>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [23-24 luty 2016]

Status
Zamknięty.
deserteagle 2,3K

deserteagle

Użytkownik
Juv - Bay :Muller T. (BAY) - zawodnik : strzeli gola
Typ: TAK
Kurs: 2.50 (STS) ✅

Juv - Bay :Costa D. (BAY) - zawodnik : strzeli gola
Typ: TAK
Kurs: 4.25 (STS) ⛔


Dzisiaj szykuje się piękny wieczór z LM. Juventus Turyn, drużyna której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać zmierzy się z siejącym postrach w lidze niemieckiej Bayernem Monachium. Dlaczego jednak typuję Mullera i Costę na strzelców bramek? Otóż Juve to drużyna doświadczona w bojach o LM, drużyna, która nie trafia do tych rozgrywek z przez przypadek. O ile osobiście chciałbym aby to właśnie &quot;Lewy&quot; strzelił gola &quot;Starej Damie&quot; o tyle rozum podpowiada mi, że włoska obrona będzie go pilnowała niczym straż miejska swoich fotoradarów. Ściągając na siebie obrońców uważam, że potrafiący znaleźć się &quot;tam gdzie trzeba&quot; T. Muller nie powinien mieć większych problemów ze strzeleniem bramki. Jeśli chodzi o Costę...no cóż...jest szybki(prawie jak Coman), potrafi dryblować, jest kreatywny i może czymś &quot;zaskoczyć&quot; nawet tak doświadczonego bramkarza jak G. Buffon.

Edit: Warto było grać te dwa typy (single) zróżnicowanymi stawkami :] . Tak czy inaczej ✅ z Mullera ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wytypuje dzisiaj oba mecze ale w temacie zagram tylko Arsenal-Barca.
Arsenal+0.5 ⛔
2.140
Pinnacle
Chcialem grac under bramek Barcy ale na Pinnacle jest ponizej 1.75 a mnie jakies zwroty nie interesuja.Nie powiem zdziwilo mnie ze linia taka wysoka.Wiadomo Barca najlepszy atak w historii ale oni nie przyjezdzaja Na Kanary zeby z Las Palmas zagrac tylko w Londynie czeka na nich Arsenal ktory ja powiem szczerze nie prezentowal sie jeszcze tak okazale.W Londynie oczekiwanie na wynik jest duze.Chcialem zagrac Barca under 1.5 bo Katalonczycy z remisu beda zadowoleni w koncu to wyjazd.Wychodzi mi tutaj jakies 1:1 wiec jak dla mnie jest value w strone Arsenalu.

Juve+0.5
1.793 ✅
Pinnacle
Tutaj rowniez w strone gospodarzy.Oslabienia znane no ale linia defensywna Juve wyglada o niebo lepiej.Bayern w takim zestawieniu obrony dawno nie gral beda szanse dla Juve.Tu rowniez wychodzi mi ze Juve cos strzeli a Bayern raczej max 1 bramke wsadzi w koncu catenaccio u siebie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Myślałem dziś nad grą w stronę BTS Juve i Bayernu, ale im dłużej nad tym myślę tym większe mam wątpliwości.
Juventus u siebie wygrał 11 ostatnich spotkań. Gola u siebie nie stracił od ponad 2 miesięcy !!!
Nie udało się strzelić w Turynie ani Interowi, ani Romie, ani Napoli, ani AC Milanowi, ani Sevilli, ani M.City... niby Bayern lepszy od tych wszystkich ekip, ale mi to daje do myślenia. Polecam być ostrożny w grze w stronę Bayernu dziś. Juventus się odrodził po kiepskim starcie i na dzień dzisiejszy wygląda bardzo, bardzo mocno na swoim stadionie.
Odpuszczam dziś granie czegokolwiek w tym meczu.
Na dziś ciekawy wydaje mi się typ kolegi @Medium0. Barca powinna strzelić dziś dwa gole.
Przy okazji dodaj bukmachera ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cbq1985 6,5K

cbq1985

Użytkownik
23/02/2016 20:45 CET
Luis Suarez (Arsenal - Barcelona) score a goal
2.05 (Pinnacle)
5/10
Lionel Messi (Arsenal - Barcelona) score a goal
1.99 (Pinnacle)
5/10
Nie będę jak tydzień temu wybierał losowo jednego gracza, gdzie wybierałem między Benzemą oraz Cristiano - wybierając źle. Dzisiaj zdecydowałem się zagrać obu, bo mamy historycznie mocny tercet ofensywnie: Neymar-Suarez-Messi. Dzisiaj grają przeciwko angielskiej ekipie Arsenalu Londyn, w którą nie wierzę i skupiona, zdeterminowana i zmotywowana Barcelona powinna karać w ataku. Angielskie ekipy w ostatnich latach mocno obniżyły poziom i dla mnie wymierne jest, że Leicester jest tam liderem, a Manchester United notuje wpadkę z duńską ekipą.
Barcelona ostatnio sobie luzowała i nie grali na pełnych obrotach, szczególnie w II-połowach. Suarez i Messi powinni dzisiaj zagrać w pełnym wymiarze czasowym, a kurs na over 2,5 wynosi 1.66 w Pinnaclu.
a) Suarez w ostatnich dziesięciu spotkaniach trafiał do bramki w ośmiu z nich (razem zdobył 15 goli). Forma jest niesamowita. Suarez jest w najlepszym wieku dla piłkarza, bo ma 29-lat i prawdopodobnie wszedł w życiowy okres swojej kariery. Jest w najlepszym otoczeniu dla siebie jaki może być. W Anglii już grał kilka lat temu, bo reprezentował Liverpool. Dzisiaj z Arsenalem na pewno będzie miał swoje okazję i wierzę, że po raz kolejny wpiszę się na listę strzelców. Suarez strzelał bramki w 7 ostatnich spotkaniach w jakich wystąpił.
b) Messi w tym roku jest w słabszej dyspozycji, ale dzisiaj będzie miał motywację i cel do zrealizowania, bo jeszcze nigdy nie strzelił gola na stadionie Arsenalu oraz ma mniejszy procent strzelanych goli w spotkaniach wyjazdowych od Cristiano Ronaldo. Messi jest pierwszym wykonawcą karnych oraz wolnych w drużynie. Messi w ostatnich dziesięciu spotkaniach strzelał w 6 z nich. W ostatnim meczu z Las Palmas nie zdobył gola, a on rzadko ma seriale dwóch meczów z rzędu bez gola.
http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?t=98852 czy Raffie to ty?Bo to samo tylko przetłumaczone na polski.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Juve vs Bayern
Juventus to drużyna która w tym meczu postawi na defensywę, Bayern wręcz przeciwnie, na pewno się nie zadowoli wynikiem 0:0. Myślę że Juventus będzie grał właśnie na bezbramkowy remis, przy stracie gola czy dwóch, ich szanse na awans będę naprawdę nikłe. Stawiam w tym meczu na rzuty rożne Bayernu, u siebie w lidze średnia 8.2, na wyjazdach 5.4, w Lidze Mistrzów ich średnia to 8.3 rożnego na mecz, najwięcej w tej edycji. Bayern to obok Barcy najlepsza drużyna na świecie, strzelają mnóstwo goli i to jest oczywiste, jednak w tym meczu Juve ma jedną znaczącą przewagę, środek pola. Bayern dużo atakuje skrzydłami, w tym meczu to będzie bardzo widoczne właśnie przez to jakich zawodników ma Juve w środku pola i to, że też będę oni głównie skupiać się na defensywie. Pięć rożnych dla Bayernu to jest nic, zwłaszcza w takim meczu.
Typ: Bayern Over 4.5 rożnych @ 1,65 Betsson
 
dobi 183,9K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Barca / BTS @1,61 całoroczny
Nie będę dużo pisać, bo zwyczajnie nie ma co. Z H2H 5/5x BTTS, w Londynie na dwa mecze, Arsenal strzelał po dwa gole Barcie. Do tego połowa składu odpoczywała podczas meczu pucharowego. Alexis i Giroud weszli w 70 minucie ale i tak trochę odetchnęli i wejdą w mecz na świeżości, to samo Coquelin, Ozil - kluczowe postacie w układance Wengera. Arsenal ostatni mecz z Hull dominował całe 90 minut, aczkolwiek brak skuteczności dał się we znaki - może zostawili coś na dziś ???? Ale tak serio to Barca ma rewanż na Camp Nou i jeżeli by nie zagwarantowali sobie awansu już dziś, albo stracili bramkę to nikt ich za to nie skarci, bo w Barcelonie nikt raczej do nich podejścia nie ma. A na wyjazdach &quot;lubią&quot; sobie wpuścić bramkę od słabszych drużyn jak Gijon czy Las Palmas (ostatnie tylko przykłady) a nie ma wątpliwości, że Arsenal jest dużo lepszą ekipą z dużo lepszym składem. Jak już pisałem u siebie zawsze strzelali i to po dwie bramki Barcie, na wyjazdach również znajdywali drogę do bramki, a dzisiejszy skład jest chyba jeszcze lepszy niż ostatni. Wiadomo, że Barcelona też zagra z większym skupieniem i zaangażowaniem niż z takim Gijon czy Las Palmas, ale gol dla Kanonierów jest całkiem realny a jak dla mnie prawdopodobny. Arsenal jeśli się zepnie (zwłaszcza w LM) to potrafi zagrać na max swoich możliwości - pokazali to dwa razy choćby w tym sezonie 2:0 z Bayernem i 0:3 w Pireusie. Bayern również TOP3 od paru lat (przynajmniej dla mnie i zapewne wielu stąd) a jednak na Emirates dali sobie wpuścić dwie bramki. W takich meczach domeną Arsenalu jest obrona i gra z kontry. Co prawda trochę antyfutbol, ale przynajmniej przynosi korzyści. Kluczem Kanonierów w tym meczu będzie stuprocentowa koncentracja i duża skuteczność bo tych sytuacji podbramkowych nie będzie tak wiele jak z Lisami czy z Hull. Liczę, że powiedzie im się to tak jak zawsze miało to miejsce. O golu dla Barcelony nie ma co się rozpisywać, rzadkością jest kiedy trio MSN nie wypracowuje żadnej bramki. Mam nadzieję, że zobaczymy dobry mecz z bramkami po obu stronach ;)
Drugim typem na to spotkanie jest over 4,5 RR Arsenalu @2,10. Kurs jest przesadzony i nie ma co mówić, że nie. Oczywiście, że może się nie udać ale taki kurs powinno się spróbować. Ostatnio Arsenal nieźle nawala te rogi, z Hull 11 czy 12, z Lisami też 11, wiadomo, że to wiążę się ze stylem gry i połowa z tego albo lepiej była z ataków pozycyjnych co z Barcą będzie miało raczej rzadko miejsce, aczkolwiek i tak można próbować, pół składu miało wolne na puchar i podejdą do meczu na świeżości, myślę że jest nie mała szansa że może się udać. ????

Powodzenia!
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
W sumie to najlepiej by było, by drużyny grające dziś przeszły dalej, a odpadły te jutrzejsze. Ew. można by zamienić Arsenal na Atletico. Bo sytuacja jest taka, że jutro to mi się nawet oka nie będzie chciało zawiesić na rozgrywkach ligi bogatych prawie mistrzów, bo niektóre ekipy to tacy mistrzowie, co od lat niczego nie wygrali.
Ja bym Juventusem się nie zachwycał, tym bardziej, że też ma braki w obronie. A poza tym Bayern ma lepszy skład, ale motywem dominującym będzie ławka trenerska. Trener Juve to facet może i sympatyczny, ale raczej ze średnich stanów średniej szuflady. Natomiast Pep Guarfiola to obok Jurgena Kloppa najlepszy trener na świecie, a tym samym miażdży swojego dzisiejszego vis-a-vis. No i Guardiola zdołał już wypracować mechanizmy w swojej drużynie, trenerowi Juve raczej nie będzie to dane, bo nie sądzę, by długo on poprawował w Turynie.
Trzeba grać czystą 2
 
E 1

ew93

Użytkownik
W sumie to najlepiej by było, by drużyny grające dziś przeszły dalej, a odpadły te jutrzejsze. Ew. można by zamienić Arsenal na Atletico. Bo sytuacja jest taka, że jutro to mi się nawet oka nie będzie chciało zawiesić na rozgrywkach ligi bogatych prawie mistrzów, bo niektóre ekipy to tacy mistrzowie, co od lat niczego nie wygrali.

Ja bym Juventusem się nie zachwycał, tym bardziej, że też ma braki w obronie. A poza tym Bayern ma lepszy skład, ale motywem dominującym będzie ławka trenerska. Trener Juve to facet może i sympatyczny, ale raczej ze średnich stanów średniej szuflady. Natomiast Pep Guarfiola to obok Jurgena Kloppa najlepszy trener na świecie, a tym samym miażdży swojego dzisiejszego vis-a-vis. No i Guardiola zdołał już wypracować mechanizmy w swojej drużynie, trenerowi Juve raczej nie będzie to dane, bo nie sądzę, by długo on poprawował w Turynie.
Trzeba grać czystą 2

Guardiola obejmował zawsze drużyny, które można było tylko zepsuć. Jupp Heyckness zbudował Bayern, Barcelone też miał oddaną na tip-top. Nie umniejszam natomiast jego zasług, bo to też sztuka żeby nie zepsuć tych ekip. Osobiście wole Fergiego, Hitzfelda, Heycknessa, Kloppa, Contego, Hiddinka, Mou i jeszcze troche możnaby wymieniać. Na ławce raczej nie ma żadnej przewagi. Po początku sezonu myślałem, że ten Allegri to rzeczywiście jakiś nieudacznik, ale teraz widze, że piłkarze chcą dla niego grać, a on sam robi dobrą robote. Nie psuje Juventusu. I to takie podobieństwo.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ok, moja wypowiedź na temat tego meczu może nie będzie do końca obiektywna, a to przez to, że jestem fanem Barcy, ale napiszę coś od siebie na ten temat. Ogólnie nie wyobrażam sobie, żeby Arsenal zdołał wygrać ten dwumecz, a nawet więcej - nie wyobrażam sobie, żeby zdołał wygrać dzisiejszy mecz. Bramkę wydaje mi się, że strzelą, niestety defensywa Barcelony nie jest jakaś super ekstra, a tym bardziej w meczach wyjazdowych, ale trzeba pamiętać, że dzisiaj zobaczymy już Busquetsa, a nie Sergio, a to jednak spora różnica w jakości całej defensywy. Oba zespoły przystąpią dzisiaj w optymalnych zestawieniach. Kanonierzy ostatnio zagrali wg mnie słaby mecz mimo wygranej z Lisami, raczej nie napawa ich postawa optymizmem, i gdyby nie tyle szczęścia to by nie uzyskali tak korzystnego wyniku. Co prawda Barcelona w ostatniej kolejce ligowej też się nie popisała na boisku beniaminka Las Palmas, ale wydaje mi się, że byli już myślami w Londynie. Arsenal chyba bardziej liczy na tytuł ligowy niż w Lidze Mistrzów, co mnie jakoś nie dziwi, bo Premier League ostatni raz wygrali w sezonie 03/04. Blaugrana teoretycznie już w większej ilości procent zapewniła sobie obronę tytuły Primera Division, a więc może teraz skupić się na obronie LM, co jest na pewno w jej zasięgu. Z przodu dzisiaj pewnie wystąpi Sanchez, który ma sporo do udowodnienia (nawiasem mówiąc dziwi mnie sprzedaż tego zawodnika, który byłby idealnym zmiennikiem dla MSN), Ozil, a więc bardzo nieobliczalny zawodnik, który jednym podaniem może otworzyć drogę do bramki ter Stegena, a na szpicy zapewne Giroud, na którym będą pewnie opierać swoje ataki Kanonierzy przez jego warunki fizyczne - Pique sporo się napracuje dzisiaj głową. Po drugiej stronie tridente MSN, którego wg mnie nie trzeba przedstawiać - są uważani za aktualnie najlepszy atak na świecie i nic dziwnego patrząc na to co robią. Liczę na przełamanie Neymara, który ostatnio przystopował ze strzelaniem goli, ale też na przełamanie Messiego, który nie strzelił jeszcze bramki Cechowi. Podsumowując - myślę, że Arsenal zaaplikuje dzisiaj jakiegoś gola, niestety ter Stegen nie jest w stanie zapewnić czystego konta w moim przekonaniu, prędzej właściwie obrona Barcelony, ale cały mecz wygra jednak drużyna, której kibicuje z całego serca. Są po prostu lepiej poukładani, a do tego tridente MSN, robi naprawdę dużą przewagę nad każdym przeciwnikiem. Jeżeli nie będą znowu na siłę szukali Suareza w polu karnym (co oczywiście rozumiem, bo chcą zapewnić mu Złotego Buta), to myślę, że ten mecz zapewni awans do kolejnej fazy. Na pewno warto spróbować zagrać na strzelców, bo minimum dwóch z nich powinno trafić dzisiaj do bramki przeciwnika, ale też w stronę Barcy.

Barcelona @1,82 Fortuna ✅
Barcelona + BTTS @3,15 Fortuna ⛔
Barcelona + powyżej 2,5 gola w meczu @2,46 Fortuna ⛔
Arsenal i Barcelona strzelą gola w 2. połowie meczu - TAK@2,81 Fortuna
Messi strzeli gola @1,80 Fortuna ✅
Suarez strzeli gola @2,00 Fortuna ⛔
Neymar strzeli gola @2,20 Fortuna ⛔
Giroud strzeli gola @3,40 Fortuna
⛔


W drugim dzisiejszym meczu Juve podejmie Bayern. W zasadzie wolałbym, aby awansowali Włosi, jednak chyba piłkarsko to im trochę brakuje do Bayernu. W obu zespołach kłopoty w defensywie, może odrobinę gorzej wygląda to w obozie Guardioli. Większość meczy o stawkę w wykonaniu Juventusu opiera się o undery bramkowe, jednak dzisiaj skłaniałbym się ku overowi. Po jednej stronie Morata, Pogba, Dybala, Zaza, a po drugiej Robben, Lewandowski, Costa, Muller - czego więcej chcieć? Mam nadzieję, że nasz rodak coś strzeli i będziemy cieszyli się z kolejnych osiągnięć Roberta, bo pewnie długo znowu przyjdzie nam czekać na kolejną tego typu postać w światowym futbolu. Oglądałem ostatni mecz Bayernu, w 1. połowie w zasadzie powinni wygrywać wg mnie już 3:0, ale niestety niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i po 2 vs 1 w wykonaniu Robbena, który nie podał do Mullera na pustą bramkę Darmstadt wykorzystał szybką kontrę i zdobył gola na 0:1. Ogólnie widać było po Bawarczykach, że myślą już o Juve, mimo zapewnień w ich wypowiedziach, że tak nie jest.

Bayern @2,17 Fortuna ⛔
Bayern + powyżej 2,5 gola w meczu@ 4,00 Fortuna ⛔
Bayern + BTTS @5,10 Fortuna ⛔
Lewandowski strzeli gola @2,45 Fortuna ⛔
Costa strzeli gola @4,40 Fortuna ⛔
Morata strzeli gola @3,60 Fortuna
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Juventus - Bayern
powyżej 2,5 bramek (2,40) B365 ✅ ✅ ✅
Ja sobie dziś postanowiłem, że idę w stronę bramek. Juve czeka ciężkie zadanie, aby pokonać dzisiaj Bawarczyków, a żeby i tak się stało wypadałoby mieć jakąś zaliczkę przed meczem rewanżowym, a żeby i tak się stało to trzeba spróbować dzisiaj wygrać. Najlepiej nie jedną bramka, bo jednobramkowa zaliczka, to tyle co nic. Juve będzie szukało swoich okazji, a grając u siebie może być dodatkowym atutem. Gospodarze, też mają w swoim składzie kilka perełek, którzy mogą namieszać, ale to kwestia czy Bayern im na tyle pozwoli. Bayern ostatnio wygrał w lidze co prawda, to nie to samo co liga mistrzów, ale widać że ich obrona też nie zawsze do najlepszych należy, bo jest momentami po prostu dziurawa. Jeśli Juve się zepnie i strzeli gola, to Bayern też swoje dołoży. Nie widzi mi się na pewno remis bramkowy. Lewy forma, Muller ostatnio kapitalna bramka w lidze. Stara Dama, ma szansę i nie jest bez szans. Wszystko zweryfikuje mecz, ja jednak gram ten over i liczę na 3 gole MINIMUM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Barcelone też miał oddaną na tip-top.
Już bez przesady. W Barcelonie podejmował wiele ryzykownych decyzji, które mogły wyjść na szkodę, a jednak popisał się świetnym nosem trenerskim. Nawet wielkie kluby piłkarskie to nie są samograje, więc nie mów, że przyszedł na gotowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
23.02.2016 20:45

Arsenal - Barcelona

Sporo na temat tego meczu zostało już wcześniej napisane. Barcelona na pewno jest faworytem tego dwumeczu, pewnie zmierza po mistrzostwo Hiszpanii. Co prawda czeka ich jeszcze rewanż na Camp Nou, no ale jakąś solidną zaliczkę wypadałoby z Londynu przywieźć. Arsenal jakby spuścił z tonu. Mimo, że nadal liczą się w walce o mistrzowski tytuł, ich gra już tak nie zachwyca. Sporo osób typuje w tym spotkaniu liczbę bramek. Co do tego nie mamy wątpliwości. My jednak chcieliśmy się skupić na rzutach rożnych i kartkach. Jak piekielnie mocne jest trio z Katalonii - Messi, Neymar i Suarez, każdy wie. Nie jedna już drużyna przekonała się jak ciężko ich upilnować. Tego samego spodziewamy się dzisiaj, że w/w trójka będzie się często urywała, co będzie skutkowało faulami. Na pewno tymi z kartkami również. Liczymy też na sporo rzutów rożnych. Barcelona będzie chciała szybko strzelić bramkę i kontrolować grę. Wiadomo, że przy takim stanie Arsenal będzie starał się wyrównać i będzie mocno atakował bramkę gości. A to się wiąże też życzymy trafnych decyzji i czekamy na bardzo dobre widowisko!
Nasze typy:

powyżej 4,5 żółtych kartek
Kurs: 2.10
⛔

powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
⛔


Rivalo
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Już bez przesady. W Barcelonie podejmował wiele ryzykownych decyzji, które mogły wyjść na szkodę, a jednak popisał się świetnym nosem trenerskim. Nawet wielkie kluby piłkarskie to nie są samograje, więc nie mów, że przyszedł na gotowe.
Tak dla uzupełnienia - podpisuje się pod tym. Jeśli ktoś mówi że Barcelone dostał gotową to albo ma małe pojęcie o piłce albo nie wie w jakiej sytuacji znajdowali się wtedy Katalończycy. Guardiola podjął mocną decyzję o pozbyciu się dwóch gwiazd (Ronaldinho i Deco) na początek. Dokonał swoich wzmocnień i zrewolucjonizował system gry wprowadzając swoje schematy. Postawił na wychowanków. I przede wszystkim z klubu dla którego poprzedni sezon był upokarzający zrobił maszynę nie do zatrzymania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
qn7 159

qn7

Użytkownik
Arsenal - Barcelona
Nacho Monreal otrzyma kartkę @ 3,75 unibet ✅
Zawodnik, który co prawda rzadko fauluje (przykładowo na 26 spotkań w PL 16 popełnionych fauli i tylko jedna żółta kartka). Jednak dziś na przeciwko jego drużyny stanie rozpędzona Barcelona, która prawdopodobnie będzie dominować w tym spotkaniu. Ale co najważniejsze naprzeciw samego Nacho Monreala &quot;stanie&quot; Messi, z którym obrońca Arsenalu nie raz pewnie będzie miał dziś problemy, gdyż dobrze wiemy co Argentyńczyk potrafi robić z piłką, więc jest szansa, że Nacho będzie musiał ratować się faulem, za co może otrzymać kartkę.
Aaron Ramsey otrzyma kartkę @ 3,50 unibet ⛔
Defensywny pomocnik, a więc zawodnik grający na pozycji gdzie popełnia się sporą liczbę fauli (przykładowo na 22 spotkania 37 popełnionych fauli, za co otrzyma zaledwie 2 żółte kartki, jednak jak wiadomo sędziowie w PL pozwalają na nie co więcej). Dziś także spodziewam się kilku fauli ze strony tego zawodnika, gdyż na jego pozycji jest to nieuniknione,a tym bardziej gra się przeciwko takiej drużynie jak Barcelona.
Sędzią głównym tego spotkania będzie turek - Cüneyt Çakır, a więc arbiter, który nie zwykł &quot;żałować&quot; kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ja bym Juventusem się nie zachwycał, tym bardziej, że też ma braki w obronie. A poza tym Bayern ma lepszy skład, ale motywem dominującym będzie ławka trenerska. Trener Juve to facet może i sympatyczny, ale raczej ze średnich stanów średniej szuflady. Natomiast Pep Guarfiola to obok Jurgena Kloppa najlepszy trener na świecie, a tym samym miażdży swojego dzisiejszego vis-a-vis. No i Guardiola zdołał już wypracować mechanizmy w swojej drużynie, trenerowi Juve raczej nie będzie to dane, bo nie sądzę, by długo on poprawował w Turynie. Trzeba grać czystą 2
Super wnioski, naprawdę, tylko, że ten średni trener, który nic nie wypracował w Juventusie w ciągu jednego sezonu osiągnął więcej niż Guardiola od początku swojej pracy w Bayernie. Mam tu na myśli finał Ligi Mistrzów, o którym Pep ze swoim Bayernem i milionem bezproduktywnych podań, może tylko pomarzyć. Jeśli już mamy się zachwycać trenerem, który tak na dobrą sprawę spełnił oczekiwania tylko w Barcelonie, to należy docenić kogoś, kto osiągnął tak dobry wynik z ekipą, której nikt na początku sezonu pewnie nie widział nawet w półfinałach.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Hej orientujecie się czy na żywo na bet365 jest możliwość obstawiania over/under kartek w meczu arsenal - barcelona? Czy to opcja tylko przedmeczowa?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Hej orientujecie się czy na żywo na bet365 jest możliwość obstawiania over/under kartek w meczu arsenal - barcelona? Czy to opcja tylko przedmeczowa?
powinno coś być, bo to LM, a nie zwykły mecz ligowy.

Sprawdzaj Bet365/Betano/Unibet
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Dzięki bardzo ???? pasuje skorzystać na live z promocji 40 zl zwrot. Kartki głównie będą później jak już więc linia poleci w dół a kurs w górę.
Polecam i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom