>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 08-09.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
onos 28

onos

Użytkownik
United powyzej 3,5 roznych ⛔ (zabraklo jednego roznego)
2,25
BWIN

Z tymi roznymi to uwazam ze buki naprawde przesadzily. Bayern dzisiaj bedzie cisnal caly mecz ale nie zapominajmy ze ManUtd to druzyna ktora gra glownie wrzutki. Beda wymuszane stale fragmenty gry a przede wszystkim rzuty rozne bo to dzisiaj ich jedyna szansa takze nie mozna przejsc kolo tego typu obojetnie ????
Statystyki tez mowia swoje: w tej edycji LM w 9 meczach United mialo 49 rzutow roznych co daje im prawie 5,5 roznego na mecz. Tak wiec przy odrobinie szczescia ten typ powinien spokojnie zostac pokryty
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
againsttheodds 0

againsttheodds

Użytkownik
Sporo zostalo juz napisane o kartkach w Madrycie, glownie o overze, ale dla mnie aktualna linia w Bet365 - 6,5 jest ciut zbyt ryzykowna dla overa, mimo potencjalu kartkowego tego meczu i Webb&#39;a. Dlatego z tym zakladem poczekam na zywo, natomiast przedmeczowo skupie sie na handicapie kartkowym, ale wbrew temu na co wskazywalby pierwszy mecz (stosunek kartek 2 Barcelony do 6 Atletico), ktory nie moze byc kartkowym wyznacznikiem rewanzu, co pokazalo wczorajsze starcie BVB z RM, pojde w strone +0,5 kartek Barcelona @ 2.1. ✅ 1:3 w kartkach.
Moja &#39;sciaga&#39;, ktora sklonila mnie do tego typu (rc - czerwone, yc - zolte, fc - fouls committed, fs - fouls suffered):
RC YC FC FS
Atletico 0 22 140 133
Kartki w domu 5 (23%)
Kartki na wyjezdzie 17 (77%)
Wspolczynnik fauli/kartka 6,3
Mecze Atletico u siebie w tegorocznej LM (stosunek kartek gospodarz:goscie)
1:4
0:2
3:5
1:4
RC YC FC FS
Barcelona 0 17 105 145
Kartki w domu 5 (29%)
Kartki na wyjezdzie 12 (71%)
Wspolczynnik fauli/kartka 6,1
Mecze Barcelony na wyjezdzie w tegorocznej LM (stosunek kartek gospodarz:goscie, +2 oznacza czerwona kartke, wg zasad Bet365)
3+2:2
2:2
2+2:5
2+2:2
Ostatnie 3 bezposrednie spotkania na Vicente Calderon pomiedzy Atletico a Barcelona (kartki Atletico:Barcelona)
2:3
3:3
1:2
Statystyki to nie wszystko, ale +0,5 dla FCB jak widac powyzej i po takim kursie moze byc warte zagrania - jezeli Atletico nie strzeli pierwsze i jezeli Webb nie wyczerwieni zawodnikow Atletico.
Pozdrawiam.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja dziś się pobawię. W końcu to Liga Mistrzów więc chcę trochę odskoczni od normalnego typowania.
Mamy masę zakładów na strzały, posiadanie, a nawet faule. Dziś właśnie z tego skorzystam.
Najpierw chciałbym nawiązać do fauli. Zdecyduje się na overy Atletico Linia 17,5, 18,5 oraz 19,5 - do wyboru do koloru. Ja wybiorę tą środkową. Gospodarze bez problemu mogą dziś przebić linię 20 fauli na dużym luzie. Barcelona to jednak niewiadoma, bo równie dobrze mogą mieć tych fauli 8 czy 9, ale równie dobrze może być niewiele mniej od Atletico.
Drużyna Simeone gra świetnie taktycznie, ale część ich to właśnie gra faulem. Przerywanie akcji nawet w niegroźnych sytuacjach, wytrącanie rywala z równowagi, a czasami nawet prowokowanie. Cały ten syf z murawą i całą otoczkę wokół meczu mówi mi, że Atletico będzie chciało jak najdłużej przytrzymać ten remis. Oni potrafią idealnie neutralizować niebezpieczeństwo ze strony Barcelony, co pokazały cztery remisy w czterech ostatnich meczach.
W tych czterech meczach notowali chronologicznie 20, 27, 17 i 16 fauli. Najwięcej ogarnęli w dwumeczu o Superpuchar. Tu sytuacja jest podobna, z taką różnicą, że tam przy 1:1 na Calderon, jechali po wynik na Camp Nou i tam właśnie padł remis 0:0. Dziś wiedza o co grają, grają przed własnymi kibicami i będzie pompa na 100%. To będzie jeden z najważniejszych meczów Atletico w XXI wieku. Taktyka Simeone się nie zmienia. On jest jak Paco Jemez i Rayo pod pewnymi względami. Statystycznie według dwóch ostatnich meczów będzie na minimum, ale ja czuję łatwy próg over 20 fauli na mecz.
Atletico over 18,5 fauli 1,83 Betcity ⛔ 15

Posiadanie piłki będzie po stronie Barcelony to nie ulega wątpliwości. Linia 63,5%, w pierwszym meczu Barcelona miała 66%, ale to było na Camp Nou, a Atletico też chciało coś strzelić. Dziś przez pierwsze minuty będą tego trzymali i tu powinna być ogromna dominacja czym nadrobią sobie posiadania na kolejne minuty. Oczywiście mój plan sprawdzi się tylko wtedy kiedy nie padnie jakaś nieoczekiwana bramka.
Barcelona potrafi spinać się na najważniejsze mecze i nawet jak ktoś nie prezentuje się świetnie w lidze to potrafi wystrzelić z formą na najważniejszy mecz. Iniesta na początku sezonu cieniował, a od stycznia jego forma progresywnie idzie w górę. Dziś będą starali się skruszyć ten madrycki mur, bo wiem, że gospodarze się nie otworzą. Atletico ma patent na Barcelonę, ale linia posiadania nie jest wysoka.
Tylko w jednym z czterech ostatnich meczów Atletico przebiło linię posiadania i Barca miała &quot;zaledwie 62%&quot;. Dziś będzie na luzie, ale głównie zasługą będzie pierwsza połowa, gdzie spodziewam się posiadania 70-30 na korzyść Barcelony.
Barcelona over 63,5% posiadania 1,85 Unibet ✅ 64
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Nie opisze tego spotkania bo wielu z was już to zrobiło. Życie pisze różne scenariusze i każdy wynik jest możliwy. Skupię się na żółtych kartkach. 4 pojedynki między Atletico a Barceloną w tym sezonie.
Kartki żółte w drużynie z Madrytu dostawali :
- Juanfran x2
- Filipe
- Suarez
- Koke x2
- Gabi x3
- Costa
- Godin x2
- Turan
- Diego
- Sosa
Czerwone otrzymali :
- Turan
- Filipe
Wiadomo, że to będzie mecz walki czy też o wszystko. Atleti jak zwykle będą jeździć na dupie, lecz zaawansowanie techniczne graczy Barcelony weźmie górę w niektórych sytuacjach, a w nich na żółtka zasłuża na pewno :
Godin :zoltakartka: / 2.60 / Betsson
Gabi :zoltakartka: / 2.20 / Betsson
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Atlético Madrid Line-up : Courtois; Juanfran, Godín, Miranda, Filipe Luis; Tiago, Gabi, Koke, Raúl García; Adrián , Villa
Barça line-up : Pinto, Alves, Alba, Mascherano,Bartra, Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Cesc , Neymar
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
De Gea; Jones, Smalling, Vidic, Evra; Fletcher, Carrick; Valencia, Rooney, Kagawa; Welbeck
Neuer - Dante, Ribéry, Mandzukić, Robben, Boateng, Götze, Lahm (C), Müller, Alaba, Kroos
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dante żółta kartka TAK
4.50
Betsafe
Brazylijczyk wraca po pauzie za kartki, konto czyste, overowy sędzia. Ofensywnie ustawiony Bayern... można próbować
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Dante żółta kartka TAK
4.50
Betsafe
Brazylijczyk wraca po pauzie za kartki, konto czyste, overowy sędzia. Ofensywnie ustawiony Bayern... można próbować
co powiesz na over 1,5 kartek Bayern? warto pograc?
zastanawiam sie ogolnie nad typami:
1) Barca win
2)Barca awans
3)Bayern - ManU over 10,5 rożnych
4)ManU powyżej 3,5 rożnych
5)no i Bayern over 1,5 kartki
Cos do dubla wybiore lub solo cos dam ????
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Ja zagrałem dziś dubla w meczu Atl. Madryt i Barcelony - ŻK over 5,5 @ 1,60 i Barca więcej RR @ 1,60, AKO 2,56.
Dlaczego? Żółte kartki jak dla mnie oczywiste, Atletico pokazało, że umieją faulować, Barca umie prowokować, z resztą - już kilka razy było to już tłumaczone. RR - jak wiadomo to Barca musi atakować. Więcej ataków = więcej RR. To, że Barca w żaden sposób nie uzyskuje rożnymi przewagi (bo wrzutki są dla nich bez sensu, wzrost zawodników...) może dodatkowo powodować, że Atletico nie będzie się ich bało. W drugą stronę działa to dokładnie odwrotnie, Atletico ma przewagę w powietrzy więc rożne dla nich to byłaby dobra okazja.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mam takie pytanie z czystej ciekawości, czytam te analizy od ok. miesiąca, pojawia się dużo jak dla mnie &quot;wynalazków&quot; typu: kartki, gole, rzuty rożne (rożne akurat względnie). Moje pytanie brzmi: czy wy to gracie na poważnie, czy tylko piszecie aby podbić reputacje?. jeśli gracie to OK, ale kwestia stawki, bo dla mnie nie logiczne jest granie takich typów za duże stawki. Tak jak wczoraj wiele osób pisało analizy w stylu: Real nie bedzie faulował aby nie nazbierac kartek w razie awansu i dalszych gier, a nikt nie bral pod uwagi, że BVB przycisnie. dla mie to jest dziwne, a nawet nie, to jest chore. Krótko tu jestem, ale moje odczucia sa takie: napisac analize, może wejdzie a może ktoś &quot;podziekuję&quot;. Jeśli się myle prosze mnie w uświadomić ????

albo typy na jedno spotkanie typu:
barca wygra
barca handi
barca rozne
barca cos tam

no dziwne...
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Jak wiekszosc uzytkownikow forum widze dzis sporo kartek w obu meczach.Postawie na kartki dla zawodnikow.W meczu hiszpanskich druzyn stawiam na kartke dla Godina, stawialem ze zostanie On ukarany juz w pierwszym meczu, niestety typ nie wszedl.Barca bedzie dzis atakowac , Atletico bronic i kontrowac, mysle ze jedna z akcji przyniesie faul i upomnienie dla obroncy zespolu z Madrytu.w drugim meczyu stawiam na kartke dla Evry.Bayern na skrzydlach posiada swietnych, szybkich i niebezpiecznych zawodnikow, wiec mysle ze Evra bedzie musial pare razy zatrzymac w sposob nieprawidlowy Robbena badz Riberego.Zawodnicy MU beda dzis grac ostro tego jestem pewien.Postawil bym jeszcze na kartke dla Rooneya ale w Betsafe nie znalazlem takiego zakladu.

Moje typy:
Godin kartka - 2.60⛔
Evra kartka - 4.00✅
Bukmacher Betsafe
 
ericcantona 99

ericcantona

Użytkownik
Bayern Munich - Manchester United @ 10.00 Pinnacle
Bayern Munich - Manchester United lub X @ 3.80 unibet

O ludzie ratujcie, bo zaraz spadnę z krzesła. Kurs kosmiczny. Max 4 powinno być.
De Gea; Jones, Smalling, Vidic, Evra; Fletcher, Carrick; Valencia, Rooney, Kagawa; Welbeck

Neuer - Dante, Ribéry, Mandzukić, Robben, Boateng, Götze, Lahm (C), Müller, Alaba, Kroos
Skład United fenomenalny, najlepszy na daną chwilę(oczywiście nie licząc Maty, który w CL grać nie może). Już w 1 meczu pokazali jak można ograc Bayern. Dzisiaj może być tylko lepiej. Obrona Bayernu to jedna wielka dziura. Dzisiaj nie ma na boisku ani jednego defensywnego pomocnika w składzie Niemców. United będą wchodzić w nich jak w masło. Jakby coś nie szłok na łąwce United ma zawodników, którzy mogą zmienić przebieg meczu. Bayern dzisiaj praktycznie bez ławki. Bayern bez żadnego planu awaryjnego. Guardiola wszystko na jedną kartę postawił i jak coś nie wyjdzie to Bayernu po prostu nie będzie. Widziliśmy jak było w 1 meczu, to Unitd miał więcej 100% sytuacji. Dzisiaj Bayern będzie tylko jeszcze bardziej zagubiony. Nie ma drewnianego Fellainiego winowajcy wszystkich porażek nawet na ławce. Moyes chyba wreszcie zmądrzał i pokaże na co go stać. Bayern nie wygrał z Angielską drużyną u siebie od 4 spotkań, dzisiaj też nie wygra. Co ja tu wam będę więcej pisał. Łapać promocję. Kurs kompletnie w kosmosu.
//
Cóż można powiedzieć. Wielka szkoda. Awans był na wyciągnięcie ręki. Całkowita kontorla meczu przez United do strzelenia bramki. Mieli swoje sytuacje w 1 połowie, mogli prowadzić 2:0. Do czasu strzelenia gola, mecz przebiegał dokładnie tak jak sobie ułożyli. Piękny gol rewelacja i gdyby nie stracili w 1 minucie po strzeleniu śmiem twierdzić, że by właśnie teraz cieszyli się z awansu. Nie ogarnęli się po strzeleniu gola, wpadli w chyba za dużą euforię, Bayern przeprowadził ładną akcję i było 1:1. Ale nie rozumiem czemu przy 1:1 też się tak strasznie otworzyli. Euforia wzięła górę nad taktyką, a to z góry było skazane na porażkę, chociaż przy 1:1 Rooney miał genialną sytuację na strzelenie gola i jakby był dzisiaj w lepszej dyspozycji to kto wie jakby się ten mecz skończył. Bayern też bardzo szczęśliwe i przypadkowe te kolejne gole strzelał, no ale jak tyle miejsca oddaliśmy to tak musiało się skończyć, a zamiana DP na napastnika to szaleństwo. Podsumowując, o porażce United w dwumeczu zadecydowała 1 chwila nieuwagi i tego najbardziej żal. Bo byli równorzędnym rywalem dla Bayernu, mieli całą masę sytuacji i mogli dzisiaj być w półfinale. A przed rozpoczęciem rywalizacji nikt nie dawał in żadnych szans.
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
kris_nh
Kolego, porównaj marże jakie bukmacher oferuje na zdarzenia typu 1x2, a później na handi, undery i overy. Dla mnie bukmacherka to przede wszystkim matematyka + wiedza o danym sporcie, dlatego gram takie jak Ty to mówisz wynalazki ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pierwsza połowa Bawarczyków z Czerwonymi Diabłami &#39;zgodnie z planem. Druga odsłona, a przynajmniej jej finałowa część jeśli wynik się utrzyma, powinna być bardziej otwarta szczególnie ze strony gości. Manchester dwukrotnie poważnie zagroził rywalom. Bayern cały czas miażdży przewagą posiadania piłki i strzałami. Wciąż bezskutecznie. Jednak nie sądzę by ten mecz miał się zakończyć 0:0. Moyes na pewno przewidział taki scenariusz. Spodziewam się ofensywnych zmian - Chicharito na murawę, wraz z Januzajem. Pep przygotował Bawarczyków na każdą sytuację. Tym samym typuję o1.5 gola w meczu. Kurs sympatyczny.
Over 1.5 gola, 1.72 Bet365 ✅ 1:1 59&#39; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam takie pytanie z czystej ciekawości, czytam te analizy od ok. miesiąca, pojawia się dużo jak dla mnie &quot;wynalazków&quot; typu: kartki, gole, rzuty rożne (rożne akurat względnie). Moje pytanie brzmi: czy wy to gracie na poważnie, czy tylko piszecie aby podbić reputacje?. jeśli gracie to OK, ale kwestia stawki, bo dla mnie nie logiczne jest granie takich typów za duże stawki. Tak jak wczoraj wiele osób pisało analizy w stylu: Real nie bedzie faulował aby nie nazbierac kartek w razie awansu i dalszych gier, a nikt nie bral pod uwagi, że BVB przycisnie. dla mie to jest dziwne, a nawet nie, to jest chore. Krótko tu jestem, ale moje odczucia sa takie: napisac analize, może wejdzie a może ktoś &quot;podziekuję&quot;. Jeśli się myle prosze mnie w uświadomić ????

albo typy na jedno spotkanie typu:
barca wygra
barca handi
barca rozne
barca cos tam

no dziwne...
Każdy ma inną strategię gry, a nawet skupia się na jednych rynkach np kartki czy rzuty. Część gra różne typy. Ci co grają te określone rynki dzielą się swoimi typami. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie punkty reputacji są tylko miłym dodatkiem do wpływu pieniędzy od buka i jakąś formą podziękowania. Nie biorę i nie mam zamiaru brać udziału w konkursach o freebety, albo koszulki ???? i nie udzielam się w typach dnia. Typy na handi bramkowe, kornerowe czy kartkowe oraz same zakłady na kartki czy rzuty rożne są jak najbardziej zasadne. Można czasami coś przewidzieć jak wczorajsze kartki w meczu Chelsea vs PSG - sędzia kartkujący, mecz wyrównany i stosunkowo niska linia (na początku tylko 4,5) - te wszystkie czynniki razem zadziałały. Dzisiaj już co prawda Atletico vs Barcelona wiadomo było, że mecz będzie ostry, ale wysoka linia 6,5, a przede wszystkim sędzia Webb odstraszały od takiego typu. Jak do 85 min była zdaje się jedna kartka chciało mi się śmiać. Tak więc jak się uważnie kojarzy, ogląda wszystkie mecze, dobrze analizuje i ma się jakąś intuicję można dobrze typować i takie rynki. Ja osobiście jedyne czego unikam to gole zawodników bo kursy są z reguły niskie w stosunku do zagrożenia, ale są i osoby w tym się specjalizujące, którym to nieźle wychodzi.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Troszkę prywaty... United za szybko straciło po objęciu prowadzenia. Bayern zobaczył, że to nie zabawa i zaczął jechać... indywidualne błędy w obronie i lewa nowa Holendra i czar prysł a wystarczyło aby Roo nie spanikował ok 8&#39; meczu i dał na lewo do Kagawa. Cóż Bayern nie zawiódł a United nie dało się skompromitować, widać,że brakuje killera w United na miarę Ruuda. Jedyne co mnie wkur... to postawa arbitra,który oszczędził chociażby kapitana Bawarczyków :/ Genialne posunięcia taktyczne Bayernu kiedy Evra złapał kartkę,wszystko szło jego flanką bo Jones idealnie wyłączył Francuza... mówicie,że MU kryzys... spoko ale jednocześnie życzę hejterom takiego poziomu ligi jaki jest na Wyspach
Szkoda,że zabrakło kartki dla Bayernu bo przynajmniej na flaszkę byłoby ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
óż Bayern nie zawiódł a United nie dało się skompromitować, widać,że brakuje killera w United na miarę Ruuda.
To całe sedno sprawy. Jako fan Bayernu prawie się zesikałem jak w drugiej połowie wyłożyli Runeyowi piłke na 11 metr, a on... podał ją Neuerowi. Nie wiem czy ta kontuzja czy co ale ewidentnie słabo przyłożył. Do tego nie ma nikogo dobrego na szpicy. Wellbeck pracował, ale co z tego? On ma strzelać, a nie pracować. Dopóki RvP nie wróci to będzie im ciężko.
Bayern natomiast pokazał, że nie ma pier... i jak trzeba to strzeli i 3 w końcówce więc lepiej go nie drażnić ;) Po odpadnięciu Barcy i tym, co pokazał Real w rewanżu Bayern staje się zdecydowanym faworytem do wygrania LM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom