>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - Rewanże [9.03 - 17.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Skład PSG: Navas, Florenzi, Kimpembe, Marquinhos, Kurzawa, Verratti, Gueye, Paredes, Draxler, Icardi, Mbappe.

Ławka rezerwowych: Rico, Kehrer, Dagba, Diallo, Bakker, Pembele, Danilo, Herrera, Rafinha, Di María, Sarabia, Michut.

Skład FC Barcelony: Ter Stegen, Dest, Jordi Alba, Lenglet, Mingueza, De Jong, Busquets, Pedri, Messi, Griezmann, Dembélé.

Ławka rezerwowych: Neto, Peña, Pjanić, Braithwaite, Puig, Trincão, Matheus, Umtiti, Junior, Ilaix, Konrad.


Niestety Barcelona wraca do tego co nie szło na początku sezonu. No nic, oby się to po raz kolejny nie skończyło pogromem...
 
tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Atalanta
Typ: Real
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Atalanta nie wykorzystała swojej szansy w poprzednim meczu, gdy wielu podstawowych graczy z Madrytu nie było obecnych i raczej nie daję jej dużych szans na pokonanie Królewskich w rewanżu. Zwłaszcza, że do składu powracają prawdopodobnie Ramos i Benzema. Oczywiście będą walczyć, ale wg mnie priorytetem pozostanie dla nich walka w lidze o przyszłoroczny udział w Lidz Mistrzów. Statystyki w pierwszym meczu wskazywały jednoznacznie, że między tymi zespołami jest duża róznica w potencjale piłkarskim. Doświadczenie oraz gra na własnym stadionie przyniosą moim zdaniem gładkie zwyciestwo Realu Madryt.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Typ: Real
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Atalanta nie wykorzystała swojej szansy w poprzednim meczu, gdy wielu podstawowych graczy z Madrytu nie było obecnych i raczej nie daję jej dużych szans na pokonanie Królewskich w rewanżu. Zwłaszcza, że do składu powracają prawdopodobnie Ramos i Benzema. Oczywiście będą walczyć, ale wg mnie priorytetem pozostanie dla nich walka w lidze o przyszłoroczny udział w Lidz Mistrzów. Statystyki w pierwszym meczu wskazywały jednoznacznie, że między tymi zespołami jest duża róznica w potencjale piłkarskim. Doświadczenie oraz gra na własnym stadionie przyniosą moim zdaniem gładkie zwyciestwo Realu Madryt.
Jak Atalanta miała cokolwiek wykorzystać jak w 15 minucie sędzia zabił cały mecz czerwoną kartką, zdecydowanie pochopną. Następny kataklizm spadł na Włochów kwadrans później jak uraz zgłosił Zapata. Wskazywanie na statystki w meczu gdzie 75 minut jeden zespół musiał biegać za drugim to jest kompletny nonsens. Real tak jak było zapowiadane grał dramatycznie, nie mogli tyle czasu stworzyć nic godnego strzelenia bramki, po prostu bili głową w mur i wracając do Madrytu z 0-0 byłby to spokojnie zasłużony wynik. Wszystko uratował strzał Mendiego po rzucie rożnym. Atalanta straszny pech ma w końcówkach Ligi Mistrzów, pamiętne 2 bramki z P$G. Być może dopiero uczą się srogo bycia w elicie, dopiero budują mocną kadrę, ten klub robi niesamowity progres ale dopiero od kilku lat. Co do powrotu Ramosa i Benzemy, obaj zagrali mówiąc kulturalnie słaby mecz z Elche i nie jestem do końca przekonany, że to był typowy lekki mecz z ich strony przed LM. W dodatku w rewanżu zabraknie Casemiro, ostatnio czołowego środkowego w Realu. Jeśli miałbym wybierać co dla kogo będzie lepsza to wolę Atalantę grającą tym razem w pełnym 11-osobowym zestawieniu niż powrót Ramosa i Benzemy. Jedno dla mnie jest pewne, tak słabego Realu nie było dawno. Co do stadionu, to grają na tym małym rezerwowym.

Atalanta over 1,5 2,53
over 3 w meczu 2,12

być może ATA więcej celnych

z resztą to są luźne propozycję, wszystko zależy jak Gasperini chce wejść w mecz (czerwona Freuler - dziura w środku pola), czy od razu z bomby cała naprzód czy cokolwiek wyczekać w pierwszej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt vs Atalanta
Typ: powyżej 1.5 gola + powyżej 3.5 żółtych kartek + powyżej 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.70
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Co by nie mówić czekają nas piłkarskie fajerwerki. Atalanta to zespół nieobliczalny, który potrafi zagrać bardzo ofensywnie i zdominować przeciwnika. Wynik z pierwszego spotkania nie pozostawia złudzeń, że to właśnie goście ruszą do ataku. Real zapewne na spokojnie będzie czekać na kontry i w ten sposób postara się wypunktować przeciwnika. Moją uwagę przykuł specjal z BETFAN, który mówi o minimum 2 bramkach, 4 żółtych kartkach oraz 9 rzutach rożnych. Nie spodziewam się tutaj zamkniętego starcia, ale ataków od pierwszych minuty głównie przez drużynę, która na ten moment awansu nie ma. Zarówno Real, jak i Atalanta są overowymi zespołami w tych aspektach w rolach gospodarz/gość i mam nadzieję na futbolowy spektakl. Holenderski sędzia chętnie sięga do kieszonki, więc i on nie powinien przeszkodzić w pokryciu tego specjala.
 
tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Jak Atalanta miała cokolwiek wykorzystać jak w 15 minucie sędzia zabił cały mecz czerwoną kartką, zdecydowanie pochopną. Następny kataklizm spadł na Włochów kwadrans później jak uraz zgłosił Zapata. Wskazywanie na statystki w meczu gdzie 75 minut jeden zespół musiał biegać za drugim to jest kompletny nonsens. Real tak jak było zapowiadane grał dramatycznie, nie mogli tyle czasu stworzyć nic godnego strzelenia bramki, po prostu bili głową w mur i wracając do Madrytu z 0-0 byłby to spokojnie zasłużony wynik. Wszystko uratował strzał Mendiego po rzucie rożnym. Atalanta straszny pech ma w końcówkach Ligi Mistrzów, pamiętne 2 bramki z P$G. Być może dopiero uczą się srogo bycia w elicie, dopiero budują mocną kadrę, ten klub robi niesamowity progres ale dopiero od kilku lat. Co do powrotu Ramosa i Benzemy, obaj zagrali mówiąc kulturalnie słaby mecz z Elche i nie jestem do końca przekonany, że to był typowy lekki mecz z ich strony przed LM. W dodatku w rewanżu zabraknie Casemiro, ostatnio czołowego środkowego w Realu. Jeśli miałbym wybierać co dla kogo będzie lepsza to wolę Atalantę grającą tym razem w pełnym 11-osobowym zestawieniu niż powrót Ramosa i Benzemy. Jedno dla mnie jest pewne, tak słabego Realu nie było dawno. Co do stadionu, to grają na tym małym rezerwowym.

Atalanta over 1,5 2,53
over 3 w meczu 2,12

być może ATA więcej celnych

z resztą to są luźne propozycję, wszystko zależy jak Gasperini chce wejść w mecz (czerwona Freuler - dziura w środku pola), czy od razu z bomby cała naprzód czy cokolwiek wyczekać w pierwszej połowie.
Jedno nie wyklucza drugiego. To, że musieli grać prawie cały mecz w "10" nie oznacza, że grali dobrze, co podsumuję faktem, że nie oddali żandego celnego strzału na bramkę. Pamietaj, że w czasach covidowych nie jest tak bardzo ważne, że nie grają na Bernabeu, ale to że znają swoje boisko lepiej od rywali oraz nie są obciążeni podróżami. A jeśli uważasz, że powrót Benzemy i Ramosa nie będzie dużym wzmocnieniem (zwłaszcza w LM, gdzie mają ogromne doświadczenie) to po prostu uważam, że się mylisz. Będę kibicował Atalancie, ale i tak uważam, że Real jest zdecydowanym faworytem.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jeżeli (j)Elche potrafi strzelić bramkę Realowi to powinna także zrobić to Atlantyda. Dla lepszego oglądania zagram awans gości po dobrym kursie 3.3.

PS. mam nadzieję, że sędzia nie będzie gwizdał aby przepchnąć Real i obejrzymy świetne widowisko :)
 
J 34,6K

JKarto

Użytkownik

Spotkanie: Real Madryt vs Atalanta
Typ: Real Madryt
Kurs: 2.30
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Moim zdaniem argumenty Gracy są słuszne i też tutaj stawiam na Real. Tym bardziej, że kurs jest bardzo dobry. Można nawet odnieś wrażenie, że to taki mecz 50 na 50 dla wielu, ale za gospodarzami przemawia więcej. Potencjał piłkarski, teren, a nawet zakładane nastawienie włoskiej drużyny. Królewskim odpowiada gra z kontry, bardziej otwarte mecze pozwalają im pokazać siłę ofensywną. Co prawda jest kilka kontuzji, aczkolwiek ma ich, kto zastąpić.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Real awans @1.32 za tysiaka.

320 zł na rękę? mi to gra. Takie kursy w singlu na dłuższą metę nieopłacalne, ale czasem takie coś gram jak jestem pewny. Argumenty powyżej. Jako także wieloletni kibic RM, nie widzę szans na awans dla Atalanty. Owszem remis może być, ale awansuje Real.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Real awans @1.32 za tysiaka.

320 zł na rękę? mi to gra. Takie kursy w singlu na dłuższą metę nieopłacalne, ale czasem takie coś gram jak jestem pewny. Argumenty powyżej. Jako także wieloletni kibic RM, nie widzę szans na awans dla Atalanty. Owszem remis może być, ale awansuje Real.
Jeżeli grasz za taką grubą kwotę to proszę wrzuć cały screen tego kuponu. Dzięki i powodzenia
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Jeżeli grasz za taką grubą kwotę to proszę wrzuć cały screen tego kuponu. Dzięki i powodzenia
moim celem nie było zrobić afery o stawkę, bo dla niektórych tysiak jest grubo a dla innych niekoniecznie.

prosze, nie mam nic do ukrycia:

1615907416684.png
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
moim celem nie było zrobić afery o stawkę, bo dla niektórych tysiak jest grubo a dla innych niekoniecznie.

prosze, nie mam nic do ukrycia:

Pokaż załącznik 7663
po co zasłaniać ID kuponu? przecież to bezużyteczne dane xD
typ jak typ, według mnie ryzyko jest większe niż ty oceniasz, a ewentualna nagroda niska, gdzie mówimy o pojedynczym meczu w którym wszystko może się wydarzyć, a atalanta ma stratę tylko 1 bramki, ale jak kto lubi

@
tu była kompromitacja
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
po co zasłaniać ID kuponu? przecież to bezużyteczne dane xD
typ jak typ, według mnie ryzyko jest większe niż ty oceniasz, a ewentualna nagroda niska, gdzie mówimy o pojedynczym meczu w którym wszystko może się wydarzyć, a atalanta ma stratę tylko 1 bramki, ale jak kto lubi

@
jeszcze dodam że warto czasem popatrzeć na inne typy które oznaczają to samo co twój, ale inaczej ubrane w słowa, biorąc 1x czyli też awans drużyny z madrytu twoja wygrana byłaby o 50 złotych czyli około 15% większa, a co za tym idzie taka maksymalizacja zysków przy takim graniu długoterminowym o którym pisałeś jest ogromnie ważna pzdr

Pokaż załącznik 7664
Czasem pomyśl zanim sam udzielisz porad. Jesli Atalanta wygra 1-0 i po dogrywce real awansuje to typ na awans po 1.33 wejdzie, a Twój typ na 1x bedzie przegrany
 
P 0

pavlinho

Gość
po co zasłaniać ID kuponu? przecież to bezużyteczne dane xD
typ jak typ, według mnie ryzyko jest większe niż ty oceniasz, a ewentualna nagroda niska, gdzie mówimy o pojedynczym meczu w którym wszystko może się wydarzyć, a atalanta ma stratę tylko 1 bramki, ale jak kto lubi

@
jeszcze dodam że warto czasem popatrzeć na inne typy które oznaczają to samo co twój, ale inaczej ubrane w słowa, biorąc 1x czyli też awans drużyny z madrytu twoja wygrana byłaby o 50 złotych czyli około 15% większa, a co za tym idzie taka maksymalizacja zysków przy takim graniu długoterminowym o którym pisałeś jest ogromnie ważna pzdr

Pokaż załącznik 7664
Ale wiesz że Real może przegrac mecz 0-1 i awansować po dogrywce lub karnych i Twoje 1X nie ma sensu? xD
 
G 0

gubernator_nh

Gość
taidio taidio

chciałem to zasłoniłem. Nie gram takich kursów w singlach na co dzień, przecież to napisałem. A tak ogólnie to Ci nie wyszło z tym postem :)
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
o cholera, miałem jakiegoś laga mózgu i wynik 0:1 w ogóle nie wydał mi się z jakiegoś powodu możliwy, pierwszy mecz był tragiczny do oglądania i się nastawiłem na grad bramek dziś

także proszę nie czytać mojego posta wyżej bo kompromitacja
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jeżeli (j)Elche potrafi strzelić bramkę Realowi to powinna także zrobić to Atlantyda. Dla lepszego oglądania zagram awans gości po dobrym kursie 3.3.

PS. mam nadzieję, że sędzia nie będzie gwizdał aby przepchnąć Real i obejrzymy świetne widowisko :)
Z rana jeszcze kurs na awans był + 4 teraz to lepiej zagrać wygrana Atalanty po niewiele niższym kursie a jak już wspominali 0:1 gramy dalej a kupon już zielony.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Real Madryt - Atalanta
Typ: Powyżej 5.5 kartek
@2.80
Betclic



Pierwsze spotkanie we Włoszech nie obfitowało zbytnio w kartki, chociaż ta pierwsza bardzo znacząco wpłynęła na dalsze losy tamtego pojedynku. Mowa oczywiście o czerwonej kartce dla Freulera w 17 minucie. Poza tym kartkami żółtymi ukarani w tamtym meczu zostali Casemiro (pauzuje dzisiaj), Mendy i Gosens. Tamto spotkanie prowadził Tobias Stieler, który ma średnią kartek żółtych w tym sezonie Ligi Mistrzów wynoszącą 4,5 + właśnie ta jedna czerwona. Dzisiejszy rewanż poprowadzi Holender, Danny Makkelie, który w 6 meczach tej edycji LM pokazał 32 żółte kartki (średnio 5,33 na mecz) oraz 1 czerwoną. W tej edycji LM poprowadził już jeden pojedynek włosko-hiszpański: Juventus vs Barcelona i pokazał w nim 3 żółte kartki dla Juve i 1 czerwoną oraz 1 żółtą dla Barcelony. Real ma przewagę po pierwszym meczu ale nie jest to wystarczająca zaliczka aby przejść obojętnie obok meczu, Atalanta na pewno spróbuje zaatakować. Liczę na ciekawe widowisko i walkę do samego końca, co powinno znacznie zwiększyć szansę, że w meczu arbiter sięgnie przynajmniej 6 razy po kartki. W tym zakładzie kartka czerwona jest liczona podwójnie.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Real - Atalanta 3:1 (0-5 RR)

powyżej 9,5 RR, @1,85 Totolotek (LM)
powyżej 11,5 RR, @3,16 Totolotek


Rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów, pierwsze spotkanie wygrał Real, każdy wie i zostało to napisane już wielokrotnie, że mecz ustawiła czerwona kartka dla Atalanty na początku meczu, dzisiaj powinno być zupełnie inne spotkanie, włoska ekipa powinna od początku zaatakować jak to ma w zwyczaju, nie mają nic do stracenia, jaka jest ich siła ofensywna nie trzeba nikogo przekonywać. Gdyby udało im się dość prędko strzelić gola to Real także będzie musiał zagrać bardziej ofensywnie i powinien być mocno overowy mecz. Ja jednak spróbuję pograć tu rzuty rożne, jedni i drudzy nabijają dość sporo cornerów, chociaż zdarzają im się też słabsze mecze w tym względzie, na ostatnie 5 meczy Realu było kolejno (w nawiasie tradycyjnie rożne tylko tej ekipy) 7(6), 9(5), 17(13), 7(6) i 7(6), natomiast w meczach Atalanty 8(6), 11(6), 7(4), 14(7) i 8(3), a we wspomnianym pierwszym meczu 1/6 w rożnych było 1-7 dla Realu, ale tam przez decyzję sędziego oglądaliśmy taki mecz, dzisiaj Atalanta musi zaatakować, a Real musi umieć odpowiedzieć, liczę po cichu na hokejowy wynik i masę rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Manchester City - B. Moenchengladbach mecz obrzydliwie nudnyyy,juz lepiej ogladac kartofliska; )

Ilosc goli wiecej 5,5+ 8.20 (Fortuna)


Manchester jest na wysokiej fali wznoszacej i nie sadze by w tym meczu cokolwiek odpuscili.Niemcy tez sa bardzo ofensywnie nastawieni i mysle ze obie ekipy zagwarnatuja nam naprawde dobre widowisko.Czy 6 goli to przesada? moze i owszem ale mysle ze ofensywa z jednej jak i z 2 strony bedzie dzialac jak najlepiej.

Strzelec-De Bruyne-2.85 (Fortuna)-Bardzo wysoki kurs a wiadomo ze Niemcy raczej beda walczyc wiec rzuty wolne to Jego domena
1.drużyna strzeli gola w obu połowach- 1.92 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom