>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału - 8 marca [wtorek] -REWANŻE

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS
FC BARCELONA - ARSENAL LONDYN
1,28 6,00 9,00


VS
SZACHTAR DONIECK - AS ROMA
1,90 3,50 4,00
Wszystkie oczy zwrócone będą na rywalizacje na Camp Nou i ludzie zadają sobie pytanie czy Barca jest w stanie odrobic straty z Emirates Stadium. Pierwsze starcie było niesamowitym widowiskiem. Akcja za akcje, cios za cios. Czy tak samo są w stanie zagrac w rewanżu? Raczej mecz będzie przebiegał pod dyktando Dumy Katalonii i od ich skuteczności wiele zależec będzie.
Z pewnością można mówic o sporym pechu Kanonierów bo znowu sporo podopiecznych Wengera leczy kontuzje. Czy rezerwowi okażą się na tyle mocni by wyeliminowac Barce ?
W drugim meczu wtorkowym Roma powalczy o odrobienie straty z meczu na Stadio Olimpico gdzie przegrali 2:3 zatem do awansu potrzebne im conajmniej dwubramkowe zwycięstwo o co łatwo nie będzie. Szachtar u siebie jest mocny, ofensywny zaciąg Brazylijczyków potrafi rozmontowac defensywe rywali, a ta Rzymian szczególnie nie jest za dobra.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Barcelona-Arsenal



Arsenal pierwszy mecz wygrał 2:1, bo bardzo zaciętym pojedynku. Katalończycy, przez długi czas gry prowadzili i kontrolowali to spotkanie ale Kanonierzy zagrali do końca. Mają małą zaliczkę przed meczem rewanżowym...ale czy to wystarczy na tak silną Barcelonę? Staną przed niewiarygodnie trudnym zadaniem, aby pozbawić rewalecyjnie grającą Barcę. Absencja Van Persiego, jest sporym osłabieniem dla Kanonierów, bo on w ostatnich meczach Arsenalu był motorem napędowym. Na Camp Nou, powraca wychowanego Fabregas gdzie będzie chciał pokazać się z najlepszej strony. W Barcie niewiadomo czy wystapi Valdez, Puyol i Piuqe. Maja jednak swoich zmiennikow, ktorzy potrafia rownie dobrze zastapic swoich kolegow. Jesli chodzi o przebieg meczu, to Barcelona bedzie na pewno kontrolowala pilke i podejda bardzo blisko Arsenalu. Wystarczy im tylko jedna bramka (przy wyniku 1-0)do dalszeg awansu. Nie wierze, jednak w minimalizm Katalonczykow i beda grali o jak najwyzsze zwyciestwo. Arsenal bedzie probowal grac z kontry, bo zdominowac Barce wlasnym stylem bedzie niezmiernie ciezko. W tzm meczu nie przewiduje niespodzianki a Barca wygra to spotkanie przewaga ok 2 bramek.


Typ;(H 0-1)Barca
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP

FC Barcelona - Arsenal Londyn
Który zawodnik zdobędzie więcej goli w tym meczu? Messi - Villa 2 3,10 Unibet ⛔


Przed nami na Camp Nou druga odsłona pojedynku dwóch najefektowniej grających drużyn w tegorocznej Lidze Mistrzów. Mimo porażki na Emirates to właśnie Barcelona jest zdecydowanym faworytem zarówno w tym meczu, jak i do awansu.
Dokonań ligowych zespołów nie ma chyba sensu przywoływać, jest to bowiem najważniejszy mecz obu ekip w tym sezonie i zagrają najlepiej jak potrafią. Goście z problemami kadrowymi, co u Kanonierów nie jest nowością. W środowy wieczór nie obejrzymy na boisku strzelca jednej z bramek z meczu w Londynie – Robina van Persiego oraz Theo Walcotta. Finał Carling Cup z Birmingham przyniósł natomiast uraz kolana Alexa Songa. Do tego dochodzą zawodnicy nie grający od dłuższego czasu (Fabiański, Vermaelen). Są to piłkarze, którzy pierwszy mecz z Barceloną rozpoczynali w pierwszym składzie. Szczególnie widoczny będzie brak Kameruńczyka, który przy korzystnym wyniku w pierwszym spotkaniu zapewne odgrywałby w taktyce Wengera jedną z kluczowych ról. Do tego dochodzą zawodnicy nie grający od dłuższego czasu (Fabiański, Vermaelen). Wraca natomiast nieobecny na Emirates Bacary Sagna. Mimo drobnych urazów zagrać mają Fabregas i Wilshere. Jest to bardzo dobra informacja dla sympatyków Arsenalu, gdyż brak obu piłkarzy byłby wielką stratą. Innym tematem jest występ Fabregasa na stadionie Camp Nou w związku z ciągnącą się od długiego czasu sprawą jego powrotu do Katalonii.
Barcelona staje przed problemem sklecenia środka defensywy przed środowym meczem. Puyol, mimo zapowiedzi powrotu na mecz z Kanonierami, nie wystąpi w tym spotkaniu. Do tego dochodzi zawieszony Pique. Na środku obrony zagra będący w życiowej formie Abidal. Kto będzie grał u jego boku? Niby wszystko wskazuje że będzie to Gabriel Milito, który rozegrał całe spotkanie z Saragossą. Ale nie jest to jedyna opcja, gdyż w meczach z Bilbao i Valencia grał na tej pozycji Busquets. I według mnie to jest to rozwiązanie, na które zdecyduje się Pep Guardiola. Trener Katalończyków również miał problemy zdrowotne, ostatnie dni spędzone w szpitalu z powodu silnych bólów pleców, ale zdaniem lekarzy będzie on gotowy zasiąść na ławce w środowy wieczór.
Teraz odnośnie typu, że więcej bramek strzeli Villa niż Messi. Hiszpan w weekend odpoczywał, wszedł na ostatnie 25 minut. w ostatnich sześciu spotkaniach strzelał w każdym meczu, prócz wspomnianego pojedynku z Sarragossą, gdzie rozpoczął na ławce. Jak gra Villa chyba nie trzeba opisywać. Jest to jeden z tych napastników, który nie tylko czeka na piłki ale sam potrafi sobie wypracować bramkowe akcje. Bardzo często gra na linii z obrońcami, lecz w porównaniu z początkiem sezonu coraz rzadziej jest łapany na pozycji spalonej. W Barcelonie co prawda więcej gra na skrzydle ale w ostatnich meczach widzimy go coraz częściej w środku. Nie potrzebuje zbyt wielu sytuacji, by zdobyć bramkę. Co innego natomiast Messi. Oczywiście jest to gracz, który w trakcie meczu potrafi sam stworzyć sobie kilka „setek”, ale ostatnio ma problemy z ich wykończeniem. Do tego dochodzi zbyt samolubna gra. Często po minięciu kilku graczy próbuje samemu wykończyć sytuację, nie patrząc na lepiej ustawionych kolegów. Przy twardej obronie, jaką zaprezentował Arsenal w pierwszym meczu myślę, że Villa będzie zawodnikiem groźniejszym dla Szczęsnego. Do tego dochodzi jeszcze jedna moja obserwacja: Messi gra samolubnie do momentu kiedy strzeli gola, potem gra jak na najlepszego piłkarza na świecie przystało. A wydaje mi się i mam taką nadzieję, że w tym meczu zobaczymy sporo bramek.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Według mnie warto zagrać na gole w pierwszej połowie. Najciekawsze typy (Bet365):

powyżej 0,5 @1,22
powyżej 1 (Azj. suma goli) @1,45
powyżej 1,5 @2,15
powyżej 2 (Azj. suma goli) @3,55

Barca będzie chciała jak najszybciej odrobić straty z Emirates i pewnie od początku meczu siądzie na Arsenalu, a wiadomo że, jak Katalończycy się rzucą do ataku to gole padają błyskawicznie. Taka strategia może otworzyć szanse również przed Arsenalem do kontrataków i Kanonierzy umieją wykorzystywać takie okazje (patrz gol na 2:1 w pierwszym meczu). Myślę, że Londyńczycy nie &quot;zaparkują autobusu w swoim polu karnym&quot;, tak jak raczył to zrobić Inter w zeszłym roku, bo zwyczajnie w obronie są gorsi od mistrzów Włoch i Barcelona będzie umiała wklepnąć im parę goli. Liczę na otwartą grę i grad bramek. Wg mnie kwestia awansu rozstrzygnie się w pierwszych 45 minutach.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Szachtar Donieck-As Roma




Bukmacherzy w pierwszym meczu przecenili umiejętności graczy z Rzymu. Przy kursie 3,50 można było ładnie zarobić. Szachtar pokazał, że nie są chłopcami do bicia i wygrali na Stadio Olimpico 2:3. W meczu rewanżowym, moim zdaniem również są faworytem tego spotkania. Co prawda wystarcza im remis ale niespodziewałbym się gry destrukcyjnej na własnym stadionie w Doniecku. Grali tam ostatni mecz dopiero w grudniu i na pewno są rządni zwycięstwa dla swoich kibiców. Roma, pod wodzą nowego trenera Montelli ma bardzo ciężkie zadanie do wykonania. Pozostaje im gra ryzykowna i ofensywna. Będą musieli poprawić grę w formacji defensywnej, bo ostatnie mecze poazują, że tracą zbyt wiele bramek. Nie wierzę jednak, w jakiekolwiek szanse dla zawodników z Rzymu. Trener Montella, będzie potrzebował jeszcze troche czasu by odpowiednio poukładać zespół. Na dzień dzisiejszy Szachtar, jest za mocny dla Romy. Co nieznaczy, że nie stać ich na zdobycie bramki. W tym spotkaniu spodziewałbym się sporo goli i zwycięstwa Szachtaru.



Typy:

(H 0-1) Szachtar
Over 2,5
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Van Persi jest powolany i dzis trenowal na 100% wiec troszke przereklamowana ta kontuzja... ja nie typuje 1x2 bo kursy smieszne - co sadzicie o typie over 64% posiadania pilki wg strony UEFA na Barce... bo uwazam ze gospodarze wg brakow w obronie moga stracic 1 gola ....i moze byc ciezko
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Van Persi jest powolany i dzis trenowal na 100% wiec troszke przereklamowana ta kontuzja... ja nie typuje 1x2 bo kursy smieszne - co sadzicie o typie over 64% posiadania pilki wg strony UEFA na Barce... bo uwazam ze gospodarze wg brakow w obronie moga stracic 1 gola ....i moze byc ciezko
over 64% piłki może być bardzo dobrym typem, zależy jeszcze jaki kurs...no ale wiadomo jak gra Barcelona, jeśli szybko wyjdą na prowadzenie to będą sobie podawać piłkę między obrońcami przez resztę spotkania. jeśli natomiast obrona Arsenalu sprawi problem Katalończykom, to i tak za wszelką cenę ofensywnymi akcjami będą chcieli przesądzić o wyniku spotkania,utrzymując się tym samym przy piłce oczywiście.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mi się wydaję że jednym z lepszych typów jest:
Najwięcej spalonych? 1-1,45 X-7,25 2-3,93
Unibet

Ale kursy sa niskie , bo wiadomo kto będzie atakował.
Wez pod uwage ze latwiej zlapac na spalonego napastnika przy kontrataku niz ataku pozycyjnym ;-)

Panowie czy absencje Puyola i Pique sa juz na 100% potwierdzone?
@havierx
Dzieki
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Arsenal czeka bardzo trudne zadanie jednak nie jest to zadanie nie do wykonania Van.Persi to nie cały zespół prawda ?? Za wynik w tym meczu będzie odpowiedzialna cała druzyna najbardziej, Barca musi zwrócic uwage na Arshawina.Po za tym to własnie gospodarze mają więcej kontuzji w zespole dla mnie kurs na Barcelone jest śmieszny jasne i oczywiste jest to że jedynym zespołem który w ostatnich latach zdołał pokonać Barcelone na Camp Nou z Angielskich klubów jest Liverpool jeszcze za wodzą Beniteza.Pozostałe zespoły Angielskie albo Remisowały(Manchester i Chelsi 2x 0:0 )Albo przegrywały (Chelsi 2:1,Arsenal 4:1).Jednak najbardziej martwi mnie obrona gospodarzy nie ma trzech podstawowych obronców nie do konca jest to chyba prawda Puyol napewno nie zagra ,co do Valdesa i Pique to sam nie wiem.Pinto w bramce najprawdopodobniej.Z całym szacunkiem dla Barcelony ale jakos nie widze awansu,Katalonczyków może i mecz wygrają ale czy awansują trudno mi powiedziec ponieważ ta obrona sni mi sie po nocach.Tak naprawde w angli o zwycięstwie Arsenalu zadecydowały błędy gosci i dobra gra w koncówce gospodarzy.Oraz warto dodac błędy Guardioli-&gt;To bardziej Barcelona dała na tacy zwycięstwo Arsenalowi niż oni sobie sami je wywalczyli.Prawda grali do konca ale z pewnoscią inaczej by się losy meczu potoczyły gdyby sedzia uznał bramke Messiego,a Guardiola nie sciągnoł zbyt wcześnie Davida Villa i mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc.:;/:
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
FC Barcelona - Arsenal Londyn
Barcelona bez dwóch podstawowych stoperów: Puyola i Pique. Zapewne wyjdą za nich Sergio Busquets i Eric Abidal.
Jeśli chodzi o problemy Arsenalu to z tego co słyszałem powrót van Persiego oraz Wilshere.
W tym roku chciałem zobaczyć te dwie drużyny w finale Ligi Mistrzów. Są to moim zdaniem najpiękniej grające drużyny w tym sezonie. Przede wszystkim ten polot, umiejętność utrzymywania się przy piłce, skuteczny pressing i przede wszystkim fantastyczny atak - to cechy obu drużyn. Za gospodarzami na pewno przemawia doświadczenie. Arsenal to młody zespół, mogą nie wytrzymać presji.
Na pewno Barca będzie chciała dość szybko odrobić straty - to dało by im dużo komfort psychiczny nad przyjezdnymi. Ale tutaj rodzi się też szansa Anglików. Wiadomo, że tacy piłkarze jak Arshavin, van Persie czy Fabregas potrafią jedną szybką kontrą skarcić przeciwników.
Chcę zobaczyć w tym meczu przede wszystkim niesamowity spektakl, ładne akcje i jeśli szczęście dopiszę ujrzeć Londyńczyków cieszących się z wyeliminowania lidera La Liga.

Moje propozycje:
Arsenal(+2) --- 1.85 @ 5/10 ⛔
Arsenal(+3) --- 1.37 @ 7/10 ✅
Arsenal strzeli --- 1.75 @ 8/10 ✅
Arsenal awansuje --- 2.80 @ 3/10 ⛔
PS. Zapomniałem ???? Mam nadzieję, że w bramce stanie Wojtek Szczęsny i pokaże kilka efektownych parad które dadzą awans Arsenalowi... Może popis przy rzutach karnych...?
 
M 0

michaovsky

Użytkownik
A ja się zastanawiam nad Romą.. chociaż żadnego logicznego wytłumaczenia nad tą propozycje nie mam.. może cicha nadzieja że &#39;makaronarze&#39; się przebudzą? chociaż na wyjeździe z rozpędzoną drużyną Szachtar będzie trudno.. więc chyba jednak zaufam rozsądkowi i postawie na Szachtar.
 
M 0

michaovsky

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Barcelona-Arsenal tu może być dylemat.
W lidze obie drużyny troszkę nie zachwycają grą.. Mała wygrana w ostatnim meczu Barcy i przegrana Arsenalu z Sunderlandem co wręcz było nie do pomyślenia.. ale jak to mówią.. dopóki piłka w grze nic nie jest pewne. I sądzę że te wyniki są efektem ostrego przygotowania do meczów Ligi Mistrzów jak i po jednej tak i po drugiej stronie.. A po drugie Arsenal musi się zrewanżować za ostatnią wpadkę kibicom.. zaciętą grą.. Więc mimo wysokiego kursu.. u bukmacherów (chociaż nigdy się kursami nie kierowałem) Nie skreślałbym Arsenalu.. Może być interesujące spotkanie z niespodzianką. Trudno będzie na Camp Nou sforsować Barce zwłaszcza ze stratą z pierwszego meczu.. ale sądzę że na co najmniej próby Arsenal na pewno stać.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
może cicha nadzieja że &#39;makaronarze&#39; się przebudzą?
Oj ciezko bedzie. Oni juz chyba bardziej na lige patrza. Nowy mlody trener wiec i pewnie w lecie sporo ruchow kadrowych bedzie, imo licza na nowe rozdanie juz. Oczywiscie nie pojada do Doniecka na wycieczke, powalcza, ale raczej juz bez wielkiej wiary. Do tego Szachtar to na prawde klasowa ekipa, budowana konsekwetnie od wielu lat swietna na swoim stadionie. Ja tu zagram over, Roma nie ma czego bronic, pojdzie na wymiane ciosow. Ukraincy swoje najwieksze atuty maja w ofensywie. Imo tu moze pasc tyle bramek co w pierwszym meczu ale to Szachtar awansuje.
p. s.
Co do drugiego meczu to jako nieobiektywny fan zagram:
obie strzela - 1,8 b365
Arsenal over1,5 - 4,5 (po takim kursie zagralem w b365 ale juz spadlo, teraz mozna taki w betway zlapac).
przegrana Arsenalu z Sunderlandem co wręcz było nie do pomyślenia..
Ktos z nas inny mecz ogladal. Choc moze na konec sezonu faktycznie okazac sie ze ten remis to porazka w wyscigu po mistrzostwo.
Moim zdaniem Arsenal zagral niezly mecz z Czarnymi Kotami. Brak trzech punktow to niedobor szczescia ale w najwiekszym stopniu postawy Mignolet&#39;a. Bramkarz Sunderlanu rozegral swietne zawody i to jemu goscie zawdzieczaja ten punkt.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Akurat absencja Valdesa to nie strata dla tej druzyny , Pinto to bardzo doswiadczony zawodnik i wystarczy popatrzec na jego gre w Lidze aby dojsc do tego wniosku.
Ogolnie powinno byc overowo ale trzeba to poddac glebszej analizie ale to zapewne jutro.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Valdes zagra &gt;&gt;?? Pique i Puyol ;d tyle wystarczy. ;)
Fabiański, Vermaelen, Song, Walcott...Fabregas, Van Persie?
Arsenal jest w gorszej sytuacji kadrowo, takie sprostowanie tylko;]
Jednak myślę, ze Barcelona ma trochę mniej szczęścia. bo o ile kontuzje dla Arsenalu są normą, to dla Barcy nie. i wypad podstawowych obrońców(co myślę, ze rzadko się zdarza, ale może ktoś poprawić) w tak ważnym meczu będzie dotkliwą stratą.
 
P 0

pulpet04017@

Użytkownik
czlowieku Fabregas i Van Persie zagraja, nie bedzie tylko Songa i Walcotta z tych podstawowych( Vermalena i Fabiana nie licze bo oni do konca sezonu nie pograja). W sumie Song jest bardzo kluczowym zawodnikiem ale w 1 spotkaniu widac bylo ze popelnial glupie faule i mogl wyleciec z boiska.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Akurat absencja Valdesa to nie strata dla tej druzyny , Pinto to bardzo doswiadczony zawodnik i wystarczy popatrzec na jego gre w Lidze aby dojsc do tego wniosku.
Po obejrzeniu jednego meczu, w którym Valdes popełnił błąd, wyciągasz taki wniosek? W lidze Pinto gra nieźle ale daleko mu do VV. Pinto nie jest taki pewny, szczególnie poza polem karnym, gdzie Valdes gra jak niezłej klasy stoper ???? Ogólnie Valdes gra bardzo dobrze i nie pamiętam w ostatnim czasie jakiegoś jego błędu, nie licząc tego wspomnianego.

Niewytłumaczalne &quot;ozdrowienie&quot; van Persiego jest również bardzo ciekawe ???? Sam Wenger mówił, że ten będzie pauzował około miesiąca, a tu niespodzianka. Ale to tylko lepiej dla widowiska, będzie ciekawiej.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Jednak dzisiaj Rockin&#39; Robin na pełnych obrotach trenował z całą drużyną i Arsene Wenger zdecydował powołać go na spotkanie z Barcą.

Oto pełna, 19-osobowa kadra, która poleci do Katalonii:

Kadra Arsenalu: Manuel Almunia, Wojciech Szczesny - Johan Djourou, Gael Clichy, Emmanuel Eboue, Kieran Gibbs, Laurent Koscielny, Bacary Sagna, Sebastien Squillaci - Cesc Fabregas, Andrey Arshavin, Jack Wilshere, Tomas Rosicky, Samir Nasri, Abou Diaby, Arsenal.com
Denilson - Nicklas Bendtner, Marouane Chamakh, Robin van Persie.
Powiem tak :
W Barcelonie nie zagra Pique i Puyol, wczoraj czy przedwczoraj w ManUtd nie grali Vidic i Ferdinand, a do czego zmierzam? Oba duety sa dla tych druzyn zawodnikami nie do zastąpienia. ManU poległo wówczas 3-1 z Liverpoolem przy braku tych zawodników, myslę ze podobne zdarzenie bedzie mialo jutro na Camp Nou. Arsenal dysponuje &quot;pełnym&quot; składem prócz Walcotta i Songa. Myślę ze awans Arsenalu będzie raczej pewnym typem i kurs tez bedzie satysfakcjonował bukmacherów. Pozdrawiam
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Nie ma Puyola i Pique, ale jest Busi i Abidal, Erick już dosyć długo gra na środku obrony i gra fenomenalnie, Pique to nie jest taka wielka strata bo akurat on ostatnio gra kompletnie beznadziejnie więc nawet jestem w stanie zaryzykować tezę że Barca bez Pique a z Busim będzie mocniejsza. Jeżeli Abidal i Busquets nie będą bawili się piłką w obronie to będzie dobrze, ja jeszcze wolał bym Adriano zamiast Maxwella, Adriano ma ciąg na bramkę, a skoro ma Walcotta nie być to ta strona może być luźniejsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom