>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - 15.02.2011

Status
Zamknięty.
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Ja bym sie pokusił w meczy acm-totte na x2, milan owszem gra w tym sezonie lepiej ale tottenham rowniez nie odstaje. Po lekcji na san siro w meczu z interem (notabene b.dobrym), myśle ze londynczycy wyciagna wnioski i z wieksza rozwaga zaczna ten mecz, a Milan jakos mnie nie przekonuje, owszem Ibra coś szarpnia, Pirlo coś zagra ale wydaje mi sie ze to ma wieksza sile na lige wloska, dzisiaj z dobrze przygotowanym fizycznie rywalem beda mieli 3-4 okazje a nie 10. Oczywiscie wszystko sie moze zdarzyc ale typ na Milan bym odradzał, co do bramek to nie kalkulowałem tego wiec sie nie wypowiadam, natomiast urwanie &#39;punktow&#39; przez totte wydaje mi sie calkiem sensownym typem tym bardziej po kursie 2,05-2,1 ????


Po pierwsze Pirlo nic nie zagra ma kontuzje złapał znów przed mecem z Parma przerwa to jakieś 6 tygodni
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Champions League - 1/8 Finału
AC Milan - Tottenham Hotspur 1 @1,65
Dla mnie nie ma porównania. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Milan. Rossoneri w Serie A grają bardzo dobrze, prowadzą w tabeli. Styl gry drużyny prowadzonej przez Massimiliano Allegriego może się podobać kibicom. Ostatni mecz z Parmą (4:0) może być potwierdzeniem. Wczesniejsza zadyszka (remisy Genoą i Lazio) jest już za Milanem. Straszyć może ilość kontuzji w Milanie, ale nie są to straty niemożliwe do załatania. Największy problem powstał w środku pola, gdzie nie zagrają Andrea Pirlo, Kevin-Prince Boateng i Massimo Ambrosini. W wyniku tego prawdopodobnie zobaczymy w drugiej linii Flaminiego, Seedorfa i Gattuso. Oprócz tego nie zagra Gianluca Zambrotta, Ignazio Abate i Daniele Bonera (na prawej obronie prawdopodobnie zobaczymy Massimo Oddo).
W drużynie Tottenhamu straty są większe. Mniej piłkarzy jest kontuzjowanych, ale są to straty dużo większe. Po pierwsze - Gareth Bale, obecnie najlepszy lewoskrzydłowy świata, który w pojedynkę wprowadził Tottenham do fazy pucharowej LM. Każdy wie że to ogromna strata, zwłaszcza w obliczu problemów Milanu na prawej obronie. Drugi cios to brak rozgrywającego Rafaela Van der Vaarta, który wyraźnie odżył po transferze z Realu, i stał się z miejsca gwiazdą drużyny. Niepewny jest też występ Petera Croucha. W lidze Tottenham zajmuje czwarte miejsce, ale różnice w tabeli są niewielkie, i w każdej chwili może się wszystko odwrócić.
Kolejny ważny aspekt to doświadczenie. Milan co roku gra w Champions League, dla Tottenhamu to pierwszy raz. Kluczowi piłkarze jak Modrić, Lennon czy Defoe nie są tak pewni siebie w CL. Milan to bardzo wyrachowana, i doświadczona drużyna. Wiedzą, że w rewanżu z Balem i VdV Tottenham na własnym stadionie może ich pokonać. Muszą wygrać dzisiejszy mecz. I uważam że z pomocą 80 tysięcy kibiców na San Siro tego dokonają.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Powrót Kogutów na San Siro ;) Nie ma co na siłę szukać tutaj niespodzianki i również skłaniam się ku wygranej Milanu. Ancelotti odszedł , Allegri odmłodził trochę zespół i Milan znowu się poważniej liczy we Włoszech jak i w Europie. Wiem , że zawsze się liczyli , ale teraz to co innego. Czemu Milan. Po pierwsze to nie ma kata innej drużyny z Mediolanu czyli Geretha Bale&#39;a. Śmiało można mu przypisać połowę zasług tego co Koguty prezentowały w LM. Ostatnie ligowe mecze dobrze pokazują , co to znaczy strata dla Tottenhamu tego szybkiego i błyskotliwego skrzydłowego. Fakt , faktem wyniki w miarę są , ale chodzi mi tu bardziej ile Koguty tracą na jakości gry. Minimalne , czasem dość szczęśliwe wygrane z jakby nie było rywalami dużo lepszymi od Milanu. W skrócie. awans Tottenhamu był dużym sukcesem , wiem , że apetyt rośnie w miarę jedzenia ale sądzę , że Milan to już za wysokie progi. Przynajmniej na SS i z takimi osłabieniami. Tak więc jak dla mnie Milan wygra to spotkanie.
⚽ Milan-Tottenham 1 1.72 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Drugi cios to brak rozgrywającego Rafaela Van der Vaarta,
nie wprowadzaj ludzi w błąd, Van der Vaart jest w kadrze meczowej i najprawdopodobniej zagra ;)
w tym meczu najpewniej padnie over 2.5, chociaż nie lubię grać overów to uważam, że Milan stać na strzelenie dwóch-trzech bramek, a i Tottenham mógłby coś ukłuć. Dość fajnym typem wydaje mi się też over 3.5 kartek @1.66⛔, piłkarze Tottenhamu lubią sobie pofaulować lub tak jak VdV popyskować do arbitrów, a Włosi jak to oni - słyną z chamskiej gry i także mają w swojej kadrze pyskatego Ibrahimovica lub często faulującego Gattuso.

/edit
kartek spokojnie pokazano by więcej, gdyby nie to, że sędzia był upośledzony ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No po pierwszej połowie to chyba jednak Tottenham ma lekką przewagę. Crouch jak zwykle wygrywa wiele pojedynków główkowych, van der Vaart gra nieźle, jedynie można mieć drobne zastrzeżenia do Assou-Ekoto, który trochę rzadziej włącza się w akcje ofensywne, niż zawsze. Przed nami jeszcze druga połowa, to właśnie w niej wszystko się rozstrzygnie ???? .
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
...i poszła masówka na Milan i na overy ;/ buki zadowolone. Czasami się zastanawiam, czy niektórzy piszący analizy nie pracują dla jakiegoś buka;p. Ale z drugiej strony nikt nikomu nie każe się sugerować niczyimi analizami czy podpowiedziami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Milan oczywiscie pięknie zaprzepascił sobie awans do kolejnej rundy nie daje im żadnych szans w rewanżu w Angli mają stary skład i krótką ławke rezerwowych . Do tego do Kogutów dołonczy Bale,i wiemy dobrze jak gra Totenham u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Milan oczywiscie pięknie zaprzepascił sobie awans do kolejnej rundy nie daje im żadnych szans w rewanżu w Angli mają stary skład i krótką ławke rezerwowych . Do tego do Kogutów dołonczy Bale,i wiemy dobrze jak gra Totenham u siebie.
Wiemy ,wiemy ale nie przesadzaj. Fakt , nie będą faworytami do awansu ale nikt im ich nie powinien całkowicie odbierać. Ale jakby nie było przed Milanem bardzo trudne zadanie. Jak pisałeś , Bale bankowo wróci , chyba , że znowu coś wyłapie po drodze. Ciekawe tylko jak będzie się prezentował po kontuzji. Po tym co wczoraj widziałem , wiem jedno - że atmosfera będzie napięta do granic możliwości , i oby czasem balonik nie pękł na boisku bo możemy mieć brutalny mecz.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mecz nie stał na najwyższym poziomie, pierwsza połowa nawet bardziej była po stronie &quot;Kogutów&quot;, ale w drugiej już losy się odwróciły. Faktycznie, teraz Tottenham będzie faworytem do awansu, ale warto zwrócić uwagę na to, co wczoraj działo się na boisku. Moim zdaniem żółta kartka dla Gattuso została pokazana zdecydowanie za późno. Wiadomo, że Włoch gra do końca i nigdy nie odpuszcza, ale we wczorajszym spotkaniu grał zbyt agresywnie, co pokazywał swoim zachowaniem po otrzymaniu żółtej kartki. Jeszcze w pierwszej połowie sędzia w miarę dawał sobie radę, jednak po zmianie stron zupełnie nie panował nad sytuacją na boisku.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
ale co Ty porównujesz ?

Milan u siebie gra bardzo fajną piłkę (ofensywną) a Tottenham w kratkę ,włoskie drużyny są cwane patrząc na skład Milanu bardzo ciekawy widać że łapią konkretną formę Ibra w formie dużo może zdziałać.Tottenham jeśli się otworzy to dwie bramki dla Milanu bankowo to gospodarzę będą częściej atakować ,jeszcze jednym plusem dla Milanu jest Gomes gdzie ostatnio w słabej dyspozycji.Więc nie ma co porównywać Milanu do Interu bo to w ogóle inny mecz będzie patrząc na teraz gospodarze mają więcej + niż goście.
Nie lubię jak ktoś wraca do meczy z przed 4 miesięcy.
Znawca sie znalazł i kto miał racje ?? :cool: Milan gra fajną piłke,więcej jest tam dziadków i trzepniety Gattuso miałem znim wczoraj ubaw po pachy on chyba ma cos z głową nie tak.Co do Milanu to jakos ich nie widze w rewanżu polegną jak Inter. Za krótka ławka rezerwowych większośc piłkarzy gra mecz za meczem do tego nie są młodzi.;)
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Znawca sie znalazł i kto miał racje ?? :cool: Milan gra fajną piłke,więcej jest tam dziadków i trzepniety Gattuso miałem znim wczoraj ubaw po pachy on chyba ma cos z głową nie tak.Co do Milanu to jakos ich nie widze w rewanżu polegną jak Inter. Za krótka ławka rezerwowych większośc piłkarzy gra mecz za meczem do tego nie są młodzi.;)



oejej sami widzę tu eksperci. Po pierwsze to kto tu gra mecz za meczem i ma krótka ławkę??? Może i ławka w LM nie za długa ale patrząc na lawę w serie po wyleczeni kontuzjowanych to jest ona bardzo długa!!! Co do tego grania mecz za mecz to się nie zgodzę i nie mam prawa się zgodzić. Abiati dopiero wrócił po kontzuji czyli po przerwie sedorf też Pato grzeje ławe w lidze a Flamini po kontuzji Nesta też i Abate oni wszyscy mieli przerwe. Jedynymi dozo grającymi są Ibra, Silva, Robinho i Antonini tak więc jak można mówić o grze mecz za meczem jak większość miała przerwe po ok. 3-4 tyg???
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
I to tez jest kolejnu (-),Który przemawia za tym że Milan powaznie sobie skąplikował sytułacje.Samo doświadczenie w Angli nie pomoże szkoda tylko że nie zobacze Gattuso,to jest dopiero komediant.:grin:

Powiedz mi a może ja mam problem ze wzrokiem Milan grał wczoraj jednym Napastnikiem ??
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Moim zdaniem żółta kartka dla Gattuso została pokazana zdecydowanie za późno. Wiadomo, że Włoch gra do końca i nigdy nie odpuszcza, ale we wczorajszym spotkaniu grał zbyt agresywnie, co pokazywał swoim zachowaniem po otrzymaniu żółtej kartki. Jeszcze w pierwszej połowie sędzia w miarę dawał sobie radę, jednak po zmianie stron zupełnie nie panował nad sytuacją na boisku.
Dokładnie zgadzam się z rzepkiem. Gattuso to dobry, waleczny piłkarz. Ale w pewnych momentach nie panuje nad sobą i zachowuję się jak kawał (dokończcie sobie sami;p)
http://www.youtube.com/watch?v=wim_8VWCIv8
http://www.youtube.com/watch?v=xSpB2hZ-esw
Właśnie przeczytałem, że ma zostać wszczęte postępowanie i Komisja Dyscyplinarna podejmie decyzję o ewentualnej dyskwalifikacji piłkarza Milanu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No również zauważyłem tą informację. Już brukowce rozpisują się o tym, że Gattuso nie wystąpi w rewanżu, wiadomo, za nadmiar żółtych kartek, jednak Komisja dyscyplinarna myśli o ukaraniu Gattuso absencją 2 lub nawet 3 spotkań. Taka kara z pewnością byłaby słuszna, bo po tym, co Włoch wczoraj pokazał, szczególnie w stosunku do drugiego trenera &quot;Kogutów&quot;, to woła o pomstę do nieba. Przecież Gennaro nie jest &quot;świeżakiem&quot; i nie od dziś gra w piłkę, a zachował się właśnie tak, jak nowy, niewychowany, niedoświadczony młokos. Z drugiej strony wielkie brawa dla postawy &quot;wieżowca Croucha&quot;. Włoch nieraz starał się sprowokować Anglika, jednak ten wykazał wielki spokój i tylko w jednej sytuacji odpłacił mu się ???? .
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
mają stary skład i krótką ławke rezerwowych
więcej jest tam dziadków i trzepniety
Jak chcesz się wypowiadać na jakikolwiek temat to miej najpierw o nim zdecydowanie głębsze pojęcie niż utarte slogany z telewizji i kolorowej prasy... skład ACM z ostatniego meczu z Chievo:

Abbiati (34), Abate (25), Thiago (27), Nesta (35), Antonini (29), Gattuso (33), Van Bommel (34), Merkel (19)/Boateng (24), Cassano (28)/Pato (21) Robinho (26), Ibrahimovic (29) = ~28,00
Taką średnią to Ci nawet ciężko w Twojej wirtualnej drużynie pewnie utrzymać dzieciaku CMa... a tak już dla pełnego obalenia Twojej tezy ostatnie transfery ACM:

+ Ibrahimovic - 29 lat
+ Robinho - 26 lat
+ Amelia - 28 lat
+ Boateng - 23 lata
+ Papa - 22 lata
+ Cassano - 29 lat
+ Yepes - 34 lata
+ Emanuelson - 21 lat
+ Van Bommel - 33 lata (półroczny kontrakt)
+ Vila - 24lata
+ Legro – 35 lat (półroczny kontrakt)
do tego gracze primavery, którzy wzmocnili pierwszy skład:
+ Merkel - 18 lat
+ Strasser - 20 lat
+ Oduamadi - 20 lat
gracze którzy już odeszli w tym okienku:
- Onyewu - 28 lat
- Ronaldinho - 30 lat
Jeśli nie chcesz zauważyć, że jest to odmładzanie drużyny, to nawet wystawienie całej primavery do 1wszego składu Cię do tego nie przekona i ACM zawsze będzie dla Ciebie klubem emerytów... niestety w prawdziwym życiu się nie da tak jak w CMie, by można było opychać wszystkich przed 30 i wyszukiwać na necie nazwiska talencików, a jak coś nie pójdzie to wgrać save&#39;a... ogarnij się! To jest spokojna zmiana pokoleniowa, a odpowiednia dawka rutyny w zespole też jest bardzo potrzebna... świadczą o tym dobrze kolekcje pucharów...! FORZA MILAN! Na pohybel hejterom!
Gattuso,to jest dopiero komediant.
Dokładnie zgadzam się z rzepkiem. Gattuso to dobry, waleczny piłkarz. Ale w pewnych momentach nie panuje nad sobą i zachowuję się jak kawał (dokończcie sobie sami;p)
Proponuje zapoznać się na spokojnie z artykułem weszlo . com/news/6324/news/6324 może to doda trochę obiektywizmu i zrewiduje Wasz punkt widzenia.
Co do samych spotkań, to pierwsze mecze minęły pod znakiem niewykorzystanych szans:
Schalke-Valencia - miała multum okazji, ale były problemy ze skutecznością, myślę, że drużyna z Hiszpanii może być spokojna o awans, bo jest po prostu zdecydowanie lepsza od Niemców i powinna wygrać na wyjeździe nawet bez Aduriza.
Tottenham-Milan - pierwsza połowa pod znakiem T, druga połowa pod znakiem M... ale co z tego skoro po 35min nawałnicy bramkę z książkowej kontry strzelają Anglicy... mogło być 1-0 bo strzale Yepesa, obronił Gomes, mogło być 1-0 gdy wszyscy już widzieli piłkę w bramce po kolejnym strzale Yepesa, ale znów cudownie obronił Gomes... później jeszcze wykłada przed same pole karne do Flaminiego odbita od obrońcy... i za chwilę 0-1. Piękno piłki. Przy strzale Ibry sędzie miał prawo gwizdnąć faul, chociaż pewnie są i tacy, którzy by tego nie gwizdnęli. Moim zdaniem Milan nie zasłużył na porażkę, a Tot na zwycięstwo. Tak samo jak uważam, że sprawa awansu jest wciąż otwarta, chociaż w Anglii będzie bardzo ciężko o korzystny rezultat... chociaż wystarczy nawet skromne 1-0 do dalszej walki. Przed pierwszym spotkaniem szanse były 55/45... aktualnie jakieś 25/75, ale nie skazywał bym Milanu na pogrom... tak na prawdę Anglikom wyszła idealna murarka, a u siebie nie będą mogli tak zagrać. Wraca Bale, co oczywiście jest dużym plusem dla Kogutów, ale wraca też ważny dla gry Milanu Boateng i Pirlo (tutaj to tak fifty fifty)- myślę, że będzie ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Pomocnik Milanu Gennaro Gattuso [fot] został zawieszony na cztery mecze w europejskich rozgrywkach. To kara, jaką UEFA wyznaczyła 33-letniemu piłkarzowi za uderzenie głową trenera Tottenhamu Joe Jordana po zakończeniu niedawnego meczu Ligi Mistrzów z Tottenhamem (0:1).

Gattuso, który przeprosił już za swoje zachowanie, ma trzy dni na złożenie apelacji. Były zawodnik Glasgow Rangers jednak i tak nie zagra w rewanżu na White Hart Lane, bowiem zarobił w pierwszym spotkaniu żółtą kartkę, która była jego trzecią w obecnych rozgrywkach.
źródło: goal.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom