>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/4 finału - 12 kwietnia [wtorek] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czyli za Chelsea tylko argumenty historyczne przemawiają , i że ktoś musi. Nie mam nic przeciwko takim argumentom , ale traktuję je z przymrużeniem oka.
Chelsea w pierwszym meczu przeważała
fakt i owszem. Ale 95 % analiz , jak ktoś pisał gdy MU grało na wyjeździe to każdy pisał jaki piach grają Diabły na wyjazdach , wygrana na Stamford jest bezcenna , i stawia w komfortowej sytuacji. Przed tamtym meczem remis brałbym z pocałowaniem ręki. OT to w tym roku twierdza , i w Europie w tym sezonie chyba próżno takiej szukać. O Argumentach sportowych za Diabłami mógłbym pisać do 6 rano , ale że to szczególny mecz wiem , że wszystko może się zdarzyć. Nastawiam się na piękny mecz, jak przystało na przedstawicieli najlepszej ligi świata. :!:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
20 dobrych minut dla Chelsea. Później do głosy zaczął dochodzić Manchester , nie uznany prawidłowo zdobyty gol przez Hernandeza , później błysk Giggsa , i Hernandeza i mecz się zaczął z końcem pierwszej połowy. Na moje oko atmosfera jest tak podjarana , że w drugiej może to wszystko pęknąć i będzie kumulacja ( z pierwszego meczu)
Zapowiada się dobre 45 min bo pewne jest , że więcej nie zobaczymy ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gol Barca...Bawią się z Szachtarem jak chcą,zwłaszcza że linia obrony Doniecka to 4 drewniaków na poziomie naszej ligi(Kobin,Szewczuk,Rakitskij,Ishchenko-kim oni wogóle są?!)..gram over 2,5 na live,kurs 2,20...chyba warto,bo to się na 0-1 nie skończy na to wygląda..
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Panowie postawiłem ze będzie poniżej 60.5 pkt karnych w meczu Manchesteru i było 6 zółtych kartek przy czym jeden zawodnik dostał 2 zółte czyli czerwoną lecz liczą sie dwie zółte tak?
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Panowie postawiłem ze będzie poniżej 60.5 pkt karnych w meczu Manchesteru i było 6 zółtych kartek przy czym jeden zawodnik dostał 2 zółte czyli czerwoną lecz liczą sie dwie zółte tak?
zakład przegrany ???? jak to było pewne ze bedzie overek ????
chelsea jak bramkę strzeliło? głową ? ????
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Nie, z tego co wiem to jest w takim wypadku jako 20+25 ;)
&quot;6.9.1

Punkty karne liczone sa na podstawie punktacji: 10 punktów za zólta, 25 za czerwona. Maksymalna liczba punktów na gracza to 35. Liczone sa tylko kartki dla graczy na boisu&quot;

Wnioskując gracz może mieć na koncie 35 pkt gdy dostanie zółtą i czerwoną osobno a nie czerwoną po 2 zółtych . Tak na moją logikę .


Lorenzz dla mnie nie było to takie pewne gdyż liczyłem ze Gospodarze będą grali piłką , spokojnie zeby nie wykartkować sie przed następnym meczem. Lecz jeżeli zakład naprawdę okaże sie przegrany gratulacje dla ciebie ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
a gdzie grałeś te spotkanie ?
jest tak ze jak zdobędzie dany zawodnik żółtą kartkę to dopisuje się liczbę z koszulki ????
http://uefa.pl/
3 Evra
22 O&#39;Shea
7x 2 Remires (czerwo)
15 Maoluda
26 Terry
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Dużo osób z forum w tym ja w plecy na over Barcy. Mi niestety nie wchodzi over 3.5 kartki a było blisko bo było parę fauli pod koniec które mogły się zakończyć kartka. Na szczęście wchodzi mi ładny kursik że w Man Utd - Chelsea padnie czerwona kartka niestety nie zdążyłem tu podać bo nie było mnie w domu a typ raczej z przeczucia niż głębszej analizy
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
JAk ktoś postawił Under 60.5 pkt za kartki to zakład przegrany, bo jak już Miki wytłumaczył to na logikę każdy piłkarz może otrzymać 35 punktów czyli tu jest właśnie teaki przypadek gdzie Remsay właśnie dostał 35 punktów. Tak samo jeśli ja postawiłem zakład : Która drużyna otrzyma więcej kartek w drugiej połowie = Chelsea, to też wygrałem gdyż Na logikę - Jeśli zawodnik otrzymał 35 punktów, to znaczy że otrzymał dwie żółte kartki i jedną czerwoną, z tego jedną żółtą i jedną czerwoną w drugiej połowie, a MU dostał tylko jedną, Czyli mój zakład jak najbardziej na PLUS ???? A twój niestety na Minus :/
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Großkreutz rozumiem teraz takie zasady lecz i tak nie powinno tak byc. Gdyż on dostał 2 zółte kartki co w konsekwencji daje czerwoną a nie dostał czerwonej bezpośrednio. Chodzi mi o to ze tutaj powinno być liczone 20pkt karnych gdyż co to za sens jest jak on w pierwszej dostaje zółtą w drugiej zółtą a jest mu liczona nie zółta a czerwona co było konsekwencją 2 zółtyh. Jak by dostał zółtą a później bezpośrednio czerwoną to ok zgadzam sie 35 pkt karnych i nie ma gadania a on dostał 2 zółtę. Ale juz trudno . Nie postawiłem wielkiej kasy lecz chodzi mi poporstu o braki w regulaminach u bukmachera. Ale fajnie ze wam weszło ???? Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom