>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - 23.02.2011

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP



Bet365
Mecze wprawdzie w połowie lutego ale z racji tego , że kursy są już dostępne i można śmiało obstawiać to zapraszam do dyskusji. Można na bieżąco dzielić się spostrzeżeniami , informacjami itp.​
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Diego Milito nie zagra przez najbliższy miesiąc z powodu kontuzji.
Argentyński napastnik Interu nabawił się urazu uda. Milito nie wystąpi w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Aż dziw bierze , że Manchester jest faworytem w Marsylii. Diabły na wyjazdach nie grają w tym sezonie najlepiej , choć w LM nawet źle sobie nie radzili. Zobaczymy , ostatnio sporo informacji o urazach i kontuzjach m.in Ferdinanda czy Smaillinga. Do meczu tydzień więc powinni zdążyć. Zobaczymy , Marsylie u siebie ciężko ograć , i nie sądzę , aby remis nie zadowolił MU. 2.10 jak w takim meczu ? Średnio płacą , średnio :|
Co do drugiego meczu ? Finał za poprzedni rok. Obie ekipy cienie z zeszłego sezonu. Zawodzą jak się patrzy. I wg mnie 1x2 ciężkie od typowania.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Marsylia - Manchester United

W tym meczu stawiam na czystą 2. Manchester United, najlepszy klub na świecie. Myślę ze bez problemu mozna dac w tym meczu że Marsylia nie strzeli gola bo jak wiadomo Czerwone Diabły mają takze najlepsza obrone swiata. A dodatkowo grając na wyjezdzie będą chcieli nastrzelac jak najwiecej oraz nie stracic. Świetnie dysponowany jest ostatnio Nani, mysle ze bedzie kluczowym zawodnikiem tego meczu.., dla lubiących ryzyko mozecie sprobowac handicap na MU. Pewnie cos kolo 4,5 kursu. Ale samo zwyciestwo po kursie 2,2 powinno byc mega satysfakcjonujące! Ja juz go zagrałem ????
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Manchester United, najlepszy klub na świecie. Myślę ze bez problemu mozna dac w tym meczu że Marsylia nie strzeli gola bo jak wiadomo Czerwone Diabły mają takze najlepsza obrone swiata.
Zapomniałeś dodać że również wspaniale Manchester gra na wyjazdach ????
Nie osmieszaj się już bo ani Manchester nie jest najlepszy na świecie ani nie ma najlepszej obrony na świecie tym bardziej teraz jak nie gra Ferdinand.Obejrzyj pierwsze mecz a później wypisuj głupoty.Zacznijcie stawiać/typować to co moze być a nie to co byście chcieli żeby było .....
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Własnie z ciekawoscia ogladam mecze MU, a Ferdinand zagra z Marsylią :cool: Jak nie mają obrony to powiedz kto jest lepszym obroncą od Vidica?? Chyba nikt ???? . Kto na lewej gra lepiej od Evry? Chyba nikt.. Jaki jest lepszy duet niz Vidic-Ferdinand? No chyba zaden :)
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Własnie z ciekawoscia ogladam mecze MU, a Ferdinand zagra z Marsylią :cool: Jak nie mają obrony to powiedz kto jest lepszym obroncą od Vidica?? Chyba nikt ???? . Kto na lewej gra lepiej od Evry? Chyba nikt.. Jaki jest lepszy duet niz Vidic-Ferdinand? No chyba zaden :)
Na boku dla mnie najlepszy jest Dani Alves co do Vidica racja jest solidny ale co do Ferdinanda to na równo trzymał bym go z Puyolem.Terry tez jest lepszy od Ferdinanda żeby nie było że porównuje tylko do graczy Barcelony.Ivanović z Chelsea też na równo z Evrą.A czy taka obrona jest dobra skoro ostatnia ekipa wbija im 2 gole??Czy taka dobra skoro ma 25 bramek straconych??To wyśmiewany przez Ciebie Villareal z Hiszpanii ma mniej straconych ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
żeby nie było że porównuje tylko do graczy Barcelony
Nie musisz. Już wcześniej dałeś się poznać jako &quot;wielki&quot; fan Legii i Barcelony. A swój poziom pokazałeś w PW do cygeiro czy BukmacherTSW :|
Skącz tą głupią dyskusję , bo widzę , że jak grochem o ścianę. Ktoś Ci coś tłumaczy , a Ty dalej swoje te durne argumenty. Każdy ma swoje zdanie , a Ty musisz każdego innego piszącego w tym dziale zdanie kwestionować:| Przestań prowokować , bo robisz to w mistrzowski sposób. ( I nie traktuj tego jako komplement)
Co do meczu MU. Fakt , grają słabo na wyjazdach w lidze , nie sporo remisów , jedna porażka. Mówisz jak Diabły grają w lidze w tym sezonie ...spoko , a zobacz jak grają LM. I nie pisz , że z Valencią szczęśliwie a Glasgow i Bursaspor to słabi rywale. Bo tak nie jest. Nie twierdzę , ze MU jutro wygra. Ciężki mecz ich czeka , ja osobiście będę zadowolony z co najmniej remisu , najlepiej bramkowego. ( W przeciwieństwie do Ciebie doceniam klasę rywala, i nie odpisuj na tego posta bo już widzę tą marną prowokację :| , choć znając Ciebie na 99.9% się ona pojawi , elo)
edit//odpiszę Ci w edycji bo i tak to jest nie na temat:| jutro , za tydzień czy za rok , wszyscy wiedzą o co chodzi , nie raz nie dwa pisałem że mecz jutro , piszę to już z przyzwyczajenia.
W tym momencie podsumowałeś całe forum pisząc , że nie jesteś głupkiem aby kibicować jakiejś EU drużynie , dobrze wiesz że 90% osób z tego forum ma swój jakiś ulubiony zagraniczny klub.
Fakt ,każdy ma swoje zdanie. Ale tak jak Ci pisałem , jak ktoś się nie zgadza z Twoim , to zaraz starasz mu się jakoś dopiec , choćby temu kibicowi Cracovii , że II ligowcy nie powinni się wypowiadać. Z góry kibiców Wisły czy Lecha masz za nic , i żeby Ci samą prawdę napisali , i tak się z tym nie zgodzisz , przy okazji obrażając przy tym ich czy klub który kochają tak jak Ty Legię. Miło by Ci było czytać takie teksty ? Załozę się , że na tym forum jest dużo więcej kibiców co nie lubią Legii , ale jeszcze się nie spotkałem z tym aby któryś co chwila chciał im dopiec przy każdej możliwej okazji.
Czy jesteś za Barceloną , czy nie , nie inetersuje mnie to , ja tylko stwierdzam fakty i pisze co widzę, a po swoich postach dajesz się poznać również jako miłośnik Barcelony i anty fan Realu itd. Elo

edit2// ja bym wolał jednak żeby wszyscy się kochali i nie było takich akcji jak ta ostatnia z Krakowa. Czyli śmierć za klub też jest ok ? Rywalizacja sportowa pomiędzy klubami owszem , pomiędzy kibicami też ale nie na to kto komu dopierdzieli więcej garści na ustawce , a np kto zrobi lepszą oprawę , nie kto kogo przekrzyczy że X , X to #$%^ a kto będzie lepiej dopingował zespół. Wiem , że ciężko było by coś takiego zrealizować. Po 1,2 postach nie da się stwierdzić czy ktoś kogoś lubi. Jeśli chodzi o Ciebie to akurat na każdym kroku podkreślasz sympatię ( jak sam uważasz) do Barcelony więc śmiało można takie wnioski wysnuć. I nie mam nic przeciwko temu , szanuje wszystkie kluby , wszystkich kibiców , Ty akurat czasem przesadzasz. Piszesz o klubach a z tego można aby wyczytać &quot;siarki smród&quot;, powinieneś wiedzieć OCB.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie twierdzę , ze MU jutro wygra.
Już mi wstyd za Ciebie bo jesteś kibicem Man U a nie wiesz nawet kiedy graja ???? Ja sam stawiałem na awans Man U i trzymam kciuki żeby awansowali ale w Marsylii będą mieć ciężko wygrać i tylko napisałem kolesiowi co o tym myślę.To również moje zdanie a po to jest ten dział żeby dyskutować.Co do moich prywatnych wiadomości to Ci userzy których wymieniłeś są śmieszni że przekazują je dalej.Mnie zawsze uczono że cudzych listów się nie otwiera ???? Po drugie niech do mnie nie piszą bez powodu to będę ich traktował poważnie ???? gdybym ja przekazywał CI wiadomości jakie dostaję to miałbyś urwanie głowy ale sam powiedz czy jest sens???Dziecinne by to było i jak dostaję taka wiadomość to tylko mówię że przybył mi kolejny koleś którzy może mnie pocałować w 4 literki ????
I jestem fanatykiem Legii i tylko Legii a nie żadnej Barcelony.Jak wspominałem nie jestem głupkiem żeby kibicować szczególnie jakiejś Europejskiej drużynie.Więc wypraszam sobie abyś utożsamiał mnie z jaką kolwiek Europejską drużyną!!!

EDIT : do chrupka dobrze nie porównuję tych lig a Ty nie mów że United maja najlepsza obrone na świecie i są najlepszym klubem na świecie bo tak nie jest.
PS : Chelsea i City też mają mniej straconych niż United ???? pasuje??to ta sama liga

EDIT 2
Załozę się , że na tym forum jest dużo więcej kibiców co nie lubią Legii
po swoich postach dajesz się poznać również jako miłośnik Barcelony i anty fan Realu itd. Elo
Co do pierwszej kwestii &quot;co mnie nie zabije to wzmocni&quot; ???? jestem przyzwyczajony do tego że Legia nie jest lubiana bo tak się przyjęło i tak będzie dalej. I dobrze bo przecież wiało by nudą jakby się wszyscy &quot;kochali&quot; ????
co do drugiej kwestii miłośnik a fanatyk to dwa różne pojęcia.Czy anty fan Realu???Raczej anty fan prowadzenia tego klubu i chęci dominacji.
Powiedzieć by można że jestem również anty fanem City czy Chelsea.
Jeśli będę w postach pisał że podoba mi się bieganie/strzelanie Maxima Tchudova to znaczy że jestem jego miłośnikiem???
Twierdzisz że jestem miłośnikiem Barcelony bo nie widzę szans Arsenalu w starciu z nimi??Mylisz się.Ja tylko nie lubię szukać niespodzianek tam gdzie ich nie będzie a na tym forum większość ludzi sie w tym lubuje stąd często są te niejasności pomiędzy mną a niektórymi użytkownikami.
OK lecę na City
EDIT 3 ???? no dobra skoro przypisałeś do mnie Barcelonę to niech będzie.Będę im wyjątkowo kibicował ???? a Messiego plakat wieszam za chwilę w pokoju a o tatuażu pomyślę.
Tyłek , plecy czy ramię???
Bardzo dobrze że wspomniałeś o oprawach.Wiadomo kto w tym sezonie rządzi w Ekstraklasie a derby to bedzie kumulacja wszystkiego czuję ale o tym nie tutaj.
Powodzenia w dzisiejszych typowaniach ????
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Manchester ma świetną obronę, tracą bramki bo często prowadząc spotkanie oddają pole rywalowi - grają na utrzymanie wyniku (mówie o meczach wyjazdowych) a w Anglii jest to bardzo trudne i ryzykowne, niezależnie od tego jaką posiada się obronę. tam bramka często pada po jakimś głupim odbiciu od kolan, głów, brzuchów zawodników;] zwłaszcza gdy taktyka rywala to długie podania do silnych, wysokich napastników. Chaos jaki panuje pod bramką jest czasem nie do opanowania. Odnośnie meczu w Marsylii, spodziewam się underu 2,5
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
INTER-BAYERN bts 1,65 10/10
ogladajac ostatnie mecze obydwu druzyn nasuwa sie jeden typ i tylko jeden - bts lub over 2,5 na pewno zagram tez overka 3,5 gola mimo iz pierwszy mecz style zespołów pokazuja jedno .... strzelic a dopiero pozniej bronic....
duet RR gosci oraz Pan G na srodku ataku to gwarancja bramki a styl Interu u siebie to tez gwarancja ofensywy nie wierze ze Leonardo nagle na LM zmieni taktyke...
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie wyszło w ligowym to trzeba poprawić w Lidze Mistrzów ???? ja bym przy tym typie walna nawet 100/100 ????
A zagram w tym meczu chyba over 6,5 bo czuję wynik 4-4 na San Siro ????
Bayern się rozgrywa i ich gra z tego co widziałem jest coraz lepsza.Inter ostatni mecz na zero z tyłu co w perspektywie tego pana u góry mnie bardzo ucieszyło.
Para bardzo ciekawa i bardzo ciężko wytypować kto awansuje dalej.Osobiście wolał bym chyba Niemców ale szanse są wyrównane.Mecz chyba w środę więc pewni pokaże go Polsat co już mnie nie cieszy...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mecz chyba w środę więc pewni pokaże go Polsat co już mnie nie cieszy.
W połowie meczu Arsenalu z Barceloną reklamówkę już puszczali :]
Mecz bardzo ciekawy. Obie ekipy im bliżej końca sezonu tym chyba coraz lepiej im się gra. Przynajmniej Bayern. Ciężki mecz do typowania, ale mi się tu widzi BTS. Bayern ładnie ostatnio i przede wszystkim skutecznie, Inter nie równo ale gola powinni wsadzić spokojnie. Pierwszy &quot;rewanż&quot; za LM z tamtego sezonu (AFC-FCB) jak najbardziej udany , ciekawe jak będzie z tym drugim.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
na poczatku chcialem ci napisac wes sie chlopcze ode mnie odstosunkuj - zakochales sie czy co ? przezucic sie chcesz na Wisłe czy co ?
Nie wyszło w ligowym to trzeba poprawić w Lidze Mistrzów ???? ja bym przy tym typie walna nawet 100/100 ????
moze nie masz telewizora i nie ogladasz meczów ja ogladalem ostatnie ok 3-4 mecze obydwu zespolow i nasuwa mi sie jeden typ - bts oba zespoly preferuja futbol do przodu wiec stad ten typ... wiadomo dwie inne ligi i LM swoje prawa ale typ wielce prawdopodony ...
inter jak gra Snejder u siebie stwarza sobie multum sytuacji wykanczac tez ma kto a Bayern w obronie nie jest jakas potega traci sporo goli na wyjazdach grajac swoim stylem trener LVG nie moze zagrac jakos defensywnie bo nie ma za bardzo kim i nagle nie zmieni taktyki wiadomo zagra bardziej asekurancko ale nie defensywnie na pewno wystapi duet panow RR na skrzydlach oraz Gomez w ataku co jest gwarancja goli
troche stat gospodarze u siebie na ostatnie 42/47 meczy we wszystkich rozgrywkach strzelali gole w ostatnich 9 meczach w kazdym strzelali gola razem 28 co daje srednia ponad 3 gole!!!
natomiast Bayern jako goscie na 13meczy w 12 strzelali gola...!!!
łacznie w 13 meczach strzelajac na boiskach rywali 38 goli co daje srednia prawie 3 gole !!!
mało ci legionisto ? moze ci to rozrysowac - skup sie na pisaniu swoich analiz a nie ocenianiu innych
A zagram w tym meczu chyba over 6,5
wiec ten typ za 2 zl mozesz puscic...
Bayern się rozgrywa i ich gra z tego co widziałem jest coraz lepsza.Inter ostatni mecz na zero z tyłu co w perspektywie tego pana u góry mnie bardzo ucieszyło.
bayern sie rozgrywa ? wg mnie od poczatku nowej rundy jest rozegrany
19/02-11 Bundesliga Mainz 05 vs. Bayern 1:3
12/02-11 Bundesliga Bayern vs. Hoffenheim 4:0
05/02-11 Bundesliga Koln vs. Bayern 3:2
29/01-11 Bundesliga Brema vs. Bayern 1:3
26/01-11 Puchar Niemiec Aachen vs. Bayern 0:4
22/01-11 Bundesliga Bayern vs. Kaiserslautern 5:1
15/01-11 Bundesliga Wolfsburg vs. Bayern 1:1
wiec nie rozumiem słowa rozgrywa się - może ci chodziło chłopcze o rozgrzewa się ?
napisałes także: Inter ostatni mecz na zero z tyłu co w perspektywie tego pana u góry mnie bardzo ucieszyło.
ogladalem mecz i nie wiele brakowalo szczegolnie w 2 polowie aby inter stracil gola gdzie Cagliari oddało 12 strzałow wobec 1 Interu
a zagral na zero z tyłu tylko dlatego iz wychodzac na 2 polowe juz mysleli o dowiezieniu 1-0 do konca nie angazowali sie w akcje ofensywne probujac tylko przetrzymac pilke w srodku pola... jakby grali normalnie z polotem ofensywnie na pewno nadzieliby sie na kontre...ale ze zagrali inaczej niz zawsze to sie tak skonczylo...typu nie zmienie i tak pewnie bede gral dopoki Leonardo nie bedzie trenerem...
 
ockham 0

ockham

Użytkownik
w meczu Marsylii i MU moga nie zagrac m.in Andree Pierre Gignac, Loic Remy,Brandao nabawili sie kontuzji w meczu z ST Etienne.Nie zagra napewno Valbeueny.W takim wypadku stawiam 0-1 ????
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Gignac na 100% nie zagra, co do Brandao i Remy to klub napisał że powinni się wykurować na mecz z MU, po za tym są to gracze ofensywni, a Marsylia nie powinna tego przegrać, obronę ma stałą i twardą
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
chyba jeszcze tylko dzis taka promocja w TOBET - 1,8 na BTS w meczu Inter Bayern
to naprawde promocja w innych bukach kursy posapadaly juz do 1,6 Unibet, 1,64 betsafe , expekt 1,65 , bwin 1,57
analize zamiescilem wczesniej i naprawde moge tyle napisac ze bardzo mocno czuje ten mecz na tym forum podawałem kilka typów z kategori czuję to 10/10 i raczej trafiałem myślę że w srode bedzie ponownie ...jest to co prawda pierwszy raz typ który gram 10/10 nie z podstawowej kategori 1x2 jakie grałem - zawsze wychodziłem z zasady mocno to gram tylko zakłady 1 czy 2 na zwyciestwo nigdy mocno nie bawilem sie w inne zaklady ale czas sprobowac a zwlaszcza widzac taka roznice kursow miedzy tobet a innymi a ze tam mam obecnie caly swoj budzet to zagralem go za całość...
 
D 0

darecki522

Użytkownik
Marseille potrafi grać z Anglikami u siebie. Bilans to 7-0-2. Jedyną angielską drużyną, która wygrała na Stade Velodrome jest Liverpool. MU to już nie jest jakaś wielka drużyna. SAF do tej pory nie uzupełnił luki po CR7, a na domiar złego kilku zawodników mu się postarzało. Na wyjazdach MU gra kiepsko, głównie remisuje, choć akurat w LM jest inaczej. Myślę, że to się zmieni, bo Marseille znacznie lepiej gra u siebie. Didier Deschamps to już uznana trenerska marka i ma bardzo fajny zespół, w którym nie ma słabych punktów. MU to jest raczej zespół na ligę, a w te klocki SAF zawsze był dobry. Sądzę, że słabości tego zespołu wyjdą w dwumeczu z Marsylią. Kurs 2.5 w azjanie DNB jest nie do pogardzenia.
Rewanż za ubiegłoroczny finał LM pomiędzy Interem a Bayernem zapowiada się ekscytująco. Inter po nieudanym starcie gra coraz lepiej. Bayern miał sporo kłopotów, bo nie mógł grać w najsilniejszym składzie i też zawodzi swoich fanów w Bundeslidze. Teraz powinno być już lepiej, bo Ribery i Robben wyleczyli kontuzje. Faworytem pierwszego meczu w Mediolanie wydaje mi się mimo wszystko Inter. Bayern jest porażająco silny w ataku, ale też słabiutki w defensywie. W Interze jest większa równowaga pomiędzy atakiem i obroną, ale co z tej układanki wyjdzie - trudno powiedzieć. Szkoda, że nie może zagrać Giampaolo Pazzini.
Bawarczycy są żądni rewanżu, ale bez bramki zdobytej na wyjeździe, będzie im trudno przejść do następnej rundy. Myślę, że podopieczni van Gaala coś strzelą na Giuseppe Meazza, a największ szanse moim zdaniem ma Thomas Muller. Jest to zawodnik bardzo inteligentny, potrafiący się znaleźć we właściwym miejscu i właśnie jemu daję największą szansę. Po drugiej zaś stronie postawię na Lucio, który poprzednio grał w Bayernie. Brazylijczyk będzie szczególnie groźny przy stałych fragmentach gry. Jakoś nie widzę po stronie Monachijczyków zawodnika, który mógłby podjąć z nim walkę w powietrzu, a przecież nie tylko jego Niemcy będą musieli upilnować.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Manchester United w środowym meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów w Marsylii z Olympique zagra bez Walijczyka Ryana Giggsa. 37-letni zawodnik nie znalazł się w kadrze na to spotkanie, a angielski klub nie podał przyczyn jego absencji.
Do Francji nie poleciało także sześciu innych zawodników, którzy leczą kontuzje od dłuższego czasu. Są to: Rio Ferdinand, Brazylijczyk Anderson, Michael Owen, Jonny Evans, Koreańczyk Park Ji-sung i Ekwadorczyk Antonio Valencia.
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
POWTÓRKA Z UBIEGŁOROCZNEGO FINAŁU?
22 i 23 lutego 2011 roku zostaną rozegrane kolejne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z pierwszych meczów tej fazy rozgrywek zostały już rozegrane 4 mecze, zaś we wtorek i środę zostaną rozegrane kolejne 4 spotkania. Hitem środowych meczów będzie niewątpliwie konfrontacja Interu Mediolan z Bayernem Monachium.
Spotkanie to nabiera dodatkowego smaczku, ponieważ będzie ono powtórką z ubiegłorocznego finału Ligi Mistrzów. Wówczas lepszy okazał się Inter. Obecnie obydwie ekipy nie radzą sobie najlepiej w krajowych rozgrywkach ligowych. Zarówno Bayernowi, jak i Interowi ciężko będzie obronić tytuły mistrzowskie z przed sezonu. Dla obu ekip szansą na zdobycie jakiegokolwiek trofeum pozostaje więc zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Aktualna forma obu zespołów nie zapowiada jednak takiego scenariusza jak to miało miejsce w Madrycie. W mojej opinii tym razem wynik będzie oscylował wokół remisu, biorąc pod uwagę, iż jedenastki czeka jeszcze rewanż. Myślę, że w pierwszym meczu nie padnie też dużo goli. Jesli zgadzacie się ze mną, zatypujcie na 1:1. Kurs na to zdarzenie wynosi 6,50.
Ubiegłoroczny, włosko-niemiecki pojedynek szczególnie pamięta prawie 15 000 osób. Dlaczego? W BetClic.pl właśnie taka rzesza graczy trafiła zwycięstwo Interu po 90 minutach gry. Wypłaciliśmy wtedy naszym użytkownikom ponad 2 200 000 zł!
Tym razem może być podobnie. Wystarczy sprawdzić zakłady na mecze Ligi Mistrzów, niekoniecznie tylko na wyżej wspomniany mecz, i skorzystać z bardzo bogatej oferty, gdzie każdy z Was będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
Rejestracja w BetClic.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom