>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Czechy - Portugalia [21.06.2012]

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
Panowie granie jakichkolwiek underow to głupota....
Przynajmniej dla mnie i tym bardziej w pierwszej połowie gdzie niekiedy dzieje się wiecej niz w dwóch meczach łącznie.
Sam osobiście za drobne grałem over 1,5 kartki Portugalii za 1,61 i miałem na to cały mecz.
Jeśli chodzi o takie &quot;ekstramalne&quot; zakłady to na tym EURO jedynie co jest opłacalne to granie rożnych na druzynę.
Dzisiaj nie grałem tego gdyz wybrałem kartki ale np na Portugalie był ustawiony over 6,5 roznego a mieli 11....
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Panowie, pierwsza sprawa to statystycznie opłaca się grać na rożne dla Portugalii bo po prostu ta drużyna gra bardzo dużo skrzydłami co stwarza sytuacje do rzutów rożnych...
Odnośnie gry Czechów to żenada totalna, żeby w czasie meczu mieć 1 strzał i to do tego niecelny? Nawet nie dali okazji pomylić się bramkarzowi...
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Kolejny co wypowiada sie po meczu. Wymienic ci mecze gdzie obie druzyny mialy ponizej 6,5 roznych czy sam sobie znajdziesz ? Okolo 50% wiec to tez loteria jak nie patrzec. Przestancie komentowac cos juz po fakcie bo to domena przegrancow ktorzy probuja udowodnic cos na sile.
Na 11 ostatnich mczy na EURO w 9 pokryty był over 10,5 roznego.Mało???
Jasne że są mecze gdzie jest ich mało jak np 6 w meczu Ukraina - Anglia
ale w wiekszości meczy na EURO jest ich over 10,5.
Płacą za to w granicach 2,00-2,10 a nie jakieś 1,33 na under 1,5 kartki w meczu gdzie wiadomo że obie ekipy beda zasówać bo nie ma kalkulowania.
Ja nie komentuje po fakcie tylko proponuje w nastepnych meczach zainteresować się rożnymi a nie kartkami.
A domeną przegranych jest użalanie się że Webb jest niedobry bo pokazał Naniemu kartkę a jej nie było ???? srutu tutu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom