>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Czechy - Portugalia [21.06.2012]

Status
Zamknięty.
P 0

powergate22

Użytkownik
Tak czysto prywatnie (nie patrzac na to jak zatypuje), jestem bardzo ciekaw na ile pozwola sobie Portugalczycy. patrzec czysto piłkarsko, powinno byc 2-0, 3-1 dla nich, kurs 1.72-1.77 rozpieszcza, ale z drugiej strony czesi to byla kiedys dobra druzyna, kto wie czy nie dociagna tego remisu do konca. Pozostaje wiec zaklad na awans port. 1.30-1.35, bo przeciez nie ma szans zeby czesi bronili sie 120min a pozniej wygrali w karnych. Ale jak to mowia, nigdy nie mow nigdy. przy wiekszych pieniadzach te 0.4 na kursie robi spooora roznice ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
tyle tez zauwazylem ale jak dla mnie baaardzo dobry kurs
Nie no genialny biorac pod uwage ze bet365 ma na to 3,00....
Piszesz jakies bzdurne posty z kursami, potem ze bardzo dobre. Moze cos konkretnego czy nie na to nie stac ?

Over 33,5 fauli ????
2,05
expekt
Linia wysoka ale satyfakcjonujaca. Webb lubi gwizdac co popadnie i w defensywie jak i ofensywie. Czesi bardzo czesto notuja przewinienia, 26 z Grekami i 22 z Polakami. Portugalia tez zawsze w prawie 20. ( po 2 razy po 17 i raz 18 w grupowych). Stawka spora bo polfinal wiec nie bedzie odpuszczania i widze sporo fauli.
under 1,5 zoltych w 1 polowie ???? webb z**p
1,80

bwin
Pisalem ze Webb gwizdze co popadnie jednak kartek nie daje a tym bardziej szybko. W 2 meczach na Euro pokazal 0 zoltych w obu pierwszych polowach. W angielskiej tez zadko wyjmuje dwie kartki w pierwszych 45minutach wiec kursik swietny.
posiadanie Czechy ⛔
2,40

bwin
Wczoraj kurs marzenie ale dzisiaj tez do zaakceptowania. Portugalia 41% z Dania, 44% z Niemcami i 42 z Holandia... Czesi 58% z Polska, 51% z Rosja. Spore value.

TRAGICZNY MECZ POD WZGLEDEM TYPERSKIM
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adi777 386

adi777

Użytkownik
Tak czysto prywatnie (nie patrzac na to jak zatypuje), jestem bardzo ciekaw na ile pozwola sobie Portugalczycy. patrzec czysto piłkarsko, powinno byc 2-0, 3-1 dla nich, kurs 1.72-1.77 rozpieszcza, ale z drugiej strony czesi to byla kiedys dobra druzyna, kto wie czy nie dociagna tego remisu do konca. Pozostaje wiec zaklad na awans port. 1.30-1.35, bo przeciez nie ma szans zeby czesi bronili sie 120min a pozniej wygrali w karnych. Ale jak to mowia, nigdy nie mow nigdy. przy wiekszych pieniadzach te 0.4 na kursie robi spooora roznice ;)
Według mnie nie warto ładować dużych pieniędzy na kursy 1.30-1.35 ???? tym bardziej w takim meczu!
Wolę zagrać za mniejszą stawkę wygraną Portugalii a także handicap -1.0ah i też może być z tego kasa ???? wolę przegrać xxx zł niż xxxx zł po kursie 1.30 ???? Tyle z mojej strony.
Co do meczu to gram Portugalię bo każdy oglądał mecze Czechów i co?
Z Grecją pokazali się w 1połowie a później gdyby Grecja bardziej uwierzyła w siebie to jeszcze by to wygrała.
Z Rosją? Każdy wiedział,że Rosjanie kondycyjnie wytrzymają 1-2 mecze i tak było.. 3 mecz ich dobił a Grecy dzięki temu awansowali ale wracając do Czechów to Rosja co z nimi zrobiła? To była ta sama ekipa Czechów i przez kilka dni/meczy nie obrośnie w piórka i nie pokona Portugalii,która ma wiele do udowodnienia i pokazania po tylu niepowodzeniach!
Ostatni mecz z Polską (która potrafi wiekszosc meczy grać do 45min a pozniej klapa) każdy też widział ile Pepiczki miały szczęscia w 1polowie.. Polska mogła spokojnie prowadzic 2:0 albo 3:0 ale zabrakło wykonczenia bo obrona była dziurawa!
Portugalia przegrała tylko 1:0 z Niemcami ale remis wisiał w powietrzu bo do ostatniej minuty walczyli i końcówka była bardzo nerwowa.
Z Holandią (mimo iż każdy twierdzi,że są słabi i w ogole) pokazali,że stać ich na półfinały mimo iż strzelec jest tylko 1 czyli C.Ronaldo ale on też chce duzo pokazac po ostatnich słabszych meczach.
Z Danią? Portugalia to zespól co walczy do upadłego i każdy mecz chce wygrać ale czasami mają z tym problem ale na takich imprezach jak EURO chca wiele udowodnic i mecz z Danią sporo pokazał.. Stracili 2 bramki ale do samego konca chcieli wygrać bo to było &quot;być albo nie być&quot;.
Dzisiaj jest podobnie. Tutaj nie będzie 2 szansy tylko mają jedną jedyną szansę i wykorzystają okazje.
Portugalia @ 1.74 Pinnacle ✅
ed: http://pl.soccerway.com/news/2012/June/21/injured-rosicky-not-ready-to-start/

ps: trzeba była grać Portugalie a nie szukać DZIURY W CAŁYM!!! Macie swoich Pepiczków co w 1poł jak i w 2poł.pokazali poziom :jezora:
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Cristiano Ronaldo strzeli więcej niż Milan Baros @ 2.40 Bet365 ✅

Kursy na gola Crisa już prawie wszędzie wynoszą mniej niż 2 i to raczej kiepski biznes. Dużo bardziej podoba mi się zakład który wyszperałem. W zestawieniu h2h z Barosem, po takim kursie jestem w stanie zainwestować w zdobycze bramkowe gwiazdora Realu. Najpierw może chwilkę o ekipach. Nie ma się co oszukiwać - Portugalczycy powinni zjeść, osłabionych brakiem Rosickiego, Czechów. Nasi sądziedzi pokonali na tym turnieju dwie słabe ekipy czyli Polskę i Grecję. Kiedy przyszło stawić im czoła zespołowi z europejskiej czołówki wyszło jak wyszło. Portugalia wyszła z grupy śmierci pokonując Duńczyków i w bardzo dobrym stylu Holendrów. Czechy to zwyczajnie nie ten lewel i ta różnica klas będzie widoczna na boisku. Teraz o Barosu. Napadzior Galatasaray rozgrywa wysoce przeciętny turniej, a dzisiaj przyjdzie mu rywalizować z dobrymi defensorami. Na uwagę zasługuje jego statystyka strzałów. W całym turnieju oddał ich... 2! Oba celne. Warto zaznaczyć, że w każdym meczu jest zmieniany. Co innego Ronaldo. Portugalczyk odblokował się w meczu z Holandią i wierzę w to, że dziś zaskoczy Cecha. On ciagle robi kocioł pod bramką i znajduje się w dogodnych sytuacjach. Na potwierdzenie statystyka - 13 celnych i 8 niecelnych strzałów na bramkę. Ponad 5 razy więcej niż Baros. Dodatkowo Portugalczyk dysponuje chyba najlepszym strzałem z dystansu w Europie. Do rzutów wolnych i karnych oczywiście też podchodzi Cristiano. Jeżeli Portugalia ma awansować to nie wierzę, że obędzie się to bez udziału Ronaldo. On zwyczajnie musi strzelać bramki i podejmuje w każdym meczu wiele prób.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Tak sobie myślę, z innej strony, jak na przebieg meczu może wpłynąć zamknięty dach (zasunięty został już o 14:00). Czy ktoś może odnieść z tego korzyść? Sytuacja troszkę podobna do meczu Polski z Grecją, a Polacy narzekali, że w 2 połowie ich zatykało. Polacy i Czesi ludzie z klimatu umiarkowanego, Portugalczycy i Grecy z ciepłego.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Tez prawda ????
Coż, chyba trzeba zacząć małą progresję na remisy w 1/4, a za drobne dokładne wyniki 0:0 i jakieś underki, to takie moje luźne przemyślenia. To już faza pucharowa, a wiadomo, że gra się w niej nieco ostrożniej. Co do dzisiejszego meczy, to wydaje mi się, że kurs na Portugalie jest nieco za niski i szedłbym w stronę jakiegoś handicapu na Czechy. Pożyjemy, zobaczymy.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Podziwiam ludzi, którzy dzisiaj grają coś w stronę Czechów, którzy udowodnili słąbiznę grupy A. Co Ci Czesi zagrali takiego fajnego żeby kierowac sie w ich stronę?? Porażka z Ruskimi, słaby mecz z z gorszymi Grekami, słaby mecz z Polakami. U naszych sąsiadów bardzo dobre wrażenie sprawiaja Pilar i Jiracek i to oni jedynie moga coś zagrozić portugalskiej bramce, ale to stanowczo za mało.
Portugalia zagrała w grupie 3 bardzo dobre mecze. Gdyby CR7 grał lepiej w meczu z Niemcami to kolejność w grupie mogłaby być inna.
Portugalczycy mają niesamowita szansę awansu do półfinału i w dzisiejszym meczu jeżeli ruszą od początku na patologicznie słabych Czechów to sprawa zwycięstwa zostanie rozstrzygnięta już w pierwszej połowie.

Portugalia 1.70
 
B 11

brq

Użytkownik
Zwycięstwo Portugalii? Raczej tak, ale czy aby na pewno? Nie byłbym tego taki pewien, CR7 grał fatalnie do czasu ostatniego meczu więc nie do końca wiadomo czy powtórzy to co ostatnio. Kurs w granicach 1,70 i wyżej. Awans Portugalli to już pewniejszy typ ale za to jest zaledwie koło 1,3-1,4. Moim zdaniem nie warto wrzucać w to pieniądze bo myślę, że mecz nie będzie taki jednostronny jak określają to kursy. Proponuję skupić się na posiadaniu piłki, faulach, kartkach, zmianach.
Posiadanie Czechów powyżej 48,49% - 1,95
Powyżej 34,5 fauli - 2,00
Zastanawiam się nad typem powyżej 5,5 zmian. Trzy zmiany są już pewnikiem (drużyna przegrywająca będzie robiła wszystko co w jej mocy aby odwrócić losy, drużyna wygrywająca zmiany na defensywę pod koniec meczu, na zyskanie czasu pod koniec meczu, urazy/kontuzje, zmęczenie lub słaba gra ich podopiecznych. Jest na to powyżej 1,75 a myślę, że to w miarę pewny typ. A jak będzie? Okaże się za parę godzinek ????
 
A 0

armani91

Użytkownik
Czechy - Portugalia
1,70 zł BAH
Bardzo cieszę się z faktu, że Portugalia wyszła z &quot;Grupy śmierci&quot;. Jestem praktycznie pewny ich zwycięstwa szczególnie po ich ostatnim meczu z Holandią - jakby nie patrzeć dużo trudniejszym rywalem od Czechów. Ostatnio również zaczął grać jak trzeba Ronaldo i myślę, że jeśli w dzisiejszym meczu pokaże się z takiej samej strony jak w meczu z Holandią to na pewno strzeli bramkę i na to też obstawiłem. Czechy jakby nie patrzeć nie wyszli z grupy wielce spektakularnie. Nawet ich zwycięstwo nad Grecją nie było z powodu ich pięknej i dobrej gry a wielkim szczęściu. Dla mnie zwycięzca dziś jest tylko jeden - Portugalia! ;)
 
D 5

dero1987

Użytkownik
Nie no genialny biorac pod uwage ze bet365 ma na to 3,00....
Piszesz jakies bzdurne posty z kursami, potem ze bardzo dobre. Moze cos konkretnego czy nie na to nie stac ?

Mam ciekawsze zajęcia niż skakanie po wszystkich stronach bukmacherskich i szukania lepszego kursu..
Kursy oferowane przez Tobet w zupełności mi wystarczą na osiągnięcie zamierzonych stałych miesięcznych wygranych więc wyluzuj ????
Pozdro i powodzonka
Jak juz napisalem to co mam ugrac to osiagam na Tobecie i jestem w pelni usatysfakcjonowany. Nie mam czasu na siedzenie i przesylanie kasy po bukach, a grajac za okolo 500 pln kupon to naprawde szkoda fatygi jak dla mnie dla 0,1 na kursie. Ale jak mowisz wieksze stawki jak najbardziej popieram takie wyszukiwanie.
Bez spiny ????
A co do zmian w meczy to typ over 5,5 zmian bym sobie podarował dzisiaj. Jezeli mialaby nastapic dogrywka, to z 2-3 w 90 min beda.
Pozdro
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mam ciekawsze zajęcia niż skakanie po wszystkich stronach bukmacherskich i szukania lepszego kursu.. Kursy oferowane przez Tobet w zupełności mi wystarczą na osiągnięcie zamierzonych stałych miesięcznych wygranych więc wyluzuj Pozdro i powodzonka
To widac ze grasz za male stawki i 0,1 nie robi ci roznicy. W takim razie ok. Jednak jesli ktos gra wiekszymi to ma to dla niego roznice. Moze kiedys to zauwazysz jak zwiekszysz wklad.
edit : zeby nie bylo offtopu.
Zauwazylem ze w naziemniakach lesne dziady steruja kursami. Wszedzie w internetowych sa spadki na posiadanie pilki przez Czechow a tam rosnie. Dzisiaj przysluchalem sie rozmie wyzej wymienionych specow ktorzy podjarani mowili ze to pewniak nie majac o tym zupelnie pojecia. Nie twierdze ze moj typ na Czechow wejdzie jednak zdecydowane value jest na nich jesli o posiadanie a takie kursu na Portugalie w zyciu bym nie wzial patrzac ile czasu byl przy pilce w meczach grupowych. Dziady nigdy nie naucza sie grac...
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Czechy - Portugalia
5.50 -- 3.55 -- 1.70 Expekt
123 zakłady na to spotkanie w Expekt. Faworyt w tym meczu jest zespół z Portugalii, który zagrał lepiej w fazie grupowej. Wyszli z grupy śmierci, pokonując m.in Holandię w dobrym stylu. Mają zgaraną ekipe i duży potenciał.
Czesi zagrali 3 słabe mecze i dzięki słabej formie pozostałych rywali udało im się dostać do ćwierćfinału. To koniec imprezy dla tej drużyny w Euro wg mnie.
1.70 w Expekt.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Brq, z tymi overem 5,5 zmian to nie byłbym takim optymistą. Załóżmy że na ok 20min do końca jest remis i co wtedy?? Pewnie jakaś zmiana i u jednych i drugich może czekać na ew. dogrywke
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zwycięstwo Portugalii? Raczej tak, ale czy aby na pewno? Nie byłbym tego taki pewien, CR7 grał fatalnie do czasu ostatniego meczu więc nie do końca wiadomo czy powtórzy to co ostatnio. Kurs w granicach 1,70 i wyżej. Awans Portugalli to już pewniejszy typ ale za to jest zaledwie koło 1,3-1,4. Moim zdaniem nie warto wrzucać w to pieniądze bo myślę, że mecz nie będzie taki jednostronny jak określają to kursy. Proponuję skupić się na posiadaniu piłki, faulach, kartkach, zmianach. Posiadanie Czechów powyżej 48,49% - 1,95 Powyżej 34,5 fauli - 2,00 Zastanawiam się nad typem powyżej 5,5 zmian. Trzy zmiany są już pewnikiem (drużyna przegrywająca będzie robiła wszystko co w jej mocy aby odwrócić losy, drużyna wygrywająca zmiany na defensywę pod koniec meczu, na zyskanie czasu pod koniec meczu, urazy/kontuzje, zmęczenie lub słaba gra ich podopiecznych. Jest na to powyżej 1,75 a myślę, że to w miarę pewny typ. A jak będzie? Okaże się za parę godzinek
Po co bawic sie w zmiany w playoffach gdzie trenerzy moga zostawiac zmiany na dogrywke... ? Kompletna bzdura. Co do fauli i posiadania to juz wczesniej opisalem i zgadzam sie.
Procz opisanych wczesniej typow wchodze jeszcze w remis i 0-0 bo w koncu taki wynik musi kiedys pasc i tak jak ktos pisal radze zaczac dzisiaj granie progresji na to.
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Procz opisanych wczesniej typow wchodze jeszcze w remis i 0-0 bo w koncu taki wynik musi kiedys pasc i tak jak ktos pisal radze zaczac dzisiaj granie progresji na to.
Niby dlaczego musi?
Typu nie neguję, ale to błąd logiczny i czyste wróżenie z fusów bo przecież wcześniejsze wyniki nie mają żadnego wpływu na przyszłe (to że nie padło wcześniej 0:0 W OGÓLE nie zwiększa prawdopodobieństwa tego wyniku w przyszłości).
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Niby dlaczego musi?
Typu nie neguję, ale to błąd logiczny i czyste wróżenie z fusów bo przecież wcześniejsze wyniki nie mają żadnego wpływu na przyszłe (to że nie padło wcześniej 0:0 W OGÓLE nie zwiększa prawdopodobieństwa tego wyniku w przyszłości).
dokładnie zgadzam się.
przecież wkońcu &quot;muszą&quot; byc mistrzostwa bez remisu 0-0 ????
A jak już polowac na 0-0 to w meczu hiszpanii z Francją lub Anglii z Włochami a nie w Czechy - Portugalia
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Prosze o odpowiedz a pozniej o usuniecie z tematu....
Zdecydowalem sie zagrac over 33,5 fauli w zisijszym meczu w fortunie...
Czy ten zaklad bedzie sie liczyl rowniez przy ew dogrywce czy brany jest tylko regulaminowy czas gry...
P.s. Pisze z telefonu komorkowego wiec prosze o wyrozumialosc...
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Tak jak przewidywałem, zwycięstwo Portugalii w 90 minutach, jedyne co stało na przeszkodzie to SKUTECZNOŚĆ. Spokojnie byłoby 4-0 / 4-1. CR widać z meczu na mecz postęp i Portugalia staje się poważnym kandydatem do finału. Czesi nie zaskoczyli, coś tam biegali, podawali ale wszystko na pałę. Jak oni mogli zdobyć 6pkt w grupie... Cieszę się z awansu Portugalii i może stworzyć niezłe widowisko w meczu z Hiszpanami/Francuzami w półfinale.
 
B 11

brq

Użytkownik
Do tej pory zastanawiam się jak to możliwe, że ten mecz był taki czysty pod względem fauli i nie mogę w to nadal uwierzyć. Już mecz Anglia-Ukraina był brutalniejszy pod tym względem jeżeli się nie mylę gdzie dwie te drużyny miały na tamtą chwilę najmniejszą ilość popełnianych fauli i były jako drużyny grające fair-play. Nie mam pojęcia co mogło być przyczyną ???? ????
 
M 59

mixon

Użytkownik
Webb z**p. Za co kartka dla Naniego w 1 polowie ? Zawalilo to typ na under 1,5 kartek w 1 polowie...

Dokładnie mi też. Wcześniej w ogóle nie dawał kartek w pierwszych połowach a teraz mu odbiło i dał kartkę za nic. Całkiem możliwe, że jakby nie było tej kartki dla Naniego to drugiej też by nie było, bo jednak na chwilę gra się zaostrzyła po tym. Cóż Webb pokazał, że jest jednak nieprzewidywalny ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom