>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [23-24 luty 2016]

Status
Zamknięty.
E 1

ew93

Użytkownik
Nie przesadzajmy, Arsenal poradził sobie w tym meczu nadspodziewanie dobrze. Przez 70 minut stawiał potężny opór Katalończykom. Było bardzo blisko niespodzianki. Tak, niespodzianki, bo niespodzianką należałoby nazwać remis w tym meczu. Nie uważam natomiast, że Arsenal nie nadaje się na Ligę Mistrzów. Owszem, nadaje się, przy dobrym losowaniu z pewnością miałby duże szanse na 1/4 finału, ba, przy bardzo dużym szczęściu w losowaniu i grze takiej jak przez 70 minut meczu z Barcą widziałbym go nawet w półfinale. Ale to tyle. Nie każda drużyna jest w stanie awansować do finału co nie znaczy, że nie nadaje się ona do gry z najlepszymi. Zwycięzca może być tylko jeden, ale o wygraną może walczyć wiele klubów. I akurat Arsenal zawsze będzie dla mnie zasługiwał na konfrontacje z najlepszymi i obecność wśród najlepszych. Zwłaszcza z taką grą, jak przez 3/4 dzisiejszego meczu.
Dobre, polać mu. Żartuje. Takich głupot dawno tu nie widziałem. Arsenal poradził sobie nadspodziewanie dobrze. Dobre sobie. A czego się spodziewałeś? 0:7? Niespodzianką remis? Według mnie remis był najbardziej prawdopodobny, tylko Arsenal zagrał padake. W ofensywie 0 skuteczności. W defensywie dziury i za mało zaangażowania. Arsenal w ogóle z taką grą nie zasługuje na faze pucharową. Chyba by musieli trafić na psv, a pozniej na dynamo żeby ugrać półfinał. Nadspodziewanie dobrze toby było przy 2:0 dla Arsenalu i przewadze w okazjach. Pamiętam jak kiedyś bardzo średni Milan wygrał u sibie 2:0 z Barca, a pozniej dostał 0:4. Milan na San Siro zaprezentował się dobrze, ale Arsenal... PADAKA. No i nie należy zapomnieć o Chelsea, Bayernie czy Interze. Oni sobie &quot;nadspodziewanie&quot; dobrze radzili z Barca.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Jak dla mnie szukanie szansy na zwycięstwo Dynama jest mocno przesadzone, a obecny kurs na zwycięstwo City to niezła promocja.
City jest BEZ formy? Bo przegrali z rewelacją i liderem ligi - Leicester 1:3 oraz rozpędzonym Tottenham&#39;em 1:2? Owszem, nie mają obecnie jak i kilka miesięcy wstecz takiej formy do jakiej przyzwyczaili Nas w ciągu ostatnich lat, ale wciąż osiągają niezłe wyniki i znajdują się w czołówce.
A czym może postraszyć Dynamo? Ich formę tak naprawdę można obecnie wnioskować z meczów towarzyskich. A tam co? Wygrane 1,2:0, 2:1, remis 1:1 a nawet porażki 1:2 czy 0:1 z drużynami, którym do Ligi Mistrzów daleko. Sporo jest w tych meczach kontrolnych traconych bramek przez Ukraińców. O defensywie Dynama nie za dobrze to świadczy, a wiemy jaki potencjał w ofensywie ma City.
Łukasz Teodorczyk (z całym szacunkiem, ale..) raczej nie powinien stanowić wielkiego zagrożenia pod bramką gości. (jeżeli to nim ma zamiar postraszyć dzisiaj Dynamo).
Nie wiem jak was, ale mnie do postawienia na Dynamo nie przekonałby dzisiaj nawet kurs 6,00-8,00. A już na pewno nie zagrałbym tak, jak ktoś niżej napisał - strzelenie bramki przez Dynamo po kursie 1,44 ....
City strzela bramki pomimo spadku formy i na Dynamo powinno to wystarczyć. Jednak zagranie handi może być przesadą. Przed niedzielnym meczem City może się troche oszczędzać - to raz - a dwa na wyjazdach z bramkami nie szaleją.
Dynamo Kijów - Man. City 2 @ 2,25 (totolotek)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dobre, polać mu. Żartuje. Takich głupot dawno tu nie widziałem. Arsenal poradził sobie nadspodziewanie dobrze. Dobre sobie. A czego się spodziewałeś? 0:7? Niespodzianką remis? Według mnie remis był najbardziej prawdopodobny, tylko Arsenal zagrał padake. W ofensywie 0 skuteczności. W defensywie dziury i za mało zaangażowania. Arsenal w ogóle z taką grą nie zasługuje na faze pucharową. Chyba by musieli trafić na psv, a pozniej na dynamo żeby ugrać półfinał. Nadspodziewanie dobrze toby było przy 2:0 dla Arsenalu i przewadze w okazjach. Pamiętam jak kiedyś bardzo średni Milan wygrał u sibie 2:0 z Barca, a pozniej dostał 0:4. Milan na San Siro zaprezentował się dobrze, ale Arsenal... PADAKA. No i nie należy zapomnieć o Chelsea, Bayernie czy Interze. Oni sobie &quot;nadspodziewanie&quot; dobrze radzili z Barca.
Musze sie z tym zgodzic i nie rozumiem na jakiej podstawie ludzie piszą tu, że Arsenal niezle sbie wczoraj poradzil. Przyznam, że gralem wczoraj over 4,5 cornerow Arsenalu i tylko przez pierwsze 5 minut mialem nadzieję, że to wejdzie bo zaatakowali Barce. Później wymiana 2-3 podań to był dla Arsenalu wielki problem. Wg. mnie zagrali totalną padakę, a 2-0 to najmniejszy wymiar kary. Zabraklo mi zdecydowanego pressingu ze strony Anglikow. Jedyną opcja żeby cos ugrac z Barcą to trzeba zabrać jej pilke, a Arsenal co zrobił? Oddał piłkę i nawet o nia nie walczyl.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PSV vs. Atletico o2, 1.93 Unibet 1/10 ⛔ 0:0
Świetny kurs, któremu nie można się oprzeć choćby za minimalną stawkę. PSV ponownie walczy o tytuł w Holandii. Wygrywają mecz za meczem i do tego są bardzo skuteczni. Ostatnie cztery ligowe spotkania to 11 bramek. Zawodnikami na których warto zwrócić szczególną uwagę to Propper oraz lider klasyfikacji strzelców Eredivisie, de Jong. Ofensywa jest i dzisiaj sądzę że mają szansę strzelić co najmniej bramkę. Sytuacja podobna jak we wczorajszym meczu Juve z Bawarczykami. Atletico jest oczywiście faworytem. Mają przecież Torresa, który wciąż potrafi strzelać. I nie można zapomnieć o Griezmannie. Jednak jemu ostatnio nie wychodzi i powinien dzisiaj być nadto zdeterminowany by coś trafić. Ogółem dwa gole to dla mnie minimum w tym meczu. Oba zespoły są zazwyczaj ofensywnie nastawione. Kurs jest zbyt atrakcyjny. Polecam.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Wygrywają mecz za meczem i do tego są bardzo skuteczni.
Nie sugerowałbym się ligą holenderską,pamiętam rok czy dwa temu też PSV strzelało po pięć bramek co mecz w lidze a jak trafili Zenit to w dwumeczu nawet gola nie strzelili,poza tym De Jong chyba pauzuje w tym meczu za kartki.Ja widzę w tym meczu under 2,5 lecz kurs trochę niski może:

Atletico wygra do zera @ 2,77 @ Fortuna ⛔ 0-0
Atletico i poniżej 2,5 gola @ 3,4 @ Fortuna ⛔ 0-0
 
A 19

adzi0

Użytkownik
[...]poza tym De Jong chyba pauzuje w tym meczu za kartki.[...]
Przewidywane składy:
PSV (1-4-3-3): Zoet – Arias, Bruma, Moreno, Willems – Hendrix, Guardado, Propper – Pereiro, Locadia, Narsingh
Atletico (1-4-4-2): Oblak – Juanfran, Godin, Gimenez, Filipe Luis – Koke, Gabi, Saul Niguez, Oliver Torres – Griezmann, Fernando Torres
Nie zagrają:
PSV: De Jong (kartki), Lestienne (występ niepewny)
Atletico: Carrasco, Partey, Tiago (kontuzje)
Potwierdzam ???? .
Za goal.pl
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dinamo - Man City 2 ✅✅✅
Bet365 - 2.25

Ja osobiście gram dzisiaj na zwycięstwo City. Dinamo nie jest w rytmie meczowym, grają tylko sparingi. City specjalnie odpuściło mecz pucharu Anglii z Chelsea żeby skupić się na dzisiejszym meczu. Co prawda zabraknie głównego aktora K.De Bruyne ale jest z przodu Sterling, Silva, Aguero więc mają kim straszyć, bramkowy remis to jest minimum co niebiescy muszą dzisiaj osiągnąć ale liczę, na 3pkt po trudnym meczu.
PSV - Atletico X ✅✅✅
Bet365 - 3.30
Tutaj jakoś nie widzę faworyta, Atletico to lepsza drużyna ale Eidhoven to strasznie trudny teren, przekonał się już o tym Manchester United i Wolfsburg czyli drużyny nie gorsze od Hiszpanów.
Nie zdziwi mnie nawet wygrana Holendrów ale myślę, że padnie tutaj remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
medium0 48

medium0

Użytkownik
przekonał się już o tym Manchester United i Wolfsburg czyli drużyny nie gorsze od Hiszpanów
Serio? Ktoś tu porównuje United czy Wolfsburg do Atletico? Atletico to najlepsza defensywa w Europie i jakby nie patrzeć druga drużyna ligi hiszpańskiej. Są w stanie zdominować każdego rywala (no może oprócz Barcelony). Na ten moment United jest słabsze nawet od Wolfsburga który i tak jest niżej niż Atleti.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja bym nie podniecał się na granie na Dinamo. Chyba nie chcecie grać na win kijowian?
O ile mi wiadomo, to piłkarze stamtąd chcą uciekać do innych klubów z silniejszych lig. Wiadomo jaka tam jest sytuacja na tej Ukrainie i że nikt się nie liczy w lidze, poza Szachtarem... Już teraz widać tego efekty. To nie jest to samo Dinamo co kilka lat wstecz. Pamiętam mecz z Chelsea właśnie na ich własnym boisku Chelsea była wtedy w dołku (0-0). Bezbarwny mecz (fakt, że w wykonaniu obu drużyn) i tak porównując to, wygrana Kijowian byłaby niezłym szokiem i ja po prostu nie wierzę w to, że nie grajacy w rytmie meczowym Dinamo, dzisiaj sobie wygra. Gram x2 na Man City po 1.30 bez żadnych udziwnień.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ PSV - Atletico
Powyżej 2,5 bramek (2,60) Unibet
⛔ ⛔ Nuda... ????
Wczoraj over 2,5 bramek w Turynie pomyślnie, to i dzisiaj ładujemy to samo, tylko że w Eindhoven. PSV, całkiem ładnie sobie radzili w grupie, pokonali Manchester co teraz w sumie nie jest jakąś wielką sztuką, ale przy straconej bramce nie stracili chłodnego umysłu i stanęli na wysokości zadania. Dzisiaj mają po drugiej stronie Atletico. Niezwykle groźne i niebezpieczne. Zważywszy że ostatnio trochę Griezmann obniżył noty, to coś czuję że dzisiaj zagra całe spotkanie i będzie miał kilka sytuacji na gola. Na pewno im zależy na jakiejś małej zaliczce bramkowej, tak samo PSV. Która, jak widać traktuję priorytetowo Ligę Mistrzów. Nie są bez szans, ale według bukmacherów i dzisiaj nie są faworytami. Zgodzę się, aczkolwiek swoje okazje na gola na pewno będą mieć. Dzisiaj na swoim terenie, nie będą chcieli zawieść swoich kibiców, a przede wszystkim siebie. Więc będą się dwoić i troić aby coś strzelić. Jedna bramka to będzie za mało. Jednakże, uważam że to będzie zacięte spotkanie, ale obfite bramkami. PSV, u siebie potrafi strzelać. Atletico też tanio skóry nie sprzeda. Kurs piękny, nawet większy od wczorajszego, co też był trafiony więc próbuję i dzisiaj.
 
B 8

baldrick

Użytkownik
A ja bym myślał też ograniu over 4.5 kartek w obu spotkaniach, obaj sędziowie(Włochy, Hiszpania) pokazują w swoich ligach dużo kartek, oba spotkania na własnym boisku, to zarówno jak dla Dynama jak i dla PSV cień szansy na awans, bo tylko tu mogą spróbować walczyć(nie oszukujmy się, na wyjazdach będzie ogromnie trudno) więc powinno być gorąco, dodatkowo Atletico też gra twardo, City gubi się na wyjazadch i też fauluje, sędzia nie będzie tak pobłażliwy dla obywateli, ich styl gry w lidze przełoży się na kartoniki.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ciekawostka dotycząca pierwszych meczów hiszpańskich drużyn w LM i LE:
Roma 0:2 Real
Arsenal 0:2 Barcelona
Marsylia 0:1 Athletic
Valencia
6:0 Rapid
Sevilla 3:0 Molde
Villarreal 1:0 Napoli
Wszystkie drużyny wygrały swoje mecze nie tracąc przy tym gola.
Kurs na zwycięstwo z czystym kontem Atleti trochę niski bo tylko 2.75 na bet365
Sportowo wydaje się ok, goście mocni w obronie, a i przeciwko PSV mogą coś ustrzelić.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja parę słów od siebie na szybko. Składy już na oba mecze podane, City ewidentnie odpuściło mecz z Chelsea, aby być gotowym na 100% na dzisiejszy pojedynek. Nie chcę tutaj ujmować drużynie z Kijowa, ale ten awans z fazy grupowej do pucharowej to już dla nich wielki sukces, a trafili teraz na mocnego przeciwnika, nawet po tych ostatnich przegranych meczach, a w jednym z nich zagrali dosłownie rezerwami. City ma parcie na LM, ale to nic dziwnego - jak się wydaje tyle pieniędzy na transfery to się tego właśnie oczekuje od trenera i zawodników. Myślę, że Dynamo nie ma startu pod żadnym względem do City, tym bardziej, że na szpicy u gospodarzy od 1 minuty wystąpi Teodorczyk - a to nie wróży nic dobrego, chociaż życzę mu jak najlepiej, z racji tego, że jest Polakiem.
City @2,33 Fortuna ✅

Co do meczu w Holandii - Atletico to obecnie jedna z najmocniejszych defensyw w Europie. PSV może sobie radzi w lidze, ale Liga Mistrzów to już zupełnie inny poziom, tak samo jak i ich dzisiejsi przeciwnicy. Primera Division, a Eredivisie to przepaść, i wydaje mi się, że to dzisiaj wyjdzie. Jak dla mnie kurs na wygraną gości zadowalający i trzeba go pobierać, a z obu typów robię double. Mam nadzieje, że Griezman się dzisiaj przełamie i pokaże swoje umiejętności.
Atletico @1,88 Fortuna ⛔
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Pamiętam jak kiedyś bardzo średni Milan wygrał u sibie 2:0 z Barca, a pozniej dostał 0:4. Milan na San Siro zaprezentował się dobrze, ale Arsenal... PADAKA. No i nie należy zapomnieć o Chelsea, Bayernie czy Interze. Oni sobie &quot;nadspodziewanie&quot; dobrze radzili z Barca.
A kojarzysz może w jakim sezonie te kluby tak świetnie radziły sobie z Barceloną? ???? Czy było to wtedy kiedy zdobywali tryplet, czy może w sezonie po tryplecie kiedy wygrywają wszystko i lecą po następny? Nic nie mam do Arsenalu, bo to jedyny klub z ligi angielskiej z którym sympatyzuje, ale wierzyć, że w dwumeczu czy u siebie mógł pokonać Katalończyków to jak wierzyć w obietnice Tuska. Nic się na to nie poradzi a tym bardziej nie przetłumaczy. Bayern, Real, przy dobrych wiatrach PSG. No i na własnych stadionach Juventus i Atletico. To są drużyny które mogą zatrzymać Barcelonę w lidze mistrzów w tym sezonie. Arsenal tak jak napisałeś, mógłby zatrzymać co najwyżej PSV (zresztą to miałem na myśli pisząc post o szczęściu w losowaniu więc najeżdżasz na mnie jednocześnie mnie popierając). Dlatego uważam, że zagrali nadspodziewanie dobrze tracąc bramki dopiero pod koniec spotkania.
 
K 10

koeks

Użytkownik
No no trzeba przyznać, że City dzisiaj klasa... Chociaż rywal niezbyt lotny to jednak dali rade... Mogli grac na remis i u siebie zabic.
 
E 1

ew93

Użytkownik
Barcelona od kiedy ma Messiego jest w top 3 więc co za różnica czy Inter, Chelsea albo Bayern radził sobie z nimi 3 czy 6 lat temu? Żeby zagrać dobrze z Barceloną trzeba prezentować zajadłość, jakieś zaangażowanie, skuteczność, koncetracje. Nic z tych rzeczy nie było jeżeli chodzi o The Gunners. Arsenal zagrał padake i z taką grą miałby problem z Dynamem więc nie, nie zagrał nadspodziewanie dobrze.
Ps: Nie pisałem nic o dwumeczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom