>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Mistrzów 02.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
solara 38

solara

Użytkownik
Z jednej strony kurs na Bayern nie zachęca, ale patrząc przez pryzmat tego sezonu to jest to drużyna na poziomie Realu i Barcelony, jesli nie wyzej, bo cięzko u nich o jakis przestoj, brak formy (wyjatek mecz z Arsenalem, ale to raczej przez pewnosc siebie). Czytam sobie ten temat i dowiaduje się, jaki to Pirlo nie jest genialny itd. Dajcie spokój, ale takie przetarte argumenty są płytkie. W tym sezonie Kroos, Muller, Mandzukic błyszczą na całą Europe. Kurs niski dlatego, że jeśli Bayern zagra swoje to wygra na 100procent. Między tymi klubami jest pare zasadniczych różnic. Pierwsza z nich to napastnik - w drużynie Starej Damy nie ma klasowego napastnika, a w Bayernie jest 2, to moze mieć duże znaczenie, ponieważ w takich meczach każdą akcję trzeba zamienić na bramke inaczej się nie wygra. Kolejna dysproporcja leży w kadrze. Bayern to maszyna, kolektyw - rezultat meczu nie jest zależny od jednego, dwóch zawodników, toteż jeśli ktoś z podstawy nie bedzie grał na swoim poziomie zostanie zmieniony i drużyna nie odczuje tego inminus. Z kolei jeśli dziś wasz ukochany Pirlo będzie miał gorszy dzien to cały Juventus posypie się jak domek z kart, a trener będzie mogł tylko czekać na cud.
Podsumowując kurs jest słaby, ale Bayern stać na pokonanie każdego. Stawiam mimo wszystko na gospodarzy, ponieważ nie czuje tutaj mozliwości innego rozstrzygnięcia. HC +1,5 na Juve to tez ryzyko, bo Bawarczycy jeśli szybko strzelą bedą chcieli osiągnąc wysokie zwycięstwo. Dodam tylko, że nie wierze w wysokie umiejętności taktyczne Conte. Po meczu z Hamburgiem pilkarze Hynckesa są pewni siebie i czuje, że wygraja pytanie tylko ile? ;)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Strasznie mnie zaciekawił ten typ. Kurs tak jak mówisz Ajax jest warty gry, ale kurde 14 celnych strzałów, to chyba trochę dużo. W ostatnich 5 spotkaniach PSG i Barcelony, tylko raz padło powyżej 14,5 celnych strzałów na bramkę, a było to w spotkaniu Barcelony z Rayo Vallecano... Kusi kurs , ale cienko to widzę. Jakoś nie mogę się przekonać do 15 celnych strzałów. Tym bardziej, że dla Barcelony pierwsze spotkanie będzie trochę spokojne, nie stracić bramki , coś tam ugryźć ale bez szału.
Linia jest niska, systematycznie wystawiają 16,5 czy 17,5 nawet. Na pewno zagram ten bet również w spotkaniu Realu z Galatą. Tam linia powinna być wyższa, ale wiadomo, Real bardzo dużo strzela na bramkę rywala. Wracając jednak do Barcelony. Nie jest to żadna pewunia, ponieważ ten bet zależy od tego z jakim nastawieniem wyjdą obie drużyny. Ja mam nadzieję, że nie będzie to takie spotkanie jak z Milanem. Jeżeli takie nie będzie, a bardziej ofensywne - to powinno być dobrze.
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Ile głów czy klawiatur tyle opinii. Właśnie drodzy koledzy ja widzę tutaj w typach, że większość stawia w stronę Juventusu. Każdego indywidualna sprawa.
Co do siły Serie A i Bundesligi to dość subiektywne porównanie Feekus. Nie ma sensu przyrównywać danych klubów do danych bo to mija się z celem. Piszesz, że w Serie A masz 7 drużyn na przyzwoitym poziomie. Ja twierdzę, że w BL spokojnie znajdziesz tyle samo.
Popatrz na tegoroczne europejskie puchary i porównaj obie ligi.
Niemcy - po fazie grupowej LM i LE masz komplet. Kolejno Bayern, Borussia, Schalke, Gladbach, Leverkusen, Stuttgart, Hannover.
Włochy - Juventus, Milan, Napoli, Inter, Lazio. Druga siła włoska, Napoli odpada w dwumeczu 0-5 z Pilznem.
Nie chcę się kłócić, która liga jest lepsza, silniejsza itd. ale Twoje stwierdzenie, że Serie A jest mocniejsza nie ma odzwierciedlenia w faktach.
I żeby nie było. Kibicem Bayernu z pewnością nie jestem. Po prostu realnie nie widzę dzisiaj szans Juventusu w starciu z Bayernem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef10 216

szef10

Użytkownik
A mnie się spodobał typ w Unibecie na over 9,5 rożnych w meczy PSG v Barca, sporo powinno być okazji dla jednej jak i drugiej drużyny, ataki skrzydłami, strzały z daleka, szukanie stałych fragmentów gry. Typ przy którym jakby nie patrzeć potrzeba troszke szczęścia, mimo to myśle, że w meczu tych drużyn będzie 10 rożnych, a szanse na to oceniam na 80%. Kurs 1,95 ;)✅

&lt;Peace&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hakan 256

hakan

Użytkownik
Nie opowiadając się za żadną stroną, poruszę jedynie kwestię value po stronie Juve. W ostatnim czasie mieliśmy dwukrotnie do czynienia z value. raz w meczu Realu z MU, wtedy weszło x2, ale pamiętamy w jakich okolicznościach, Czerwone Diabły nie miały zbyt wiele do powiedzenia, ale jakoś przetrwały szturm Królewskich. Drugie w meczu Borussi z Szachtarem, nie było jednak cienia wątpliwości, pewne 3-0 BVB. Więc nie wiem czy jest sens popadać aż w taki hurraoptymizm z tymi kursami na Juventus
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Pilkarze Bayernu zyja jeszcze zwyciestwem 9-2 i praktycznie wygraniem Bundesligi , no moze nie zyja ale ten wynik , wyczyn psychicznie musial ich &quot;poluzowac&quot; nic tu nie ma do rzeczy &quot;podejscie&quot; zawodowcow do meczu LM , czy inne czynniki tak po prostu dziala najwyczjniej w swiecie ludzka psychika takze odnosnie zawodnikow Bayernu.
Mowienie , ze Bayern jest najlepszy w Europie jest moim zdaniem wielce ale to wielce naciagane.Prosilbym przyczytac uwaznie moj pierwszy wpis do meczu.Monachijczycy moga wpasc w samozachwyt po genialnych meczach w Bundeslidze.Jeszcze raz powtorze - z kim Bayern silnym gral w tym sezonie ? Owszem to finalista LM z 2010 roku , jednak sposob w jaki wyeliminowali wowczas MU byl zwyczajnym fartem , inaczej tego nazwac nie mozna.Rok temu z Realem tez mieli fure szczescia.
Juventus mowiac taki banał ma cos do udowodnienia i jako zgrany zespol , kolektyw nie poloza sie przed niemieckim gigantem.Powszechnie znane wloskie cwaniactwo boiskowe da sie raczej we znaki gospodarzom.
Mecz PSG z Barca rowniez zwiastuje mala liczbe bramek.Nie rozumiem tutaj typow na over 2.5.Paryzanie oczywiscie zagraja cos na wzor Milanu na San Siro.Pytanie jak zagra Barca ? Jesli odpowiednio zabezpiecza sie przed kontrami PSG automatycznie zmaleje ich sila w ataku.Barca jeszcze w zadnym meczu w tym roku nie zachowala czystego konta na wyjezdzie lecz spogladanie na statystyki w glownej mierze ligowe , ze Barca ma dziurawa obrone takze jest bezsensowne.Paryzanie jak juz pare osob wspominalo stanowia zlepek indywidualnosci i daleko im
do rozumiejacego sie teamu pokroju np Juve.Zlatan Ibrahimovic chcacy w jakichs sposob zemscic sie na FCB watpie by skupil sie wylacznie na grze w pilke i stronie czysto sportowej.Czesto ma problemy z powstrzymaniem nerwow na boisku.Dodatkowym czynnikiem motywujacym Barce ma byc obecnosc na lawce trenera Tito , sam jego powrot i powazny sprawdzian w Paryzu moglby &quot;mowic&quot;, ze FCB zagra na maksa ofensywna pilke , lecz moze tez zainstniec chlodna kalkulacja majac w pamieci mecz z Milanem.Rowniez w tym spotkaniu widze under 2.5 , Barca wygra do zera i do rozpoczecia meczu rozwaze opcje dokladnego wyniku.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

A ja nie liczę na festival bramkowy w meczu Barcelony i będąc w południe na mieście, postawiłem na szybko - under 0,5 gola w 1 połowie meczu. Piłkarze jednej i drugiej drużyny podchodzą do siebie z wielkim szacunkiem. David Villa ostrożnie wypowiada się na temat szans Barcelony w dwumeczu z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. - W takich meczach nie można mówić o faworytach. Oba zespoły zasłużyły na to, by grać w ćwierćfinale i oba zrobią wszystko, by awansować dalej. Spokojna i rozważna gra jednych i drugich, a jeden błąd może wiele kosztować. Naporu na bramkę od 1 sekundy meczu nie zobaczymy. No chyba, że się mylę :cool: Nie będę podbijał dyskusji i rozwodził się nad szansami jednych i drugich. Za dużo fanów, a wręcz fanatyków i napinaczy czyta wypowiedzi w tym temacie i do niczego pozytywnego to nie prowadzi. Powiem krótko - Jeżeli PSG zagra z Barcelona podobnie jak z Valencia, a moim zdaniem tak będzie, to gole zobaczymy dopiero w 2 połowie. Spodziewam się podobnego wyniku i rezultatu jak było w 1/8. A w rewanżu Barca.. raczej przejdzie..

&#39;38minuta goal..
Typ: under 0,5 gola w 1 połowie
Kurs: 2,95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
solara 38

solara

Użytkownik
Do:zilzil
Cytat: Napisał solara -&gt;

Z jednej strony kurs na Bayern nie zachęca, ale patrząc przez pryzmat tego sezonu to jest to drużyna na poziomie Realu i Barcelony, jesli nie wyzej, bo cięzko u nich o jakis przestoj, brak formy (wyjatek mecz z Arsenalem, ale to raczej przez pewnosc siebie).

Łapanie za słowka jest najwieksza bronią osób, którym brak argumentów. Chyba nie musze interpretować tych słów? Nadmierna pewność siebie bywa zdradliwa, ale uzasadniona pewność własnych umiejętności plus nielekceważenie przeciwnika jest pozytywnym czynnikiem ???? . Niewątpliwie towarzysząca Bawarczykom pewność siebie wiąże się z strachem w ekipie Juventusu (a niewątpliwie po sobotnim meczu Bayernu taki zapanował w ich szeregach). No ale Ty się upieraj przy swoim. Tak w ogole zauważyłem, że pełno osób którym piłka nie jest najblizsza sercu dyscypliną, udzielają się i wypisują jaki to Juve nie jest mocny. Jestem ciekaw ile oglądało z tych &quot;typerów&quot; meczy tych drużyn. To że Juve ma 1 miejsce w serie A nie oznacza, że zalicza się do czołówki Europy. Zbyt dużo laików zabiera głos w tej sprawie i wprowadza innych (tez laikow) w błąd. Zobaczymy po meczu ;)
 
W 10

wielczykkajoj

Użytkownik
Bayern Monachium - Juventus Turyn
Już dziś o godzinie 20:45 rozpoczną się niesamowite emocje związane z ćwierćfinałami Ligi Mistrzów. Przyznać trzeba, iż losowanie nie dało każdej z drużyn równomiernych szans na awans. Hitem w tych pojedynkach jest zdecydowanie spotkanie pomiędzy Bawarczykami i Starą Damą.
Bayern mimo swojej ostatniej porażki z londyńczykami na własnym stadionie nadal jest uważany za faworyta tegorocznej edycji rozgrywek. Najprawdopodobniej był to problem z motywacją i skupieniem zawodników w trakcie meczu, spowodowany klarowną sytuacją. Mimo to Niemcy pokazują, iż stać ich na wiele więcej. Przykładem może być miażdżące zwycięstwo z HSV, w którym trener Jupp Heynckes dał szanse zabłysnąć niektórym zawodnikom rezerwowym. Jak silna jest ławka Bayernu może świadczyć wspaniała forma trzeciego napastnika Claudio Pizarro. W rodzimej lidze przewaga nad polską Borussią jest tak znacząca, iż Monachijczycy mogą skupić się na pucharowych rozgrywkach.
Po drugiej stronie barykady mamy Juventus, który nie jest w gorszej sytuacji w swoim kraju. 9 punktów nad drugim Napoli stawia ich w dobrej sytuacji przed końcówką sezonu. Włosi wygrali ostatnio bardzo prestiżowy mecz z Interem 2:1.
Zapowiada się wyrównany mecz jednakże w moim mniemaniu zwycięzca może być tylko jeden. Siła ofensywna Bawarczyków i ich motywacja spowodowana porażką w ostatnim finale z Chelsea silnie wskazuje na ich pewną wygraną. Mandzukic i Ribery z pewnością wykiwają obronę Włochów. Po prostu niemiecka miazga.
Bayern München - Juventus 1 @ 1.61 tobet ✅
Bayern München over 1.5 @ 1.70 tobet ✅
 
inglorion 3

inglorion

Użytkownik
Kolejna dysproporcja leży w kadrze. Bayern to maszyna, kolektyw - rezultat meczu nie jest zależny od jednego, dwóch zawodników, toteż jeśli ktoś z podstawy nie bedzie grał na swoim poziomie zostanie zmieniony i drużyna nie odczuje tego inminus. Z kolei jeśli dziś wasz ukochany Pirlo będzie miał gorszy dzien to cały Juventus posypie się jak domek z kart, a trener będzie mogł tylko czekać na cud.
Wyzywasz ludzi od laików a jakim trzeba być ignorantem by spłodzić takie wypociny szumnie nazywane analizą
Nie wiem czy Ty w ogóle oglądałeś jakieś mecze Juventusu, może i tak, ale wtedy raczej bys nie pisał takich glupot. Juventus ma genialnego bramkarza, najlepszą kadrowo obronę i ścisłą czołówkę środkowych pomocników. To nie jest przypadek, że teraz United, PSG i Real chcą rozkupić turyńską pomoc (zresztą sam Bayern jeszcze niedawno widział w postaci Vidala ogromne wzmocnienie, a od tamtego czasu zrobił on duży krok naprzód). Bynajmniej nie jest tak, że grę robi tylko Pirlo - jasne, on jest reżyserem, ale właśnie to Juventus jest, może obok Borussi, najlepszym przykładem kolektywu w Europie.
Za to zgadzam się z tym, że turyński klub nie ma tak skutecznych napastników jak Bayern, choć akurat w LM Quagliarella daje w tym sezonie radę. Z drugiej strony Bayern też nie ma tak dobrej obrony, żeby ten supernapastnik był dziś niezbędny. To prawda, że w tym sezonie w lidze stracili malo goli, ale w LM już takiej superdefensywy nie mają.
Jak dla mnie Juve +2 po kursie 1,4 to pewniak
Jeśli ktoś szuka wyższego kursu to polecałbym Bayern under 1,5 @ 2,05 albo typ, że Juve nie przegra @ 2,27
Oczywiście Bayern to klasowa drużyna, silna zwłaszcza w ofensywie, toteż wejść te typy nie muszą, ale kursy w mojej ocenie w ogóle nie odzwierciedalją rzeczywistości, a ci co piszą o przepaści miedzy tymi drużynami są albo kibicami Bayernu, albo nie widzieli żadnego meczu gdzie Juve grało na poważnie
Jest też opcja dla ryzykantów, że Buffon zatrzyma czyste konto @ 5,85, ale tutaj wystarczy jeden błąd, jedna dobitka Gomeza i nici z kasy
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ktoś tam kminił zakłady na liczbę celnych strzałów

Ja pograłem dziś w totomixie undery 15,5 celnych strzałów w obu meczach, kursy po 1.80.

W Paryżu jestem niemal pewny tego typu, Barca sobie będzie klepała na połowie PSG... i to by było na tyle.

Trochę obawiam się o ten under w drugim dzisiejszym meczu, ale mimo wszystko linia 15,5 to sporo, a wydaje mi się, że Bayern i Juve w pierwszym meczu nie pójdą od razu na wymianę ciosów, zresztą defensywy tych zespołów nie powinny zbytnio dopuścić, żeby przecuiwnicy zaliczyli aż 8 celnych strzałów na bramkę.

Heh Bayern-Juve 13 celnych✅
PSG - Barca 15 celnych✅
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie.Bayern München - Juventus
typ.obie druzyny strzela gola
Kurs.1,95
Bukmacher.William Hill
Data.02.04.2013 g.20.45
Analiza.
Dzisiaj pierwsze spotkania 1/4 finalu Ligi Mistrzow i potyczka pomiedzy Bayern München - Juventus .Typuje,ze w tym spotkaniu oba zespoly strzela po golu,a kurs ktory oferuja buki na to zdarzenie to mila niespodzianka.Bo niby dlaczego faworyzuja tutaj ekipe gospodarzy i jednoczesnie twierdza,ze raczej obie ekipy bramek nie strzela.Przeciez Juve w tej edycji Ligi Mistzrow za kazdym razem strzelal bramke na wyjezdzie,czy to grajac z Chelsea,Szachtiarem czy Celticem...Wiadomo,ze Bayern w ataku ma czym straszyc,ale czy tacy zawodnicy jak Quagliarella,Vidal, Giovinco, Marchisio czy Vucinic nie bveda potrafili strzelic jednej bramki?.Skoro pilkarzom Bayernu w tej edycji na ich stadionie bramke stzrelal kazdy kton tu przyjezdzal,a nie byly to potegi-Lille,Bate,Valencia czy Arsenal-to dlaczego nie mial by tego uczynic lider Wloskiej Serie A...!?Jak dla mnie typ wielce prawdopodobny.Polecam.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Vidal kartka TAK
2.55
tobet

Sędziuje Clattenburg, Vidal,że łapie często kartki wiadomo ... w tej edycji jedynie 2 kartki, więc śmiało może grać ostro... moim zdaniem Juventus musi zagrać ponad swój poziom aby coś konkretnego ugrać w Monachium. Ja próbuje to w parze z over 2.5 w meczu Barcelony
 
solara 38

solara

Użytkownik
Wyzywasz ludzi od laików a jakim trzeba być ignorantem by spłodzić takie wypociny szumnie nazywane analizą

Nie wiem czy Ty w ogóle oglądałeś jakieś mecze Juventusu, może i tak, ale wtedy raczej bys nie pisał takich glupot. Juventus ma genialnego bramkarza, najlepszą kadrowo obronę i ścisłą czołówkę środkowych pomocników. To nie jest przypadek, że teraz United, PSG i Real chcą rozkupić turyńską pomoc (zresztą sam Bayern jeszcze niedawno widział w postaci Vidala ogromne wzmocnienie, a od tamtego czasu zrobił on duży krok naprzód). Bynajmniej nie jest tak, że grę robi tylko Pirlo - jasne, on jest reżyserem, ale właśnie to Juventus jest, może obok Borussi, najlepszym przykładem kolektywu w Europie.
Za to zgadzam się z tym, że turyński klub nie ma tak skutecznych napastników jak Bayern, choć akurat w LM Quagliarella daje w tym sezonie radę. Z drugiej strony Bayern też nie ma tak dobrej obrony, żeby ten supernapastnik był dziś niezbędny. To prawda, że w tym sezonie w lidze stracili malo goli, ale w LM już takiej superdefensywy nie mają.
Jak dla mnie Juve +2 po kursie 1,4 to pewniak
Jeśli ktoś szuka wyższego kursu to polecałbym Bayern under 1,5 @ 2,05 albo typ, że Juve nie przegra @ 2,27
Oczywiście Bayern to klasowa drużyna, silna zwłaszcza w ofensywie, toteż wejść te typy nie muszą, ale kursy w mojej ocenie w ogóle nie odzwierciedalją rzeczywistości, a ci co piszą o przepaści miedzy tymi drużynami są albo kibicami Bayernu, albo nie widzieli żadnego meczu gdzie Juve grało na poważnie

Jest też opcja dla ryzykantów, że Buffon zatrzyma czyste konto @ 5,85, ale tutaj wystarczy jeden błąd, jedna dobitka Gomeza i nici z kasy
Gomez nawet nie gra dziecino, co do kolektywu Juve to sie nie zgadzam, ale mniejsza. +2 dla Juve to pewniak? Jakim trzeba być ignorantem, żeby pisać takie pierdy. Pewniak po kursie 1,4 w meczu w którym no tabene może zdarzyć się wszystko a biorac pod uwage, że blizej wydaje mi się zwyciestwo Bayernu niz inny rezultat to teraz loteria czy wygraja jedna czy dwoma a jesli dwoma to twoj &quot;pewniak&quot; po &quot;super&quot; kursie pozbawi Cie znacznej czesci gotówki? Brawo za podjescie ???? .
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
@Solara
Ja się nie czepiałem Twojej analizy, zauważyłem tylko śmieszną rzecz i ją pokazałem ot tak.
Pokaż mi gdzie napisałem że Juventus dzisiaj wygra? Napisałem gdzieś że są drużyną lepszą? Nie, starałem się względnie obiektywnie przedstawić sytuacje obu zespołów przed meczem.
A nazywanie kogoś laikiem gdy się opacznie coś zrozumiało jest śmieszne.
A odnośnie składu Juve: nie zaskoczyli ustawieniem, klasyczne dla nich ustawienie. Vucinic tylko na ławce, zobaczymy co z tego wyniknie.
http://www.livesports.pl/mecz/zsseyJI6/#sklady;1
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Paris SG - Barcelona
Typ: Żółta kartka - Blaise Matuidi ✅✅✅
Kurs :2,75
Bukmacher : Betsson

Sedzia dzisiejszego meczu jest Wolfgang Stark arbiter uchodzacy za &quot;aptekarza&quot; a wiadomo jak czesto faulowani sa zawodnicy Barcy.Matuidi jak dotad 7 &quot;zoltek&quot; w lidze i 2 w LM.Przy szybkiej grze graczy Barcy moze pare razy nieprzepisowo ich zatrzymac...Do tego dorzucam win Bayernu za 1,61 bo dla mnie to glowny kandydat do zwyciestwa calej LM. (ako 4.43) ✅✅✅


 
inglorion 3

inglorion

Użytkownik
Gomez nawet nie gra dziecino, co do kolektywu Juve to sie nie zgadzam, ale mniejsza. +2 dla Juve to pewniak? Jakim trzeba być ignorantem, żeby pisać takie pierdy. Pewniak po kursie 1,4 w meczu w którym no tabene może zdarzyć się wszystko a biorac pod uwage, że blizej wydaje mi się zwyciestwo Bayernu niz inny rezultat to teraz loteria czy wygraja jedna czy dwoma a jesli dwoma to twoj &quot;pewniak&quot; po &quot;super&quot; kursie pozbawi Cie znacznej czesci gotówki? Brawo za podjescie ???? .
1. Czy ja mówiłem, że Gomez gra? ????
Tak się mecz potoczył, że wszedł dopiero w doliczonym czasie gry, potoczyłby się inaczej i wszedłby wcześniej. Chodziło o to, że dużo większą szansę mu dawałem na strzelenie gola, w końcu jest mistrzem od dobitek na pustą, niż Mandzukocowi, który w LM coś się wstrzelić nie może
2. Tak, i jak życie pokazało typ miał ręce i nogi - gdyby nie ślepy sędzia i gol ze spalonego jestem pewien, że mój pewniak wszedłby. Co jak co, ale skutecznością to Bayern dzis nie grzeszył
W każdym razie Twój typ wszedł -&gt; miałeś rację, triumfujesz i słusznie, bo o to w sumie chodzi - trafione typy ????
3. nota bene, ew. notabene, nie no tabene
4. &quot;dziecino&quot; to sobie możesz mówić do mamy, a te &quot;pierdy&quot; najlepiej pokazały, że faktycznie pochodzisz stamtąd, co masz wypisane pod avatarem -z ulicy ;)
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Tak czy owak Bayern pokazał, jak zresztą przypuszczałem, że w tym sezonie są piekielnie mocni, a 2-0 to najniższy wymiar kary dla Juventusu. Wydaje mi się, że sprawa awansu też już jest rozstrzygnięta....
 
solara 38

solara

Użytkownik
1. Czy ja mówiłem, że Gomez gra? ????
Tak się mecz potoczył, że wszedł dopiero w doliczonym czasie gry, potoczyłby się inaczej i wszedłby wcześniej. Chodziło o to, że dużo większą szansę mu dawałem na strzelenie gola, w końcu jest mistrzem od dobitek na pustą, niż Mandzukocowi, który w LM coś się wstrzelić nie może
2. Tak, i jak życie pokazało typ miał ręce i nogi - gdyby nie ślepy sędzia i gol ze spalonego jestem pewien, że mój pewniak wszedłby. Co jak co, ale skutecznością to Bayern dzis nie grzeszył
W każdym razie Twój typ wszedł -&gt; miałeś rację, triumfujesz i słusznie, bo o to w sumie chodzi - trafione typy ????
3. nota bene, ew. notabene, nie no tabene
4. &quot;dziecino&quot; to sobie możesz mówić do mamy, a te &quot;pierdy&quot; najlepiej pokazały, że faktycznie pochodzisz stamtąd, co masz wypisane pod avatarem -z ulicy ;)
Gratuluje pewniaka - to tak na wstępie. Widze, że synek jak już nie ma się do czego przyczepić to robi z siebie poloniste ???? . (żeby to jeszcze był rażący błąd). Typ, sory - PEWNIAK ROKU, nie miał ani rąk ani nóg ???? , spalonego nie było, chyba, że oglądałeś mecz PSG-Barcelona. Na przyszłość jak wujek mówi, że coś nie wejdzie, to się wujka słucha ???? . Najgorzej jak jajko chce być mądrzejsze od kury ???? . Pozdro polonisto ???? !

PS - jak się okazało, nie na próżno nazwałem twój typ po imieniu ???? . Jestem bezposredni, czarne jest czarne, a pierdy to pierdy ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom