>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

1/4 finału Ligi Mistrzów 02.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Jeśli już jest po meczu to ja się pytam - po co są Ci wszyscy sędziowie?
Jak można nie wychwycić dwóch osób na pozycji spalonej w trakcie strzału? Mówię oczywiście o meczu PSG z Barcą...
Duże nakłady zostały na pewno przekazane na szkolenie sędziów tzw. &quot;bramkowych&quot;, tylko powiedzcie mi po co ? Do końca nie wiem czy w ich kwestii leży podpowiedź przy spalonym (dowiem się) ale jeśli tak to bez komentarza. Asystent sędziego był już chyba pod prysznicem, bo ja nie rozumiem jak można takiego spalonego nie podnieść.
Każdy wymyśla nowe patenty co do technologii &quot;goal line&quot; a za chwilę okaże się że zawodnicy będą biegać z chipami w butach czy kto wie gdzie, żeby można było zauważyć 2 metrowy spalony.
A wszystko zaczęło się od zamieszania w polu karnym gdzie chyba Alba i Mascherano zderzyli się ze sobą. Jeśli zawodnik (1) dozna kontuzji i wzywana jest pomoc, to zawodnik ten musi opuścić pole gry. Jeśli zaś dwóch zawodników tej samej drużyny się ze sobą zderzy to drużyna ta z tego co się orientuję nie może być pozbawiona ich obu i jest to wyjątek od schematu jaki sędzia stosuje przy kontuzji jednego zawodnika, zawodnika z drużyny A i z drużyny B. Na boisko zostali wprowadzeni prawidłowo bo w czasie przerwy w grze mogą wejść w dowolnym miejscu, ale moim zdaniem nie powinni schodzić z niego (ART 5 Interpretacji FIFA do Przepisów Gry w piłkę nożną).
Po tym zamieszaniu, gdzie zresztą reagowała chyba cała drużyna Barcy, sędzia nie dostrzega spalonego, z którego pada bramka...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Kolejny raz sędziowie bramkowi dają dup. rozumiem jakiś minimalny spalony , ale tutaj dwóch piłkarzy na spalonych i gol zaliczony a sędzia bramkowy patrzy chyba w chmury .
Wiadomo w Polskiej kartoflance się nie sprawdza w pucharach jak widać też wiadomo jest inna perspektywa patrzenia z boku boiska dla asystenta a inna dla bramkowego , ale tutaj nie można było nie zauważyć takiego błędu !!! Nie wiem czy to dobry pomysł , ale może niech tych sędziów dają jako bocznych aby na każdej stronie było po dwóch asystentów .
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
witam
chcialbym sie dowiedziec czy widzial ktos wyzszy kurs niz 7.45 na awans psg?
Obecnie 7.50 interwetten, rano było 8. Więcej póki co w internetowych nie ma/Konrad
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Aż tak wysoki? trochę szok, biorąc pod uwagę że wypadł środkowy obrońca (Masche) i zapowiada się że w rewanżu zagra Bartra no chyba że przesunie Tito na środek Busquetsa albo Songa, a do tego nie będzie prawdopodobnie Messiego, a wczoraj bardzo dobrze było widać co znaczy brak tego zawodnika, zresztą, co tu dużo mówić, sam Messi ma coś koło 3x więcej bramek w tym sezonie niż Villa, Tello, Sanchez i Pedro łącznie.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
witam
chcialbym sie dowiedziec czy widzial ktos wyzszy kurs niz 7.45 na awans psg?
Obecnie 7.50 interwetten, rano było 8. Więcej póki co w internetowych nie ma/Konrad
awans daje wysoki remis bramkowy od 3-3 wzwyż, a tak to PSG potrzebować będzie zwycięstwa, żeby awansować, więc chyba lepiej pograć ich wygraną po lepszym kursie? obecnie 8,00 w Inter...a tam ewentualnie dograć CS 2-2 , 3-3 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Aż tak wysoki? trochę szok, biorąc pod uwagę że wypadł środkowy obrońca (Masche) i zapowiada się że w rewanżu zagra Bartra no chyba że przesunie Tito na środek Busquetsa albo Songa, a do tego nie będzie prawdopodobnie Messiego, a wczoraj bardzo dobrze było widać co znaczy brak tego zawodnika, zresztą, co tu dużo mówić, sam Messi ma coś koło 3x więcej bramek w tym sezonie niż Villa, Tello, Sanchez i Pedro łącznie.
Jaki szok? Przecież Barcelona wywiozła genialny rezultat z Paryża w kontekście rewanżu (mógł być jeszcze lepsze, no ale cóż), wysoki bramkowy remis na wyjeździe to prawie pewny awans. Że niby PSG wygra na CN z Barcą? ???? Bez jajec. Ewentualnie 2:2 i dogrywka, ale na to są nikłe szanse.
Występ Messiego w rewanżu jest prawdopodobny, najnowsze badania mówią, że przerwa potrwa do 10 dni a sam Leo mówi, że niedługi wróci i uraz nie jest poważny. Postawią go na nogi przed rewanżem
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Messiego jednak powinni postawić na nogi jednak ja zagrałbym coś takiego jak PSG +3 bo pewnie kurs na Barcę będzie niski,i tak jak pisze Dawid raczej nikłe szanse że PSG wygra na Camp Nou dla tego klubu to jeszcze trochę za wczesnie chociaż to co gra Thiago Silva w tej drużynie...o takim obońcy marzy Barcelona...
Myślę że jak Messi zagra to pewnie będzie można złapać coś takiego jak +3 za jakieś 1.30 więc jak dla mnie do grania bo PSG nie skompromituje się jak Milan nie ma szans,dużo większy potencjał ludzki mają...
A jak Messiego nie będzie...grałbym +2 jak najbardziej.
Teraz widzę że +3 jest 1.28 na czysty win Barcy jest 1.40 ciężko stwierdzić który zakład jest lepszy chociaż chyba jednak w ten czysty win Barcy warto uderzyć bo wato pamiętać że gdyby Messi grałbym wczoraj cały mecz to mogłoby nie być remisu...
Jestem kibicem Realu ale widzę jak wiele w tej drużynie zależy od Leo,bez niego tak jaka mówię w życiu nie dałbym na win Barcy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom