że to wystarczy na starych wyjadaczy ...
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Olympiakos awansując już do tej fazy wiele osiągnął ... Kto by spodziewał się, że wyeliminują Werder ... Może ktoś, ale na pewno nie ja ... Ich gra może dla oka nie jest najprzyjemniejsza, ale potrafią grać fantastycznie z kontry jednak ... Standardy gry w Anglii i Grecji różnią się o kilka klas i Abramowicz po ciągłych niepowodzeniach w LM będzie chciał coś ugrać ..A Chelsea starać się musi bo o Mistrzostwo Anglii będzie bardzo trudno więc ...
Fenerbahce Stambuł
- Sevilla FC Kolejny bardzo ciężki mecz do wytypowania jednak myślę, że Fenerbache u siebie zapewni sobie niezłą zaliczkę a na wyjeździe tylko wystarczy to wybronić i po sprawie ... Obie ekipy potrafią zagrać ładnie dla oka, ale zdarzają się im także mecze &quot;klopsy&quot; gdzie ich nieporadność wręcz poraża ... Tak więc dyspozycja dnia i szczęście tutaj zadecyduje ...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo dobrze trafiła moim zdaniem Barcelona która powinna bez problemów poradzic sobie ze słabym Celtikiem. Myślę że lepiej pierwszy mecz grac na wyjeździe i osiągnąc korzystny rezultat i później u siebie przed własną publicznościa dokonac &quot;dzieła zniszczenia&quot; ???? Bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki: Arsenalu z Milanem jak równiez Liverpoolu z Interem. Wszystkie pary są fajne ale w/w chyba najbardziej elektryzują ;)
 
F 0

fenio

Użytkownik
ja wam tylko moge powiedziec ze mecz celtic-barcelona na milion procent pokaze tvp 2 .nie wiem dlaczego ale tvp najczesciej wybiera mecze barcelony(na onecie pisali ze to dlatego ze szpakowski kibicuje dla barcy)ale mozemy liczyc na to ze rewanzowy mecz tvp pokaze nam milan - arsenal .a wracajac do meczu celticu to celtic ma jakies szanse napewno bedzie ciekawy mecz,zeby tak jeszcze zurawski zagrał...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
ja wam tylko moge powiedziec ze mecz celtic-barcelona na milion procent pokaze tvp 2 .nie wiem dlaczego ale tvp najczesciej wybiera mecze barcelony(na onecie pisali ze to dlatego ze szpakowski kibicuje dla barcy)ale mozemy liczyc na to ze rewanzowy mecz tvp pokaze nam milan - arsenal .a wracajac do meczu celticu to celtic ma jakies szanse napewno bedzie ciekawy mecz,zeby tak jeszcze zurawski zagrał...
Jesli znowu pokaza Celtic to sie wqr*** strasznie. Zawsze TVP pokazuje tylko ten Celtic, juz mi nie dobrze od tego. To samo Barce ... na zmiane Barce i Celtic. Jak byl mecz kolejki Arsenal - Sevilla to oni woleli pokazac Barca - Lyon! Teraz jak bedzie szlagier jakich malo, decydujacy o tym czy obronca tytulu przejdzie dalej, to pewnie pokaza mecz Celtic - Barca. W glowie sie to poprostu nie miesci!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jesli znowu pokaza Celtic to sie wqr*** strasznie. Zawsze TVP pokazuje tylko ten Celtic, juz mi nie dobrze od tego. To samo Barce ... na zmiane Barce i Celtic. Jak byl mecz kolejki Arsenal - Sevilla to oni woleli pokazac Barca - Lyon! Teraz jak bedzie szlagier jakich malo, decydujacy o tym czy obronca tytulu przejdzie dalej, to pewnie pokaza mecz Celtic - Barca. W glowie sie to poprostu nie miesci!
Telewizja N i problem z głowy ... Heh ... a tak na serio to TVP nie ma nosa do doboru spotkań ... Co coś wybiorą to albo wieje nudą albo widowisko jest jednostronne ... Na innych boiskach zawsze dzieje się coś ciekawszego ... Cóż zawsze pozostaje opcja oglądania meczyków przez internet ...
 
filip1d 0

filip1d

Użytkownik
moim zdaniem z pary arsenal milan wyjdzie arsenal. rok temu milan wygrał LM w 50% dzięki Kaka, który obecnie nadal zachwyca ale nie jest w takiej formie jak rok temu.
 
dzida331 0

dzida331

Użytkownik
Myślę że dalej przejdą drużyny przy, których jest ✅ natomiast przy, których jest ⛔ odpadną :jezora:
⛔Celtic Glasgow - FC Barcelona✅
⛔Olympique Lyon - Manchester United✅
⛔Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto✅
✅FC Liverpool - Inter Mediolan⛔
⛔AS Roma - Real Madryt✅
✅Arsenal Londyn - AC Milan⛔
⛔Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn✅
⛔Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC✅
 
giacobbe 0

giacobbe

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 - FC Porto
Liverpool FC - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla


Typuję tak, choć na chwilę obecną ciężko jest typować zważywszy na trwające okienko transferowe. Mówi się, że z grą w Milanie pożegna się ośmiu zawodników więc zapewne zobaczymy nowe twarze.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon -Manchester United
Schalke 04 - FC Porto
Liverpool FC - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 - FC Porto
Liverpool FC - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
ej wy tak nie liczcie na tą barce bo w bramce celtiku jest nasz rodak artur zresztą celtik już pokazał że umie wygrywać nawet z najlepszymi u siebie także ja wierze że celtik co najmniej zremisuje a barca ma kryzys i chowa sie przy realu!!
 
mateo167 0

mateo167

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona - a ja mysle ze tu bedzie remis boruc puści jedną bramke i barca straci 1-1
Olympique Lyon - Manchester United tutaj MU ????
Schalke 04 - FC Porto porto sobie slabo radzie w lidze niewiem co pokaze w LM ale chyba przegra
Liverpool FC - Inter Mediolan tu wiadomo liverpool tak ostatni slabo gra ze inter sobie poradzi no jeśli sie liverpool poprawi to bedzie walka ????
AS Roma - Real Madryt real pokaze klase w tym meczu
Arsenal Londyn - AC Milan milan bardzo salbo i chyba tak juz zostanie
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn tutaj tez na remis bo niewadomo
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla


to tak na szybko ????
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon -Manchester United
Schalke 04 - FC Porto
Liverpool FC - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla
Drużyny zaznaczone według mnie awansują do kolejnej fazy LM
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon -Manchester United
Schalke 04 - FC Porto
Liverpool FC - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 - FC Porto
Liverpool FC - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla

 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 - FC Porto
Liverpool FC - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla


sevilla ogra fenerbahce z handcapem fenerbahce niby jest naładowane gwiazdami ale to stare gwiazdy które po malutku gasną a sevilla gra finezyjnie wiec bedzie chciała przytrzeć im nosa w pierwszym meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom