>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - 15.02.2011

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP



Bet365
Mecze wprawdzie w połowie lutego ale z racji tego , że kursy są już dostępne i można śmiało obstawiać to zapraszam do dyskusji. Można na bieżąco dzielić się spostrzeżeniami , informacjami itp.​
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Mecze które odbędą się we wtorek zapowiadają się bardzo ciekawie.Moja uwage z punktu bukmacherskiego przyciągnęło spotkanie Valencia - Schalke.Myślę postawić na awans Valencii która piłkarsko prezentuje się dużo lepiej.Kurs na jej wygraną u siebie jest w granicach 1,75-1,85.Kurs na awans to około 1,75.Wiadomo że Valencia znakomicie spisuje się przed własną publicznością gdzie zagra swój pierwszy mecz.Aby myśleć o awansie trzeba ten pierwszy mecz wygrać.Schalke nie zachwyca w tym sezonie.Przepchnęli się do dalszej fazy rozgrywek i los skojarzył ich z Hiszpanami.W Bundeslidze jest katastrofa.Oglądałem ten zespól w ostatnim meczu z Dortmundem i ten zespół nie grał nic.Wydaję mi się że Liga Mistrzów zejdzie w przypadku Niemców na drugi plan gdyż trzeba ratować ligę.I teraz mam tutaj mały dylemat czy zagrać win Valencii w Hiszpanii czy postawić na awans Hiszpanów?????Co o tym sądzicie.Kursy są zbliżone.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wydaję mi się że Liga Mistrzów zejdzie w przypadku Niemców na drugi plan gdyż trzeba ratować ligę.I teraz mam tutaj mały dylemat czy zagrać win Valencii w Hiszpanii czy postawić na awans Hiszpanów?????Co o tym sądzicie.Kursy są zbliżone.
Wątpie żeby LM poszła na drugi plan. Schalke gra w pucharze niemiec i lecą pełną parą a co dopiero mowa tutaj o LM. Jeśli chodzi o tą kwestie to LM na pewno nie idzie na bok. Schalke zdziałać może tylko coś u siebie takiego jestem zdania. Podopieczni Magatha grają katastrofę na wyjazdach a teraz przyjdzie się zmierzyć z dobrą Valencią na ich terenie.Ostatnio oglądałem Valencie i jedyne co mnie nie pokoi to niepewna defensywa ale mimo to raczej zaufam Nietoperzom bo sam Neuer nie zapewni awansu niebieskim chociaż w ostatnim meczu z BVB mu się to udało...
 
arwin 0

arwin

Użytkownik
Wątpie żeby LM poszła na drugi plan. Schalke gra w pucharze niemiec i lecą pełną parą a co dopiero mowa tutaj o LM. Jeśli chodzi o tą kwestie to LM na pewno nie idzie na bok. Schalke zdziałać może tylko coś u siebie takiego jestem zdania. Podopieczni Magatha grają katastrofę na wyjazdach a teraz przyjdzie się zmierzyć z dobrą Valencią na ich terenie.Ostatnio oglądałem Valencie i jedyne co mnie nie pokoi to niepewna defensywa ale mimo to raczej zaufam Nietoperzom bo sam Neuer nie zapewni awansu niebieskim chociaż w ostatnim meczu z BVB mu się to udało...
Schalke w lidze już raczej nic nie uratuje, wczoraj niby wygrana ale w bardzo słabym stylu. Valencia też nie pokazała wczoraj cudownej gry z Atletico, i gdyby nie nieudolność Forlana przegrała by wczorajsze spotkanie. Dla mnie forma obu zespołów to wielka zagadka, ale i jedno z najciekawszych spotkań 1/8 finału, bo tutaj nic nie wiadomo ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Z racji tego, że niekoniecznie jutro będę miał czas to wypowiem się już dziś.

Milan vs Tottenham spotkanie dwóch innych światów, Milan drużyna, która przewyższa swoich rywali pod względem kadrowym, jest uznaną marką na europejskich boiskach, Tottenham drużyna, której dopiero teraz udało awansować do LM, wcześniej grała w Pucharze UEFA i też z rożnym skutkiem. Po losowaniu pomyślałem, że Milan odpada, ale teraz uważam, że minimalnie ale faworytami są Włosi, ostatnio grają zaskakująco dobrze, nie przegrali od 13 spotkań i wyjdą jutro na San Siro w roli faworyta, Tottenham również jest bardzo dobrą drużyną i ma według mnie równe szansę na awans, ale niestety jutro Milan zagra u siebie i gospodarze będą trudni do ogrania u siebie, co do doświadczenia to sądzę, że Angielskie pochodzenie Londyńczyków niweluje wszystkie różnicę i jutro zobaczymy równy dobry mecz. Jeśli miał bym stawiać to raczej na gospodarzy, ale odpuszczę sobie juto inwestowanie pieniędzy.


Valencia-Schalke no cóż Valencia u siebie teoretycznie powinna sobie z S04 poradzić , chociaż Schalke spisywało się odwrotnie niż w Lidze i ich wyniki na Niemieckich boiskach były odwrotne od tych uzyskiwanych w LM, wiec można założyć, że Felix Magath czymś jutro gospodarzy zaskoczy, myślę że w tym meczu S04 ma znaczącą przewagę jeśli chodzi o stałe fragmenty, wiadomo że dla tej drużyny to ważna część i według mnie Schalke może zagrać defensywnie i właśnie na stałe fragmenty liczyć, trzeba też zaznaczyć że na przeciw Hiszpańskich zawodników stanie Manuel Neuer, wiec tu jeśli mecz się ułoży przewidywanie to o under bym się nie martwił :razz:.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Valencia - Schalke

Mecz, o którym stosunkowo mało się mówi. Valencia niby jest faworytem, ale tak naprawdę nie ma istotnych argumentów, które przemawiałyby za Hiszpanami. Dobra forma w ostatnim czasie, dobra postawa na własnym terenie czy brak poważnych osłabień to argumenty, które pozwalają sądzić, że gospodarze tego meczu nie przegrają. Ale co, stawiać 1X po kursie 1,15? W sumie można...
Liga Mistrzów to zupełnie inna bajka niż krajowe rozgrywki. Czym jednak my, biedni typerzy, mamy się kierować jak nie postawą w lidze. Valencia bardzo dobrze radzi sobie w ostatnich spotkaniach. Gra może niekiedy jest gorsza niż wyniki, ale 6 zwycięstw w ostatnich 8 spotkaniach chcąc nie chcąc wrażenie robić musi. Schalke nie błyszczy w tym sezonie, ale na dobrą sprawę ostatnie wyniki nie są złe. Ostatnio remis z Borussią (styl stylem, wynik dobry) i wygrana z Freiburgiem, zatem wstydzić się nie ma czego. Schalke dysponuje mocną kadrą, ma dobrego bramkarza, gwiazdy w ataku, niezłą linię obrony. Do czego zmierzam? Do tego, że w tym meczu nie będę grał nic. Zbyt dużo znaków zapytania.

Valencia wygra ?
Niekoniecznie, Schalke to solidny zespół, nie będzie łatwo go ograć.

Schalke wygra ?
Szczerze wątpię, Valencia gra u siebie i nie może sobie pozwolić na porażkę.

Remis ?
Duża doza ryzyka, aczkolwiek taki wynik jest prawdopodobny.

Over 2,5 ?
Duża szansa, Magath zapowiada ofensywną grę, ale z drugiej strony w pierwszym meczu 1/8 finału LM raczej zespoły nie otworzą się, grając cios za cios.

Under 2,5 ?
Też może być, obie ekipy solidne w obronie, ale wystarczy jeden głupi błąd i wszystko się posypie, poza tym obie drużyny mają bardzo dobrych graczy z przodu, którzy są w stanie w pojedynkę stworzyć sobie sytuację do zdobycia gola.

Luźny typ: Valencia wygra. Minimalnie, wymęczy zwycięstwo. Nie chce mi się wierzyć w to, że już w pierwszym meczu rozstrzygną się losy awansu. Koniec końców Hiszpanie raczej przecisną się do kolejnej rundy, ale łatwo nie będzie.

Valencia 2-1 Schalke
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Na potwierdzenie Twoich słów i tego że nie będzie łatwo kilka ciekawostek :
Valencia w swojej poprzedniej przygodzie z fazą pucharową Ligi Mistrzów UEFA nie potrafiła wygrać żadnego meczu u siebie, więc teraz będzie musiała wyciągnąć z tego wnioski, aby pokonać Schalke
Poprzednie spotkania
Dwa poprzednie mecze o punkty na Mestalla zakończyły się remisami. W sezonie 2007/08 w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA padł wynik 0:0, a dziesięć lat wcześniej w rewanżowym meczu ćwierćfinału Pucharu UEFA 1:1. Wtedy awansowało Schalke, które wygrało 2:0 u siebie, natomiast w 2007 roku Valencia wygrała w Gelsenkirchen 1:0.
Valencia w sześciu ostatnich meczach u siebie z przeciwnikiem z Niemiec pięć razy zremisowała i raz przegrała. Ostatnie zwycięstwo odniosła w październiku 1996 roku pokonując w pierwszej rundzie Pucharu UEFA Bayern Monachium 3:0. Z dziesięciu spotkań u siebie Valencia wygrała tylko trzy, a jej całkowity bilans meczów z niemieckimi drużynami to cztery wygrane, dziewięć remisów i osiem porażek.
Bilans Schalke z ośmiu meczów z hiszpańskimi drużynami na wyjeździe to dwa zwycięstwa, remis i pięć porażek. Całkowity bilans 19 spotkań to sześć zwycięstw, pięć remisów i osiem porażek.
Valencia ostatnio grała w fazie pucharowej w sezonie 2006/07. W 1/8 finału wyeliminowała Inter Mediolan po remisie 0:0 u siebie i 2:2 na wyjeździe. W ćwierćfinale lepsza była Chelsea, który wygrała w Walencji 2:1, a w Londynie zremisowała 1:1.
Schalke tylko raz grało w fazie pucharowej. W sezonie 2007/08 w 1/8 pokonało w rzutach karnych FC Porto 4:1. W obu meczach gospodarze wygrywali po 1:0. W ćwierćfinale Schalke dwukrotnie przegrało 0:1 z FC Barcelona.
Metzelder grał przeciwko Valencii trzy razy, gdy był w kadrze Realu Madryt (2007-2010). Wygrał dwa razy i raz przegrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Odnośnie meczu Milanu z Kogutami to pojawiła się lista zawodników powałanych na to spotkanie.

Kadra na Tottenham
Massimiliano Allegri powołał 19 zawodników na jutrzejszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Tottenhamowi. Po kontuzjach wracają Abate i Strasser, a w kadrze po raz kolejny zabrakło Bonery oraz kontuzjowanych Ambrosiniego, Inzaghiego, Pirlo, Zambrotty i Boatenga. Oto nazwiska powołanych:


bramkarze: Abbiati, Amelia;
obrońcy: Abate, Antonini, Jankulovski, Legrottaglie, Nesta, Oddo, Papastathopoulos, Thiago Silva, Yepes;
pomocnicy: Flamini, Gattuso, Merkel, Seedorf, Strasser;
napastnicy: Ibrahimovic, Pato, Robinho.
Ac Milan.pl​


Dla mnie ten mecz jest bardzo ciężki do wytypowania ja osobiście odradzam granie tu 1x2 lecą kursy na Milan nie wiem czemu może dlatego że nie grać ma Bale??? Ja nie mogę tego w racjonalny sposób wytłumaczyć bo wszyscy się napalają na zw Milanu dlatego lecą kursy w dół. Chyba nie wszyscy wiedza że Milan mimo ogromnej kadry to na LM ona wcale nie jest doza bo nie może grać Van Bomel, Cassano czy Emanuelson szczególnie pierwsza dwójka to spore osłabienia jeśli chodzi o obronę jak i atak. Po za tym w Milanie dalej szpital dobrze że wrócił Gatuso i Flamini bo sytuacja wyglądała by tragicznie a tak druga linia jest znośna no i wrócił Nesta tak więc 3 wzmocnienia ważni zawodnicy w kontekście doświadczenia które w LM jest potrzebne. Totenham to trudny rywal mecz będzie zacięty i pełny walki słyszałem kilka dni temu że może nie zagrać Van Der Vart na ile to prawda nie wiem musze to sprawdzic ale jeśli tak to i Totenham mocno ograniczony z przodu bo Defoe i Crouch są bardzo nieskuteczni w tym sezonie. Ja jeśli miał bym coś grać to under raczej nikt nie wyłoży kart na stół w pierwszym meczu i może tu paść jednobramkowe rozstrzygnięcie lub też niski remis.


JUTRO MOŻE COŚ WIĘCEJ NAPISZE.​
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jesli o mnie chodzi to stawiałbym na remis lub na Totenham. Skoro potrafili w mediolanie potrafili dobrze grac z Interem to i sądze że z Milanem tez powinni sobie dac rade zwłaszcza że Milan bez paru piłkarzy.Nie wiem jak jest z Totenhamem ale wydaje mi się że mają mniej kontuzji. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
Valencia - Schalke
Obejrzawszy kilka ostatnich meczów Schalke powiem szczerze, że bede baaaaaardzo rozczarowany jeśli ekipa Magatha wywiezie z Walencji choćby punkt. Schalke gra strasznie! W meczu z Hoffenheim przegranym 1-0 mogli spokojnie dostac ze 3 bramki. W obronie tragedia a w ataku marazm. Huntelaara w ogole nie widać, Raul biega i biega ale nic z tego nie ma. Kopanie byle do przodu &#39;na młyn&#39;. Po meczu z Dortmundem to cala ekipa Schalke powinna dać sporo na tace, bo tylko cud ich uchronił przed porażką rzędu 3-4. Dortmund forsował bramke cały mecz i tylko duzo szczęścia oraz postawa Neunera uchowała ich od dużej porażki. Ostatnio wymęczyli mecz z Freiburgiem 1-0 - prawde mowiac, to Freiburg zagral tak slabo, ze Schalke musiało ten mecz wygrać. Jednak niczym nie zachwycili, ich akcje (włącznie z bramką) wynikały bardziej z błędów obrońców Freiburga niż ich własnej gry. Klarownych sytuacji jak na lekarstwo.
Valencia natomiast w lidze ładnie, każdy wie. Są w gazie. U siebie grają bardzo dobrze. Wygrali ostatnie 5 z 6 meczy w lidze łącznie. No i narzuca sie pytanie: jak nie teraz to kiedy? Jak nie z Schalke to z kim? W fazie grupowej ulegli tylko raz MU.
Problem jest tylko jeden: czy Neuer jest w stanie znowu zagrać kolejny mecz jak ośmiornica? Myslę, że atakiem Schalke nie grzeszy. Na wyjezdzie mają najmniej strzelonych goli w Bundeslidze. Wg mnie tylko i wyłącznie postawa Neuera może pomóc S04, ale czy da rade? Poraz kolejny? Ja jednak wątpię. A kurs na Valencie -1 jest niezły.
Valencia -1 @2.25
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jesli o mnie chodzi to stawiałbym na remis lub na Totenham. Skoro potrafili w mediolanie potrafili dobrze grac z Interem to i sądze że z Milanem tez powinni sobie dac rade zwłaszcza że Milan bez paru piłkarzy.Nie wiem jak jest z Totenhamem ale wydaje mi się że mają mniej kontuzji. :cool:
ale co Ty porównujesz ?
Milan u siebie gra bardzo fajną piłkę (ofensywną) a Tottenham w kratkę ,włoskie drużyny są cwane patrząc na skład Milanu bardzo ciekawy widać że łapią konkretną formę Ibra w formie dużo może zdziałać.Tottenham jeśli się otworzy to dwie bramki dla Milanu bankowo to gospodarzę będą częściej atakować ,jeszcze jednym plusem dla Milanu jest Gomes gdzie ostatnio w słabej dyspozycji.Więc nie ma co porównywać Milanu do Interu bo to w ogóle inny mecz będzie patrząc na teraz gospodarze mają więcej + niż goście.
Nie lubię jak ktoś wraca do meczy z przed 4 miesięcy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Milan - Tottenham
Totenham już w zeszłym roku zmierzył się z drużyną z San Siro wtedy jednak był to Inter wspomniany mecz odbył się 20 października a wynik.... no właśnie 4:0 dla Interu do przerwy ???? . Po przerwie znakomitymi rajdami i grą pokazał się Gareth Bale i do dzisiaj oczy największych drużyn europejskich są zwrócone na niego. Jednak dziś Bale nie wystąpi z powodu urazy kręgosłupa. W drużynie Milanu nie wystąpi natomiast inny kreator gry Andrea Pirlo. W tym spotkaniu możemy się spodziewać wyrównanej walki jednak graczy jakich ma w ofensywie Milan zobowiązuje do jednego... Ciągłych ataków mając w ataku Ibrahimovica i Robinho. Wracając do braków kadrowych w drużynie Milanu oprócz Pirlo zabraknie Cassano, van Bommel, Emanuelson, i Ambrosiniego. Drużyna Kogutów zagra bez Bale Tom Huddlestone, Ledley King, Younes Kaboul i Luki Modricia.Jenas zawieszony za kartki również w tym spotkaniu nie wystąpi. Warto dodać o formie obu drużyn w lidze Milan pewnie przewodzi w Serie A natomiast Tottenham lokuje się na czwartej lokacie w wekkend Milan wygrał pewnie z Parmą 4:0 i potwierdził w tym spotkaniu swoją dobrą dyspozycję Robinho strzelając dwa gole. Tottenham natomiast wygrał 2:1 z Sunderlandem po bramkach Dawsona oraz będącego w znakomitej formie Kranjcara który zastąpił na lewej flance kontuzjowanego Bale. Porównując poziomy obu drużyn nasuwa się jeden wniosek powyżej 2,5 gola. W tym meczu Ibrahimovic który sam potrafi wygrywać spotkania w dodatku Robinho i uzupełniający tę dwójkę Seedorf to sukces murowany jednak jak waleczni są Anglicy widzieliśmy we wspomnianym meczu z Interem dlatego nie typuje zwycięzcy a jedynie powyżej 2,5 gola.
Over 1,5 Gola @@ 1,30 Mybet
Over 2,5 Gola @@ 1.98 Pinnacle



To właśnie od jego gry będzie wiele zależało w tym meczu :!:
 
C 0

coolos17

Użytkownik
Według mnie valencia powinna spokojnie poradzić sobie z szalke, (nie dużo, może 1:0), gorzej wygląda sprawa milanu bo spurs w tym roku grają naprawdę dobrze. Dlatego w meczu Milan Tottenham padnie albo zwycięstwo Milanu albo remis. Kadra millanu mimo braku, Pirlo i Cassano nie jest najgorsza, jednakże brak tych 2 zawodników to poważne osłabienie. W fazie grupowej Inter poradził sobie ze spurs 4:3, myślę że milan powinien wywalczyć zwycięstwo (milan to starzy wyjadacze, więc dadzą rade ???? ).
Osobiście postawiłem na valencie oraz milan.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


AC Milan - Tottenham Hotspur

Dzisiaj o godz. 20.45 na San Siro – Tottenham zmierzy się z liderem Serie A – AC Milan w pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów.
A więc po kolei:
Dzisiejsi gospodarze - AC Milan to obecny lider Serie A, niepokonany od 8 meczów w lidze (4-4-0). Wynik bardzo dobry, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie absencje w składzie. A propo absencji to tylko przypomnę, że dzisiaj zabraknieBoneryoraz kontuzjowanychAmbrosiniego, Inzaghiego, Pirlo, Zambrotty i Boatenga. Powołania na dzisiejszy mecz otrzymali już za to Abate i Strasser. Wiadomo, że Allegri nie będzie mógł również skorzystać z kupionych w styczniu van Bommela, Cassano, Emanuelsona czy Didaca Vily, którzy nie mogli zostać zgłoszeni do rozgrywek.

W jutrzejszym meczu bardo ważna będzie formacja środkowa, odpowiedzialna nie tylko na przygotowywanie akcji ofensywnych ale również za pomoc w obronie i nie dopuszczanie do akcji przeciwnika. W Milanie od początku spotkania na środku zagra napewno ktoś z grupki: Gattuso, Flamini, Merkel, Seedorf, Jankulovski.
W ligowym meczu z Parma Milan zagrał w następującym ustawieniu:
Abbiati – Oddo, Nesta, Thiago Silva, Antonini, Gattuso (Flamini), Van Bommel, Merkel, Seedorf (Robinho), Cassano, Ibrahimovic (Pato).

Jak widać pomoc Milanu w dzisiejszy meczu nie będzie wyglądać jakoś specjalnie rewelacyjnie. Gattuso oraz Seedorf to już raczej przeszłość i powinni powoli robić miejsce młodszym. Merkel? Flamini? Zbyt małe doświadczenie, żeby dzisiaj pociągnąć zespół. Chyba, że Allergi zdecyduję się od początku wystawić tercet: Ibra-Pato-Robinho? Ale wątpie, gdyż to będzie już za ofensywne ustawienie - jak na Mialan. Allergi dodatkowo powtarza, że najważniejsze to nie stracić bramki.
Jeśli chodzi o dzisiejszych gości - Tottenham. Wg. mnie Tottenham ma duży potencjał ofensywny, mimo braku Garetha Bale’a oraz zawieszonego Jermaine Jenasa. Bale&#39;a zastąpi Steven Pienaar lub znajdujący się ostatnio w świetnej dyspozycji Niko Kranjcar. Ale, pod nieobecność Jenasa obaj zawodnicy powinni zagrać od początku. Jest również bardzo ofensywnie usposobiony Lennon oraz niedoceniany troszeczkę Pavlyuchenko Od początku powinniśmy zobaczyć już Rafaela Van der Vaarta. Po operacji wyrostka dochodzi do siebie Luka Modrić, który trenuje już z zespołem, ale jego występ stoi pod znakiem zapytania. Tottenham według mnie w tym sezonie jest bardzo silny fizycznie. W lidze nie strzelają jakoś specjalnie dużo bramek, ale również ich dużo nie tracą.
Ekipa z Londynu za wszelką cenę będzie chciała wywieźć chociaż 1 pkt z Mediolanu. By móc ostatecznie powalczyć na własnych śmieciach. Milan zbyt mało ofensywny, co z tego że 8 wygranych z rzędu: Trzeba spojrzeć z jakimi przeciwnikami te wyniki: 4 bramki zaaplikowane broniącej się przed spadkiem Parmie, po 2 również broniącymi się przed degradacją Cesenie oraz Catanii. Z Lazio (1:1), Genoą (0:0) oraz Udine (4:4) już nie było tak łatwo. Myślę, że dzisiaj mimo atutu własnego boiska, jeśli już nawet Milan wygra to nie będzie to jakieś przekonywujące widowisko. Wynik jest bardzo ciężko wytypować. Widowisko by się napewno ożywiło, gdyby Tottenham strzelił bramkę [~ Tottenham strzeli 1.42 (expect)]. Ja jednak skłaniałbym się ku:
Under 3.5 ~ 1.33 (expect)
Under 2.5 ~ 1.93 (expect)
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Ja bym sie pokusił w meczy acm-totte na x2, milan owszem gra w tym sezonie lepiej ale tottenham rowniez nie odstaje. Po lekcji na san siro w meczu z interem (notabene b.dobrym), myśle ze londynczycy wyciagna wnioski i z wieksza rozwaga zaczna ten mecz, a Milan jakos mnie nie przekonuje, owszem Ibra coś szarpnia, Pirlo coś zagra ale wydaje mi sie ze to ma wieksza sile na lige wloska, dzisiaj z dobrze przygotowanym fizycznie rywalem beda mieli 3-4 okazje a nie 10. Oczywiscie wszystko sie moze zdarzyc ale typ na Milan bym odradzał, co do bramek to nie kalkulowałem tego wiec sie nie wypowiadam, natomiast urwanie &#39;punktow&#39; przez totte wydaje mi sie calkiem sensownym typem tym bardziej po kursie 2,05-2,1 ????
 
C 0

coolos17

Użytkownik
Milan to zupełnie inna drużyna niż kilka lat temu. Nie bronią się już przez cały mecz czyhając tylko na jakąś kontrę &quot;z kopa i do przodu&quot;. Allegri bardzo odmienił tą drużynę. Ja wierze że milan mimo wszystko poradzi sobie ze Spurs. Milan Pokona ich doświadczeniem oraz przewagą własnego stadionu. Rossoneri muszą uzyskać przewagę przed spotkaniem rewanżowym, inaczej mogą się pożegnać z LM.
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dzisiaj Milan w handi wygrywa ???? to calkiem inna druzyna w pucharach, sklad maja konkretny, taki totenham powinni zjesc juz w pierwszej polowie. A co do porownan do meczu z interem, to nie wime czy ogladaliscie tamten mecz , ale cisniecie bylo okrutne i powinno juz po polowie byc 5-0, na koniec dwa takie same strzaly balego i tylko 4-3 , ale to strasznie szczesliwie. Dla totenhamu to juz i tak jest sukces, dalej niestety nie maja szans awansowac.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Milan - Tottenham

Drugi mecz 1/8 finału wydaje się równie nieprzewidywalny co pierwszy. Wszyscy w Europie zastanawiają się, jak potoczy się widowisko na San Siro. Na początek warto przeanalizować fakty, o których wiadomo jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.
Obie drużyny są w dobrej formie - na pewno. Milan rozgromił ostatnio Parmę aż 4-0, w sumie od grudnia jest niepokonany i zalicza solidne, konkretne występy. Milan to najlepszy zespół Serie A w defensywie. W formie są wszystkie największe gwiazdy jak Ibra, Pato czy Robinho. Nie ma co się dziwić, że do meczu z Tottenhamem gospodarze podchodzą w roli faworyta. Gości z Anglii lekceważyć jednak nie można, przekonał się o tym Inter. Tottenham podchodzi do tego meczu z serią 3 zwycięstw z rzędu, na pewno korzystnym rezultatem dla podopiecznych Redknappa byłby tu remis. Piłkarsko na chwilę obecną uważam, że zespoły prezentują bardzo wyrównany poziom. I znowu oznacza to, że stawianie 1x2 może być zgubne w skutkach... Sprawdźmy jeszcze osłabienia w obu drużynach przed tym spotkaniem.

Milan nie ma dobrej sytuacji kadrowej. Boateng, Pirlo, Zambrotta, Inzaghi, Abate, Ambrosini, Cassano, Emanuelson, van Bommel. Lista graczy, którzy nie mogą wystąpić w meczu z Tottenhamem jest bardzo długa. W tej sytuacji Massimiliano Allegri będzie musiał nieco eksperymentować ze składem. Złoży zapewne niezłą paczkę, ale na pewno daleka ona będzie od najsilniejszego możliwego zestawienia.
Tottenham także ma swoje problemy. Na pierwszych stronach gazet Gareth Bale. Brak Walijczyka musi być widoczny i jest to duże osłabienie dla Kogutów. Luka Modrić jest po operacji wyrostka, raczej nie jest jeszcze gotowy do gry na pełnych obrotach. Jermaine Jenas pauzuje za kartki. Do składu na szczęście wraca Rafael van der Vaart.

I co tu zrobić, po raz kolejny sytuacja, w której minimalną przewagę z racji własnego boiska ma Milan. Czy to wystarczy? Ciężko powiedzieć. Wydaje się, że dzisiejszy mecz na San Siro będzie wyrównany i o wyniku zadecydują szczegóły.
Jak widzę przebieg meczu?
Od początku przewaga Milanu, Tottenham ma to do siebie, że często kiepsko rozpoczyna mecz, ale z minuty na minutę się rozkręca. Dlatego też w dalszej fazie spotkania gra powinna się wyrównać, być może końcówka będzie należeć do gości. Wiele zależeć będzie od bieżącego wyniku.

Przeglądając ofertę stwierdziłem jednak, że można coś fajnego zagrać.

Pierwszy rzut rożny w 1. połowie | Typ: Milan - 1,63 ⛔

Stawiam tak dlatego, że przypuszczam, że to Milan jako gospodarz pierwszy zaatakuje. W zdecydowanej większości ostatnich spotkań właśnie Rossoneri pierwsi rzucali się do ataku i strzelali gole. Tottenham tradycyjnie może zacząć z niskiego pułapu i na początku Milan powinien uzyskać przewagę i wywalczyć jakiś rzut rożny.

Na podstawie statystyk z ostatnich spotkań Milanu zdecydowałem się na jeszcze jeden typ.

Najwięcej spalonych | Typ: Milan -1,5 - 1,85 ✅

Milan jest królem spalonych, w większości spotkań wygrywa zdecydowanie w tej statystyce. Wiadomo, że najlepszym graczem do robienia spalonych w Milanie jest Inzaghi, który gra w linii z obrońcami. Dzisiaj go niestety zabraknie. Jednak w środku wystąpią raczej Flamini i Gattuso, którzy nie są raczej doskonałymi piłkarzami w kwestii podań otwierających drogę do bramki, więc kilku podań &quot;nie w tempo&quot; się spodziewam. Tottenham nie preferuje gry środkiem i prostopadłymi piłkami. Raczej piłka idzie na skrzydło i jest wrzucana w pole karne na wysokiego Croucha czy Pavlyuchenkę. Dzisiaj obrona Milanu zagra w eksperymentalnym zestawieniu i może się to dobić na problemie z łapaniem w &quot;offside trapy&quot; rywala.

Podszedłem do tego meczu zupełnie inaczej niż zwykle. Rzadko to robię, ale czemu by nie spróbować. Czy przyniesie to rezultat? Przekonamy się wieczorem.

Luźny typ: Milan powinien wygrać, chcąc spokojnie myśleć o rewanżu. Jeżeli dzisiaj Tottenham da radę zremisować, będzie faworytem w rewanżu na własnym terenie. Serce podpowiada mi obstawianie remisu i tak właśnie zrobię. To oczywiście luźna propozycja.

Milan 1-1 Tottenham
Expekt
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Mecze w LM się zaczynają a tu cichutko w temacie! panowie pobudka!

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Milan - Tottenham
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.95
Stawka: 8/10
Buk: Bet365
Analiza: Dziś na San Siro dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Milanem i Tottenhamem, zapowiada się na pewno wspaniałe widowisko jak i grad bramek. Tottenham pokazał już jak się gra z włoskimi drużynami, pamiętamy jak walczyli z Interem przegrywając ostatecznie 4:3. Tottenham w pełni zmobilizowany, ale po drugiej stronie jest Milan, który w tym sezonie na prawdę spisuje się wyśmienicie, wygląda na to, że stare czasy chwały Milanu znów mogą nadejść... Milan w ostatnim spotkaniu ligowym rozprawił się 4:0 z Parma. Harry Rednkapp trener Tottenhamu zapowiada:
- Ofensywny futbol sprawił, że awansowaliśmy z pierwszego miejsca. Przeszliśmy całe rozgrywki atakując, dlatego zamierzam to kontynuować na San Siro. Oczywiście nie chcę wrócić do Londynu z workiem straconych goli. Nie stać nas na powtórzenie podobnych błędów, takich jak w czasie meczu z Interem - mówił Redknapp.

Linię ataku Tottenhamu w Mediolanie najprawdopodobniej utworzą wracający do zdrowia Peter Crouch oraz Rafael van der Vaart. Na skrzydłach, pod nieobecność Garetha Bale&#39;a, wspierać ich będą Nico Kranjcar i Aaron Lennon
Takie ustawienie Tottenhamu musi owocować w bramki, dzisiaj ich zobaczymy sporo. Stawiam na 3:1 lub 2:2!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom