>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów 19.02.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Po zimowej przerwie czas na najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie czyli Ligę Mistrzów. Wiadomo, faza grupowa więc tu już nie ma miejsca na kalkulację , czy jakieś lekkie odpuszczanie jak choćby na koniec rozgrywek grupowych. Tu każda akcja, każdy błąd może decydować o awansie bądź odpadnięciu.

Tydzień po pierwszej fazie gier czas na kolejną dawkę spotkań. We wtorek pojedynki Arsenalu z Bayernem oraz Porto z Malagą.

Znowu los nie oszczędził Arsenalu. Kiedyś Barcelona, teraz wpadają na innego faworyta. Bayern kosi praktycznie wszystko jak leci, po blamażu w tamtym sezonie w tym cel jest jasny -wygrać wszystko co jest do wygrania i trzeba brać te słowa na poważnie. Arsenal ma problemy w lidze, jak dalej będą gubić tak pkt to dwumecz z Bayernem może być ostatnim występem w LM na najbliższe lata. Bawarczycy z każdej możliwej płaszczyźnie są zespołem silniejszym od Arsenalu i ich porażka z Kanonierami nie będzie niespodzianką a sensacją.
W drugim meczu Porto podejmie u siebie Malagę. Malaga dość niespodziewanie jednak wygrała swoją grupę, ale jednak w Lidze Mistrzów to ciągle kopciuszek więc tu drużyna z Portugalii powinna rozdawać karty. Nie mniej jednak rewanż Malaga ma u siebie, a to właśnie tam będą zapewne warzyć się losy awansu.

Kursy oferowane przez Expekt:



Zachęcam do dyskusji ;)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Jednym z rozsądniejszych typów na spotkanie Arsenalu z Bayernem wydaje sie moim zdaniem over. Arsenal ma strasznie dziurawą defensywę, wypada im Gibbs i zostają z Santosem na boku, który prezentuje bardzo słaby poziom. Dopiero co kupili Monreala, ale on przecież nie będzie mógł grać w LM i jeszcze jedną z opcji byłoby przesunięcie Vermaelena na lewą. Bayern to czołówka na świecie i pojadą na Emirates, żeby zdobyć przynajmniej jedną bramkę, co będzie raczej łatwe patrząc na ich potencjał ofensywny. Arsenal musi zaatakować, oni po prostu nie potrafią inaczej grać, a ze względu na braki w obronie będą zdeterminowani, żeby coś ugrać u siebie bo w Niemczech będzie bardzo ciężko. Jeszcze kilka tygodni do meczu i może się wiele zdarzyć, ale nam sam początek taki over 2,5 jest raczej jednym z najlepszych typów. Arsenal jest strasznie nieprzewidywalny, nie skreślałbym ich na starcie - podobna sytuacja była kilka lat temu z Barceloną, no ale wiadomo że wtedy ich skład był bardziej optymalny, póki co nie bawiłbym się w typowanie zwycięzcy.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Również kierowałbym się overkiem 2.5 w tym meczu. Będzie mecz napewno bardzo otwarty a na Emirates lubią wpadac gole. Będe również probował grac na wygraną Arsenalu, kurs naprawde wysoki a wezmy pod uwage że w Londynie są naprawde grozni. U siebie cel to za wszelka cene wygrac i nie dac sobie wbic gola, a wyjazd to juz tylko na czyste konto i gra z kontry. Takze odemnie over 2.5 oraz wygrana Kanonierów po kursie naprawde wartym gry.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Jesli o mnie chodzi sklanialbym sie w tym meczu o under 2.5 , to ze obydwie druzyny sa postrzegane jako ofensywne wcale nie musi sie przelozyc na ten mecz.Kurs na zwyciestwo Bayernu jest za niski , powinien wynosic chociaz 2.30.
Wracajac do underu/overu widzi mi sie under poniewaz wymiany ciosow nie bedzie , no chyba , ze Bayern pierwszy straci bramke i pytanie jakby zareagowal.Trener Heycknes nie bedzie kazal swoim zawodnikom rzucic sie do ataku i celem nr 1 na to spotkanie bedzie nie stracic bramki , a dopiero w drugiej kolejnosci ewentualnie cos ustrzelic.
Przykladem , ze Bayern zastosuje takowa taktyke niech bedzie jesienny mecz ligowy z BVB , wowczas zastalismy momentami pilkarskie szachy.Jezeli chodzi o gospodarzy Arsenal - rowniez skupia sie na tym aby przede wszystkim nie stracic i wynik np 1-0 bylby dla nich idealny przed rewanzem.Obstawianie overu kierujac sie tym , ze to dwa widowiskowe teamy moze byc bardzo zgubne.Zadna z druzyn nie postawi na wielce otwarta ofensywna gre , gdyz to pierwszy mecz i wszystko rozstrzygnie sie w rewanzu.
Oczywiscie to tylko moje przypuszczenia i roznie sie moze to potoczyc lecz scenariusz jak bedzie wygladal ten mecz widze w mniej wiecej taki sposob.Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ,ze w zyciu nie zagralbym overu w tym meczu.Dodam jeszcze ze Arsenal nie jest az taki wybitny z radzeniem sobie z ekipami nastawionymi na defensywe.
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Według mnie FC Porto jest zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Malagą. Po pierwsze bardzo dobrze spisują się w lidze, po drugie wieloletnie doświadczenie w lidze europejskiej. Owszem Malaga bardzo dobrze spisywała się w grupie, lecz każda przygoda dobrze się kończy. Jeśli ktoś się nie zgadza z typem, proszę o wasze wnioski. Dziękuje i pozdrawiam. ????
Według mnie: Awans FC Porto 1,80 Bet365.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Według mnie FC Porto jest zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Malagą. Po pierwsze bardzo dobrze spisują się w lidze, po drugie wieloletnie doświadczenie w lidze europejskiej. Owszem Malaga bardzo dobrze spisywała się w grupie, lecz każda przygoda dobrze się kończy. Jeśli ktoś się nie zgadza z typem, proszę o wasze wnioski. Dziękuje i pozdrawiam. ????
Według mnie: Awans FC Porto 1,80 Bet365.
Zgadzam się z tym co napisałeś. Porto faworytem tego dwumeczu i moim zdaniem opłaca się stawiać na awans tej drużyny. Najważniejsze jest tutaj to ogranie w Europie, którego Malaga zwyczajnie nie posiada. Do tego dochodzi obecnie słaba postawa Malagi w BBVA. Wobec słabego poziomu w lidze Portugalskiej Porto może swobodnie przygotowywać się do tej rywalizacji i powinni łatwo sobie poradzić z rywalem.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Z tym awansem Porto to niezłe posunięcie, ale ja jeszcze poczekam na ligowe potyczki. Mam nadzieję, że Porto będzie się spisywać słabo, tylko po to by osłabić czujność Malagi, a siebie zmotywować!
Niemniej na pierwszy mecz Arsenal - Bayern dam podparcie na Londyn 1,77 bet365
Uważam, że Bayern nie zagra przesadnie ofensywnie, wiedzą że mają rewanż u siebie. Remis ich w pełni satysfakcjonuje. Do tego kurs na zwyciestwo Arsenalu 3,40 to jakieś niedoszacowanie gospodarzy... I mecz wcale nie musi być over, Arsenal też się nie odsłoni... Mecz szacunku do rywala...
 
witek1902 16

witek1902

Użytkownik
Porto - Malaga
Szczerze mówiąc to nie brałbym awansu Porto po takim kursie. Malaga przeplata słabe mecze z naprawdę dobrymi. Jeżeli chodzi o ligę to mam wrażenie, że oni są właśnie myślami w Europie, gdzie stanęli przed ogromną szansą, ponieważ Portugalczycy to rywal w ich zasięgu.
Przecież w grupie Malaga nie miała za rywali jakiś ogórków, bo Milan czy Zenit to drużyny potrafiące stawić opór i wcale nie gorsze od Porto (chodzi głównie o Milan, Zenit to trochę inna historia), a wyszli przecież z pierwszego miejsca nie przegrywając żadnego meczu.
Z drugiej strony Porto ostatnio jest w dobrej formie, pomimo wczorajszego remisu z outsiderem i ma dużo większe doświadczenie na arenie międzynarodowej, jak już wspomnieli moi poprzednicy.
Obie drużyny lubią i potrafią grać ofensywnie, więc liczę tutaj na kilka goli i skłaniam się do następujących typów:
BTS @ 2.0
over 2.5 @ 2.15
Jackson Martinez strzeli @ 2.1

+ coś bardziej szalonego:
Isco strzeli @ 6.5
Kusi mnie zagranie Malagi z podpórką, jednak chyba odpuszczę ;)
Bet365
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Porto - Malaga
Szczerze mówiąc to nie brałbym awansu Porto po takim kursie. Malaga przeplata słabe mecze z naprawdę dobrymi. Jeżeli chodzi o ligę to mam wrażenie, że oni są właśnie myślami w Europie, gdzie stanęli przed ogromną szansą, ponieważ Portugalczycy to rywal w ich zasięgu.
Przecież w grupie Malaga nie miała za rywali jakiś ogórków, bo Milan czy Zenit to drużyny potrafiące stawić opór i wcale nie gorsze od Porto (chodzi głównie o Milan, Zenit to trochę inna historia), a wyszli przecież z pierwszego miejsca nie przegrywając żadnego meczu.
Weź pod uwagę sytuację Malagi ... klub jest ogromnie zadłużony ,właściciel ich dyma bez mydła na każdym kroku , zawodnicy ,trenerzy i cały sztab nie dostali jeszcze pensji za zeszły sezon.
Za obecny mają płacone w kratkę .
NIe wiem czy klub już dostał czy nie kasę( a było wielce prawdopodobne ze UEFA tych pieniedzy nie wypłaci ) za LM za fazę grupową bo aby je otrzymać klub musi mieć uregulowane zobowiązania wobec zawodników i jakąś płynność finansową
Także uważał bym z tą malagą ,nastroje tam nie najlepsze , morale również .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Arsenal v Bayern Monachium
Bayern Monachium kurs 2,00 buk Bet365 ✅ (edit po meczu: To, że wygrają to wiedziałem, ale nie sądziłem, że będzie tak ciężko. Gy zaczęło być ciężko po golu Arsenalu defensywa Bayernu się pogubiła, a w zasadzie Arsenal dostał skrzydeł)
Bayern Monachium -1 kurs 2,67 buk Bet365 ✅ (edit po meczu: gdyby nie przypadkowa 3 bramka Bayernu typ by nie wszedł, ale i tak byłby zwrot)
W mojej ocenie Bayern rozniesie na strzępy Arsenal. To jest inny poziom klas. Mamy lidera (jak niektórzy mawiają z innego wymiaru) niemieckiej Bundesligi i zespół z 5 miejsca ligi angielskiej, który w ostatnim meczu w pucharze przegrał z 2 ligowym Blackburn Rovers FC. Oczywiście można usprawiedliwiać, że im nie zależało, że przygotowywali się na LM, ale to wymówki. Zespoły klasowe jak Real, Man. Utd, Barcelona czy właśnie Bayern grały też przed pojedynkami LM i wygrywały co najmniej 2 bramkami. Uważam, że Arsenal nie ma żadnych szans. Postanowiłem już teraz obstawić póki są takie kursy. Później być może zrobię jakąś małą kontrę jak spadną kursy na Bayern, a wzrosną na Arsenal. Oprócz grania tych typów jako single połączyłem je również w dubelku na inne spotkanie LM, na wygraną Barcelony.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo80 Twoja argumentacja wymiata ???? Lider z piąta drużyna jak więc wytlumaczysz zwycięstwo 6 zespołu ligi angielskiej w LM poprzedniego sezonu?;) Nie sadze żeby granie na under w tym spotkaniu było dobrym pomysłem pierwsze mecze pokazały ze nikt nie gra o wywiezienie remisu tu sie gra do końca i walczy to nie puchar ligowy.Juz to widzę jak Bayern zadowala sie remisem na wyjeździe drużyna która w lidze na wyjeździe straciła jednego gola o tyly nie bedą sie martwić a potencjał jest w przodzie taki ze boje sie ze Arsenal tego gola może nie strzelić jednakże kanonierzy to gra do przodu nie obrona także myśle ze ta jedna bramkę strzela ale nigdy w życiu nie powiedziałbym ze są faworytami nawet w Londynie Bayern z podporka za niski kurs więc nie bede oryginalny i kolejny raz obstawiam BTS.W drugim meczu mimo sympatii z liga hiszpańska stawiam na Porto nie wiem jaki jest kurs ale w Portuglii niejeden juz polegał no i ta przewaga doświadczenia 1X to pewniak chociaż kurs niewielki ale jednak Malaga to niespodzianka co pokazała w grupie ich najwieksza gwiazda jest Pellegrini ale jednak Porto u siebie to moc i X2 nie zagralbym.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 Twoja argumentacja wymiata ???? Lider z piąta drużyna jak więc wytlumaczysz zwycięstwo 6 zespołu ligi angielskiej w LM poprzedniego sezonu?;)
Nie oglądałem poprzedniego sezonu, ale jak dzisiaj patrzę na Chelsę, a szczególnie na Fernando Torresa to zachodzę w głowę jak oni mogli to zrobić. Tym nie mniej jedną z zasad bukmacherski jest aby nigdy nie patrzeć na poprzedni sezon. Po za tym z całym szacunkiem, ale Arsenal to nawet nie Chelsa. Pewno jak by to właśnie była Chelsa brałbym jakiś BTS, albo Bayern z podpórką. Zgadzam się też z Tobą, że Bayern nie jedzie po remis i zgadzam się, żeby nie grać underów.
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
Arsenal vs. Bayern​

Kolejnym hitem Ligi Mistrzów zapowiada się spotkanie The Gunners z Bawarczykami. Jak wiemy Bayern w tym sezonie w niesamowitej formie, wygrywa mecz za meczem. Jeżeli chodzi o kadre Monachijczyków to większych strat nie ma w podstawowego składu. obrona stabilna, druga linia z Frankiem i Arjenem, czy Bastianem, no i atak Mandzukic. Bramka chyba najsilniejsza strona Bayernu Manuel Noyer, z wyśmienitą formą. Co do Arsenalu mają luki w obronie dosyć poważne..
Vermaelen - kontuzja kostki,
Gibbs - wiadomo, nie będzie go nawet z półtora miesiąca,
Monreal - nie może grać w LM.
W bramce Wojtek, atak z Giroud, Podolem i Walcotem, nie wiadomojak to będzie wyglądać. W PL czasami żenującą wyglądają w ataku Londyńczycy.
Z racji tego, że mecz odbywa się w Londynie, Arsenal ma szanse na wygrana, ale nikłe..
Mój typ:
Remis @3,68 Pinnacle
Powyżej 3.5 gola @3 Bet365
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Arsenal vs. Bayern​


Vermaelen - kontuzja kostki,
Gibbs - wiadomo, nie będzie go nawet z półtora miesiąca,
Monreal - nie może grać w LM.
Vermaelen juz zdrowy i będzie grał z Bawarczykami. Brakuje Gibbsa lecz pewnie to Verma pojdzie na lewą strone, przewiduje Sagna-Koscielny-Mertesacker-Vermaelen lub Jenkinson-Sagna-Koscielny-Vermaelen
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik

Arsenal Londyn - Bayern Munich
&lt;b&gt;
[email protected] [email protected] [email protected]
&lt;/b&gt;
A więc już jutro zobaczymy kolejny szlagier tej edycji 1/8 Ligi Mistrzów, Kanonierzy u siebie podejmą Bayern Monachium, pretendenta do zwycięstwa tegorocznej Champions League.​

A co na wstępie?
Może zaczne od formy.. gospodarze no niestety w kratke, w sobotę odpadli z 1/4 Pucharu Anglii z drugo ligowym Blackburn. Oczywiscie w meczu mieli miazdzącą przewage no ale niestety brakło szczęscia, najlepszą okazje zmarnował wracający do składu Gervinho który nie wykorzystał sam na sam poniewaz trafił obok słupka. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach kanonierzy notują 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Po raz kolejny, a to już ósmy sezon wydaje się ze znowu bez zadnego trofeum Arsena Wengera.

No i goście, świetni, perfekcyjni, skuteczni mozna jeszcze pisac i pisac o ich wyczynach w tym sezonie. Aż 15 punktów przewagi nad drugą Borussią w lidze i 55 strzelonych bramek i tylko 7 straconych! Choć ofensywa gospodarzy również blisko wyniku Bayernu bo strzelili oni tylko o 5 goli mniej,także widać ze to goscie są bardziej na &quot;fali&quot;, ostatni mecz wygrany na wyjezdzie 0-2 z wolfsburgiem.

Myślę ze Arsenal otrząsnął sie juz z porażki w pucharze i przystąpia w pełni zmobilizowanii i rządzy goli na ten mecz z Bawarczykami, mecze w LM jak mecze w LM, kazdy wychodzi i gra na 200%, wkoncu to najwazniejsze potyczki piłkarskie w Europie, wielu piszę ze Bayern rozniesie Arsenal 3-0, 3-1, spotkałem się nawet z typem 4-0 dla gości. Zaskoczyło mnie to z tego faktu ze staną na przeciw siebie dwie światowej marki druzyny i mysle ze kazda z nich ma swoje plusy i minusy ale zeby az takie rozgraniczanie poziomu tych ekip jest nie logiczne.

Co do samego meczu myślę że Bayern przyjedzie z załozenia po co sie narazac i otwierac, lepiej poczekac i zagrac z kontry i ustrzelic wyjazdowego gola, choć mogę sie mylic i przyjada ugrac naprawde otwarty futbol co byłoby oczywiscie lepsze dla widowiska. Kanonierzy myslę ze uderzą od początku bo kiedy nie wygrac jak u siebie, w Monachium bedzie im naprawde ciezko o ugranie zwyciestwa nad Bayernem. Na Emirates londyńczycy są naprawde grozni, pamietny mecz z Barceloną kiedy wygrał Arsenal 2-1, a skazywało się ich na pogrom, ale jak wiadomo kazdy mecz jest inny, są to profesjonalisci, zdają sobie sprawę z ich szansy.

Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Arsenalu @3.60 bądz Arsenal wygra lub zremisuje @1.77
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Arsenalu @3.60 bądz Arsenal wygra lub zremisuje @1.77
Nie wchodzi w grę zwycięstwo Arsenalu. W ubiegłym tygodniu niemieckie drużyny mówiąc w skrócie zawiodły. Teraz media w Niemczech domagają się krwi. Bayern jest bardzo podatny na opinie jakie panują w środowisku, więc raczej nie przegra.
 
D 27

danielsan

Użytkownik
Arsenal vs Bayern
kwalifikacja Bayern @ 1.33
Kurs mizerny, ale banker. Obecny Arsenal to najgorszy Arsenal odkąd sięgam pamięcią, Wenger się gdzieś głęboko pogubił w swojej koncepcji, nieudane transfery, ciągłe kontuzje, rozpaczliwa obrona, a także nędzni bramkarze, z naszym krzykaczem na czele... ten cały bałagan wokół Emiratów, plus presja w związku z brakiem jakiegokolwiek trofeum od lat nie zwiastuje w tym dwumeczu nic dobrego dla Kanonierów.
Analizując formacje, czy pojedeńczych piłkarzy w Bayernie każdy zawodnik jest lepszy niż swój odpowiednik z Londynu. Do tego forma i zgranie po stronie Bawarczyków, którzy jak walec demolują kolejnych rywali w Bundeslidze, podczas gdy... Arsenal przegrywa u siebie z pierwszoligowym Blackburn.
Nadto wszystko jeszcze fakt, że Bawarczycy mają rewanż u siebie, sprawia, że 33% jakie dają nam buki wydaje się bardzo przyjemną inwestycją.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Czekam z wielką niecierpliwością na to spotkanie, zdecydowanie jeden z najlepiej zapowiadających się pojedynków tego tygodnia w LM. Faworytem nawet meczu w Londynie jest Bayern i oczywiście podzielam tą opinię. To drużyna niewątpliwie przewyższająca Arsenal na wiele aspektów, wielu światowych zawodników na pozycjach i dodatkowo silne boki. Ewidentnie pretendent do wygrania całej Ligi Mistrzów i nie ma co do tego wątpliwości. Stosunkowo kurs na Bayern maleje, ale osobiście nie bawię się w typowanie zwycięzcy - mecz jest na Emirates, Arsenal pomimo tej przegranej z Blackburn nadal jest nieprzewidywalnym zespołem, który nadal potrafi grać w piłkę. Nie ma sensu przywoływać spotkania z Barceloną sprzed dwóch lat, bo Wenger dysponował wtedy znacznie lepszym składem szczególnie w ofensywie, więc mógł sobie na wiele pozwolić. Teraz jest zupełnie inna sytuacja, Arsenal musi znaleźć sposób na Niemców, zastosować jakąkolwiek taktykę , by przynajmniej ugrać cokolwiek przed rewanżem, który będzie niesamowicie ciężki dla Anglików. Wtorkowy mecz jest dla nich ostatnią szansą, żeby pozostać w Lidze Mistrzów.
over 2,5 @ 1,80 bet365
Podtrzymuję typ. Nie ma innego wyjścia - Arsenal nie może liczyć na jakieś kontry, tylko zagrać uniwersalną piłkę i zdołać strzelić jak najwięcej bramek. W ofensywie nie prezentują jakiejś padaki i jeżeli faktycznie Rosicky wystąpi w tym spotkaniu to otworzy się jeszcze większa opcja w ataku. W defensywie grają słabiutko i tutaj Bayern nie powinien mieć większych problemów ze strzeleniem bramki. Pytanie tylko czy będą za wszelką cenę się wysilać i postawią na ofensywę. Najważniejsza jest dla nich bramka, bo w rewanżu to oni będą dyktować warunki.
Arsenal over 4,5 roznych @ 1,72 bet365
over 5 roznych w pierwszej połowie @ 2,25 bet365
over 10 rożnych @ 1,83 bet365
Gra Arsenalu polega w głównej mierze na wjazdach z piłką do bramki, mało co się zdarza żeby uderzali z dystansu. Tradycyjnie notują wiele różnych, co wiążę się w jakiś sposób ze słabą skuteczność. W takim spotkaniu nie ma miejsce na pomyłki i liczę na to, że obie drużyny zwłaszcza Arsenal rzuci się momentalnie do ataku. Wiadomo, że Bayern będzie czekał na swoją szansę, zagrają ostrożnie żeby być w komfortowej sytuacji przed rewanżem. Dużo zależy od Arsenalu i od tego jak bardzo się otworzą.​
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Czytając powyższe typy zastanawia mnie jedno.Czy jest sens grać over po 1.7-1.8 w meczu Arsenalu z Bayernem patrząc na to że jest to 1 mecz a także patrząc na defensywę ekipy niemieckiej.Wydaje mi sie że nie ale to tylko moje zdanie.Jak wspomniałem jest to pierwszy mecz tego dwumeczu i wydaje mi się że drużyny zagrają bardziej na 0 z tyłu niż bedą szaleć w ataku.Po drugie patrząc na defensywe Bayernu odrazu widać że zespół ten gra w tym sezonie w obronie wręcz niesamowicie oczym świadczą wyniki w Bundeslidze (tylko 7 goli straconych w tym jedynie 1 !!!!!! na wyjeździe).Bayern w przeciwieństwie do najlepszych drużyn innych europejskich lig tj. Barca , Juventus , Manchester United swoją pozycje w lidze zawdzięcza nie tylko atakowi ale przede wszystkim znakomitej obronie.Wyżej wymienione drużyny tracą mase bramek w tym sezonie o wiele wiecej niż w podobnym okresie sezon temu.Drużyna Bayernu jest wg. mnie najlepiej zbalansowaną ekipą jeśli chodzi o atak i obrone.Wracajac do typu uważam że patrząc na kursy o wiele lepiej zagrać czyste zwycięstwo ekipy niemieckiej po kursie powyżej 2 niż over 2.5.Dlaczego ??? Arsenal nie ma co ukrywać jest jedną z najgorszych drużyn która dostała sie do 1/8 finału Ligi Mistrzów.I widzę że niektórzy o tym zapominają a tuż po losowaniu dość często pojawiały sie takie opinie.Arsenal po raz kolejny ma ten sam problem.Sprzedaje wartościowych zawodników typu Fabregas , van Persie i nie ma na ich miejsce wartościowych zmienników.To ewidentnie widać w Premier Leaugue.Arsenal jest mniej wiecej w tym samym (5 miejscu) co w poprzednim sezonie tylko że wtedy mieli zawodnika który sam wygrywał im mecze.W tym sezonie obawiam sie że mogą nie wywalczyć miejsc gwarantującego start w przyszłorocznej LM..Patrząc na siłe ofensywną Anglików czyli tych co mają postraszyć Bayern i dać awans Arsenalowi próżno szukać zawodników klasy światowej a nawet takich którzy są w wybornej formie.Podolski ??? Coż dużo mu jeszcze brakuje do tego Podolskiego z reprezentacji bądź z wystepów w Koln.Giroud ??? Jest jeszcze dalej z formą niż w Montpelier gdzie był maszyną do zdobywania bramek.Myśle że dalej jest to kwestia przstawienia sie na styl angielski napewno inny niż w Niemczech czy Francji.Cazorla ??? Myśle że Schweinsteiger nie da mu zabardzo pograć w środku.Warunkami fizycznymi przegrywa z Niemcem a i jakimś super dryblerem też Hiszpan nie jest.Jedyną nadzieją jest Walcott.A bardziej jego szybkość bo nie ukrywajmy van Buyten i Dante to nie są zbyt zwrotni zawodnicy.Natomiast warunkami fizycznymi napewno przewyższają Anglika wiec tu wchodzi w gre tylko piłka po ziemi i bazowanie na szybkości Walcotta.Z kolei patrząc na siłe ofensywną Bayernu hmmm .....skrzydła które chciałby mieć każdy trener świata.Mowa oczywiście o parze Ribery Robben (myśle że Robben zagra od początku w meczu ligowym wszedł w drugiej połowie i nawet zdobył gola).Myśle że ta dwójka z dwójką skrajnych obrońców Arsenalu bedą robić co chcą.Mają oni niesamowitą szybkość świetny drybling i to dzieki skrzydłom Bayern bedzie napędzał swoje akcje ofensywne. Środek to Kross , Muller i wspomniany Schweisteiger którzy są wstanie zneutralizować każdą linie pomocy a także podobnie jak Cazorla w Arsenalu dysponują świetnym &quot;ostatnim podaniem&quot;.Atak to najprawdopodobniej Mandziukić który swoją formą myśle że przewyższa zarówno Walcotta jak i Giroud.Podsumowując na papierze Bayern ma przewage prawie na każdej pozycji , dokładając do tego to co w piłce najważniejsze czyli świetną obronę i indywidualności w ataku uważam że Bayern powinien wygrać to pierwsze spotkanie czym na pewno przybliży sie do awansu do nastepnej rundy LM.Spodziewałem sie kursów na win Bayernu w okolicach 1.70-1.80.Jeśli teraz jest powyżej 2 to ja to biore
Arsenal - Bayern @2.05 bet365✅✅✅
 
O 0

oner88

Użytkownik
Arsenal - Bayern 2 lub X2 lub H (1,5-0) Bayern - na wariata lekko
FC Porto - Malaga - stg Porto w 1 połowie
obydwa mecze wydaja się wyrównane w przypadku meczu FC Porto - Malaga ciężko mi wytypować zwycięzce ze względu na to iż jest to jedyna okazja dla Malagi na pokazanie się na Europejskich salonach( kara/zawieszenie w przyszlym sezonie ) z drugiej strony Porto które u siebie jest bardzo mocne i rzadko traci bramki ( może prócz ostatniej wpadki z Olahanense ) ... pierwsza myśl (A) Porto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom