>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/2 finału - Schalke 04 - Manchester Utd. 26 kwietnia [wtorek]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przypomnę mecz Interu z Schalke. Gdzie w pierwszej połowie Inter nie wykorzystał parę setek. W drugiej już dziurawa obrona Interu doprowadziła do wyniku takiego jak każdy wie. W Niemczech to jednak była mini dominacja Schalke, zresztą Inter nie miał bardzo o co już walczyć.
Manchester co prawda gra solidnie i przechodzi z rundy na rundę. Ale nie zapominajmy, że z Marsylią wygrali nie za bardzo przekonywająco. Z Chelsea wiadomo, zażarta walka czy to SFB czy OT.
Dziś w Niemczech widzi mi się remis tak jak pisał Snoop. Jakieś 0:0, czy 1:1.
Przypomnę jeszcze tylko, że rok temu Manchester na OT wygrywał już 3:0 i każdy widział ich w finale co ostatecznie zweryfikował Bayern szybko strzelając 2 bramki i przy stanie 3:2 dla Manchesteru awansował Bayern bo Monachijczycy wygrali u siebie 2:1 pomimo tego, że Rooney o ile dobrze pamiętam strzelił już w 5 minucie.
 
arty 8

arty

Użytkownik
W ciągu ostatnich kilku lat Man Utd ma problem z drużynami niemieckimi, które ich &quot;wyrzucają&quot; z walki o tytuł, więc i tym razem nie będzie łatwo.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
zauważ tylko jedną zależność, United awanse zapewniło sobie w LM grą właśnie na wyjazdach, jedynie bezbramkowy remis z OM łamie tą zasadę ale wiadomo jaki w tym okresie był napięty grafik United - OM-Wigan-Chelsea-Liverpool ;)
Mówisz nikt nie będzie chciał przegrać ale dajmy na to, będzie bezbramkowo a potem głupia bramka i awans Schalke, United musi wygrać i myślę,że będą grać o pełną pulę.

Popatrz na to z kim grali, z Valencią która była na ich poziomie potem z Interem który miał rozbitą defensywę w pierwszym meczu - wystarczyło aby był Lucio w pierwszym meczu i United grałoby z Interem.
Dziś przygoda Schalke zderzy się z brutalną prawdą a United obnaży ich braki, przyciśnięta ich defensywa się gubi a defensywa United to nie defensywa Interu aby była tak dziurawa a Edwin to nie Julio... Schalke jedyne co może to ugrać remis ale jak to się stanie to będzie to porażka United.

Sędzia pomagał United? Dziecko odejdź na chwilę od komputera ;) Mecz w tym sezonie z CFC, naciągany karny, sezon temu bramka Drogby ze spalonego i to zadecydowało o mistrzostwie CFC i degradacji sędziego,który prowadził ten mecz... Arsenal bez formy? Jak Arsenal nie ma formy to ja dziękuję,że nie mają wyników to nie znaczy,ze nie mają formy... z Boltonem zabrakło im szczęścia tak jak z Tottenhamem ale to nie mój problem.
Jak dla Ciebie Park na skrzydle to niespodzianka to ja dziękuje, Park moim zdaniem właśnie na najbliższe 3 mecze jest oszczędzany i oby United zagrało Nani-Carrick-Anderson-Ji a będzie ogień, ale oki mogę się nie znać ;)
Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Widze że nie potrafisz i nie jest to twoją mocną stroną . Chodziło mi że właśnie w lidze jedynie Chelsea ma szansę coś ugrać bo sędziowie im pomagali za każdym meczem a w LM już nie . Acha no tak sorry wygrali aż ze słabym blackpool a tak remisy porażki i ostatnia wygrana oprócz blackpool to ... koniec lutego i wygrana ze stoke , no no forma jak się patrzy . Chłopie wygadujesz dyrdymały jak Skorża też wyników nie ma ale forma jest tak ? Zastanów się co ty za pierdoły piszesz . Tak park to niespodzianka w składzie bo jeżeli Mu wyjdzie ofensywnie na skrzydłach to zagraja Nani - Valencia def carrick rozgrywanie giggs innej opcji nie ma .
 
Z 940,3K
Mysle ze Schalke jezeli rozegra dobre spotkanie to moze nawet odniesc zwyciestwo wtym pojedynku.Maja solidnego bramkasrza i moze uda sie im strzelic cos z przodu.Napewno Manchester United jest lepiej zorganizowany i ma lepszy sklad.Ale przewiduje ze wtym pierwszym pojedynku bedzie mial ogromne klopoty i stawiam na zwyciestwo Schalke
 
M 0

mrn

Użytkownik
Schalke-Manchester United
typ: 2
kurs: 2,30
stawka: 6/10
Śmiać mi się chce jak czytam wasze wypowiedzi wskazujące na to że MU nie zagra dziś o pełną pulę. To po co niby mieliby grać.
Muszą wrócić do Anglii z zaliczką, bo wszyscy pamiętamy jak było rok temu z Bayernem. 3:0 i wszystko ładnie, ale szybkie dwie bramki Bayernu pozbawiły Manchester złudzeń. United nie może doprowadzić do sytuacji sprzed roku. Co prawda obrona Interu to nie obrona MU, ale Schalke i tak pokazało swój ofensywny potencjał gromiąc Inter na ich terenie. Nie można czekać na rewanż, Schalke jest czarnym koniem tych rozgrywek i awans trzeba sobie zapewnić dzisiaj w Niemczech.
Czerwone Diabły w optymalnym składzie. Brak Berbatova to nie osłabienie. Szybki Chicharito moim zdaniem lepiej pasuje do stylu United i myślę że dziś rozmontują obronę Schalke która nie jest z najwyższej półki.
To że Schalke przeszło z Interem nie znaczy że będzie mega trudną przeprawą dla Manchesteru. Błędy w obronie, duży wynik pierwszego meczu... to wszystko podniosło ich morale, ale popatrzcie na ich ligowe wyniki. NIC tam nie grają. A dziś zmierzą się z jedną z najlepszych drużyn na świecie? I co, ograli słaby Inter a wy czynicie ich mega super mocnymi? Nie zdziwcie się dziś wieczorem. United to zespół o klasę lepszy i nie popełni błędów jak Inter. Spodziewam się co najmniej dwubramkowego zwycięstwa.
Do boju United.
 
pts 24

pts

Użytkownik
Mecz: Schalke 04 - Manchester United
Typ: under 2,5 gola ✅
Kurs: 1,62
Bukmacher: Expekt


W pierwszym półfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą drużyny Schalke 04 i Manchesteru United. Faworytem całej rywalizacji są z pewnością Anglicy, lecz ciężko wytypować wynik pierwszego starcia. Oczywiście &quot;pewniakiem&quot; mógłby być typ X2, ale to kurs nie warty gry.

Ja pokuszę się o postawienie na liczbę bramek, a konkretnie padnie ich mniej niż 2,5. Żadna z drużyn nie będzie chciała się otworzyć, żeby nie przekreślić swoich szans już w przedbiegach. Schalke już sam awans do tej fazy rozgrywek musi uznać za sukces i nie wierzę, że stać ich na pokonanie kolejnego potentata. Raul i spółka będą mieli ciężką przeprawę z defensywą United. Manchester z kolei w LM strzela zaledwie średnio 1,2 bramki na mecz i w spotkaniu, w którym nie ma potrzeby atakować od początku nie spodziewam się kanonady. Mają rewanż na Old Trafford i to tam rozstrzygną losy awansu. Obie drużyny mają też fanatstycznych bramkarzy, co na pewno nie jest bez znaczenia.

Według mnie Schalke bramki nie strzeli wcale, a Manchester więcej niż 2 goli też nie zdobędzie, dlatego też typ under 2,5 wydaje mi się bardzo prawdopodobny.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Mecz: Schalke 04 - Manchester United
Typ: Schalke powyżej 2 żółtych kartek
Kurs: 2,05
Expekt
Schalke to drużyna, która w tej edycji ligi mistrzów zdobyła najwięcej żółtych kartek (aż 26) . Gra ostro i bezpardonowo. W dzisiejszym meczu będzie musiała się sporo napracować z tak wymagającym przeciwnikiem, a w dodatku nie stracić u siebie bramki co może skutkować żółtymi kartkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Skład United!
Man Utd: Van der Sar - Evra, Vidić, Ferdinand, Fabio - Park, Giggs, Carrick, Valencia - Rooney, Hernandez.
Rezerwowi: Kuszczak, Evans, Smalling, Rafael, Anderson, Scholes, Nani.
Schalke:
Neuer - Sarpei, Metzelder, Matip, Uchida - Baumjohann, Jurado, Papadopoulos, Farfan - Edu, Raul.
Rezerwowi: Schober, Escudero, Plestan, Kluge, Charisteas, Karimi, Draxler.
Ktoś mówił o asekuracji?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Farfan dostanie kartkę 3.55
Expekt
3/10

Farfar to rekordzista jeżeli chodzi o kartki w tej edycji LM. W 8 spotkaniach 5 kartek. Walczy, kłóci się. W 3 meczach fazy pucharowej, w których zagrał 2 kartki. Także jak jest ciśnienie i presja to są kartki. Pauzował za kartki w 2 meczu z Interem, więc ma czyste konto, czyli może poszaleć.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Data 26.04.2011r.
Mecz: Schalke 04 - Manchester United
Typ X
Kurs 3.25
Miałem sen , a w nim Schalke wygrało z MU :?, lekcewarzenie ich jest zbyt niebezpieczne , jeśli S04 nie wygra u siebie , to gdzie ? na OT ? w sumie arcy trudne zadanie. Śledzę MU już długo i da się zauważyć że mają oni trudności z wygrywaniem na wyjazdach , jeśli rywal gra ofensywna piłke , ale też da sie zauważył że ostatni czasy MU ma dość spore kłopoty z zdobywaniem bramek nawet u siebie , ale może to jest związane z ciągłą zmianą graczy w pierwszym składzie.
Jeśli Mu wyjdzie takim składem jak podaje bo86bo to znaczy to że wynik będą oni starali się ograć w pierwszym meczu , have fun all :cool:
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Schalke 04 - Manchester United Raul zdobędzie gola (3,40)

Rano przeczuwałem, że moim jedynym typem na dzisiaj będzie Raul. Jednak nie spodziewałem się takiego skoku kursu na Hiszpana. W godzinach porannych można było złapać Raula po 3.10, później po 3.25, a teraz podskoczył już do 3.40 w Bet365. Dla mnie to dość spore nieporozumienie. Na pewno Czarny Koń tegorocznej edycji Ligi Mistrzów będzie miał bardzo ciężkie zadanie i pokonać Manchester nie będzie łatwo. Jednak już nie raz w tym sezonie Schalke udowodniło, że u siebie są zespołem niesamowicie ofensywnie usposobionym oraz o naprawdę bardzo dobrej kadrze. Sam Raul w tym sezonie Ligi Mistrzów zdobył już pięć bramek. W fazie grupowej nie był tak bardzo skuteczny i zaliczył tylko dwa trafienia. Jednak dwumecz z Valenciom i Interem należały już do 34-letniego napastnika. Raul trafiał zarówno w meczach wyjazdowych w Walencji jak i Mediolanie, ale także w konfrontacji z Interem w Gelsenkirchen. Jest to najskuteczniejszy napastnik w całej historii Ligi Mistrzów. Sam transfer na pewno był nie lada niespodzianką, ale widać, że po początkowych problemach z aklimatyzacją w drugiej części sezonu Raul jest motorem napędowym Schalke. Warto tutaj zaznaczyć, że drużyna gospodarzy w tym sezonie w Lidze Mistrzów zagrała pięć meczów u siebie. Wygrała wszystkie, strzelając rywalom, aż 13 bramek. Na pewno jest to ich duży atut i z pewnością najlepsza obrona Ligi Mistrzów w tym sezonie, którą bezapelacyjnie posiada Manchester United (3 stracone gole w 10 meczach) powinna się obawiać tego spotkania. Dla mnie Raul to niesamowicie doświadczony napastnik, z najwyżej klasy umiejętnościami. Moim zdaniem jest w stanie zdobyć dzisiaj bramkę, bo już niejednokrotnie w swojej karierze mierzył się z angielskimi zespołami. Kurs wyraźnie przesadzony, więc nie pozostaje nic innego jak zagrać.

Kurs z: Bet365
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Schalke vs Diabły 2 (DNB), 1.50 B365 5/10 i Diabły o1.5, 2.37 B365 1/10 ✅ ✅ 0:2.
Składy są to można pomyśleć o typach. Pierwszy to typ, który był dla mnie priorytetem od tygodnia, czyli Manchester DNB. Uważam, że Schalke co miało zrobić to zrobiło z Interem, pokazali, że mogą być ekipą liczącą się na salonach i wystarczy. Oczywiście nie wątpię w to, iż dzisiaj powalczą, ale to Diabły są dla mnie - obiektywnie jak i subiektywnie - zdecydowanym faworytem. Napad Rooney-Hernandez powinien ukuć gola lub dwa, gospodarze może strzelą kontaktowego, ale nic poza tym. Kadra jednych jak i drugich przewidywalna była od początku i widać różnice w klasach, do tego sir Alex trzyma na czarną godzinę Naniego, więc powinno być po myśli fanów Manchesteru. Warto też dodać, iż obrona Anglików jest bardzo solidna, oby tylko Vidiciowi nie odbiło. Over 1.5 gości to taki bonus dla lepszego widowiska, a i kurs może być.
Powodzenia.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Nieźle nimi Diabły pozamiatali.... Szacun dla Neuera, który uratował zespół przed pogromem ????
Bravo United ???? .... Wembley co raz bliżej ????
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Jak mówilem wczesniej moje typy to Schalke nie strzeli ani 1 gola w dwumeczu. Zobaczymy na old trafford, ale jestem pewien ze nie strzelą ???? . Obrona naprawde godna podziwu, każdy klub moze brac z nich tylko przyklad.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nie boję się użyć tego słowa: deklasacja. MU przejechało się jak po pasach. Schalke nie istniało i gdyby nie Neuer to pewnie skończyłoby się na 0:4. Świetnie grały Diabły. Kombinacyjnie, spokojnie rozgrywając atak pozycyjny. Stawiałem na under 2,5 i się udało ???? Rewanż to już praktycznie formalność.

PS. Sergiusz Ryczel Ty idioto... Raz powiedział tak: &quot;Neuer gra z tyłu&quot;. A gdzie ma k... grać? W ataku z Raulem? Rozśmieszył mnie ten pseudo-znawca futbolu. Potem błysnął stwierdzeniem, że &quot;ci panowie wiedzą o co chodzi&quot; (jak kamera poszła na sztab trenerski MU). NSport ma najgorszych komentatorów.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Zgadzam się z jacekk co do określenia tego meczy deklasacja. Gdyby nie Neuer wynik meczu mógłby być znacznie wyższy, chociaż trzeba również do tego dołożyć nieskuteczność zawodników United. Myślę, że z taką grą to Schalke miało by problemy z utrzymaniem się w Premier League.
Po pierwszym meczu oraz przed rewanżem na OT można śmiało powiedzieć, że mamy pierwszego finalistę LM ???? Rewanż to tylko formalność.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Finał to też formalnosc, jesli nie Chelsea to nikt nie zatrzyma juz Diabłów, czy bedzie to Real czy Barcelona powiem smiało ze stawię nawet iż w finał Diabły ukonczą z czystym kontem bramkowym. Kursy bedą mega pewnie okolo 5.00
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Finał to też formalnosc, jesli nie Chelsea to nikt nie zatrzyma juz Diabłów, czy bedzie to Real czy Barcelona powiem smiało ze stawię nawet iż w finał Diabły ukonczą z czystym kontem bramkowym. Kursy bedą mega pewnie okolo 5.00
Oj chyba w zbyt wielki optymizm wpadłeś ; p Real czy Barca nie będą łatwymi rywalami i mówiać, że nie są w stanie ich zatrzymać to nie zgodzę się z tobą. Co do typu, że diabły ukończą finał z czystym kontem, moge Ci powiedzieć, że z góry Ci nie wejdzie. FInał będzie wyrównany i każdy może wygrać.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Zgadzam sie z chrupkiem155. Oglądałem mecz i MU grał moim zdaniem najlepszy mecz w tej edycji LM. Mieli taka łatwość dochodzenia do sytuacji strzeleckich, ze gdyby nie Neuer to tam Schalke by dostało i 0:5 .
Brawo Giggs! Tyle lat na boisku, widac, że doświadczenie robi swoje. Świetne opanowanie, wyczucie piłki.
Ogólnie bardzo dobry mecz w wykonaniu MU. Po stronie Schalke tradycyjnie trzeba pochwalić Neura, to co wyprawiał w 1 połowie to klasa na finał LM. Niestety partnerzy zostali w tyle i dlatego MU wygrał.
Że w Finale MU to chyba nei ma wątpliwości choć wiadomo, że wszystko sie może zdażyć. Pytanie kto rywalem? Osobiście moim zdaniem dla MU lepiej będzie w finale zagrać z Barceloną i wtedy raczej puchar jest Czerwonych Diabłów.
Dlaczego lepiej? Boje sie genialnej taktyki Jose Mourinho. Tyle.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dobry mecz to jest jak są zwroty akcji, dramaturgia a nie jak jedna drużyna gniecie rywala i już z początku wiadomo jak się to skończy.Na boisku było widać jedynie MU i bramkarza Schalke...ot taki meczyk, miło było się patrzeć na akcje M bo rywal był bezsilny.Ten mecz można porównać do filmów z Chuckiem Norrisem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom