>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów - REWANŻE [07.08- 08.08.2020]

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
City wygrało 2:1 na wyjeździe to i Real to może zrobić...
Pamiętaj, że zwycięstwo Realu 2:1 daje im tylko dogrywkę, a tam szanse są 50-50.
Jeśli Real ma awansować, to według mnie musi strzelić przynajmniej trzy gole, inaczej tego nie widzę. City może bez kibiców, ale zobacz sobie ich wcześniejsze wyniki u siebie w meczach bez kibiców, ile strzelili goli. Tak było też z mocnymi drużynami: 4:0 z Liverpoolem , 3:0 z Arsenalem. Czy Real stać na to, żeby stracić tam co najwyżej jednego gola? Wątpię w to.

Właściwie taki sam kurs jest na typ, że Real wygra i w meczu będzie powyżej 2,5 goli, a moim zdaniem jest bezpieczniejszy niż typ na awans Realu. Według mnie wynik 2:0 dla Realu nie wchodzi w grę, bo ograć City na ich terenie do zera to wygląda wręcz niewyobrażalnie. Za to w przypadku zwycięstwa 2:1 Realu już nie trzeba się martwić o wynik dogrywki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To co Juventus gra po przerwie i pod wodzą Sarriego to jest straszne, nie pamiętam kiedy ostatnio grali taka padlinę z tyłu. Pomijając już to że uważam Sarriego za pomyłkę na ławce Juve to widać że chłop nie ma pomysłu na grę z tyłu, w ostatnich ~5 spotkaniach (pomijam mecz z Romą) w obronie za każdym razem grał kto inny, akurat w tej formacji zmiany co mecz nie są wskazane. W bramkę Juve każdy ładował jak w kacza dupę a jutro Lyon okazji napewno kilka będzie miał.
Typerowi z tak dużym doświadczeniem nie muszę chyba przypominać, że gry z ligi nie można porównywać wprost 1:1 do LM... Może i Juventus ma problemy z tyłu, ale żeby to przetestować trzeba mieć kogoś z przodu, a kogo ma Lyon ? To jest mecz o wejście do LM ! A nie jakiś tam nie liczący się mecz w lidze gdzie i tak Juventus wiedział, że tak czy inaczej wygra... Lyon przerwa od grania na długie miesiące... No ok niech straci nawet Juventus bramkę - strzelenie 3 przez samego CR7 jest niemożliwe ? Porównujesz ostatnie mecze ligowe, a ja przywołam np. mecz z LM z Atletico gdzie było 0 z tyłu, a chyba zgodzimy się, że Atletico to nieporównywanie wyższy poziom niż Lyon. Może i Juve nie zachwycało, ale PRZYNAJMNIEJ coś grało w przeciwieństwie do Lyonu... A teraz weźmy ten Lyon - pokonał takie "potęgi" jak: Gent czy Niceę nie wspominając o przegranej z inną "potęgą" jak Glasgow Rangers (zresztą na wyjeździe)... No i siła całej ligi... We Francji tylko na poziomie światowym jest PSG, we włoskiej obok Juventusu parę innych więcej... Do tego czeka Francuzów wyjazd, trybun nie będzie, ale mimo wszystko to też nie jest na ich korzyść... No i kursy: jakby na Lyon było z 5,50 jak na Real, a na Juventus 1,11 to bym tego nie grał, ale po 1,80 jak najbardziej ! Kurs na Lyon 2,02 to dla mnie żaden dobry kurs ! Ale zobaczymy dzisiaj wieczorem kto miał rację... :)

I dodam jeszcze jedno: tydzień temu Lyon miał bardzo wyczerpujący mecz z PSG z dogrywką i karnymi.... Nie oglądałem tego meczu, ale podobno Lyon dawał radę - pytanie tylko ile ich to kosztowało sił ? Zresztą PSG w obliczu nadchodzących meczy w LM też mogło grać nie na 100%, ale tu nie będę spekulować bo meczu nie oglądałem... Co sezon jest tak, że drużyny takie jak Juventus pokazują w LM poziom światowy, a wszyscy "zdziwieni" potem, że jak to tak "słabo" grali w lidze, a w LM brylują... Liczę na to i dzisiaj... Forza Juve ! ;)
 
Ostatnia edycja:
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Juventus-Lyon 1 @1.5

Juventus stanie na wysokosci zadania w mojej opini. Mimo wszystko mistrz Wloch jest w rytmie ligowym, a sam mecz jest zbyt wazny. Typuje wygrana bianconeri, a mysle ze majac do wskazania druzyne, ktora awansuje to tez wskazlbym w strone Włoch.

Manchester City-Real powyzej 8,5 rzutow roznych @1.5

Jest zbyt maly kurs by grac awans City i nic taka propozycja nie wniesie, lecz awansuje Realu to na pewno nie zagram. Ogolnie przeczytalem cala debate na temat tego meczu i generalnie mam tylko dwie uwagi. Real bez Ramosa i to jest najwieksza strata, bo City bez Aguero w ofensywie to nie zaboli tak bardzo jak brak Ramosa w defensywie. Poza tym tutaj taka sytaucja jak w La Lidze, gdzie Real wygrywa mecze po 1-0 po seryjnie dyktowanych rzutach karnych nie przejdzie.
Z wiekszoscia opini powyzej na temat tego spotkania sie zgadzam, ale nie trafia zupelnie do mnie argument slabosci City kreowany na podstawie meczu Puchar Anglii z Arsenalem 0-2. Bez przesady, rozumiem ze w pilce gra sie na bramki, ale w tym meczu City z Arsenalem to Obywatele mieli 71 % posiadania pilki, a Arsenal 29% i na tym poziomie to jest przepasc, sytaucje bramkowe City 11, Arsenal 4, wiec patrzenie slepo w wynik to tylko zludzenie. Gdybym tu szukal czegos do zagrania po jakims wartosciowym kursie to mysle, ze to moze byc dobry mecz pod rzuty rozne, wiec tak zaproponuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Juventus - Lyon
Typ: Juventus
@1.56 BETCLIC

Arcyciekawie zapowiada się dzisiejsze rewanżowe spotkanie w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów, w której Juventus zmierzy się w z Olympique Lyon na Allianz Stadium. Team z Ligue 1 rozegra dopiero swoje drugie oficjalne spotkanie po przerwie spowodowanej COVID-19, ale do meczu z Juve przystąpi z zaliczką jednej bramki. W zupełnie innym położeniu są obecnie obydwie drużyny. Stara Dama jest po wywalczeniu swojego 9. z rzędu Scudetto. Z kolei Lyon przegrał tydzień temu w finale Pucharu Ligi Francuskiej z PSG. W regulaminowym czasie na tablicy widniał wynik 0:0, dogrywka także nie przyniosła rozstrzygnięcia i dopiero w szóstej serii rzutów karnych lepsza okazała się ekipa PSG. Nie zmienia to jednak faktu, że dziś emocji w starciu na Allianz Stadium nie powinno zabraknąć.
W 5 ostatnich bezpośrednich pojedynkach pomiędzy obydwoma drużynami trzykrotnie górą był Juventus, raz miał miejsce remis i raz górą był Lyon. Jedyna wiktoria ekipy z Ligue 1 miała właśnie miejsce w pierwszym pojedynku obydwu ekip, kiedy to na tablicy wyników końcowy wynik widniał 1:0. Teraz czas na spotkanie rewanżowe. Juve do dzisiejszego boju przystąpi osłabione brakiem 3 zawodników: Douglas Costa oraz Mattia De Sciglio - leczą kontuzje - a pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Dybali. Z kolei w drużynie z Lyonu zabraknie Youssoufa Kone - kontuzja.
Ciężko z kolei coś powiedzieć o formie drużyny z Francji. Brak ogrania przed dokończeniem obecnego sezonu LM na pewno nie będzie ich atutem. Zagranie tylko jednego spotkania przez tak ważnym meczem może mieć kluczowe znaczenie w tym boju. Juventus z kolei po zapewnieniu sobie wygrania Scudetto wyraźnie spuścił z tonu o czym mogą świadczyć dwie porażki w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach. Teraz jednak przystąpią w 100% skoncentrowani do meczu, bowiem muszą odrobić stratę jednego gola z pierwszego meczu. Ja typuje w dzisiejszym boju zwycięstwo teamu z Piemontu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Juventus - Lyon
Typ: Juventus over 1.5 bramki ✅
@1.66 w Betfair

O tym meczu napisano już tutaj bardzo dużo, więc ja krótko: Juve od wielu lat próbuje wygrać LM, po to m.in. ściągnięto Ronaldo. Wynik z pierwszego meczu sprawia, że muszą zaatakować. A to spowoduje, że będą musieli się też otworzyć. Siłę w ataku mają ogromną, ale jak już wspomniał rekretyper rekretyper obrona pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy jedna bramka dla Lyonu i już Juve musi strzelić 3. NIe wiem czy ostatecznie Juve da radę awansować, ale strzelenie przez nich co najmnie 2 bramek dzisiaj wydaje mi się bardzo prawdopodobne.

Dla tych co grają w Betfair -dzisiaj jest specjalna oferta na LM -stawiając 20 funtów na zdarzenie z kursem minimum 1,5 otrzyma sie 20 funtów jako free bet.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lyon 2:1 (6-3 RR)
Typ: Lyon powyżej 4,5 RR
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Doczekaliśmy się wreszcie powrotu Ligi Mistrzów, na dzisiaj wybrałem typ z meczu w Turynie, gdzie miejscowy Juventus podejmie Lyon. Pierwszy mecz dość niespodziewanie wygrali dzisiejsi goście, dzięki czemu mamy całkiem fajny kurs na awans Starej Damy. Typ ten jednak został już podany, więc postanowiłem poszukać coś innego z tego spotkania, początkowo myślałem nad rożnymi gospodarzy, muszą odrabiać straty, więc siłą rzeczy muszą atakować, a to powinno generować cornery, jednak linie na Juve są wystawione dość wysokie i raczej nie warte ryzyka, dlatego postanowiłem pójść lekko pod prąd i zagrać...rożne Lyonu. Zespół z Francji stoi przed wielką szansą wyeliminowania mistrza Włoch, wystarczy, że strzelą gola i już gospodarze to awansu potrzebują trzech, wątpię, żeby Lyon zamknął się w swoim polu karnym i bronił tej jednobramkowej zaliczki, bo to może się dla nich źle skończyć. Stroną dominującą pewnie będą gospodarze, jednak liczę na kontry gości, tym bardziej, że Juventus pozwala rywalom nabijać rożne u siebie, na 5 ostatnich spotkań w Turynie Torino nabiło 8, Atalanta 4, Lazio 7, Sampdoria 5 i Roma 5. W pierwszym spotkaniu we Francji, fakt, że rozegranym prawie pół roku temu gospodarze także mieli 5 cornerów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Man City - Real 2:1 (7-3 RR)

Real powyżej 3,5 RR, @1,71 Betsson
Real powyżej 4,5 RR, @2,55 Betsson
powyżej 10,5 RR, @2,39 Betsson
Real awans, @6,00 Unibet


Drugie dzisiejsze stracie, z pewnością ten mecz będę oglądał, po cichu liczę na niespodziankę, jeżeli tak można mówić o odrobieniu strat i awansie Realu, martwi absencja Ramosa, bo wiadomo ile znaczy dla Królewskich, jednak z drugiej strony Zidane tak genialnie ostatnio rotował składem, zmieniał taktyki, że aż jestem ciekawy co wymyślił na dzisiejszy wieczór, Real na pewno musi próbować narzucić swój styl, nie może czekać co zrobi City, dlatego idę głównie w rzuty rożne, kursy na bramki tradycyjnie przy takich meczach zbite na maksa, a nie od dziś wiadomo, że czasami jak ma być mega overowo to wychodzi mega, ale...underowo. Real już nie nabija tyle rożnych co wcześniej, stąd też linie na nich wystawione nisko co uważam, że warto wykorzystać, Liga Mistrzów to są w ostatnich latach rozgrywki Realu, Obywatelom, podobnie jak PSG zawsze coś brakuje, niby jest kasa od szejków, ale tego najważniejszego pucharu nie ma w ich kolekcji i liczę, że w tym sezonie się to nie zmieni. Podsumowując liczę na zmysł taktyczny Zizou, sytuacja wymaga ataku, więc liczę, że to wygeneruje sporo rożnych Realu, a na pewno też gospodarze coś dorzucą.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Juventus - Lyon
Awans Juventus @ 1.80
STS


Kurs zapewne do jutra mocno spadnie, a wiec pobieram już teraz. O tym spotkaniu zostało już napisane wiele i dodam od siebie, że faktem jest to, że Juventus w lidze spisywał się słabo ale nie wyobrażam sobie żeby mieli odpaść z Lyonem. Jedno bramkowa zaliczka Lyon jest tak naprawdę niczym wielkiem na tym etapie rozgrywek. Juventus co prawda miał mało czasu na regenerację ale jest w rytmie meczowym. Lyon w ostatnim czasie rozegrał tylko finałowe spotkanie z PSG.
Ronaldo i spółka to biorą.

21:00 Manchester City - Real Madryt
5. goście powyżej 3.5 rzutów rożnych @ 1.79
6. powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 1.79
Fortuna

Przed nami wielkie starcie na miano finału Ligi Mistrzów. Pojedynek trenerów Zidane i Guardioli i pytanie kto kogo zaskoczy?.
Moim zdaniem zobaczymy świetne widowisko. The Citizines mają niezła zaliczkę przed rewanżem ale nie mogą sobie pozwolić na rozluźnienie bowiem Real to wykorzysta.
Zidane z pewnością nie rzuci się na rywala bo to nie w jego stylu. Z upływem minut będzie czekał na błąd rywala w rozegraniu jak obronie aby móc strzelić gola. Do tego granie z kontrataku to jest to co lubi Real. Jak dobrze wiemy Królewscy są bardzo często w polu karnym rywala, a to wiąże się z stałymi fragmentami min. rzutami rożnymi. I na to też liczę, obie ekipy wykręcają bardzo dobrze liczby jeśli chodzi o rzuty rożne i mam nadzieje, że jutro do 90 minuty ich nie zabraknie.
Ciekawostką jest to, że do Manchesteru nie polecieli James i Bale!. A Hazard podobno znowu narzeka na jakiś drobny uraz.

Na poprzedniej stronie post odnośnie awansu Realu i Napoli

 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jedno bramkowa zaliczka Lyon jest tak naprawdę niczym wielkiem na tym etapie rozgrywek. Juventus co prawda miał mało czasu na regenerację ale jest w rytmie meczowym. Lyon w ostatnim czasie rozegrał tylko finałowe spotkanie z PSG.
Ronaldo i spółka to biorą.
Na 1 bramkę Lyonu przypada 3 Juventusu no nie wiem czy to zupełnie nic nie jest. Dybala wątpliwy występ od pierwszej minuty, zagra grubasek Higuain, strefa defensywa z bocznymi Daniło i Alexem Sandro to jest żart jak na tak wielki klub w ich aktualnej formie. Moje obserwacje z ostatnich meczów są takie że hiszpańskie kluby zakrywały czapką włoskie w LE. O przygotowaniach nikt z nas nie wie, ale stawianie na Juventus bo to Juventus bo to LM to ogólnie spoko. Juve 14 meczów w ciągu 1.5 miesiąca, niektórzy ledwo zipią. Juventus może wygrać ale awansu to tu nie widzę. A na pewno nie 1.9 pre. Lyon awans tak zagrałem 2.08
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Grac45 Grac45 dlaczego Na 1 bramkę Lyonu przypada 3 Juventusu?. ;)
Juventusowi tak naprawdę starczy 2:0 w 90 minutach i mają awans. Liczę po raz kolejny na błysk Ronaldo, który ma mega statystyki w tych rozgrywkach. Gospodarze w obronie razem z Szczęsnym muszą zagrać na 200%.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na 1 bramkę Lyonu przypada 3 Juventusu no nie wiem czy to zupełnie nic nie jest. Dybala wątpliwy występ od pierwszej minuty, zagra grubasek Higuain, strefa defensywa z bocznymi Daniło i Alexem Sandro to jest żart jak na tak wielki klub w ich aktualnej formie. Moje obserwacje z ostatnich meczów są takie że hiszpańskie kluby zakrywały czapką włoskie w LE. O przygotowaniach nikt z nas nie wie, ale stawianie na Juventus bo to Juventus bo to LM to ogólnie spoko. Juve 14 meczów w ciągu 1.5 miesiąca, niektórzy ledwo zipią. Juventus może wygrać ale awansu to tu nie widzę. A na pewno nie 1.9 pre. Lyon awans tak zagrałem 2.08
No ok... Załóżmy, że wszystko co piszesz to racja... Ale to nie jest mecz jednej drużyny... Każda analiza musi objąć przeciwnika, a nie analiza w próżni jednego zespołu... Od 8 lat czytam takie analizy gdzie typer skupia się na jednej drużynie... Jeśli by dzisiaj Juventus grał z City czy nawet Barcą/Real teksty o grubasku Higuanie były by na miejscu, ale powiedz mi kto jest taki w Lyonie żeby zatrzymać Juventus ? Zespół z kilkumiesięczną przerwą z chyba obecnie najsłabszej z topowych lig zajmujący w poprzednim sezonie 3 miejsce...

Od 8 lat widzę to: widzi się mecze w określonej lidze i na tej podstawie bez zastosowania zasady adekwatności przymierza się to zespołu z innej ligi... No, ale wszystko się okaże niebawem... Dla mnie nie ma z punktu widzenia bukmacherskiego żadnych przesłanek do grania Lyonu i nawet jak przegram będę zadowolony ze swojego typu.
Post automatycznie złączony:

Grac45 Grac45 dlaczego Na 1 bramkę Lyonu przypada 3 Juventusu?. ;)
On zakłada, że Lyon strzeli im bramkę.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Każdy wróży z fusów, ale grać awans przeciętnej ekipy Lyonu to też trzeba mieć jaja. Drużyna, która ledwo zajęła drugie miejsce w najsłabszej grupie. Ekipa która na wyjeździe zebrała i od Benfiki i od Zenitu. To LM, tutaj porządki robią klasowe zespoły.
W pierwszy spotkaniu w plecy, gdzie Juve samo sobie winne, do tego gdybyśmy mieli sędziego a nie pozoranta to Starej Damie należał się przynajmniej jeden rzut karny jak nie dwa. Dla mnie awans klasowej drużyny. Lyon za długa przerwa i gdzie podjazd do takiej marki jak Juve. Raz do roku to nawet garbaty się wyprostuje, ale drugi raz już tego nie zrobi.

Awans Juventusu 1.94 forbet.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Każdy wróży z fusów, ale grać awans przeciętnej ekipy Lyonu to też trzeba mieć jaja. Drużyna, która ledwo zajęła drugie miejsce w najsłabszej grupie. Ekipa która na wyjeździe zebrała i od Benfiki i od Zenitu. To LM, tutaj porządki robią klasowe zespoły.
W pierwszy spotkaniu w plecy, gdzie Juve samo sobie winne, do tego gdybyśmy mieli sędziego a nie pozoranta to Starej Damie należał się przynajmniej jeden rzut karny jak nie dwa. Dla mnie awans klasowej drużyny. Lyon za długa przerwa i gdzie podjazd do takiej marki jak Juve. Raz do roku to nawet garbaty się wyprostuje, ale drugi raz już tego nie zrobi.

Awans Juventusu 1.94 forbet.
W sporcie wszystko jest możliwe tak jak i to, że Pruszków Zenit pokona Man City - raz na 1000 razy więc tym bardziej Lyon może awansować, ale... w sensie bukmacherskim jak dla mnie nie widzę nic co uzasadniało by granie na Lyon...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Grac45 Grac45 dlaczego Na 1 bramkę Lyonu przypada 3 Juventusu?. ;)
Juventusowi tak naprawdę starczy 2:0 w 90 minutach i mają awans. Liczę po raz kolejny na błysk Ronaldo, który ma mega statystyki w tych rozgrywkach. Gospodarze w obronie razem z Szczęsnym muszą zagrać na 200%.
No fakt 2-0 to jest awans, zupełna racja. Ale przy tym co prezentują to Szczęsny może raz drugi pomoc ale za trzecim razem wpadnie. Nie widzę czystego konta, z resztą sama ekipa Lyonu dobrze wie że gruba defensywa od 1 minuty to jest kaplica. Będzie strasznie ciekawie zwłaszcza jakby się potoczyło że to Juventus obejmie prowadzenie i jak to będzie wyglądać w grze. Chodzi o to że nawet 2-0 w 89 minucie nie daje im jeszcze pewnego awansu. Same wrzutki od Cuadrado na Higuaina i szukanie Pianicia na Ronaldo to dla mnie za mało na ten etap. Lekceważenie Lyonu to jest zupełnie to samo jak faworyzowanie Juventusu w slabej dyspozycji,więc jest 50 na 50 i tylko buk się cieszy że nie straci
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
faworyzowanie Juventusu w slabej dyspozycji
Bardzo dyskusyjna jest ta ich słaba dyspozycja... Bo w LM nie było tak źle, szczególnie przeprawa z Atletico, a liga... Dajmy spokój... Wiadomo jaki cel jest Juventusu od bardzo dawna i nie jest to liga... :) Nawet jak by nie mieli mieć kolejnego zwycięstwa, ale by można było uniknąć kontuzji to pewno by tak grali jak grali... Naprawdę ile to razy gra w lidze była zupełnie inna niż w LM... A Ty na podstawie ligi orzekłeś w jakiej są formie... Ciekawe jak dzisiaj wyjdzie Lyonowi ta zeszłodtygodniowa harówka z PSG, a jak Juventusowi odpoczynek, o przepraszam "słaba kondycja" .... ?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Podziwiam waszą wiarę w Juventus. Przed pandemią nic specjalnego nie grali i zasłużenie przegrali 1-0. Po wznowieniu rozgrywek dalej nic specjalnego nie grają. Dobrze że kilka meczy ligowych im się ułożyło - rywal wyłapał czerwoną albo wpadł jakiś karny, to dociągnęli to mistrzostwo ale w kiepskim stylu. Pomimo tytułu Sarri jest na wylocie, dzisiaj od pierwszej minuty ma posadzić na ławce Dybalę - najlepszego piłkarza ligi, za niego mecz rozpocznie Higuain. Gra pewnie i tak będzie na Ronaldo który może sam wygrać mecz ale równie dobrze może nie mieć swojego dnia i jedynie będzie frustrująco machał rękami. Obrona Starej Damy wypada najsłabiej od lat, druga linia i jakakolwiek kreatywność nie istnieje a grający na bokach Danilo, Alex Sando czy Bernardeshi to w obecnej dyspozycji sabotażyści.
Jeśli Juve skupiało sie na LM kosztem ligi to na czym miał się skupić Lyon ? :D Oni na ten mecz czekają od 4 miesięcy. Nie róbmy z Lyonu totalnych ogórków, mają kilku ciekawych zawodników, sam Aouar jest wyceniany na 80 mln i chętnie bym go widział w Juve . Francuzi są wypoczęci, nie grali co 3 dni przez ostatni miesiąc, tydzień temu nieźle sie zaprezentowali na tle PSG w finale pucharu.
Juventus nie mając zapewnionego tytułu ma problemy z Udinese czy Sassuolo więc nie wiem czemu Lyon miałbym in nie sprawić problemów. Moim zdaniem kluczowe będzie to jak podejdzie do spotkania Lyon - jeśli tak zachowawczo jak Atletico w rewanżu rok temu to Juve bez problemu ma szanse odrobić straty i awansować. Jeśli natomiast zagrają odważniej to maja spore szanse tym bardziej że u siebie nic nie stracili a teraz grają przynajmniej w teorii "na wyjeździe".
Osobiście nic nie obstawiam, liczę na Starą Damę ale typowanie na postawie myślenia że Juventus to Juventus czy Ronaldo to Ronaldo może być mylące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W obu meczach są ciekawe wyniki i w drugich połowach czeka nas mnóstwo emocji. W meczu Juventusu z Lyonem polecam obstawiać na live czerwoną kartkę, bo w tym spotkaniu pachnie czerwem. W Fortunie aktualny kurs na czerwoną kartkę to 3,63 i uważam, że warto to zagrać.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Obydwa karne w meczu Juve to jakieś śmiechu warte. Jak jeszcze Depay pochylił się aby odbić piłkę to ten pierwszy karny to ja nie wiem za co.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom