>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 Finału Ligi Mistrzów 08-09.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibet:

Wyniki pierwszych spotkań:
PSG vs. Chelsea 3:1
Real Madryt vs. Borussia 3:0
Manchester Utd. vs. Bayern 1:1
Barcelona vs. Atletico 1:1

Ciekawie potoczyły się pierwsze spotkania. Jedyną parą w której wszystko wydaje się być jasne to Real i Borussia. Królewscy zdecydowanie zdominowali rywalizację na Bernabeu i wszystko wskazuje, iż to oni awansują. PSG również ma niezłą zaliczkę przed rewanżem. Niemniej The Special One jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Ponadto występ Zlatana stoi pod ogromnym znakiem zapytania. W konfrontacji Bayernu z United wiele wskazuje na awans Bawarczyków. Diabły jednak pokazały, że wciąż mogą rywalizować z najlepszymi i na pewno nie poddadzą się bez walki. Najciekawiej jednak będzie w Madrycie. Atletico zagra z Barceloną. Czy gospodarze wykorzystają przewagę z meczu numer jeden?

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 18

pivosh92

Użytkownik
Atl. Madryt vs Barca, over 2,5 @ 2,0 &amp; BTS @ 1,72 - Jak poprzedni mecz pokazał, obie ekipy na wyrównanym poziomie i z silną ofensywą. Barcelona z kompletem graczy w ataku i na wyjeździe bramkę strzelić musi, aby myśleć o awansie, więc o to się nie boję. Gdy Barca strzeli to i Atletico musi, nieobecność Valdesa i Pique pomagają mi się do tego przekonać. Tutaj w grę wchodzi to, czy jedna z drużyn zaryzykuje i w drugiej połowie dołoży jeszcze bramkę lub dwie -według mnie to bardzo prawdopodobne, nikt nie lubi się męczyć w dogrywkach ani ryzykować w rzutach akrnych. Jedynym ryzykiem jest ewentualne ustawienie autobusu przez graczy Atletico, ponieważ bezbramkowy remis daje im awans. Jednak Barca będzie cisnąć od początku, więc prędzej czy później bramkę strzelą, więc powinno się rozwinąć według moich oczekiwań.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bayern Monachium - Manchester United @ 15,00
awans @ 7,4
Przyznam, że zatkało mnie jak spojrzałem na kursy. Manchester United wyceniany x15? Panujący mistrz Anglii? Owszem, w tym sezonie nie idzie im najlepiej, najniższe miejsce od lat itd., ale czy to wystarczający powód żeby traktować ich na równi z zespołami typu Mainz czy Hoffenheim? Nie sądzę.
Zwłaszcza po pierwszym meczu, gdzie Bayern mimo optycznej przewagi nie potrafił wygrać, a jedynie zremisował, stwarzając sobie podobną ilość klarownych sytuacji. Zwłaszcza przy braku Martineza i Schweinsteigera, ukaranych za kartki. Zwłaszcza, że Bayernowi średnio idzie z drużynami z Wielkiej Brytanii - ostatnie 5 spotkań to dwa zwycięstwa, remis i porażka po karnych i dwie porażki. U siebie bez zwycięstwa od 3 spotkań. Oceniam szanse 60-40 dla Bayernu, więc przy takich kursach warto ryzykować i grać na Anglików.
Prawdopodobne składy;
Bayern: Neuer - Alaba, Van Buyten, Boateng, Rafinha - Lahm, Shaqiri, Ribery, Robben, Kroos - Mandzukić (Muller)
Manchester: De Gea - Buttner, Rafael, Jones, Vidić - Carrick, Fletcher, Fellaini, Valencia, Young - Welbeck(Rooney)
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Dodajmy ze Bayern nie był w tym spóźnię pod taka presja jak teraz . Brak awansu bedzie wielkim rozczarowanie w środowisku Bayernu. Guardiola juz sra po gaciach bo wystawia rezerwy na lige a czytałem gdzies jego wypowiedz ze było by nie fair wobec reszty ligi jesli by odpuścił mecz a tu prosze presja jest sporą. Bayern musi Man Utd może. Przy obecnym sezonie nikt nie bedzie miał pretensji jesli anglicy odpadna. Bedzie ciekawie w tym meczu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dobrze,że ktoś zaczął ale po kolei...;)
Prawdopodobne składy; Bayern: Neuer - Alaba, Van Buyten, Boateng, Rafinha - Lahm, Shaqiri, Ribery, Robben, Kroos - Mandzukić (Muller) Manchester: De Gea - Buttner, Rafael, Jones, Vidić - Carrick, Fletcher, Fellaini, Valencia, Young - Welbeck(Rooney)
Korekty do składu Bayern: Shagiri doznał kontuzji w meczu z Augsburgiem i nie zagra do końca sezonu
Korekty do składu United: Young kontuzja ręki z meczu z Newcastle, dla mnie osobiście to bardzo dobrze,że nie zagra bo nie jest zawodnikiem na tego typu mecz. Do gry wrócił Nani,więc swodobnie może on zagrać. Evra już dostępny po tym jak odpokutował kartki. Do dyspozycji ma być Smalling, Evans ;) Z Roo moim zdaniem zasłona dymna, Robin poleciał leczyć się do Holandii gdzie nie raz stawiano go na nogi, więc może być ciekawie.
Awans pograłem przed tygodniem. Obecne kursy zachęcają do próbowania w kierunku gości, zwłaszcza,że Bayern z angielskimi ekipami zawsze lepiej grał na wyjeździe jak u siebie. Do tego nawet po lidze angielskiej widać znacznie lepiej prezentuje się na wyjazdach, gdzie wygrał aż 9 spotkań.
Co do typów:
Manchester lub remis 5.00 - sorry, ale mecze typuje się 1,x,2 więc po 33,3% na każdą z możliwości. Grając 2X zostawiamy tylko 1 furtkę, wygrana gospodarza ale to i tak warte ryzyka po tym kursie!
Man Utd +1,5,+2 2.10 - Bayern może i wygra ale wątpię aby rozbił United 3 bramkami. United przegra 2 bramki, trudno zwrot połowy stawki
Do tego zapewne będę szukał kartek na określonych zawodników, na pewno będzie nim Toni Kroos ;) Z dalszymi przemyśleniami poczekam do momentu ogłoszenia obsady sędziowskiej
Dodajmy ze Bayern nie był w tym spóźnię pod taka presja jak teraz . Brak awansu bedzie wielkim rozczarowanie w środowisku Bayernu. Guardiola juz sra po gaciach bo wystawia rezerwy na lige a czytałem gdzies jego wypowiedz ze było by nie fair wobec reszty ligi jesli by odpuścił mecz a tu prosze presja jest sporą. Bayern musi Man Utd może. Przy obecnym sezonie nikt nie bedzie miał pretensji jesli anglicy odpadna. Bedzie ciekawie w tym meczu.
Czytałem dziś trochę komentarzy kibiców Bayernu i mocno się obawiają tego meczu. Narzekają,że Pep zabił kreatywność i zanudza tiki-taka, zarzucają,że Goetze gra dużo słabiej jak w Borussi, wyśmiewają wystawianie Mullera w ataku i tęsknią za Juppem.
United także grało w okrojonym składzie i zademonstrowali pokaz siły, bezwzględnie wykorzystując każdą szansę... wierzę,że będzie dobrze. Szkoda,że Danny tak nonszalancko zachował się w sytuacji sam na sam w pierwszej połowie meczu.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Czytałem dziś trochę komentarzy kibiców Bayernu i mocno się obawiają tego meczu. Narzekają,że Pep zabił kreatywność i zanudza tiki-taka, zarzucają,że Goetze gra dużo słabiej jak w Borussi, wyśmiewają wystawianie Mullera w ataku i tęsknią za Juppem.
To takie pieprzen.e za przeproszeniem...
Kiedy Muller grał na szpicy i Bayern wygrywał to nikt nie bał się żadnego spotkania. Teraz, kiedy Bayern od 3 spotkań nie potrafi wygrać, nagle każdy widzi błędy. Założę się, że jeśli na Allianz wygrają Bawarczycy to każdy będzie świętował awans z wielką pompą.
Ta tiki-taka Pepa dała Bayernowi mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem rozgrywek. Bayern strzela mnóstwo bramek. Czego ci kibice chcą jeszcze?
Jedynie z czym się zgodzę to z tym że Gotze rzeczywiście nie gra tak dobrze jak w Borussii. Tu ma większą konkurencję, jest ciągła rotacja, w sezon wchodził przecież z kontuzją także też zachowajmy w tej sprawie nieco dystansu.
Sprawdza się w tym przypadku powiedzenie: &quot;apetyt rośnie w miarę jedzenia&quot;. Tak to już mają kibice piłkarskich mocarstw. Kiedy tylko wyczują lekki kryzys (ale o jakim kryzysie mówimy patrząc na skład jaki wybiegł z Augsburgiem) to włącza się każdemu czerwona lampka i wyraża swoje niezadowolenie, które w &quot;przedziwny&quot; sposób znika po pierwszym lepszym wygranym spotkaniu.
Będzie awans, będzie spokój.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
To takie pieprzen.e za przeproszeniem... Kiedy Muller grał na szpicy i Bayern wygrywał to nikt nie bał się żadnego spotkania. Teraz, kiedy Bayern od 3 spotkań nie potrafi wygrać, nagle każdy widzi błędy. Założę się, że jeśli na Allianz wygrają Bawarczycy to każdy będzie świętował awans z wielką pompą. Ta tiki-taka Pepa dała Bayernowi mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem rozgrywek. Bayern strzela mnóstwo bramek. Czego ci kibice chcą jeszcze? Jedynie z czym się zgodzę to z tym że Gotze rzeczywiście nie gra tak dobrze jak w Borussii. Tu ma większą konkurencję, jest ciągła rotacja, w sezon wchodził przecież z kontuzją także też zachowajmy w tej sprawie nieco dystansu.
Zgodzę się,ze wszystkim i nie chodzi mi tu o Bayern ale o moim zdaniem przesadnie optymistycznie wystawione kursy przez bukmachera na Bayern. Kibice jak to kibice, dziś tak jutro srak i pewnie tak samo będzie z częścią kibiców MU, która obecnie chce zwolnienia Davida a jak przejdzie Bayern będą całować go po stopach ;)
Moim zdaniem zdarzyć tu może się wszystko i obawiam się jedynie tego,że Bayern będzie klepał, United się odkryje i dostanie bramkę a wtedy nie będzie łatwo. Na bank nie zabraknie kartek i to jedynie moim zdaniem co pewne. Typowanie pod Bayern czy United polecam tylko i wyłącznie kibicom tych ekip. Osobom,które są postronne radzę uważać
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi postawienie grubej kasy na awans PSG @1.25.
Mają niezłą zaliczkę przed rewanżem, ale co prawda już 2:0 premiuje awans Chelsea.
Mam trudny orzech do zgryzienia. Co o tym myślicie?
 
M 0

matib0406

Użytkownik
Panowie a co myślicie o postawieniu kasy na Atletico i Real.Wydaje mi się ze Atletico ma sporą szanse na wyeliminowanie Barcy.Co do Realu grają na wyjeździe i prawdopodobnie zagrają najlepsza 11,wróci CR a kurs na wygraną wynosi @2.10.Co o tym myślicie?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi postawienie grubej kasy na awans PSG @1.25.
Mają niezłą zaliczkę przed rewanżem, ale co prawda już 2:0 premiuje awans Chelsea.
Mam trudny orzech do zgryzienia. Co o tym myślicie?
Na PSG to opłacało się grać przed pierwszym meczem. Teraz 1,20 to jest śmieszny kurs bo Chelsea jak najbardziej będzie mogła odrobić straty. Nie mówię, że to zrobi, ale jest to prawdopodobne. Generalnie granie czegokolwiek po kursach 1,20 to droga do bankructwa.
Panowie a co myślicie o postawieniu kasy na Atletico i Real.Wydaje mi się ze Atletico ma sporą szanse na wyeliminowanie Barcy.Co do Realu grają na wyjeździe i prawdopodobnie zagrają najlepsza 11,wróci CR a kurs na wygraną wynosi @2.10.Co o tym myślicie?
Real możliwe, że wygra przy tak słabej dyspozycji Dortmundu, ale wygra tylko jak im się będzie chciało bo mają sporą zaliczkę. Różnie może być. Atletico/Barcelona - wielka niewiadoma, ale jednak Barcelona bardziej ograna i ma bardziej klasowych piłkarzy z przodu. Generalnie właściwie we wszystkich spotkaniach jeśli cokolwiek to moim zdaniem grać warto overy bramkowe.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie a co myślicie o postawieniu kasy na Atletico i Real.Wydaje mi się ze Atletico ma sporą szanse na wyeliminowanie Barcy.Co do Realu grają na wyjeździe i prawdopodobnie zagrają najlepsza 11,wróci CR a kurs na wygraną wynosi @2.10.Co o tym myślicie?
Zgadzam się z Adamo80. Real wygra jeśli będzie chciał. Do zespołu wraca CR7, ale w szeregach gospodarzy zobaczymy Lewandowskiego, którego w moim mniemaniu bardzo brakowało na Santiago Bernabeu. Gdyby to on miał sytuacje strzeleckie jak Aubameyang to czuję, że chociaż jedną z nich by wykorzystał. Mimo, że Borussia gra obecnie słabo, to jest to jednak Liga Mistrzów. Przykładem może być brak wiary w Czerwone Diabły na Old Trafford z Bayernem i ich ostateczny remis.
Co do Diabłów. Chciałbym by sprawili niespodziankę. Niestety o nią będzie niezwykle ciężko. Kursy jednak są na tyle kosmiczne na wciąż aktualnych mistrzów Anglii, że za grosze można postawić na ich awans. W stronę Bawarczyków nie opłaca się iść przy takich kursach. Jedynie co z poważnych betów to BTS do pobrania jeśli Rooney ostatecznie zagra.
Chelsea vs. PSG - tutaj zapowiada się ciekawa konfrontacja. The Special One nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. The Blues grają znakomicie u siebie i tutaj kurs na awans Anglików jest warty uwagi.
Atletico vs. Barcelona - mecz, w którym ciężko wytypować zespół, który awansuje. Tutaj cokolwiek zagram przy potwierdzonych składach, choć jak przy starciu Bayernu z United, będę się skłaniał raczej ku BTS&#39;owi, ewentualnie overowi bramkowemu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wie ktoś kiedy będą znani sędziowie meczów?
Sędziowie:

PSG vs. Chelsea - Pedro Proenca
BVB vs. Real Madryt - Damir Skomina
Bayern Monachium vs. Manchester United - Jonas Eriksson
Atletico Madryt vs. Barcelona - Howard Webb
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zgadzam się z Adamo80, trzeba było grać na awans PSG przed meczem po kursie 1.80, a teraz kontrować po 3.75 na Chelsea :wink:
Wie ktoś kiedy będą znani sędziowie meczów?
Ja znalazłem,że sędzią meczu Chelsea z PSG będzie Portugalczyk Proenca. Arbiter ten sędziował w 17 meczach, pokazał 107 żółtych i 7 czerwonych kartek. Nic tylko czekać na linie wystawione na kartki
Bayern Monachium vs. Manchester United - Jonas Eriksson
Sędzia te gwizdał mecz o Superpuchar Europy Bayern-Chelsea, który skończył się wynikiem 2-2 i padło 9 żółtych i 1 czerwona kartka. Do tego gwizdał mecz City-Barcelona gdzie też pokazał czerwoną kartkę ;)
Więc jeżeli kurs będzie ok 4.50 to warto pobierać czerwoną kartkę w meczu Bayernu ;)

Bayern-United
czerwona kartka TAK
3.95
Betsafe

Myślę,że opcja do przemyślenia ;)
Ogólnie polecam kartki w meczu Chelsea i United.
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Atl. Madryt - FC Barcelona
Mój typ na to spotkanie to, że Atl. Madryt nie strzeli gola. Barcelona jeśli chce awansować do półfinału LM musi zagrać na 0 z tyłu i strzelić przynajmniej jedną bramkę. Ostatnie 3 spotkania tych ekip kończyły się remisami. Barcelona musi zagrać tak samo dobrze jak przed tygodniem a nawet lepiej żeby awansować. W pierwszym meczu tylko strzał życia Diego dał remis. Barcelona przeważała cisnęła ale niestety nie udało im się wywieść dobrego wyniku z domu. Ciekawe czy będzie grał Diego Costa...czy dojdzie do pełni zdrowia...Jeśli Barca zagra tak samo dobrze z tyłu jak tydzień temu to myślę że Atl. Madryt nic nie strzeli...
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Ja znalazłem,że sędzią meczu Chelsea z PSG będzie Portugalczyk Proenca. Arbiter ten sędziował w 17 meczach, pokazał 107 żółtych i 7 czerwonych kartek. Nic tylko czekać na linie wystawione na kartki
Dodatkowo znalazłem takie coś na TT
&quot;Proença, gdy Mourinho trenował jeszcze w swoim ojczystym kraju, aż trzykrotnie wyrzucał Jose na trybuny. Lubią się.
Granie na awans PSG obecnie jest bez sensu, ryzyko jest nieadekwatne do kursu. Chelsea gra na SB, tam graja dużo lepiej, możliwe, ze zagra Eto&#39;o czyli jedyny napastnik w CFC który coś sobą reprezentuje. Pewnie wiele osób pamięta dwumecz z Napoli. Pierwszy wynik identyczny i awans po dogrywce Chelsea, wtedy mieli co prawda świetnie grającego w LM Drogbe, ale to ma tylko pokazać to, ze awans Chelsea wcale nie będzie czymś abstrakcyjnym. Ostatni mecz ligowy dobry w wykonaniu londyńczyków, nie grali przeciwko jakimś gigantom, fakt, ale to własnie z takimi ogórami CFC lubi tracić punkty. Nalezy zadać sobie również pytanie czy Chelsea może znów tracić tak frajerskie bramki.
Kurs zachęca do grania na awans Chelsea, jednak ja się wstrzymam. Nie wiadomo czy zagra Eto&#39;o, dodatkowo ławka w Chelsea w ramach LM jest słabiutka.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Borussia Dortmund - Real Madryt over 3 2,02 Sbobet
Real w LM zawsze jest zmotywowany i nie robi prezentów.
W pierwszym meczu praktycznie zapewnił sobie awans do 1/2, ale tu zagra na maksa,
bo w weekend ma łatwego rywala.
Gospodarze nie strzelili gola w pierwszym meczu, bo w formie był Pepe oraz BVB było nieskuteczne,
w drugiej połowie to oni dyktowali warunki gry.
Tylko z Kopenhagą nie robił overu poza domem, ale tam zmarnował sporo okazji w drugiej połowie.
Dla mnie będzie znowu ciekawie, jak w tamtym roku było w Dortmundzie i minimalnie 3 gole zobaczymy.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Atletico-Barcelona:
czerwona kartka @3,40 Marathonbet⛔
przyznany rzut karny @3,60 Betsson⛔


Z punktu widzenia sędziego będzie to według mnie najtrudniejszy mecz rewanżowy w 1/4 LM.Już w pierwszym meczu było ostro i złośliwie z obu stron.Teraz UEFA na arbitra wyznaczyła Howarda Webba.To bardzo dobry wybór według mnie,bo Webb jest w tej chwili chyba najlepszym sędzią w Europie-przynajmniej ja tak uważam.Zdarzają się oczywiście wpadki,ale jest ich stosunkowo niewiele w porównaniu z innymi arbitrami.Kursy na czerwoną kartkę i rzut karny są zbyt duże biorąc pod uwagę kto gra i o jaką stawkę.Webb na pewno będzie chciał szybko zapanować nad zawodnikami jeśli ci będą od samego początku zbyt mocno &quot;brykać&quot;.Jednak pewnych spraw się nie uniknie gdy grają hiszpańskie zespoły..

Webb generalnie dużo kartek nie daje ale jak popatrzymy na jego ostatnie 20 meczów w LM i LE to było dość &quot;czerwono&quot;:


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom