>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału - 8 marca [wtorek] -REWANŻE

Status
Zamknięty.
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
BARCELONA --- ARSENAL!

Typ na awans: ARSENAL - 3,20 TOBET.

No to jutro mamy taki mały finał mozna powiedzieć. Dwie druzyny na miare finału tej edycji LM los chciał, że spotykają sie już w 1/8.
Jak zobaczyłem ten kurs to nie mogłem uwierzyć, że aż 3,20 jest na Arsenal.!
Żal nie skorzystać.
Wiadomo na stadionie Barcelony to ona rozdaje karty i przeciwnicy graja tak jak Barcelona na to im pozwala. Wiele zespołów juz na samą myśl grania na Camp Nou spuszcza głowy iw meczu potem dostają sroga lekcje.
Jutro jednak zadanie trudne, bardzo trudne.
Przyjeżdza zespół młody, który napewno się nie spali i który widzi, że szanse na awans są. W Londynie szok dla kibiców Barcelony, Arsenal wygrał 2:1. Bramka dla Barcelony ustawiła tak wysoki kurs. Śmiem twierdzić, że gdyby było 2:0 albo 1:0 dla Arsenalu kursy były by po 1,80- 1,90.
Arsenal zagra w mocnym składzie prawdopodobnie z Van Persim i Fabregasem. Na bramce młody Szczęsny, który się nikogo nie przestraszy.
Fakt jest w Barcelonie Messi, ale on sam w pojedynke meczu nie wygra, nie ta forma. Jest Pedro, Iniesta ale oni w Londynie nic szczególnego nie pokazali.
Przewidywania jak ten mecz bedzie wyglądał? Kibice na stadionie bedą oczekiwali ataków Barcy juz od pierwszych minut, pewnie czesto bedziemy gościć na połowie Arsenalu ale czy bedzie to obrona Częstochowy? Wątpie i mam nadzieję, że nie bo wiemy jak zazwyczaj to sie kończy.
Licze na szybkie kontry Arsenalu, które Kanonierzy graja bardzo dobrze. Szybka bramka na 0:1 dla Arsenalu i awans Barcelona odłoży na nastepny rok.
Ale to tylko gdybania jak bedzie dowiemy sie jutro,nie mniej jednak kurs przesadzony i ja gram go z miłą chęcią. Polece tez mojej dziewczynie żeby zagrała jesli chce sobie zrobic prezent na dzień kobiet ????
Jeśli Arsenal nie awansuje będę sie kajał.
Pozdrawiam.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Po obejrzeniu jednego meczu, w którym Valdes popełnił błąd, wyciągasz taki wniosek? W lidze Pinto gra nieźle ale daleko mu do VV
To , że byc moze ty ogladasz lige od dzis to twoj problem Pinto tutaj grzeje lawe ale ja go pamietam z innej ekipy moze wiesz jakiej ? Co by nie bylo chodzi mi o to, ze najslabszym ogniwem Barcy i tak bardzo czesto byla bramka. A miedzy VV a Pinto nie ma wielkiej roznicy wiec spoko.
W sumie w tym spotkaniu powinien pasc over szczegolnie jesli Arsenal by zdobyl pierwszy gola, ale chyba lepsze typersko jest drugie jutrzejsze spotkanie.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
To , że byc moze ty ogladasz lige od dzis to twoj problem Pinto tutaj grzeje lawe ale ja go pamietam z innej ekipy moze wiesz jakiej ? Co by nie bylo chodzi mi o to, ze najslabszym ogniwem Barcy i tak bardzo czesto byla bramka. A miedzy VV a Pinto nie ma wielkiej roznicy wiec spoko.
W sumie w tym spotkaniu powinien pasc over szczegolnie jesli Arsenal by zdobyl pierwszy gola, ale chyba lepsze typersko jest drugie jutrzejsze spotkanie.
Dla mnie kandydatura do złotych ust na forum, jeśli takowe istnieją. Pisanie, że są podobnej klasy fachowcami jest co najmniej śmieszne. Victor bije Pinto na łeb w każdym elemencie bramkarskiego rzemiosła.
O duet stoperów się nie martwcie. Abidal z Busquetsem to bardzo dobra para, na pewno lepsza niż ta po stronie Arsenalu. Eric to już nie piłkarz na bok obrony, który będzie biegał od jednego do drugiego pola karnego. A trzeba przyznać, że na stoperze spisuje się wyśmienicie w tym sezonie. Busquets zagrał ledwie kilka razy na środku defensywy, ale były to bardzo dobre mecze. Młody Hiszpan ma odpowiednie warunki na tą pozycję. Poza tym to jest piłkarz, który niesamowicie czyta grę rywala, a ta umiejętność przy jutrzejszych kontrach Arsenalu będzie bardzo ważna.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Abidal z Busquetsem to bardzo dobra para, na pewno lepsza niż ta po stronie Arsenalu
Kolejny typowy fan Barcelony, nie porównój mi tu takich pionków do stoperów Arsenalu ???? . &#39;ta&#39; obrona nie dała messiemu na emirates dojsc do slowa a ten twój Abidal i Busquets są moze i dobzi ale na swoją lige. Zobaczymy jutro jak ich bedą jezdzic. ???? Ogarnij sie
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Kolejny typowy fan Barcelony, nie porównój mi tu takich pionków do stoperów Arsenalu ???? . &#39;ta&#39; obrona nie dała messiemu na emirates dojsc do slowa a ten twój Abidal i Busquets są moze i dobzi ale na swoją lige. Zobaczymy jutro jak ich bedą jezdzic. ???? Ogarnij sie
Nie kryje tego, że jestem fanem Blaugrany, ale staram się zazwyczaj patrzeć obiektywnie na poszczególne spotkania. No tak Djorou i Koscielny to monolit ze skały a Messi wraz z kolegami nie miał sytuacji w pierwszym meczu. Kto komu nie da dojść do słowa to przekonamy się jutro na Camp Nou. Pooglądaj sobie trochę La Liga i będzie wiedział, że pisząc o dobrej grze tej pary nie kieruje się jedynie subiektywnymi odczuciami. Wyjechałeś z taką konterką nie popartą żadnymi argumentami i nic nie wnosząca do dyskusji. Jeszcze tak na marginesie: wstawianie emotek nie daję niczego co mogłoby w większej mierze przekonać odbiorców wiadomości. Abidal i Busquets nie są też w żadnym względzie &quot;moi&quot;.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
O duet stoperów się nie martwcie.
W podobnym tonie fani Barcelony wypowiadali sie przed pierwszym meczem i w Londynie Arsenal strzeli dwie bramki a i innych sytuacje pare bylo. Wtedy nie zagral jeden postawowy stoper Barcelony, dzis nie zagra dwoch. Z typerskiego punktu widzenia lepiej szukac typu wlasnie w tych oslabieniach tym bardziej ze zdecydowana wiekszosc betow na Barce jest zanizona.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
W ogóle nie rozumiem jak kurs na drużynę, która wygrała pierwszy mecz 2-1 w rewanżu może być w graniach 9 czy nawet 10 ?? Toć to jest parodia.
Moim zdaniem najlepszy typ to, że Arsenal strzeli gola po kursie 1,75 na tobet. Obrona Barcelony nie wygląda zbyt dobrze. Brak Puyola i Pique to duże osłabienie. Nie wiem czy zagra Valdes bo różne źródła różnie podają. Ale tak czy inaczej coś Arsenal strzelić powinien, bo sytuacji do kontr będą mieć sporo.
I dla tych co planują grać na Barcę po kursie 1,25 proponuje się poważnie zastanowić czy nie lepiej wygląda Arsenal +2,5 po kursie 1,4....
Moim zdaniem Barca to jutro wygra... Ale czy awansuje tego już bym taki pewien nie był... Serce za Arsenalem, rozum chyba jednak Barca... wszystko okaże się jutro ????
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Po obejrzeniu jednego meczu, w którym Valdes popełnił błąd, wyciągasz taki wniosek? W lidze Pinto gra nieźle ale daleko mu do VV. Pinto nie jest taki pewny, szczególnie poza polem karnym, gdzie Valdes gra jak niezłej klasy stoper ???? Ogólnie Valdes gra bardzo dobrze i nie pamiętam w ostatnim czasie jakiegoś jego błędu, nie licząc tego wspomnianego.
Niewytłumaczalne &quot;ozdrowienie&quot; van Persiego jest również bardzo ciekawe ???? Sam Wenger mówił, że ten będzie pauzował około miesiąca, a tu niespodzianka. Ale to tylko lepiej dla widowiska, będzie ciekawiej.
Dobrze kolega powiedział i to nie jeden mecz Valdesa, bo ogólnie to jest słaby bramkarz, wystarczy aby trafił na wyspy i będzie puszczał gola za golem
 
R 62

riki

Użytkownik
SZACHTAR DONIECK - AS ROMA
Dzisiaj w Doniecku rewanżowy mecz. W pierwszym spotkaniu piłkarze z Doniecka sprawili niespodziankę i wygrali w Rzymie 3-2. Jednak nie jestem zbytnio przekonany że była to niespodzianka. Piłkarze z Ukrainy już wielokrotnie udowadniali że w piłkę potrafią grać i potrafią wygrywać z najlepszymi. Dla przypomnienia w 2009 roku wygrali Puchar Uefa, zwyciężając Werder 2-1. Przypomniało mi się także starcie Szachtara z Legią, bodajże w eliminacjach LM. Pamiętam jak w Legii wszyscy wierzyli w to że można pokonać Szachtar, jednak rzeczywistość pokazała że jesteśmy jeszcze kilka, a nawet kilkanaście lat za drużyną z Doniecka.
Wracają do meczu z Romą. Wydaje mi się że piłkarze Szachtaru nie zaprzepaszczą szansy na awans do kolejnej rundy. Umiejętnościami na pewno nie odstają od zawodników Romy, a patrząc na to co gra teraz Roma w Serie A (mam tu na myśli dużą ilość traconych bramek w końcówkach meczów) może to być dla niej ciężki mecz. Oczywiście nie ma co porównywać formy ligowej do europejskich rozgrywek, jednak daje ona pewien obraz możliwości danej drużyny .
Reasumując uważam że Szachtar Donieck jest w stanie wbić Romie dzisiaj kilka bramek, chociaż równie dobrze nie będę zaskoczony kiedy mecz skończy się wynikiem 1-0, 0-0, 0-1. W każdym razie Szachtar awansuje. Jednak kurs na awans Szachtaru 1,12 także nie opłaca się grać.
Typy:
Szachtar 1.9 ✅
Dokładny wynik 3-0 17.0 ✅
Unibet
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Dobrze kolega powiedział i to nie jeden mecz Valdesa, bo ogólnie to jest słaby bramkarz, wystarczy aby trafił na wyspy i będzie puszczał gola za golem
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Valdes w tym momecnie jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Prawdą jest, że swego czasu popełniał wiele błędów, które owocowały straconymi bramkami ale to było kilka lat temu. Oglądam ligę hiszpańską od kilku lat i nie przypominam sobie w ostatnich 2-3 sezonach podobnego błędu jak ten z Londynu. Był nawet okres, że to on powinien grać w reprezentacji Hiszpanii, kiedy był w wysokiej formie, a Cassilias często popełniał błędy (przynajmniej takie moje zdanie). A co do drugiej części zdania to podobne opinie krążą odnośnie Messiego. Nie mówie że sobie by z pewnością poradzili, ale póki co grają w lidze hiszpańskiej i oceniajmy ich wyłącznie przez pryzmat ich gry tam, a nie co by było jakby.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Arsenal
Typ: X/1
Kurs: 4.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Osobiscie lubie obie druzyny. Jednak tutaj chodzi o aspekt sportowy i uwazam, iz lepsza ekipa jest Barca i swoja wyzszosc nad Kanonierami dzisiaj udowodni. Mecz prawdopodobnie bedzie wygladal tak jak na ogol do tej pory Barcelona nas przyzwyczaila, czyli dlugie przetrzymywanie pilki i rozklepywanie obrony wszelkimi mozliwymi sposobami. Mimo kilku kontuzji czy brakow, jednak styl grania druzyn powinien pozostac taki sam. Arsenal moze i by chcial isc na wymiane ciosow z Barcelona, ale poprostu nie da rady, w Londynie takie cos moglo sie udac, ale nie w Barcelonie. Martwi mnie brak Songa w Arsenalu, to dziura ciezka do zalatania, bo to on zniechecal faulami graczy Barcy w 1 meczu. Pozostaje jednak Wilshare, ktory mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl w 1 meczu swoja swietna gra. Ewentualnie jest opcja w Arsenalu, ze gramy Va Banque do pomocy wejdzie nieobliczalny Arshavin i bedzie sial postrach kontrami. Dlaczego mowie o pomocnikach? Bo to bedzie kluczowa formacja w tym meczu, od jakosci gry pomocy Arsenalu bedzie zalezalo najwiecej! Dodatkowo brakuje szybkiego Walcotta do kontrowania... Braki stoperow w Barcelonie nie beda musialy miec takiego wielkiego znaczenia, jesli przez wiekszosc meczu pilke bedzie posiadac Barca.
Podsumowujac jestem wstanie zaryzykowac stwierdzenie, ze Barca bedzie dominowac w meczu, Arsenal bedzie staral sie kontrowac, ale nie bedzie mu to zbytnio wychodzic. W 2 polowie wkoncu gracze Barcy tak podkreca tempo, ze obrona Kanonierow peknie i wygraja gospodarze. Taki jest moj typ.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Sam nie wiem przeczytałem te wasze wypociny i dochodzę do wniosku że na Barcelonę nie ma co grać. Kurs 1.2-1.3 przy bardzo dobrze dysponowanym Arsenalu to jakaś parodia. Jedyna fajna opcja to x/1 za 4-4,5 co jest bardzo prawdopodobnym zdarzeniem. Sytuacje kadrową znamy wyśmienicie jednak jestem zdania że w takim klubie jak Arsenal czy Barcelona nie ma słabych piłkarzy i na pewno znajdą się zamienniki którzy będą chciały się pokazać i dadzą z siebie wszystko (czasami tacy piłkarze grają lepiej niż ci z podstawowego chcą wykorzystać szansę ). W pierwszym meczu Barcelona przeważała utrzymywała się długo przy piłce momentami Arsenal nie istniał jednak to on wygrał ten mecz. Wydaje mi się że sytuacja będzie podobna w tym spotkaniu Barca przy piłce a Arsenal kontruje. Jeśli Arsenal strzeli jedną bramkę z kontry to Barcelona będzie musiała strzelić 2 do remisu jeśli będzie w meczu padnie wynik 3:2 dla Barcelony awansuje Arsenal . A coś mi się wydaje że Arsenal dzisiaj nastawi się na kontry i na pewno będzie miał kilka sytuacji na strzelenie bramki. Wystarczy że wykorzysta jedną a Barca nie strzeli 3 bramek i będzie bardzo blisko awansu karne itp ( a tu już loteria ) . Oby tylko wykorzystali jedną sytuacje.

Nie sprawdzałem dzisiaj kursów ale ktoś podał że na Awans Arsenalu płacą ponad 3 co wydaje mi się bardzo korzystnym kursem jak na drużynę która wygrała pierwszy mecz.

Moje propozyjce typów :

x/1 - na barcelonę ( dla sympatuków barcy ) - fajny kurs 4,5
Awans Arsenalu - po kursie ponad 3
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
ja osobiście pogram lekko wygraną Romy i też jej awans. dlaczego? przed pierwszym meczem także pograłem na długoterminowcu awans Szachtara jednak to jakie kursy wystawiły buki na awans @7.0 i wygraną @4.0 mnie dosyć zszokowało i postanowiłem skorzystać. także uważam, że Szachtar jest teraz drużyną lepszą itp, ale to jest jednak piłka nożna i faza pucharowa Ligi Mistrzów i wystawianie takiego kursu na awans przy zbliżonych poziomach drużyn jest po prostu śmieszne i trzeba z tego skorzystać. Roma po przejęciu drużyny przez Vincenzo Montellę znów zaczęła wygrywać i trzeba dodać, że w pierwszym meczu straciła bramkę po katastrofalnym błędzie Riise, Szachtara urządza nawet porażka 0-1 czy 1-2 więc stąd typ na zwycięstwo Romy. Kolejnym typem na to spotkanie jest over 3.5, nawet nie patrząc na to, że w poprzednim meczu padło 5 bramek to Szachtar aplikował u siebie zazwyczaj rywalom po 2-3 bramki, a Roma która zapewne od początku rzuci się do ataku, także może swoje strzelić, a strzelać ma kto u Rzymian ;). Moje typy na tę parę:
-Roma win @4.0 - 2/10 ⛔
-Roma awans @7.0 - 1/10 ⛔
-over 3.5 bramki @3.10 4/10 ⛔
/ Roma dno i pięć metrów mułu ;)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Faktycznie, Arsenal jest w świetnej formie. Błazenada w finale Carling Cup, remis u siebie ze słabym Sunderlandem, wcześniej wymęczone 1:0 również u siebie ze Stoke. Jeśli Victor Valdes jest słabym bramkarzem, to jakim jest Wojtek Szczęsny? Gra Barcelony zależy od tego jak będą umotywowani. W 1 meczu już byli w ogródku, prowadzili, mieli dużo sytuacji, ale poczuli się za pewnie. Teraz mając już nóż na gardle zagrają z pełną determinacją. A jak Barca gra absolutnie na maxa to każdy może dostać od nich piątkę.
Barca (- 1) 1,78 TOBET
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dobrze kolega powiedział i to nie jeden mecz Valdesa, bo ogólnie to jest słaby bramkarz, wystarczy aby trafił na wyspy i będzie puszczał gola za golem
Po czesci zgadzam sie z Twoja opinia. Moze nie ze jest slaby bo reprezentuje powiedzmy przyzwoity poziom ale na pewno nie jest tak dobry jak go maluja fani Barcelony ;-) Rowniez uwazam ze ekipa ktora zdominowala lige hiszpanska to slaby weryfikator jego umiejetnosci. W moim odczuciu wiekszosc ekip ligowe mecze z Barcelona przegrywa jeszcze w szatni przed meczem. Pomiedzy dwojka Barca i Real a reszta ligi jest przepasc (zauwazyly to nawet wladze ligi i mieli zmienic system dzielenia kasy z transmisji - nie wiem jak to sie skonczylo, nie sledze dokladnie tych rozgrywek) natomiast w Premiership czy nawet slabszych nieco Bundeslidze i Serie A zdarzaja sie czesto mecze gdzie bramkarze potentatow maja pelne rece roboty. W zasadzie rzadko zdarzaja sie takie gdzie sa prawie bezrobotni a taka sytuacje czesto spotykam w Primiera Division (przynajmniej wtedy gdy jakis dobry kupon przymusza mnie do ogladanie tej ligi). Co prawda nie czesto ogladam hiszpanska pilke (na pewno nie tak czesto jak Premiership) ale jak juz to w wiekszosci mecze potentatow tak wygladaja. Zdecydowana wiekszosc ekip wychodzac na murawe przeciw Barcelonie czy Realowie ma nastawienie by jak najpozniej stracic gola a zalozenia ofensywne ida na dalszy plan. Dostaja szybko bramke i mentalnie nie sa w stanie zlapac kontaktu.
To oczywiscie tylko moje zdanie ale uwazam ze Valdez od czasu do czasu swoje zawali i to beda mecze w LM wlasnie bo tam nie kazdy sie przed Barcelona polozy ;-)
remis u siebie ze słabym Sunderlandem
IMO ani ten Sunderland nie jest taki slaby i jak juz wczesniej wspominalem pomimo remisu Kanonierzy zagrali niezle spotkanie.
Jeśli Victor Valdes jest słabym bramkarzem, to jakim jest Wojtek Szczęsny?
Jesli za weryfikator przyjac pierwszy mecz to odpowiedz jest prosta - lepszym.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
isanie, że są podobnej klasy fachowcami jest co najmniej śmieszne. Victor bije Pinto na łeb w każdym elemencie bramkarskiego rzemiosła.
Dlaczego wkladasz mi w usta slow ktorych nie wypowiedizalem. Nie wyrywaj z kontekstu mistrzu złotousty. Czytajac moja wypowiedz chyba mogles dostrzec iz chodzi mi o to , ze VV to dla mnie ( mam do tego prawo) najslabszy element swietnej Barcelony. Nie napisalem nawet ze Pinto jest lepszy. Chodzilo mi glownie o to , ze absencja bramkarska bym sie w tym meczu nie martwil bo Pinto potrafi zagrac solidnie i oslabienie nie bedzie byc moze widoczne. Zrozumiales wkoncu? I prosilbym cie jeszcze raz z calym szacunkiem nie pisz , ze tak powiedizlem bo tego nie zrobilem.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
IMO ani ten Sunderland nie jest taki slaby i jak juz wczesniej wspominalem pomimo remisu Kanonierzy zagrali niezle spotkanie.

Jesli za weryfikator przyjac pierwszy mecz to odpowiedz jest prosta - lepszym.
Sunderland od kiedy sprzedał Benta notuje ostry zjazd. Na ostatnie 8 meczów, wygrali tylko raz i 2 razy zremisowali (m.in z Arsenalem właśnie) tracąc masę bramek.
Straszną hipokryzją jest wypominanie Valdesowi błędu w 1 meczu i stawianie go niżej od Szczęsnego, zapominając, o tym co się działo w 90minucie Carling Cup...
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Straszną hipokryzją jest wypominanie Valdesowi błędu w 1 meczu i stawianie go niżej od Szczęsnego, zapominając, o tym co się działo w 90minucie Carling Cup... sandomingo jest online Raportuj zły post
natomiast głupotą jest gadanie o czymś o czym nie ma się pojęcia...
w finale Carling Cup błąd popełnił w 95% Kościelny.
Valdes jest doświadczonym bramkarzem, tym samym lepiej radzi sobie z presją...Szczęsny ma większy potencjał, przynajmniej tak się zapowiada..ale on dopiero zaczyna przygodę z prawdziwym futbolem.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Straszną hipokryzją jest wypominanie Valdesowi błędu w 1 meczu i stawianie go niżej od Szczęsnego, zapominając, o tym co się działo w 90minucie Carling Cup...
Gdzie tu hipokryzja? Napisalem ze jesli weryfikatorem ma byc pierwszy mecz tych ekip to Szczesny wypadl lepiej. Ten warunek postawilem specjalnie bo na razie nie uwazam Szczesnego za lepszego od VV biorac pod uwage caloksztalt. Katalonczyk ma o wiele wieksze doswiadczenie na najwyzszym poziomie wiec na razie daleko mi do takiej opinii. Ocenilem po prostu ich postawe w pierwszym meczu. Wydawalo mi sie ze dosc prosto i logicznie to napisalem :?
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dlaczego wkladasz mi w usta slow ktorych nie wypowiedizalem. Nie wyrywaj z kontekstu mistrzu złotousty. Czytajac moja wypowiedz chyba mogles dostrzec iz chodzi mi o to , ze VV to dla mnie ( mam do tego prawo) najslabszy element swietnej Barcelony. Nie napisalem nawet ze Pinto jest lepszy. Chodzilo mi glownie o to , ze absencja bramkarska bym sie w tym meczu nie martwil bo Pinto potrafi zagrac solidnie i oslabienie nie bedzie byc moze widoczne. Zrozumiales wkoncu? I prosilbym cie jeszcze raz z calym szacunkiem nie pisz , ze tak powiedizlem bo tego nie zrobilem.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś w poprzedniej wiadomości i przemyśl słowo po słowie. Dla mnie stwierdzenie &quot;A miedzy VV a Pinto nie ma wielkiej roznicy wiec spoko&quot; wyraźnie wskazuje na to, że uważasz ich za podobnych bramkarzy. A gdzie ja stwierdziłem jakobyś napisał, że Pinto jest lepszy? Z całym szacunkiem pozdrawiam &quot;mistrza złotoustego&quot;. Z mojej strony tyle, bo powoli zjeżdżamy na tematy z goła inne niż stricte bukmacherskie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom