>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - REWANŻE [07.08- 08.08.2020]

Status
Zamknięty.
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Barcelona-Napoli 1 @1.4 (awans)
Barcelona-Napoli 1 @1.65


Kultura gry jednak zrobi swoje w tym meczu. Barcelona na swoim boisku powinna zdominowac zespol z Neapolu. Napoli siegnelo po Puchar Włoch i to w sumie ich najwazniejszy wyczyn w tym sezonie, bo w grze Napoli w porownaniu z ostanimi sezonami zaliczylo regres. W Neapolu ogolnie przyszedl czas, ze w druzynie nastepuja duze zmiany w przeciagu ostatnich 12-24 miesiecy. Czas niektorych graczy juz sie tam skonczyl. Jedni sie wypalili z wiekiem, inni odchodza na podlozach konfliktu. To, że Napoli zakonczylo rozgrywki w Serie A zaledwie na 6 miejscu i ze zabraknie ich tym razem w Lidze Mistrzow w przyszym sezonie na pewno nie jest przypadkiem.

Poczatkiem zmian bylo symboliczne odejscie Hamsika, nastepnie Jorginho poszedl Chelsea za Sarrim, po tym sezonie odejdzie Allan i przede wszystkim Callejon. Milik stoi pod znakiem zapytania (chociaz w tym przypadku trudno powiedziec, ze jest on regularnie graczem wyjsciowej jedenastki), Koulibaly tez pewnie zmienilby otoczenie. A przeciez nawet Mertens, ktory ostatecznie przedluzyl kontrakt byl o krok od zmiany otoczenia i byl zamieszany w sage transferowa. Napoli po prostu co pol roku traci na jakosci.

Sezon Barcelony to tez oczywiscie nie jest, ale Messi i spolka na swoim boisku w takim meczu nie polegna i mysle, ze Barca wrecz wygra ten mecz w regulaminowym czasie. Nikt nie bedzie na boisku czekac co zrobi ekipa spod Wezewiusza, gdy w pierwszy meczu padl remis. Barca bez Busquetsa oczywiscie i Vidal bedzie pauzowac za kartki. Niemniej jednak gospodarze maja w odwodzie kilku pomocnikow i znowu zrobi sie miejsce dla Rakitica, a to pozwoli utrzymac im jakosc w drugiej linii.
 
Ostatnia edycja:
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Barcelona-Napoli
Typ:
Barcelona 1
Barcelona over 1,5 bramki

Barcelona over 4.5 rożnego
kurs łączny @3.19 w Betfair ⛔
Spotkanie dwóch drużyn które mają za sobą bardzo słabe sezony. O ile Napoli w lidze najgorzej od lat, ale wygrało chociaż Coppa Italia, o tyle Barcelona nie wygrała nic. Kłopoty z zawodnikami, zmiany trenerów, konflikty, spekulacje transferowe -efektem słaba forma. Na to wszystko jeszcze pandemia.
Sytuację w obu klubach bardzo trafnie opisał dx2 dx2 -pełna zgoda.
Dla Barcelony to ostatnia szansa, żeby jeszcze uratować ten sezon. Z kolei Napoli może ale nie musi.
Uważam, że to Barca dysponuje zdecydowanie bardziej klasowymi zawodnikami i właśnie to zadecyduje, że wygra ten mecz. Napoli musi strzelić bramkę żeby marzyć o awanasie, czyli prędzej czy póżniej muszą zaatakować, otowrzyć się. A to już idealna okazja dla Bacelony na gole i (mam nadzieję) rogi.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
M 629

mordoryb

Użytkownik
Witam, rzadko się tu udzielam ale regularnie śledzę forum od wielu lat. Macie panowie jakieś przemyślenia na temat dzisiejszego meczu Barcelona - Napoli? Puściłem sobie kilka dni temu eksperta w fortunie za 5 zł na mecze pucharowe dla większych emocji i wygrana Barcelony zamyka mi ten kupon. W dumie Katalonii nie wystąpi kilku zawodników ze środka pola chociaż może dzięki temu zobaczymy tam od pierwszych minut kilku młodych graczy takich jak np Riqui Puig. Brakiem Busquetsa za bardzo się nie martwię, wydaje mi się, że aktualnie daleko mu do swojej optymalnej formy. Z absencji najbardziej żałuję Vidala, będzie brakować na boisku takiego walczaka, który nie odpuszcza żadnej piłki. W kadrze znalazł się również wracający po kontuzji Griezmann, osobiście nie jestem jednak fanem francuza i mam nadzieję, ze mecz zacznie na ławce, ponieważ na boisku nie wnosi wiele jakości. Liga Mistrzów to dla Barcelony to ostatnia możliwość uratowania sezonu, sięgniecie po puchar zmazałoby plamę po beznadziejnym postpandemicznym powrocie do ligii.

Naprzeciwko stanie Napoli. Drużyna z Włoch zagrała bardzo słaby jak na siebie sezon ligowy i ostatecznie znaleźli się na 7 miejscu. Honor uratowała im jedynie wygrana w pucharze Włoch. W drużynie błękitnych bez większych absencji.

Obie drużyny w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań. Obawiam się jednak tego, że Napoli stawiane w roli underdoga lubi sprawiać niespodzianki w Lidze Mistrzów. Mimo iż zawsze życzę naszym rodakom jak najlepiej to jednak kierując się portfelem mam nadzieję, że dzisiaj Milik oraz Zieliński obejdą się ze smakiem 😁

Wcześniej byłem w miarę spokojny o ten mecz, jednak jakoś od rana chodzi za mną remis i nie wiem czy nie puścić kontry na x2. Mam jednak nadzieję, że dodatkowo zmotywowana wczorajszym odpadnięciem z rozgrywek Realu, Barcelona sięgnie dzisiaj po zwycięstwo.


 
Otrzymane punkty reputacji: +129
typer86 2K

typer86

Użytkownik
Witam grupowiczów 😀 dziś kolejny dzień zmagań w lidze mistrzów. Mnie zaciekawiło jedno spotkanie i zdarzenie z tego meczu. Barcelona - Napoli Typ : Lionel Messi strzeli gola. Betfan: 1.8. Tutaj biorę pod lupę spotkanie na Camp Nou gdzie gospodarz podejmie Napoli. Patrząc ostatnio co sie dzieje w Barcelonie i ta fala krytyki w ich kierunku to nic dobrego nie wróży. Ale przejdźmy do rzeczy , typ kieruje tutaj w stronę Messiego na którym będzie opierała sie cała gra, wczoraj identyczna sytuacja była z CR i siadło aż miło. Dodatkowym atutem jest to ze stale fragmenty są wykonywane przez Messiego a dziś ich nie zabraknie a nawet może pojawić sie rzut karny 😊. Kolejnym plusem tego typu jest to jakie liczby na własnym podwórku kręci Messi to jest kosmos i jeszcze jest to liga mistrzów w której będzie podwójnie zmotywowany. Suma sumarow dziś spodziewam sie otwartego widowiska z dużą ilością sytuacji gdzie Leo będzie miał napewno taką która zamieni na bramkę , dlatego pobieram ten typ 😊. Mecz dziś będzie pokazywany na TVP1. Pozdrawiam 😊. Pięknie kto skorzystał to juz 23 minuta typ trafiony🍺😀
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Napoli
Typ: Pique over 82.5% passes
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson/Bet365
Analiza:
Powinna byc latwa kasa. Pique nie schodzi z celnoscia podan ponizej 90%. Czesto kreci sie w okolicy 95-97%. Ta linia jest zdecydowanie za niska i jest to ewidentny przestrzal buka. Brac, korzystac i liczyc kase!
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Napoli
Typ: Pique over 82.5% passes
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson/Bet365
Analiza:
Powinna byc latwa kasa. Pique nie schodzi z celnoscia podan ponizej 90%. Czesto kreci sie w okolicy 95-97%. Ta linia jest zdecydowanie za niska i jest to ewidentny przestrzal buka. Brac, korzystac i liczyc kase!
Pique ma celność podań w LM na poziomie 92% wiec to byłaby łatwa kasa faktycznie- tylko że jedyny zakład jaki widze w Betsson i u innych bukmacherów (z takim samym progiem 82.5) jest na ilość podań a nie na ich skuteczność. A jeśli o tym mowa to próg wystawiony raczej prawidłowo więc sprawdź lepiej co pograłeś :)
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pique ma celność podań w LM na poziomie 92% wiec to byłaby łatwa kasa faktycznie- tylko że jedyny zakład jaki widze w Betsson i u innych bukmacherów (z takim samym progiem 82.5) jest na ilość podań a nie na ich skuteczność. A jeśli o tym mowa to próg wystawiony raczej prawidłowo więc sprawdź lepiej co pograłeś :)
Ups chyba masz racje. W pierwszym meczu bylo tych podan 114/120 wiec tak czy siak linia nawet same podania dobra chociaz faktycznie juz nie tak pewna jak ten procent. Dzieki za info.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Ups chyba masz racje. W pierwszym meczu bylo tych podan 114/120 wiec tak czy siak linia nawet same podania dobra chociaz faktycznie juz nie tak pewna jak ten procent. Dzieki za info.
Zgadza się- też mnie to zaciekawiło bo w pierwszym meczu aż 120 podań przy posiadaniu 67% ale to raczej wyjątek bo patrząc na poprzednie mecze gdzie Pique grał pełne 90 minut (i posiadanie piłki było podobne)- to było zazwyczaj koło 90 podań. A co ciekawe bukmacherzy wystawili dziś próg 63.5% na Barcelone, wiec sugerują mniejsze posiadanie. Ale resumujac- 82.5 to wciąż ciekawy próg.
 
Z 68

zuza100

Użytkownik
Grać w stronę Barcy przy takich kursach to szkoda kasy. Te miernoty jak najbardziej znowu mogą się ośmieszyć, nawet z tak fatalnym Napoli.

Ja zaatakuję od strony Pana Turka. Cakir kartek głęboko w kieszeniach nie chowa, dla przykładu w obecnej edycji LM sędziował 4 mecze i rozdał w sumie 20 żółtych. Na razie bez czerwonej, co może być jakąś tam wskazówką, ale tutaj za drobne co najwyżej(@3.90). Co się tyczy samych drużyn: Napoli o dziwo rzadko pokrywa linię, ale gdy wszystko przemawia za betem, to śmierdzi wtopą, więc potraktujmy to jako mrugnięcie okiem. Barca wyraźnie w zależności od meczu, ale generalnie mają lekkość zbierania kartek, szczególnie, że lubią kretyńsko dyskutować z sędzią, alba, suarez, pique... No i na koniec - obie ekipy są w beznadziejnej formie, a to przemawia za frustracją, która finalnie może przerodzi się właśnie w kartoniki, a dla nas w pieniądze.

Etoto
Barca over 2,5 kartek @2.20
Napoli over 2,5 kartek @1.86
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak ktoś chce grać rożne Bayernu to w Betsson linie są wystawione o jedną za nisko w porównaniu do na przykład do Unibetu

Bayern powyżej 5,5 RR @2,02 Betsson -> @1,50 Unibet
Bayern powyżej 6,5 RR, @2,85 Betsson -> @1,98 Unibet
Bayern powyżej 7,5 RR Betsson -> Unibet brak takiej linii

Value było, ale Bayern niestety nawet tak skromnej linii jak na siebie nie potrafił przebić, chyba trzeba sobie dać spokój na jakiś czas z cornerami.

Bayern - Chelsea 4:1 (4-3 RR)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom