>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - Rewanże [9.03 - 17.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-25 o 14.28.37.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: Barcelona over 1.5 kartek
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Pierwszy mecz nad wyraz spokojny ale teraz bedzie juz inaczej. Kto przegrywa ten odpada i nie bedzie juz wiecej mozliwosci na poprawe. W Barcelonie bedzie na pewno sporo frustracji szczegolnie im blizej konca spotkania. Zaliczka z pierwszego meczu jest zbyt duza aby ja odrobic dlatego raczej na pewno w srodowy wieczor Katalonczycy zakoncza juz swoj udzial w tej edycji Ligi Mistrzow i odpadna. Pojawia sie po ich stronie jakies kartki bo PSG dysponuje szybkimi zawodnikami a i goscie beda musieli sie mocno odslonic od poczatku meczu co bedzie skutkowac kontrami, ktore trzeba bedzie kasowac. Do tego w Barcie graja szczekacze i dyskutanci machajacy raczkami do sedziego co pewnie tez przelozy sie na jakies zoltko. Sedzia meczu bedzie Anthony Taylor, ktory w tym sezonie zwolnil troche reke jak Lahoz ale swoje i tak powinien pokazac. Linia niska wiec probuje tym bardziej, ze ranga spotkania najwyzsza z mozliwych.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Juventus awans 1.60 E efortuna


Trzeba to zagrac. Po pierwsze Porto ma problemy w defensywie, dwoch srodkowych jest z urazami, niewiadomo czy wystapią- Pepe i Mbemba. Jakby tego bylo malo pod znakiem zapytania stoi wystep Corony, a wiec podstawowego pomocnika Porto. Tutaj maja byc brani pod uwage dwoje 22 latkow - Sarr, wypozyczony z Chelsea i Diogo Leite, z druzyn rezerw. Nigdy nie grali w takim zestawieniu, do tego obaj są lewonożni. Jesli to sie potwierdzi, bedzie mega handicap dla Juve.
Juventus odzyskuje wiekszosc składu, wrocil Arthur, Bonucci czy De Ligh. Do tego w weekend odpoczywal wiekszosc meczu Ronaldo czy McKennie. Nie jestem fanem Moraty, ale z Lazio zagrał fajnie, do tego jest Kulusevski czy Chiesa. Wynik z pierwszego meczu nie jest najgorszy, bardzo wazne, ze Juventus ma gola strzelonego na wyjedzie. Ja tu licze na jakies 2:0, 3:1 dla gospodarzy tego
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 PSG - Barcelona
PSG @ 2.12
PSG strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.65
obie strzelą + powyżej 2.5 gola @ 1.61
Mbappe strzeli gola @ 2.10
Fortuna

Czas na rewanżowe spotkanie pomiędzy PSG-Barcelona. Pierwsze spotkanie to zdecydowana wygrana Paryżan 4:1, którzy są już w kolejnej fazie Ligi Mistrzów. Tak dobrze słyszycie są w kolejnej fazie. Kurs na awans Barcelony wynosi @18 w Fortuna, ale chyba tylko wariat by się zdecydował to pograć. Co prawda Barcelona dokonała kolejnej remontady w spotkaniu z Sevillą wygrywając 3:0 i awansując do finału Pucharu Króla, ale ten kto oglądał tamto spotkanie wie, że De Jong z Sevilli w pierwszej połowie mógł strzelić gola na 1:1. Ocampos zmarnował karnego na 1:1 i mecz skończył się jak skończył. Ta wygrana dała porządnego kopa Barcelonie, która wygrała z Osasuna 0:2, ale nie był to najlepszy mecz w wykonaniu gości. Barcelona znowu popełniała błędy przez, które mogło się to skończyć utratą gola, lecz Ter Stegen znowu wznosi się na wyżyny. Niestety nie zagra Pique, który mimo swojego wieku dużo daje swoim doświadczeniem. W obronie zobaczymy duet Umtiti-Lenglet, a jak wiemy obu panom przydarzają się błędy. Koeman zmienił styl i taktykę na 3-5-2, w obronie 5-3-2 i podziałało. Barcelona od czterech spotkań bez straty gola, ale dalej z błędami, które PSG na pewno wykorzysta. Paryżanie wyjdą mocno zmotywowani na to spotkanie aby ukarać Barcelonę i ją ośmieszyć tak jak to zrobił Bayern. Nie oczekuje szalonego tempa, bo to Barcelona musi gonić wynik, a więc będzie się odsłaniała. To jest wielka szansa dla szybkiego Mbappe, który jest liderem drużyny. Do tego gra z kontry to też PSG potrafi, ale nic dziwnego skoro się ma takich graczy po bokach. Nie wiadomo co z Neymarem, ale myślę, że wejdzie dopiero w drugiej połowie.
Moim zdaniem PSG wygra to spotkanie, ale nie będzie to tak wysoki wynik jak w pierwszym meczu, stąd też moje propozycje.
 
arass1 168,3K

arass1

Użytkownik
W Turynie miejscowy Juventus podejmie FC Porto. jak dobrze wiemy Włosi przegrali pierwszy mecz, ale na ich szczęście zdołali strzelić bramkę na wyjeździe. Gdy nie to ich sytuacja byłaby mocno skomplikowana. Juventus w sobotę oszczędzał się, gdyż zagrał z Lazio bez sześciu podstawowych zawodników. Odpoczywał Też CR7. Takie posunięcie pokazuje, że są mocno nastawieni na mecz Ligi Mistrzów. Uważam, że kluczem do sukcesu będzie szybko strzelona bramka przez Starą Damę. Wtedy to Porto będzie miało nóż na gardle, a Juventus będzie mógł ich punktować. Niewątpliwie Włochom będą pomagały "własne ściany", ale muszą być czujni, aby nie stracić bramki. Uważam jednak, że Juventus wypracuje taką zaliczkę, aby awansować już w regulaminowym czasie, ale bezpiecznie stawiam po prostu na ich awans.

awans Juventusu @ 1.61 fortuna
 
Ostatnia edycja:
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Niestety wszystko na
PSG vs Barcelona
No i mamy bardzo podobną sytuację jak pare lat temu. Pierwszy mecz we Francji wygrało PSG 4:0 rewanż w dość kontrowersyjnych okolicznościach 6:1 i awans Barcy. "Historia lubi się powtarzać" ale czy tym razem tak będzie? Nie mam pojęcia. Barcy w tym meczu wystarczy 'jedynie' 4:0. Nie wiadomo co z Neymarem, ale bardzo bym chciał aby wystąpił od początku spotkania. Byłby to znaczny + dla mojego typu. Absencje w składach opisane wyżej, nie będę powtarzał. Zmierzą się dwaj zawodnicy, którzy jak odpalą to są w stanie ogarnąć mecz. W pierwszym meczu show skradł Mbappe. Nasuwa mi się myśl, że w tym meczu nie będzie już taki dobry i to Messi pokaże klasę. Wg mnie każdy wynik możliwy, ale intuicja mi podpowiada, że Barca to weźmie. Nie mówię o awansie, ale gdzieś widzi mi się wynik 3:1 dla Dumy Katalonii. Typ: Barca-1 6.30

Liverpool vs Lipsk
Ciekawe spotkanie. Czy Liverpool w końcu się ogarnie? W lidze nie mają szans na mistrza. 22 pkt różnicy, bardzo ciężko. Jak odpadną z LM to sezon stracony. Spore braki w zespole gości, odsyłam do flashscora. Mecz rozgrywany w tym samym miejscu co 1szy, Budapeszt więc nie ma mowy o plusie wynikającego ze swojego stadionu. Sęk w tym, że wydaje mi się iż Lipsk gra lepiej niż przed 1szym meczem. Zaatakują bo nie mają nic do stracenia, obrona Liverpoolu nie należy do najlepszych w tym sezonie więc coś wpuszczą. Całkiem możliwa jakaś kontra i ukłucie rywala z Niemiec. Z tym, że Jota dopiero co wrócił do składu, Salah słabo ostatnio, nie wiadomo co z Firminio.W tym meczu typuję win Lipsk po 2.91 choć kurs na awans niecałe 8 też wygląda nie najgorzej

Juventus vs FC Porto
Tutaj mam takie samo zdanie jak barlo123 wyżej. Wg mnie pewniak. Juve subiektywnie w lepszej formie niż przed 1szym meczem plus wracają powoli zawodnicy z 1szego składu po kontuzji. Awans Juve 1.6


Oczywiście nie szalejcie ze stawką, to są moje luźne przemyślenia. Sam się zastanawiam czy wgl to zagrać. Może za jakieś grosze dla lepszego oglądania. GL!
Edit: kursy z Fortuny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Porto
Typ: Juve
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Witam. jutro zaczynamy mecze rewanzowe , ciekawie zapowiada sie mecz Juventus - Porto gdzie Juve dosc nieoczekiwanie przegralo 1 mecz 2-1. W jutrzejszym meczu musza wygrac 1-0 albo conajmniej dwoma bramkami. Porto w lidze zajmuje 2 miejsce gdzie nie gra rewelacyjnie , 10 pkt straty do Sportingu to raczej nie jest do odrobienia , jesli Braga wygra jutrzejszy mecz to spadna na 3 miejsce. juve skolei zajmuje w lidze 3 miejsce i powoli pnie sie w gore tabeli w 8 meczach liczac Puchar Wloch stracili zaledwie 1 bramke wczoraj z Lazio gdzie wygrali wazny mecz 3-1. W jutrzejszym meczu nie daje szans Porto i sadze ze Juve wygra ten mecz 2-0 i awansuje dalej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Porto
Typ: Juventus
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


To powinien być typ dnia, ale kursy zaraz polecą. Już dzisiaj kursy 1,5o zostały w Totalbet i Betfan. Reszta spadła poniżej 1,50 i i raczej należy się spodziewać dalszych spadków. Przechodząc do tematów piłkarskich. Porażka Juve w pierwszym meczu była sporą niespodzianką nawet gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że grali na wyjeździe. Kursy na zwycięstwo Porto były w okolicach 4,00, a mimo wszystko dali radę. Jutro Juve wystarczy 1:0, żeby awansować dalej. Ronaldo z przerwą w lidze, żeby dobrze odpocząć przed spotkaniem pucharowym pokazuje jak ważne są to dla nich rozgrywki i jak poważnie podchodzą do tego spotkania. Liczę, na wygraną Turyńczyków, chociaż nie wierzę w łatwy pojedynek. Porto w lidze za plecami prowadzącego Sportingu również będzie chciało wspiąć sie na szczyty własnych możliwości i spróbować wyeliminować utytułowanego rywala nie sądzę, że im się to uda, ale nerwy będą do samego końca i wyobrażam sobie skromne 1:0 dla gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Kartki w meczu Juve Porto to był mój pewniaczek po pierwszym meczu, ale nie z tym sędzią. Dali chyba najgorzej jak mogli. Kuipers bardzo oszczędny w kartkowaniu, także trzeba chyba czegoś innego poszukać.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Juventus - FC Porto
Typ: Alvaro Morata strzeli
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Widzę, że nikt nie ma wątpliwości, że Włosi są bardzo poważnym kandydatem nie tylko do awansu do ćwierćfinałów LM, ale przede wszystkim to wygrania dzisiejszego spotkania w regulaminowym czasie gry. Sytuacja jest bardzo prosta - muszą zaciekle walczyć o zwycięstwo, gdyż remis będzie premiował Portugalczyków. Przypomnijmy - w pierwszym meczy w Porto gospodarze wygrali 2:1. Wszelkie nadzieje kierowane są oczywiście w kierunku Christiano Ronaldo, który ze sporym prawdopodobieństwem zaliczy trafienie, ale myślę że na jednej bramce Stara Dama nie poprzestanie. Co prawda wynik 1:0 spowoduje, że to Juventus będzie się cieszył z awansu, ale sądzę, że unikną niepotrzebnej nerwowości w samej końcówce. Hiszpański napastnik Alvaro Morata strzelił już sześć goli w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, czym - co ciekawe - przebija CR7 o dwa gole. W dwóch ostatnich spotkaniach ligowych strzelił trzy bramki. Myślę, że są spore szanse na to, że dorzuci kolejne trafienie w tak ważnym meczu jak dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Porto
Typ: Juventus mniej niż 1,5 bramki
Kurs: 2.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Nie sadze by Juve tak latwo mogl dostac sie pod bramke Portugalczykow.Porto wedlug mnie gra swietnie w defensywie i mimo straconej bramki u siebie bedzie w stanie wywalczyc awans.Mam nadzieje ze jednak Pepe zagra od pierwszych minut bo zdecydowanie jest przywodca tej ekipy w denfensywie,absolutnie nie jest najlepszym obronca ale moralnie bardzo wzmacnia zespol w tej linii.Jednak dzis stawiam dosc bezpieczny bet bo atuty sa po stronie Porto,maja bardzo szybkich zawodnikow w sam raz do kontry i w razie roznych bardzo dobrze dysponowanego Marege.Jesli Porto zagra w swoim stylu to dzis Juve nie powinno strzelic 2 bramek a po cichu licze ze nie trafia nic.
Inne typy;
Awans Porto: 2.41 (Fortuna)
Gole:mniej 2.5 2.17(Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dla mnie kluczem do awansu Juve będzie czyste konto.
Juve czyste konto 2.53
Betsafe

W domowych spotkaniach Juventus 7krotnie zachowywał czyste konto. Jedynym minusem zakładu jest fakt,że to Juventus musi się otworzyć ale czy Porto jest takie mocne w ofensywie.
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
juventus-porto typ:juventus awans kurs:1,57fortuna
widac po typujacych ze ten mecz cieszy sie duzym zainteresowaniem i trudno sie temu dziwic.juventus dal plame w pierwszym meczu,dwa razy po rozpoceciu polow dal sie zaskoczyc ale byl lepsza ekipa i strzelil wazna bramke.wystarczy im 1-0 do awansu ale mysle ze bedzie wiecej,zawodnicy oszczedzani na ten mecz i wyjda bardzo ofensywnie-ronaldo,morata i chiesa.porto to solidna ekipa ale to za malo na juve i patrzac na historie pojedynkow z wloskimi druzynami to bedzie im ciezko o niepodzianke.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Borussia Dortmund - Sevilla
Typ: 1 lub X i powyżej 1,5 gola
@1.67 ETOTO

Piłkarze Dortmundu są bliżej awansu do 1/4 finału LM niż ich dzisiejsi przeciwnicy. W pierwszym spotkaniu Dortmund odniósł cenne wyjazdowe zwycięstwo 2:3. Piłkarze niemieckiej drużyny na pewno będą chcieli się odgryźć po porażce, której doznali na weekendzie z Bayernem Monachium 4:2. Okazja jest do tego bardzo dobra, bowiem patrząc na obecną dyspozycję Sevilli, to mówiąc delikatnie nie powala ona kolana. Hiszpanie notują w ostatnim okresie same porażki. Pierw dwie porażki z Barceloną w lidze i w Pucharze Króla a ostatnio porażka z Elche 2:1. Borussia ma w ataku rewelacyjnego Norwega Haalanda, który zdobywa ostatnio bramki jak na zawołanie. Piłkarze BVB od samego początku powinni przycisnąć Sevillę aby ustawić sobie mecz szybko strzeloną bramką. Patrząc na obecną dyspozycję obydwu drużyn typ 1X oraz minimum 2 bramki w meczu wydaje się dość bezpieczny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Porto od 54 minuty z czerwoną katką a i tak eliminuje pewny Juventus. Koniec świata. Brak mi słów ale mam prośbę do admina żeby mnie tym razem nie usuwał, uczcijmy biedny Juventus tą minutą ciszy, należy im się :coffee: .
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Manchester City - BM
mniej niż 3.5 gola
@1.62
fortuna
To spotkanie odbędzie się dopiero za tydzień, ale zwycięzca dwumeczu jest już raczej znany. Trudno sobie wyobrazić, że BM zdobędzie minimum 2 gole na wyjeździe, a jest to jedyna droga do przejścia MC. Drużyna z Niemiec jest ostatnio w kryzysie i strzela bardzo mało bramek jak na swoje możliwości i dość overową Bundesligę. Sezon jest raczej spisany na straty, bo w LM odpadną zapewne już za tydzień, a w lidze patrząc na ostatnią formę i liczbę spotkań do końca ligi oraz stratę punktową do 5 miejsca wydaje się, że pucharów w przyszłym sezonie dla BM nie będzie. Sądzę, że Niemcy spróbują na samym początku meczu szczęścia i zdobycia gola dającego nadzieję, ale City powinno ich ataki neutralizować. Drużyna Guardioli nie powinna zbytnio spinać się na słabszego rywala i koniecznie chcieć im strzelić kilka bramek. Jedna, dwie ok, ale więcej to bardzo możliwe, że nie. Anglicy mogą chcieć przejść swojego rywala jak najmniejszym nakładem sił.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Paris SG - FC Barcelona 1:1

Widzę, że dużo osób stawia na bramki lub zwycięstwo Barcelony ale szczerze nie wiem skąd ten optymizm. Po wygraniu z Elche czy Osasuną? Czy po 2óch zwycięstwach nad Sevillą, która złapała lekki dołek no nic.
Paryż w poprzednim meczu sprowadził ich lekko na ziemie wygrywając aż 4:1 na Camp Nou. Oczywiście, że Francuzi nie muszą już się aż tak spinać bo nawet porażka 0:3 daje im awans ale wątpię aby po ostatniej klęsce dopuścili do nerwowej końcówki.
Co prawda Neymar nie zagra dziś ale w poprzednim meczu również nie grał.
M. Pochettini coraz bardziej powinien układać ten zespół według swojego pomysłu i z meczu na mecz ta maszyna powinna być oliwiona coraz bardziej. Takie mecze jak ten dzisiaj pokażą na jakim są etapie i poziomie.
Ja stawiam, że Paryż nie przegra u siebie mimo, że stracą bramkę.
Powinniśmy oglądać ofensywne spotkanie bo z 1 się zgadzam, Barcelona nie ma nic do stracenia a Paryż potrafi wyprowadzać kontrataki.

Paris SG lub remis i obie strzelą 2,03
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 1-1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG-Barcelona
Typ: liczba Goli mniej -2,5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Barca nie takie cuda sprawiala ale w tym roku zawodzi i too grubo.Nie sadze by z PSG miala jakiekolwiek szanse tak naprawde.Przyjmijmy ze pierwsza polowa skonczy sie wynikiem bezbramkowym badz delikatnym 1-0 dla gospodarzy ,to juz nie ma po co grac,dla jednej jak i 2 druzyny.pierwszy mecz calkowicie zalatwil sprawe awansu.Watpie by nawet po ostatnich wygranych Barca juz zdarzyla sie odbudowac.Uwazam ze Barca skupi sie tu bardziej na lidze jesli poczatek spotkania bedzie dla nich niekorzystny a jest o co walczyc bo tuz tuz sa za Atletico.Licze na mecz bardziej taktyczny niz mecz na hurra.Kursy moga wskazywac tez remis co za tym idzie bardzo podoba mi sie zaklad underowy.
Spotkanie bez remisu-1 1,94(Fortuna) 1-1
Remis- 4,00 (Fortuna) 1-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom