>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12.08 - 15.08.2020]

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Barcelona - Bayern
Typ : Vidal dostanie żółtą kartkę
Kurs : 2.60
Bukmacher : ETOTO
Analiza :
Vidal gra w tym meczu po to, by nie tylko pomóc Barcy w środku pola, ale dać jej więcej jaj, tutaj potrzeba walczaka, którym niewątpliwie jest Chillijczyk. Jego gra jest bardzo agresywna, co też prokuruje sporo fauli, a te zaś zazwyczaj kończą siężółtą kartką. Vidal w tym meczu będzie mieć na pewno okazje, by złapać żółtko, bo takowe dostawał w większości spotkań o tej stawce. Myślę, że kurs bardzo fajny nie przypadkowo typ niedostępny u większości buków. Najbardziej się boję o to, że przesadzi i dostanie czerwoną, ale żółta mimo wszystko bardziej prawdopodobna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Podwójna szansa 0-0, kurs 1.91, fortuna

W tym meczu tak naprawdę wszystko może się wydarzyć. Bayern rozgrywa fenomenalny sezon, ale w Barcelonie cały czas jest dużo potencjał, między innymi w osobie Lionela Messiego czy Luisa Suareza. Nie wiadomo jak zagrają obie drużyny, ale wyobrażam sobie tutaj rezultat remisowy. Większość statystyk jest równa po obu stronach jak np. średnie posiadanie piłki, średnia celność podań czy rola Messiego w Barcy, podobna jak ta Lewandowskiego w Bayernie. Zakład dotyczy tego, że w 1. poł lub w całym meczu będzie remis.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najlepszy atut przemawiający za ludźmi w stronę Barcelony jest dosyć ciekawy, taki kurs widzą raz dwa do roku albo taki kurs się nie zdarza i trzeba próbować w ciemno, w imię największego najlepszego Messiego. Nie ma atutów za Barceloną? Ale jest Messi próbujemy.
Szkoda tylko, że ci ludzie mają zaślepione oczy swoim uwielbieniem i nie widzą, że jest to jedno z najgorszych wydań Barcelony od nie pamiętnych lat. Na pewno czeka ich wielki kryzys i ten klub długo nie wróci do topu, a po erze Messiego to już nie będzie tylko problem sportowy a globalny, marketingowy cała koniunktura pójdzie w łeb wraz z jego końcem kariery.
No ja bym przed meczem jednak nie ryzykował tak odważnych tez bo po meczu może być głupio... Nie gram Barcelony z powodu Messiego i kursu... Zapomniałem dodać w swojej analizie do typów, że wczoraj obejrzałem mecz Bayernu z Chelsa i Chelsea pojechała tam wiedząc, że nic nie ugra więc grali jak grali i Bayern na tym tle wyszedł świetnie... Niebawem zobaczymy...

Ok - Barcelonę i chyba całą hiszpańską piłka można od tego sezonu uznać za słabszą od pozostałych topowych... Bayern gra z nimi jak chce... Wstyd dla Barcelony...
 
Ostatnia edycja:
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Bayern pięknie ciśnie Barcelonę.
Idealnie ich presuja. Barcelona się wyczerpała, potrzeba tam zrobić gruba zmianę i przewietrzyć skład.
Szczerze gdyby ktoś dalej oferował za Messiego z 200-250melonow to śmiało go opchac ;)

Widzę finał PSG - Bayern co mogłoby oznaczac, że Bawarczycy zdobeda w końcu upragniona LM.
Chyba pogram coś długoterminowego.

I tu pytanko czy ktoś gdzieś zauważył typ na finałowa parę ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Drzewa umierają stojąc - Strejlau wygrał ten wieczór 😂
Post automatycznie złączony:

O ja pierniczę jeszcze im bramę Coutinho wali 🤣 Gorzej już chyba nie mogło być.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Powtarzam to w kółko. Tacy gracze jak De Jong czy Semedo to nie są zawodnicy na miarę Barcelony. Tego pierwszego wynieśli nad niebiosa bo zagrał kilka dobrych spotkań w poprzedniej edycji LM. Gość nie wiem czy nie skończy gorzej od Bojana. O drugim gwiazdorku to już w ogóle szkoda pisać. Obrońca na miarę tureckich drużyn. Dużo kasy a poziom wiadomo.

Po 8 bramce na miejscu obrony biorę łopatę i się zakopuję że wstydu w polu karnym.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Przykro mi panowie, sam jestem zły że tylko 2.05 do kasy. Ale LM nie wybacza nikomu. Jest zemsta za oszukane 6-1 na PSG.
Strasznie mnie ciekawi najbliższe 4-5 lat Barcelony przy tych długach, niekompetencji zarządu i sfrustrowanym Messim.

A sam Pique to jest dla mnie fenomen Najmana - nie do ogarnięcia.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Barcelona już od lat zmieniła diametralnie swoją politykę transferowa na bardzo bardzo zla. Wystarczy przypomnieć sobie ile kasy wydali na pojedynczych graczy i ilu z nich gra pierwsze skrzypce ?
Grizi , Dembele , Coutinho tutaj wydano ponad 300mil. Nie licząc dalszych transferów. Tam w Barcelonie powinny polecieć głowy i mówię teraz o zarządzie na wielu szczeblach. Sprzedać pół składu wybrać najlepszych juniorów i zacząć od nowa. Nawet kosztem utraty walki o przyszłe mistrzostwa ale patrząc w przód można wiele zyskać. Fenomen Messiego też się kończy więcej tam konfliktów i gwiazdorzenia niż kiedys.
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Powtarzam to w kółko. Tacy gracze jak De Jong czy Semedo to nie są zawodnicy na miarę Barcelony. Tego pierwszego wynieśli nad niebiosa bo zagrał kilka dobrych spotkań w poprzedniej edycji LM. Gość nie wiem czy nie skończy gorzej od Bojana. O drugim gwiazdorku to już w ogóle szkoda pisać. Obrońca na miarę tureckich drużyn. Dużo kasy a poziom wiadomo.

Po 8 bramce na miejscu obrony biorę łopatę i się zakopuję że wstydu w polu karnym.
Semedo to akurat jest bardzo dobry na prawa strone. Widac jak ladnie ciagnie gre do przodu i od razu widac co ma do zaoferowania w ofensywie w porownaniu do Roberto, ktory przez ostatnie lata byl ciagle faworyzowany choc nic do ry z przodu nie wnosil.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jako kibic Barcelony tego się obawiałem - pogromu, wstydu i hanby na całą piłkarska Europę!.
Dlatego liczyłem że odpadniemy z Napoli aby przy braku formy nie grać z Bayernem który pokazał swoją siłę...
Co dalej?.
Liczy że gość który passał krowy jutro wróci na swoją wieś.
Bartomeu stołka nie odda bo wybory dopiero za ponad rok. A więc kolejny rok meczarni.
Za Setiena przyjdzie pewnie Allegri albo Blanc i dalej będziemy oglądać gówno!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mnie tylko zastanawia jakby to wszystko wyglądało gdyby Barcelona objęła prowadzenie 2:1, bo mieli na to dwie mega okazje. Przy prowadzeniu 2:1 może maksymalnie spowolniliby grę, byłoby mnóstwo podań itd.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Man City - Lyon

Man City i powyżej 2,5 gola, @1,67 Fortuna


Ostatnie spotkanie 1/4 finału, po wczorajszym ultra ofensywnym widowisku apetyty wzrosły, faworytem dzisiejszego spotkania są z pewnością zawodnicy Guardioli, drabinka jest tak ułożona, że w przypadku awansu Hiszpan trafi na swój były klub, który wczoraj upokorzył jego pierwszy zespół, który prowadził. W poprzednim sezonie City mierzyło się z Lyonem dwukrotnie w fazie grupowej Ligi Mistrzów, Manchesterze wygrał Lyon 1:2, a we Francji padł remis 2:2. W ogóle piłkarzom Lyonu dobrze się wiedzie w starciach z zespołami z Anglii, z którymi nie przegrali już czterech kolejnych spotkań. Nie mam raczej wątpliwości, że Francuzi postawią się dzisiaj Obywatelom, jednak siła ofensywna City jest tak wielka, że raczej wynik powinien rozstrzygnąć się w ciągu 90 minut, do wygranej Manchesteru dokładam over 2,5 goli, który mogą nawet sami pokryć, kusiła mnie wyższa linia, ale ostatecznie postanowiłem zostać przy tej, kurs oczywiście adekwatnie mniejszy, ale i ryzyko również.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina 21:00
Spotkanie : Man City - Lyon
Typ : Obie drużyny strzelą gola, powyżej 8 rzutów rożnych i powyżej 3 żółtych kartek
Kurs : 3,65
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Po wczorajszym trafieniu kartki dla Arturto, pora na kolejny ciekawy typ, tym razem złożony. Ten sezon jest prawdopodobnie ostatnią szansą dla Guardioli, by osiągnąć europejski sukces z Manchesterem City, na drodze czeka już m. in Bayern, jednak w pierwszej kolejności trzeba poradzić sobie z niewygodnym Lyonem. W tym meczu nie musi być pogromu dla City, nie zdziwi mnie wyrównany mecz i im dłużej na tablicy wyników będzie widniał np. remis, tym lepiej dla Lyonu. Co do zakładu - BTS, bo myślę że City po szturmie strzeli, natomiast gol Lyonu, w teorii trudniejszy, ale obrona City nie jest wybitna i nawet w ostatnich edycjach, gdy te ekipy się ze sobą mierzyły - City miało wiele problemów z Lyonem. Rożne powinny być efektem ofensywy - samo City często pokrywa ten próg, a tutaj dochodzi jeszcze Lyon, który najpewniej się będzie bronić. No i żółte kartki - i łatwy typ i trudny, City dużo nie fauluje, ale jak już to robi, to często zbiera żółtka, jest w obu ekipach kilku zawodników, którzy są "pewniaczkami" do kartek, a jak będzie, zobaczymy po 22:30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szczerze gdyby ktoś dalej oferował za Messiego z 200-250melonow to śmiało go opchac ;)
Akurat Messi tak jak Ronaldo w Juventusie to robią co mogą... Problemem w obu drużynach jest straszna obrona i średnia linia pomocy... Przecież to jakie błędy popełniali w Juve w obronie albo jak wczoraj się rozsypała Barclona po 2:1 i to co robili w obronie to się nie mieści w głowie ! Ale sam Messi w innym klubie by wciąż odgrywał ważną rolę...
Post automatycznie złączony:

Ale LM nie wybacza nikomu. Jest zemsta za oszukane 6-1 na PSG.
Nie było żadnego oszustwa ! PSG wtedy zagrało asekuracyjnie i zostało ukarane ! Wtedy był jeszcze Neymar, a obrona była solidna...
Post automatycznie złączony:

Mnie tylko zastanawia jakby to wszystko wyglądało gdyby Barcelona objęła prowadzenie 2:1, bo mieli na to dwie mega okazje. Przy prowadzeniu 2:1 może maksymalnie spowolniliby grę, byłoby mnóstwo podań itd.
Z taką grą jaką prowadzili nawet jak by prowadzili na farcie 3:1 i tak by przegrali... Ja włączyłem mecz w 15 min. i jak zobaczyłem jak gra Bayern już wiedziałem co się stanie z moją kasą na Barcę :) (Kiedy było 1:1) Niestety nie było cash out, a kontrować mi się nie chciało bo nie zagrałem za miliony :)

Ten mecz wczoraj to już ostatnie potwierdzenie stanu na dzisiaj Barcy... Mojej ulubionej drużyny dzięki której zarobiłem mnóstwo kasy w ciągu ostatnich 8 lat... Szkoda...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A co do dzisiejszego meczu to jest jakaś szansa żeby wygrał Lyon lub 2x ? Nie chcę się zbłaźnić jak wczoraj z Barceloną ? Kurs na awans Lyonu 7, na win 10... Ogromna dysproporcja... Lyon oglądałem i zrobił naprawdę niezłe wrażenie, ale City kompletnie nie znam...
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
A co do dzisiejszego meczu to jest jakaś szansa żeby wygrał Lyon lub 2x ? Nie chcę się zbłaźnić jak wczoraj z Barceloną ? Kurs na awans Lyonu 7, na win 10... Ogromna dysproporcja... Lyon oglądałem i zrobił naprawdę niezłe wrażenie, ale City kompletnie nie znam...
Nie ma takich szans
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No dobrze dzisiaj też spróbuję pograć na doga:

Lyon AH+0,5 kurs: 4,80 bul: LVBET ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Lyon AH: 0 kurs 10 buk: LVBET ✅✅✅✅✅✅✅

Nie upieram się jakoś specjalnie przy tych typach. Zaryzykuję bo poprzednie sezony LM nauczyły mnie, że mogą być na tym etapie niespodzianki. Lyon zagrał naprawdę ładnie w ofensywie... Wobec nie jakiejś ultra szczelnej defensywy City może się udać... No i nie ufam za bardzo angielskim klubom... wciąż...
Post automatycznie złączony:

Nie ma takich szans
Szansa jest zawsze... Jak to w sporcie... ;)
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Z taką grą jaką prowadzili nawet jak by prowadzili na farcie 3:1 i tak by przegrali... Ja włączyłem mecz w 15 min. i jak zobaczyłem jak gra Bayern już wiedziałem co się stanie z moją kasą na Barcę :) (Kiedy było 1:1) Niestety nie było cash out, a kontrować mi się nie chciało bo nie zagrałem za miliony :)

Ten mecz wczoraj to już ostatnie potwierdzenie stanu na dzisiaj Barcy... Mojej ulubionej drużyny dzięki której zarobiłem mnóstwo kasy w ciągu ostatnich 8 lat... Szkoda...
Mnie się Barcelona podobała w pierwszym kwadransie. Choć sama robiła błędy w obronie, to naprawdę stwarzali sobie super okazje. Od momentu utraty bramki na 1:2 potem już grał tylko Bayern.
W piłce nożnej wiele zależy od tego kto pierwszy strzeli, kto prowadzi w spotkaniu. Jak się prowadzi, to gra się z dużo większym spokojem, można grać swoim tempem, skupiać się na defensywie. Barcelona jak przegrywała, to musiała się otworzyć, a Bayern w obecnej formie bezlitośnie to wykorzystał. No ale nie ma co gdybać, przynajmniej taki wynik na długo zapadnie w pamięć.

Jeśli chodzi o typ na Lyon, to według mnie lepszy jest over 1,5 Lyonu z tego powodu, że trudno sobie wyobrazić, żeby City nie wpakowało Lyonowi minimum dwóch goli. City w ataku mają tyle opcji, że te dwa gole dla City to powinna być formalność.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mnie się Barcelona podobała w pierwszym kwadransie. Choć sama robiła błędy w obronie, to naprawdę stwarzali sobie super okazje. Od momentu utraty bramki na 1:2 potem już grał tylko Bayern.
W piłce nożnej wiele zależy od tego kto pierwszy strzeli, kto prowadzi w spotkaniu. Jak się prowadzi, to gra się z dużo większym spokojem, można grać swoim tempem, skupiać się na defensywie. Barcelona jak przegrywała, to musiała się otworzyć, a Bayern w obecnej formie bezlitośnie to wykorzystał. No ale nie ma co gdybać, przynajmniej taki wynik na długo zapadnie w pamięć.

Jeśli chodzi o typ na Lyon, to według mnie lepszy jest over 1,5 Lyonu z tego powodu, że trudno sobie wyobrazić, żeby City nie wpakowało Lyonowi minimum dwóch goli. City w ataku mają tyle opcji, że te dwa gole dla City to powinna być formalność.
To nie jest zła opcja, ale często po takich kanonadach jak wczoraj gdzie pało 10 bramek trenerzy uczulają drużyny żeby pilnować z tyłu i nie pada tyle bramek. Ale generalnie BTS i overy w tym meczu przychodzą naturalnie na myśl...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom