>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - 23.02.2011

Status
Zamknięty.
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Krótko i na temat. Powiem szczerze, że mecze ciężkie to typowania na 1X2.

Jeśli chodzi o mecz Inter z Bayernem to obie ekipy ostatnio dużo bramek strzelają. Bayern na pewno będzie chciał bramkę zdobyć, żeby u siebie straty nadgonić natomiast Inter będzie nastawiony bardziej na zwycięstwo. Wydaje mi się, że będzie over 2,5.

Marsylia z Manchesterem. Marsylia dobrze gra u siebie ale za duzo bramek nie strzela. Manchestern natomiast nie spisuje się dobrze w tym sezonie na wyjazdach remisuje a jak wygrywa to skromnie. Sądzę, że w tym meczu będzie under 2,5.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Inter - Bayern
Przed meczem należałoby się zastanowić czy Inter to aby ten sam Inter co rok temu.
Moim zdaniem Mediolańczycy nie prezentują tej samej formy jaką mogli się pochwalić w zeszłej edycji LM.
Oczywiście Inter zaczyna wracać do gry w Serie A, co cieszy wszystkich kibiców ale także trzeba zauważyć, że ostro przygotowuje się do meczu z Bayernem.
Taktyka Leonardo jest dosyć prosta. Podczas jednego z wywiadów dla włoskiej prasy sportowej powiedział: - (...) grając u siebie, musimy zmotywować się na tyle żeby Bayern nie mógł marzyć już o odzyskaniu straconego wyniku w Niemczech.
Ze słów trenera Interu można wywnioskować, że bardzo liczy na zwycięstwo i to o wiele wyższe jak 1:0 czy 2:1. Prawdopodobnie może chodzić także o zachowanie czystego konta, co w perspektywie dwumeczu jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Inter ma wiele atutów i zdecydowanie wg. angielskich bukmacherów jest faworytem.
Głównymi atutami Interu może być ostatnimi czasy świetnie przygotowana linia ofensywy. Mediolańczycy przygotowani są na szybką grę i zdecydowane ataki skrzydłami jak i środkiem boiska. To ciekawe, bowiem Van Gaal skrytykował grę podopiecznych Leonardo, uzasadniając że grają tylko obronny futbol. Jak wiemy najlepszą obroną jest atak.
Bayern przyjeżdża do Włoch gdzie zapewne będzie chciał się odegrać za finał LM. Trener Monachijczyków uważa, że zapomniał o finale i skupia się teraz na drodze do kolejnego finału - tym razem na Wembley.
Patrząc obiektywnie na obydwie drużyny stwierdziłbym, że prezentują całkiem ciekawy poziom i można się po nich spodziewać walki na noże.
Myślę, że wynik meczu ustalony zostanie już na początku drugiej połowy z korzyścią dla Interu Mediolan.
Mój typ: 2:1 lub remis w pierwszej połowie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Inter Mediolan - Fc Bayern München
0:1

Typ:
Fc Bayern München strzeli gola? (1=tak)
Kurs: 1.40

Mecz z Bayernem będzie debiutem Leonardo, w roli trenera Interu, w europejskich pucharach. Patrząc na 3 ostatnie mecze Interu w Serie A nie wygląda to bardzo optymistycznie. Owszem jest wygrana 1:0 z Cagliari, ale wcześniej przegrali z Juventusem po beznadziejnym meczu, a jeszcze wcześniej dali sobie wbić 3 bramki grając u siebie z Romą. Czy Bayern, który zamierza atakować w tym spotkaniu ma szansę strzelić przynajmniej jednego gola Interowi? Jak najbardziej tak! Bayern w lidze w dwóch ostatnich meczach strzelił 7 bramek! Obydwa pewnie wygrał. 22-krotny mistrz Niemiec po zdemolowaniu 4:0 Hoffenheim, pojechał do Mainz, gdzie ograł miejscowych 3:1. Z 18 bramkami Gomez jest najskuteczniejszym strzelcem w Bundeslidze. Niemiec jest pewny siebie jak nigdy. &quot;W tym czasie jestem spokojny, ponieważ trener ufa mi. On wie, że to jest mój czas.&quot; Czego więcej potrzeba? Jeżeli chodzi o Inter: Do środowego starcia Inter przystąpi bez dwóch wielkich armat – Pazziniego i Milito. Różnica jest więc taka, że Bayern posiada silniejszy skład oraz wypoczęty zespół, Inter natomiast ma kadrę, w której nie mogą zagrać jego najważniejsi zawodnicy, mało tego, ci którzy pozostali są niezwykle zmęczeni. Pomoc R-R wydaje się, że w tej chwili najlepsza na świecie. Mowa o Ribery + Arjen Robben. Obydwaj grają bajecznie i chciałbym aby poprowadzili dzisiaj Bayern do zwycięstwa. Thomas Müller schowany nieco na Gomezem będzie wyprowadzał ataki Bawarczyków z głębi pola. Piłkarze Bayernu Monachium nie skupiają się na weekendowym starciu z Borussią Dortmund. W głowach graczy z Bawarii jest najbliższa rywalizacja w Lidze Mistrzów z Interem Mediolan. Obydwa mecze będą bardzo ciężkie dla piłkarzy z Monachium. Trener i piłkarze Bayernu nie spodziewają się, aby Inter grał widowisko na San Siro. Oni naprawdę nie mają zawodników, aby grać ofensywną piłkę. To nie jest Barcelona. Mają jednak inne umiejętności, które czynią z nich niebezpieczny zespół - powiedział przed meczem Robben.
Karda Interu:
Bramkarze:
: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;
Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo;
Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;
Napastnicy: 9 Samuel Eto&#39;o, 27 Goran Pandev
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Inter Mediolan - Bayern München
Po wczorajszych meczach czas na dzisiejsze. Dla gości jest to coś więcej niż 1/8 finału LM. Po ostatni finale LM w Madrycie chcą zrewanżować się Interowi za przegraną 2-0. Piłkarze wypowiadają się w wywiadach, że strasznie mobilizują się na to spotkanie po przegranej. Oba zespoły w lidze zajmują 3 miejsca. Inter traci 5 pkt do Milanu zaś Bayern 13 do Borussi. W Interze zabraknie Milito oraz Pazziniego co jest znacznym osłabieniem. Na ten mecz zostaje im tylko 2 napastników, Eto oraz Pandev. Kibice Bayernu cieszą się, że Mario Gomez będzie mógł zagrać w dzisiejszym meczu. Występ tego zawodnika stał pod dużym znakiem zapytania.
Moje Typy: X2, Obie strzelą


OLYMPIQUE MARSYLIA - MANCHESTER UNITED
Ten mecz opiszę na szybko. Spore braki w kadrze ManU. W lidze grają dobrze, ale te braki mogą wpłynąć na grę zespołu. Myślę, że Olympique postawi ciężko warunki ManU, ale goście nawet z tymi brakami mogą w tym meczu wygrać. Nie mam pojęcia co zagrać w tym meczu, przemyślę i dam znać później.
Olympique Marsylia:
Występ niepewny: Remy (pięta), Brandao (kostka)
Kontuzjowani: Gignac (pachwina)
Manchester United:
Występ niepewny: Rafael
Kontuzjowani: Ferdinand i Hargreaves (obaj łydka), Giggs, Evans i Valencia (obaj kostka), Owen (pachwina), Anderson i Park (obaj ścięgno)
 
U 35

uszol71

Użytkownik
witam. jak dla ManU tego meczu nie wygra jedzie z dużymi osłabieniami a Marsylia u siebie jest dobra. ja bym spróbował zagrać remis do przerwy i marsylie do końca. wg mnie również nie padnie tu więcej goli niż jeden. Dla Manczesteru wynik remisowy będzie ok bo na old traford szans Marsylii nie daje. Jeżeli chodzi o drugi mecz Bayern na pewno wciśnie jakąś bramkę gospodarzom a nie sądzę żeby i Inter się chował wiec najpewniejszym wg mnie typem będzie obie drużyny strzelą bramkę a na pewno Bayern. co myślicie o tym?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Do tej pory częsciej undery siadały w tej edycji 1/8 finałów.Tylko w meczach Barcelony i Schaktaru były overy 2,5.O ile sie nie myle.

Dzisiejsze mecze cięzko przewidziec ale jak dla mnie to stawiałbym bardziej na bramki przypuszczam coś takiego.

Inter:Bayern-&gt;Obie druzyny strzelą bramkę.

OL:Man.United

Ten mecz mogą gracze Fergusona mimo osłabień wymęczyć 0:1 lub zremisować bramkowo.Ja sie tych meczy na 1x2,nie bedę tykał.:;/:

ale ja tak to widze dzisaj równie dobrze w obu meczech można zagrać że obie strzelą bo kursy pewnie nie będą małe.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Inter Mediolan - Bayern Monachium 20:45
Typ: Bayern Monachium✅
Kurs: 3,15
Buk: Tobet

Analiza: Wczoraj planowy remis w meczu Lyon - Real,troszkę zawiodła Kopenhaga.Dziś stawiam zdecydowanie na gości z Monachium,Inter mimo delikatnej zwyżki formy,wciąż mnie nie przekonuje,oglądałem całe spotkanie z Juventusem i grali w mojej opinii tragicznie,co prawda był to mecz wyjazdowy,ale gdy trzeba zmierzyć się z silniejszym rywalem,podopieczni Leonardo zawodzą,nie ma już tej magii i wiary w siebie,którą zespół miał pod wodzą Mourinho,w mojej opinii Inter nie ma najmniejszych szans,na obronę tytuły zdobytego rok temu.Bayern w Bundeslidze nieustannie próbuje dogonić lidera z Dortmundu,lecz Borussia na niekorzyść drużyny z Bawarii nie przegrywa spotkań,różnica między tymi zespołami,to wciąż 13 pkt,obydwie drużyny dzieli w tabeli Bayer Leverkusen,jednakże gra Bawarczyków na tle Interu,wygląda bardziej okazale,do drużyny po kontuzji powrócili jej liderzy,myślę,że Bayern zrewanżuje się za porażkę w finale z przed roku roku i zrobi w dziejszym spotkaniu duży krok w stronę awansu,przez co spotkanie na ich terenie,będzie już tylko formalnością,stawiam dziś na Bayern!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 0

redkhmer

Użytkownik
Spotkanie: Inter Mediolan - Bayern Monachium
Typ: X do przerwy

Analiza:
Jako fan Interu, ktory od 2 lat nie przegapil zadnego ich meczu uwazam, ze remis do przerwy jest najbardziej realny. Inter ma tragiczna pomoc, Leonardo wystawi w pomocy Zanettiego,Cambiasso,Thiago Motte i Sneijdera. Oprocz Holendra nikt z nich nie potrafi grac ofensywnie przez co ostatnie mecze wygladaja tak tragicznie. Sam Sneijder nie zagra magicznej pilki do Eto ktorego krycie jest podwajane i Inter niema wtedy kim atakowac , gdyz Pandev to cien zawodnika z poprzedniego sezonu a Eto musi wtedy wracac sie do pomocy by pomagac rozgrywac pilke. W tamtym sezonie Inter mial niesamowita obrone, w tym jest dziurawa jak szwajcarski ser. W dodatku Inter zawsze gra lepiej w drugiej polowie wiec tym bardziej jestem pewny ze jezeli ktos strzeli to w 2 polowie. Jedyny pozytyw to taki ze Inter gra lepiej z lepszymi zespolami gdy gra z kontry ale taka role pewnie przyjmie Bayern gdyz nikt sobie nie pozwoli na strate bramki na co bylo widac we wczorajszym meczu Realu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Byłem pod wrażeniem gry Interu w styczniu, ale w ostatnich meczach tj. z Juventusem i Cagliari widoczne było pewne &#39;wypalenie&#39; podopiecznych Leonardo. Warto zwrócić uwagę, że niezgłoszony do rozgrywek jest Pazzini, który zaraz po przyjściu potrafił błysnąć skutecznością.
Natomiast Bayern wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji. Praktycznie bez większych problemów kadrowych i co istotne Bawarczycy są skuteczni.
Wstępnie obie strzelą lub over 2,5. Zastanawiałbym się nad takimi typami. Na podstawie ostatnich 2-3 oglądanych spotkań uważam, że lepiej gra Bayern i w związku z tym stawiałbym x2.
Zwracam jednak uwagę na prawdopodobny powrót Lucio do pierwszego składu oraz możliwy występ Chivu, który w lidze pokutował od 4 spotkań za czerwoną kartkę. To niewątpliwie wzmocnienie formacji defensywnej.
Osobiście poczekam do okolic godz. 20:00 aż pojawią się oficjalne składy. Wtedy podejmę decyzję czy warto wybrać coś z zakładów bramkowych. Interesuje mnie głównie ustawienie Interu Mediolan. Np. kto zagra na lewej obronie, kto na środku czy Ranocchia-Lucio, czy może Cordoba ;)
Wstępnie jednak popieram obie strzelą, ale z kursem powyżej 1,70 jaki oferuje Bet365. Tam też można znaleźć 2,00 na over 2,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
OLYMPIQUE MARSYLIA - MANCHESTER UNITED
Remis/Remis @5.00
Jedyny typ który według mnie warto zagrać w tym meczu za małą stawkę. Manchester dość poważnie osłabiony, co wpłynie na jakość gry w dzisiejszym meczu czerwonych diabłów. Olympique gra równo w lidze, ale coś mi się wierzyć nie chce , aby Manchester mógł przegrać. U mnie na kartce wychodzi 0:0, ale wolałem zagrać remis do połowy, remis na koniec, co przy ewentualnym golu jednej z drużyn daje szanse na wejściu typu , ponieważ drużyna przegrywająca zacznie napierać i może wpadnie remisowy gol.
GL ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 16

kombi

Użytkownik
Inter Mediolan - Bayern Monachium
Mój typ over 3,5
kurs 3,60 sportingbet
Bayern zaczął bardzo dobrze nową rundę i strzelanie goli w rodzimej lidze idzie im gładko. Wiadomo liga mistrzów inne cele i wyzwania ???? nie zmienia to faktu że jak drużyna na ,,fali&#39;&#39; to o gola łatwiej.
Inter co do strzelania goli jest nie obliczalny ostatnio co prawda tylko 1-0 z Cagliari gdzie mieli ogromna przewagę, lecz jak to często bywa zabrakło skuteczności...
Na początku lutego po obejrzeniu Interu z Romą (wynik 5-3) myślę, ze dzisiaj wynik może być podobny ???? no może trochę przesadziłem ???? Oscylował bym w granicach 3-2 2-2 dlatego tez obie strzelą jak najbardziej ????
Trochę zamotałem ale spotaniczna analiza podobno najlepsza ;)
 
S 381

szczurek

Użytkownik
1/8 Champions League
Inter Mediolan - Bayern Monachium X2 @1,45
Wczoraj kurs wynosił 1,60, dzisiaj rano 1,50, teraz już 1,45. Łapać zanim spadnie niżej. W tym meczu widzę pewne zwycięstwo Bawarczyków.
Ten mecz to rewanż za zeszłoroczny finał. Jednak siły drużyn są odmienne. Z Interu teoretycznie nikt nie ubył. Trzon zespołu został zachowany. Ale stracili najmocniejsze ogniwo - trenera Jose Mourinho. Jego geniusz pozwolił wycisnąć maximum z tych zawodników. Rafa Benitez, a teraz Leonardo zastali piłkarzy będących jak cytryna, po wyciśnięciu całego soku. Milito ciągle kontuzjowany, Eto&#39;o gra tragicznie (wspominam tutaj mecz z Juventusem). Sneijder bez błysku. Całą grę ofensywną zaczął ciągnąć sprowadzony Giampaolo Pazzini. Pokazuje to miejsce w tabeli. Za Milanem i Napoli, w rozległej grupie pościgowej. To nie zeszłoroczny Inter.
W Bayernie natomiast nastąpiła stabilizacja. Luis Van Gaal zrobił swoje z drużyną. Prawdopodobnie nie zdobędą mistrzostwa Niemiec, ale to efekt plagi kontuzji na początku sezonu. Teraz jednak zdrowi są obaj skrzydłowi - Arjen Robben i Frank Ribery. To są motory napędowe. Ośmiele się stwierdzić, że Bayern ma najlepsze skrzydła na świecie, wspomagane najlepszym bocznym obrońcą, Philippem Lahmem. Do tego Schweinsteiger w środku pola, i sprowadzony Luiz Gustavo. Nie ma leczącego się Ivicy Olicia, ale w ataku zobaczymy Thomasa Mullera i Mario Gomeza, który w porównaniu z poprzednim sezonem gra fantastycznie.
Faworytem tego meczu jest dla mnie Bayern, a typ z podpórką uważam za bezpieczny, i godny kursu 1,45.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
⚽ Marseille v Manchester United 2 DNB 1.73 Bet365
Żal nie skorzystać. Widzę , że tu duży pesymizm jeśli chodzi o Czerwone Diabły poniekąd rozumiem ;) Ale po kolei. Dziś ostatni dzień rywalizacji , pierwszych spotkań w 1/8. Za tydzień mamy już rundę rewanżową. Na Stade Velodrome Marsylia podejmie Manchester , ten czerwony Manchester. Dla Marsylii awans z grupy to już duże osiągnięcie, jakiejś strasznie ciężkiej grupy nie mieli i zdołali awansować. Trzeba przyznać , że całkiem przyzwoicie grali w obronie bo tracili mało bramek. Dziś już jednak bardzo ciężkie zadanie. Bo czeka ich potyczka z MU. Francuzi ostatnio całkiem nieźle sobie radzą , ciężko im zabrać punkty. Mówi się o poważnych (?) osłabieniach MU , ale i Deschamps nie będzie mógł skorzystać ze swojego asa , Gignaca który ostatnio regularnie zdobywał bramki. Jeśli chodzi o Manchester to sprawa wygląda tak. Kontuzji faktycznie sporo. Oficjalnie wygląda to tak : Ferdinand i Hargreaves (obaj łydka), Giggs, Evans i Valencia (obaj kostka), Owen (pachwina), Anderson i Park (obaj ścięgno). Z tych piłkarzy aby dwa nazwiska są warci odnotowania. Ale po kolei. Ferdinand - razem z Vidicem są zaporą nie do przejścia , Rio już kawałek czasu nie gra, ale z powodzeniem zastępował go ostatnio Chris Smailling więc nie mam jakoś obawy o grą pary stoperów. Hargo- to nie ma się co wypowiadać. Giggs- Ryan faktycznie przydał by się dziś , potrafił zagrać ostatnio kapitalne zawody , potrafił też zawodzić, jednak wiek to wiek. Evans- tu to się chyba cieszę , że Jonhy ma kontuzję. Grywał ostatnio , ale bardzo słabo więc nie widział bym go dziś w defensywie. Valencia- pół roku już bez niego Diabły grają. Anderson- obok Ferdinanda największa strata. Ando potrafił śmignąć z piłką do przodu , pokiwać itp. Dziś by się bardzo przydał. No i Park. Wrócił z Pucharu Azji z kontuzją , od początku stycznia nie grał w kadrze MU , i jakoś sobie Diabły radziły.
Tak więc, sytuacja kadrowa MU wcale tak fatalnie nie wygląda. Teraz coś o typie. Fakt , Diabły w tym sezonie w meczach wyjazdowych nie zachwycają , nie mam pojęcia co jest powodem , ale w LM trochę to inaczej wyglądało. Wygrane z Valencią , Glasgow i Bursasporem , nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Wiem , że z Valencią trochę szczęściem , z Glasgow po karnym a Bursaspor to Bursaspor ale fakt jest faktem. Dobrze się złożyło w weekend , bo MU grał pucharowy mecz z Crawley , gdzie Fergusson wystawił drugi garnitur ( z małymi wyjątkami) co tylko pozwoliło wypocząć podstawowym piłkarzom przed tym ważnym meczem.
Ogólnie spodziewam się wyrównanego meczu. Diabły nie zwykły przegrywać ostatnimi...hmm miesiącami. Porażka z WHU w pucharze i Wolverhampton w lidze to jedyne w ostatnim czasie. Jak widać , trzeba się napocić , żeby opykać Manchester. Skąd taki typ ? Spodziewałem się dużo niższego kursu na MU. Ale w opcji rezerwowej daje z DNB. Sądzę , że Manchester śmiało może ograć Marsylię. Jak mi się to widzi ? Pięknego meczu się nie spodziewam. Marsylia osłabiona napadziorem , waznym napadziorem , po za tym u siebie gra bardzo zachowawczo , solidna obrona to priorytet, Diabły też taką obroną dysponują. Więc kluczem do wygranej będą przednie formacje. U Diabłów z przodu za pewne Berbatov-Rooney. Ronney po bramce z City powinien dostać moralnego kopa , Berba poziom trzyma , jak nie strzela to dużo innego dobrego robi. Jak nie będzie szło na ławie jest zabójczy rezerwowy który już z Valencia zapewnił 3 pkt po wejściu z ławki. Przód mocno wspierać powinien Nani , który chyba znowu zwyżka formy.
Ogólnie reasumując. Bardzo ciekawy , twardy mecz nam się szykuje ale sądzę , że Diabły to Diabły mogą tą decydującą akcję przeprowadzić i wygrać. Opcja rezerwowa z DNB bo sądzę , że i remis nie będzie złym wynikiem dla Fergusona mając rewanż u siebie.
A i jeszcze ciekawostka. Znowu Angielski futbol zaczyna dominować w LM ???? Tottenham i Chelsea bliskie awansu , przed Arsenalem ciężkie zadanie , choć ogral Barcelonę u siebię. Myślę , że i Czerwone Diabły dziś dołączą do grona &quot;pewnych&quot; faworytów do awansu przed rewanżem.
i drugi mecz już bez analizy
⚽ Inter-Bayern BTS Tak 1.73 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Olympique Marsylia - Manchester United​

Już dziś rozpocznie się faza pucharowa Ligi Mistrzów dla obu tych ekip. Gospodarze tego pojedynku w swojej lidze zajmują trzecią lokatę ze stratą trzech oczek do liderującego w Ligue 1 Lille. Podopieczni Didiera Deschampsa ostatni swój mecz przegrali piątego grudnia z Niceą. Była to jednak porażka na wyjeździe, natomiast na Stade Velodrome w lidze przegrali jedynie w pierwszej kolejce. W Lidze Mistrzów ulegli we wrześniu ze Spartakiem Moskwa, który obecnie gra w Lidze Europejskiej. W fazie grupowej po dwóch porażek z rzędu Marsylczycy wygrali cztery kolejne i uplasowali się tuż za londyńską Chelsea, z którą w ostatniej kolejce fazy grupowej wygrali 1:0. W tych meczach, w których Olympique Marsylia zwyciężało, nie straciło ani jednego gola. Gospodarze zagrają w tym spotkaniu bez Andre-Pierre&#39;a Gignaca. Nie wiadomo, czy wystąpią Mathieu Valbueną i Brandao, ale raczej do dyspozycji trenera będzie Loic Remy, który w ostatnim meczu ligowym nabawił się drobnej kontuzji. Jeśli sprawdzą się prognostyki to ekipa z Marsylii będzie mocno osłabiona w linii ofensywnej. Natomiast jeśli chodzi o Czerwone Diabły to podopieczni Fergusona plasują się na pierwszym miejscu w Premier League. Swoją grupę w LM wygrali, plasując się przed Valencią. Wygrali cztery spotkania i dwa razy podzielili się punktami ze swoimi rywalami. Co ciekawe na wyjazdach zgarnęli komplet punktów. Remisy zanotowała ekipa United na Old Trafford. Drużyna z Manchesteru zajęła pierwsze miejsce w fazie grupowej w klasyfikacji ilości straconych bramek. Bramkarze gości tego spotkania w sześciu meczach stracili tylko jedną bramkę. W ofensywie jednak już nie było tak kolorowo. Piłkarze Sir Alexa Fergusona strzelili tylko siedem goli. Ostatni mecz również nie poprawia nastrojów fanów Czerwonych Diabłów. W piątej rundzie FA Cup w rezerwowym składzie pokonali zespół z piątej ligi Crawley tylko 1:0, gdzie goście przed meczem udzielali wywiadów, z których jasno wynikało, że przyjechali na Old Trafford tylko i wyłącznie na wycieczkę i po to, kto zdobędzie koszulkę Rooneya. Co ciekawe, lepiej w tym spotkaniu wypadli goście, których niestety zawiodła skuteczność strzałów. W obozie Manchesteru United nie ma dobrych wieści - aż siedmiu zawodników z pierwszego składu nie wyleciało do Francji na mecz z Marsylią. Z powodu kontuzji nie zagrają Rio Ferdinand, Ryan Giggs, Anderson, Jonny Evans, Michael Owen, Park Ji Sung i Antonio Valenica. Marsylia i United grali przeciwko sobie w Lidze Mistrzów w fazie grupowej w sezonie 1999/2000. W Manchesterze wygrali gospodarze 2:1, natomiast we Francji to Marsylia była górą pokonując Diabły 1:0. Manchester United wygrali cztery z pięciu dwumeczów z francuskimi drużynami w europejskich pucharach. Dodatkowo goście wygrali 9 z ostatnich 10 meczów wyjazdowych w Lidze Mistrzów, w tym trzy razy w obecnym sezonie. Reasumując, znając formę United w tym sezonie jeśli chodzi o mecze wyjazdowe w lidze boję się typować zwycięzcy tego pojedynku, lecz jestem skłonny skusić się na under w tym spotkaniu i to chyba będzie najlepsza opcja.
Składy:
Olympique Marsylia:
Mandanda (C) - Fanni, Diawara, Mbia, Heinze - Kaboré, Cissé, Lucho - Rémy Brandão, A.Ayew
Rezerwa: Andrade, Hilton, Taiwo, Abriel, Cheyrou, Valbuena, J.Ayew
Manchester United:
van der Sar - O&#39;Shea, Vidić (C), Smalling, Evra - Gibson, Carrick, Fletcher - Nani, Berbatow, Rooney
Rezerwa: Kuszczak, Brown, Rafael, Fábio, Scholes, Obertan, Hernández
Moja propozycja:
Poniżej 2.5 goli @ 1.57 ✅

Wazza znów musi błysnąć formą...​
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Spotkanie Marseille - Manchester United
Typ Drużyna Gości Zdobędzie Gola Tak
Kurs 1,35

Niewątpliwie , to jeden z ciekawszych kursów , pomimo luk w obronie.
Najprawdopodobniej Mu zagra dwoma napastnikami (Berbatow, Rooney )
Gra 1X2 jest nie warta świeczki , Ferguson ma parcie na potrójna koronę , więc myślę że atak w drużynie gości powinien przejąć inicjatywę żeby obciążyć obronę. W meczy FCB vs arsenal kluczowym błędem Katalończyków było odpuszczenie ataku na gospodarzy , raczej Mu nie powtórzy tego błędu. Marsylia w lidze spisuje się bardzo dobrze , na 4 porażki tylko 1 u siebie , więc wszytko możne się zdarzyć.
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
Franie czystej jedynki na Marsylie to samobojstwo. Pracowitszej druzyny niz Man United nie ma, soldina wyorownana druzyna, w tym roku lige mistrzow wygraja. We francji moga przespacerowac mecz na remis ale na nic wiecej marsylczykom nie pozwola. pisze to mimo ze nie przepadam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Zapowiedzi meczów przez naszych bukmacherów

http://www.youtube.com/watch?v=nB78SPYU6mw&amp;amp;feature=player_embedded

Ol. Marsylia - Man Utd
Jeśli wierzyć statystykom, Czerwone Diabły nie powinny mieć większych problemów z pokonaniem marsylczyków. Piłkarze z Old Trafford rozegrali w Lidze Mistzrów 32 mecze przeciwko francuskim drużynom. Przegrali tylko dwa z nich.

Inter - Bayern
Można śmiało stwierdzić, że będzie to rewanż za finał Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu, który wygrali 2:0 Nerazzurri. Z pewnością emocji w tym spotkaniu nie zabraknie, a mecz będzie stał na wysokim poziomie.

Zaobacz kursy na Expekt.com

edit do postu niżej: sorry, ale wcześniej nie dałem rady. Fajnie, ktoś je ogląda ;)
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
OP vs MU
Po meczu

Widowisko przewidywalnie rozpoczęli goście , w pierwszych 5 min można było ujrzeć atak na bramkę gospodarzy , z dość ciekawym strzałem na bramkę Nani’ego.
W 8 min po dośrodkowaniu Nani’ego świetny strzał na bramkę oddał Fleczer.
W miarę upływu czasu mecz się wyrównał , goście jak i gospodarzę , próbowali stwarzać sobie akcję , lecz ci drudzy dominowali bardziej na boisku.
Z minuty na minutę gospodarze wzięli się do roboty i to oni zaczęli stwarzać więcej akcji pod bramkowych.
Pierwsza połowa bez większych emocji. Jednym najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem na boisku , był grać gości Nani.

Druga połowa

Drugą połowę nie wątpliwie rozpoczęli goście , po kilku atakach na bramkę Maryli , nie doczekaliśmy się bramki.
Jednak rolę się zamieniły i to zwierzyna stała się polującym , dominacja piłkarzy z Maryli zaczęła się zwiększać z czasem powiększać i to oni częściej atakowali.
73 min doczekaliśmy się drugiej zmiany , boisko opuszcza Gibson do gry dołącza Scholes.
W meczu jedni jak i drudzy atakowali ale bez skutecznie.

Wynik meczu: Bez bramkowy remis

Mecz dość monotonny , w sumie nie było jakiś 100 % akcji na bramkę obydwu drużyn , świadczy o tym , tylko po 4 strzały na bramki.
Jedyną postacią wyróżniająca się w meczy był Nani , choć w II połowie go trochę brakowało.
Raczej plan A Deschamps zrealizowany , choć na stadionie MU będzie jeszcze trudniej, więc warto będzie stawiać na przyszłych gospodarzy.

PS: Braki w analizie meczu są spowodowane przez przerywanie meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom