>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [21-22 luty 2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi





Kursy od: Betsafe

Pierwsze spotkania za ponad trzy tygodnie, ale już pierwsi użytkownicy piszą swoje analizy i podają pierwsze Typy.

Zatem zachęcam do kulturalnej dyskusji.




OGŁOSZENIA:
1. Nie wstawiamy suchych typów.
2. Temat służy do przedmeczowych predykcji i pytań oraz pomeczowych refleksji - w trakcie spotkań zapraszam do Typów na Żywo.
3. Dyskusję prowadzimy w kulturalnym tonie - wyzwiska i prowokacje sobie darujemy.

Czujcie się ostrzeżeni
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Fc Sevilla - Leicester City (awans Sevilla) - kurs 1,50 buk: etoto
Pograne na kuponie AKU:
Legia vs Ajax (awans Ajax) + PSG vs FC Barcelona (awans Barcelona) + Fc Sevilla - Leicester City (awans Sevilla) kurs łączny AKU: 2,61 (po podatku ok: 2,30) buk: etoto
Zamieniłem parę Real vs Napoli z betów jakie podawałem w temacie dotyczącym tej pary w LM na Sevillę i Leicester. Nie chodzi nawet o wyższe kursy, ale po prostu ten bet na awans Sevilli wydaje mi się lepszy niż na Real. Sevilla obecnie sprawuje się w swojej lidze rewelacyjnie. 3 miejsce, zaś Leicester właśnie dzisiaj przegrał z Man Utd 0:3 :smile:. Jak zapewne wiele osób mnie zna nie uważam całej PL za jakąś wybitną ligę - top5 tak, ale niekoniecznie top3. Nie chce jak co roku przechodzić dyskusji o to która liga jest lepsza z kolejną generacją forumowiczów i nie chcę kolejny raz mieć racji... Oczywiście jednak nie o sam poziom ligi się rozchodzi. Leicester jest po prostu w tym sezonie bardzo słabe co zresztą zdarza się dość często, że &quot;objawienie&quot; poprzedniego sezonu w następnym nie jest już objawieniem. Jak dla mnie najlepsze zakłady na LM i LE w tej rundzie.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Każdy tu skupia się na meczu Barcy z PSG, zapominając o innych parach, których starcia zapowiadają się równie ciekawie. Ja chciałbym się odnieść do pojedynku pomiędzy niebieską stroną Manchesteru, a teraźniejszymi liderami Ligue 1, czyli City vs Monaco. Kursy na awans są według mnie grubo przesadzone i nieadekwatne do poziomu prezentowanego przez obie drużyny. Bo jak inaczej wyjaśnić kurs 3,50 na awans Monaco w porównaniu do 1,30 na awans Brytyjczyków ?! Dodatkowo pierwszy mecz rozgrywany jest na Etihad Stadium, co jest lepszą informacją dla francuskiej ekipy. Co do aspektów stricte sportowych to Monaco prezentuje w tym sezonie niesamowitą formę i dosyć niespodziewanie plasuje się na 1 miejscu w lidze z przewagą 3 pkt nad wielkim PSG. Grają naprawdę fajną i ciekawą piłkę, która różni się od sposobu grania w zeszłym sezonie, która polegała głównie na defensywie. Wydaje się, że Falcao przeżywa w tym sezonie swoją drugą młodość, bo naprawdę &quot;gra&quot; chociażby w MU do gry w Monaco to niebo a ziemia. Manchester City prezentuje w tym sezonie dobrą formę. The Citizens zajmują 3 miejsce w Premier League i raczej mają nikłe szanse na dogonienie Chelsea, która w mojej skromnej opinii nie da sobie odebrać 1 miejsca. Na pewno skład na papierze mają niesamowity, bo De Bruyne, Aguero, Sterling w jednym zespole śmiało mogą postraszyć niejedną drużynę. Mimo wszystko uważam, że pomimo świetnej formy m.in. Gabriela Jesusa - nowego nabytku City, Anglicy nie uporają się z Monaco i to właśnie Francuzi awansują do kolejnej fazy rozgrywek.

MONACO AWANS @3,50 BET365
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Manchester City - Monaco
Typ: Monaco +1.0ah @1.90
Jak dla mnie to jest oczywisty typ. City, chociaż mocne, potrafi zawodzić w trudnych meczach. Obie ekipy w weekend zawiodły. Monaco troche bardziej na tym ucierpiało. Ale nie zmieni to faktu, że ekipa gości właściwie od początku tego sezonu jest piekielnie mocna. Zawiodła jedynie w meczu przeciwko Ol. Lyon, ale już kilka kolejek póżniej przeciwko PSG pokazali świetny futbol. Mają bardzo silny i szybki skład. Jedyną niewiadomą w kontekście sezonu jest to na jak długo starczy im paliwa.
City może mieć tu problemy ze zwycięstwem i ogólnie z awansem. I oczywiście jest przeszacowane przez bukmacherów, co umożliwia złapanie linii +1 po przyzwoitym kursie. Jest szansa, że do meczu ten kurs jeszcze urośnie, ale równie dobrze może spaść, więc ja biorę go teraz.
Pinnacle
⚽ Sevilla - Leicester
Typ: Sevilla -1.25 @1.93
Kolejny typ z gatunku oczywistych. Leicester w obecnej formie poziomem odstaje nawet od średniaków Premier League. A tutaj mają się zmierzyć z trzecią siłą La Liga, a drugą pod względem meczów u siebie. Już nie będę się rozwodził nad wyższością La Liga nad Premier League, ani nad tragicznymi wynikami Premier League w europejskich pucharach w ostatnich latach. Jeżeli Leicester uda się wyciągnąć choćby remis w tym meczu, to będzie to sensacja nawet większa niż rozmiary wygranej PSG z Barcą. To się musi skończyć kilkubramkową zaliczką dla gospodarzy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Bayer - Atletico
Typ: 2
Kurs: 2.45
buk: unibet
Wynik: 2:4​

Atletico wydaje się być bezwzględnym faworytem tego spotkania i oczekuje od nich tylko i wyłącznie wygranej w tym spotkaniu. Oba zespoły spotkały się rok temu, i w pierwszym spotkaniu podobnie jak teraz Bayer okazał się lepszy wygrywając 1:0. W rewanżu Atletico dopiero po dogrywce zapewniło sobie awans do dalszej rundy. Jak widać oba zespoły mają rachunki do wyrównania. Zwycięstwo gości pozwoli im spokojnie myśleć o niedzielnym spotkaniu z Barceloną oraz o rewanżu. Atletico w poprzednim sezonie drugi raz w ciągu ostatnich czterech lat zameldowało się w finale Ligi Mistrzów przegrywając tam ponownie z Realem Madryt. A więc ten zespół dalej jest niespełniony w tych rozgrywkach i jak to się mówi, do trzech razy sztuka. Atleti w weekend wygrało 1:4 z broniącym się przed spadkiem Sportingiem, a hat-trickiem popisał się Gameiro, który miewa przebłyski. Zespół gości wydaje się być w niezłej formie i chyba mało kto sobie wyobraża, że goście mieliby odpaść na tym etapie rozgrywek. Bayer podobnie jak Monaco chce być czarnym koniem tych rozgrywek, lecz do poziomu jaki prezentują goście na przestrzeni ostatnich kilku lat trochę im brakuje. Dlatego stawiam tu na faworyta i wygraną gości.

20:45 Manchester City - Monaco
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.67
buk: unibet
Wynik: 5:3​

Typ: 2X
Kurs: 2.22
buk:bet at home
Wynik: 5:3

Drużyna Leonardo Jardima niespodziewanie bardzo dobrze spisuje się w lidze zajmując pierwsze miejsce w tabeli oraz z grupy wyszła z pierwszego miejsca. City będzie miało ciężkie zadanie żeby wyeliminować tak dobrze spisujące się Monako, dlatego też na to spotkanie pobrałem gole i wygrana/remis Monaco. Goście są najskuteczniejszą ekipa w lidze, bowiem w 26 spotkaniach zaaplikowali swoim rywalom 76 goli, co jest kosmicznym wynikiem. W grze obronnej również wygląda to przyzwoicie dlatego też idę tu w stronę Monaco. Jako ciekawostkę można dodać, że goście w tym sezonie wygrali już w Anglii 2:1 na stadionie Wembley w meczu grupowym z Tottenhamem. Na dodatek Monaco ma dobry bilans spotkań z drużynami z PL. City w końcu złapało trochę wiatru w żagle i dzięki zdobytym punktom awansowali już na 2. miejsce w tabeli. Do ekipy dołączył Gabriel Jesus, który zaliczył świetny start, lecz w spotkaniu z Bournemouth doznał kontuzji i nie zagra przez najbliższy miesiąc. Gospodarze jednak to wysoka marka, a Pep zrobi wszystko żeby awansować do ćwierćfinału. Ekipa gospodarzy w weekend odpoczywała gdyż był rozgrywany Puchar Anglii, lecz pomimo tego idę dalej w stronę gości, którzy w tym sezonie mogą w tych rozgrywkach sporo namieszać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Leverkusen-Atletico
Typ: Bayer wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.70
Buk

Analiza: Już jutro powracają spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów, Atletico Madryt wybierze się na stadion Bayeru Leverkusen , jest to pierwsze spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipami w którym to goście są faworytem do awansu do kolejnej rudny tych elitarnych rozgrywek . Ja jednak nie postawię tutaj na ekipę gości bowiem grają ostatnio straszny piach , wygrana z zespołem Sportingu Gijon , który potrafił sobie stworzyć kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki jakoś mnie nie przekonują , poza tym goście przez długie fragmenty nie potrafili przejąć kontroli nad tym spotkaniem, Atletico gra ostatnio słabo i chyba to już koniec tej ekipy, Simeone się wypalił w tym klubie i myślę że jak nie zatrzymają się w LM na Bayerze to będzie to następna ekipa z którą przyjdzie im się zmierzyć, Bayer na swoim stadionie jest mocny i na pewno zdaje sobie dobrze sprawę z tego że jak nie wygra tutaj to na wyjeździe będzie jeszcze znacznie ciężej , moim zdaniem gospodarze nie powinni tutaj przegrać, myślę że goście bramkę tutaj zdobędą , ale nie wygrają , bowiem nie idzie im na tym stadionie, do tej pory od roku 2010 spotykali się z Leverkusen 2 razy , zanotowali remis w 2010 oraz porażkę 1:0 w 2015 , myślę ze jutro Leverkusen wygra 2:1 i przybliży się do awansu do następnej rundy tych rozgrywek.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
W tym tygodniu dwa duble na LM. Myślę, że większego szału w spotkaniach nie będzie (jak chociażby 4:0 PSG, które mnie zszokowało). Wpierw wtorkowa propozycja.
Bayer - Atletico @ X2 ✅
City - Monako @ Monako strzeli ✅

Ako: 2,0 @ Bet365 : plus:
Bayer 2-4 Atletico
City 5-3 Monako (takie trochę NHL dzisiaj ???? )

Na początek starcie na BayArenie. Wydaje mi się, że dla Atletico będzie to całkiem ciężki mecz. Leverkusen w ostatnich dwóch meczach złapało rytm, Atletico traci gole (a wiemy jak ważna dla tego zespołu jest defensywa). Simeone za cel powinien postawić sobie: nie przegrać. Wiadomo, że wynik 0:0 nie napawa przesadnym optymizmem, ale remis 1:1 w perspektywie rewanżu u siebie brałbym jako trener Madrytu w ciemno. Należy także podkreślić, iż mecze tych ekip w lidze w lutym (a na styczniu i zamierzchłych czasach się raczej nie skupiam) odbywały się z potencjalnie słabymi rywalami (zwłaszcza w wypadku Leverkusen). Nie przeceniałbym zatem osiągnięć tej ekipy czyli ostatnich dwóch spotkań i wygranych.
Do dubla tutaj dorzucam bramkę Monako. Nie wiem, czemu City jest faworytem. Zespół ten w pucharze wystawił bardzo mocny skład (patrząc na rywala, jakiego mieli) a mimo to nie potrafił przechylić szali na swoje zwycięstwo. W lidze ratował ich Gabriel Jesus (nie byłbym też hurraoptymistą w wypadku tego zawodnika, możliwe, że to chwilowy przebłysk). Monako gra miło dla oka i przede wszystkim żywo. Oczywiście, obrona tej drużyny jest jak na standardy Ligue 1 także niczego sobie (wielu zapewne będzie się sugerowało ich piątkowym meczem - no cóż, zdarza się). Myślę jednak, że ich trener będzie miał na uwadze to co najważniejsze w spotkaniach tego szczebla. Strzelić gola albo dwa na wyjeździe. Nie można się cofnąć do obrony, mając naprzeciw z tyłu takie kwiatki jak chociażby Kolarov czy przepłacony Stones.
FC Porto - Juventus @ Juventus lub remis ✅
Sevilla - Leicester @ Sevilla wygra ✅

Ako: 1,81 @ Bet365 :plus
Porto - Juventus 0-2
Sevilla 2-1 Leicester

Tutaj idziemy znowu w dosyć realne cele. Juventus gra na gorącym terenie w Porto, które u siebie ma bardzo fajne wyniki (podobnie jak Benfika...Sporting...takie uroki portugalskiej ligi). Na tle Europy drużyna gospodarzy to jednak nadal poziom niżej od chociażby Juventusu czy też Bayernu, Realu itd. . Wiemy jak kalkulują Włosi, co by się nie namęczyć - co by nie stracić gola. Jednak ostatecznie Juventus przechodzi przez ligę włoską oraz ogólnie LM do tej pory jak rozpędzony walec. Na wyjeździe z Portugalii powinien wyciągnąć gola, tym bardziej, że ich tyły po utracie Chielliniego i Barzagliego na pewno w jakimś stopniu (nie znowuż dramatycznym) są naruszone. Jedyne, czego boję się w tym meczu to 0:0, dlatego zamiast Juventus strzeli gram na bezpieczne X2. Włosi mogą przy braku sprzyjających okoliczności chcieć rozstrzygnąć dwumecz u siebie.
Do dubelka dorzucam formalność dla mnie czyli Sevillę. Dobrze poukładana drużyna, która przebiła się na wyjeździe przez swoją klątwę. W lidze poczyna sobie najlepiej od dawna, z przodu czuć, że mają kim postraszyć. A naprzeciw stanie rozwalone Leicester.
Nic w ekipie Lisów nie jest takie samo. Niekótrzy powiedzą, że wygrali swoją grupę, ale wystarczy spojrzeć - kogo oni tam mieli. Kopenhaga? Brugge? Porto bez formy? Rywale, którzy równie dobrze mogliby stworzyć Ligę Europę i analogiczną grupę. W lidze dostają bęcki na lewo i prawo nawet od słabszych drużyn, jako tako przechodzili kolejne rundy pucharu (a teraz przegrali z 10...graczami Milwall). Ranieri ewidentnie jest tutaj trenerem na jeden sezon i nie wyciśnie nic więcej z tych grajków. Bez Kante środek pola wygląda jak autostrada dla rywali, Vardy żyje tylko z kontr a Mahrez w tym sezonie dołuje. Po drugiej stronie nie ma ciekawego grajka, z przodu obok Vardy&#39;ego biega Slimani. Coś się zepsuło w ogólnej koncepcji drużyny i nie widzę osób, które mogłyby pociągnąć ten wózek przez pierwszego rywala w fazie play - off czyli Sevillę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jacio 456

jacio

Użytkownik
Manchester City - AS Monaco
Na Etihad Stadium przyjeżdża najbardziej bramkostrzelna drużyna z 5 najlepszych lig europejskich... AS Monaco. Nikt przed sezonem nie przypuszczał, że drużyna Kamila Glika w tym sezonie będzie, aż tak ofensywnie grającą ekipą i to z takimi wynikami. 100 - dokładnie tyle bramek padło w 26 meczach Ligue 1, w których występowała drużyna z księstwa. Zdobyli przy tym 59 punktów strzelając aż 76 goli! Niektórzy powiedzą, OK, ale to tylko liga francuska... Tak, to tylko liga francuska, ale w tej lidze gra PSG, które zdobyło 26 bramek mniej i ustępuje liderowi Ligue 1 o 3 punkty. Najlepszym strzelcem Monaco jest Radamel Falcao, który ma coś do udowodnienia na wyspach, ale bramki rozkładają się na wielu graczy, co świadczy o kolektywie jaki stanowi drużyna Czerwono-Białych. Leonardo Jardim zapowiada odważną grę w Manchesterze. Trudno się temu dziwić, skoro tak dobrze im to do tej pory wychodzi. Dlatego też najpewniej Guardiola wyjdzie dwójką defensywnych pomocników. Wątpię jednak żeby udało się zachować Obywatelom czyste konto. Obrona nie jest mocną stroną gospodarzy. W lidze tracą średnio ponad jednego gola na mecz, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę mecze u siebie. Ze strzelaniem The Citizens nie mają już takiego problemu. Sergio Aguero - najlepszy strzelec od wielu lat stracił miejsce w składzie na rzecz młodziutkiego Gabriela Jesusa, ten jednak doznał kontuzji, dlatego Kun ma szansę na pokazanie swojej wartości w tym niezwykle ważnym dwumeczu. Przed Kamilem Glikiem bardzo trudne zadanie. Osobiście liczę tutaj mocno na to, że sobie poradzi i jego drużyna osiągnie podobny wynik do tego, kiedy podejmowała Arsenal przed dwoma laty. Najpewniejsze jednak w tym meczu są dla mnie gole. Po takich kursach trzeba to grać.
Mój typ:
BTS + over 2.5 @ 2.05 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Leicester
Typ: 1/+1,5
Kurs 1.77
Bukmacher: Betsson
Nie ma tutaj co się dłużej rozpisywać. Sevilla w tym sezonie pod wodzą Sampaoliego gra naprawdę fajną piłkę i pokonanie Leicester w obecnej formie nie powinno być dla nich problemem. Sevilla już w 1 meczu będzie chciała rozstrzygnąć ten dwumecz także spodziewam się, że zaaplikują przeciwnikom przynajmniej te 2 bramki u siebie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów

Kolejny tydzień, kolejne piłkarskie emocje związane z Ligą Mistrzów. We wtorkowy wieczór Bayer Leverkusen zmierzy się z Atletico Madryt w meczu podszytym niedawną historią, zaś pojedynek Manchesteru City z AS Monaco zapowiada się na niezwykłe widowisko. Raz jeszcze o emocje zadbają nie tylko piłkarze, ale także Betsson, który dla nowych Użytkowników przygotował dodatkowy Zakład Bez Ryzyka w wysokości 30 złotych do wykorzystania na jeden z tych meczów. Najpierw bonus powitalny, a teraz także kolejna oferta na któreś z wtorkowych spotkań – Betsson pokazuje, dlaczego warto mieć konto akurat u tego buka!
Odbierz zakład tutaj
Podchodząc do wtorkowego starcia z Atletico, Bayer z pewnością będzie chciał odegrać się Hiszpanom za wyeliminowanie z Ligi Mistrzów dwie kampanie temu. W sezonie 2014/15 Aptekarze i Rojiblancos wymienili się zwycięstwami 1:0 na swoich stadionach i o awansie do ćwierćfinału zadecydowała seria rzutów karnych, które lepiej wykonywali podopieczni Diego Simeone. Dwa lata temu na BayArenie wygraną klubowi z Leverkusen zapewnił Hakan Calhonoglu, który tym razem nie będzie mógł pomóc drużynie, ponieważ piłkarska federacja wykluczyła go z gry na cztery miesiące za grzechy młodości, jakie popełnił, nie grając nawet w zespole Aptekarzy.
O ile Bayer musi radzić sobie bez ofensywnego pomocnika, o tyle Atletico zagra bez dwóch filarów defensywy – Diego Godina i Juanfrana – a także bramkarza Jana Oblaka, który co prawda powoli wraca do treningów, ale nie jest jeszcze w pełni zdrowy, by wystąpić w tak ważnym spotkaniu. Simeone dwa razy otarł się o triumf w Lidze Mistrzów i z pewnością chciałby podnieść ten puchar jako trener Atleti. Biorąc pod uwagę to, że najpewniej pożegna się z klubem po sezonie 2017/18, czasu ma coraz mniej.
Choć dwumecz Bayeru z Atletico oferuje ciekawą historię, to spotkanie Manchesteru City z AS Monaco zwiastuje bramki. Dużo bramek. Od czasu kompromitującej porażki z Evertonem odniesionej miesiąc temu, The Citizens sprawują się naprawdę nieźle, a linia ofensywna klubu z Etihad w końcu odnalazła formę strzelecką. Co prawda na murawie zabraknie niesamowitego nastolatka Gabriela Jesusa, który w meczu z Bournemouth złamał kość śródstopia, jednak w dalszym ciągu takie nazwiska jak Silva, De Bruyne, Sane czy Aguero gwarantują bramki.
Podobnie sytuacja ma się z Monaco, które strzela na potęgę. W całej minionej kampanii zespół Leonardo Jardima wbił w lidze 57 bramek, a teraz, po rozegranych zaledwie 26. kolejkach, ma ich na swoim koncie aż 76! Zabójczą formę odnalazł dziurawiący co chwilę siatkę Falcao, a towarzyszy mu zdolna młodzież w postaci choćby Thomasa Lemara i Bernardo Silvy. Skrzydłowi wykręcają kosmiczne liczby, prezentują niesamowity głód gry i już teraz są warci dziesiątki milionów euro, a jeżeli Monaco dalej będzie tak dobrze grać w Ligue 1 i Lidze Mistrzów, to ich cena będzie tylko rosła.
Chęć zdobywania goli u jednych i u drugich sprawia, że mecz jawi się jako nie tylko wtorkowy hit Ligi Mistrzów, ale także wizytówka tej części rozgrywek. Czy do tego będzie spotkaniem, które pozwoli Ci powiększyć swój portfel? To już zależy od Ciebie!
Włącz się do gry
 
Z 663,1K
Bayern Leverkusen - Atletico Madryt
typ 1
kurs 3,10
Sportingbet
Teoretycznie to większe szanse na odniesienie zwycięstwa w tym pojedynku daje się ekipie z Hiszpani.Jednak w poprzednim sezonie gdy te drużyny spotkały się z sobą w 2 meczu to solidarnie padł wynik 1-0 dla gospodarzy pojedynku.Leverkusen ma młody i bardzo perpekstywiczny zespół i sądze że nawiążą wyrównaną walke a nawet odniesą zwycięstwo.W ostatniej kolejce bundesligi zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając na wyjeżdzie z Ausburg 3-1.Atletico to wiadomo dyscyplina w grze ,obrona opanowana do perfekcji i tak dalej.Atutem dla gości jest też ich trener Diego Simeone.Mimo wszystko to doping własnej bubliczności zdecyduje o wygranej Leverkusen.Sporym osłabieniem dla Atletico jest brak ich kluczowego gracza w obronie z powodu kontuzji Godina
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Co do dzisiejszego spotkania City - Monaco. Za nim granie tutaj po kursie @1.65 nie jest opłacalne. Nie wiem skąd buki to tak naprawdę wzięły. Monaco na pewno nie jest to drużyna do bicia, a Manchester to nie ekipa do regularnego wygrywania. Już zresztą nie raz sam w tym sezonie na nich się przejechałem. Brakuje u nich regularności i stabilizacji,a tego na pewno nie można zarzucić Monaco. Chociaż z drugiej strony nie można porównać Premier League do Ligue 1. Przynajmniej w moim odczuciu to właśnie Monaco jest lepiej zorganizowane na boisku, nie popełniają prostych błędów, a co najważniejsze każdy dobrze wie co ma robić. Takiej maszyny nie ma w City. Guardiola w moim odczuciu nie do końca panuje na tym zespołem. Również jako trener odbił się ze rzeczywistością.
 
bulvers 20

bulvers

Użytkownik
Ja dziś próbuję:
Falcao R; strzeli i jego zespół wygra; Typ: tak -&gt; 15.50
Leverkusen - Atl. Madryt; liczba fauli w meczu; Typ: + 25.5 -&gt; 1.75
W dubelku, w sts&#39;ach ????
Po takich kursach, szczególnie pierwsze zdarzenie - szkoda nie spróbować. Ciężar zdobywania bramek w Monaco rozkłada się na wielu zawodników, ale pewniakiem do gry jest właśnie Falcao, najlepszy strzelec drużyny i egzekutor rzutów karnych. Przy odrobinie szczęścia to może się udać.
Odnośnie drugiego meczu - wysoka stawka meczu i agresywni zawodnicy powinni zrobić swoje. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rui_costa 141

rui_costa

Użytkownik
Bayer 04 Leverkusen - Atletico Madryt

Atletico po odpadnięciu z Copa Del Rey z FC Barceloną rywalizuje teraz na dwóch frontach - La Liga i LM. W fazie grupowej grali już z zespołem z Niemiec, a mianowicie Bayernem Monachium z którym przegrali na wyjeździe 1:0 i u siebie pokonali tym samym stosunkiem bramek. Zajęli pierwsze miejsce w grupie wyprzedzając drugich Bawarczyków i kolejno FK Rostov, PSV. W meczach wyjazdowych oprócz wspomnianej porażki z Bayernem zwyciężyli na Rostovie i PSV również po 1:0. Do dzisiejszego meczu przystąpią po wyjazdowym zwycięstwie z walczącym o utrzymanie Sportingiem Gijon 4:1 i tu trzeba podkreślić znakomitą formę strzelecką Kevina Gameiro, który ustrzelił w tym meczu hat-tricka, jak wspomnieli komentatorzy w tym meczu Kevin dużo trenował wykończenie akcji, zostawał po treningach, przychodził w dni wolne tylko po to żeby wrócić do optymalnej formy strzeleckiej, jak widać zaprocentowało z niewiarygodnym efektem. Dlatego na pewno można spodziewać się w pierwszym składzie Kevina Gameiro, nie wierzę że znowu zobaczymy dwójkę Torres - Griezmann. Atletico przyjeżdża do Leverkusen bez Diego Godina - bardzo ważnej postaci w formacji obronnej, a także Juanfrana, Tiago, Augusto i Cerciego.
W bramce najprawdopodobniej zobaczymy Miquela Angela Moye, po mimo tego że Jan Oblak dostał zielone światło od lekarzy to jednak Diego nie powinien postawić na niego bezpośrednio po kontuzji w tak ważnym meczu.

Przypuszczalny skład: Moya - Filipe Luis, Gimenez, Savić, Vrsaljko - Carrasco, Koke, Gabi, Saul - Gameiro, Griezmann.

Rezerwa: Moreira/Oblak, Lucas, Thomas, Gaitan, Caio Henrique, Correa, Torres.

Bayer Leverkusen przystępuje do tego meczu po wyjazdowej wygranej z Augusburgiem 3:1, wcześniej zwyciężyli na własnym stadionie słabo spisującą się w tej rundzie ekipę Eintrachtu 3:0. W tych dwóch meczach 4 bramki strzelił Chicharito, co dobrze świadczy o ostatniej formie strzeleckiej tego zawodnika. Leverkusen rywalizowało w fazie grupowej z AS Monaco, Tottenhamem i CSKA Moskwa. Na własnym obiekcie zremisowali z Tottenhamem 0:0 i CSKA 2:2 oraz pokonali Monaco 3:0 - jednak tu chciałbym podkreślić, że Monaco mając zapewnione 1 miejsce w grupie nie wyszło pierwszym składem tylko dostali w większości szanse zmiennicy. Na wyjazdach Bayer radził sobie nieźle, pokonał Tottenham 1:0 i zremisował w Monaco i Moskwie po 1:1. Do dzisiejszego meczu przystąpią bez zawieszonego Calhanoglu, co jest ogromnym osłabieniem zespołu, dodatkowo niepewny jest występ kapitana Larsa Bendera, który w weekendowym meczu z Augsburgiem musiał przedwcześnie - bo już w pierwszej połowie, opuścić boisko z powodu urazu, oficjalnie ma problemy z mięśniem i do meczu będzie trenował indywidualnie, a decyzja zostanie podjęta w dniu dzisiejszym. Nie zobaczymy także obrońcy Jonathana Tah, który w tym sezonie zagrał w 16 meczach. To wszystko jeśli chodzi o absencje Bayeru, Roger Schmidt ma kilku dobrych zawodników na jedną pozycje, więc w zależności od przyjętej taktyki będzie musiał decydować między 17 letnim Havertzem a Kevinem Vollandem, za zmagającego się z urazem Larsa Bendera być może wskoczy do składu Aranguiz, a obok Omera Topraka zobaczymy kogoś z dwójki Jedvaj - Dragović.

Przypuszczalny skład: Leno - Wendell,Toprak,Jedvaj/Dragović,Henrichs - Kampl, Bender/Aranguiz - Brandt, Havertz/Volland,Bellarabi - Chicharito.

Rojiblancos ciężko gra się w Niemczech, na 18 meczów zwyciężyli tylko 5 razy, 3 remisowali i odnieśli 10 porażek, przy bilansie bramek 17-26. W Lidze Mistrzów rywalizowali 6 razy, 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki, przy bilansie 4-7. Niestety nie wróży to dobrze dla Atletico, jednak zespoły te rywalizowały ze sobą w fazie pucharowej LM w 2015 roku i górą po rzutach karnych była ekipa Simeone, która przegrała na BayArena 1:0 po czym u siebie zwyciężyła takim samym rezultatem i doprowadziła do rzutów karnych w których okazała się lepsza - 3:2.

Jednakże bilans dwumeczów Atletico w fazach pucharowych z niemieckimi zespołami prezentuje się okazale, wyeliminowali w 2016 roku w LM - Bayern, w 2015 w LM - wspomniany Bayer, w 2012 w LE - Hannover, w 2008 w LM - Schalke, w 1999 w Pucharze Uefa - Wolfsburg.

Gorzej w tej statystyce prezentuje się ekipa z BayArena, ponieważ na 8 dwumeczów z hiszpańskimi zespołami górą byli tylko 2 razy. Obecnie zanotowali 6 kolejnych rozczarowań, na co składa się odpadnięcie w 2016 z LE z Villareal, 2015 wspomniane Atletico, 2012 LM - Barcelona, 2011 LE - Villareal, 2007 Puchar Uefa - Osasuna, 1998 LM - Real Madryt.

Dodatkowo trzeba wspomnieć, że w ostatnim meczu między tymi drużynami doszło do wymiany słownej pomiędzy Rogerem Schmidtem i Germanem Burgosem w którą włączył się Diego Simeone, kłótnia przeniosła się także na konferencje prasową, a wszystko było spowodowane komentowaniem pracy sędziego przez asystenta Diego.

Moim zdaniem w tym meczu nie ma jednoznacznego faworyta, Bayer potrafi zaskoczyć na własnym stadionie, a Atletico potrafi rozegrać bardzo dobry mecz nawet w tym sezonie pełnym niepowodzeń. Atletico rywalizuje na dwóch szczeblach, w lidze o mistrzostwie raczej już może pomarzyć, gdyż przewaga Realu jest dosyć spora a mają oni jeszcze zaległe mecze do rozegrania, dlatego wydaje mi się że skupią swoją uwagę na dobrych występach w LM, porażka - szczególnie z Bayerem, nie byłaby dobrze przyjęta przez zarząd i kibiców. Obie drużyny mają w drużynie dobrych strzelców, w formie jest Chicharito, a ostatnio wstrzelił się Gameiro, dodatkowo jest Bellarabi i Griezmann, będą szachy ale będą też bramki, Atletico to już nie jest żelazna defensywa jak to miało miejsce w zeszłych sezonach - tracą bramki w lidze ze średniakami, Bayerowi ostatnio 3 bramki na własnym stadionie wbiło Gladbach. Idę w tym meczu w stronę Atletico, a także w over bramkowy, który w przeciwieństwie do tego jak mamy ustawione kursy powinniśmy zobaczyć.

W całorocznym:
Atletico HA 0.0 - 1,85 ✅
Over 2,5 - 2,40 ✅✅
Strzelec bramki Kevin Gameiro - 2,9 ✅✅✅


Edit: Świetne mecze, świetna multiliga, coś niesamowitego, dawno nie było tak rewelacyjnych meczów w LM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie,
Czy nie zastanawiają Was kursy wystawione przez buków na City? Z całym szacunkiem do nich ale... co nieco zdarza im się wiedzieć ???? Ja się z tymi kursami w 100% zgadzam.
Btw, obym się mylił, bo... jestem fanem United;)
Monaco w ostatnich 6 wyjazdowych meczach (2017 r.) stracili łącznie 9 bramek.
City, jakie by ch*jowe nie było, grać potrafi. Ma kim strzelać bramki...
I teraz najważniejsze w moim mniemaniu- Monaco u siebie będzie zapewne grać ofensywnie żeby tylko awansować. City to wie. Co zatem zrobi City? Będzie próbowało wbić Francuzom kilka bramek żeby w razie potknięcia na wyjeździe nie odpaść z LM.
Mój najpewniejszy typ to (do taśmy) +1,5 gola City w meczu (@1.53 w bet365).
Zestawiłem to, nawiasem mówiąc, z tym że Leicester nie przegra więcej niż jedną bramką z Sevillą (@1.77). W Leicester od początku wiedzieli, że nie ugrają w lidze nic, z czego mogliby być dumni. Liga Mistrzów to dla nich priorytet i liczę na kolejny mecz życia w ich wykonaniu.
AKO: @2.7
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Panowie,
Czy nie zastanawiają Was kursy wystawione przez buków na City? Z całym szacunkiem do nich ale... co nieco zdarza im się wiedzieć ???? Ja się z tymi kursami w 100% zgadzam.
Btw, obym się mylił, bo... jestem fanem United;)
Monaco w ostatnich 6 wyjazdowych meczach (2017 r.) stracili łącznie 9 bramek.
City, jakie by ch*jowe nie było, grać potrafi. Ma kim strzelać bramki...
I teraz najważniejsze w moim mniemaniu- Monaco u siebie będzie zapewne grać ofensywnie żeby tylko awansować. City to wie. Co zatem zrobi City? Będzie próbowało wbić Francuzom kilka bramek żeby w razie potknięcia na wyjeździe nie odpaść z LM.
Mój najpewniejszy typ to (do taśmy) +1,5 gola City w meczu (@1.53 w bet365).
Zestawiłem to, nawiasem mówiąc, z tym że Leicester nie przegra więcej niż jedną bramką z Sevillą (@1.77). W Leicester od początku wiedzieli, że nie ugrają w lidze nic, z czego mogliby być dumni. Liga Mistrzów to dla nich priorytet i liczę na kolejny mecz życia w ich wykonaniu.
AKO: @2.7
Geniusz ???? ???? ????
City wygra, bo wie ze Monaco u siebie ich pojedzie. Jakby tego nie wiedzieli to w sumie po co mają wygrywać. City wybrało taką taktykę, że wbiją Monaco kilka goli u siebie. W sumie całkiem dobry wybór ???? ????
Szkoda, że Barcelona nie wybrała takiej taktyki na wyjeździe (ach ten Enrique) ????
Pomijam fakt, ze jak ktos spodziewa sie strzelanki na wyjezdzie to u siebie taktyką powinno byc nie stracenie bramki...
No i na dobitke Leicester po niskim kursie...
Czy to jest prowokacja?!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester City - AS Monaco
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,90
Bukmacher:

Analiza:

Przed nami kolejne emocje związane z ligą mistrzów. Monaco jest jednym z czarnych koni w tej edycji, grają kapitalną piłkę no i oczywiście nikt na nich nie stawiał przed meczami grupowymi. Dziś stają na przeciw &quot;Szejkom&quot; z City.

Na początku napiszę o osłabieniach obu ekip:

Manchester City - G. Jesus (kapitalne wejście do drużyny, od razu zajął miejsce w pierwszej jedenastce w miejsce S. Aguero i niestety nie zagra do końca sezonu), I. Gundogan, V. Kompany i prawdopodobnie nie zobaczymy G. Clichy i A. Kolarov

Monaco - Jemerson, G. Boschilia

City jeśli chce awansować dalej musi u siebie wygrać, obie ekipy są w dobrej formie, wydaje sie nawet, że Monaco jest w lepszej formie ale ja napisze to samo co w meczu Real-Napoli.. nie wiadomo czy Monaco sobie poradzi z City, bo mimo wszystko prócz meczów z PSG, Lyonem za bardzo nie ma we Francji mocnych drużyn i to właśnie dziś, ujrzymy na co stać Monaco. Jeśli dziś Monaco strzeli gola to już będzie to dobrą zaliczką przed rewanżem.
Gospodarze mają w swoim składzie super gwiazdy światowego futbolu i myślę, że dziś wygrają u siebie - Aguero, Sterlin, Silva, Nolito czy De Bryune są w s tanie sami wygrać takie mecze.

Liczę na otwarte widowisko z paroma bramkami, lecz to City wygra ten mecz.

Powodzenia.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Czytając powyższe typy już pewnie wiele nie wniosę, ale zgadzam się, że kursy na City są przewartościowane.

Spotkanie: City - Monaco
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 2,59


Trudno o obiektywne porównanie zespołów z różnych lig, jednak spróbujmy bo kursy na City już na pierwszy rzut oka wydają się bardzo dziwne. Chyba głównym argumentem jest wyższość ligi angielskiej nad innymi. Na papierze tak, jednak co roku rzeczywistość brutalnie weryfikuje to przekonanie. Zespoły z wysp zwyczajnie nie radzą sobie w pucharach. Nie inaczej jest w tym sezonie. Jeśli nie City właśnie to w ćwierćfinałach nie zobaczymy nikogo w tym roku.
Monaco nie miało w tym sezonie wielu rywali na porównywalnym poziomie do City, ale we wszyskich poradzili sobie znakomicie.
2x wygrana z Tottenhamem, wygrana i remis z PSG.
City jak dotąd na 8 meczów z czołówką ligi angielskiej (obecne top 7) zanowowała tylko 2 zwycięstwa (z United i Arsenalem), 2 remisy i 4 porażki. Oddać im trzeb, że w grupie pokonali Barcelonę, jednak wciąż 1,60 na gospodarzy to za mało. Uważam, że spotkają się dzisiaj dwa równorzędne zespoły i jedynym atutem przemawiających za City jest ich stadion, stąd X2.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Porto-Juventus
Typ: Juventus wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk

Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Porto na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Turyńskiego Juventusu, goście moim jak i bukmacherów zdaniem sa faworytem do zanotowania awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek , myślę że mogą powalczyć na spokojnie już w pierwszym spotkaniu wyjazdowym bowiem są zespołem zdecydowanie mocniejszym , Porto nawet na swoim stadionie radzi sobie raczej srednio , co prawda wygrywają,ale ich rywale są zespołami zazwyczaj przeciętnymi , Porto wyszło z grupy najsłabszej moim zdaniem z Club Brugge, Leicesterem oraz Kopenhagą , gospodarze zajęli 2 pozycję , zdobywając w meczach łacznie 11 punktów . Juventus natomiast wygrał pewnie swoją grupę z 14 oczkami , notując 4 wygrane oraz tylko 2 podziały punktów , zdecydowanie lepiej wyszedł na spotkaniach wyjazdowych w którym zdobył komplety zwycięstw , w kazdym spotkaniu grał pewnie i był zespołem lepszym, moim zdaniem w tym spotkaniu gospodarze moim zdaniem nie mają za wielkich szans goście są poukładanym zespołem i według mnie spokojnie awansują do kolejnej rundy tych rozgrywek , stawiam na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji i mocno przybliżą się do gry w kolejnej rundzie, a Porto według mnie awansowało z wielkim fartem bowiem chyba z żadnej innej grupy nie miało by szans na awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom