>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [23-24 luty 2016]

Status
Zamknięty.
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Mertesacker żk 4,5⛔
Barca będzie atakować i atakować, defensorzy będą mieć ciężkie zadanie + sędzia turasze średnią 4,06 żk/m.
Giroud żk 4,75⛔
Może kogoś skosi + najwyższy kurs
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Juventus - Bayern

Juventus u siebie wygrał 11 ostatnich spotkań. Gola u siebie nie stracił od ponad 2 miesięcy !!!
Nie udało się strzelić w Turynie ani Interowi, ani Romie, ani Napoli, ani AC Milanowi, ani Sevilli, ani M.City...
Na początek pozwolilem sobie zacytować fragment wypowiedzi Nole, który przemawia za moim typem. Teraz sklady:
Juventus: Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra - Cuadrado, Khedira, Marchisio, Pogba - Mandzukić, Dybala.
Bayern: Neuer - Lahm, Kimmich, Alaba, Bernat - Vidal - Robben, Mueller, Thiago, Costa - Lewandowski.
Raczej bez większych niespodzianek. Obie ekipy zaczynają czwórką obrońców. W Bayernie młody Kimmich znów na środku, jednak w meczach Bundesligi udowodnił już, że warto na niego stawiać. Nie będę się rozpisywał, bo niedługo mecz. Obie ekipy w tym sezonie z dużą ilością czystych kont. Pierwszy mecz, dlatego nikt od razu się nie odkryje. Według mnie są tu duże szanse powodzenia na bezbramkową pierwszą połowę. Kluczem do wygrania tego dwumeczu będzie defensywa Juventusu. Na wymianę ciosów na pewno tutaj nie pójdą. Arsenal, Eintracht i ostatnio Bayer pokazali, że da sie zatrzymać Bawarczyków na wyjeździe. W obu bramkach jedni z najlepszych w swoim fachu. Ja w to wchodzę. Kurs pewnie można jeszcze większy złapać, ale ten mnie zadowala.

Mój typ:
Under 0.5 HT @ 2.45 betsafe ⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja próbuje dziś na D. Alvesa, grać będzie na na Sancheza ;) Jaki z niego świr to mówić nie trzeba, dodatkowo jest czysty więc może grać jak lubi. Co ciekawe Arsenal zawsze wykręcał dobry wynik w starciu z Barceloną w meczach w Londynie. Cakir to świr w dwie strony, nie raz pokazuje wszystko a nie raz pozwala na wszystko.

W meczu Bayernu próbuje kartki dla Alaba. Grać ma na środku obrony a każdy wie jakie ma on warunki fizyczne ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Juventus vs. Bayern o0.5 ht, 1.53 BAH 2/10 ✅ 0:1 (Ht)
Patrząc na składy jestem skłonny zainwestować w ten kurs. Ponad 1.50 na bramkę do przerwy jest jak najbardziej do zaakceptowania. Stara Dama nie jest faworytem dwumeczu. Mimo to u siebie są w stanie zaskoczyć każdego - nawet Barcelonę. Ich celem będzie dzisiaj wygrana. W Niemczech będzie dużo trudniej o wynik, ale to logiczne. W składzie jest Mandzukic, Pogba czy Dybala. I to na nich będzie oparta ofensywa. Włosi ogółem wyszli dość ofensywnie na pierwszą połowę. Bawarczycy oczywiście również z niesamowicie skutecznym Robertem na szpicy. Znając Pepa nie zagra minimalistycznie, a bramki na wyjeździe to tylko korzyść. Nie spodziewam się tutaj nudnego spotkania. Juve musi podjąć walkę by awansować, a nie bronić się od początku. Składy silne, h2h korzystne. Kurs do zaakceptowania. Zatem biorę.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
A ja upatrzyłem sobie kartkę dla Vidala, moim zdaniem bardzo duże szanse powodzenia. Jeszcze niedawno Chilijczyk grał w Juve, ale wiadomo, sukces niesie ze sobą działania marketingowe, w tym przypadku sprzedaż Arturo do Niemiec odbyła się w idealnym momencie (wtedy jeszcze niewielu wiedziało o jego problemach alkoholowych). Mówił, że nie odejdzie, bo kocha mieszkanie w Turynie, po zdobywanych golach wskazywał na koszulkę i herb Starej Damy. Dość niedawno stwierdził w wywiadzie, że Bayern to dla niego lepsze miejsce, lepszy klub niż włoski, korzystniejsze miejsce dla rozwoju, coś tam krytycznego rzucił także pod adresem klubu/kibiców. Vidal już znajduje się w wyjściowym składzie, warto próbować. Temperament, agresywny styl gry, czasami nieobliczalność, dyskusje z sędziami, zawodnikami drużyny przeciwnej - takim go zapamiętałem;) Myślę, że coś będzie chciał dzisiaj udowodnić, walczyć i wbić igłę w były klub, a jego charakter pomaga mu w zdobywaniu kartek.
Arturo Vidal otrzyma kartkę - TAK - 2.90
/uni.bet/
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Krótkie podsumowanie na gorąco meczu w Londynie. Po pierwsze, Arsenal to w tej chwili drużyna co najwyżej na Ligę Europejską, z taką grą miejsce w pierwszej trójce na koniec sezonu będzie cudem. Mam też nadzieję, że ktoś w tym klubie w końcu przejrzy na oczy i albo pożegnają się z wypalonym Wengerem, albo zrobią czystkę w składzie, bo kolesie pokroju Chamberlaina, Flaminiego, Campbella czy nawet Giroud, to poziom co najwyżej drużyny walczącej o środek tabeli. Swoją drogą, patrząc na podstawowych napastników ze wszystkich czołowych drużyn ligi, to Francuz wydaje się o klasę gorszy od każdego z nich.
Po drugie. Może w końcu niektórzy z fanów Barcy przestaną płakać, że Suarez czy Neymar nie zdobywają Złotej Piłki. Ten mecz dobitnie pokazał, że Messi jest od nich lata świetlne i póki będzie zdrowy i w formie, to nikt inny z tej trójki nie ma prawa zdobyć tego tytułu. Partactwo Suareza i Neymara w banalnych sytuacjach to jakaś karykatura futbolu, ale niestety mają Messiego, który wygrał im ten mecz.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Partactwo Suareza i Neymara w banalnych sytuacjach to jakaś karykatura futbolu, ale niestety mają Messiego, który wygrał im ten mecz.
Gola numer 1 wypracowało całe El Tridente, a gola numer 2 wypracował Flamini do spółki z Mertesackerem.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Gola numer 1 wypracowało całe El Tridente, a gola numer 2 wypracował Flamini do spółki z Mertesackerem.
Tylko co zrobił Messi, gdy dostał piłkę na sam na sam? Przyjęciem położył Cecha i strzelił obok obrońcy. Co w takiej sytuacji zrobił Suarez? 5 sekund przyjmował piłkę, żeby trafić w słupek. Neymar 2 razy miał przed sobą tylko Cecha i 2 razy strzelił w stylu naszych ligowców, na oślep prosto w bramkarza. Taka jest różnica.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Krótkie podsumowanie na gorąco meczu w Londynie. Po pierwsze, Arsenal to w tej chwili drużyna co najwyżej na Ligę Europejską, z taką grą miejsce w pierwszej trójce na koniec sezonu będzie cudem. Mam też nadzieję, że ktoś w tym klubie w końcu przejrzy na oczy i albo pożegnają się z wypalonym Wengerem, albo zrobią czystkę w składzie, bo kolesie pokroju Chamberlaina, Flaminiego, Campbella czy nawet Giroud, to poziom co najwyżej drużyny walczącej o środek tabeli. Swoją drogą, patrząc na podstawowych napastników ze wszystkich czołowych drużyn ligi, to Francuz wydaje się o klasę gorszy od każdego z nich.
Nie przesadzajmy, Arsenal poradził sobie w tym meczu nadspodziewanie dobrze. Przez 70 minut stawiał potężny opór Katalończykom. Było bardzo blisko niespodzianki. Tak, niespodzianki, bo niespodzianką należałoby nazwać remis w tym meczu. Nie uważam natomiast, że Arsenal nie nadaje się na Ligę Mistrzów. Owszem, nadaje się, przy dobrym losowaniu z pewnością miałby duże szanse na 1/4 finału, ba, przy bardzo dużym szczęściu w losowaniu i grze takiej jak przez 70 minut meczu z Barcą widziałbym go nawet w półfinale. Ale to tyle. Nie każda drużyna jest w stanie awansować do finału co nie znaczy, że nie nadaje się ona do gry z najlepszymi. Zwycięzca może być tylko jeden, ale o wygraną może walczyć wiele klubów. I akurat Arsenal zawsze będzie dla mnie zasługiwał na konfrontacje z najlepszymi i obecność wśród najlepszych. Zwłaszcza z taką grą, jak przez 3/4 dzisiejszego meczu.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Krótkie podsumowanie na gorąco meczu w Londynie. Po pierwsze, Arsenal to w tej chwili drużyna co najwyżej na Ligę Europejską, z taką grą miejsce w pierwszej trójce na koniec sezonu będzie cudem. Mam też nadzieję, że ktoś w tym klubie w końcu przejrzy na oczy i albo pożegnają się z wypalonym Wengerem, albo zrobią czystkę w składzie, bo kolesie pokroju Chamberlaina, Flaminiego, Campbella czy nawet Giroud, to poziom co najwyżej drużyny walczącej o środek tabeli. Swoją drogą, patrząc na podstawowych napastników ze wszystkich czołowych drużyn ligi, to Francuz wydaje się o klasę gorszy od każdego z nich.
Po drugie. Może w końcu niektórzy z fanów Barcy przestaną płakać, że Suarez czy Neymar nie zdobywają Złotej Piłki. Ten mecz dobitnie pokazał, że Messi jest od nich lata świetlne i póki będzie zdrowy i w formie, to nikt inny z tej trójki nie ma prawa zdobyć tego tytułu. Partactwo Suareza i Neymara w banalnych sytuacjach to jakaś karykatura futbolu, ale niestety mają Messiego, który wygrał im ten mecz.
Dobrze zacząłeś swoją wypowiedz &#39;&#39;Krótkie podsumowanie na gorąco meczu w Londynie.&#39;&#39; Całą resztą w sumie można wrzucić do kosza.Widać, że kierowały Tobą jeszcze emocje pisząc te wypociny.Arsenal przez większość meczu nie odstawał od Barcy, jednak zadecydowały błędy jak i przebłyski jednostek by mecz skończył się jak się skończył.Arsenal mimo, że jest wciąż obiektem drwin wśród wielu kibiców to wg mnie spokojnie zakończy sezon w top3.Tym razem nie zdążą zarezerwować sobie 4 miejsca niestety.Również nie rozumiem takiego pojazdu na Giroud.Natomiast już pisanie, że Suarez i Neymar są lata świetlne od Messiego.. Nie wiem czy postawiłeś gruby hajs na ten mecz i Ci nie pykło i piszesz takie brednie czy naprawdę nie masz za bardzo pojęcia o piłce..Jeśli oglądałeś choć kilka spotkań Barcelony z ostatniego roku przynajmniej to powinieneś widzieć, że całe trio idealnie się uzupełnia i nawzajem napędza.Fakt, MESSI TO NAJLEPSZY PIŁKARZ NA ŚWIECIE TERAZ I PEWNIE NAJLEPSZY WGL W HISTORII PIŁKI ale Suarez i Neymar są także świetnymi grajkami i wcale tak wiele ich nie dzieli.Dziś faktycznie Suarez pudłował jak na jego życiową formę bardzo dużo, Neymar również jakoś ostatnio nie może zatrybić ale nie bez powodu mówi się, że MSN to najlepszy tercet w dziejach futbolu.To nie jest tak, że jest sobie Messi i on ciągnie tylko całą grę, dogrywa i tworzy sytuacje wspomnianej dwójce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Rok temu było takie losowanie i co? Baty jak co roku. Arsenal w tym momencie to zlepek graczy bez jaj, którzy pękają w ważnych momentach. Ofensywa to jest kpina, kolejny mecz na 0 z przodu, gdzie mają znów idealne okazje, ale jak zwykle ktoś źle dostawi nogę, chybi o pół metra czy nie trafi w piłkę. Wenger przegrywa swoją polityką transferową. Ściąganie młodych talentów już się nie sprawdza. Praktycznie żaden z graczy, których kupował jako nastolatków nie wypalił. 3 najlepsi gracze zostali kupieni za duże pieniądze, mam na myśli Cecha, Sancheza i Ozila. Ci kolesie robią różnicę. Barca przy lepszej skuteczności wygrałaby dziś 6-0. Nie takie plany mają właściciele i kibice, ekipa walcząca o tytuł powinna chociaż u siebie pokazać, że jest w stanie zagrać jak równy z równym z najlepszymi, a ja mam wrażenie, że dziś Barca, gdyby tylko podkręciła jeszcze bardziej tempo, byłaby w stanie ich rozgromić.
Co do Neymara i Suareza. Oczywiście, że to wielcy piłkarze, ale dla mnie nie ma żadnego porównania z Messim. Tacy jak oni pojawiają się co kilka lat, a graczy pokroju Argentyńczyka było może 2 lub 3 w historii. Pisząc o ich dyspozycji miałem na myśli dzisiejszy mecz.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
@alex.bp Tak, z tym co teraz napisałeś zgadzam się.Żeby już nie ciągnąć spamu podam tutaj jak widzę środowe spotkania.

Dynamo Kijów-Manchester City 2 @2.2
Bet365 ✅✅✅ Tutaj jak dla mnie może przesądzić to, że Ukraińcy nie są jeszcze w normalnym rytmie meczowym.Liga u nich startuje dopiero 5 marca a wiadomo same towarzyskie mecze nie zastąpią ligowej stawki..Ostatni mecz o stawkę rozegrali 9 grudnia zeszłego roku więc to raczej nie będzie działać na ich korzyść.Oczywiście można mówić, że City pod formą, zabraknie też kilka ważnych ogniw (De Bruyne, Bony, Navas).Mimo to goście mają z przodu Sterlinga, Y.Toure, Silve i przede wszystkim Aguero więc jest kim straszyć.Trener Pellegrini w ostatnim meczu FA Cup z Chelsea mocno oszczędzał podstawę więc jest to jakiś znak, że już w pierwszym meczu będą chcieli wywieźć dobrą zaliczkę z Ukrainy.City jest drużyną nieobliczalną i o tym trzeba pamiętać, mają też jeszcze realne szanse na mistrzostwo w rodzimej lidze jednak priorytetem właścicieli na pewno jest Liga Mistrzów.Rywal wydaje się być jednym z łatwiejszych w stawce, więc droga do najlepszej ósemki jest dość prosta, oby to samo pokazało boisko bo piłkarsko to na pewno City przewyższa Dynamo na papierze pod każdym względem ale jak zawsze wszystko zweryfikuje się podczas 90minut.

PSV-Atletico X @3.3 ✅✅✅ , Under 2,5 gola @1.55 ✅✅✅ Tutaj kolejny mecz wg mnie na styku, mocno pachnie remisem.Atletico myślę, że może zadowolić 0:0, będą pewnie przyczajeni czekali na jakąś jedną okazje.PSV potrafi dominować ale w Eredivisie a 1/8 LM z jedną z najlepiej poukładanych defensywnie drużyn to już zupełnie inna para kaloszy.Under trochę nisko ale do dubla w sam raz.Jak dla mnie szachy, fajerwerków i jakiegoś futbolu na tak bym się tutaj raczej nie spodziewał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dynamo Kijów-Manchester City 2 @2.2 Bet365 Tutaj jak dla mnie może przesądzić to, że Ukraińcy nie są jeszcze w normalnym rytmie meczowym.Liga u nich startuje dopiero 5 marca a wiadomo same towarzyskie mecze nie zastąpią ligowej stawki..Ostatni mecz o stawkę rozegrali 9 grudnia zeszłego roku więc to raczej nie będzie działać na ich korzyść.Oczywiście można mówić, że City pod formą, zabraknie też kilka ważnych ogniw (De Bruyne, Bony, Navas).Mimo to goście mają z przodu Sterlinga, Y.Toure, Silve i przede wszystkim Aguero więc jest kim straszyć.Trener Pellegrini w ostatnim meczu FA Cup z Chelsea mocno oszczędzał podstawę więc jest to jakiś znak, że już w pierwszym meczu będą chcieli wywieźć dobrą zaliczkę z Ukrainy.City jest drużyną nieobliczalną i o tym trzeba pamiętać, mają też jeszcze realne szanse na mistrzostwo w rodzimej lidze jednak priorytetem właścicieli na pewno jest Liga Mistrzów.Rywal wydaje się być jednym z łatwiejszych w stawce, więc droga do najlepszej ósemki jest dość prosta, oby to samo pokazało boisko bo piłkarsko to na pewno City przewyższa Dynamo na papierze pod każdym względem ale jak zawsze wszystko zweryfikuje się podczas 90minut.
Warto przypomnieć, że już w najbliższą niedzielę na Wembley odbędzie się finał Capital One Cup, w którym to Manchester City podejmie drużynę Jurgena Kloopa - Liverpool. W obecnej sytuacji, gdzie MC przegrał dwa ostatnie mecze ligowe z bezpośrednimi rywalami do zdobycia tytułu, najważniejszymi rozgrywkami na tym etapie sezonu może się stać Liga Mistrzów i krajowy Puchar. City jest na tyle groźną drużyną na własnym boisku, że moim zdaniem remis wywieziony z Ukrainy będzie zwycięskim remisem w kwestii awansu do dalszej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Spotkanie: PSV Eindhoven - Atletico Madryt
Typ: under 1,5 ✅✅✅
Kurs: 2.65 betsson

Moim zdaniem dzisiaj gradu goli na Philips Stadion nie zobaczymy. Atletico mając na horyzoncie rewanż u siebie będzie usilnie starało się grać na 0 z tyłu, a potrafią to robić bardzo dobrze. Zaraz pewnie znajdą się głosy, że Atletico ostatnio gra kiepsko a PSV strzela w Eredivisie masę bramek. A więc po pierwsze - Atletico owszem, ostatnio nie gra jakoś wystrzałowo, ale ofensywnie. Jeżeli chodzi o defensywę to nie można mieć do nich zarzutów, nie podołali tylko Barcelonie (półrezerwowego meczu z Celtą Vigo w Pucharze Króla nie liczę), poza nią nawet jak gra im się nie układa to nikt nie potrafi im strzelić więcej niż jednej bramki, a i to nie często. W Primera Division na 25 meczy 11 przepuszczonych bramek, w fazie grupowej ligi mistrzów stracili 3 (wszystkie z Benfiką). Jeżeli chodzi o strzelanie bramek przez PSV - owszem, sporo tego w lidze. Ale cytując Roberta Górskiego - znaj proporcje mocium panie. Przeciwko komu te bramki - Graafschap, Nijmegen, Twente, Excelsior - większości osób nazwy tych klubów mówią zapewne tylko to, że grają w lidze holenderskiej (a i to nie wiadomo). W każdym razie nie chodzi tu bynajmniej o popularność - tych klubów piłkarsko po prostu nie ma co porównywać choćby do PSV, a Atletico jest od gospodarzy dzisiejszego meczu na poziomie przynajmniej o jeden wyższym. Nie uważam żeby Holendrzy byli na tyle mocni w ofensywie, żeby rozstrzelać gości, którzy nie takie drużyny odsyłali z kwitkiem. Nie twierdzę, że w meczu nie padnie żadna bramka - wszak któraś z drużyn może coś ustrzelić w gąszczu nóg, lub chociażby z karnego, futbol jest nieprzewidywalny - nie widzę tu jednak meczu o takiej atrakcyjności dla oka jak mecze wtorkowe. Stawiałbym tu na bezbramkowy remis, ewentualnie jedną bramkę dla gości, w rewanżu Atleti załatwi sprawę wynikiem 1:0 i zawitają w ćwierćfinale - bez fajerwerków, bez widowiskowej, ultraofensywnej gry. Ale tak właśnie grają Los Colchoneros.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Dynamo Kijów - Manchester City
- Interesujący mecz w Lidze Mistrzów dzisiaj. Początkowo skazywane na porażkę Dynamo Kijów zagra z Manchesterem City. Czy goście przełamią serię trzech porażek z rzędu :?:
- Gospodarze wciąż mają przerwę zimową. Grali jednak mnóstwo spotkań towarzyskich ze zmiennym skutkiem. Do tego doszło do wielu roszad kadrowych, ale wielu istotnych zawodników jak Jarmolenko zostali w składzie. A to kluczowa informacja.
- Obywatelom natomiast nie wiedzie się w ostatnim czasie. Trzy istotne porażki z rzędu: z Leicester (1:3), Tottenhamem (1:2) i co gorsza z Chelsea (1:5!) w pucharze Anglii. Podopiecznym Manuela Pellegriniego nic nie wychodzi, a i widać mniejsze zaangażowanie. Dzisiaj jednak nie spodziewamy się by ponownie było tak źle.
- Obie drużyny spotkały się kilka lat temu ze sobą. I to właśnie zespół z Kijowa okazał się lepszy, awansując do kolejnej fazy w Lidze Europy.
Dzisiejsze starcie powinno należeć do tych ciekawszych. Manchester bez formy i to spora szansa dla Dynama. I dlatego typujemy następująco:
Dynamo strzeli bramkę, 1.444 Sportingbet ✅ 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 272

cowboy

Użytkownik
co gorsza z Chelsea (1:5!) w pucharze Anglii
jak mozna brac ta porazke jako argument przeciw? city nie wyszlo nawet drugim skladem, polowa ekipy to mlodziki ktore w zasadzie debiutowaly w barwach city, chlopaki po 18 lat. city kompletnie odpuscilo ten mecz i grala tam inna druzyna, wlasnie po to zeby do dzisiejszego meczu podejsc &quot;na powaznie&quot;
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Dynamo Kiev - Manchester City 1:3

Typ: Pierwszy gol - Dynamo
Kurs: 2.17



Man. City był w &quot;grupie śmierci&quot;, jak wszyscy zgodnie nazwali grupę D. Oprócz The Citizens znaleźli tam się również: Juventus, Borussia Monchengladbach oraz Sevilla. Ekipa Pellegriniego zdobyła 12 punktów i zajęła pierwsze miejsce. Wyprzedzili drugi Juventus o &quot;oczko&quot;. Chwała i sława im za to, ale teraz ekipa która zagra gorzej dwumecz - odpada. Żarty się skończyły, a mam wrażenie że Man City jakoś na luzie podchodzi o tych rozgrywek. Natomiast Dynamo Kijów ma za sobą batalie w grupie G. Rywalizowali tam z Chelsea, Porto oraz Maccabi Tel-Aviv. Zespół z Ukrainy nieoczekiwanie zajął drugie miejsce, zaraz za Chelsea. Dynamo Kijów jest na drugim miejscu w lidze ukraińskiej. Ma tyle samo punktów co pierwszy Szachtar, lecz minimalnie gorszy bilans bramkowy. Manchester City jest w dołku i ostatnio spadł na 4. pozycję w Barclays Premier League. W dodatku w Manchesterze City zrobił się ostatnio szpital. Kontuzjowani obecnie są Mangala, Delph, De Bruyne, Nasri, Navas oraz Bony. To ważne nazwiska i jeśli myśli się o awansie nawet z Dynamo Kijów, trzeba się sporo natrudzić aby uzyskać korzystny rezultat. Dla Polskich kibiców dzisiaj będzie także mała gratka w związku z tym spotkaniem. Łukasz Teodorczyk powinien wyjść w pierwszym składzie drużyny Dynama Kijów na mecz z Manchesterem City w Lidze Mistrzów. O tym, że Teodorczyk powinien wyjść w podstawowym składzie, świadczyć mogą sparingi Dynama w okresie zimowym. Na Ukrainie trwa jeszcze przerwa i klub z Kijowa rozgrywał tylko mecze kontrolne. W nich Polak grał jednak regularnie. Co do typu na to spotkanie to bardziej skłaniam się ku gospodarzom, którzy na dzień dzisiejszy są w stanie powalczyć nawet o zwycięstwo w tym meczu, z tak dysponowanym przeciwnikiem. Jeśli chodzi o posiadanie piłki to przewaga będzie oczywiście po stronie gości, jednak bardziej bałbym się o skuteczność obywateli. Jak pokazują statystki ostatnich meczy Man City często jako pierwszy traci gola, potem odrabiają straty najczęściej z powodzeniem, jednak mobilizacji na początku spotkania brakuje. A tej zespołowi Dynamo nie powinno brakować..

Transmisje w TV

 
Otrzymane punkty reputacji: +35
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/02/2016 20:45 CET
Sergio Aguero (Dynamo Kijow - Man City) score a goal
2.44 (Pinnacle) ✅
5/10

Nie ma sensu patrzeć na statystyki z całego sezonu, bo wówczas Aguero nie wypada dobrze, ale miał problemy z kontuzjami w tym sezonie i brakiem grania spotkań w pełnym wymiarze czasowym. Od początku roku Sergio nie ma problemów z kontuzjami i doszedł do doskonałej dyspozycji strzeleckiej. W tym roku zagrał w 10 spotkaniach i tylko w 3 z nich nie udało mu się wpisać na listę strzelców - większość tych meczów to byli mocni przeciwnicy. Ogółem w 10 meczach zdobył 9 bramek. I praktycznie może być pewny zagrania w pełnym wymiarze czasowym. Jest to obecnie jeden z najlepszych piłkarzy świata, w najlepszym wieku do osiągnięcia życiowej formy.

City ma teraz swoje problemy, ale Aguero jest obecnie najlepszym zawodnikiem tej ekipy i środkowym napastnikiem, który ma największe szansę na strzelenie gola. Dynamo ma przerwę zimową i brak rytmu meczowego w spotkaniach mistrzowskich. Zakładam, że City, które głównie skupia się już na LM, będzie polować na 1-2 gola, z których jednego strzeli Aguero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 1

ew93

Użytkownik
Guardiola to bardzo dobry trener, ale w czym on jest lepszy od Alegriego? Zawsze mial lepszych zawodnikow i wiecej kabony w klubowym budzecie. To Alegrie doszedl z juve do finalu lm, a wiadomo jaka jest roznica kasy miedzy serie A, a la liga, czy tym bardziej bundesliga, szczegolnie jezeli wziac pod uwage Bayern. Wiec nie uwazam zeby na lawce trenerskiej byla jakakolwiek roznica. Jest natomiast rozznica w kasie i w klasie grajkow
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Dynamo Kijów - Manchester City
Goście bronią honoru angielskich zespołów w rozgrywkach europejskich. Póki co wyspiarze zaliczyli 0 zwycięstw 2 remisy i 3 porażki. Forma Manchesteru pozostawia wiele do życzenia, przegrali dwa kluczowe spotkania w lidze z Kogutami i Lisami, a na tygodniu odpadli w Pucharze Anglii z Chelsea przegrywając 5-1. Oczywiście Pellegrini powiedział na konferencji, że jego drużyna nie jest w stanie walczyć na wszystkich frontach i musiał w tym meczu wystawić zmienników. City miało szczęście w losowaniu, w starciu z Dynamem są zdecydowanym faworytem i liczę że potwierdzą to na boisku. Gospodarze dzisiejszego spotkania wyszli z ciężkiej grupy, gdzie bili się o awans z FC Porto i Chelsea. Uważam, że 1/8 LM to szczyt ich możliwości, dlatego myślę że dzisiaj nie wytrzymają presji i podobnie jak Gent ulegną na własnym stadionie z dużo silniejszym rywalem.
Manchester City i over 2.5 gola @3.40
PSV - Atletico

W przypadku tej pary faworyt wydaje się być jeszcze pewniejszy. Ponownie odniosę się do poziomu ligi, ponieważ tutaj pojawia się pewna dominacja. Hiszpańskie zespoły do tej pory stoczyły 6 pojedynków w europejskich pucharach. Wszystkie 6 spotkań wygrali, żadna drużyna nie straciła ani jednego gola, a oni sami załadowali rywalom 15 bramek. Powinniśmy postawić sobie pytanie czy którakolwiek drużyna jest wstanie strzelić gola zespołom z Primera Division. Dzisiaj zadanie wydaje się być najtrudniejsze, ponieważ do Eindhoven przyjeżdża Atletico - 11 straconych bramek w 25 kolejkach. Na dzień dzisiejszy nie tylko najlepsza obrona w lidze, ale chyba w całej europie.
Atletico Madryt i under 2.5 gola @3.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom