>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/4 finału - 12 kwietnia [wtorek] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Barca wychodzi w najsilniejszym składzie, oni nie potrafią się bronić, będą grać jak zawsze i liczę na zwycięstwo. Grzechem wg mnie jest nie skorzystać z kursu ~2 na Barcę, bo nie często się taki zdarza.
Szachtar Donieck - FC Barcelona
kurs: 2,25 (obecnie spada już)
buk: BetClick
Widze, ze masz jakies superinfo z szatni, skoro juz znasz wyjsciowa 11;). Osobiscie nie wierze w to, ze Barca wyjdzie podstawowym skladem. Moze byc pol na pol, czesto taki wariant stosowali i na ogol wyniki mieli duzo gorsze niz zazwyczaj. Mysle, ze Szachtar tego nie przegra, ewentualnie max 1 golem.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
patrzę po awizowanych składach, a dziennikarze Sportu są blisko drużyny. Dodatkowo wypowiedź Pepa. Pewnie będzie kilka zmian w składzie, ale co z tego? Wyjdzie Keita i to już będzie rezerwowy skład? Na tym poziomie nie miejsce, żeby sobie wyjść całkowitymi rezerwami, nawet jeśli wygrało się tak wysoko mecz pierwszy. Alves, Pique, Busquets, Xavi, Messi, Villa wyjdą na bank w pierwszym. Czego mi więcej trzeba?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Szachtar - Barca
Barca over 1.5 1.952
Pinnacle
5/10

Co Barca robiła z Szachtarem jak chciała każdy widział ostatnio. Dziś niby Barca nie musi, może skupić się na Gran Derbi już, ale myślę, że Guardiola nie odpuści i będzie chciał tu też pocisnąć. Nie odpuści, bo wie, że Szachtar jak się rozpędzi to może dużo, więc lepiej nie ryzykować. Gospodarze mają problemy w obronie, już w 1 meczu było z nią słabo, a teraz wyleciał jeszcze Rat. W Barcelonie nie będzie niby Iniesty, nie będzie Bojana, ale szczerze mówiąc patrząc na innych graczy Barcy, to nie widzę, żadnego kłopotu, strzelać może Villa, Messi, Xavi, Pedro i wgl wszyscy, także 2 bramki powinni zdobyć.


I inny typ:

Szachtar over 0.5 w 1 połowie 2.15
Sportingbet
4/10

Taki mi typ w oko wpadł. Szachtar zaatakuje, nie ma wątpliwości, a ja wierzę, że tym razem będą mieli więcej szczęścia i lepiej wykorzystają sytuacje bramkowe niż w pierwszej połowie pierwszego spotkania
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tak, teraz jeszcze się dowiedziałem, że prócz Rata nie zagra również Srna! Ciekawe jak sobie wyobrażacie, wy stawiający na Szachtar, linię obrony Ukraińców?
Już tydzień temu z tym Rakitskim wyglądała bardzo miernie. Teraz to w ogóle myślę, że będzie pośmiewisko defensywy na tym poziomie..
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Manchester - Chelsea

Manchester w tym sezonie prawdopodobnie zdobędzie mistrzostwo Anglii. Grają rewelayjnie przed własną publicznością 15:eek:ne:0 ! Na wyjazdach nie jest już tak kolorowo 5:8:3. Mimo słabej postawy na wyjazdach zdołali pokonać silną Chelsea w 1 meczu ćwierćfinałowym LM. Był to udany rewanż za porażkę w marcowym meczu ligowym (2:1 dla Chelsae).

1 mecz ćwierćfinałowy zakończył się skromym zwycięstwem United. W rewanżu już nie będzie wzjamnego &quot;macania się&quot; i przynajmniej Chelsea nie mająca nic do stracenia ruszy od pierwszych minut do ataku. Może to przynieść szybko zdobytą bramkę. Jak już wpadnie jeden gol to moim zdaniem otworzy się worek z kolejnymi. Manchester United w tym sezonie na 16 meczy u siebie miał 10 razy +2.5 gola. Chelsea na wyjazdach na 16 spotkań 7 razy +2.5 gola.

W obydwu drużynach kilku bramkostrzelnych zawodników: Rooney, Berbatov, Hernandez, Malouda i nie można zapominać o Torresie. Moim zdaniem dzisiaj w 1 połowie zobaczymy już co najmniej 1 gola. Stawiam do przerwy 1:1, a do końca 2:1. Mój zakład główny na ten mecz to:

Over 2.5
2.20
Bet365

✅✅✅
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Myślę że można zaryzykować over kartkowy w meczu Manchester-Chelsea ???? Expekt wystawił linię 60.5 wiec powinno wpaść ???? zastanawiam się też nad obstawieniem
sumę celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 10 na dwa kluby wiec wchodzi jak w masło . Zauważyłem też fajny bet na rodzaj wygranej ???? Kurs na Mu po dogrywce wynosi 21,00 wiec czemu by nie zaryzykować?
Co do Mu że awansuje to jestem przekonany ???? już wczoraj zagrałem za większe na to ???? Obie drużyny strzelą też niezle wygląda ???? chelsea bedzie cisnąć wiec mogą coś tam pyknąć z 1brameczkę ????
Co do meczu FC Shakhtar Donetsk - FC Barcelona
Łączna liczba punktów za kartki 30.5 tez nie jest z byt dużą linią ????
e: Na walecznego W Rooney że otrzyma kartkę w regulaminowym czasie płacą 3,75 to na pewno za jakieś tam zagram pieniądze ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Myślę że można zaryzykować over kartkowy w meczu Manchester-Chelsea ???? Expekt wystawił linię 60.5 wiec powinno wpaść ???? zastanawiam się też nad obstawieniem
sumę celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 10 na dwa kluby wiec wchodzi jak w masło . Zauważyłem też fajny bet na rodzaj wygranej ???? Kurs na Mu po dogrywce wynosi 21,00 wiec czemu by nie zaryzykować?
Co do Mu że awansuje to jestem przekonany ???? już wczoraj zagrałem za większe na to ???? Obie drużyny strzelą też niezle wygląda ???? chelsea bedzie cisnąć wiec mogą coś tam pyknąć z 1brameczkę ????
Co do meczu FC Shakhtar Donetsk - FC Barcelona
Łączna liczba punktów za kartki 30.5 tez nie jest z byt dużą linią ????
e: Na walecznego W Rooney że otrzyma kartkę w regulaminowym czasie płacą 3,75 to na pewno za jakieś tam zagram pieniądze ????
Na kartki można spokojnie grać
W Bitwie o Anglię spokojnie będzie tyle kartek Chelsea będzie walczyć ostro nawet można pokusić się o czerwień ???? W Barcelonie jeżeli wyjdą ogórki typu alcantara też jest szansa na taką ilość kartek.
Można dodać że w obydwóch spotkaniach będą sędziowie którzy lubią wyciągać kartki .
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Szachtar u siebie niepokonany w europejskich pucharach od 2 lat. Na tymże stadionie te dwie drużyny mierzyły się ze sobą
w Lidze Mistrzów dwukrotnie i za każdym razem drużyna Szachtara prezentowała się nadzwyczaj korzystnie: w 2004r. wygrali 2:0
a w 2008r. Barca wygrała 2:1 po dwóch golach w 90 minucie z tego co pamiętam.
Wcześniejsze mecze między tymi drużynami odbywały się na Stadionie Olimpijskim, a nie na Donbas Arena. Ja jeśli miałbym cokolwiek stawiać w tym meczu to byłby to remis. Barcelona w fazie pucharowej na wyjazdach jedynie remisuje bądź przegrywa. Co do składu, jaki Guardiola dziś wystawi to jak blaise napisał wcześniej - przewidywany skład wg Sportu jest niemal tym podstawowym. Z powodu kartek nie zagra Iniesta, ale w jego miejsce wystąpi Keita lub Thiago, który grał w ostatnich meczach ligowych w pierwszym składzie. W obronie Szachtara nie zagra Rat, Chygrynsky, może Srna. Są to poważne osłabienia, które Barcelona może wykorzystać. Guardiola mówi że nie zlekceważy rywala, ale i przed meczem z Almerią mówił to samo, a zawodnicy pokpili sprawę i dopiero po straconej bramce wzięli się do roboty. Dodatkowo mecze z Realem za pasem, a napastnicy formą nie olśniewają. Dzisiaj Villa, Messi i Pedro mogą dostać szansę na przełamanie się. (Co prawda ostatni mecz to dwie bramki Leo ale jedna zkarnego a druga po fatalnym błędzie obrońcy).
Myślę, że dzisiaj w Doniecku padnie remis. Szachtar przy własnej publiczności będzie chciał zmazać plamę z pierwszego meczu. Barcelona natomiast będzie miała w podświadomości 5-1 zaliczki i weekendowe Gran Derbi. Guardiola z pewnością nie zlekceważy rywala, ale czy zrobią to zawodnicy, okaże się wieczorem.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Champions LEague, 20-45, p.nożna
Manchester United- Chelsea Londyn (kto więcej celnych strzalow na bramke?)
typ: 2
3.0
Unibet
Analiza
Dziś w rewanzowym spotkaniu ligi mistrzow Manchester United sir Alexa Fergusona na wlasnym boisku spotka sie z druzyna Carla Ancelottiego Chelsea Londyn. W pierwszym spotkaniu w Londynie Czerwone Diably wygraly 1-0. Moim skromnym zdaniem ten zaklad to perelka dnia dzisiejszego, a juz mowie dlaczego. Chelsea nie moze bronic sie na Old Trafford. Musi szukac bramki. Napewno Londynczycy rzuca sie do atakow juz od pierwszych minut meczu, natomiast gospodarze napewno umiejetnie beda sie bronic i czychac na kontrataki. Jesli Chelsea chce zagrac w polfinale rozgrywek tegorocznej ligi mistrzow musi wygrac przy Old Trafford. Manchesterowi wystarczy remis, wiec napewno nie bedzie forsowal tempa. Zeby wygrac jednak Londynczycy musza duzo strzelac na bramke przeciwnika. Nie jestem pewny czy uda sie Chelsea odrobic strate z pierwszego meczu, lecz jesli tylko beda walczyc to napewno powinni byc strona przewazajaca w tym spotkaniu. To oni powinni znajdowac sie w ofensywie. Jesli tylko moje slowa sie sprawdza typ powinien jak najbardziej gladko wejsc. W pierwszym spotkaniu miedzy druzynami, mimo wygranej Manchesteru to Chelsea rowniez miala wiecej strzalow oddanych na bramkę. Londynczycy celnie na bramke Edwina van Der Sara strzelali 7-krotnie, przy tylko 3 takich strzalach Manchesteru.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Bitwie o Anglię spokojnie będzie tyle kartek Chelsea będzie walczyć ostro
Nie ma to jak pisanie o stereotypach. To, że walka będzie to jasne, ale nie oznacza to iż brutalnie będą kopac się po nogach i po czym tylko się da.
Kartki to zawsze loteria..
W Barcelonie jeżeli wyjdą ogórki typu alcantara też jest szansa na taką ilość kartek.
Nie no to stwierdzenie już naprawde głębokie, że aż nic tylko się załamac ..
Widziałeś kiedyś Thiago Alcantare w akcji, że nazywasz go &quot;ogórkiem&quot;?
Jeżeli nie to prosze nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie ma to jak pisanie o stereotypach. To, że walka będzie to jasne, ale nie oznacza to iż brutalnie będą kopac się po nogach i po czym tylko się da.
Kartki to zawsze loteria..

Nie no to stwierdzenie już naprawde głębokie, że aż nic tylko się załamac ..
Widziałeś kiedyś Thiago Alcantare w akcji, że nazywasz go &quot;ogórkiem&quot;?
Jeżeli nie to prosze nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
Stereotypy ? Kpisz sobie tak ? Chelsea gra agresywnie widać było na przykładzie meczów ligowych
Chodziło mi że thiago na tle iniesty czy xaviego to poprostu ogórek ... Nie mówie że jest słaby , coś tam pokazuje ale to jednak nie ta półka .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Stereotypy ? Kpisz sobie tak ? Chelsea gra agresywnie widać było na przykładzie meczów ligowych
Chodziło mi że thiago na tle iniesty czy xaviego to poprostu ogórek ... Nie mówie że jest słaby , coś tam pokazuje ale to jednak nie ta półka .
Widać że mało oglądasz meczów Barcelony. Thiago jest godnym następcą Xaviego. Tak, to jest wiadome że jest słabszy na tle Xaviego, ale tylko dlatego że jest jeszcze młody. Ma wszystkie cechy Xaviego, a do tego posiada niezły drybling. Mówisz że to nie ta półka, a kto strzelił gola z Almerią na 2:1 ? Byle jaki ogórek by nie strzelił na pewno.
Nie sądzę żeby Barcelona rzuciła się do przodu. Messi z pewnością odpocznie, a w jego miejsce wejdzie Ibi. Pedro, Villa w jakiejś super dyspozycji nie są, więc dużej ilości bramek nie powinniśmy się spodziewać. Barca skupi się przede wszystkim na tym by nie stracić takiej przewagi, ale trudno wyobrazić sobie żeby taki zespół jak Barcelona się bronił. Z pewnością będą w natarciu, ale te akcje bez Messiego i Iniesty nie będą już tak soczyste.
Remis do połowy - 2,20
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Myślę że można zaryzykować over kartkowy w meczu Manchester-Chelsea ???? Expekt wystawił linię 60.5 wiec powinno wpaść ???? zastanawiam się też nad obstawieniem
sumę celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 10 na dwa kluby wiec wchodzi jak w masło . Zauważyłem też fajny bet na rodzaj wygranej ???? Kurs na Mu po dogrywce wynosi 21,00 wiec czemu by nie zaryzykować?
Co do Mu że awansuje to jestem przekonany ???? już wczoraj zagrałem za większe na to ???? Obie drużyny strzelą też niezle wygląda ???? chelsea bedzie cisnąć wiec mogą coś tam pyknąć z 1brameczkę ????
Co do meczu FC Shakhtar Donetsk - FC Barcelona
Łączna liczba punktów za kartki 30.5 tez nie jest z byt dużą linią ????
e: Na walecznego W Rooney że otrzyma kartkę w regulaminowym czasie płacą 3,75 to na pewno za jakieś tam zagram pieniądze ????
A więc tak gram dzisiaj tak jak wcześniej pisałem

Manchester Utd-Chelsea

2 (+1.0) 1,60
over 1,5 1,38
over2,5 2,25
Łączna liczba punktów za kartki over 60.5 2.05
Home Team Booking Points over 25.5 1,75
Czy W Rooney otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? TAK 3,75
Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 10strzałów 1.75
Rodzaj wygranej : Manchester Utd wygra po rozegraniu dogrywki 21,00
Manchester Utd wygra po rozegraniu karnych 29,00
Zakład bez remisu Manchester Win 1,60
obie drużyny strzelą Tak 1,85
Czy Chelsea zdobędzie bramkę główką w regulaminowym czasie? TAK 3,90
Czy Manchester zdobędzie bramkę główką w regulaminowym czasie? TAK 4,20
myślę że po takich kursach powinno być na plus ????
zapraszam na mój profil ????
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
MAN U I BARCELONA O KROK OD PÓŁFINAŁÓW

Po zmaganiach w krajowych rozgrywkach osiem europejskich zespołów stanie w szranki ze swoimi rywalami w rewanżowych spotkaniach Ligi Mistrzów. Wtorkowy wieczór wypełnią nam emocjami mecze Szachtara Donieck z Barceloną oraz Manchesteru United z Chelsea.


Szachtar - Barcelona

W pierwszym meczu na Camp Nou Barca rozbiła Szachtar 5:1 i rewanżowe spotkanie w Doniecku zdaje się być tylko formalnością. Tym samym drużyna Dumy Katalonii jest bardzo bliska awansu do kolejnej fazy LM, podobnie jak Real Madryt, a co za tym idzie w półfinale najprawdopodobniej ujrzymy wielkie Gran Derbi Europa. W perspektywie zbliżającej się serii spotkań z Królewskimi trener Guardiola da odpocząć swoim podstawowym zawodnikom, szczególnie, że w ostatnim ligowym meczu z Almerią stracił dwóch graczy. Te informacje podpowiadają nam, że bardzo możliwy jest remis na Ukrainie. BetClic proponuje Wam na taki zakład kurs 3,40, ale na uwagę zasługuje też zakład „Połowa/Cały” na remisy w obu połowach po kursie 6,00.

Manchester United - Chelsea

W ubiegłym tygodniu na Stamford Bridge Czerwone Diabły pokonały Chelsea 1:0. The Blues nie potrafili znaleźć drogi do bramki dobrze spisującego się tego dnia Edwina van der Saara, choć eksperci przyznają, iż sędzia nie podyktował dla gospodarzy ewidentnego rzutu karnego w końcówce spotkania. Faktem pozostaje jednak, że w lepszej sytuacji są gospodarze wtorkowego pojedynku, ale zanim postawicie „pewniaka” na awansą ManU, w BetClic po kursie 1,28, pamiętajcie jak krucha potrafi być jednobramkowa zaliczka. W Premiership także dużo lepiej prezentują się Czerwone Diabły. Europejskie puchary rządzą się jednak przeważnie własnymi prawami, więc tym z Was którzy wierzą w sukces londyńskiej ekipy BetClic w swojej bogatej ofercie szczególnie zwraca uwagę na wygraną gości 0:1 za 8,00 po bramce Didiera Drogby za 7,50.

Zakład bez ryzyka w Betclic - zobacz ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Man Utd: Van der Sar - O&#39;Shea, Ferdinand, Vidić, Evra - Nani, Carrick, Giggs, Park - Hernandez, Rooney.
Rezerwowi: Kuszczak, Brown, Smalling, Gibson, Scholes, Valencia, Berbatow.
Chelsea: Cech - Ivanović, Alex, Terry, Cole - Ramires, Essien, Lampard - Anelka, Torres, Malouda.
Rezerwowi: Turnbull, Ferreira, Żirkow, Mikel, Benayoun, Kalou, Drogba.
Ciągle się zastanawiałem czy 4-5-1 czy 4-4-2 SaF desygnuje do walki o półfinał. Jednak nie zamierza się bronić , i grać na 0. Widać już po tym , że wystawia dwóch napastników przeciwko CFC jaki ma cel. Wygrać po prostu ten mecz , nie zostawiając żadnych złudzeń , i aby nie dopuścić do jakiś nerwowych końcówek.
Robson // Torres na szpicy i wiadomo skąd taki typ ;) Myślałem, że w środku jednak Anderson wyjdzie, a jego nawet na ławce nie ma .. Cóż trzeba wygrac i czekac na kolejną runde ;)
Widze już poprawiłeś sobie Szachtar, a chciałem Ci to zedytowac własnie.


⚽ Manchester Utd - Chelsea 1 2.31 Pinnacle
Co do drugiego meczu.
Mimo iż Guardiola wystawia najmocniejszy skład , sądzę , że to dziś Szachtar wygra. Dużo się mówi o tym , że na wschód nie lubią wyjazdów i coś w tym pewnie jest. Ciężkie wyjazdy do Rosji , ciężki wyjazd do ... Krakowa ???? , Szachtar nie ma nic do stracenia , sprawa awansu jasna , u siebie są bardzo mocni i nie zdziwię się jak dziś ograją Barcelone która myślami zapewne jest już przy potyczkach z Realem.
⚽ Szachtar - Barcelona 1 4.03 Pinnacle
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Szachtar Donieck: Pjatow, Kobin, Iszczenko, Rakycki, Szewczuk, Hübschman, Jadson, Mchitarjan, Willian, Douglas Costa, L. Adriano
FC Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Busquets, Xavi, Keita; Afellay, Messi, Villa
składy. tak jak myślałem awizowane zestawienie Barcy przez madrycką Marcę nie wiele ma wspólnego z prawdą i zagrają katalońskie gwiazdki (heh, mam supertajne info z szatni jak to ładnie ujął kolega sandomingo:cool:)
A obrona Szachtara śmiesznie wygląda. Kobin, Iszczenko i Szewczuk mają łącznie w tym sezonie 25 gier..
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
12/04 20:45 Man Utd vs. Chelsea
Typ: 2 (DNB) ⛔
Kurs: 2,20
(Bet365)
Wynik: 2-1

Dzisiaj idę trochę pod prąd. Jeśli idzie o Chelsea, to nie skreślałbym tego zespołu zbyt szybko. Po pierwsze to jedyna szansa na uratowanie sezonu dla gości. Ktoś wcześniej na tym forum zauważył, że w ostatnich latach kto eliminował Chelsea ten zdobywał Puchar, więc może czas zrobić samemu krok w tym kierunku. Zgodzę się, w tym meczu wszystko może się wydarzyć i zgodzę się, że to można uznać za ryzykowny typ, ale w życiu czasami trzeba zaryzykować. Tak samo Chelsea musi dzisiaj zaryzykować może wyjdzie, w końcu to oni jako ostatni wygrali na boisku Czerwonych Diabłów przed rokiem, więc jest okazja to powtórzyć. Osobiście liczę na 0-1, dogrywkę i trochę więcej piłkarskich emocji ???? Kiedyś w końcu musi przebudzić się Torres, a taki mecz byłby idealny i na pewno wszystko zostałoby mu odpuszczone. Niedawno przełamał się Adebayor w równie ważnym momencie dla Królewskich. Może tegoroczna Liga Mistrzów będzie taka przełomowa. Torres też musi zaryzykować, Ancelotti też chyba powinien. Ogólnie duzo ryzyka ale za małą stawkę chyba warto.
12/04 20:45 Sz. Donieck vs. Barcelona
Typ: 1 (DNB) ⛔
Kurs: 2,75
(Bet365)
Wynik: 0-1

Tutaj ktoś powie, że jeszcze bardziej ryzykownie, ale to Szakhtar zagra na 120%, żeby zmazać plamę przed własną publicznością na 99% nie odrobi strat, ale może odpaść z honorem i po walce. Nie wyobrażam sobie żeby znów dali się ograć w stylu 0-3. Już w pierwszym meczu mieli swoje szanse, które zmarnował ich brazylijski napastnik może dzisiaj będzie miał odrobinę więcej szczęścia. Poza tym gospodarze raczej rzadko przegrywają przed własną publicznością w pucharach. Zdaje się, że potrafili już ograć dzisiejszych gości w Lidze Mistrzów właśnie na własnym boisku, gdy tamci mieli zapewniony awans z grupy. Dodatkowo Barcelona musi kontrolować sytuację ale nie musi umierać za wynik, nawet jeśli wszyscy będą zapewniać o pełnym zaangażowaniu, to podświadomie każdy będzie się oszczędzał przed serią meczów z Realem.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Manchester - Chelsea 2 @ 3,25 Unibet
Manchester - Chelsea AWANS 2 @ 3,50 Unibet
Nie ma czasu. Chelsea w pierwszym meczu przeważała, została oszukana, gdyż nie dostała ewidentnego rzutu karnego. Stratę 1:0 są w stanie odrobić bez problemów, LM to w tym sezonie ich jedyna nadzieja, jest spora okazja na zrewanżowanie się MU za niedawny finał Champions League, a kursy jakie wystawiły buki satysfakcjonujące. Napisałbym więcej, ale za pięć minut spotkanie, więc podaję tutaj. Jednocześnie informuję, że ten typ znalazłby się w moim temacie, jednak nie mam czasu go umieścić - gdy znajdę więcej czasu, na pewno go tam dodam, nieważne czy zostanie trafiony czy nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom