>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Arsenal Londyn - AC Milan
mam nadzieję że Milan zostanie zatrzymany - nie lubię jak drużyna jest budowana tylko do gry w pucharach - dla mnie liczy się uniwersalizm. Dlatego dzisiaj dziadkom mówimy stanowcze nie!
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Według mnie pewny awans Barcelony. Celtic ostatnio nie gra najlepiej i moim zdaniem nie będzie miał żadnych szans na przejście Barcelony.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
A to moje przemyślenia ???? :
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Caltic gra obecnie padakę i nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Co prawda gra Barcelony również nie jest nadzwyczajna, ale myślę, że wystarczy pokonać Celtic. Wg mnie istniej też taka możliwość, że Strachan specjalnie daje ciała w lidzę, żeby Barca była pewna zwycięstwa. Nawet jakby tak było to uważam, że nie korzystny układ rozgrywania meczów daje ogromną przewagę dla Barcy. Awans: FC Barcelona.
Olympique Lyon - Manchester United
Wg mnie pewniakiem jest tutaj ManU. Układ spotkań im sprzyja (pamiętamy co się stało chociażby z Romą), są najzwyczajnie w świecie lepszą drużyną i wydaje mi się, że w są również w znacznie lepszej formie. Pewny awans Manchester United.

Schalke 04 - FC Porto
Tutaj dosyć ciężko wytypować zwycięstwo w dwumeczu. Oby dwie drużyny wg mnie są na podobnym poziomie piłkarskim, oby dwie są w podobnej formie (ze wskazaniem na Porto). Myślę, że tutaj zadecyduje układ spotkań i awansuje Porto, rozstrzygając losy meczu na swoim obiekcie. Awans: FC Porto.
Liverpool FC - Inter Mediolan
Liverpool jest obecnie w fatalnej formie, głównie strzeleckiej, bo sama gra się trochę poprawia. Inter fantastyczna forma i jeżeli obie drużyny zagrają ze sobą w obecnych dyspozycjach Liver nie ma czego szukać tym bardziej, że Inter drugi mecz gra u siebie. Warto jednak zwrócić uwagę, że Inter od dawna miał problemy w grze w Lidze Mistrzów (dokładniej w wyższych fazach turnieju). Ja jednak typuję, że mediolańczycy awansują i to dosyć pewnie. Awans: Inter Mediolan

AS Roma - Real Madryt
Faworytem tego meczu jest bez wątpienia Real. Roma sprawi mały ból głowy Królewskim w meczu u siebie, gdzie wg mnie padnie remis. Na Santiago Bernabeu Roma nie bedzie miała nic do powiedzenia i Real również dosyć pewnie awansuje. Awans: Real Madryt.

Arsenal Londyn - AC Milan
Bez wątpienia mecz kolejki! Bardzo ciężko wytypować wygranego tego dwumeczu. Arsenal to młodziutka drużyna, pełna polotu finezji, bardzo skuteczna w ataku i obronie. Milan to doświadczeni wyjadacze, obrońcy tytułu, świetna defensywa, atak również. Moim skromnym zdaniem dwumecz wygra jednak Milan. W Serie A co prawda zawodzą, ale i tak uważam, że w Lidze Mistrzów będą grali znacznie lepiej (
zresztą ostatnio Milan ma to w zwyczaju). Wg mnie dwumecz będzie miał bardzooo podobny przebieg do meczu z ManU w tamtym sezonie. Dodatkowo istniej możliwośc, że Arsenal się trochę wypali, a Milan wręcz przeciwnie nabierze formy, bo wydaję się, że wszystko co najgorsze w tym sezonie ma za sobą. Najistoniejsze znaczenie ma tutaj układ spotkań. Wydaje mi się, że wszystko zostanie rozstrzygnięte na San Siro, na korzyść Milanu. Awans: AC Milan.

Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Ciekawy mecz się szykuje. Ja bede głównie czekał na rewanż na Stamford Bridge, ponieważ Olympiakos pokazał w tym i w poprzednim sezonie LM, że znacznie lepiej gra na wyjazdach. Mimo wszystko typuję Chelsea. Awans: Chelsea Londyn.
Fenerbahce Stambuł - FC Sevilla
Mimo świetnej gry Fenerbahce, uważam, że tutaj będzie pewny awans Sevilli. Układ spotkań zdecydowanie na korzyść Sevillanos, a Turcy potrafią grać tylko u siebie. Wg mnie nie wypracują sobie jakiejś korzystnej przewagi przed rewanżem, bo Sevilla potrafi grać an wyjazdach i pożegnają się z LM już na tym etapie. Awans: FC Sevilla.

A teraz moje małe zdanie odnośnie transmitowania meczów na TVP 2. Jeżeli pokażą Celtic to będą frajerami roku. Zawsze jest Celtic pokazywany, bo tam gra Boruc i Żurawski, z czego Żurawski zawsze na lewym skrzydle ławki, a oglądanie jedengo meczu dlatego, że gra tam nasz bramkarz nie sprawia mi przyjemności. Wg mnie powinni pokazać najpierw mecz ARSENAL - MILAN, a potem w rundzie rewanżowej REAL - ROMA. Takie moje 3 grosze :]

Pozdrawiam
 
M 0

max887

Użytkownik
Ja bym tak olympiakosu nie skreślał. Wydaję mi się, że mają szansę. Widziałem ostatnio mecz Chelsea z evertonem i to była masakra... (wiem że nie należy osądzać po jednym spotkaniu i jeszcze duzo czasu, ale uważam ze olympiakos coś tam może zdziałać) Pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja bym tak olympiakosu nie skreślał. Wydaję mi się, że mają szansę. Widziałem ostatnio mecz Chelsea z evertonem i to była masakra... (wiem że nie należy osądzać po jednym spotkaniu i jeszcze duzo czasu, ale uważam ze olympiakos coś tam może zdziałać) Pozdrawiam
Zważ na to, że CFC jest najbardziej osłabioną drużyną Europy w okresie rozgrywania PNA. Wyjechał cały atak + pół pomocy, więc chwała Chelsea za to, że gra obecnie jak gra. Ważne, że punkty są.
Powrót Drogby, Essiena, Kalou, Obi Mikela, Terry&#39;ego, Lamparda, Wright-Phillipsa, Maloudy (dwa ostatni grali już z Evertonem), zakupienie Anelki, Ivanovicia, być może Amauriego - to będzie inna, znacznie lepsza drużyna! O ile w Grecji Olympiakos może coś ugrać, to na Stamford nie ma co przyjeżdżać... Pewny awans Chelsea.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Zważ na to, że CFC jest najbardziej osłabioną drużyną Europy w okresie rozgrywania PNA. Wyjechał cały atak + pół pomocy, więc chwała Chelsea za to, że gra obecnie jak gra. Ważne, że punkty są.
Powrót Drogby, Essiena, Kalou, Obi Mikela, Terry&#39;ego, Lamparda, Wright-Phillipsa, Maloudy (dwa ostatni grali już z Evertonem), zakupienie Anelki, Ivanovicia, być może Amauriego - to będzie inna, znacznie lepsza drużyna! O ile w Grecji Olympiakos może coś ugrać, to na Stamford nie ma co przyjeżdżać... Pewny awans Chelsea.
Mam podobne zdanie jak Ty, tyle że nie zgodzę się co do tego, że Olympiakos nie ma czego szukać w Londynie. Wg mnie mecz właśnie tam bedzie ciekawszy, bedzie bardzo zaciety, Grecy mogą się pokusić o niespodziankę. Jednak ostatecznie uważam, że to Chelsea awansuje.
 
terry13 0

terry13

Użytkownik
1/8 Lm
Moje typy na LM:

Celtic Glasgow - FC Barcelona awans:Celtic Glasgow
Celtic sprawi dużą niespodziankę a???? FCB to wg mnie najorszy klub świata!!!

Olympique Lyon - Manchester United awans:Olympique Lyon
Ol.Lyon pokazał że potrafi świenie grać w meczu z Rangers +świetny Benzema

Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto awans:Schalke 04 Gelsenkirchen
Shalke przecież wyszło z najmocniejszej grupy!!!

FC Liverpool - Inter Mediolan awans:FC Liverpool
Co roku Liverpool gra świetnie w LM ????

AS Roma - Real Madryt awans:Real Madryt
Real od jakiegoś czasu utrzymuje optymalną dosyć dobrą formę
.
Arsenal Londyn - AC Milan awans:Arsenal LondynArsenal gra wspanile w tegorocznej LM i świetny Fabregas

Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn awans:Chelsea Londyn
Chelsea-najmocniejszy klub na świecie poradzi sobie łatwo z takim słabym klubem(Terry, Drogba, Lampard..........) :spokodfhgfh:

Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC awans:Fenerbahce Stambuł
Fenerbahce jeszcze pokaże dobrą grę w LM. Udowodnili swoją siłe w fazie grupowej i nie należy ich skreślać!!!
_____________________________________________________________
Chelsea-zwycięsca LM 2007/08 YEAH!!! :jezora:
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Widzę wszyscy skazują Olympiakos na pożarcie a w grupie ładnie walczyli z Realem - jak równy z równym. Chelsea na papierze jest o wiele mocniejsze ale Grecy mogą sprawić niespodziankę. LuaLua do boju ????
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Moje typy na LM:

Celtic Glasgow - FC Barcelona awans:Celtic Glasgow
Celtic sprawi dużą niespodziankę a???? FCB to wg mnie najorszy klub świata!!!

Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn awans:Chelsea Londyn
Chelsea-najmocniejszy klub na świecie poradzi sobie łatwo z takim słabym klubem(Terry, Drogba, Lampard..........)
LOL, profesjonalizm Twoich analiz wstrząsnął mną dogłębnie. Tylko czekać aż fani Barcy Cię ukrzyżują.
Następnym razem przemyśl analizy, zanim je napiszesz a nie skompromitujesz się.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kilka par jest naprawde ciekawych , elektryzuje dyskusja na forum odnosnie Celticu i Barcy ???? Moim zdaniem Celtic nie jest wcale na straconej pozycji , bo tak naprawde nie jesteśmy w stanie określić na dzień dzisiejszy formy obu zespołów , w lidze hiszpańskiej na dzień dzisiejszy poza Realem i wlasnie Barca nie ma tak naprawde klasowych zespołów , Valencia , Atletico , Sevilla ... Racing ?? To nie są zespoły na podstawie których 2 miejsce w PD możemy określać mianem odzwierciedlenia formy , to samo oczywiście tyczy sie Celticu i słabej ligi szkockiej . Barcelona dużo traci gdy Ronnie nie błyszczy a tak właśnie teraz jest , moim zdaniem wszystko rozstzrygnie się na boisku a szanse widze : 60 : 40 na korzyść Barcy . Zobaczymy jak będzie po 1 meczu ????
 
C 0

conradek1

Użytkownik
moim zdaniem barca bez problemu awansuje, jednak pokuszę się o dość ciekawy typ 1X w pierwszym meczu w glasgow, celtic jest dobry u siebie co pokazali chociażby w meczu z szachtarem (pokazali charakter, nie zważając na to że szachtior to zbieranina brazylijczyków, którzy nie mają miejsca na zachodzie), a po drugie barca może sobie na to pozwolić bo rewanż gra u siebie, co więcej widowisko na camp nou będzie bardziej emocjonujące:spokodfhgfh:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
pojawily sie juz kursy i niektore sa naprawde fajne ???? chocby teraz Real, Fenerbahce, Manu - trzeba stawiac juz teraz bo pospadaja szybko ;p
Wt 19/02/08

20:45 Olympiakos - Chelsea Liga Mistrzów 3.95 3.15 2.00
20:45 Roma - Real Madrid Liga Mistrzów 2.65 3.00 2.80
20:45 Schalke 04 - Porto Liga Mistrzów 2.10 3.05 3.75
20:45 Liverpool - Internazionale Liga Mistrzów 2.35 3.00 3.20

Śr 20/02/08

20:45 Celtic - Barcelona Liga Mistrzów 4.50 3.25 1.85
20:45 Fenerbahce - Sevilla Liga Mistrzów 2.70 3.05 2.70
20:45 Lyon - Manchester United Liga Mistrzów 2.70 3.05 2.70
20:45 Arsenal - AC Milan Liga Mistrzów 2.15 3.15 3.45
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ale zes dal propozycje, z Realem sie zgodze ale z reszta nie. Czas na analize jeszcze przyjdzie, jeszcze jest troche czasu ale juz nie moge sie doczekac i na dodatek to ^^^^^^^ z tvp beda transmitowac celtic-barca omg :///////
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
No a co TY chcesz, zawsze celtic pokazuja ;/
Moje typki sa moze spowodowane tym ze nie lubie francuzow :p
A Fenerbache u siebie ugra 3pkt, moze w sevilli byc gorzej, ale w turcji wygra ;p
 
mnich 0

mnich

Użytkownik
Moim zdaniem z pary Celtic Glasgow - FC Barcelona awansuje Celtic u siebie przypuszczam że wygrają natomiast jak pojadą do Barcelony na pewno będą grali na remis takie jest moje zdanie i nie zmienię go :jezora: ...
 
L 0

lukaszch

Użytkownik
mnich tez jestem fanem Celticu ale obiektywnie patrzac barca ich zmiecie niestety i tu barca jest pewniakiem,....pozdro
 
M 0

mrfrog

Użytkownik
Witam.
Celtic - Barcelona
Widzę, że większość jest za Barceloną i stawia na nią. Mój Typ to 1. Dlaczego ? A dlatego, że Celtic moze ma teraz słabą formę ale w LM ich gra jest całkiem inna. Barcelona bardzo dobrze wyprowadza kontrataki ale Boruc w dniu swoich udzodzin będzie strzegł swojej bramki i nie dopuści do przegranej ???? Bezpiecznie można typować 1X.
Pozdrawiam
Jakub
 
von 0

von

Użytkownik
No i tak zbliżamy się do tego największego klubowego piłkarskiego święta i naszła mnie mała refleksja. Są to analizy do pierwszego meczu, nie do dwumeczu.
Wtorek

Schalke 04 - FC Porto
Schalke ? Nie lubie tej drużyny, ale nie to jest powodem że typuje tu przeciwko nim. Porto to taki świeży zespół, naładowany energią, grający ładny futbol i do tego bardzo zgrany kolektyw. Bardzo bym się chciał dowiedzieć dlaczego na gospodarzy kurs jest prawie o połowe mniejszy, to zostanie już chyba tajemnicą bukmacherów. Porto gra u siebie (bwin Liga) bardzo spokojny a zarazem efektowny futbol. W bwin Liga kontrolują już sytuacje i wydaje się że mistrzostwo jest już przesądzone. Wiemy również że dużo łatwiejsze zadanie będzie przed Porto gdy zagrają na Stadionie Smoka. Schalke, średnia dyspozycja w lidze, dobrze radzą sobie w roli gospodarzy. W ostatnich pięciu meczach u siebie zdobyli 9 pkt. (2W, 3D, 0L). Coś o gościach ? Na wyjeździe także sobie dobrze radzą. W lidze na wyjazdach przegrali 2 mecze, 1 remisując i pięć razy schodzili z boiska zwycięsko.
Typ: X2

Liverpool - FC Inter
Hmmm, patrząc na ostatnią dyspozycje The Reds nic dziwnego że wszyscy skazują ich tu na porażke. Ja również, co chodzi o dwumecz. Ale tu, gdzie zagrają pierwszy mecz nic nie może być pewny. Sam jako wierny fan Interu, nie daje im tu większych szans. Ogólnie, bardzo ciężki mecz do wytypowania, wszystko zależy od tego jak zagra L&#39;pool, co Nerazzurri raczej mają równą formę i nie powinni niczym nas zaskoczyć. Właśnie, zostaje pytanie jak zagra Liverpool. Grają na Anfield Road, wiadomo że jak przegrają tu, raczej stracą szanse na awans, byle tylko nie rozczarowali. Wydaje mi się że Inter, nie przeoczy tu linii defensywnej i skupi się raczej na tym, by nie stracić tu bramki. 0-0 ? Możliwe, ja jednak dla pewności X podepre tu jedynką. Dziwne ? To raczej jedynki podpiera się Xami, ale nie tu, jestem przekonany że padnie tu remis. Inter gra fenomenalnie w lidze, choć ostatni przyszły słabsze dni i często wynik nie jest do przewidzenia do ostatniego gwizdka sędziego. Liverpool nie zachwyca, ich gra nie może cieszyć, posada Rafy wisi na włosku, mimo to upatruje to szanse The Reds, na choćby remis.
Typ: 1X

AS Roma - Real Madrid
Roma = Totti, czyż nie tak ? I to głównie od jego dyspozycji zależeć będzie wynik tego meczu. Ten sezon to sezon galaktyczny. Naprawdę Real radzi sobie w nim wyśmienicie. I w Primera Division, i w Champions League. Roma bardzo szeroko rozpostarła swe skrzydła, lecz teraz chyba zostały one troche podcięte. Nie idzie najlepiej w lidze, kontuzja podstawowego defensora, Juana. To wszystko przyczyniło się do tego że o 1. miejscu w Serie A mogą już raczej zapomnieć. Roma dobrze radzi sobie u siebie. W lidze przegrała tu tylko jeden mecz. Galacticos także na wyjeździe źle nie grają, te wszystkie fakty upewniają mnie w tym że Roma w żadnym swym meczu nie będzie miała szansy zwycięstwa, dla odważnych typ na Real, ja ten typ podpieram
Typ: X2

Olympiakos Pireus - Chelsea London
Obydwie drużyny w swoich grupach zaskoczyły niejednokrotnie. Chelsea np. przegrywając z Rosenborgiem a Olympiakos swoimi meczami z Realem Madryt. Raczej w dwumeczu jak i w spotkaniu na Stamford Bridge grecy wielkich szans nie mają. Jednak u siebie ? Remis jest spokojnie w zasięgu ich ręki, dlatego tak też bym tu typował, lecz co jak pokuszą się o zwycięstwo ? Od tego jest 1x po kursie prawie 1.5. Chelsea na mistrzostwo Anglii też nie ma już szans, skupi się przede wszystkim na Lidze Mistrzów. Myślę że w tej parze sobie poradzą, jednak nawet przez chwile nie będą mieć okazji by wygrać pierwszy mecz. W Grecji gra się bardzo ciężko, Olympiakos radzi sobie bardzo dobrze, gra bardzo nie miły futbol dla drużyn technicznych, a do takich można chyba zaliczyć The Blues. Myślę że innej możliwości w tym meczu, jak 1x nie ma.
Typ: 1X

Środa

Celtic Glagow - Barcelona
Z całym szacunkiem dla Celtów, tu faworyt jest tylko jeden. Spokojnie w tej parze powinna sobie Barca poradzić, lecz wiadomo jak gra się w Szkocji i do tego ze szkockimi drużynami. Pamiętamy przedsezonowe zapowiedzi jaki magiczny trójkąt stworzą Henry, Messi i Ronaldinho. I co widzimy ? Póki co wielkie g... Ronaldinho baluje, Henry kontuzje, długa adaptacja w drużynie, jedyne do czego nie moge przypiąć swojej karteczki to gra Argentyńczyka. Taki młoda, a to on w głównej mierze stanowi o sile teamu z Katalonii. Celtic a Barca to przepaść, czego może nie zobaczymy jeszcze w pierwszym meczu, ale co na pewno da nam znać w rewanżu. Chodzi mi po głowie czysty typ na Barce, ale dla graczy ostrożnych ...
Typ: X2

Lyon - ManU
W tym meczu, jeśli skupiałbym się na konkretnym wyniku, stawiałbym x2, ale widzę tu dużo lepszy zakład. Obydwie drużyny kochają ofensywny futbol, grając przy tym bardzo efektowną piłkę. Piękne zagrania, piękne strzały, obrony ? Taaak, myślę że do żadnej innej pary ten opis nie pasuje lepiej. Myśle że ManU wygra to mniej więcej 3:2, ew. remis 2:2, ale nie wyobrażam sobie wyniku w którym na tablicy widniałby wynik w którym nie padłyby co najmniej dwie bramki. Jedyny mecz w którym stawiam under/over.
Typ: X2 / over 2.5

Arsenal London - AC Milan
Milan, dziecko Ligi Mistrzów. Gdzie oni prezentują lepszy futbol niż w Champions League ? Na pewno nie jest to Serie A, ani Coppa Italia. Arsenal wreszcie doczekał się takiej drużyny, jaką już długo budował. Według mnie najpewniejszy z wszystkich meczy. Bardzo ładna gra w Premiership, A. Wenger stawia na młodzież i nic tym młodym zawodnikom nie można zarzucić. Handicap ? Myśle że powinno się udać. Milan gra całkowite zero, zero. Do tego urazy, Ronaldo który na bank nie wystąpi w meczu, tak samo Kaka. Typ może być tylko jeden
Typ: 1

Fenerbahce - Sevilla
Niestety moja wiedza o tureckiej piłce jest płytka. Jedyne na czym oprę moją analize to mecze Ligi Mistrzów. Wiem również że turecki futbol jest bardzo nie przyjemny dla klubów klubów technicznych. podobnie jak piłka grecka. Myślę również że w dwumeczu mają takie same szanse jak i Sevilla. Na początku sezonu Sevilla prezentowała się średnio, teraz jest lepiej, jednak mecze wyjazdowe to nadal katastrofa. We wszystkich meczach w roli gości zdobyli tylko osiem punktów, co daje do myślenia. Twarda gra Fenerbahce, myśle że zmusi Seville do opuszczenia murawy w roli przegranych, a bramkarz nie jednokrotnie skapituluje, dlatego oprócz 1ki proponuje także handicap.
Typ: 1

Ciekawe kto to przeczyta :jezora: ? :p
Pozdrawiam
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Chelsea nie przegralo z Rosenborgiem tylko zremisowalo, i w tym meczu w zyciu nie postawilbym 1X. Co z tego, ze Grecy graja u siebie. Popatrz co Chelsea robila w PL bez graczy, ktorzy wyjechali na PNA. A teraz jak wrocili? Nie pamietam juz kiedy ostatni raz Drogba gral w Chelsea a teraz zagra i atak Drogba-Anelka moze rozstrzygnac losy awansu juz w Grecji!
 
von 0

von

Użytkownik
No tak, mój błąd. Wraca Drogba ? Widziałeś go, jak gra na PNA ? Przecież on nie gra w połowie tak jak przed kontuzją ! On jeszcze dłuuugo będzie się odbudowywał, zanim wróci na 100 procent. Anelka też nie gra jakiejś hiper piłki, on też jeszcze potrzebuje czasu żeby zaaklimatyzować się i zgrać się z drużyną. A Olympiakos jest bardzo nie obliczalny i o 1x jestem równie spokojny co o np. zwycięstwo Arsenalu. Wtorek za niedługo, wszystkiego się dowiemy. Ale póki co mam zupełnie odmienne zdanie niż Ty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom