>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1/4 Pucharu UEFA - rewanże

Status
Zamknięty.
emdzej 0

emdzej

Użytkownik

Zapraszam do pisania własnych analiz , przemyśleń oraz prowadzenia dyskusji nt.rewanżowych spotkań 1/4 finału Pucharu UEFA.
 
M 0

marcino16

Użytkownik
Ja w tej kolejce obstawię under 2,5 w meczu Zenitu z Leverkusen.

W pierwszym meczu praktycznie wszystko zostało już rozstrzygnięte. Na swoim stadionie Rosjanie grają dobrze, dodatkowo Bayer będzie trochę podłamany tą porażką sprzed tygodnia - moim zdaniem nie zagrają już na 100% a Zenit również nie będzie kwapił się do ataku.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Ja w tej kolejce obstawię under 2,5 w meczu Zenitu z Leverkusen.

W pierwszym meczu praktycznie wszystko zostało już rozstrzygnięte. Na swoim stadionie Rosjanie grają dobrze, dodatkowo Bayer będzie trochę podłamany tą porażką sprzed tygodnia - moim zdaniem nie zagrają już na 100% a Zenit również nie będzie kwapił się do ataku.
I na dodatek Bayer przegrał w niedziele w Dortmundzie wygrany mecz. Do 85 minuty prowadził 1-0, aby przegrać 1-2. Zespół jest podłamany. Też mi się wydaję, że Aptekarze nie powalczą z Zenitem, którzy natomiast będą czekać na kontry. Under bardzo prawdopodobny.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Czy spotkanie Bayeru z Zenitem jest już rozstrzygnięte? Niewykluczone, ale ja w tym meczu bardziej skłaniałbym się do stawiania overu. Bayer nie ma nic do stracenia, musi atakować. W lidze jest to drużyna dość bramkostrzelna, a ich mecze nierzadko kończą się wynikiem overowym. Jeśli Bayer przyjmie strategie ataku od początku meczu, a tego się spodziewam, to może paść dużo goli. Zresztą ofensywny futbol łączy się ze słabszą obroną więc prawdopodobne, ze jakaś kontra Zenitu skończy się bramką. ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
bayern rozniesie (wygra) getafe. to jest moje zdanie i 2 w tym meczu jest wedlog mnie najpewniejszym (najbardziej prawdopodobnym) zdarzeniem. tym razem ustari i ich wlasna nieskutecznosc ich nie zatrzyma. pocichu licze na awans violi, psv zaprezentowalo sie duzo lepiej niz sie spodziewalem w pierwszym meczu i ugralo dobry wynik. ale dobry wynik pomimo slabej gry mieli tez ze spurs a u siebie juz tak dobrze im nie poszlo, jesli viola wezmie przyklad z kogutow i bedzie w holandi atakowac to moga wygrac. zreszta viola tak jak spurs bronic sie nie umie i wedlog mnie ich jedyna szansa jest bardzo ofensywne nastawienie. psv to w tej chwili tylko solidny sredniak europejskiej pilki. typ na fiora strzeli wydaje mi sie byc bardzo pewny. moze ktos wie czy zagra gomes w bramce? bo jesli nie to szanse violi rosna
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tez licze na wygraną Bayrnu ale raczej postawie na avans którego kurs nie jest najgorszy..co do poprzedniego spotkania to szkoda zwłaszcza moich przegranych pieniędzy ale tak to jest jak druzyna nie potrafi wykozystac kilku klarownych stuprocentuwek
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
To będzie bardzo zacięty mecz, Bayern od samego początku będzie musiał zabrać się do ataku, głębiej o tym meczu jeszcze nic nie myślałem, ale jak bym miał stawiać to raczej awans Bayernu, jak to będzie to zobaczymy ???? .
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Spotkanie Bayernu to typowy nobet, może wydarzyć się wszystko, już tydzień temu wszyscy typowali Bayern jak pewniaka i widzę że teraz sytuacja się powtarza. Getafe to bardzo dobra drużyna, która potrafiła się bronić na stadionie rywala to i u siebie może sobie poradzić. Jak bym miał typować, to postawiłbym na awans Getafe.
 
O 0

opciu

Użytkownik
moim zdaniem bayern nie awansuje,bo lepsze drużyny już w tym sezonie przegrywały z Getafe na ich terenie!za dobrze zagrało Getafe w pierwszym meczu żeby to teraz zaprzepaścić.GO GO Getafe!!
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
W sumie wynik z pierwszego meczu 1-1 zachęca do zagrania overka 2,5 Bayern musi strzelić gola aby awansowac Getafe tez z pewnością nie będzie czekac na gola Bawarczyków.
Można zagrać Over,2,5 np za 100 (kurs:1.9) i wynik 1-1 za 20 za kurs 6.5 na zabezpieczenie stawki Podobnie mozna zagrać PSV kurs na over 2.3 na 1-1 (6.5)
Jakie jest wasze zdanie ???
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
W sumie wynik z pierwszego meczu 1-1 zachęca do zagrania overka 2,5 Bayern musi strzelić gola aby awansowac Getafe tez z pewnością nie będzie czekac na gola Bawarczyków.
Można zagrać Over,2,5 np za 100 (kurs:1.9) i wynik 1-1 za 20 za kurs 6.5 na zabezpieczenie stawki Podobnie mozna zagrać PSV kurs na over 2.3 na 1-1 (6.5)
Jakie jest wasze zdanie ???
w sumie fajna propozycja, tylko ja mam male ale : moim zdaniem Getafe nie jest arcyofensywna druzyna, i caly plan siada jak nie padnie gol powiedzmy w pierwszych 30 min-potem Bayern wcisnie na 0:1 i tak sie skonczy-ale pomysl mi sie podoba lecz takich pieniedzy bym nie postawil
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Zenit - leverkusen 1 DW 2-0
jak dla mnie to levekusen ma doła uważam że pierwszy necz wygrali rosja gdyż czuli sie jak u siebie przy temperaturze bliskiej zeru tak ogółem mówiąc leverkusen słabo gra na wyjazdach a zenit u siebie gra wyśmienicie
Psv - fiora X/X DW 1:1 2:2 w pierwszym meczy obie drużyny grały całkiem nieźle może fiora trochę przeważała wsumie psv tak najlepiej na wyjazdach sie nie czuje jednak dosyć szybko strzelili bramke wyrównującą uważam że w tym w meczu będzie podobnie jak jedna drużyna strzeli bramke drugą odrazu ją skontruje;)
Getafe - Bayern 1/1 Dw 2:1
tak krótko pachnie mi w tym meczu sensacją bayern u siebie dał sie zdominować a w getafe nie będzie inaczej tylko tym razem kontr nie będzie i gospodarze od początku będą grać na swoim poziomie to które mnie przyzwyczaili ????
Sporting - Rangers X/1 Dw 1-0
otóż sporting to typowa drużyna pucharowa uefa im leży wg mnie sporting wrucił do gry tzn do właściwej formy do pierwszą cześc sezonu zawodzili u siebie grają bardzo ładny football a wynik będzie skromny bo rangersi będą stawiać opór są ostatnio w niezłej formie jednak na tym etapie pucharu skończy sie ich przygoda....
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bayern powinien od początku zaatakowac nawet kosztem utraty bramki remis 0-0 daje awans Getafe a Bayern powinien miec nauczke z pierwszego meczu
 
R 7

raczek

Użytkownik
Moim zdaniem Bayern zaatakuje od pierwszych minut i zaowocuje to bramka. Getafe pewnie bedzie probowalo sie bronic i bedzie czekalo na kontry, ale moim zdaniem faworyt po stronie zespolu z niemiec. Mimo ze jest to mecz wyjazdowy, u siebie juz pokazali ze sa zespolem lepszym. A wynik 1-1 mozna potraktowac jako wypadek przy pracy. Awans dla bayernu ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
PSV Eindhoven - AC Fiorentina
Remis we Florencji stawia w lekko uprzywilejowanej pozycji piłkarzy ekipy Philipsa, jednak nie wolno tego przeceniać. PSV ma bowiem poważny problem - nie zagrają Jefferson Farfan i Ibrahim Afellay. Brak tych piłkarzy wg mnie poważnie osłabi siłę ofensywną PSV. Holendrzy mają to szczęście, że nie muszą atakować, bo 0:0 daje im awans. Poza tym potrafią się bronić. Sef Vergoossen uchodzi za zorientowanego defensywnie trenera. Spodziewam się meczu podobnego do PSV - Tottenham, czyli ataków gości i obrony PSV połączonej z kontrami. Fiorentina musi strzelić gola, żeby dać sobie szansę na awans, zagrają ofensywnie (przewidywane ustawienie 4-3-3). Ataków Fiory spodziewa się też trener PSV o czym wspomniał w przedmeczowym wywiadzie. Mówił, że zagrają podobnie jak we Florencji. O absencjach powiedział, że zagrają zespołowo i są nastawieni na awans, zależy im bardzo na tym.
Tak jak wspomniałem spodziewam się ataków Fiory. Muszą przycisnąć i to mocno, bo PSV nie traci łatwo bramek. Pojawiło się info, że ma nie grać Gomes, ale nieprawdziwe. We Fiorentinie zabraknie tylko pomocnika Franco Semioli&#39;ego.
Przewidywane składy:
PSV (4-5-1): Gomes; Salcido, Rajkovic, Marcellis, Kromkamp; Culina, Simons, Mendez, Bakkal, Aissati; Koevermans.
Fiorentina (4-3-3): Frey; Ujfalusi, Dainelli, Gamberini, Pasqual; Kuzmanovic, Liverani, Montolivo; Santana, Pazzini, Mutu.
Moje typy:
X2 @ 1,55 | 8/10
under 2,5 @ 1,60 | 7,5/10
Pierwsza bramka - 31 min lub później @ 2,05 | 6/10
Dokładny wynik do przerwy - 0:0 @ 2,25 | 5/10
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja mam raczej odmienne zdanie co do meczu PSV-Fiorentina. Gospodarze mistrzostwo Holandii maja juz jak w banku wiec moga sie skupic na UEFA Cup i dziisaj powinni zaprezentowac skuteczna gre defensywna. Sadze ze jakas akcja z kontry takze zakonczy sie bramka dla PSV. Przeciez Bakkal i Aisatti to gracze bardzo dobrzy technicznie i z pewnoscia sprawia troche klopotu gosciom. Oczywiscie Farfan to kluczowy gracz tej druzyny ale w dzisiejszym meczu zastapic go powinien caly zespol. PSV na wlasnym boisku w lidze nie zwykl przegrywac jednak w UEFA juz nie jest tak kolorowo wpsomniana porazka z Tottenhamem.
Fiorentina jeszcze w ldize walczy z Milanem o awans do eliminacji LM i zdaje mi sie ze ten cel jest dla nich kluczowy jak na ten moment. Pozatym na wyjazdach podopieczni Prandellego nie prezentuja sie zbyt dobrze wiec wlasnie w tym upatruje minimalnego zwyciestwa PSV.

PSV Eindhoven - AC Fiorentina Typ: 1 Kurs : 2,15 ⛔⛔ WYNIK 0:2 ⛔⛔
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Sporting Lissabon - Glasgow Rangers
obie drużyny strzelą
TAK !
⛔
Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w Glasgow zakończył się bezbramkowym remisem, jednak już trzy dni później obie ekipy udowodniły że bramki umieją strzelać i to dość dużo. Rangersi strzelili aż trzy bramki dobrej ekipie Dundee Utd i po dobrym meczu zremisowali 3:3 a Sporting wygrał także z dobrym zespołem - Sporting Braga 2:0 czyli wyraźnie widać że oba zespoły są w dobrej formie strzeleckiej ale także ogólnej. Tak jak już wyżej pisałem pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0 i jeżeli goście z Glasgow marzą o przejściu do kolejnej rundy rozgrywek pucharu UEFA to min. muszą zremisować 0:0 ale taka gra jak wiemy jest bardzo trudna i uważam że gospodarze po remisie w pierwszym meczu będą chcieli jak najszybciej strzelić bramkę na własnym obiekcie i spokojnie kontrolować grę a jak Sporting strzeli to Rangersi nie będą mieli nic do stracenia i pewnie ostro trzeba napastnikami zaatakują. Podsumowując : pierwszy mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym i piłkarze obu ekip pewnie nie będą grać na remis 0:0 , jeżeli jedna drużyna strzeli druga także będzie musiała bo jak nie strzelą to z pewnością odpadną. To by było ode mnie na tyle - myślę że moja analiza przekonała i ktoś odważy się zagrać ten typ ! :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????​
 
I 0

immorter

Użytkownik
Moje typy:
Zenit-Bayer
Getafe-Bayern M.
PSV-Fiorentina
Sporting-Rangers

Bayer Leverkusen ostatnio ma dooła, Bayern skompromitował się przed własną publiką i wygra moim zdaniem z Getafe, bo sportowa ambicja nie pozwoli im odpaść... PSV po uzyskaniu dobrego wyniku na terenie rywala będzie się pewniej czuło od zespołu z Włoch. A co do ostatniego meczu to nie jestem pewien, choć bardziej jestem skłonny postawić na Sporting, który będzie grał u siebie i ma duże szanse awansować. To moje zdanie...
 
aarek21 0

aarek21

Użytkownik
Moim zdaniem Bayern przejdzie dobrze spisujący sie w pucharze UEFA Getafe, ale asekuracyjnie gram X2 - kurs 1,25 (bet) oraz czyste PSV (2,20). Nie są to jakieś pewne mecze, ale życie to gra, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom