>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - Rewanże [9.03 - 17.03.2021]

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Atletico strzeli @1.47 ?

Zastanawiam się coraz bardziej nad tym typem. Im bliżej do spotkania tym bardziej się skłaniam ku temu.

Atletico ma czym straszyć z przodu. Mają niekorzystny wynik, muszą gonić. Nie zdziwiłbym się gdyby skończyło się w ich stylu czyli 1-0 i dogrywka, chociaż Chelsea w lidze angielskiej od 4 spotkań nie straciło gola, a grali z MU, Liverpoolem. Liczyłem na wyższy kurs.

Rzucam bardziej hasło co o tym sądzicie szanowni eksperci ? :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Atletico strzeli @1.47 ?

Zastanawiam się coraz bardziej nad tym typem. Im bliżej do spotkania tym bardziej się skłaniam ku temu.

Atletico ma czym straszyć z przodu. Mają niekorzystny wynik, muszą gonić. Nie zdziwiłbym się gdyby skończyło się w ich stylu czyli 1-0 i dogrywka, chociaż Chelsea w lidze angielskiej od 4 spotkań nie straciło gola, a grali z MU, Liverpoolem. Liczyłem na wyższy kurs.

Rzucam bardziej hasło co o tym sądzicie szanowni eksperci ? :)
Kurs mały, ale nic w tym dziwnego. Atletico musi coś strzelić. Suarez dobrze zna boiska Premier League, lecz jego statystyki w spotkaniach wyjazdowych Ligi Mistrzów są bardzo kiepskie.
Simeone woli stawiać do tego na Correa niż młodego Felixa. Może dziś zmiana?
Ja odpuszczam i wole pograć zdecydowanie wygraną/awans Atletico.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Poszło za Tysiaka. Czutka + analiza. Atletico strzeli @1.47
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
Powiem Wam ciekawostkę. Na jednym forum gość czeka na Chelsea 1X (wg mnie wdupi) i Bayern. Miał dużo kuponów ako .każdy grany po 1 zl. Cześć z nich była bez tych 2 typów i już siadla, ale reszta z tymi dzisiejszym. Pozamykal na razie kupony ok. 38 i wypłacił 30 tys. Natomiast zostało mu do wyjecia jak wejdą powyższe typy, tyle: 250 kuponów po 2222zl za.kazdy . W sumie ok 550 tys PLN. I to nie fejk czy sciema. Chłop gra długo już takie ako. Na jednym kuponie ponad 20 typów. Może później wrzucę screena.
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Chelsea - Atletico, typ: remis + Lazio, kursy: 3,15x8,00 - ako 25,2 Unibet

Typ na wariata i na czuja, raczej za drobne...:)

Córki pytałem kto dzisiaj wygra i tak wytypowała, pierwszy typ na remis całkiem realny wg mnie. Lazio raczej bez szans ale może jakieś 1:2 uda się osiągnąć. Bayern często gole traci, awans pewny a obrona być może bez Neuera i Alaby.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
bo 3/4 forum gra tasmy po 10-20zl i traktuje to jako zabawe, jest to fenomen takich miejsc, ze jak ktos zagra za pare stowek lub tysiecy to zaraz grupa fachowcow sie znajdzie, ze za tyle sie nie da, limity i inne gowna
 
G 0

gubernator_nh

Gość
co to za bukmacher i czy tam jest plus 50 procent przy takim ako?
betclick podobno, ale jeszcze w Fortunie miał też. Rozbił bank, myślę, że się odegrał to co przepitolił przez lata gry i plus mu został spory :)

Ma jeden "bilet" gdzie mu jedno już ale reszta w grze. Skopiuje sobie hehe
Post automatycznie złączony:

nie mam pytań :)

1616018570082.png
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom