>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [21-22 luty 2017]

Status
Zamknięty.
@ 199

@2.00

Użytkownik
Zestawiłem to, nawiasem mówiąc, z tym że Leicester nie przegra więcej niż jedną bramką z Sevillą (@1.77). W Leicester od początku wiedzieli, że nie ugrają w lidze nic, z czego mogliby być dumni. Liga Mistrzów to dla nich priorytet i liczę na kolejny mecz życia w ich wykonaniu.

AKO: @2.7
Leicester się totalnie posypało, ich taktyka na bieżący sezon to totalna klapa; skupili się na fazie grupowej LM, a teraz obudzili się z ze snu, a na dodatek z ręką w &quot;ligowym nocniku&quot;. Obecnie ich jedynym priorytetem jest utrzymania w Premier League, bo z meczu na mecz stają się coraz większym kandydatem do spadku.
Sevilla z drugiej strony, pod wodzą Sampaoliego to czarny koń LM. Drużyna gra świetny futbol i w lidze łeb w łeb z Barcą gonią Real. Dodatkowo argentyński geniusz, niczym Ancelotti, zna się na rozgrywkach pucharowych; wystarczy przypomnieć zwycięstwo Chile w Copa America, zatrzymując w finale Messiego. Na koniec trzeba wspomnieć, że Sevilla to drużyna własnego boiska, gdzie ograli między innymi Real, przerywając tym samym ich 40-o meczową passę bez porażki. Jedyną ekipą która wygrała na Sanchez Pizjuan była Barcelona. Bilans 9-1-1. O ile mnie pamięć nie myli, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wygrał tam też tylko Juventus.
Powodzenia Lisy; dwu bramkowa porażka to będzie najmniejszy wymiar kary.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Uważam, że spotkają się dzisiaj dwa równorzędne zespoły i jedynym atutem przemawiających za City jest ich stadion, stąd X2
Monaco, Monaco i Monaco! W lidze idzie im dobrze, ale pragnę przypomnieć, że z Aspirynami polegli gładko 0-3, a Obywatele to tak czy siak inna półka niż Leverkusen. Poza tym drużyny Pepa Guardioli radzą sobie z atakiem pozycyjnym jak mało kto. Przewiduję dziś gładki zwycięstwo Manchesteru.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Sevilla - Leicester
Awans lisów @3.50 Bet365
Od czego by tu zacząć, widzę większość oczekuje tu pogromu ze strony sevilli tylko dlaczego ? Bo lester prawie na spadku? Bo ciagle w kryzysie? Ludzie to ciagle mistrz Anglii, co z tego ze w BPL już przestali się liczyć, Ranieri dobrze o tym wiedział ze tak to będzie wyglądać, spójrzcie na to ze grupę wygrali bez żadnych problemów ostatni mecz odpuścili bo i tak mieli już zapewnione 1 miejsce. Ranieri rzekł po tym wspaniałym sezonie ze prędzej UFO wyląduje w Londynie aniżeli obronią tytuł. Wygrali najlepsza ligę czego chcieć więcej dla takiego klubu , teraz nawet kosztem spadku mogą zawojować przynajmniej o ligę mistrzów a sevilla to przecież wymarzony rywal ... nigdy nie natrafi im się już taka okazja wiec widzę tu Poprostu odpuszczenie ligi i gryzienie trawy na ligę mistrzów . Sevilla trzecie miejsce ostatnio dwa zwycięstwa ale z kim oni tam grają ? Eibar ? Las palmas? Spoko, ogólnie maja fajny sezon ale to dlatego ze Atletico nie gra w tym sezonie na najwyższych swoich obrotach to się złapią póki co na top 3 ale zreszta co to zmieni jak co roku w tej lidze mistrza znamy od początku sezonu . Suma sumarum , lester w lidze dno na ligę mistrzów się zepna, sevilla w lidze spoko ale to liga mistrzów ich zweryfikuje. Lisy takiej szansy już nie dostaną nigdy i przyjadą do hiszpani jako mistrz Anglii, myśle ze taki kursik to fajne value
 
M 239

mikki

Użytkownik
Monaco, Monaco i Monaco! W lidze idzie im dobrze, ale pragnę przypomnieć, że z Aspirynami polegli gładko 0-3, a Obywatele to tak czy siak inna półka niż Leverkusen. Poza tym drużyny Pepa Guardioli radzą sobie z atakiem pozycyjnym jak mało kto. Przewiduję dziś gładki zwycięstwo Manchesteru.
Patrz na ten mecz z przymrużeniem oka. Spotkanie z Bayerem było ostatnim w grupie i nie miało już żadnego znaczenia dla układu tabeli, za to w weekend Monaco miało dość ważny wyjazd z Bordeaux (wygrali 4:0).
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Sevilla - Leicester
Awans lisów @3.50 Bet365
Od czego by tu zacząć, widzę większość oczekuje tu pogromu ze strony sevilli tylko dlaczego ? Bo lester prawie na spadku? Bo ciagle w kryzysie? Ludzie to ciagle mistrz Anglii, co z tego ze w BPL już przestali się liczyć, Ranieri dobrze o tym wiedział ze tak to będzie wyglądać, spójrzcie na to ze grupę wygrali bez żadnych problemów ostatni mecz odpuścili bo i tak mieli już zapewnione 1 miejsce. Ranieri rzekł po tym wspaniałym sezonie ze prędzej UFO wyląduje w Londynie aniżeli obronią tytuł. Wygrali najlepsza ligę czego chcieć więcej dla takiego klubu , teraz nawet kosztem spadku mogą zawojować przynajmniej o ligę mistrzów a sevilla to przecież wymarzony rywal ... nigdy nie natrafi im się już taka okazja wiec widzę tu Poprostu odpuszczenie ligi i gryzienie trawy na ligę mistrzów . Sevilla trzecie miejsce ostatnio dwa zwycięstwa ale z kim oni tam grają ? Eibar ? Las palmas? Spoko, ogólnie maja fajny sezon ale to dlatego ze Atletico nie gra w tym sezonie na najwyższych swoich obrotach to się złapią póki co na top 3 ale zreszta co to zmieni jak co roku w tej lidze mistrza znamy od początku sezonu . Suma sumarum , lester w lidze dno na ligę mistrzów się zepna, sevilla w lidze spoko ale to liga mistrzów ich zweryfikuje. Lisy takiej szansy już nie dostaną nigdy i przyjadą do hiszpani jako mistrz Anglii, myśle ze taki kursik to fajne value
Gadasz takie głupoty, że aż nie szkoda mi jest twojej kasy. Co im to daje, że w zeszłym sezonie sięgnęli po mistrza, no co?? Nic, bo grają kupę. A to, że powalczą o ćwierćfinał LM kosztem spadku to jest jakiś kiepski dowcip.
Polecam jeszcze raz przeczytać mój post i zacząć oglądać ligę hiszpańską, bo ewidentnie jesteś jednym z tych psychofanów ligi angielskiej, którzy mówią o wyższości Premier League nad La Liga, a ich oglądanie meczów w Hiszpanii ogranicza się do Gran Derbi. Nie tędy droga chłopie.
Shake // Bo Premier League &gt; La Liga ale z resztą się zgadzam ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Porto - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.35
buk: bet365
Wynik:​


Przed tym spotkaniem obie drużyny są w świetnej formie aby ze sobą rywalizować o awans do następnej rundy. Jednak w tym spotkaniu skłonie się do zagrania w kierunku gości. Ekipa Starej Damy nie miała większych problemów z zajęciem pierwszego miejsca w swojej grupie. Drużyna Massimiliano Allegriego celuje w powtórzenie wyniku z sezonu 14/15 kiedy zespół doszedł do finału Champions League gdzie przegrał z Barceloną. Teraz przy sile ataku takich zawodników jak Dybala czy Higuain, obornie Buffona, Chiellini, Bonucci jest to możliwe. Juventus jest na pewno poziom wyżej niż jego przeciwnik, a wygrana na wyjeździe jest dla nich priorytetem. Porto nie przegrało żadnego z ostatnich sześciu spotkań domowych przeciwko zespołom z Włoch (3 zwycięstwa, trzy remisy). i nie zapominajmy, że są to tylko statystyki. Gospodarze w obecnej formie świetnie wyglądają i na pewno stawią czoła swojemu rywalowi. Jednak jak wspomniałem to Juve jest tu faworytem i mam nadzieje, że udowodnią to na boisku.

20:45 Sevilla - Leicester
Typ: 2 DNB
Kurs: 6.55
buk: betsson
Wynik:

Typ: 2X
Kurs: 3.10
buk: betsson
Wynik:​


Kursy na Sevillę tak spadły nisko, że niema sensu ich nawet pobierać. Dlatego zagram niespodziankę i pójdę w stronę Lisów. Goście w tym sezonie zawodzą na całej linii, ale zawodzą tylko w lidze. Chce przypomnieć, że Leicester w fazie grupowej od samego początku radził sobie bardzo dobrze i dość szybko zapewnił sobie awans. Może i grupa nie była silna, ale w tych rozgrywkach żadnego z rywali nie można lekceważyć. Dużo się pisze o tym, że Lisy odpuszczą LM i skupiają się teraz tylko na utrzymaniu. Myślę, że jest to nieprawda bo gdyby tak było, Lisy miałby w dupie całą fazę grupową i nie było by ich tu teraz. Czy stać ich na wygraną z Sevillą?. Jestem zdania, że tak, a przynajmniej na wywiezienie remisu, stąd też moje typy. Sevilla jest mocną ekipą u siebie, i mając jeszcze za sobą rzeszę kibiców, która sprawia piekło na stadionie będzie ciężko ich pokonać. Drużyna prowadzona o tego sezonu przez Jorge Sampaoliego dobrze spisuje się także w lidze gdzie zajmuje obecnie trzecie miejsce i ma jeszcze realne szanse by powalczyć nawet o mistrzostwo. Sprawdziły się transfery do zespołu i wizja nowego trenera, pod jego wodzą Sevilla gra ofensywny, ładny dla oka futbol. Najbardziej martwi mnie gra na wyjazdach ekipy Lisów. Goście słabo spisują się na wyjazdach, a ich gra momentami wygląda tragicznie. Może jedni z was nazwą mnie głupcem, że pomimo tak słabych statystyk Lisów dalej brnę w ich kierunku. Liga Mistrzów jest nieobliczalna i pokazało to już wiele spotkań. To, że goście słabo spisują się w lidze, wcale nie muszą przenieść tej samej gry do europejskich pucharów, jutro liczę na niespodziankę, a nawet na sensację, bo Sevilla również miewa słabsze dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
@ 199

@2.00

Użytkownik
Dużo się pisze o tym, że Lisy odpuszczą LM i skupiają się teraz tylko na utrzymaniu. Myślę, że jest to nieprawda bo gdyby tak było, Lisy miałby w dupie całą fazę grupową i nie było by ich tu teraz.
Właśnie to próbuję wytłumaczyć. Wiele osób zapomina, że od fazy grupowej minęło dużo czasu i sytuacja Leicester uległa zmianie. Skupili się na LM (skuszeni dodatkowo słabą grupą), bo nie sądzili, że aż tak wpłynie to na ich grę w lidze. Nagle okazało się, że to był błąd i teraz pora na walkę o utrzymanie, a nie jakieś cudy w LM, gdzie nic nie ugrają, poza prestiżem, który wybuchnie jak balonik, gdy spadną do Championship. Nie przeinaczajcie też słów Ranieriego, który istotnie stwierdził, że nie ma kompletnie żadnych szans na obronienie tytułu, ale to nie oznaczało, że zaliczą taki spadek, że będą walczyć o utrzymanie. Wniosek: zapomnijcie o poprzednim sezonie, bo sam Włoch zaczyna się pocić.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
City - Monaco x2 2.00
Owszem każdy może mieć swoje zdanie. Jednak dla mnie tutaj granie w stronę City po @ 1.60 mija się z celem. Śmieszny kurs i tyle. Patrząc na dyspozycję City w tym sezonie. Grają trzeba przyznać, że bardzo nierówno. Warto przypomnieć chociażby ich grę z Celticem w fazie grupowej Ligi Mistrzów. I to jest dowód, że zawodza zarówno w PL jak i LM. Owszem na pewno Pep rzuci wszystkie siły na ten mecz, ale co z tego. Jak odnosze wrazenie, że są zdecydowanie słabszym zespołem od Monaco, które jest przede wszystki zorganizowane w swojej grze. Zapowiada się overowy mecz, ale nie sądze, że Monaco to przegra
Shake// Dodaj buka
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Sporo już zostało napisane więc bez zbędnego rozpisywania się:

Bayer - Atletico

Normalnie grałbym tutaj coś w stylu undera 2.5 Taktyka Simeone jest jasna na wyjazdowych spotkaniach w LM i to nie ulega wątpliwości. Niestety obrona bez Juanfrana i Godina jest słabsza ale nie wiem o ile. Niby Bayer gra bez motoru napędowego - &quot;Cialalulu&quot; ale to wciąż no bet dla mnie.

Man. City - Monaco​


Zgadzam się, że gra w stronę City jest niewarta świeczki. Zabraknie Jesusa, którego przyjście rozbudziło gospodarzy. To czy Aguero i reszta podołają zadaniu to zgadywanka. Na Bournemouth może wystarczyć ale Monaco to zupełnie inny poziom. X2 to moim zdaniem najsensowniejsza propozycja na to spotkanie.

Monako lub remis @2.30 bet365⛔ przykra sprawa ;/

Sevilla - Leicester​


Spotkanie Dawida z Goliatem. Wydaje mi się, ze gra w LM to jedyne co trzyma włodarzy Lester przed zwolnieniem Ranieriego. Niby się dostali do play offów ale konkurując z Kopenhagą i Brugge to nie jest jakiś niesamowity wyczyn. Lisy grają brzydko, grają nudno, grają nieskutecznie. Wyniki mówią same za siebie. Nawet w meczach kluczowych, o 6 punktów, krytycznych z perspektywy utrzymania grają padakę(patrz ostatnie starcie ze Swansea). Sevilla ma całkiem przyjemny terminarz więc spodziewam się rzucenia sporej ilości sił i wyjaśnienia dwumeczu w pierwszym spotkaniu.

Sevilla -1.5 @2.025 bet365
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
100% TRAFIONE

Pora na typy na dzisiaj, pora cos pomyslec innego niz masowka na x2 x 1 itp
Bayer- Atletico
moj typ więcej rzutów rożnych bayer bet 365 - 1.83 +++
SIADŁO
jeżeli wynik bedzie oscylował koło 0:0 znając mimo osłabienia w obronie atletico z dobrej gry obronnej napewno stroną która będzie chciała wywieżć dobry wynik u siebie będzie bayer to też przewiduje więcej rzutów rożnych bayer l.
M. City -Monaco
idę tutaj w kartki City - powyżej 1.5 kartki bet 365 - 1.83 ++
SIADŁO
Liga angielska słynie z ostrej i twardej gry. Monaco dobry atak , będą chcieli coś strzelić przed rewanżem u siebie to też City może wyłapać przynajmniej 2 kartki.
----
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 30

dadycool

Użytkownik
Nikt z Was nie poruszył tematu City Monaco pod kątem ogrania na takim poziomie. City jak wiadomo gra tu co rok i praktycznie każdy zawodnik miał do czynienia z LM na poziomie pucharowym nie grupowym. Monaco znowu wręcz przeciwnie. Mają nowy skład bardzo młody i w ogóle nie ograny na poziomie play off LM. Każdy kto śledzi piłkę nożną wie jakie to jest ważne. Nawet taka Legia ograna na poziomie europejskich pucharów w kwalifikacjach LM wiedziała jak i co grać kiedy się zabunkrowac a kiedy atakować itd mimo słabej formy. Ogólnie pije do tego że nie wierzę mimo że może są w formie i są dobrzy bo też tak uważam że będą wiedzieli od początku do konca jak grać z takim bywalcem LM jak City. Na moje City u siebie traci gole i to bardzo często nawet z ekipami typu Burney. A Monaco ich dużo strzela także ja to widzę że tu najlepiej zagrać BTS oraz wygra City i BTS. City wie jak takie mecze rozgrywać a Monaco będzie grać trochę na miękkich nogach moim zdaniem. Jedna bramkę strzela ale i tak przegraja. Myślę że wynik 2:1, 3:1 się pojawi na tablicy wyników. Trochę podobnie jak Real Napoli moim zdaniem. Niby Napoli w super formie są strzelili pierwszego gola ale nie wiedzieli jak się zachować i stracili 3
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nikt z Was nie poruszył tematu City Monaco pod kątem ogrania na takim poziomie. City jak wiadomo gra tu co rok i praktycznie każdy zawodnik miał do czynienia z LM na poziomie pucharowym nie grupowym. Monaco znowu wręcz przeciwnie. Mają nowy skład bardzo młody i w ogóle nie ograny na poziomie play off LM. Każdy kto śledzi piłkę nożną wie jakie to jest ważne. Nawet taka Legia ograna na poziomie europejskich pucharów w kwalifikacjach LM wiedziała jak i co grać kiedy się zabunkrowac a kiedy atakować itd mimo słabej formy. Ogólnie pije do tego że nie wierzę mimo że może są w formie i są dobrzy bo też tak uważam że będą wiedzieli od początku do konca jak grać z takim bywalcem LM jak City. Na moje City u siebie traci gole i to bardzo często nawet z ekipami typu Burney. A Monaco ich dużo strzela także ja to widzę że tu najlepiej zagrać BTS oraz wygra City i BTS. City wie jak takie mecze rozgrywać a Monaco będzie grać trochę na miękkich nogach moim zdaniem. Jedna bramkę strzela ale i tak przegraja. Myślę że wynik 2:1, 3:1 się pojawi na tablicy wyników. Trochę podobnie jak Real Napoli moim zdaniem. Niby Napoli w super formie są strzelili pierwszego gola ale nie wiedzieli jak się zachować i stracili 3
Dwa lata temu nikt w Monaco nie wierzył i stało się to:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2015/matches/round=2000549/match=2014405/index.html

Co można podpatrzeć w temacie forumowym:
https://forum.bukmacherskie.com/f44/1-8-finalu-ligi-mistrzow-24-25-02-2015-a-118383.html

Wszystkie typy na Arsenal, jeden bodajże w stronę Monaco, a konkretniej tego, że strzelą bramkę. Od tego czasu, a szczególnie w tym sezonie Monaco gra fajną piłkę, w City zabraknie Jesusa, więc ja całkowicie rozumiem, że ludzie nauczeni doświadczeniem i kierujący się obecną formą grają w stronę Monaco. Dla mnie szykuje się overowy mecz, może spróbuję coś zagrać w kierunku overa 2,5, czy 3,5 nawet, ale pewnie delikatnie jak coś ;)
 
S 129,4K

styrbjorn

Użytkownik
Nie wiem po co ta dyskusja odnośnie siły lig, chyba niewiele sensownego z niej wyniki. Wiem natomiast, że Bayer jest słaby/przeciętny jak na poziom fazy pucharowej ligi mistrzów. W lidze prezentują się, cytując klasyka, tak średnio bym powiedział, tak średnio. Zakładam, że rzucą wszystko co mają dzisiaj (czyli nie tak dużo ze względu na zawieszenie Calhanoglu), bo tylko dobry wynik u siebie może dać im nadzieję. Jeśli faktycznie w środku obrony Cholo wystawi Savicia i JMG to szanse na gola dla Bayeru wrastają. Savic nie jest ostatnio zbyt pewny, gra mocno w kratkę. Gimenez też nie jest najrówniej grającym zawodnikiem, a dodatkowo ostatnio nie grał ze względu na uraz.
Atletico natomiast jest w stanie spokojnie to wygrać, bo są zwyczajnie lepsi. Co prawda Gameiro, mimo hat tricka w ostatniej kolejce, nie przekonuje mnie w tym sezonie to jednak siła ofensywna Los Colchoneros jest spora. Griezmann, Torres i nawet Gameiro są w coraz lepszej formie. Carrasco jest bardzoi nieprzewidywalny, może stworzyć wiele zagrożenia pod bramką Bayeru. Pomoc w dobrej formie (no moze poza Saulem), z ławki ma kto coś wnieść do gry (Correa, Torres, Gaitan).
Podsumowujac:
BTS 1,90 bet365 ✅
Atleti i over 2,5 4,50 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Meczyki za niespełna godzinkę, więc rzucam szybko typ, który ma spore szanse na powodzenie. Mecz City-Monaco, sędziuje pan Mateu Lahoz, Stadion W Manchesterze, więc gospodarze z pewnością będą za wszelką cenę chcieli wypracować jakąś przewagę przed rewanżem. Jasna sprawa, że celują w zero z tyłu. I tutaj pojawia się mój typ. Dziś na prawej obronie City zagra Fernandinho. Człowiek środka pola został desygnowany w podstawowym składzie w defensywie i to jeszcze na boku. Nie pamiętam kiedy ostatnio Brazylijczyk grał na tej pozycji. Z pewnością piłkarze z Księstwa będą atakować właśnie stroną &quot;Ferdka&quot; i nie wierzę, że będzie on ostoją w obronie Obywateli. Szybki Mbappe z pewnością kilka razy rzuci rękawicę prawemu obrońcy, który prędzej czy później będzie musiał uciec się do faulu taktycznego lub bardziej agresywnego.
Fernandinho kartka --&gt; TAK Unibet 3.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Manchester City - Monaco

Mecz, o którym zostało napisane bardzo dużo. Z jednej strony City pod wodzą Guardioli, które po świetnym starcie sezonu wyraźnie spuściło z tonu i w ostatnich tygodniach nie wyglądają zbyt rewelacyjnie. Owszem wygrywają ale ta gra jest bardzo szarpana i trudno powiedzieć, czego się spodziewać. Osobiście myślę, że na taki mecz jak dzisiaj City zepnie się i zagra na 200%, Pep już odpowiednio ich zmotywuje. Aguero odzyskał miejsce w pierwszej jedenastce głównie dzięki kontuzji Gabriela Jesusa. Moim zdaniem City na tym skorzysta, wszak Aguero to przecież legenda klubu i dziwi mnie trochę traktowanie go w ten sposób. Niemniej jednak w obliczu urazu Brazylijczyka to właśnie Kun jest pewniakiem do gry i tak już pewnie pozostanie do końca sezonu. Argentyńczyk wspomagany przez szybkich skrzydłowych Sterlinga i Sane oraz kreatorów gry Silvę i De Bruyne mogą zrobić dziś wiele wiatru na City of Manchester Stadium.
Z drugiej strony mamy ekipę Monaco, która naprawdę mi imponuje. Spodziewałem się, że po tym jak prezes rozwiódł się z żoną i przestał pompować ciężkie pieniądze takie jak wcześniej (kilkudziesięcio-milionowe kwoty płacone choćby za Falcao, Jamesa Rodrigueza czy Joao Moutinho) Monaco ponownie stanie się francuskim średniakiem. Do tego Leonardo Jardim, który wcześniej nie był dla mnie jakimś mega trenerem. A tu proszę, stworzył ekipę z grajków, którzy w większości np. dla mnie byli noname&#39;ami. Oczywiście niektóre nazwiska się znało/kojarzyło z innych ekip ale nie spodziewałem się, że stworzy tak świetnie działającą maszynę, która zdetronizuje PSG. Oczywiście to się jeszcze nie stało ale są na najlepszej drodze aby to zrobić i tego im życzę. Do tego ich mega ofensywny styl gry naprawdę może imponować - po 26 kolejkach ich bilans bramkowy wynosi 76:24, a więc łącznie w ich meczach padło już 100 goli. Moim zdaniem bilans naprawdę imponujący i liczę, że dzisiaj ich gra również będzie &quot;wesoła&quot;. Oczywiście to jest LM, faza pucharowa gdzie trzeba kalkulować kiedy zaatakować, a kiedy się cofnąć i bronić. Niemniej jednak wydaje mi się, że dziś zobaczymy otwarte spotkanie. City musi wykręcić tu jak najlepszy wynik bo wiadomo, że w rewanżu będzie im o wiele trudniej wywieźć korzystny wynik. Ja tu się spodziewam kilku goli, przynajmniej po jednym w każdej połowie dlatego mój typ na to spotkanie to:

Gol w obu połowach @ 1,53 ✅
Unibet
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Manchester City - Monaco Powyżej 2,5 i BTS @2,0✅
Bayer - Atletico BTS @1,95 ✅

Kursy z Bet365

Mam nadziej, że oba mecze będą otwarte jeśli chodzi o bramki. Monaco może nie jest faworytem tego spotkania, ale właśnie to może być dla nich plus. Brak większej presji, a co za tym idzie gra na większym luzie.

Myślę że Leverkusen wykorzysta braki Atletico w obronie, a co za tym idzie drużyna z Madrytu będzie chciała strzelić przynajmniej jedną bramkę przed meczem u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 30

dadycool

Użytkownik
Nikt z Was nie poruszył tematu City Monaco pod kątem ogrania na takim poziomie. City jak wiadomo gra tu co rok i praktycznie każdy zawodnik miał do czynienia z LM na poziomie pucharowym nie grupowym. Monaco znowu wręcz przeciwnie. Mają nowy skład bardzo młody i w ogóle nie ograny na poziomie play off LM. Każdy kto śledzi piłkę nożną wie jakie to jest ważne. Nawet taka Legia ograna na poziomie europejskich pucharów w kwalifikacjach LM wiedziała jak i co grać kiedy się zabunkrowac a kiedy atakować itd mimo słabej formy. Ogólnie pije do tego że nie wierzę mimo że może są w formie i są dobrzy bo też tak uważam że będą wiedzieli od początku do konca jak grać z takim bywalcem LM jak City. Na moje City u siebie traci gole i to bardzo często nawet z ekipami typu Burney. A Monaco ich dużo strzela także ja to widzę że tu najlepiej zagrać BTS oraz wygra City i BTS. City wie jak takie mecze rozgrywać a Monaco będzie grać trochę na miękkich nogach moim zdaniem. Jedna bramkę strzela ale i tak przegraja. Myślę że wynik 2:1, 3:1 się pojawi na tablicy wyników. Trochę podobnie jak Real Napoli moim zdaniem. Niby Napoli w super formie są strzelili pierwszego gola ale nie wiedzieli jak się zachować i stracili 3
Tak jak myslalem. Monaco zabrakło doświadczenia. Najzwyczajniej w świecie. Wygrywali 2:1 potem 3:2 i zamiast grac po autach klepac piłkę czy co kolwiek innego byle utrzymać wyniki lub stracić najwyżej jedną bramkę to dalej grali cios za cios i wyjeżdżają zamiast z genialnym wynikiem raczej średnim lub nawet złym. Ale w rewanżu nie są bez szans na awans
Ale bety na ✅✅✅✅✅
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Sytuacja jak w poprzednim tygodniu sie szykuje ???
We wtorek brak BTTS a w środę festiwale bramkowe.
Dzisiaj festiwale bramkowe jutro brak BTTS-u ?
Całkiem prawdopodobne że tak.
Sevilla - Leicester
Niektórzy mówią że Leicester szykuje się na LM dltego słabo idzie im w Premiership. Bądźmy poważni , szykuja się na LM od grudnia i nie moga nic ugrać w Premiership ?
Ten zespół jest bez formy , ma problem ze zdobywaniem bramek i nie ma żadnych argumentów by chociaż zremisować w Sevilli.
Sevilla zespół ograny i doświadczony w europejskich pucharach a dodatkowo mocniejszy kadrowo.
Leicester jak wspomniałem ma problemy ze zdobywaniem goli i to już bez różnicy czy graja u siebie czy na wyjeździe. Według mnie pojadą do Sevilli żeby jak najmniej stracić.
Sevilla będzie podkręcać tempo i wygrana dwoma bramkami lub wyżej powinna ich w pełni zadowolić. Według mnie są ws tanie to uczynić. Lepsza forma , własny stadion.
Wiele czynników przemawia za gospodarzami.
Mam w głowie swoje typy na ten mecz i dopiszę je jutro tutaj ale dzisiaj podam już pierwszy a mianowicie :
powyżej 2,5 gola i obie nie strzelą 4,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna liga mistrzów
Godz: 20-45
spotkanie Porto - Juventus
typ: Juve
Kurs: 2.30
Buk bet365
Analiza:
Bardzo ciekawa para. Portugalczycy od lat regularnie z sukcesami graja w europejskich pucharach i nie inaczej jest w tym roku, gdzie w grupie zajęli drugie miejsce za Leicester. Tyle ze pozostałe ekipy z grupy miały być tylko dostarczycielami, bo mało kto wierzył by Bruggia i Kopenhaga mogły włączyć się do walki o dwa pierwsze miejsca w grupie. Tymczasem tak naprawde do ostatniego meczu Smoki musiały drżeć o zajęcie drugiego miejsca, bo do ostatniej kolejki musieli walczyć, by nie skończyć z takim samym dorobkiem punktowym co Duńczycy, bo z tymi mieli niekorzystny bilans bramkowy. Zadanie ułatwili im mistrzowie Anglii, ktorzy przyjechali do Portugalii w rezerwowym składzie i skończyło się ich pogromem aż 5-0. Dziś jednak przyjeżdza wielki Juventus. Tak trzeba powiedzieć, ze to znowu wielki Juventus. Opanowane całkowicie rozgrywki Serie A, a i ostatnio przeniesli te wyniki na arene międzynarodową - finał dwa sezony temu, a w zeszłym sezonie co prawda odpadli już właśnie na tym etapie, ale akurat dwu mecz z Bayernem należał do najbardziej zakręconych. W pierwszym meczu w Turynie Bayern prowadził już 2-0, ale bramki Dybali i Sturaro dały nadzieję. W rewańzu szybkie ich prowadzenie po pół godzienie 2-0, ale Juve dało sobie wyrwać zwycięstwo w samej końcówce po golu Lewego, a w dogrywce Bayern wykonał już wyrok. Przed tym sezonem jednak juve dość poważnie się wzmocniło, bo choć za astronomiczne pieniądze sprzedali Pogbę, to w jego miejsce sciągnięto Pjanica czy młodego Pjacce, a Moratę zastąpił Gonzalo Higuin. Do tego wzmocniono defensywę Alvesem i Benatią, więc pole manewru znacznie się zwiększyło Allegriemu. Tak więc kadra Starej Damy wygląda naprawde imponująco i nawet kontuzje czy kartki nie mają znaczęcego wpływu na poziom gry prezentowany przez Juve. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem do awansu w tej parze są Włosi. Ich celem to z pewnością finał i jest to całkiem realny scenariusz jak patrzę na skład i obecną formę zespołów bedacej w fazie pucharowej. Moim zdaniem dziś Stara Dama uczyni pierwszy krok ku finałowi na Millennium Stadium w Cardiff. Stawiam na Juventus
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
jacio 456

jacio

Użytkownik
Sevilla - Leicester

Choć kurs nie powala, Sevilla to dla mnie pewniak dnia. Leicester w tym sezonie gra na bardzo przeciętnym poziomie. Nie ma co tłumaczyć tego grą w Lidze Mistrzów, ponieważ w okresie odpoczynku od Champions League Lisy spisywały się bardzo mizernie przez co aktualnie znajdują się na pierwszym miejscu nad kreską, mając tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. Wynik ten zawdzięczają głównie fatalnej postawie na wyjazdach. Graczy Claudio Ranieriego dopadła przypadłość dzisiejszych gospodarzy z poprzedniego sezonu, którzy w lidze, mimo solidnej postawy, nie potrafili wygrać meczu na wyjeździe. Obecnie podobnie sytuacja wygląda w ekipie mistrza Anglii. Na 13 dotychczasowych spotkań ligowych Leicester uciułał zaledwie trzy punkty. Nie można również tego wytłumaczyć faktem, że trener daje szansę pograć graczom rezerwowym, ponieważ Włoch raczej nie daje pograć piłkarzom spoza podstawowej 11, na co najlepszym dowodem jest nasz Bartek Kapustka.
Sevilla za to na Estiadio Pizjuan radzi sobie wyśmienicie. Sytuacja zespołu z Andaluzji w lidze różni się o 180 stopni od dzisiejszych gości. Jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko mecze na własnym stadionie Sevilla znajdowałaby się na pozycji wicelidera. Gracze Jorge Sampaoliego punktują słabszych od siebie rywali bezlitośnie. Jedyne utraty punktów w lidze przydarzyły się z Barceloną (porażka 1-2, pomimo prowadzenia) i Villarealem (bezbramkowy remis po niewykorzystanym rzucie karnym przez Nasriego). Argentyńczyk znakomicie poukładał sobie zespół, choć przed sezonem raczej sądzono, że Sevillistas będą spisywali się gorzej niż w poprzednich latach. Pierwsza część sezonu zweryfikowała jednak tą teorię, Sevilla jutro staje przed szansą na ćwierćfinał najważniejszych europejskich rozgrywek pierwszy raz od wielu lat i myślę, że już po pierwszym meczu kibice będą mogli być spokojni o awans. Jedynym zmartwieniem mogą być problemy z absencjami w obronie Hiszpanów. Nie zagra zawieszony Mercado, a także zabraknie Nico Parejy. Dlatego na pewno w obronie zobaczymy młodego Clementa Lengleta, który na razie dobrze radzi sobie w roli zastępcy. Sampaoli zapowiada, że najlepszą obroną jest atak, dlatego bramek nie powinno zabraknąć i dzisiaj może być też ciekawie. Jedyną niewiadomą jest postawa Lester, dlatego wybieram w miarę bezpieczną opcję.

Mój typ:
Sevilla + Over 1.5 @ 1.77 betsafe ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom