>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

1/4 finału Ligi Mistrzów 02.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ludzie dajcie spokoj opieranie swoich typow na podstawie meczu Celta Vigo vs Barcelona w sobote. Smieszycie mnie mowiac, ze Barca stracila dwa gole w weekend wiec teraz przegra z PSG (xD). Jesli ktos ogladal mecz Celty z Barca to widac bylo, ze goscie mieli ten mecz w dupie i tyle. Gdyby Barcelonie powiedziec na 5 minut przed koncem, ze musza wygrac to by tak Celcie jeszcze z 2 bramki strzelili ale oni NIE MUSIELI tego spotkaniw wygrac wiec zagrali sobie od tak by zagrac i sie nie przemeczac. Jesli ktos oglada mecze PSG i calej ligi francuskiej to wie, ze PSG to nie jest wcale wielki zespol, przytrafiaja im sie katastrofalne bledy, wpadki, glupie bramki itd. Dla mnie jednak najwazniejsze jest charakterystyka druzyn z Francji i Hiszpani i to jakimi stylami graja. Francuzi graja bardziej statyczna pilke i maja naprawde niewiele sytuacji podbramkowych z ktorych mozna strzelic gola. Dla przykladu w meczu z Valencja mieli 3 strzaly na bramke i 4 sytuacje, w meczu ze slabiutkim Nancy grajac u siebie mieli 7/8, z St. Etienne 2/6 i w wiekszosci maja bardzo porownywalne posiadanie pilki jak przeciwnicy. W meczu z Valencja mieli zaledwie 42% a bramke strzelili po kontrze i to bardzo fartownej, bo pilka odbijala sie od nog obroncy tak, ze lavezzi dostal ja pod nogi i musial strzelac dwa razy by pokonac bramkarza. Valencja, powtarzam (!) ktora w tym sezonie spisuje sie (delikatnie mowiac) w kratke, cisnela paryzan jak chciala. Wiem, nie gral Ibrahimovic ale reszta grala i wcale tak rozowo to nie wygladalo a gospodarze drzeli o awans do ostatnich minut. W tym meczu wydaje mi sie, ze warto zagrac na:
Barcelona corners over5,5 @ 1,7✅
Barcelona corners -2 @ 1,9 ✅


Dlaczego? A dlatego, ze jak wczesniej pisalem moim zdaniem Barcelona bedzie miala pilke czesciej, i bedzie atakowac, o wiele wiecej niz PSG. Dosrodkowania, strzaly, podania w gaszczu obroncow PSG, bo ciezko sie spodziewac, ze PSG do obrony zatrudni zaledwie 4 obroncow, beda wybijane na auty i rozne. Rowniez, zgadzam sie z opcja Ibrahmovic dostanie zolta kartke, bo jego charakter moze nie wytrzymac gdy Barcelona bedzie prowadzic a raczej nie ma co sie ludzic, Ibra dostanie 90 minut w dzisiejszym meczu wiec bedzie mial sporo czasu na jakis glupi faul. Kurs bardzo zadowalajacy 2,95 ✅(byl wczoraj w nocy na Betsafe) choc widze, ze kolega napisal, ze jest juz 2,8. Tak czy inaczej wierze, ze Barca olala ostatni mecz w lidze, by przygotowac sie na ten mecz i mecz nie wyjdzie im tak, jak z Wlochami. Mysle tez, ze powrot Tito na lawke doda im pewnosci, bo wreszcie jest ktos kto bedzie im pomagal z lawki trenerskiej a nie jak ich pseudo zastepczy trenerzyna nazwiska nawet nie chcialo mi sie zapamietac :p .
 
solara 38

solara

Użytkownik
Psg vs Barcelona
typ: 1
5.12
Pinnacle

Faworyci lm zawitają do parku książąt i zmierzą się z paryżanami. Po tym co Milan pokazał u siebie z Barceloną wątpię żeby coś miało tu pójść nie tak. Przypominając sobie jak Seeforf strzela gola czy Muntari to pomyślmy co zrobi Ibra z Lavezzim, nie twierdze że będzie jakiś pogrom ale blok defensywny Barcelony w tym sezonie nie jest w najlepszej formie. Dwa gole stracili z Celtą w sobote, a Psg może w lidze czasami gra padaczkę, i wspomnę jeszczę rewanżowy mecz z Valencią. Jednak dziś zagrają z wielkim klubem który ma najlepszych piłkarzy w składzie. Ibra powinien być specjalnie zmobilizowany, podobnie cała drużyna, dziś muszą walczyć o korzystny wynik bo w rewanżu będzię ciężko
Haha, wygrubione zdanie zabija! Idąc tym tropem: po tym co Sochaux pokazało w wyjazdowym meczu z PSG, watpie zeby Barcelona gładko nie wygrała ???? . Generalnie mam zupełnie odmienne zdanie od Ciebie, Barcelona wyciągnęła wnioski z dwumeczu z Milanem i nie zlekcewazy dzis PSG, bo umowmy się to Barcelona zagrała na stojąco, a nie Milan szałowo. Dziś o dobry rezultat dla Blaugrany jestem spokojny - wrócił Tito, jest motywacja, więc awans w kieszeni.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kolego wyżej - nie masz racji. W piłkę gra się tak, jak przeciwnik pozwala, Milan w pierwszym spotkaniu świetnie zneutralizował wszystkie atuty Barcelony, dlatego spotkanie wyglądało tak, a nie inaczej. Ja bym powiedział na odwrót - to w spotkaniu na Camp Nou Milan zaprezentował się żałośnie, niż Barca szałowo. To oczywiście nie zmienia faktu, iż &quot;mecz meczowi nierówny&quot;, a argument, jaki przytoczył kolega wyżej można... o kant dupy rozbić ;).
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tak bo barcelona miała mecz z Celtą w dupie, zapomniałem że Messi napisał na twitterze że już od dwóch tygodni gra na pół gwizdka żeby w pierwszym meczu pyknąć psg. Wrócił Villanova i dał wszystkim nadzieję i wiarę jakby nie wiedzieli że są piłkarzami i jak się gra w piłkę. Pewnie wyciągnieli też wnioski i dziś trzech ma kryć Ibrę a trzech Lavezziego i gramy na remis a w rewanżu powtórka z milanem. Kurs na psg jest duży i gram, myślę że dzisiaj barcelona nie okaże się drużyną bogów która wbija do paryża strzela cztery i do domu, to ćwierćfinał lm a nie towarzyska gierka na 30lecie klubu z Kiszyniowa
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Bayern - Juventus 1,83 bet365 ✅
PSG - Barcelona 1,85 unibet ⛔
Bayern miał tylko 3 słabe mecze w tym sezonie i miały one miejsce w LM:
z Bate i Valencią poza domem oraz Arsenalem u siebie w 1/8.
Poza tymi spotkaniami niech schodził poniżej pewnego poziomu,
u siebie zdominował wiekszośc rywali, świetnie grał w obronie
i zawsze strzelał bramkę aż do meczu z Arsenalem od remisu z Mainz 0-0, czyli w serii dwudziestu kilku spotkań.
Juventus na wyjazdach w LM nie potrafił wygrać z Nordsjelland, z Chelsea też zremisował, z Szachtarem wygrał 1-0, w lidze nie potrafil wygrac z Milanem, Fiorentiną, Napoli czy Romą,
pokonał tylko Inter, więc moim zdaniem z taki silnym zespołem jak Bayern powalczyć może u siebie.
Dla mnie ten kurs był pomyłką, dlatego zagrałem po losowaniu :cool:
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Bayern - Juventus @ BTS @ 1.91

Na wstępie muszę się zgodzić z Konradem, że Bayern to chyba główny faworyt do zdobycia tytułu. Co jak co ale bawarczycy w tym sezonie znajdują się w galaktycznej formie co pokazują zarówno w Bundeslidze jak i Lidze Mistrzów. Ostatnie zwycięstwo 9:2 nad Hamburgiem tylko pokazuje jak świetnie dysponowani są gospodarze. W drużynie Bayernu nikt poza kontuzjowanym Badstuberem nie pauzuje, a więc trener Heynckes będzię miał komfort w zestawieniu 11 na dzisiejszy mecz. W drużynie Antonio Conte także bez większych osłabień. Kontuzjowani są jedynie Martin Casere, Mauricia Isly oraz Simone Pepe. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Zobaczymy zapewne Bayern grający atakiem pozycyjnym oraz Juve ,które swoich szans będzie szukało w szybkich kontratakach.
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Nie przypadkowo bukmacherzy faworyzują Bayern Monachium w starciu z Juventusem Turyn. Moim zdaniem słusznie, bo Bawarczycy na dzień dzisiejszy są głównym kandydatem do zdobycia trofeum, obok Barcelony, przy czym większe szansę na to daję Niemcom. Gdyby to właśnie Barcelona grała u siebie z Juventusem szukalibyśmy handicapów w stronę Barcy, Bayern siłę rażenia ma nie gorszą, a obronę mocniejszą niż Katalończycy.
Dziwi mnie, że niektórzy nie doceniają Bayernu. Sam jestem daleki od lekceważenia Juventusu, ale to Bayern w tym roku jest niezwykle zmotywowany do zdobycia LM. Patrząc na składy obydwu ekip, to właśnie monachijczycy dysponują mocniejszym. Bramkarze porównywalni, obrona również. Pomoc to już przewaga Bayernu. Genialny Pirlo kontra niemniej genialni Schweinsteiger i Martinez. Do tego Ribery, Robben, Kroos, Muller na ławce Shaqiri czy Gustavo i w ataku Mandzukic, Gomez lub wiecznie skuteczny Pizarro.
Ciężko argumentować zwycięzce dwumeczu wynikami, które osiągały dotychczas obie ekipy w fazie grupowej i 1/8 finału. Juve miało mocniejszą grupę, ale awans z 1. miejsca zapewnili sobie dopiero w ostatnim meczu z Szachtarem wygranym 1-0. Ukraińcy nie odstawali od Włochów, ale to właśnie Juve awansowało z 1. miejsca, a co za tym idzie trafili na najsłabszy zespół w fazie playoff-Celtic.
Bayern grupę miał lżejszą. Choć przegrana z Bate chluby im nie przynosi, to w pozostałych meczach Bayern kontrolował wynik, będąc w każdym meczu zespołem wyraźnie lepszym. Bawarczycy nie popisali się na Alianz Arena w meczu z Arsenalem, ale w moim przekonaniu zgubiła ich pewność siebie i zlekceważenie rywala po 1-3 w Londynie, a i tak odnosiło się wrażenie patrząc na mecz, że to właśnie Monachium kontrolował sprawę awansu.
Miarodajne za to są wyniki w lidze. Bayern zdominował Bundesligę. W niemal każdym meczu pokazują swoją siłę i moc. Do ostatniego meczu z Hamburgiem nie przywiązywałbym jednak większego znaczenia, bo HSV wypięło Bayernowi poślady, ich postawa była żenująca, a wynik to zasługa nie mocy gospodarzy, tylko wątpliwego zaangażowania Hamburga. Thorsten Fink trener HSV to Bawarczyk najwidoczniej nie chciał przypadkowo osłabić swój ukochany klub przed LM.
Juve też w serie A dominuje, ale mimo wszystko ich wyniki na tle Bayernu prezentują się nieco gorzej.
Podsumowując chciałbym zauważyć, że Bayern po 2 latach bez trofeów, zdenerwował się na tyle, że swą dominację chcą pokazywać w niemal każdym meczu. Mając na uwadze pechową porażkę w ubiegłorocznym finale LM, ciężki rewanż w Turynie, zapewnioną paterę w Bundeslidze, zrobią wszystko by to właśnie dziś zrobić sobie zaliczkę przed rewanżem. Odpadnięcie Bayernu w tej fazie rozgrywek, to byłby blamaż dla tego klubu, dlatego wątpię by nie wznieśli się na wyżyny, udowadniając Juve, że na dzień dzisiejszy są lepsi. Co za tym idzie, moje typy na dzisiejszy mecz:

Bayern Monachium - Juventus Turyn, typ 1, kurs 1.63, Expekt✅
Bayern Monachium - Juventus Turyn +1, typ 1, kurs 2.70, bwin✅
Juventus Turyn strzeli bramkę? typ nie, kurs 2.20, bwin✅
Bayern awans, kurs 1.50, bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Ja więc na ten mecz za drobne zagram:
PSG- Barcelona | 1x | 2.10 Bet365
Wzrósł już kurs na Barcelonę i 1X stoi po 2,05, ale granie tego zakładu w bet365 zdecydowanie nie jest optymalne. Kombinacja dwóch zakładów: na 1 i na X wychodzi lepiej.
Nawet teraz po niższych kursach:
1 4,75
X 3,8

granie osobno 1 i X we właściwych proporcjach daje kombinowany kurs ponad 2,10 (zamiast 2,05).

Niby różnica niewielka, ale po co oddawać kilka % potencjalnego zwrotu za darmo? ????
 
D 0

dam85

Użytkownik
Bayern-Juventus
typ:X
kurs:4,10 Bet365
Mecz dwóch równych drużyn, które obie krocza po mistrzostwo.Wiem ze Bayern ma już mistrza w kieszeni, ale rozgrywki w lidze mistrzów to inna bajka.Obie drużyny coś strzelą i będzie to niezwykle zacięte widowisko.
PSG-Barcelona
typ:2
kurs:1,80 Bet365
Starcie kolektywu z grupą piłkarzy mających potencjał,ale nie stanowiących drużyny.Proces tworzenia wymaga czasu,którego jeszcze za mało upłyneło w Paryżu.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Bayern-Juventus
Mecz dwóch równych drużyn, które obie krocza po mistrzostwo.
Że jakich!? Ja wszystko rozumiem, ale patrząc na to spokojnie. To Bayern jest klasę lepszy od Juventusu. Według mnie Juventus nie ma czym straszyć, a Bawarczycy są w gazie. Nie, nie przekonuje mnie specjalnie wygrana 9:2 z Hamburgiem, który został w szatni. A ogólnie obecny sezon...
e: Feekus, nie o to chodzi. Fakt faktem, mniej razy widziałem ekipę Juventusu w akcji. Ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żeby mogli przeciwstawić się Bayernowi na ich boisku... U siebie? Jak najbardziej. Ale nie na Allianz.

Mimo to jest ciekawy typ na to spotkanie, którego mogę polecić. Powyżej 4,5 kartek w spotkaniu, kurs na to zdarzenie wynosi 1,90. Sędzią spotkania jest Mark Clattenburg, którego dobrze znamy z Angielskich boisk. Najpewniejszy typ w tym meczu. Włoska brutalność i Niemiecka szybkość. A i Bayern często kartki łapie. W meczu z Arsenalem padło ich 9.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Że jakich!? Ja wszystko rozumiem, ale patrząc na to spokojnie. To Bayern jest klasę lepszy od Juventusu. Według mnie Juventus nie ma czym straszyć, a Bawarczycy są w gazie. Nie, nie przekonuje mnie specjalnie wygrana 9:2 z Hamburgiem, który został w szatni. A ogólnie obecny sezon...
co takiego w obecnym sezonie aż tak znacząco dzieli Bayern i Juve? goście dzisiejszego meczu grają (w mojej ocenie) w silniejszej lidze aniżeli Bundesliga. Obie kroczą po mistrzostwo co już zostało napisane. Runda grupowa...? Bayern poza średnią Valencią nikogo nie miał, a Juve jednak trudne boje z Szachtarem i Chelsea. Nie wiem gdzie widzisz tą klasę wyżej u Bawarczyków, no chyba, że nie widziałeś spotkań Juventusu i stylu gry jaki prezentują. Dla mnie 50/50 także +1.5 na Juve spokojnie do gry.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
PSG - Barcelona over 14,5 celnych strzałów @ 1.80 (Unibet) ✅

Nie ma co tutaj się za dużo rozpisywać. Linia nie jest wysoka, ponieważ ostatnio nie została pokryta. Z Milanem było ciężko, Barca nie mogła grać swojej gry. Dziś powinno być inaczej, spodziewam się bardziej otwartego spotkania. PSG musi coś zagrać u siebie, bo w Barcelonie nie mają za dużych szans na ugranie czegoś. Drużynie z Hiszpanii powinno się grać dziś łatwiej niż wtedy z Milanem. Jeżeli obie drużyny zagrają choć trochę ofensywny futbol to linia powinna być bez problemu pokryta. Mam nadzieję, że nie będzie to nudne spotkanie z małą ilością groźnych akcji. Kurs jest bardzo zadowalający, więc jak na moje oko dobry bet ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 4

tomeklpu

Użytkownik
To Bayern jest klasę lepszy od Juventusu. Według mnie Juventus nie ma czym straszyć,
W fazie grupowej, wszyscy rzuciliście się na na Chelsea bo miał być pogrom- jednak okazało się że Juventus miał czym straszyć, i ma czym straszyć dalej. Nie sądzę żeby Buffon czy Pirlo wystraszyli się Bawarczyków nawet na ich terenie. Poza tym pamiętaj kolego że wielkie nazwiska a takie sa w FCB nie zawsze wygrywają mecz. Piszecie że Bayern od 2 lat nic nie zdobył? Juve od 6 lat aby 1 tytuł mistrza.
Dla mnie 50/50 także +1.5 na Juve spokojnie do gry.
I jak dla mnie typ do gry.
Mam nadzieje że wszyscy przejedziecie się na swoim hura hop optymizmie, i prowokowaniu przez buki.
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
co takiego w obecnym sezonie aż tak znacząco dzieli Bayern i Juve? goście dzisiejszego meczu grają (w mojej ocenie) w silniejszej lidze aniżeli Bundesliga
Pod jakim kątem to stwierdzasz? Bo moim zdaniem z roku na rok Serie A traci do Bundesligi znacząco. Pokazuje to zresztą ranking ligowy....
A Ty Feekus widziałeś mecz Bayernu jakiś? To w tej chwili nie wiem czy nie najmocniejsza drużyna w Europie. 50/50 szanse Juve miałoby z Borussią Dortmund, ale nie z Bayernem.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Pod jakim kątem to stwierdzasz?
wystarczy spojrzeć na liczbę równorzędnych drużyn w danym kraju. W Serie A spokojnie naliczysz 7 ekip na bardzo przyzwoitym poziomie, wówczas gdy w Niemczech więcej niż 4 ze świecą szukać. Nazwiska, renoma przemawiają za Italią.
A Ty Feekus widziałeś mecz Bayernu jakiś?
Gdybym nie widział żadnego meczu Bayernu to bym się nie wypowiadał, bo nie mam w zwyczaju pisać na temat, który jest mi obcy. Z tymi osądami, że najmocniejsza w Europie to wstrzymaj się, bo jakby nie patrzeć w tej edycji LM nic wielkiego nie pokazali, a rywali mieli jakich mieli (uwzględniając będący w dołku Arsenal). Po takim kursie dziwie się, że aż tyle ludzi gra, bo jest on zdecydowanie nie współmierny do ryzyka. Genialna gra w defensywie, inny system gry i Andrea Pirlo to poważne przeszkody, które dziś staną na Allianz Arena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
NiektóryM na pewno w tym miejscu przydałby się apel wojskowy kapitana Bednarza. Zapraszam do odsłuchania TUTAJ
Nie rozumiem tych zachwytów nad Bayernem. Ok, zgadzam się, że przez cały sezon wymiatają i będzie ciężko z nimi wygrać na Allianz Arena, ale za przeproszeniem jakim klubem jest Juventus? To nie są przysłowiowe &quot;ogórki&quot;, jak to mawiał Wojtek Kowalczyk.
Jakieś ochłapy w stylu 1.60 na Bawarczyków to na prawdę żydowski kurs i nie ma sensu tego ruszać. Oczywiście Juve wyjdzie tutaj ustawione na grę z kontry, ale to nie musi oznaczać Manity ze strony gospodarzy.
Drugi dzisiejszy mecz PSG - Barca.
Nie przekonuje mnie jakoś ta obecna Farselona. Milan się im podłożył w rewanżu (bo jak inaczej to nazwać?) i dlatego mamy ich w 1/4. Taktyka Francuzów będzie bardzo podobna do tej, jaką zaprezentowali przecie Barsie Rossoneri na San Siro wygrywając 2-0. Liczę dziś mocno na Zlatana, oby pokarał te marne aktorzyny z Camp Nou.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Drugi dzisiejszy mecz PSG - Barca.
Nie przekonuje mnie jakoś ta obecna Farselona. Milan się im podłożył w rewanżu (bo jak inaczej to nazwać?) i dlatego mamy ich w 1/4. Taktyka Francuzów będzie bardzo podobna do tej, jaką zaprezentowali przecie Barsie Rossoneri na San Siro wygrywając 2-0. Liczę dziś mocno na Zlatana, oby pokarał te marne aktorzyny z Camp Nou.
Mam pytanie - satysfakcjonuje Cię pisanie &quot;Farselona&quot;, &quot;Aktorzyny&quot;? Do kibica Barcelony jest mi daleko, jak stąd do planety Jowisz, jednak takie słownictwo jest na pewno nie na miejscu. Żeby nie robić offtopu:
Licząc na Zlatana możesz się grubo przeliczyć - nie od dziś wiadomo, że ten piłkarz strasznie cieniuje w fazach pucharowych Ligi Mistrzów, po prostu się blokuje. Wyjątkiem był rok 2010 i jego gra w Barcelonie.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ludzie chyba zbytnio kombinują z LM dzisiaj. Lekka prowokacja buków poprzez zaniżenie kursów na faworytów? (dla mnie i tak są warte gry). Chyba nie ma co wymyślać i śmiało grać na faworytów. Różnie to w LM bywa, jednak dzisiaj overy Bayernu i Barcelony zagrane i mam nadzieję, że się to opłaci. O tak medialnych meczach ciężko coś napisać, bo nawet przysłowiowy &quot;Janusz&quot; jakiś mecz tych drużyn w tym sezonie widział, więc ciężko tutaj przekonać kogoś do zmiany zdania. Teoretycznie dobrze wiemy na co stać owe ekipy.

Bayern gra równo, skutecznie i widowiskowo. W bundeslidze rozbija kolejnych rywali, w europie jest podobnie (nie licząc meczu z Arsenalem, który FCB zbytnio odpuścił/zlekceważył). Nie będę tutaj negował siły Juventusu, bo jest to również bardzo dobry zespół, jednak do poziomu najlepszej 4 w europie im jeszcze trochę brakuje. Ich siłą jest przede wszytkim zgranie i dobrze funkcjonująca obrona i pomoc. Niestety wydaje mi się, że ten trudny wyjazd troszkę osłabi wizerunek Juventusu wypracowany w ostatnich miesiącach. Z takim silnym rywalem ten &quot;odrodzony&quot; Juventus jeszcze nie grał. Porównanie Bayernu z Chelsea trochę bez sensu, bo Chelsea w tym sezonie słabo wyglada nawet na tle ligi angielskiej. Jeśli szukać takiego meczu, w którym Juve najbardziej zaimponował, to będzie to raczej wyjazdowy z Szachtarem. Oczywiście zupełnie inaczej podszedłbym do tego meczu, gdyby odywał się w Turynie. Wydaje mi się, że trochę bramek tutaj zobaczymy, typuje 3-1.

Starcie w Paryżu to spotkanie drużyn z zupełnie innej półki. Pewnie większość pomyśli &quot;fan Barcelony, więc zaślepiony itp&quot; - trudno. PSG ma bardzo ciekawe nazwiska w swoim składzie (sam bardzo lubię i cenię takich piłkarzy jak Thiago Silva czy Lavezzi). Jednak są to nazwiska i tyle. W większości meczów ligi francuskiej jakie widziałem PSG grało nudny i statyczny futbol. Widać brak zgrania, pomysłu na akcje. Często, nawet ze słabszymi drużynami ich gra opierała się na bronieniu dostępu do własnej bramki. Dwumecz z Valencia stał na bardzo słabym poziomie. Po tym co obie drużyny nam zaprezentowały, można dojść do wniosku, że żadna z nich nie powinna grać w fazie pucharowej LM. Zimowy nabytek za grube miliony Lucas może i ma spory potencjał. Na początku często poczaruje, jednak szybko traci siły i staje się nieprzydatny dla drużyny. Pastore chyba nie wróci do dyspozycji jaką imponował w Serie A. PSG w zasadzie musi liczyć na świetnego Ibrę i indywidualne akcje Lavezziego. Trochę mało jak na drużynę, która tak imponuje na papierze. O Barcelonie nie będę się rozpisywał, bo pewnie moja opinia byłaby zbyt subiektywna. Z ważnych czynników, to cieszą mnie ostatnie mecze Villi, który wreszcie zaczyna grać na dobrym poziomie. Bardzo możliwe, że Barcelona coś straci, bo jak gra obrona w tym sezonie każdy widzi (szczegolnie, że pewnie zagra słabo grający w tym sezonie Mascherano). Również spodziwam się kilku bramek i po cichu liczę na czyste konto. Mam nadzieję, że Barcelona nie podejdzie do tego meczu jak do 1 spotaknia z Milanem. Typ 0-2.

Ponadto wybrałem 2 ciekawe moim zdaniem typy na kartki.

TYPY
Bayern over 1.5 @1.66 bet365✅
Barcelona over 1.5 @1.72 bet365✅
Mascherano kartka @3.55 tobet✅
Matuidi kartka @3.05 tobet✅


ładnie zielono ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hakan 256

hakan

Użytkownik
PSG over 2,5 karki 2,20 Bet365
Wiadomo jak ciężko gra się przeciwko szybkim i świetnie wyszkolonym Katalończykom, o spóźnioną interwencję łatwo. Niektórzy wręcz wychodzą z założenia, że trzeba postawić twarde warunki gry, zaostrzyć pojedynek, 5 minuta meldunek, 20 minuta meldunek...;). Żeby zneutralizować Barcę trzeba zagrać twardo, blisko, nie dać im się rozpędzić, wybijać z rytmu, niekoniecznie przepisowo. Jednego kandydata do żółtka już mamy, Zlatana - złapał 7zółtych kartek. Do tego dochodzi niepokorny Veratti - 13 kartek. Zatem dwóch. Kolejni w klasyfikacji są Lavezzi, Matuidi i Van Der Wile, wszyscy trzej są w przypuszczalnej &quot;11&quot;. Po takim kursie, myślę, że warto spróbować.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
PSG - Barcelona over 14,5 celnych strzałów @ 1.80 (Unibet)

Nie ma co tutaj się za dużo rozpisywać. Linia nie jest wysoka, ponieważ ostatnio nie została pokryta. Z Milanem było ciężko, Barca nie mogła grać swojej gry. Dziś powinno być inaczej, spodziewam się bardziej otwartego spotkania. PSG musi coś zagrać u siebie, bo w Barcelonie nie mają za dużych szans na ugranie czegoś. Drużynie z Hiszpanii powinno się grać dziś łatwiej niż wtedy z Milanem. Jeżeli obie drużyny zagrają choć trochę ofensywny futbol to linia powinna być bez problemu pokryta. Mam nadzieję, że nie będzie to nudne spotkanie z małą ilością groźnych akcji. Kurs jest bardzo zadowalający, więc jak na moje oko dobry bet ;)
Strasznie mnie zaciekawił ten typ. Kurs tak jak mówisz Ajax jest warty gry, ale kurde 14 celnych strzałów, to chyba trochę dużo. W ostatnich 5 spotkaniach PSG i Barcelony, tylko raz padło powyżej 14,5 celnych strzałów na bramkę, a było to w spotkaniu Barcelony z Rayo Vallecano... Kusi kurs , ale cienko to widzę. Jakoś nie mogę się przekonać do 15 celnych strzałów. Tym bardziej, że dla Barcelony pierwsze spotkanie będzie trochę spokojne, nie stracić bramki , coś tam ugryźć ale bez szału.
Linia jest niska, systematycznie wystawiają 16,5 czy 17,5 nawet. Na pewno zagram ten bet również w spotkaniu Realu z Galatą. Tam linia powinna być wyższa, ale wiadomo, Real bardzo dużo strzela na bramkę rywala. Wracając jednak do Barcelony. Nie jest to żadna pewunia, ponieważ ten bet zależy od tego z jakim nastawieniem wyjdą obie drużyny. Ja mam nadzieję, że nie będzie to takie spotkanie jak z Milanem. Jeżeli takie nie będzie, a bardziej ofensywne - to powinno być dobrze.
No niby tak, ale z drugiej strony jeżeli Barcelona będzie grała swoją &quot;klepkę&quot; to średnio mi się to widzi. Linia jest niska, to fakt, ale mimo wszystko nie widzi mi się to. Jednak także spróbuję zagrać. Szkoda, że nie ma typu na ogólną ilość strzałów, nawet mimo wyższej linii było by to całkiem ciekawe.
Mimo wszystko dubelek to + kartki w meczu Juventusu i jest dobrze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom