>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 19.02.2013

Status
Zamknięty.
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Sędziuje Oddvar Moen z Norwegii. W tym sezonie LM prowadził 3 spotkania i pokazal w sumie 11 żółtych kartek, czyli średnio 3,67. Arsenal w lidze średnia 1,23, natomiast Bayern 1,04. Bayern najmniej kartek w całej Bundeslidze, a Arsenal jedna z najczyściej grających drużyn w Anglii. Za overem w kartkach przemawia jedynie wysoka stawka spotkania, ale obie drużyny doświadczone i raczej nikomu tutaj nerwy nie powinny puścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
junglister 15

junglister

Użytkownik
Z tymi kartkami to nie byłbym takie pewny. Bayern gra u siebie, więc pewnie zagrają pewnie . Arsenal nie gra typowo brytyjskiego stylu, stosunkowo mało kartek zbierają co mecz. Linia 4,5 na kartki wcale nie musi paść i moim zdaniem dzisiaj będzie spokojny mecz.
A to ci nowiny Panie expercie, bo mi się wydawało że grają w Londku.
Pewnie że pewnie że w Londku..... wymagamy jednak składni tutaj Panie expercie.
poza tym w LM nie sędziuje się w stylu angielskim (czyt. pobłażliwym) i typ na over jest sensowny.
sam tylko Bayern w ostatnich 3 wyjazdach fazy grupowej dostał odpowiednio: z Bate 3, z Lille 4, z Valencją 2 (tu sie nie napinali bo Valencja grała w 10)
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Średnia na jakiej podstawie? Bo na pewno w lidze niemieckiej tyle nie mają(tam poniżej 1 kartki na mecz)
 
89krzysztof 20

89krzysztof

Użytkownik
To, że mam tutaj zerową reputację i ledwo 20 postów, nie znaczy że się nie znam, Panowie. Ale post mój o ilości kartek i tak został usunięty. Oglądaliście średnią kartek z ligi niemieckiej i angielskiej, a dzisiaj gramy w LM. To całkiem inne rozgrywki. Wystarczyła jedna bramka Bayernu i wiedziałem, że u kanonierów zacznie się nerwówka. A zakład na 4.5 kartki mógłbym grać w ciemno. Zanim sprawdziłem, myślałem, że będzie na poziomie 6.5...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To, że mam tutaj zerową reputację i ledwo 20 postów, nie znaczy że się nie znam, Panowie. Ale post mój o ilości kartek i tak został usunięty. Oglądaliście średnią kartek z ligi niemieckiej i angielskiej, a dzisiaj gramy w LM. To całkiem inne rozgrywki. Wystarczyła jedna bramka Bayernu i wiedziałem, że u kanonierów zacznie się nerwówka. A zakład na 4.5 kartki mógłbym grać w ciemno. Zanim sprawdziłem, myślałem, że będzie na poziomie 6.5...
Ja zdążyłem skorzystać i to jedyny typ tutaj na rynki związane z kartkami i rzutami, który wszedł. Ani się nie sprawdziło, że to Bayern otrzyma pierwszy kartkę, ani ilość cornerów powyżej 11. A łącznie mamy w tym spotkaniu aż 8 kartek. I jeśli naprawdę twój post został usunięty nie mam pojęcia z jakiego powodu, a reputację będziesz miał za chwilę większą, przynajmniej z mojej strony.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
To, że mam tutaj zerową reputację i ledwo 20 postów, nie znaczy że się nie znam, Panowie. Ale post mój o ilości kartek i tak został usunięty. Oglądaliście średnią kartek z ligi niemieckiej i angielskiej, a dzisiaj gramy w LM. To całkiem inne rozgrywki. Wystarczyła jedna bramka Bayernu i wiedziałem, że u kanonierów zacznie się nerwówka. A zakład na 4.5 kartki mógłbym grać w ciemno. Zanim sprawdziłem, myślałem, że będzie na poziomie 6.5...
Mi tylko chodziło o to, że napisałeś, że Bayern ma 3 kartki na mecz co było kompletną nieprawdą.
Nie typuje i nie stawiam meczów takich drużyn w LM, wolę stawiać zdecydowanie mecze ligowe ???? . Pzdr i gratuluję trafionego typu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom