>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 25-26.02.2014

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Po zimowej przerwie wraca piłkarska Liga Mistrzów. Faza pucharowa, tu już nie ma miejsca na jakiekolwiek kalkulacje. Mecz i rewanż, każda bramka na wagę złota, dogrywki, konkursy rzutów karnych. Oj grubo zapowiada się wiosna z Ligą Mistrzów.

Kolejna seria gier tydzień później, tradycyjnie we wtorek i środę. Ubiegłoroczny finalista tych rozgrywek Borussia Dortmund zmierzy się z Zenitem. 5min, tyle dzieliło ekipę Kloppa aby zabrakło ich w rundzie pucharowej, ostatecznie rzutem na taśmę udało się wygrać w Marsylii i awansować z grupy, i to z pierwszego miejsca. Po kursach widać, że BVB nie powinno mieć problemów z Zenitem, ale biorąc pod uwagę jak posypał i sypie się skład Kloppowi to zespół z Rosji wcale nie musi stać na straconej pozycji w tym dwumeczu. Drugie wtorkowe spotkanie to mecz Olympiakosu z Manchesterem United. Na pierwszy rzut oka wszystko tu powinno być jasne. Ale na drugi już nie koniecznie. Czerwone Diabły grają w tym sezonie mocno w kratkę, porażki z takimi ekipami jak WBA,Sunderland czy Stoke tylko to potwierdzają. A nie są to ekipy lepsze od Greckiej drużyny. Porażka mistrzów Anglii w tym dwumeczu była by nie lada sensacją.
Ostatnie spotkania pierwszej serii gier dzień później, w środę. Galatasaray sprawiło nie lada sensację eliminując w grupie Juventus. Tym razem zadanie już będzie znacznie trudniejsze bowiem przyjdzie im zmierzyć się z Chelsea. Drugie środowe spotkanie to potyczka Schalke z Realem. Los w losowaniu był raczej łaskawy dla Królewskich więc nie powinni oni mieć zbytnio problemów z awansem do ćwierćfinału. Czy tak będzie? Zobaczymy.

Kursy oferowane przez Unibet:



Zachęcam do dyskusji ;)
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Po pierwszych 4 udanych meczach LM, czas na kolejne:
Zenit-Borussia
Typ : 2
Kurs : 1,75
Hmm szczerze? dziwi mnie ten kurs. Wiadomo, mówi się że Borussia ma problemy kadrowe itd. Ale ja wiem że te chłopaki potrafią się zmobilizować, Pierre-Emerick Aubameyang i Mkhitaryan to na prawdę zawodnicy na wysokim poziomie, zwinni, szybcy, są to na prawdę super ofensywni zawodnicy. Czuję że ten mecz będzie wyglądał tak jak w Arsenalu, szybki wysoki pressing i tyle. Zenit będzie popełniał błędy w obronie i tyle, ostatnio przegrali z Metalist Kharkiv 1:2. Sądzę, że kurs na Borussię to spore value w tym przypadku. Przypuszczam że padnie fala by grać na Zenit po dzisiejszym meczu, ja niestety dalej się trzymam przy Dortmundzie. Trener BVB oszczędza zawodników, rozgrzewa ich do meczu z Zenitem. 1 połowę grał Bender, 2 gra Reuss. Lewandowski zmiana w 66 minucie.

Olympiakos- MU
Typ : 1 DNB
Kurs : 2,31
Długo myślałem nad tym meczem i jest to jedyny typ który gram w stronę gospodarzy, lecz wliczam iż może być w tym meczu remis więc dlatego DNB. Mało kto docenia Greków, lecz dla mnie jest to drużyna która ma swój styl gry i która na prawdę potrafi zagrać dobrą piłkę. Na 20 ostatnich meczy u siebie mają bilans 18-1-1, więc ten bilans jest całkiem imponujący. Co do MU: każdy chyba wie iż ich granie wygląda najlepiej w dodatku wiele absencji kadrowych, oglądałem ich mecze i wcale to dobrze nie wygląda. Popełniają sporo błędów, niedokładne podania itp. Może być tak że się mega zmobilizują na to spotkanie, ale nie sądzę by miało to powodzenie, bo co drużyna z Olympiakosu nie będzie zmobilizowana także? Będą! Będą chcieli zrobić na swoim stadionie zaliczkę. Dlatego stawiam na gospodarzy!

Galata- Chelsea
Typ : 2
Kurs : 1,9
Ten kurs też mnie dziwi... Niby wygrali z Juventusem, ale kto oglądał ten wie w jakim stanie była murawa, jakie były warunki atmosferyczne na boisku, po prostu to była kopanina a nie mecz. Gdy grali z Realem wynik 1-6, więc jest to zespół do ogrania. Dlaczego Chelsea? Są w super formie! Odkąd przejął drużynę Mourinho zrobili wielkie postępy. Mecz w MC oglądało się super! Co najważniejsze mają świetną obronę, przejść przez obronę Chelsea jest na prawdę ciężko: Azpilicueta, Ivanovic, Terry, Cahill są bardzo zgrani i grają tzw &quot;z głową&quot;. Do tego świetni zawodnicy w przodzie: Eto, Oscar, Hazard! Dla mnie Hazard to na prawdę zdolny młodzieniec z wieloma pomysłami na grę! Chelsea to na prawdę dobra drużyna i sądzę że Galata przegra i to nawet nie mało. Dla odważniejszych handicap 1:0! ????

Schalke- Real
Typ : 2
Kurs : 1,55
Oba zespoły grają dobry futbol. Stawiam jednak w tym pojedynku na Real, o klasę lepszy zespół. Grają bardzo fajny futbol, który fajnie się ogląda. Obrona również gra dobrze no i przód który też jest bardzo dobry. Do tego Ibra strzelił 2 bramki w LM i przypuszczam że Ronaldo będzie chciał go ścigać. No nie ma się co tu zbytnio rozpisywać. Schalke wczoraj zagrało słabe spotkanie, nabierają rozpędu, ale to jeszcze nie na tyle by poradzili sobie z takim zespołem jakim jest Real. Dla odważniejszych handicap 1:0.

Za jakiś czas dodam jeszcze jakieś typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dlaczego Chelsea? Są w super formie! Odkąd przejął drużynę Mourinho zrobili wielkie postępy.
Ogląda ktoś Chelsea z Evertonem ? Czy tylko mi się wydaje że oni są tacy słabi że aż się zastanawiam skąd maja tak wysoka pozycję w lidze ? Jak oni wygrają Premiership to to będzie skandal ale mam nadzieję że taki wybryk się im nie przytrafi.
Do czego zmierzam.A no do meczu w LM z Galatasaray.Nie wyobrażam sobie by tak grająca Chelsea wygrała mecz w Turcji. Nie ma szans.
Galatasaray u siebie to groźny zespół a Chelsea grajaca na wyjazdach jest jeszcze bardziej cienka niż grając u siebie.Nie da się tego meczu z Evertonem oglądać. No chyba że ktos jest dobrze znieczulony jakimś alko...
Galatasaray - Chelsea 1X 1,85
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Ogląda ktoś Chelsea z Evertonem ? Czy tylko mi się wydaje że oni są tacy słabi że aż się zastanawiam skąd maja tak wysoka pozycję w lidze ? Jak oni wygrają Premiership to to będzie skandal ale mam nadzieję że taki wybryk się im nie przytrafi.
Do czego zmierzam.A no do meczu w LM z Galatasaray.Nie wyobrażam sobie by tak grająca Chelsea wygrała mecz w Turcji. Nie ma szans.
Galatasaray u siebie to groźny zespół a Chelsea grajaca na wyjazdach jest jeszcze bardziej cienka niż grając u siebie.Nie da się tego meczu z Evertonem oglądać. No chyba że ktos jest dobrze znieczulony jakimś alko...
Galatasaray - Chelsea 1X 1,85
Nie sądze by grali oni 100 % z Evertonem widzisz ze stoją i nie chce im sie biegać. W ważnych spotkaniach grają swoje. ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiem czym Ty jesteś zaskoczony. Odkąd zespół przejął Mou tak właśnie prezentuje się Chelsea. Mało efektownie za to do bólu skutecznie. Przed sezonem Jose zapowiadał, że Chelsea będzie grała ładnie dla oka itp. Jak widać nici z tego wyszły, ale Portugalczyka bronią wyniki. Podobnie będzie w starciu z Galatą. Pierwszy mecz nie będzie do najładniejszych należał, to 1X całkiem realne, ale nie wyobrażam sobie aby The Blues w tym dwumeczu okazali się słabsi.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Zresztą statystyki: 10 strzałów Chelsea- 5 dla Evertonu. 4 Chelsea na bramke-1 Evertonu na bramkę. ;) To jest ich styl gry ???? usypianie a jak jest atak to się dzieje ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Olympiakos- MU
Typ : 1 DNB
Kurs : 2,31
Długo myślałem nad tym meczem i jest to jedyny typ który gram w stronę gospodarzy, lecz wliczam iż może być w tym meczu remis więc dlatego DNB. Mało kto docenia Greków, lecz dla mnie jest to drużyna która ma swój styl gry i która na prawdę potrafi zagrać dobrą piłkę. Na 20 ostatnich meczy u siebie mają bilans 18-1-1, więc ten bilans jest całkiem imponujący. Co do MU: każdy chyba wie iż ich granie wygląda najlepiej w dodatku wiele absencji kadrowych, oglądałem ich mecze i wcale to dobrze nie wygląda. Popełniają sporo błędów, niedokładne podania itp. Może być tak że się mega zmobilizują na to spotkanie, ale nie sądzę by miało to powodzenie, bo co drużyna z Olympiakosu nie będzie zmobilizowana także? Będą! Będą chcieli zrobić na swoim stadionie zaliczkę. Dlatego stawiam na gospodarzy!
No nie wiem czy Olympiakos tak wygra, nie będzie im łatwo o remis, a co dopiero o wygraną... Trzeba też przypomnieć że Olympiakos po odejściu Mitroglou do Fulham spuścił z tonu, i to już nie będzie taka sama siła rażenia jak z nim. Nie wiem czy oglądałeś dziś CP - MU ale Czerwone Diabły, nie grały słabo, a rzekłbym dobrze. Początek nie należał do najlepszych fakt, ale z czasem maszyna się rozpędzała i już potem wyglądało to dość ładnie. Mata powoli zaczyna się wkomponowywać w drużynę i będzie to coraz lepiej funkcjonowało. Powót RVP i Roo też jest na + dla gości.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
No nie wiem czy Olympiakos tak wygra, nie będzie im łatwo o remis, a co dopiero o wygraną... Trzeba też przypomnieć że Olympiakos po odejściu Mitroglou do Fulham spuścił z tonu, i to już nie będzie taka sama siła rażenia jak z nim. Nie wiem czy oglądałeś dziś CP - MU ale Czerwone Diabły, nie grały słabo, a rzekłbym dobrze. Początek nie należał do najlepszych fakt, ale z czasem maszyna się rozpędzała i już potem wyglądało to dość ładnie. Mata powoli zaczyna się wkomponowywać w drużynę i będzie to coraz lepiej funkcjonowało. Powót RVP i Roo też jest na + dla gości.
Tak, niewątpliwie to będzie ciężki mecz, jak dla mnie najtrudniejszy do wytypowanie w tej kolejce. Lecz Olympiakos dziś też ładnie sobie poradził na wyjeździe z Kretą 0-4. Bilans spotkań 24-2-0 i bramki 78:9. Nie wykluczam napalenie się MU, ale po prostu ciężko może być im wygrać. Wiem iż się rozpędzali itd. ale CP to nie taki trudny rywal i jest się jak rozpędzać. A uważam że Greki będą chciały jakąś zaliczkę. Ciężko to spotkanie wytypować.
Piszesz zaczyna się wkomponowywać- masz rację. Tylko ten mecz już za 3 dni. Nie mają wiele czasu na zgranie się po tak długich absencjach. Z Fulhamem np strasznie słabo im szło.
 
zyletka 29

zyletka

Użytkownik
Olympiakos - Man Utd
Typ: Remis
Kurs: 3.15 (totomix)
Olympiakos zdominował wszystkich w swojej lidze, u siebie są fantastyczni. Jednak jest spora różnica pomiędzy ligą grecką, a angielską. Man Utd mam przeczucie, że w końcu zacznie osiągać lepsze wyniki, powalczą w Premier
League o TOP4 i dadzą z siebie wszystko w Lidze Mistrzów. Myśle, że w dwumeczu przejdą Greków, natomiast w pierwszym spotkaniu padnie remis. Bardzo podobała mi się gra Olympiakosu w fazie grupowej, brakuje tutaj troche Mitroglou, ale myśle, że Grecy chociaż jednego gola strzelą. W zespole gości na uwage zasluguje duet Van Persie - Rooney, ktory moze namieszac.
Reasumując remis w tym spotkaniu wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, który przybliży gości do awansu.



Schalke - Real
Typ: 2

Kurs: 1.58 (totomix)
Uważam, że w tym spotkaniu nic wielkiego się nie stanie i Real wygra w Niemczech. Pomimo ambicji Schalke jakiej na pewno nie zabraknie oraz dobrej formy w Bundeslidze, Real mając taką kadrę nie powinien mieć problemów, żeby już w pierwszym meczu zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Goście są ostatnio w znakomitej formie. Dodatkowo uważam, że Real jest głównym kandydatem do wygrania tegorocznej edycji LM.

Zenit - Dortmund
Typ: 2

Kurs: 1.95 (totomix)
W mojej opinii nie ma co sugerować się ostatnią porażką BVB w lidze 0:3. We wtorek w Rosji podejdą do spotkania maksymalnie skoncentrowani i zdetermowani, żeby wydrzeć zwycięstwo na tym dość trudnym terenie. Jurgen Klopp to znakomity fachowiec i wie jak przygotować zespół do tego spotkania, BVB ma spory potencjał w ofensywie i wykorzysta go we wtorek. Co do Zenitu to mam mieszane uczucia co do gry tego zespołu w fazie grupowej. Wyszli z zaledwie 6 punktami i w ostatnim meczu przegrali z Austrią Wiedeń aż 1:4, dodatkowo przegrali ostatnio z Metalistem Charków. Uważam, że po pierwszym meczu już będziemy znać zwycięzce tego dwumeczu, a będzie nim Borussia Dortmund.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
1,44/1,55 na Real na wyjeździe w Lidze Mistrzów w NIEMCZECH? Żarty sobie stroicie? Brak słów. To nie ma żadnego value i nie polecam, naprawdę nie polecam grania po takim kursie. Szczerze powiedziawszy byłem bardzo naiwny, gdyż wierzyłem w 1,8 - 2,00 na Real, dzięki czemu z pewnością brałbym z pocałowaniem ręki. Oczywiście - nie przeczę, że Real tego nie wygra... ale tutaj może zdarzyć się - może nie wszystko - ale bardzo dużo, dlatego taki kurs to trochę strzał w stopę. Myślę, że dam wam kilka propozycji które są zdecydowanie bardziej ciekawe niż wasze dwie (jedna). Zaczynamy.
Dlaczego uważam, że typ na Real po takim kursie nie ma sensu? Posprawdzajcie statystyki... Real Madryt 25. razy (!!!) bywał w Niemczech. Jest to swoista zmora Królewskiego klubu. Ile razy udało im się wywieźć pełną pulę? Raz, jeden jedyny raz, w 2000 roku na BayArena. To chyba mówi wszystko? ;) Zaledwie 4% zwycięstw... Oprócz tego - Schalke wyraźnie poprawiło swoją grę w rundzie wiosennej, o czym kilkakrotnie wspominałem w wątku o Bundeslidze. Remis z Mainz? To nic nie znaczy. Konigsblauen myślami byli przy spotkaniu z Realem, gdyż w Bundeslidze, na ten moment, mają dość stabilną sytuację. Na wiosnę odzyskali już 4. lokatę w lidze, dlatego, można powiedzieć, połowa celu została wykonana. Druga połowa to na tym miejscu się utrzymać.
Jeszcze raz napiszę to, o czym wspomniałem w pierwszym akapicie. Nie przeczę, że Real nie wygra. Ba, sądzę, że wygra, wszak jest to najbardziej prawdopodobne, ale znalazłem zdecydowanie bardziej ciekawe kursy na bliskoznaczne typy, dlatego nie ma co się ładować w jakiekolwiek 1,44. Real Madryt w 2014 wygląda świetnie. Można tej drużynie zarzucić wiele, jednak zbierają punkty w lidze jak maszyna, rzekłbym, w każdym kolejnym meczu zbierają trzy punkty &quot;jak piątkę z lady&quot;. Jedyna wpadka to ta na San Mames, jednak niezależnie od formy - Realowi Madryt zawsze gra się ciężko w Baskonii. Grają najsolidniej z całej trójki wielkiego tridente Primera Division. Co może imponować w grze Królewskich? Defensywa, zdecydowanie blok obronny, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Real poprawił grę w pierwszej linii zdecydowanie, jestem zaskoczony a jednocześnie zadowolony. Raczej nie od dziś wiadomo, że sympatyzuję z drużyną z Madrytu, dlatego spokojnie mogę powiedzieć - nigdy nie widziałem tak pewnej defensywy na Santiago Bernabeu. Jose Mourinho miał poprawić blok obronny, jednak - niezależnie od formy całej drużyny - obrona zawsze, ale to zawsze miała pewne problemy - czy ten ze względu na kontuzję Carvalho w 2010 roku na jesień i przesunięcie Ramosa na środek, czy słynne nieradzenie sobie ze stałymi fragmentami gry. Kluczem ku poprawieniu gry obronnej są trzy nazwiska - Carvajal, Ramos i oczywiście Ancelotti. Dani, pomimo świetnego sezonu w Leverkusen, musiał okrzepnąć w Madrycie i z czasem zaczął łapać rytm, przez co jego forma jest niesamowita i jeśli na ten moment miałbym wybierać - byłby pierwszą opcją na mundial w ekipie La Rojy. Owszem, istnieje prawdopodobieństwo, że w meczu z Schalke zagra Arbeloa, jednakże Alvaro w defensywie nie zawodzi i co by nie mówić - w kluczowych momentach nie zawodzi. Sergio Ramos pierwszą część sezonu miał, nie ma co się bawić w kurtuazje, żałosną. Częste błędy, braki w koncentracji, można powiedzieć - był tragiczny. W 2014 wygląda tak samo, jak w mistrzowskim sezonie Realu, czyli w roku 2012. Jest prawdziwą skałą i razem z Pepe, który również osiągnął fenomenalną formę tworzą mur, można powiedzieć, nie do przejścia. Z lewej strony wyleczył się Fabio Coentrao, który - mimo wszystko - jest pewniejszą opcją od Marcelo. To wszystko dało efekt trzech straconych bramek w 2014 roku - na 15 spotkań. To daje 0,2 bramki na mecz. Rzekłbym - niesamowite, a zarazem - niespotykane. Przynajmniej na Bernabeu. O ofensywie nie trzeba mówić zbyt wiele. Gareth Bale, którego bronią statystyki (według mnie - nabite z ogórami, ale to subiektywna opinia), będący, według mnie, w wysokiej formie Karim Benzema (piszę to bez kurtuazji), młody wilk, który od początku roku jest - wydaje mi się - najsilniejszym punktem madryckiej ofensywy i Cristiano Ronaldo, który jest głodny gry - jak przed meczem z Atletico. Naprawdę nie lubię uogólniania i pisania &quot;po łebkach&quot;... jednak do dodania wiele nie ma ???? . 34 bramki w 2014 roku, co daje 2,26 bramki na mecz. Napiszę to samo, co przy spotkaniu Wolfsburga z Leverkusen - Real strzeli to, co ma strzelić (wczoraj pisałem to w kontekście drużyny Wilków, efektem tego były 3. bramki na ich koncie).
O Schalke rozpisywałem się już kilkakrotnie, gdyż na wiosnę są drużyną pewną, a do tego można ich łapać po dobrych kursach. Niemniej jednak uciążliwe się robi dla mnie pisanie tych samych frazesów ???? . Schalke wyglądają bardzo dobrze w rundzie wiosennej, jednak nie ma wątpliwości kto awansuje do 1/4 Ligi Mistrzów - co by się nie działo. Real może mieć problemy na Veltins Arena... ale nie musi. Schalke aby ciągle marzyć o awansie przed wyjazdem na Bernabeu musi strzelić co najmniej dwie bramki, gdyż Real - jak już napisałem - swoje wsadzi. Osobiście rzekłbym, że muszą strzelić bramek trzy, gdyż jednobramkową stratę Real może odrobić bez najmniejszego problemu. Według mnie, przy obecnej defensywie Realu, jest to nierealne. Biorąc pod lupę drużyny, z jakimi mierzyło się Schalke to grało z trzema ekipami, które posiadają solidne defensywy - z Wolfsburgiem, gdzie - fakt faktem - udało im się strzelić dwie bramki, w tym na zwycięstwo w 81. minucie, z Leverkusen - które jest w słabej formie co pokazał Paryż i... Wolfsburg oraz z Mainz, gdzie nie udało im się strzelić bramki żadnej.
Według mnie Real jest oczywiście drużyną silniejszą, ale tak samo, jak Real może wygrać, tak równie dobrze może paść remis 1:1. Według mnie w tym meczu zapanuje kunktatorstwo i świetna defensywa Realu Madryt, dzięki czemu Królewscy - ostatecznie - zwyciężą. Schalke posiada siłę ofensywną, Farfan, Max Meyer, Draxler to bardzo dobrzy zawodnicy, jednakże prawdziwą wisienką na torcie, zawodnikiem, który wykańcza wszystkie akcje jest Klaas Jan Huntelaar. Jego brak spowodował słabą dyspozycję Schalke w pierwszej rundzie. Holender jest solidnym wyrobnikiem, ale to za mało na parę Pepe - Ramos. Z tego względu uważam, że jeśli grać na Real to w połączeniu z czystym kontem, dlatego z całego serca polecam, bo jest value:
Schalke 04 - Real Madrid; Goście wygrają bez straty bramki @ 2,75 (Unibet) 1:6 ⛔
Do tego, co zrozumiałe, proponuję brak BTSa, jednak 0:0 raczej nie zobaczymy (szczególnie na serię Realu wielu meczów ze strzeloną bramką z rzędu w Lidze Mistrzów - była to liczba chyba ponad 30. meczów, ostatni raz taką sytuację przypominam sobie przy 0:2 z Barceloną w 2011 roku), jednak - mimo wszystko:

Schalke 04 - Real Madrid; BTS - Nie @ 2,18 (Unibet)
TAK ⛔
Kolejnym typem, który proponuję na ten mecz to oczywiście bramka Cristiano Ronaldo. Ronaldo rozgrywając mecz z Atletico w Copa del Rey, gdzie również nie mógł grać w lidze i miał głód gry ustrzelił dublet. Oczywiście, miał trochę szczęścia ze względu na dwa karne, ale - mimo wszystko - zwycięzców się nie sądzi. Ibrahimovic uciekł Ronaldo na jedną bramkę, więc Cristiano z pewnością będzie chciał się odpłacić Szwedowi. Portugalczyk, niezależnie od formy jest najsilniejszym punktem ofensywy Królewskich, dlatego proponuję:

Cristiano Ronaldo over 0,5 @ - jednak ani Bet365, ani Unibet nie wystawił kursów na to spotkanie. Jednakże - jeśli będzie w okolicach 1,9 - 2,00 uważam, że będzie to spokojnie do gry.
2 bramki ✅
Ostatnim typami mogą być niektórzy nieco zaskoczeni... jednakże uważam, że przynajmniej jeden z nich to &quot;mała&quot; lokata. Piszę w tym wypadku &quot;mała&quot;, gdyż w przypadku Realu Madryt rzadko nazywa się lokatą jakikolwiek under. Według mnie w tym meczu będzie trochę kunktatorstwa i drużyny przez kilka minut będą siebie badać. Real Madryt, nauczony doświadczeniami z przeszłości (Borussia 1:4, Bayern 1:2) z pewnością nie będzie chciał się otworzyć... Schalke raczej tym bardziej, gdyż będzie to woda na młyn dla ofensywy Królewskich. Oprócz tego - Real Madryt na wyjazdach gra dość spokojnie i rzadko, naprawdę rzadko rzuca się do ultra ofensywy w pierwszych minutach meczu. Idąc tropem przyjścia do zespołu Królewskich Jose Mourinho, to pierwsze połowy w 1/8 w wykonaniu Królewskich wyglądały następująco: 0:0 na Gerland z Lyonem, 1:0 na Łużnikach z CSKA, 1:1 z United, jednakże tutaj sytuacja wyjątkowa - pierwszy mecz rozgrywany na Bernabeu, w drugim natomiast na Old Trafford - 0:0 HT. To wszystko + sama obecność Carlo Ancelottiego na ławce (czyli bardziej spokojne podejście do dwumeczu) powoduje, że ja osobiście proponuję:
Schalke 04 - Real Madrid; under 1,5 HT @ 1,61 (Bet365) 0:2 ⛔
Dla grających bardziej ryzykownie, ale typ posiadający value:
Schalke 04 - Real Madrid; under 0,5 HT @ 3,75 (Bet365) 0:2 ⛔
I bonusowo:

Schalke 04 - Real Madrid; brak gola przed 24:00 @ 1,83 (Bet365)
0:2 ⛔
Myślę, że podałem sporo opcji na to spotkanie. Widzę to jak widzę, według mnie jest kilka opcji, które są o wiele bardziej wartościowe niż Real Madryt po 1,44. Jak wspomniałem - opcji jest sporo, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pozdrawiam i polecam ???? .
Jestem zdruzgotany, głównie niepowodzeniem pierwszego typu. Schalke zaprezentowało poziom szamba, podobnie jak moje typy od niedzieli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
1,44/1,55 na Real na wyjeździe w Lidze Mistrzów w NIEMCZECH? Żarty sobie stroicie? Brak słów. To nie ma żadnego value i nie polecam, naprawdę nie polecam grania po takim kursie. Szczerze powiedziawszy byłem bardzo naiwny, gdyż wierzyłem w 1,8 - 2,00 na Real, dzięki czemu z pewnością brałbym z pocałowaniem ręki. Oczywiście - nie przeczę, że Real tego nie wygra... ale tutaj może zdarzyć się - może nie wszystko - ale bardzo dużo, dlatego taki kurs to trochę strzał w stopę. Myślę, że dam wam kilka propozycji które są zdecydowanie bardziej ciekawe niż wasze dwie (jedna). Zaczynamy.

.
Rewanż w Madrycie, więc Real nie musi szarpać na maxa, a różnica klas jest kolosalna, stąd Nie mogło być na Real 1.8-2.00, bo buki poszłyby z torbami. Zwróć uwagę na starcia Schalke z BVB czy Bayernem czyli top ligi. Defensywa Schalke sobie nie radzi, jak Real zechce tu przyspieszyć to też nie będzie co zbierać. Przy czym mają rewanż u siebie gdzie mogą spokojnie zrobić demolkę dlatego przy takich kursach w dwumeczu nie ma co się pchać.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
1,44/1,55 na Real na wyjeździe w Lidze Mistrzów w NIEMCZECH? Żarty sobie stroicie? Brak słów. To nie ma żadnego value i nie polecam, naprawdę nie polecam grania po takim kursie. Szczerze powiedziawszy byłem bardzo naiwny, gdyż wierzyłem w 1,8 - 2,00 na Real, dzięki czemu z pewnością brałbym z pocałowaniem ręki. Oczywiście - nie przeczę, że Real tego nie wygra... ale tutaj może zdarzyć się - może nie wszystko - ale bardzo dużo, dlatego taki kurs to trochę strzał w stopę. Myślę, że dam wam kilka propozycji które są zdecydowanie bardziej ciekawe niż wasze dwie (jedna). Zaczynamy.
Dlaczego uważam, że typ na Real po takim kursie nie ma sensu? Posprawdzajcie statystyki... Real Madryt 25. razy (!!!) bywał w Niemczech. Jest to swoista zmora Królewskiego klubu. Ile razy udało im się wywieźć pełną pulę? Raz, jeden jedyny raz, w 2000 roku na BayArena. To chyba mówi wszystko? ;) Zaledwie 4% zwycięstw...
Nie no, argument &quot;pierwsza klasa&quot;. Na tej samej zasadzie co przed ostatnim Euro - &quot;Hiszpania nie wygra bo jeszcze nikt nie wygrał 2 razy z rzędu&quot;...
Schalke to nie Bayern ani nawet nie Borussia. Nie zdziwię się jak będzie to samo co z Bayerem - przyjechało PSG, wbiło 4 bramki i dwumecz rozstrzygnięty. Poważnie uważasz, że fakt, iż Real wygrał 1 mecz coś o nadchodzącym spotkaniu mówi? A gdyby zamiast Schalke był Freiburg albo inny Augsburg to co - też nie ruszałbyś wygranej Realu po 1,40 &quot;bo mecz w Niemczech więc będzie ciężko&quot;?
I nie chodzi mi o sam typ bo nie wiem czy będę grał Real ale argument to wziąłeś &quot;soczysty&quot;, nie ma co ????
A teraz do rzeczy:
Olympiacos - United
Typ: United
Kurs: 2,10 (Fortuna)
Chyba kolejny po PSG prezent. Manchester radzi sobie w tym sezonie średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Ale żeby wystawiać taki kurs w meczu przeciwko Olympiacosowi? Niby są hegemonem w swojej lidze, niby &quot;gorący teren&quot; ale bez przesady, przecież to tylko GRECKA liga. Może miałbym wątpliwości gdyby zatrzymali Mitroglou. Ale on odszedł w ostatnim okienku do Fulham. Jeśli Manchester chce uratować sezon to musi się w końcu ogarnąć i zacząć grać jak przystało na drużynę o takiej renomie. Nie wierzę aby olali sobie mecz w Pireusie licząc na remis i szukanie rozstrzygnięcia w Manchesterze. To nie są drużyny, które kadrowo można porównać. Jedyny atut gospodarzy to ich stadion ale kurs kusi zbyt mocno by nie spróbować
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Nie no, argument &quot;pierwsza klasa&quot;. Na tej samej zasadzie co przed ostatnim Euro - &quot;Hiszpania nie wygra bo jeszcze nikt nie wygrał 2 razy z rzędu&quot;... Schalke to nie Bayern ani nawet nie Borussia. Nie zdziwię się jak będzie to samo co z Bayerem - przyjechało PSG, wbiło 4 bramki i dwumecz rozstrzygnięty. Poważnie uważasz, że fakt, iż Real wygrał 1 mecz coś o nadchodzącym spotkaniu mówi? A gdyby zamiast Schalke był Freiburg albo inny Augsburg to co - też nie ruszałbyś wygranej Realu po 1,40 &quot;bo mecz w Niemczech więc będzie ciężko&quot;?
Zgadzam się z przedmówcą. Bodajże AKA SHAKAL pisał iż PSG to drużyna typu Real, więc sądzę również że Real będzie chciał już w Niemczech wszystko rozstrzygnąć. Schalke ma ambicje, ale niestety rywal za trudny i w dodatku w super formie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W zespole gości świetnie wkomponował się Juan Mata i myśle, że z Van Persie&#39;m i Rooneyem w najbliższym czasie stworzą skuteczny tercet ofensywny United.
Z tym, że Hiszpana zabraknie jednak w LM bo reprezentował już barwy Chelsea.
Co do samego meczu. Każdy wie na co stać United w tym sezonie, 5:0 z Bayerem czy mega wtopy u siebie z drużyn z dolnych rejonów tabeli. Druga sprawa. W fazie pucharowej nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy bo tu każdy gol jest na wagę złota. A z grą w obronie United ma niemały problem w tym sezonie. Nawet wczoraj mimo czystego konta De Gea kilka razy ratował tyłki drużynie.
Nie mniej jednak United do tej rywalizacji przystępuje w roli faworyta i mam nadzieję, że się z niej wywiążą.
 
zyletka 29

zyletka

Użytkownik
Z tym, że Hiszpana zabraknie jednak w LM bo reprezentował już barwy Chelsea.
Co do samego meczu. Każdy wie na co stać United w tym sezonie, 5:0 z Bayerem czy mega wtopy u siebie z drużyn z dolnych rejonów tabeli. Druga sprawa. W fazie pucharowej nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy bo tu każdy gol jest na wagę złota. A z grą w obronie United ma niemały problem w tym sezonie. Nawet wczoraj mimo czystego konta De Gea kilka razy ratował tyłki drużynie.
Nie mniej jednak United do tej rywalizacji przystępuje w roli faworyta i mam nadzieję, że się z niej wywiążą.
Kompletnie wypadlo mi to z glowy, dzieki za info i przepraszam za pomylke ????
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Galatasaray vs Chelsea
Typy: 1x @ 1.85 Bet365
1DNB @ 2.62 Bet365

Dlaczego właśnie tak? Dlaczego gra raczej w stronę Galatasaray?
Otóż, wszyscy chyba wiemy jak ciężko gra się w Stambule. Moim zdaniem, jest to jeden z najgorętszych stadionów świata, na którym kibice tworzą niesamowity klimat i atmosferę, która potrafi ponieść piłkarzy do zwycięstwa. Poza tym, uważam Galatasaray za bardzo dobrą drużynę. Moje jedyne obawy to trener - Roberto Mancini, o którym nie mam zbyt dobrego zdania i który moim zdaniem może mi pokrzyżować plany ????
Pomijając to, przyjrzyjmy się ostatnim meczom drużyny ze Stambułu w europejskich pucharach:
vs Real Madryt - 1:6
vs Copenhagen - 3:1
vs Juventus - 1:0
Oczywiście większości od razu w oczy rzuci się kosmiczny wynik w pierwszym w/w meczu. Niewiele można na jego temat powiedzieć, jednak osobiście uważam, że w tamtym meczu coś pękło w graczach z gorącego Stambułu. Poza tym, swoje zrobił też CR7, który niesamowicie ukarał turecki klub, strzelając hat-tricka.
Poświęćmy teraz chwile czasu na drużynę Chelsea, która pod wodzą portugalskiego trenejro, mówiąc szczerze - nie zachwyca. Kompletnie mnie nie przekonują. Jednak jest tam jeden człowiek, który jest w stanie zaczarować całą obronę Galatasaray - Eden Hazard. Jeśli ktoś ma zagrozić powodzeniu tego typu - to właśnie niesamowity Belg, który na boisku czuje się jak ryba w wodzie. To trochę mnie martwi, jednak mam nadzieję, że piłkarze ze Stambułu odpowiednio podejdą do krycia Hazarda.
Podsumowując, wyczuwam tam remis, aczkolwiek gorący stadion tureckiej drużyny może poczynić cuda, stąd gra pół na pół na remis i drużynę Galatasaray.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie no, argument &quot;pierwsza klasa&quot;. Na tej samej zasadzie co przed ostatnim Euro - &quot;Hiszpania nie wygra bo jeszcze nikt nie wygrał 2 razy z rzędu&quot;...
Schalke to nie Bayern ani nawet nie Borussia. Nie zdziwię się jak będzie to samo co z Bayerem - przyjechało PSG, wbiło 4 bramki i dwumecz rozstrzygnięty. Poważnie uważasz, że fakt, iż Real wygrał 1 mecz coś o nadchodzącym spotkaniu mówi? A gdyby zamiast Schalke był Freiburg albo inny Augsburg to co - też nie ruszałbyś wygranej Realu po 1,40 &quot;bo mecz w Niemczech więc będzie ciężko&quot;?
I nie chodzi mi o sam typ bo nie wiem czy będę grał Real ale argument to wziąłeś &quot;soczysty&quot;, nie ma co ????
???? ???? ????.
Aha, czyli 24. zremisowanych/przegranych meczów wzięło się z niczego? Pomimo tego, że Real nie zawsze grał z tam mocnymi ekipami jak Bayern czy Borussia, czy nie zawsze miewał w obronie Raulów Bravo i Minambresów?
Naprawdę nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo wiele razy oglądałem Real w Niemczech i wiem jak to wygląda. Osobiście powątpiewam czy widziałeś choć 2/10 z meczów Realu na niemieckich terenach.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
???? ???? ????.
Aha, czyli 24. zremisowanych/przegranych meczów wzięło się z niczego? Pomimo tego, że Real nie zawsze grał z tam mocnymi ekipami jak Bayern czy Borussia, czy nie zawsze miewał w obronie Raulów Bravo i Minambresów?
Naprawdę nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo wiele razy oglądałem Real w Niemczech i wiem jak to wygląda. Osobiście powątpiewam czy widziałeś choć 2/10 z meczów Realu na niemieckich terenach.
Czyli Hiszpania na Euro miała bardzo małe szanse bo nikt nie wygrał 2 razy z rzędu? Czyli w tym sezonie Bayern ma bardzo niewielkie szanse na zwycięstwo w LM bo nikt nie wygrał 2 razy z rzędu? Szkoda, że Hiszpanie o tym nie wiedzieli bo by pewnie mieli splątane nogi. Podobnie Monachijczycy, w sumie to już nie mają po co się starać, statystyka jest przeciwko nim więc są bez szans. Beka ????
Ale w sumie rzeczywiście, nie dyskutuj ze mną - masz swój &quot;genialny&quot; argument i tego się trzymaj. Polecam poszukać innych druzyn, którym ciężko się gra w jakimś kraju i uwzględnić to w swoich typach, lista najbogatszych Polaków czeka ????
I przypomnę, że nie neguję Twoich typów bo w sumie się z nimi nawet nie zapoznałem ale takie &quot;argumenty&quot; mógłbyś sobie darować, ktoś się naczyta i jeszcze weźmie to pod uwagę. A żeby było śmieszniej wczoraj właśnie z bratem, kibicem Realu, śmialiśmy się z ludzi, którzy wypisują takie &quot;teorie&quot;. I zapewniam Cię, brat ogląda prawie wszystkie mecze Realu ????
 
A 0

antryn

Użytkownik
Akurat o Real bym się nie bał, powinni wygrać.
Chciałem postawić na zwycięstwa : real,bvb, united i chelsea i mieć kurs w granicach 10. Mam jednak wątpliwości do BVB która , ma strasznie podziurawioną kadrę ( wczoraj kontuzje złapał Bender , a lewandowski ma &quot;ostre przeziębienie &quot; ).
Moim zdaniem united wygrają - coś w tym sezonie muszą pokazać, a ich sytuacja w lidze jest chyba powszechnie znana
Chelsea natomiast takich spotkań po prostu nie przegrywa
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zenit - Borussia
Moim zdaniem: NO BET
Pewnie wiele osób się rzuci się na Borussię Dortmund, bo grają fajną szybką ofensywną piłkę, ale po takim kursie na BVB bym nie wchodził. Przecież podobne kursy mieliśmy na Bayern z Arsenalem, a tutaj uważam, że szanse Zenitu są o wiele większe.
Powiem tak, drużyna z Rosji grała tak słabo w fazie grupowej, że awansowała do fazy pucharowej. Bukmacherzy najbardziej mylili się właśnie co do Zenitu, wygrali tylko jeden mecz, ale jakże ważny bo na wyjeździe z FC Porto. Za to zremisowali u siebie z Portugalczykami czy świetnym Atletico Madryt. Liga krajowa rusza u Ruskich dopiero w marcu, więc zawodnicy powinni być wypoczęci, a na pewno w 100% zmobilizowani na mecz z Borussią. Drużyna z Niemiec w 2014 roku przegrała tylko jedno spotkanie i to było właśnie w ubiegłą sobotę, gdzie polegli aż 3:0 z HSV. Warto dodać, że Dortmundczycy nie grają już tak dobrze na wyjazdach w LM jak u siebie. Jak dla mnie ten mecz jest totalna zagadką. Rosyjskie stadiony to zawsze trudny teren dla każdego przeciwnika, na pewno stać ich na awans, są doświadczoną drużyną, z paroma gwiazdami w składzie. Nie wiadomo czy na mecz wrócą Hummels i Reus, a nawet gdyby, to w jakiej będą dyspozycji? Radzę ominąć ten mecz.
Schalke - Real
Moim zdaniem: NO BET
Tak szczerze to nie mam pojęcia z jakiej racji tak nagle kursy poleciały w dół z granicy 1,60 do 1,40, ale wiem jedno... Trzeba być ostatnim frajerem by grać 1,40 na wyjeździe w Lidze Mistrzów w fazie pucharowej. Schalke w rundzie wiosennej wróciło do formy i zaczęli punktować (4W i 1D w 2014), grać dobre mecze. Nie zapominajmy faktu, że Schalke sponsoruje Gazprom czyli jeden z głównych sponsorów Champions League. Druga sprawa to nie zapominajmy o tym, że w Schalke grał Raul z Realu, więc ten mecz teoretycznie można delikatnie nazwać meczem &quot;przyjaźni&quot;. Po trzecie nie zdziwię się jak po sezonie Real Madryt kupi od Schalke genialnego Draxlera. Użytkownik Anderson Silva przedstawił miażdżącą statystykę:
Dlaczego uważam, że typ na Real po takim kursie nie ma sensu? Posprawdzajcie statystyki... Real Madryt 25. razy (!!!) bywał w Niemczech. Jest to swoista zmora Królewskiego klubu. Ile razy udało im się wywieźć pełną pulę? Raz, jeden jedyny raz, w 2000 roku na BayArena. To chyba mówi wszystko? :wink:
Powiedzcie sobie wprost czy 1,40 na Real jest opłacalne do gry? Moim zdaniem nie. Wątpię by wszystkie mecze w fazie pucharowej skończyły się zwycięstwem gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom