>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12.08 - 15.08.2020]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Lyon AH+0,5 kurs: 4,80 bul:
Lyon AH: 0 kurs 10 buk:
Nie warto. Chcesz się odkuć za dwa ostatnie bety widzę, ale to nie jest warte świeczki. City w przeciwieństwie do padliny jaką zrobił z siebie Juventus ma konkretną głębie w składzie i nie ma opcji żeby stracili półfinał na rzecz Lyonu. Nie chce się znęcać nad Juventusem, ale nie mają podejścia do środkowej linii City a o sile w ofensywie to już w ogóle nie ma sensu dyskutować. Lyon miał tą korzyść że przyjechał do Turynu z urlopu mając 1-0 w kieszeni, mogli pół roku ćwiczyć taktykę pod ten wynik, dzisiaj zaczynają od zera. Karny też się ułożył w najlepszy momencie. Nie to żeby grać City po 1,25 ale czy sens wbijać w Lyon to tak średnio bym powiedział.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Manchester City vs OL Lyon typ:1+over 2,5,Kurs:1,77 :fortuna:

Jestem ciekaw ,jak odpowie Guardiola na tą kononadę ze strony Bayernu wczoraj.Momentami Barcelona była bez radna ich obrona robiła się z każdą bramką co raz bardziej dziurawa,wiedziałem że będzie pogrom ale nie myślałem że bayern tak pociśnie,liczyłem że w drugiej połowie poszanują piłkę ale oni dalej grali swoje,tak naprawdę to barcelona oddała ten mecz bez walki bez jakiegokolwiek zaangażowania,Ter stegen też nie był sobą nie wybronił żadniej poważniejszej akcji,ciężko się to wczoraj ogladało. Co do meczu City zespół pepa ma tyle rozwiązań w ataku że powinien Lyon roznieść już w pierwszej połowie,ale jak wiemy piłka bywa przewrotną,Lyon jak na razie tylko przegrywał a dziś potrzebuje wygranej .Co ciekawe dwa lata temu oba zespoły spotykały się w grupie i Lyon nie przegrał spotkania z City (1-2,2-2) ,Tutaj o awansie zadecyduje jedno spotkanie .

Over 4,5->Kurs:3,75 :fortuna:(1-3)->Jednej brameczki brakło.
Over 3,5->Pierwsza połowa->Kurs:11(Nie wykluczam takiego rozwiązania na pewno bramka Lyon w pierwszych minutach pomogła by temu widowisku.)
BTS->Tak-<Kurs>1,95 :fortuna:
City(-3)->Kurs:4,65 :totolotek:
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Lyon
Typ: Lyon strzeli więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 6,10
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Dużym faworytem jest Manchester City i zapewne awansują, ale niekoniecznie za sprawą defensywy. Największym atutem City jest ofensywa. Oni w każdym meczu sporo strzelają. Nawet z Realem Madryt który obecnie jest bardzo solidny w obronie strzelili dwa gole, a szans na więcej bramek mieli sporo. Z Lyonem tych bramek zapewne będzie więcej niż dwie, jeśli nie będzie jakiejś ogromnej nieskuteczności. Obrona Lyonu jest dość słaba, więc jeśli mają sprawić niespodziankę albo chociaż postraszyć faworyta, to tylko swoim atakiem. Lyon w ataku radzi sobie nieźle. Z Juventusem strzelili gola, mieli też kilka dobrych szans na następnego. Manchester City zwykle dominuje w swoich meczach, jednak ich styl gry daje szanse rywalom na kontrataki. Lyon kilka takich szans powinien mieć, więc podając ten typ liczę na to, że w tym spotkaniu Lyon będzie skuteczny i wykorzysta błędy Manchesteru City.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W dwa gole Lyonu wierzyłem, ale że dadzą sobie strzelić tylko jednego, to już jest dla mnie duże zaskoczenie. Są na tym świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło ;)

Wygląda na to, że Bayern w finale, bo Bayern w obecnej formie to chyba jednak za wysokie progi dla Lyonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie warto. Chcesz się odkuć za dwa ostatnie bety widzę, ale to nie jest warte świeczki. City w przeciwieństwie do padliny jaką zrobił z siebie Juventus ma konkretną głębie w składzie i nie ma opcji żeby stracili półfinał na rzecz Lyonu. Nie chce się znęcać nad Juventusem, ale nie mają podejścia do środkowej linii City a o sile w ofensywie to już w ogóle nie ma sensu dyskutować. Lyon miał tą korzyść że przyjechał do Turynu z urlopu mając 1-0 w kieszeni, mogli pół roku ćwiczyć taktykę pod ten wynik, dzisiaj zaczynają od zera. Karny też się ułożył w najlepszy momencie. Nie to żeby grać City po 1,25 ale czy sens wbijać w Lyon to tak średnio bym powiedział.
To nie była kwestia odkucia... I jak widzisz Ty i wiele innych osób z tego forum i innych - była opcja... I na tym tle Juventus spisał się lepiej bo nie przegrał 2 bramkami.... Hahaha.... :D I na tym tle trochę można się przestać znęcać nad Juventusem...

Jak pisałem - nie ufałem nigdy klubom z UK... A teraz kwestia buków: czy wy ogarniacie to, że buki dały na awans City kurs 1,01 (!) a niektórzy wcale ! To była jazda ! Kurs na DNB na Lyon, który pograłem po kursie 10 ! 1/4 LM TU NIE MA PRZYPADKOWYCH DRUŻYN żeby dawać na kogoś 1,01 i to jeszcze na klub z Anglii !!!
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Nie warto. Chcesz się odkuć za dwa ostatnie bety widzę, ale to nie jest warte świeczki. City w przeciwieństwie do padliny jaką zrobił z siebie Juventus ma konkretną głębie w składzie i nie ma opcji żeby stracili półfinał na rzecz Lyonu. Nie chce się znęcać nad Juventusem, ale nie mają podejścia do środkowej linii City a o sile w ofensywie to już w ogóle nie ma sensu dyskutować. Lyon miał tą korzyść że przyjechał do Turynu z urlopu mając 1-0 w kieszeni, mogli pół roku ćwiczyć taktykę pod ten wynik, dzisiaj zaczynają od zera. Karny też się ułożył w najlepszy momencie. Nie to żeby grać City po 1,25 ale czy sens wbijać w Lyon to tak średnio bym powiedział.
brawo adamo80 za typ, ja tylko za śmieszne 30zl na Lyon miałem...
Dobrze, że nie żyjemy w dobie seppuku bo nie miałby wyjścia:ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No dobrze dzisiaj też spróbuję pograć na doga:

Lyon AH+0,5 kurs: 4,80 bul: LVBET ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Lyon AH: 0 kurs 10 buk: LVBET ✅✅✅✅✅✅✅

Nie upieram się jakoś specjalnie przy tych typach. Zaryzykuję bo poprzednie sezony LM nauczyły mnie, że mogą być na tym etapie niespodzianki. Lyon zagrał naprawdę ładnie w ofensywie... Wobec nie jakiejś ultra szczelnej defensywy City może się udać... No i nie ufam za bardzo angielskim klubom... wciąż...
Post automatycznie złączony:



Szansa jest zawsze... Jak to w sporcie... ;)
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał... Można było zagrać małą stawką żeby zagarnąć niezłą kasę... Przyznaję bez bicia, że skontrowałem trochę na City bo atakowali bramkę Lyonu na maxa, ale i tak niezły plus przy małym wkładzie i trafiony niezły kurs ! Mam nadzieję, że ktoś skorzystał choć myślę, że nie było takich odważnych... Hahaha :D Ale może zainsipirowałem kolegę harolda do jego typu na over 1,5 Lyonu....
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak pisałem - nie ufałem nigdy klubom z UK... A teraz kwestia buków: czy wy ogarniacie to, że buki dały na awans City kurs 1,01 (!) a niektórzy wcale ! To była jazda ! Kurs na DNB na Lyon, który pograłem po kursie 10 ! 1/4 LM TU NIE MA PRZYPADKOWYCH DRUŻYN żeby dawać na kogoś 1,01 i to jeszcze na klub z Anglii !!!
przestań się wyśmiewac z innych, wczoraj się zbłaźniłeś z Barceloną, dzisiaj udało Ci się z Lyonem, taki urok piłki, że nie zawsze wygrywa lepszy czy papierowy faworyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
W dwa gole Lyonu wierzyłem, ale że dadzą sobie strzelić tylko jednego, to już jest dla mnie duże zaskoczenie. Są na tym świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło ;)

Wygląda na to, że Bayern w finale, bo Bayern w obecnej formie to chyba jednak za wysokie progi dla Lyonu.
Nic mnie w tej edycji LM nie zdziwi.odpadnięcie bayernu również .
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Widzisz kolego jak to NIGDY w sporcie nie można pisać czegoś tak kategorycznie ! Jednak była szansa i to 3:1 ..... Hahahahahaha ✅
Wałek wałek i jeszcze raz wałek. Gol ze spalonego, dodatkowo możliwy faul. Sterling niebotyczny strzał, gdzie mogło dojść do wyrównania. Czekam na skróty...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Zbyt bardzo buki faworyzowały City ,zbyt mały był na nich kurs ,dla tego nie warto grać na tak niskie kursy,na tym etapie rozgrywek,zwłaszcza w europejskich pucharach.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zbyt bardzo buki faworyzowały City ,zbyt mały był na nich kurs ,dla tego nie warto grać na tak niskie kursy,na tym etapie rozgrywek,zwłaszcza w europejskich pucharach.
Juz widze, ze na wygrana Bayernu kurs wynosi 1.20 w meczu z Lyonem takze podobny kurs co dzisiaj na City bylo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
przestań się wyśmiewac z innych, wczoraj się zbłaźniłeś z Barceloną, dzisiaj udało Ci się z Lyonem, taki urok piłki, że nie zawsze wygrywa lepszy czy papierowy faworyt.
Z nikogo się nie wyśmiewam i nie chcę. Gdzie niby, w którym miejscu się z kogoś wyśmiewam ???? Napisałem, że nie można nigdy w sporcie pisać "nie ma opcji" albo "nie ma szans" i to NAPISAŁEM PRZED MECZEM ! Niby jakie to wyśmiewanie i z kogo ? Natomiast chcę zgłosić do raportu kolegę jagr jagr który mi przyznał pkt reputacji i napisał: "Pokaż Kupon cwaniaku a nie pisz że coś postawiłeś bez poparcia bez dowodu na to że tak zagrałeś,gadać każdy może"

To bardzo nieładnie jak ktoś się cieszy ze złapania niezłego kursu, ale się do tego przyzwyczaiłem...

Przy założeniu tych samych stawek wczorajsze bety na Barcę dawno odrobiłem... Nie grałem dzisiaj na Lyon bez analizy - wierzcie mi... Nauczyłem się, że na tym etapie LM są takie rzeczy i w kursach na Lyon było "value"... Współczuję wszystkim, którzy stracili na City ale pisałem, żeby nie ufać angielskim drużynom...

Ten mecz był przykładem co buki z nami robią psychologicznie wystawiając takie kursy !

Dla kolegi jagr jagr który mnie nazywa cwaniakiem kupony:

1.JPG 2.JPG
 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wygląda na to, że Bayern w finale, bo Bayern w obecnej formie to chyba jednak za wysokie progi dla Lyonu.
1.50 na zwycięstwo LM Bayernu trochę śmiechu warte. Ale chyba innego wyjścia nie może być. Jedynie liczę na niemiecki finał a co za tym idzie szukam wartości w kursach na Lipsk.

A co do dzisiaj. Pierwszy gol komedia od początku do samego końca. Od złamania linii po wybicie stopera j brak reakcji bramkarza. Drugi gol Lyonu to kolejna abstrakcja zwłaszcza mając var pod ręką. Pudło Sterlinga ciężko skomentować. Lepsze byłyby City w półfinale aby łapać na Bayern jakąś sensowną wartość a tak mamy 1.20 ponownie.

Niemniej 4 mecze 4 overy 4 bts. W finale Francja i Niemcy. Jedna liga nie grała wcale druga najszybciej skończona.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wałek wałek i jeszcze raz wałek. Gol ze spalonego, dodatkowo możliwy faul. Sterling niebotyczny strzał, gdzie mogło dojść do wyrównania. Czekam na skróty...
Tak, oczywiście "wałek"... Jak słyszę taki "argument" na poziomie LM to nie chce mi się nawet komentować... Ja wczoraj nie pisałem, że wałek, że przegrała Barcelona...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Z nikogo się nie wyśmiewam i nie chcę. Natomiast chcę zgłosić do raportu kolegę jagr jagr który mi przyznał pkt reputacji i napisał: Pokaż "Kupon cwaniaku a nie pisz że coś postawiłeś bez poparcia bez dowodu na to że tak zagrałeś,gadać każdy może"

To bardzo nieładnie jak ktoś się cieszy ze złapania niezłego kursu, ale się do tego przyzwyczaiłem...

Przy założeniu tych samych stawek wczorajsze bety na Barcę dawno odrobiłem... Nie grałem dzisiaj na Lyon bez analizy - wierzcie mi... Nauczyłem się, że na tym etapie LM są takie rzeczy i w kursach na Lyon było "value"... Współczuję wszystkim, którzy stracili na City ale pisałem, żeby nie ufać angielskim drużynom...

Ten mecz był przykładem co buki z nami robią psychologicznie wystawiając takie kursy !
jak się nie naśmiewasz jak co któreś zdanie wrzucasz "hahaha" to jest to co jest Ci co chwilę ktoś Ci zarzuca, tu pokazałeś to dobitnie, nie twierdzę, że nie nie analizowałeś, ale wczoraj tekst " Muller mnie wcale nie przekonuje w Bayernie jak i cały ten zespół" pokazuje, że nie widziałeś żadnego meczu Bayernu, bo można kogoś nie lubić, ale taki tekst tylko pokazuje, że nie miałeś pojęcia o czym piszesz, dzisiaj Ci się udało trafić fajne kursy i oczekujesz, że całe forum padnie do twych stóp, bo wytypowałeś awans Lyonu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juz widze, ze na wygrana Bayernu kurs wynosi 1.20 w meczu z Lyonem takze podobny kurs co dzisiaj na City bylo.
Będzie finał Bayern vs PSG - tak myślę i awans Bayenu do grania... Z Bayernem Lyon sobie nie poradzi...
Post automatycznie złączony:

jak się nie naśmiewasz jak co któreś zdanie wrzucasz "hahaha" to jest to co jest Ci co chwilę ktoś Ci zarzuca, tu pokazałeś to dobitnie, nie twierdzę, że nie nie analizowałeś, ale wczoraj tekst " Muller mnie wcale nie przekonuje w Bayernie jak i cały ten zespół" pokazuje, że nie widziałeś żadnego meczu Bayernu, bo można kogoś nie lubić, ale taki tekst tylko pokazuje, że nie miałeś pojęcia o czym piszesz, dzisiaj Ci się udało trafić fajne kursy i oczekujesz, że całe forum padnie do twych stóp, bo wytypowałeś awans Lyonu?
Zwrot hahaha raczej dotyczy całej sytuacji, że nikt Lyonowi nie dawał szans, ale do nikogo personalnie tego nie kieruję bo wiadomo to tylko bukmacherka i sam skontrowałem na City bo mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć, ale chodzi mi o to, ze grać City po 1,25 czy awans po 1,01 to nie wiem jak to nazwać na tym etapie LM... Jeśli więc jakieś wyśmiewanie to raczej z buków z ich kursami, a nie z użytkowników forum...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak sobie mysle czy by nie zagrac wygranej LM w tym momencie PSG po 3.75. Jesli awansuja z Lipskiem i awansuje Bayern to kurs na Bayern powinien podskoczyc i wtedy skontrowac bedzie mozna. No chyba, ze ich Lipsk ogra co tez moze sie zdarzyc 😂
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I przy okazji spójrzcie na mój kupon bo rzadko je pokazuję... że typ podałem zaraz po zagrania i od 8 lat tak robię na forum... Nigdy tu z niczym nie cwaniakowałem czy oszukiwałem.... Tak z liczeniem yield w swoim temacie jak i tym, że zawsze gram to co podaję, dlatego tym bardziej mnie bolą takie teksty jak kolegi jagr jagr o jakimś cwaniakowaniu...

Co do meczu wczorajszego zmieniłem zdanie o Bayernie i widać, że Muller jest w formie... Na tle drużyn z bundesligi i Realu nie miałem wyrobionego zdania o Bayernie - nie pisałem, że to zły zespół tylko, że mnie nie przekonuje... Po meczu z Barcą mnie przekonał... Na Lyon zagrałem bo widziałem jak dobrze sobie radzili z Juventusem... Można oczywiście pisać, że Juve nie było w formie, ale ataki na bramkę Lyonu ze strony Ronaldo i Juventusu były chyba jeszcze mocniejsze niż te dzisiaj z City, no może takie same... Do tego nie ufam klubom z wysp... Ryzykowałem bo nie znałem dobrze City, właściwie wcale - dlatego prosiłem o pomoc więc to była niewiadoma, ale na poziomie 1/4 LM jak widzę, że buk daje kurs 10 czy 15 na jakiś zespół to naprawdę przesada... A jak wszyscy wiedzą "słynę" na forum z grania na faworytów....

W każdym razie mecz bardzo fajny... Naprawdę współczuję jak ktoś miał pograne City na ako czy singlach bo sam często przez takie coś traciłem, ale dlatego dzielę się z wami swoją wiedzą, analizą i intuicją...
Post automatycznie złączony:

Tak sobie mysle czy by nie zagrac wygranej LM w tym momencie PSG po 3.75. Jesli awansuja z Lipskiem i awansuje Bayern to kurs na Bayern powinien podskoczyc i wtedy skontrowac bedzie mozna. No chyba, ze ich Lipsk ogra co tez moze sie zdarzyc 😂
Dobra opcja... Nawet nie sprawdzałem, że jest tak wysoki kurs na PSG... Z 2 strony jakaś kontuzja Neymara i po zabawie, a być może po II poł na live będzie taki kurs ? Generalnie po wielu mistrzostwach i LM stwierdziłem, że nie opłaca się grać długoterminówek... Ale pomysł nie jest zły ! 👍
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom