>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów - rewanże - 09.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


W najbliższy wtorek kolejnych emocji dostarcza nam spotkania Ligi Mistrzów. Choć o jednym spotkaniu można powiedzieć, że jest już rozstrzygnięte, to w drugim mamy gwarantowane widowisko z najwyższej półki. Borussia w bardzo wyrównanej parze, przyjmie na własne boisko hiszpański zespół z Malagi. Prawdą jest, że Signal Iduna Park jest olbrzymim atutem dla gospodarzy, ale z drugiej strony gol strzelony przez Malagę skutkuje tym, że BVB będzie musiała już pokonać bramkarza rywali dwukrotnie. Bukmacherzy jasno stawiają na Dortmund, prawdopodobnie spodziewają się powtórki ze spotkanie 1/8 finałki, kiedy to Borussia po wyjazdowym remisie z Szachtarem bez problemu odprawiła Ukraińców na własnym boisku. W drugiej parze, tak jak na wstępie wspomniałem, sprawa awansu została rozstrzygnięta w pierwszym spotkaniu, kiedy to Real wygrał 3-0.
Zapraszam do dyskusji.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Kolejny tydzień czas zacząć z zyskiem ????
BORUSSIA DORTMUND vs MALAGA
Po bezbramkowym remisie w pierwszym spotkaniu, choć powinno być przynajmniej 1:2 (jedną 100-tkę zmarnował Robert) zespół Malagi przyjeżdża do Dortmundu, na gorącySignal Iduna Park, który jest 6 co do wielkości stadionem w Europie. We wtorek będzie wypełniony po brzegi i kibice będą zdecydowanie 12 zawodnikiem Borussi. Pisze o tym dlatego by wszyscy zrozumieli jak trudno się gra na tym stadionie.
Kopciuszek z Malagi przyjeżdża do Niemiec po przegranym meczu z Realem Sociedat, którego nie zagrali na 100 % możliwości oszczędzając się na LM.
Malaga nie może być zadowolona z 0:0 u siebie, jednak jakikolwiek bramkowy remis daje im awans. Klopp w spotkaniu z Augsburgiem posadził na ławce pół podstawowego składu, jednak 3 musiał wpuścić w drugiej połowie by mecz nie skończył się remisem i wygrali 4:2.
We wcześniejszych meczach oczywiście Malaga odprawiła w ładnym stylu FC Porto, jednak rewanż grała u siebie i wygrała 2:0. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Borussią na wyjeździe, która po remisie 2:2 pokonała Szachtar 3:0 na Signal Iduna Park.
Borussia w tym sezonie miała zrewanżować się za słabe występy w Europie w latach poprzednich i jak na razie wychodzi im to b.dobrze, kopciuszek z Malagi nie powinien być większym problemem dla nich. Jednakże Malage stać na strzelenie przynajmniej 1 bramki. Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest niski, nieadekwatny do ryzyka. Jednak typ na Borussia pow 1,5 gola wygląda ciekawie. Przy remisie 2:2 lub szczęśliwej wygranej gości typ siada. Czy Borussie strzeli 2 bramki przez 90 min. - przy tak ofensywnej drużynie, własnym boisku, 3:0 z Szachtarem i fakcie że szykują się do meczu już od tygodnia jestem przekonany w 95 % ????

Borussia Dortmund- Malaga - gospodarze over 1.5 gola - 1,55

Expekt


RALATASARAY vs REAL MADRID

Tutaj zdaniem wielu kwestia awansu jest roztrzygnięta, nie będe się spierał bo sam od dawna uważam iż Real Madrid wygra tegoroczną LM. Jednak po 3:0 u siebie Real może się niepotrzebnie rozluźnić, więc ten mecz jest nieprzewidywalny. Jak gorący jest teren w Stambule przekonało się m.n Szalke które jechało tam odrabiać straty a ledwo wróciło z remisem. Real ograł Manchester który był jednym z faworytów i pewnie zmierza po puchar. Galata to oczywiście Turecka Barcelona i rzeczywiście ich styl gry wiele się nie różni, a jak wiadomo Real uwielbia grać przeciwko zespołom ustawionym w ataku pozycyjnym. Jestem pewien że ekipa z Turcji tanio skóry nie sprzeda i pożegna się z przytupem , zresztą na tym etapie LM za wszystko czeka duża kasa i motywować nikogo nie trzeba ????
Wybrałem tutaj over 2.5 bo wygląda najbezpieczniej.
Galatasaray Stambuł - Real Madrid - over 2,5 gola - 1,60
Expekt

Jeśli pomogłem kliknij dzieki, namaste
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
17nani 6

17nani

Użytkownik
Borussia Dortmund - Malaga
Co tu pisać czy analizować?? Każdy kto interesuje się piłką interesuje się też poczynaniami BVB ze względu na 3 naszych piłkarzy. To co BVB wyprawia na własnym stadionie w LM jest odpowiedzią na pytanie: która ekipa wygra?? Oczywiście BVB. Trener Klopp w sobotę dał odpocząć najważniejszym graczą z myślą właśnie o wtorkowym meczu. Ponadto Malaga prawdopodobnie przyleci do Dortmundu bez swojego trenera który poleciał na pogrzeb ojca.
TYP: 1
Kurs: 1,45
Buk: bet-at-home

Galatasaray-Real M.
Real tytuł mistrza hiszpanii przegrał po około 15 kolejce więc wszystkie siły angażuje w LM, bo tylko zwycięstwo w tych rozgrywkach pozwoli im uratować i tak słaby sezon. Galatasaray to jedna wielka niewiadoma. Zespół w którym biega sporo gwiazd lecz jest to zespół niepoukładany. Dla mnie faworytem jest Real.
Typ: 2
Kurs 1,70
Buk: bet-at-home
 
anzelmo 221,7K

anzelmo

Użytkownik
Malaga prawdopodobnie bez trenera jest pogrzeb ojca może to mieć duże znaczenie aczkolwiek kursy na win Bvb zaniżone przy takim wyniku i klasie rywala
 
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Patrząc na wystawione kursy przez bukmacherów na mecz Borussii
np.: kursy z bet-at-home
Borussia Dortmund - CF Malaga
1 X 2
1,40 4,45 7,50
można dojść do wniosku (przeliczając to matematycznie), że bukmacherzy spodziewają się w tym spotkaniu wygranej borussii z wynikiem 3:1.
Myślę, że obiektywnie na to patrząc jest to dobrze wystawiony kurs. W tym sezonie można przytoczyć na to argumenty takie jak na przykład to, że na stadionie Borussii poległ nawet Real Madryt, a Malaga pomimo całego szału nad tą drużyną w tym sezonie nie wygrała meczu wyjazdowego w LM. Ale wracając do jutrzejszego spotkania tych drużyn to argumenty na taki wynik również istnieją:
a) Borussia Dortmund:
- można powiedzieć,że brak problemów kadrowych (kontuzje/kartki),
- w LM komplet zwycięstw na własnym stadionie.
b) CF Malaga:
- braki kadrowe np.: Iturra,
- prawdopodobny brak trenera.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Galatasaray - Real Madrid
Typ - 1X wynik 3-2 ✅✅✅
kurs - 2.10 bet365

Krolewscy po wygranej 3-0 u siebie praktycznie sa jedna noga w polfinale . Wedlug wiekszosci graczy i bukmacherów sa zdecydowanym faworytem tego spotkania . Zaryzykuje tutaj na wygrana badz remis (1X) na gospodarzy . Za sprawa trenera Krolewskich Drogba poszedl do Garaty. Prezes Garaty i Murinio to przyjaciele . Po takim kursie zal nie wziasc tego meczu . Real moze sobie pozwolic na minimalna przegrana 1-0 badz 2-1 .Wiec dlaczego nie sprobowac ? GL !
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Myślę, że za szybko skreślamy (choć ja absolutnie tego nie czynię) Malagę. Borussia owszem, jest mocna u siebie, ale kurs na ich zwycięstwo to spora przesada. Nie rozumiem skąd przeświadczenie, że Malaga przyjedzie do Niemiec żeby się położyć i dać &quot;rozklepać&quot;. W pierwszym meczu bezbramkowy remis, co powiedzmy jest lekkim handicapem w stronę awansu Malagi (każdy ich gol oznacza, że Borussia musi wygrać). Ponadto, Malaga to naprawdę solidny zespół (zwłaszcza w tych rozgrywkach LM). Nie można odbierać im szans na powalczenie o korzystny rezultat. A tak prawdę mówiąc to nie wykluczam remisu (przy takiej skuteczności jaką uraczyli nas tydzień temu) 0:0 i dogrywka w tym meczu ???? Podsumowując, ten mecz wcale nie powinien być spacerkiem dla BVB. Kursy są po prostu śmieszne i absolutnie nieproporcjonalne, zważywszy na potencjał Malagi i rezultat pierwszego meczu.
Jeśli spróbuję to delikatnie X2 w stronę Malagi ???? kurs 3.03 z tego co widziałem.
Pozdrawiam ????
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Malaga nie ma najmniejszych szans. Borussia jest piłkarsko przynajmniej o klasę lepsza. Gdyby nie skuteczność Lewego i Goetzego to już mielibyśmy sprawę awansu rozstrzygniętą, a tak wyrok został przełożony na wtorek.
BVB gra u siebie kapitalnie i wali w LM tam każdego. Malaga to obok Ajaxu najsłabszy rywal Niemców, który zagra w tej edycji w Dortmundzie. Borussia wygrała wszystkie spotkania u siebie i tak będzie tym razem. Pytanie ile?
Ja stawiam na bardzo wysokie zwycięstwo. 3/4:0 i będzie po sprawie. Wypoczęty atak wzmocniony Kubą i do tego wraca Hummels. Malaga bez swojego kapitana i podstawowego defensywnego pomocnika. Szykuje się niezłe strzelanie.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Stwierdzenia typu Malga nie ma szans są nie na miejscu.
To jest piłka nożna pamietajcie o tym.
Oczywiscie Borussia jest faworytem i zespołem o klase lepszym , ale nie można mówić , że Malaga nie ma szans bo nie takie rzeczy sie działy w piłce nożnej.
Każdy remis bramkowy daje awans Maladze to dużo . A bramke mozna strzelic z przypadku .
Przykład San Marino w meczu z Polska w ostatnich minutach akcja sam na sam.
Duzo nie trzeba

Nikt nie wspomniał również o Galacie , która w weekend grała od 30- minuty w dziesiatke co kosztowało ich troche sił .
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: Malaga strzeli powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Borussia gra dość otwartą piłkę, są doskonali w ataku, ale w defensywie są dość dziurawi, przez co dają rywalom wiele szans na strzelenie bramki. W Bundeslidze Borussia straciła gole w sześciu ostatnich meczach. Od lutego defensywa Dortmundu w lidze zawodzi, bo tracą naprawdę sporo tych goli, na szczęście dla nich mnóstwo strzelają. Malaga to solidna hiszpańska drużyna, która jest chyba trochę za bardzo lekceważona przez bukmacherów. Malaga powinna być bardziej doceniana szczególnie po tym jak wyeliminowali FC Porto. Zajęcie pierwszego miejsca w grupie(przed Milanem) to też nie był przypadek. Malaga zajmuje 6 miejsce w Primera Division co pokazuje, że jest to naprawdę dobra drużyna. Pierwszy mecz pomiędzy Malagą a Borussią zakończył się wynikiem 0:0, jednak obie drużyny strorzyły sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Wynik 0:0 jest dość niebezpieczny dla Borussii, gdyż Maladze wystarczy bramkowy remis. Zanosi się na to, że Borussia będzie atakowała, a Malaga ograniczy się do gry z kontrataku. Biorąc pod uwagę to, że defensywa Borussii jest dziurawa, tracą sporo bramek, to strzelenie przez Malagę co najmniej dwóch goli wydaje się być bardziej realne niż pokazuje to kurs.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Tutaj jest błąd oczywiście, chyba że inny mecz oglądaliśmy ????
Dobrze napisał. Jeśli w Dortmundzie Hiszpanie strzelą jedną bramkę to Niemcy do awansu potrzebują dwóch.
Patrząc na wystawione kursy przez bukmacherów na mecz Borussii
np.: kursy z bet-at-home
Borussia Dortmund - CF Malaga
1 X 2
1,40 4,45 7,50
można dojść do wniosku (przeliczając to matematycznie), że bukmacherzy spodziewają się w tym spotkaniu wygranej borussii z wynikiem 3:1.
Nie mam pojęcia jak to przeliczyłeś, ale trzy najbardziej prawdopodobne wyniki na jutro to 2:0, 2:1 i 1:0.
Każdy remis bramkowy daje awans Maladze to dużo . A bramke mozna strzelic z przypadku .
Przykład San Marino w meczu z Polska w ostatnich minutach akcja sam na sam.
Duzo nie trzeba
Oczywiście. Skoro hydraulik z San Marino ograł naszych 10 i zatrzymał się dopiero na Borucu to dlaczego profesjonalista z Hiszpanii miałby mieć problemy z 3 naszymi i niemieckim felerem w bramce? ;)
Dobra, dość tych słodkości. Konkret, typ na jutrzejszy mecz:
BVB - Malaga BTS? Tak @ 2,10 (Ladbrokes) ✅ BTS trafione z dużym zapasem
W zasadzie chodzi tutaj tylko o to by goście dali radę cokolwiek wbić, bo gospodarze trafiać po prostu muszą. Wiele realnych scenariuszy dopuszcza takie rozwiązanie. Do tego istnieje niezła szansa, że dziurawa obrona Borussii nawet przy zaliczce pokroju 3:0 skapituluje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Dortmund - Malaga
Dla mnie tutaj zdecydowany faworyt to gospodarz. Nawet oglądając tylko 1 mecz i nie znając tych drużyn , widzieliśmy z jaką łatwością zawodnicy BVB dochodzili do okazji strzeleckich. Gdyby nie fatalna skuteczność to jutro kurs byłby 1,10 bo BVB spokojnie mogło wygrać te 2-0. U siebie , to będzie prawdziwa lokomotywa. Jestem nie mal pewny, że już w 1 połowie BVB strzeli bramkę. Malaga wiadomo , że wtedy będzie musiała się odkryć a dla lokomotywy z BVB to jeszcze lepiej. Wiadomo, że to piłka i wszystko może się zdarzyć, ale mimo to, nie widzę praktycznie żadnych przesłanek za Malagą.
Więc ja osobiście tutaj gram WIN BVB a myślę, że na 1-0 się nie skończy.
Co do drugiego meczu ... właśnie nie wiem co tu znaleźć dobrego do zagrania. Zastanawiam się nad 1x bo wątpie, żeby Real jakoś bardzo tam dyktował wysokie tempo. Galata pewnie w 1 połowie ruszy coś z niewielką wiarą odrobienia strat. Myślę, że jakieś 0-0 lub 1-1 bardzo realne. Co oprócz tego waszym zdaniem ? Hmmm , kartki ? Real myślę, że będzie chciał na czysto skończyć, żeby przed dalszą fazą nie kartkować. Linia 4,5 widzę - czy under ? Może , może .
Real nie strzeli gola w obu połowach - 1,5 . Też chyba nie głupie. Ogólnie widzę 1 połowę z lekką przewagą Galaty i możlwe, że 0-0 się skończy.
No więc tak, BVB dla mnie zdecydowanie. Co do drugiego meczu - może 1x ? może under żółte ? może Real nie strzeli w obu połowach ?
Czekam na wasze przemyślenia odnośnie meczu Galata - Real
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, godzina 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: Borussia Dortmund (-1,5)
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 rewanżowe mecze ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, Galatasaray Stambuł - Real Madryt, oraz Borussia Dortmund - Malaga. W pierwszym meczu mamy już praktycznie wszystko rozstrzygnięte, Real Madryt wygrał u siebie z mistrzem Turcji 3:0 i mamy brzydko mówiąc już &quot;posprzątane&quot;, dużo ciekawiej zapowiada się mecz na Signal Iduna Park, bowiem w Hiszpanii padł bezbramkowy remis. Jak wyglądał mecz w Hiszpanii każdy pamięta, Borussia powinna go zdecydowanie wygrać, Malaga zagrała bardzo słabo, a Borussia miała kilka stuprocentowych sytuacji, najlepszą chyba Robert Lewandowski, który chyba sam nie wie jak nie trafił dokładnie w piłkę i tak bardzo skiksował, dwie bardzo dobre sytuacje również miał Mario Gotze, ale nie udało mu się pokonać bramkarza rywali. Szczerze Malaga mnie zawiodła myślałem że zagrają lepiej, a tak naprawdę mieli sporo szczęścia że nie przegrali, ale co się nie odwlecze to nie uciecze i dziś Borussia Dortmund pokaże że zasługuje na półfinał Ligi Mistrzów ogrywając pewnie Malagę. W weekend obie ekipy miały mecz w swojej lidze krajowej, Borussia Dortmund wygrała u siebie z Augsburgiem 4:2 grając głównie rezerwowymi zawodnikami, np. Łukasz Piszczek w ogóle nie grał, a Robert Lewandowski, Mario Gotze, oraz Sebastain Kehl weszli dopiero w drugiej połowie. Borussia Dortmund bardzo silna u siebie, są w formie, ostatnie 10 meczy w Dortmundzie wliczając wszystkie rozgrywki to 9 zwycięstw, oraz 1 porażka 1:4 w pamiętnym meczu z HSV, gdzie Lewandowski dostał czerwoną kartkę. Ogólnie Borussia Dortmund w Niemczech w Lidze Mistrzów bardzo mocna, 4 mecze, 4 zwycięstwa, 1:0 z Ajaxem Amsterdam, 2:1 z Realem Madryt, 1:0 z Manchesterem City, oraz 3:0 z Szachtarem Donieck. Malaga z kolei w weekend przegrała na wyjeździe w bardzo ważnym meczu z Realem Sociedad 2:4, ogólnie są w chwili obecnej 6 ekipą Primera Division. Jeśli chodzi o wyjazdy to Malaga spisuje się na nich przeciętnie, 10 ostatnich wyjazdów: 3 zwycięstwa, 3 remisy, oraz 4 porażki, zremisowali m.in. na Camp Nou z Barceloną 2:2, przegrali jednak niedawno bardzo wysoko w Sevilli z Betisem 0:3. Na wyjeździe w tym sezonie w Lidze Mistrzów rozegrali 4 mecze: wygrana w Brukseli z Anderlechtem 3:0, remis na San Siro z AC Milanem 1:1, oraz remis w Rosji z Zenitem Peterrsburg 2:2, oraz przegrali w Portugalii z FC Porto 0:1, gdzie zasługiwali na większą porażkę, grali bardzo słabo FC Porto rozegrało bardzo dobry mecz i wygrało dzięki bramce ze spalonego. Według mnie 2 drużyny znacznie odbiegają od pozostałych drużyn grających w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, Galatasaray Stambuł, oraz Malaga prezentują one wyraźnie niższy poziom niż reszta. Jeszcze parę słów o osłabieniach: po stronie Borussi zabraknie Matsa Hummelsa i Jakuba Błaszczykowskiego, po stronie Malagi Manuela Iturry i kapitana Weligtona, ekipa z Hiszpanii będzie musiała również sobie radzić bez trenera któremu zmarł ojciec. Stawiam na Borussię Dortmund, grają u siebie gdzie są mocni, Malaga na wyjazdach nie jest taka mocna, na dodatek gospodarze nie mogą grać na remis bo nie daję on im awansu, myślę że będą chcieli jak najszybciej strzelić dwie bramki i kontrolować spotkanie, bo wiadomo 1:0, czy 2:1 głupi rzut rożny dla Malagi i półfinał do Malagi. Jeśli nie przekonała Cię moja analiza, to polecam obejrzeć dokładnie mecz który odbył się w Hiszpanii, warto zobaczyć słabość Malagi, gdzie były chwile że nie potrafili nawet wybić piłki ze swojego pola karnego, ten zespół w ćwierćfinale to pomyłka, jestem wręcz pewny awansu Borussii do kolejnej rundy, polecam grać bo kursy idą w dół.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dortmund - Malaga
W poprzednim meczu gracze BVB wytwarzali sobie sytuację, ale zremisowali ten mecz przez brak skuteczności. Grając u siebie nie powinni mieć problemów z pokonaniem Malagi. BVB u siebie, wiadomo, klasa sama w sobie. Są pewni siebie, a strzelenie minimum 2 bramek to dla nich &#39;pryszcz&#39; Malaga prawdopodobnie pojawi się w Niemczech bez swojego trenera, co jest dodatkowym osłabieniem.
Trochę o składach :
W wyjściowej jedenastce gospodarzy nie zobaczymy raczej Matsa Hummelsa i Jakuba Błaszczykowskiego – obaj narzekali na problemy zdrowotne i wątpliwe, aby Jurgen Klopp zdecydował się wystawić ich w pierwszym składzie. W ich miejsce wystąpią Felipe Santana i Kevin Grosskreutz. Goście z kolei wystąpią bez zawieszonych za żółte kartki Manuela Iturry i kapitana Weligtona. Spotkanie na ławce rezerwowych rozpocznie Roque Santa Cruz.

Ja w tym meczu gram :
Czy Robert Lewandowski strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?
tak @ 1.85 EXPEKT
Over 2.5 @ 1.77 EXPEKT

handicap -1 BVB @ 2.15 EXPEKT
 
K 10

kspkostek

Użytkownik
Borussia Dortmund- Malaga
Wierze w zwycięstwo gospodarzy, jednak biorąc pod uwagę, że Malaga ma sporo graczy potrafiących grać ofensywnie, a obrona Borussi to nie monolit, uważam że Malaga strzeli gola w tym meczu. W pierwszym meczu moim zdaniem jednym z najlepszych w drużynie Malagi był Isco. Ten niespełna 21 letni piłkarz ma powody, żeby dobrze zaprezentować się na arenie międzynarodowej, biorąc pod uwagę, że został wybrany odkryciem ligi hiszpańskiej poprzedniego sezonu, ma coś do udowodnienia, a ponadto mając na uwadze problemy finansowe Malagi może liczyć na transfer do lepszego klubu pod koniec tego sezonu, chociaż kontrakt ma podpisany do 2016roku. W pamięci mam też niesamowity strzał Isco z pierwszego meczu z trudem wybroniony przez bramkarza gości. Podsumowując:
Gol gości: 1.70 Expekt ✅
Gol Isco w regulaminowym czasie: 4.85 Expekt ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja dzisiejsze spotkania widze w inny sposob. Nie skreslam Malagi , bo co Malaga ma do stracenia ? Sa w lepszej sytuacji bo remis bramkowy daje im awans . Ale istnieje tez wedlug mnie nie mala szansa na dogrywke..widze dla malagi dwie opcje albo podjac rekawice i grac otwarty futbol albo postawia autobus w polu karnym i rusza w dogrywce, nie wiem jaka wybiora strategie bedzie to ciekawe .. jednakze dla mnie rowniez Dortmund ma wiecej atutow zeby wygrac ten mecz, czysto pilkarskich oczywiscie , pomijam 80tys fanatycznych kibicow na Signal Iduna Park . Jednak mimo wszystko moje bety w tym meczu dotycza Malagi. Widze tu dwa Over w strone tej druzyny .Pierwszy to Over kartkowy drugi to Over na rzuty rozne. Dlaczego ? Tak jak wspominalem Malaga ma dwie opcje , ale nie ma pilkarzy ktorzy moga taki autobus utrzymac przez dluzszy czas wiec mysle ze to bedzie otwarte spotkanie. Zwlaszcza przy szybko strzelonej bramce przez Dortmund , hiszpanie rusza a maja kim postraszyc . Mecz sedziuje Craig Thomson , jak dla mnie bardzo ekscentryczny , kontrowersyjny sedzia i niedobrze dla widowiska ze bedzie sedziowal ten mecz. Jednakze przez to ze lubi przygwiazdorzyc zapowiada sie na gorace spotkanie. W pierwszym spotkaniu byly 4 zolte kartki z czego trzy dla zawodnikow Malagi. W dortmundzie widze max 2 kartki chociaz moze ich nie byc wcale. Zawodnicy Kloppa nie graja agresywnego futbolu..chociaz to zalezy od tego jak sie potoczy spotkanie. Jednak nie polecam grania na over kartek w meczu. W kazdym razir zawodnicy beda gryzc trawe i to bedzie twarde spotkabie z duza iloscia gry na pograniczu faul tak wiec z duza iloscia kartek. Malaga ma sporo zawodnikow ktorzy moga dostac olta albo i czerwona kartke naprzyklad taki niezdara Demichellis. 4 cornery Malaga miala u siebie i mysle ze spokojnie moze miec tyle na wyjezdie zwlaszcza ze wraca Blaszczykowski i Piszczek bedzie gral duzo bardziej do przodu wiec Prawa strona bedzie troche bardziej odslonieta. Szachtar ugral 6 rzutow roznych , mysle ze Malage spokojnie stac na 4 i to moze nawet w pierwszej polowie.
Malaga Over 2,5 kartki @1,57 bet365
Malaga Over 3,5 rzutu roznego @2,1 bet365
Do tego w drugim meczu
Galatasaray Over 2,5 kartki@2,1 bet365
Suma rzutow roznych Under 12 @1,44 bet365
Ako 9,53
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów
⚽ Dortmund - Malaga
Dortmund ::: 1,40 ::: Bet365 ::: 4/10
Pierwszy mecz w Maladze to był dość dziwny mecz. Mieliśmy w pierwszej połowie masę okazji na zobaczenie choć jednej bramki, to mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 0:0, gdzie w drugiej połowie tempo meczu diametralnie spadło.
Tak obiektywnie patrząc na pierwszy mecz to drużyna z Niemiec powinna już wtedy przypieczętować awans. &quot;Jakby&quot; wpadło to co miało wpaść do bramek mielibyśmy wynik około 2:5 dla gości. Lewandowski zmarnował setkę, Marco Reus bodajże ze 2-3, a Gotze również miał okazje na strzelenie bramki i to nie jednej. Caballero na bramce wyczyniał cuda, a Dortmund raził piorunującą nieskutecznością. Malaga również miała swoje okazje, ale raczej po błędach graczy gości niż jakimś ataku pozycyjnym, mieli te bodajże z dwie akcje bramkowe ale nic więcej, to Borussia była ekipą dominującą.
Malaga ma kolosalne długi, dziś podobno mają zagrać bez trenera, więc piłkarze grają tylko dla siebie, dla własnych ambicji, stoją przed szansą półfinału LM. Co nie zmienia faktu, że Dortmund na wyjeździe stworzył wrażenie drużyny znacznie lepszej, a na własnym stadionie przy pełnym dopingu miejscowych kibiców będą chcieli przypieczętować awans do półfinału Ligi Mistrzów.
Wynik: 3:2 ✅
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Taka ciekawostka jaką przeczytałem właśnie na facebook&#39;u od STS&#39;a:
Jak informuje &quot;Bild&quot; każdy z zawodników Borussi Dortmund, który zagra dzisiaj w meczu z Malagą, w przypadku awansu drużyny do półfinału Ligi Mistrzów otrzyma okrągłe 100.000 euro.
Więc czekać aż kurs na Dortmund spadną w dół. (obecnie 1.36 via bet365)
Pierwszy mecz był bardzo kiepski w wykonaniu Dortmundu. Pewka, którą nie wykorzystał Lewandowski na pewno będzie chciała się teraz zwrócić. Więc dodatkowo można puścić, że Robert Lewandowski strzeli gola (kurs na bet365 1.66). Czysty win Dortmund będzie jak nic, wątpie aby był BTTS jak wiele graczy typuje. Gospodrarze będą mieli całe spotkanie ustawione pod swój styl gry tj. dużo ataków po przejęciu piłki u siebie na połowie.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
po stronie Borussi zabraknie Matsa Hummelsa i Jakuba Błaszczykowskiego,
Skąd wogóle taka informacja?
Pisałeś to dzisiaj, więc albo wiesz więcej niż oficjalnie wiadomo,albo nawet nie chcialo Ci sie sprawdzić.
Strona uefy : &quot; Klopp says longer-term absentees Mats Hummels (ankle ligaments) and Jakub Błaszczykowski (muscle strain) are back.&quot;

Nie wiadomo,czy Klopp mówi prawdę,ani czy nawet jeśli będą nadawali sie do gry to zagrają od poczatku,a to informacja ważna.

Kuba to spora ilość kombinacji w ataku,szybkie rajdy w bocznych sektorach boiska,mocny strzał z obu nóg,a przede wszystkim niemal wzorcowa współpraca z Piszczkiem,któremu Kuba umożliwia rajdy prawą stroną najczęściej kończone podaniami do Lewandowskiego.Przed sezonem bałem sie,że Błaszczykowski nie będzie się łapał do podstawowego składu,tymczasem z trójki ofensywnie usposobionych pomocników BVB (gdzie Goetze i Reus jeśli wytrzymają im głowy mają szanse na naprawdę wielkie kariery) ciężko powiedzieć aby był tym najsłabszym.

Mats Hummels to sprawa równie ważna o ile nie ważniejsza.
O ile przy własnych rzutach rożnych oferuje w ofensywie tyle mniej więcej co Santana, a kto wie,może nawet Santana jest bardziej dynamiczny i nieprzewidywalny,co w ofensywie jest jak najbardziej na plus, to jednak w defensywie jego nieprzewidywalność, miewa groźne konsekwencje.
Brazylijczyk to zdecydowanie najbardziej pogubiony pilkarz Borussi,popełnia błędy jakich środkowy obrońca w ćwiercfinale LM popełniać nie może,często wybija piłki w środek boiska,mija się z piłką po koźle,jest relatywnie mało zwrotny,nerwowy,po pierwszym popełnionym błędzie jego nerwowość się powieksza i kumuluje w konsekwencji błędy.

Dla Borussi byłoby dobrze,gdyby w środku nie zagrał tez Bender,zdecydowanie słabsza wersja swojego brata,niepewny prawie jak Santana,ruchliwy ale nie przekłada się to na jakość.
Mam nadzieję,że zagra Kehl.

Reasumując Borussia ma szanse zagrać w składzie optymalnym,Malaga bez Iturry i Weligtona.W Dortmundzie padały i Real i MC,dlaczego nie miałaby paść też Malaga?
Wydaje mi się,że Malaga jest poniekąd w typie druzyn które leżą BVB,przy okazji grająca na wyjazdach lekką padakę,ale też w tym sezonie potrafiącą zaskoczyć,nawet na podczas trudnych wyjazdów.
Śmiem jednak twierdzić,że z tak dobrze ofensywnie ułożoną drużyną Malaga w tym sezonie LM jeszcze nie grała.
Zdarzyć sie może wszystko to oczywiste,ale można to powiedzieć o każdym meczu.
Borussia jest lepsza,gra u siebie i gdyby jej zwycięstwo było pewnie nie płacili by nawet tego 1,4.

I nie przytaczajcie już argumentu o tym bankructwie Malagi,skoro od X spotkań nie miało to negatywnego wpływu na ich grę,nie będzie miało też i dzisiaj.
Ergo - Borussia win 1,4✅ Bet365 (handi możliwe,ale trzeba się zastanowić czy Borussi potrzebne,pożądane owszem,ale prowadząc 2:1 w 89 minucie raczej będą woleli utrzymać wynik niż atakować).

Zastanawialem się jaki mógłby byc najbardziej czarny scenariusz dla Borussi w tym meczu i myślę,że byłby to karny + czerwona kartka dla Weidenfellera.Jego zmiennik to róznica kilku klas,miał współudział przy obu bramkach w sobotę,do tego bardzo niepewny i nerwowy.
Kurs na BVB już 1,36 i pewnie jeszcze troche spadnie,moim zdaniem granica opłacalności/ryzyka to około 1,3.
Co do meczu w Turcji,może BTS?✅Może czysta 1?✅ 5,5 to troche spory kurs biorąc pod uwagę,że Real nie będzie się zabijał o zwycięstwo,niewskazane byłoby łapanie kartek czy kontuzji.Porażka 0:1 tragedią by nie była przecież.
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Borussia (-1) - Malaga✅✅✅
typ: x✅✅✅
kurs: 3,75
Betsafe
Już dzisiaj o 20:45 &quot;polska&quot; Borussia Dortmund podejmie na własnym boisku Hiszpanów z Malagi. Osobiście uważam, że kursy na dzisiejsze zwycięstwo Borussi są za niskie. Co prawda już w zeszłym tygodniu podopieczni Jurgena Kloppa mogli zwyciężyć jednak mimo wielu sytuacji, zawiodła skuteczność pod bramką. Dlaczego nie obstawiam dziś pewnego zwycięstwa piłkarzy Dortmundu? ŻADEN z nich nie grał jeszcze na tym poziomie rozgrywek europejskich i uważam, że mogą mieć trochę splątane nogi ;) Powiecie, że Malaga jest debiutantem na salonach. Ja odpowiem - ok, ma jednak takich piłkarzy jak Saviola, Demichelis, Toulalan czy Santa Cruz, którzy bez wątpienia doświadczenie w LM mają. Gospodarze nie mogą nastawiać się na hurra atak do przodu, gdyż wystarczy jedna kontra Malagi i już muszą strzelić dwa gole a nie jednego. Do zdrowia wraca Kuba oraz Hummels. Ich szanse na wyjście w pierwszym składzie są, jednak osobiście obstawiam, że obaj usiądą na ławce. PODSUMOWUJĄC: Kibicuje dzisiaj Borussi, ale nie sądzę by zafundowała nam w dzisiejszym spotkaniu &quot;teatr jednego aktora&quot; ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom