>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Czechy - Portugalia [21.06.2012]

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Moje przemyślenie co do tego meczu jest takie że portugalia jak ma awansować to zrobi to w regulaminowym czasie w dobrym stylu. W dogrywce i karnych to 50/50 a nawet wieksze szanse daje tym słabszym. Myślę że przedłużony czas gry jak do tego dojdzie nie będzie wynikał z jakiejś fenomenalnej gry czechów ale bardziej nieporadności portugalii. A portugalczykom takie nieporadne mecze się przydarzają. Dlatego myślę że jak ktoś gra na portugalię to lepiej zagrać mniejszą kasą na 1 po ~1,75 niż ładować się grubo w awans po ~1,30
 
A 85

aksior

Użytkownik
dziwią mnie ludzie, którzy stawiają na Czechów - widać chcą uchwycić za drobne dobry, wysoki kurs ???? Czesi grali piach, zamulali grę. kiepski mecz z Rosją, która miała wejści4e smoka i na tym skończyła, przeciętny mecz z Grecja i średni z Polakami. to że wygrali dwa z trzech spotkań to świadczy tylko o tym jaka słaba jest polska i Grecja. Natomiast Portugalia skromnie przegrała z Niemcami, zwyciężyła z danią i Holendrami. To zupełnie dwie inne grupy. osobiście żałuje że nie wyszła z grypy Rosja tylko wg mnie o wiele słabsze Czechy- ale tak to jest jak Rosjanie stwarzali masę sytuacji ale nie potrafili tego domknąć w postaci gola..Portugalia gra kapitalnie- maja zabójcze kontry i co najważniejsze grają zespołowo. Większość piłek idzie na Ronaldo, ale gdy zawodnicy widzą że ma na plecach 2-3 zawodników to sami kreują grę i podają- widać grę zespołową. Dlatego uważam że Portugalia dzisiaj zwycięży gładko- nawet zastanawiam się nad -1 handi kurs 2,0 albo że Portugalia strzeli 1,5 gola kurs ok 2. Na pewno możną bracz czystą dwójkę.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Czechy - Portugalia
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Obie reprezentacje jeszcze na tych Mistrzostwach Europy nie remisowały, obie bowiem wygrały po dwa mecze i jeden przegrały zresztą w podobnych okolicznościach, bo po pierwszym meczu na tej imprezie mieli po zero punktów i dopiero w dwóch następnych meczach zapewniły sobie te ekipy awans. Czy więc dziś możemy być świadkami remisu i dogrywki lub nawet serii rzutów karnych?
Według mnie szansę na remis w tym meczu są i to sporę. Trener Michal Bilek na wczorajszej konferencji prasowej mówił, że jego reprezentacja nie może sobie pozwolić na taką grę jak z Rosją gdy dali rywalom zbyt dużo miejsca a rywale ich za to srogo ukarali. Nie może więc nastąpić powtórka tamtych błędów, bo zdaje sobie sprawę, że Portugalia dysponuje naprawdę silą ofensywą z Nanim, Cristiano Ronaldo i Helderem Postiga dlatego też taktyka musi być dopasowana do przeciwnika i musi być również bardziej defensywna. Taka taktyka na pewno nie będzie sprzyjać Portugalczykom, którzy jednak preferują grę ofensywną i lubią grać z drużynami które również grają ofensywnie. To było widać w meczu z Holandią, natomiast w meczu przeciwko Niemcom, którzy również ustawili się na grę z kontry nie wyglądało już to najlepiej. Owszem jeżeli Portugalia szybko strzeli bramkę gra powinna im się ułożyć ale nie zapominajmy, że Czesi mają w bramkę Petra Cecha (który według mnie limit błędów na tym Euro już wyczerpał) myślę, że remis w tym meczu może naprawdę bardzo długo się utrzymywać i o tym która z ekip będzie półfinalistą może zdecydować dogrywka lub nawet seria rzutów karnych.
Tym bardziej, że Portugalia jest to zespół bardzo uzależniony od Cristiano Ronaldo, który owszem rozegrał znakomity mecz przeciwko Holandii ale już we wcześniejszych grach tak nie błyszczał i jeżeli dziś znów przytrafi mu się słabszy dzień to ekipa Paulo Bento będzie miała spore problemy z osiągnięciem korzystnego rezultatu.
Czesi rozpoczną zapewne podobnie jak z Polską gdzie będą wyczekiwać co zrobi rywal i starać się grać z kontry. Portugalia to zespół, który jednak jest dość nieskuteczny i jeżeli Cech będzie miał swój dzień a duet środkowych obrońców również pokaże się z niezłej strony (jak w meczu z Polską) to Czesi naprawdę nie stoją na straconej pozycji i mają szansę awansować do półfinału jak w 2004 roku. Ja osobiście liczę, że w regulaminowym czasie gry będziemy mieli wynik remisowy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A ja znalazłem inną opcję, zagram mianowicie na to,ze Czesi będą mieli więcej kartek po 1.80 od Betsafe w zakladzie 3drogowym, mecz dla mnie bardzo ciężki do typowania ale może sie stać tak,że Czesi strzelą i będą murować a bramkarza mają wysokiej klasy... ja pobieram zakład na to,ze Czesi będą mieli więcej kartek w meczu. Zeby byla ścisłość chodzi o kartki żółte. Do tego dobrze wygląda zakład na over 4.5 kartki od Bet365
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

CzechyPortugalia


Ja jestem w tej większości, która nie widzi tu dzisiaj większego prawdopodobieństwa, by nasi południowi sąsiedzi mieliby awansować do półfinału. Jaki był poziom naszej grupy już dzisiaj powinno się okazać. Czechów od początku mistrzostw uważałem za jedną z najgorszych ekip na tych mistrzostwach i zdania nie zmieniłem. Awans z pierwszego miejsca jest nie tyle co wynikiem dobrej gry Czechów ale słabej postawy innych rywali grupowych. Obrona bez ładu i składu, kiedy są mocniej naciskani jak z Rosją mnożą się błędy. W pomocy znów ma nie grać Rosicky. O ile w meczu z Polską wielkiej zapory w środku pola nie spotkali to dziś już tak łatwo nie będzie. Z przodu chyba dalej beznadziejny Baros, ale może dziś wreszcie zlituje się nad trenerem Bilkiem, który jest niemiłosiernie objeżdżany że stawia na niego i zagra dobrze. Największe gwiazdy czeskie na tym turnieju to Gebre Selassie, Jiracek oraz Pilar. Oni wykorzystali swoją szanse na tym turnieju i nie zdziwię się, jeśli będą bohaterami kilku głośnych transferów. Jeśli chodzi o Portugalczyków to były tu wcześniej głosy, że to zbiór indywidualności. Ja jednak uważam inaczej, dawno nie widziałem u nich tak poukładanego zespołu. Oczywiście Ronaldo jest tam największą gwiazdą ale czy tylko on tam gra? W spotkaniu z Danią grał bardzo słabo mimo to wygrali, choć po golu wyrównującym było dość nerwowo. Tam strzelali inni, a tutaj nie wydaje mi się, by Czesi mieliby takie predyspozycje, by zagrać w defensywie na poziomie Duńczyków. W zespole Paulo Bento problemem jest tylko napastnik. Postiga gra w kratkę, rezerwowy Oliviera jest moim zdaniem beznadziejny. Dziwi dlaczego na ławce ciągle trzymany jest Almeida (no chyba że ma problemy zdrowotne i o tym nie wiem).
Sędziować będzie Webb, który w spotkaniu RosjaCzechy kartek chyba ze sobą na boisko nie zabrał. Potem gwizdał w meczu Włochy – Chorwacja, gdzie walki było co niemiara a pokazał tylko 3 żółtka. Tutaj również nie przewiduje, by zaczął sypać na lewo i prawo. Dzisiaj spodziewam się dość zdecydowanego zwycięstwa graczy z Półwyspu Iberyjskiego.

Moje typy:
Portugalia wygra 1,75 ✅ Betsson
Under 4,5 żółtej kartki 1,86 ✅ Betsson
 
candida 45

candida

Użytkownik
Mam mieszanie uczucia jeśli chodzi o ten mecz. Poza Irlandią, chyba żadna drużyna nie odstawała poziomem, dotyczy to również Czechów, których wynik z Rosją był bardzo mylący. Miałem przyjemność obejrzeć ten mecz osobiście, i bez wątpienia mecz po strzeleniu bramki kontaktowej przez Czechów, tchnął w tą drużynę nowe siły, obie ekipy poszły na wymianę i trudno było w tej sytuacji powiedzieć, kto gra gorzej. Od tamtej pory wiele się zmieniło, Czesi pozostali jednak zespołem który pewnego poziomu jednak nie przeszkoczy, ot poprostu grają tak, jak się im pozwoli. Czy zmuszenie Portugalii do ataku pozycyjnego będzie dobrym rozwiązaniem? W tym meczu nie ma dla Czechów dobrego rozwiązania, jest tylko ryzyko które muszą podjąc, bez zbędnej presji. Atak pozycyjny to nie jest gra Portugalii, ale mają oni świetnie wyszkolonych technicznie graczy, z których zdecydowana większość gra w klubach Europejskiego formatu, tj. drużynach która na ogół stosują atak pozycyjny, stąd zakładam że cierpliwe klepanie piłką plus strzały z dystansu celem wyciągniecia obrony Czechów będą w tym meczu często oglądanym obrazkiem.

Naturalnym typem w tej sytuacji wydaje się Portugalia - 2.5 rzutu róznego

Pozostaje jedynie ocenic jakie jest ryzyko że pierwsi strzelą bramkę Portugalczycy, ktorzy kolejna się cofną do obrony. Paradoksalnie, byloby to rozwiazanie pożądane, rozbijane akcje Czechów na 30-40 metrze i szybkie piłki do napastników którzy objeżdzają obrone Czechów.



Powyzszy zaklada wydaje mi sie interesujący. Stawając mecze zawsze staram się nakreślić jakiś scenariusz w mojej ocenie najbardziej prawdopodobny. Nie daje wielkich szans Czechom, staram się jednak zachować ostrożność mając na uwadze stawke meczu oraz chimerycznosc Portugalii .
 
tombird 10

tombird

Użytkownik
Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to z jakich grup wydostały się oba zespoły. Czesi grali przeciwko zespołom o wiele słabszym. Niewiele brakowało, a nie wyszli by z tej grupy, gdyż uważam, że Grecy zasługiwali na remis z naszymi sąsiadami, a słaba w tym turnieju Polska, w pierwszej połowie mogła pokusić się o strzelenie nawet trzech bramek.
Portugalia, nieźle zagrała w meczu z moim zdaniem faworytami tego turnieju - Niemcami, wygrali z bardzo dobrze dysponowanymi Duńczykami i Holendrami, którzy bądź co bądź słabym zespołem nie są!
To że Cristiano Ronaldo odpalił w ostatnim meczu, jest zdecydowanym plusem dla Portugalii. Myślę że będziemy obserwować spotkanie z ich zdecydowaną przewagą. Abicja i wsparcie kibiców dla Czechów według mnie nie wystarczy. A poza tym Milan Baros jest jak według mnie jednym z najsłabszych zawodników na tych mistrzostwach.

Portugalia -1 2.87 bet365
C.Ronaldo strzeli gola 2.00 bet365
rzuty rożne Portugalia -3 2.05 bet365
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Wg mnie bardzo dobrym zakładem będzie over 2,5 żółtych kartek w drugiej połowie 1,98 (Betsson).
Pierwsza sprawa, że obie drużyny mają szybkich zawodników, na których często są faule (Jiraczek, Nani, Ronaldo).
W drugiej połowie dojdzie zmęczenie i frustracja wynikiem (czy to będzie prowadzenie Czech czy Portugalii).
Obie drużyny często grają na pograniczu żółtych kartek, zresztą sędziowie o ile jeszcze odpuszczają karanie indywidualne zawodników w pierwszej połowie, to w drugiej nie patyczkują się i starają się pohamować emocje zawodników.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

CzechyPortugalia
Myślę , że tutaj nie powinno być większych niespodzianek i ekipa z Półwyspu Iberyjskiego powinna awansować dalej do półfinału. Ale jest to taki pierwszy zamysł. Bo gdy bliżej przyjrzymy się grze i ostatnim wynikom Portugalii, to dojdziemy do wniosków, że oprócz faktu, że ta ekipa gra bardzo dobrze ofensywnie, nawet strzela sporo goli, to także zdarzają się całkiem spore błędy w linii defensywnej. Mam na myśli tutaj chociaż te dwa gole, które stracili z Duńczykami. Czesi dzisiaj nic nie mają do stracenia, awans do ćwierćfinału to dla nich obecnie na prawdę wielki sukces. Gwiazdy Czechów trochę zawodzą na tym turnieju (Baros + Rosicky), ale bez kompleksów z kolei grają młody Pilar i Jiracek . Ten pierwszy w meczu z Naszymi niemal wkręcał w ziemie Łukasza Piszczka, dla którego występ na tym turnieju raczej nie był udany. Portugalczycy są bardzo groźni w swoich akcjach ofensywnych i myślę, że dzisiaj zdobędą więcej niż 1 gola. Liczę także na Czechów, którym naturalnie będę kibicował. Dodatkowo Czesi dzisiaj na pewno będą liczyć na sporą liczbę swoich jak i Naszych kibiców, którzy ich będą wspierać przez 90 minut meczu, a może i dłużej. Więcej szans oczywiście daję Portugalczykom i myślę, że dzisiaj wygrają coś w stosunku 3:1 bądź 2:1.
Dodatkowo chyba spróbuję pograć na kartki w dzisiejszym meczu. Howard Webb, który już na Euro sędziował Czechom i dał 0 kartek. W drugim meczu Włochów z Chorwatami dał 3 żółte kartki, ale dopiero w drugiej połowie. Tak więc dzisiaj na pewno coś pójdzie na under kartkowy.
⚽ Under 1.5 kartki w 1 połowie @1.80 Bwin
⚽ Under 5.5 kartki @1.34 Bwin
⚽over 2.5 gola @2.22 Pinnacle
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Portugalia 1,70
Fajny kurs buki wystawiły, dziwie się, iż nie spada przed meczem. Każdy kto ogląda Euro zgodzi sie, że obok Hiszpanii oraz Niemiec to właśnie Portugalia wygląda najlepiej w tej imprezie. Doskonale graja w obronie, mimo słabego bramkarza, no ale naszczescie nie ma za duzo pracy, dzisiaj powinno być podobnie. Siła ognia to oczywiście Nani oraz Ronaldo, dwóch najlpeszych skrzydłowych świata, reszta kolegów zgrana i dobrze rozumie się z reszta zespołu. Naprawde Portugalia ma najlepsza ekipe od lat dzisiejszy mecz to formanlość, pytanie co pokażą w następnych meczach. Czechy, wyszli z najsłabszej gruby. Grali solidnie z Polską, dobry poczatek z Grecja i to wystraczyło. No ale dzisiaj mogą dostać srogą lekcje jeżeli Cristiano będzie tak dysponowany jak w meczu z Holandią.
 
terry-tibbs 5

terry-tibbs

Użytkownik
Halo! Dziendobry, panowie! Nie oszukujmy sie ale 1.70 na ekipe lalusia Ronaldo to dobra cena i ja ja biore jak pieniadze moja byla zona! Od myslenia okulary juz mi paruja, ale CR7 odblokowal swe ubezpieczone na 100 milionow kulaski i mysle, ze Czechom strzeli ze dwa gole. Szczegolnie, ze wyglada troche jak gosc z paszportem tureckim, co moze powaznie przerazic bramkarza Petra Cecha, bo wszyscy wiemy jak on raguje ja sama mysl o Tureckim ataku. Malowane Dzbanki graja slabo i nie oszukujmy sie chwiane zwyciestwo z Cacykami i pokonanie naszych &#39;orlow&#39; to nic wielkiego. Portugalia i over 2.5 dzis leci.

Dziekuje uprzejmie i wiele milosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Nie rozumiem niektórych chłopaków z działu, którzy za wszelką cenę szukają w tym spotkaniu niespodzianki. Portugalia ze świetnie grającym Ronaldo dziś odeśle pepików do domu. Reprezentacja Czech w pierwszym grupowym meczu przegrała z Rosją 4:1 i wydawało się, że zajmą ostatnie miejsce w grupie. W następnym meczu szybkie dwie bramki na początku meczu i do końca pierwszej połowy spokojna gra i kontrolowanie przebiegu gry. Na drugą część meczu nie wyszedł już Rosicky i gra naszych sąsiadów legła w gruzach. Grecy zaczęli atakować, ale zabrakło czasu i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. W ostatnim meczu grupy Czesi potrzebowali punktu do awansu, a na tle słabych Polaków nie zaprezentowali się jakoś dobrze, a po błędzie Murawskiego, szansę do zdobycia gola dostał Jiracek i ją wykorzystał. Gra Czechów opiera się głównie na zawodniku Arsenalu Londyn - Rosickym. Gdy Tomasa nie ma na boisku wtedy tracą wszystkie atuty i gra nie wygląda najlepiej. W słabej formie jest Milan Baros, który w trzech meczach nic nie pokazał. Portugalia po dobrym meczu z Niemcami uległa 1:0, choć trzeba powiedzieć, że Neuner po strzale Pepe w spojenie słupka z poprzeczką miał wiele szczęści i kto wie, czy jakby po strzale środkowego obrońcy piłka wpadła do bramki, Portugalia by wygrała. Drugi mecz to zwycięstwo nad Duńczykami 3:2. Dania napsuła spora krwi podopiecznym Bento, ale nie przeszkodziło to Crisowi i spółce w zwycięstwie. W tym meczu nie do poznania był Ronaldo, który jest uznawany za jednego z lepszych zawodników na świecie. Choć stwarzał sobie i kolegom sytuację, sam nie mógł ich wykorzystać. Trzeci mecz w grupie to pełna kontrola meczu i zwycięstwo nad Oranje. Drużyna Bento w zespole ma wiele indywidualności, ale na razie wygląda to całkiem, całkiem. W bramce mają pewnego golkipera jakim jest Rui Patricio. W defensywie prym wiodą gwiazdy Realu Madryt - Pepe i F. Coentrao, który również świetnie pokazuję się do gry ofensywnej. W środku pola rządzi Raul Meireles z Chelsea Londyn. Portugalia ma najlepszych skrzydłowych na świecie i tu nie ma w ogóle o czym dyskutować. Ronaldo i Nani swoim dryblingiem, akcją 1 na 1 mogą przesądzić o losach meczu. Na pozycji klasycznej &quot;9&quot; Postiga, który jak dla mnie nie spełnia swojej roli w reprezentacji zbyt dobrze. Z taką grą Czechów jak w grupie i bardzo dobrą grą Portugalczyków dziś faworyt będzie tylko jeden i jest nią drużyna Paulo Bento. Bez prostopadłych podań Rosickyego, słabej dyspozycji Milana, Czechy nie będą miały czym postraszyć. Natomiast Ronaldo będzie chciał pokazać, że z reprezentacją też może osiągnąć sukces, a opaska jaką nosi na ramieniu na pewno go jeszcze bardziej mobilizuję. Stawiam zdecydowanie na Portugalię. Wczoraj pograłem na czysty win po kursie 1.80, dziś już spadło na 1.71.

Portugalia @ 1.71 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kylu88 806

kylu88

Użytkownik

Portugalia po wyjsciu z grupy smierci to niewatpliwie faworyt dzisiejszego wieczoru ale nie wierze, ze Pepiki wyjda z glowami spuszczonymi w dol i dadza sie ograc jak dzieci. Przede wszystkim ten turniej pokazal juz co jest najwazniejsze - GRA ZESPOLOWA. I tutaj upatruje swojego typu poniewaz czesi wygladaja na tle poludniowcow z Polwyspu Iberyjskiego na lepiej zorganizowany zespol pod katem zgrania.

Bez watpienia sila razenia jest po stronie Portugalii - Ronaldo i Nani to skrzydla bardzo ciezkie do zatrzymania ale nic nie jest niemozliwe. Po drugiej stronie nazwiska o wiele mniej znane ale tez ciekawe jak Jiracek czy Pilar. Absolutnie nie porownuje ich do CR7 i Naniego pod katem technicznym bo to niemozliwe. Ale ktora para jest w stanie wiecej z siebie dac jesli chodzi o zaanagazowanie na boisku i gre dla zespolu ? To juz ciezko stwierdzic...

Kiedy mysle o Czechach na mysl przychodzi mi fraza z Trzech Muszkieterow : Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
O Portugalii mozna powiedziec jedynie tyle, ze wszyscy za jednego - za CR7. To on ma byc liderem i gwiazda reprezentacji. Roznica miedzy czechami a portugalczykami jest taka, ze tam presja i oczy zwrocone sa na wszystkich (no moze troche bardziej na Cecha) natomiast tam wszyscy pokladaja swoje oczekiwania na 1 osobie i kazdy dobrze wie jakiej.

Taktyka na ten mecz ? Obrzydzic gre Ronaldo, wylaczyc go z gry a jak trzeba irytowac i momentami faulowac. Umiejetnosci ma on niesamowite ale psychika przypomina liscia na wietrze, ktora w kazdej chwili moze zostac zachwiana. Jesli wejdzie dobrze w mecz to Portugalia wygra - jesli czesi ustawia sie madrze i zrobia z nim &quot;robote&quot; to polegajaca na nim Portugalia moze miec problemy. Niedoceniane Pepiki po sprawienie niespodzianki ? Jak najbardziej po takim kursie !

Czechy - Portugalia 1 dnb @ 4.10 Victor Chandler
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Czechy vs. Portugalia

Mistrzostwa Europy na stadionach w Polsce i Ukrainie nie zwalniają tempa po fazie grupowej czas na ćwierćfinały, niestety już bez naszej reprezentacji, która musiała uznać wyższość reprezentacji Grecji i Czech. Czesi, którzy po pierwszym meczu i porażce 1-4 z Rosjanami byli bliscy odpadnięcia z turnieju pokazali w następnych spotkaniach, że potrafią grac w piłkę i wygrali dwa kolejne spotkania najpierw z Grecją 2-1 i na zakończenie fazy grupoewj 1-0 Polskę, co dało im pierwsze miejsce w grupie z 6 punktami. Rywalem Czechów w ćwierćfinale będzie reprezentacja Portugalii, która z grupy śmierci w której to byli Niemcy, Holandia i Dania wyszła na drugim miejscu tuż za Niemcami.
Moim zdaniem typując ten mecz wystarczy spojrzeć na to z kim grali Czesi.Tak więc Grecja i Polska to zespoły nastawiony przede wszystkim na kontratak i tak zespoły jak najbardziej leżą Czechom, którzy dzięki temu mogą spokojnie grac atak pozycyjny. Natomiast granie przeciwko ofensywnie nastawionemu zespołowi tj. Rosja skończyło się blamanżem 1:4, Portugalia ofensywa ma na równi z Rosjanami lub lepszą, a ich obrona jest na pewno o wiele lepsza od Rosyjskiej plus do tego dochodzi słaba forma M.Barosa i o wiele większe doświadczenie Portugalczyków, którzy na co dzień graja w barwach czołówki europejskich klubów.
W sumie więc nie daje za dużych szans Czechom i to spotkanie może się skończyć podobnie jak Rosja - Czechy.

Typ: wygra Portugalia @ 1.73 Betsson

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 902

hank

Użytkownik
Szukacie sensacji tam gdzie jej nie będzie, jestem sobie w stanie wyobrazić że Grecy przetrwają przy odrobinie szczęścia do dogrywki, ale nie to że Czesi się postawią. Dla mnie Czechy (obok Holandii) mimo awansu to najgorsza ekipa na tym turnieju. W każdej innej grupie zostali by strasznie zlani, ale trafili jak trafili. Z Grecją udało się strzelić szybko 2 bramki i jakoś dotrwać do końca, z Polska zwycięstwo zawdzięczają brakiem ambicji naszych kopaczy. Portugalia dla odmiany zaskakuje na duży plus, postawili się Niemcom, zagrali dobre mecze z Danią (tutaj za szybko poczuli się zwycięzcami )i Holandią. Dzisiaj o koncentracje się nie martwię i widzę gładkie zwycięstwo ekipy Paulo Bento. Piłkarzy nawet nie ma sensu porównywać, bo to jest po prostu przepaść, Czesi mają tylko jednego piłkarza który zmieścił by się w 11 Portugalczyków, jest to oczywiście Petr Cech. Gdyby to były eliminacje, mecz towarzyski, czy nawet mecz grupowy to można by szukać sensacji ale nie w 1/4 ME. Na takich turniejach (ME czy Mundial jeśli jest rozgrywany w Europie) nie ma wcale dużo sensacji, na tym była 1 (Holandia- Dania), a tutaj wielkie szukanie..... w meczu cholernie mocnej Portugalii z ekipą trochę lepszą niż Polskie drużyny ligowe.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Powiem tak
Sensacji nie ma co szukać na siłę bo takowej nie będzie wszystkie atuty ma Portugalia w tym spotkaniu .
Czechy grają od początku turnieju bez napastnika Cech nie trafił z formą a Rosicky zapewne nie zagra znów w spotkaniu . C.Ronaldo nareszcie się odblokował i o ile będzie grał z drużyną powinni pocisnąć spokojnie Czechów . Do tego w miarę dobra obrona nieźle wyglądająca pomoc trochę mizeri w ataku chociaż na tle Barosa wygląda o niebo lepiej
Typy kyla niestety są w strefie marzeń i dziwnym trafem rzadko albo prawie nigdy się nie sprawdzają
Portugalia 1
Do tego bym dolożył w singlu Shots on Goal 13,5 over
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
A ja zagrałem 1X na Czechów.
Fakt Portugalia z meczu na mecz rozkręca się,Ronaldo wreście wykorzystuje to co powinien ale nasi sąsiedzi wcale nie muszą być spisani na straty.
W końcu w bramce stoi Petr Czech,na skrzydle Gebre Selassie(nie tylko dobry obrońca ale i włączający się boczny skrzydłowy).Jest też Jiracek,Pilar no i bez formy Baros.Reasumując to wszystko twierdze że stać Czechów na sprawienie małej niespodzianki kto wie może to czarny koń turnieju?W końcu wygrali grupe to i może teraz przejdą reprezentacje z płw.Iberyjskiego ????
 
Z 582K
Napewno faworytem tego spotkania jest Portugalia ,ale moim zdaniem bedzie miala bardzo trudna przeprawe z twardo grajacym przeciwnikiem.Czesi w spotkaniu znami prezentowali sie barzo przyzwoicie i teraz tez moga powalczyc o remis i szukac szansy w dogrywce lub rzutach karnych.Ronaldo ktory mnie nigdy nieprzekonywal gra natych mistrzostwach bardzo dobrze i to on moze przesadzic o zwyciestwie Portugali.Co ciekawe gra bardzo zespolowo i stwarza sytuacje swoim kolegom.Osobiscie jednak mysle ze bedzie dogrywka wtym pojedynku.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Czesi pokonają Ronaldo? Nawet ich kibice w to nie wierzą

&quot;
Czesi obstawiający wynik ćwierćfinałowego meczu mistrzostw Europy swojej piłkarskiej reprezentacji z Portugalią w Warszawie nie są optymistami. Aż 90 procent grających postawiło, że ich drużyna przegra.
Rzecznik prasowy jednej z czeskich firm bukmacherskich tłumaczy to czystą kalkulacją. Według niego przy takim podejściu obstawiający &quot;nie mogą przegrać&quot;, bez względu na wynik na boisku. - Albo wygrają zakład, albo będą się cieszyć z awansu reprezentacji do półfinału - tłumaczy cytowany przez dziennik &quot;Lidove Noviny&quot;. Za trafne wytypowanie zwycięstwa Portugalii firma bukmacherska wypłaci 1,72 włożonej kwoty, wygraną Czech typuje się na 1:5,2.

Czeska prasa podsumowuje także wartość rynkową obydwu drużyn. Według &quot;Lidovych Novin&quot; cała reprezentacja narodowa Czech jest warta 70,2 mln euro, podczas gdy sam Cristiano Ronaldo, największy gwiazdor rywali, jest wyceniony na 90 mln. Wartość wyjściowej jedenastki Portugalii gazeta oszacowała na 333,7 mln euro.&quot;

wprost.pl
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Nie wydaje mi się aby doszło tutaj choćby do remisu. Przewiduję, że Portugalia zniszczy tutaj Czechów. Jedyną możliwością zwycięstwa tych drugich jest jakiś przypadkowy gol, przez fatalny błąd lub ze stałego fragmentu gry przy niezwykle fatalnej skuteczności Portugalczyków a głównie Kryśki.
Lubię naszych południowych sąsiadów, ale ze względu na to, że dokopali nam w ostatnim meczu, kibicuję Portugalii ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom