>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/2 finału - Schalke 04 - Manchester Utd. 26 kwietnia [wtorek]

Status
Zamknięty.
rg13 63

rg13

Użytkownik
Manchester był ostatnio w dołku, przegrana z Man City, remis z Newcastle. Dzisiaj mieli też problemy z Evertonem, jednak w końcu się przełamali i wygrali mecz. Meksykanin nie zawiódł i znowu pokazał klasę. Manchester w Niemczech raczej nie przegra, ale Schalke ma utalentowanego bramkarza, który jest w stanie powstrzymać wielu napastników. Stawiam jednak na wygraną Diabłów.
 
takjakby 3

takjakby

Użytkownik
Schalke odpuściło sobie ligę, nie grają już o nic konkretnego. Wszystkie siły skupione są na LM. Pierwszym celem Schalke będzie nie stracić gola, a Manchester będzie chciał go za wszelką cenę strzelić. Jedna dobra kontra zespołu z Niemiec może pokrzyżować plany United. Można tutaj zaryzykować wygraną Schalke. Pewniejszym typem może być Obie strzelą i remis ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Schalke odpuściło sobie ligę, nie grają już o nic konkretnego
Z tego co tak patrzę to Schalke wcale sobie tak nie odpuścili meczu ostatniego z Kaiserslautern. Neuer , Metzelder , Matip , Raul , Farfan , Edu. Grali w tym meczu , podstawowi piłkarze. Rangnick na tyle ma szeroką kadrę , ze jakby chciał odpuścić mecz to bez problemu wymieniłby całą jedenastkę.
Moim zdaniem Schalke grało normalnie , o 3 pkt ale w lidze im po prostu nie idzie. W LM grają zupełnie inaczej. Dużo lepiej , ale czy na tyle dobrze aby ograć Manchester ? Grupę mieli jakby nie było wcale nie taką trudną. Później w 1/8 trochę szalona i nie równa Valencia , w ćwierć finale Inter bez formy , który dał sobie wbić 5 bramek u siebie i automatycznie ten meczu ustawił rewanż.
Nie chcę umniejszać osiągnięć Schalkę , bo awans do półfinału to wielki sukces , ale ten mecz z Interem może być trochę mylący.
Nie mniej jednak nie spodziewam się łatwej przeprawy Manchesteru , tak jak pisałem kiedyś. Schalke nie ma nic do stracenia , odpadną to odpadną , nie są faworytem , więc nie mają nic do stracenia i to jest niewątpliwie ich duży plus. Podobnie jak Barcelona-Real m tak i ten półfinał będzie ciekawy.
 
arty 8

arty

Użytkownik
Dzisiaj podana została informacja, że Berbavot nie zagra w meczu z Schalke, czyli stracili &quot;ważną&quot; postać
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Dzisiaj podana została informacja, że Berbavot nie zagra w meczu z Schalke, czyli stracili &quot;ważną&quot; postać
Na pewno jest to w jakimś stopniu osłabienie ale o ofensywe MU jednak bym się nie bał. W ataku Manchester ma jeszcze takich wartościowych graczy jak Rooney i Hernandez, którzy ostatnio częściej wybiegali w 1 składzie niż Berba. Berbatov to inny typ zawodnik, który rózni się zdecydowanie od Hernandeza czy Rooneya i daje dodatkowe pole manewru Fergusonowi. Z nim czy bez niego i tak &quot;powinni&quot; dać sobie radę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dzisiaj podana została informacja, że Berbavot nie zagra w meczu z Schalke, czyli stracili &quot;ważną&quot; postać
Średnio ważna postać bo według mnie pewnie by nie zagrał w wyjazdowym meczu, Alex Ferguson to rozsądny szkoleniowiec i nie zlekceważy rywala podejdzie zapewne do tego meczu tak samo jak by miał grac z Barcelona, bo Inter totalnie olał przygotowania co było widać po tym jak próbowali stałych fragmentów nieświadomi, że to atut S04, czy pozostawiając Raula bez krycia. Na tym etapie obaj szkoleniowcy wiedzą, że nie mogą nic pozostawić przypadkowi. MU pewnie klasycznie rozegra ważny mecz wyjazdowy, bezpiecznie w obronie i licząc na to że jakaś bramka wpadnie i będą mieli kolorowo na własnym stadionie. Co do Schalke to jeśli mają na coś liczyć to pójdą na strzelaninę bo jeśli nie będą mieli zaliczki to próżno szukać bramek w Anglii, mają Raula, Farfana - postawią na ich szybkość i umiejętność odnajdowania się w sytuacjach. Gra jakikolwiek under/over niewiele warta bo może się zdarzyć wszytko, Neuer czy Raul zagrają na swoim poziomie to S04 będzie miało szanse wygrać, MU może zniwelować Raula i strzelić jedną bramkę i też będzie po meczu. W tym spotkaniu kluczową rolę będą odgrywali obrońcy, kwestia tylko z której strony ktoś się pomyli. Uważam, że mamy mecz i rewanż, które nie będą podobne, zgoła inaczej niż w drugiej parze gdzie oba zespoły będą naraz rozgrywać dwumecz, w sensie wydarzenia z pierwszego meczu będą miały duży wpływ na drugie spotkanie i tu uważam, że tak znaczące to nie będzie.
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Co do potyczki niemiecko-angielskiej. Powinien wygrać Manchester, ale martwi mnie strasznie nierówna gra Czerwonych Diabłów. Potrafili zagrać fajne, rewanżowe spotkanie w ćwierćfinale LM z Chelsea, by za parę dni zagrać fatalnie w derbach Manchesteru i w pojedynku ligowym z Newcastle. Schalke natomiast słabo radzi sobie w lidze, ale w LM gra świetnie. Remis albo wygrana United.
A w GD? Ciężko wskazać faworyta. Z jednej strony genialny Mourinho i kibice Realu, a z drugiej chcąca się zrewanżować za niepowodzenie w finale Pucharu Króla Barcelona. Pachnie mi remisem.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke 04 - Manchester United
Typ: Powyżej 4.0 żółtych kartek ( 4 kartki zwrot )
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsson
Analiza: Półfinały Ligi Mistrzów przed nami, zaczynamy od spotkania pomiędzy niemiecką sensacją Ligi Mistrzów a przyjezdnymi z Manchesteru. Na pewno nikt nie spodziewał się tego, ze Schalke zajdzie tak daleko i szczerze powiedziawszy według mnie, może zajść dalej, bowiem z Interem zagrali naprawdę niezły futbol, co skutkowało awansem do połfinałów. Manchester United natomiast dzielnie utrzymuje się na pierwszym miejscu w Lidze ( i nie wątpliwe jest to, ze zdobędą Mistrzostwo kraju) a także w Lidze Mistrzów, doszedł już tak daleko. Spotkanie na pewno będzie bardzo zacięte w którym zobaczymy sporo walki. Sędzią spotkania będzie pan Carlos Velasco Carballo na co dzień sędziujący ligę hiszpańską, który ma następujące statystyki:
La Liga ( 16 spotkań - 94 kartki )
Copa Del Rey ( 3 spotkania - 14 kartek )
Liga Europejska ( 5 spotkań - 24 kartki )
Liga Mistrzów ( 6 spotkań - 12 kartek )
Ciekawostką jest fakt, ze Carlos Velasco Carballo pochodzi z... MADRYTU, a wszyscy dobre wiemy, kto będzie walczył w drugiej parę półfinałowej. Kartki na pewno są nieuniknione, myślę, że padnie ich sporo, bo przecież w przypadku awansu Realu Madryt do finału, dobrze by było osłabić kartkowo, któregoś z przeciwników, a może po prostu osłabić Manchester przed spotkaniem u siebie :cool:
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Schalke - Manchester Utd

Typ:2
Kurs:2.25

Na ekrany telewizorów znowu wraca piłka nożna na najwyższym światowym poziomie czas na mecze półfniałowe ligi mistrzów, które zapowiadają się pasjonująco zwłaszcza spotkanie środowe ale ja postanowiłem zająć się pierwszym spotkaniem półfniałowym, które już za kilkanaście godzin. Największa niespodzianka tegorocznej ligi mistrzów Schalke 04, przed własną publicznością zmierzy się z dużo bardziej znanym i utytułowanym klubem a mianowcie Manchesterem Utd. Oczywiście ja nie trudno się domyśleć choćby po samym kursie wystawionym przez bukmacherów faworytem tego spotkania będą goście, którzy naprawdę mogą się cieszyć z losowania bo trafili najlepiej jak mogli. Gospodarze owszem potrafią dosknale grać w piłkę i mają kilku znakomitych piłkarzy ale niestety Manchester naszpikowany jest gwiazdami z którymi Schalke samą ambicją nie będzie w stanie raczej sprawić kolejnej niespodzianki, myślę, że już im wystarczy.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Dziś pierwszy pólfinał - fenomelani Niemcy kontra solidni i zawsze groźi Aglicy. Tam wcześniej ktoś dobrze nadminił, że Manchester średnio radzi sobie a wyjazdach. Szansą dla nich jest remis w Niemczech i skromne zwycięstwo u siebie. Mają cały skład w komplecie i grają coraz lepiej. Miło by było gdyby do trofeum w lidzie dorzucić to w europejskich pucharach. Na drodze stanie im Schalke, ktore a własym stadionie może rozegrać kolejny interesujący mecz. Nie zgadzam się z tym, że SG miało łatwą drabinkę, bo w pierwszym meczu Valencia była faworytem a Inter miał bronić trofeum. Inter zawsze jest groźny. Gdyby wygrał to większośc by powiedziała że tak miało być, ale że przeszedł Schalke to są komentarze, że było łatwo. Z szacunkiem dla tych co nie myślą tak jak ja. Pozdrawiam

Moje typy:

SG - MU - X - 3,15
Obie drużyny strzelą - Tak - 1,75
Under 2.5 gola - 1,65

Kursy - beat-at-home
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu przewiduję wynik 3:4 dla ManU ponieważ liczę, że skuteczność tej drużyny w końcu się odblokuje. Kolejnym zagadnieniem jest to, iż jeśli Schalke strzela to też traci gole. Można zagrać na over bramek bo taki na pewno padnie i to dość szybko. Neuer miał się przenieść do Bayernu ale coś tam nie wyszło myślę, iż ten fakt na boisku lekko go osłabi psychicznie i zobaczymy sporą liczbę bramek bo obu stronach.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Neuer miał się przenieść do Bayernu ale coś tam nie wyszło myślę, iż ten fakt na boisku lekko go osłabi psychicznie i zobaczymy sporą liczbę bramek bo obu stronach.
heh świetna analiza. Myślę, że masz racją ;) A tak na serio Manchester Utd zagra bardzo asekuracyjnie, żeby nie przegrać tego meczu. W rewanżu na Old Trafford będą chcieli rozstrzygnąć i awansować do finału. To właśnie wtedy spodziewam się ofensywnej gry Czerwonych Diabłów. Natomiast gospodarze dzisiejszego spotkania nie mają nic do stracenia, i tak awans do półfinału to duże osiągnięcia dla Niemieckiej drużyny. Tak więc na pewno zaatakują i spróbują coś ugrać w tym dwumeczu. Under 2.5 gola ładnie wygląda, ale tak naprawdę ciężko jest przewidzieć to spotkanie. W ostatniej kolejce przegrali u siebie mecz z FC Kaiserslautern, ale już pewnie byli myślami o LM. Ja jednak bym się zdecydował na remis 0-0 po kursie 8 lub 1-1 po kursie 6.
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem United nie zagra asekuracyjnie bo nie mają czasu na tego typu zabiegi-objaśniam:
26 kwietnia - Schalke
1 maj - Arsenal
4 maj - Schalke
8 maj - Chelsea
W meczu z Evertonem odpoczywało sporo zawodników. United musi wrócić na zwycięską ścieżkę i aby wygrać psychologicznie z Kanonierami muszą wygrać. Asekuracyjnie United prędzej zagra z AFC jak z Schalke, bo w lidze potrzebują 7 punktów w 4 meczach aby było mistrzostwo ;) a w LM trzeba wygrywać aby awansować, przyciśnięta defensywa Schalke gubi się... dla mnie liczy się tylko zwycięstwo
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Terminarz ciężki, ale nie chce mi się wierzyć, że Man utd mając w zanadrzu mecz rewanżowy na Old Trafford zagrają dzisiaj ofensywnie z Schalke. Prędzej będą czyhać na jakąś kontrę i posłać kilka piłek na młodego Hernandeza. To jest pierwszy mecz i obydwie drużyny nie będą chciały przegrać.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Moim zdaniem ten mecz będzie wyglądał jak pierwszy mecz z Marsylią. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Ktoś pisze, że ciężki terminarz więc Ferguson zagra dziś ofensywnie. Głupota.
Pamiętasz terminarz przed meczem z Marsylią?
Marsylia, Wigan, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Marsylia.
Podobna sytuacja do obecnej. Kilka ciężkich meczy w krótkim odstępie czasu. I co grali pierwszy mecz z Marsylią ofensywnie, aby rozstrzygnąć wszystko w 1 meczu? Nie! 0-0 po 90 minutach nudzenia się przed telewizorem.
Dzisiaj będzie tak samo. Nie mówię, że skończy się 0-0. Ale scenariusz meczu jest banalny do przewidzenia. United wyjdzie z nastawieniem przede wszystkim nie stracić. Będą grać na 0-0. Schalke 0-0 u siebie też powinno zadowolić, bo to dobry wynik (bramkowy remis na Old Trafford da im awans) więc atakować za bardzo nie będzie. Poza tym głupotą z ich strony było by się otworzyć i zagrać mega ofensywnie przeciw United. Nani, Valencia, Rooney, Hernandez... kontry zniszczyły by Schalke.
Tak więc jedno jest pewne. Dużo bramek nie zobaczymy. Obie drużyny zadowoli 0-0 i moim zdaniem bardzo prawdopodobny jest taki wynik. Choć przypuszczam, że jednak United po koniec mogą coś ustrzelić i skończy się 0-1
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Schalke 04 - Manchester United
Typ: 1
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś wtorek, rozgrywki Ligi Mistrzów, czekają już nas półfinały, dzisiaj ten z serii mniej ciekawych, ale czy na pewno? O godzinie 20:45 na Arena AufSchalke w Gelsenkirchen będziemy świadkami spektaklu pomiędzy gospodarzami czyli drużyną Schalke 04, a Manchesterem United, większość uznaje pewnie mój typ za głupi, nie rozsądny zaraz wytłumaczę dlaczego tak nie musi wcale być. Nie ma się co rozpisywać o grze Schalke w lidze niemieckiej, bo grają w niej po prostu słabo, 11 miejsce to dużo poniżej oczekiwań. Schalke w lidze mistrzów trafiło do dość ciężkiej grupy z Lyonem, Benficą oraz Hapoelem. Zespół nie tylko grupę wygrał, ale zajął w niej pierwsze miejsce. W 6 meczach: 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Jeśli jednak patrzeć tylko na wyniki na własnym stadionie to są imponujące: 2:0 z Benficą, 3:1 z Hapoelem oraz 3:0 z O. Lyon. Pozostałe mecze to porażka we Francji 0:1 z Lyonem, remis w Izraelu oraz wygrana w Portugalii z Benficą, w 6 spotkaniach stracone tylko 3 gole, i to tylko jeden na własnym obiekcie. W 1/8 na pewno nie byli faworytem w spotkaniu z Valencią mimo to w Hiszpanii padł wyniki 1:1, w Niemczech już Schalke zdecydowanie zwyciężyło i wygrało 3:1. W 1/4 trafili na obrońców tytułu Inter Mediolan, pierwszy mecz odbył się we Włoszech, nie dość że zespół niemiecki ograł Inter to z konkretną przewagą bo aż 5:2, w Niemczech mimo, że wszyscy oczekiwali gradu bramek ze strony Włoskiej drużyny to ponownie zwyciężyło Schalke 2:1, a Inter strzelił gola z rzutu rożnego w tym spotkaniu.
Teraz pora na gości Czerwone Diabły w grupie trafili na Valencię, Buraspor oraz Glasgow Rangers. Grupę oczywiście wygrali: 4 zwycięstwa oraz 2 remisy, u siebie z Glasgow oraz również w Anglii z Valencią, bardo ciekawie prezentował się ich stosunek bramkowy: 7:1 w 6 meczach mało bramek strzelonych, ale świetna defensywa. W 1/8 trafili na O. Marsylia w Francji padł wynik 0:0, w Anglii już podopieczni Sir Alexa Fergusona wygrali 2:1, ale z tego co pamiętam byli zespołem gorszym, i do ostatnich minut walczyli o awans, bo Francuzi strzelili bramkę kontaktową na 2:1, w przypadku remisu to zespół francuski świętowałby awans do kolejnej rundy.
W 1/4 trafili na inny angielski zespół: Chelsea Londyn, mimo że Manchester na Stamford Bridge, był dużo słabszy zwyciężył 1:0 po golu genialnego Anglika Rooneya. Na Old Trafford było już jednak nerwowo, mimo że Manchester wygrywał 1:0, stracił bramkę na 1:1, ale na ich szczęście szybko padła bramka dająca prowadzenie gospodarzom, The Blues odpuścili i taki wynik już pozostał. Man w 4 meczach wyjazdowych w Anglii nie strzelił bramki, w tym w ostatnim z Newcastle. Według mnie goście się skupią by nie stracić bramki ale im się to nie uda. Schalke w LM gra dobrze i patrząc na ich wyniki są w stanie wygrać nawet do zera, mają świetnego bramkarza, który już niebawem będzie podstawowym samego Bayernu Monachium. Ze strony gospodarzy zabraknie Benedikta Hoewedesa, u gości natomiast Dimitara Berbatova i chorego Darrena Fletchera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
FC Schalke 04 - Manchester United DNB 2 @ 1,60 Tobet ✅ 0-2
Oglądałem ostatni mecz ligowy Manchesteru, szału nie zrobili ale grali naprawdę solidnie i tylko dzięki bardzo dobrej dyspozycji Howarda Manchester nie mógł strzelić bramki w pierwszej połowie. Druga połowa a szczególnie od 60 minuty to absolutna dominacja czerwonych diabłów. Stwarzali sporo sytuacji i jedna z nich zakończyła się powodzeniem. Ligę raczej już wygrali bo tak jak piszą koledzy wyżej w 4 meczach muszą zdobyć 7 punktów. Więc nie ma mowy o odpuszczaniu tego meczu i graniu na remis trzeba wygrać aby spokojnie grać na OT. Schalke w lidze nie zachwyca lecz w LM grają zupełnie inaczej. Co prawda mieli sporo szczęścia w losowaniu choć oczywiście w żadnym spotkaniu nie byli faworytem do awansu pokazali że grać potrafią. Najpierw słaba Valencia później bez formy Inter który skompromitował się na San Siro. Półfinał to i tak dużo jak na klub niemiecki więc już czas na odpadnięcie i przegranie pierwszego meczu w starciu z Manchesterem. Dodatkowo myślę że można zabezpieczyć się remisem=zwrot.
Szkoda że zabrakło odwagi by postawić czystą 2, ale i tak jest dobrze ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Arena AufSchalke
Teraz to się nazywa Veltins Arena
Zespół nie tylko grupę wygrał, ale zajął w niej pierwsze miejsce.
A czym to się różni ? ????
Według mnie goście się skupią by nie stracić bramki ale im się to nie uda.
są w stanie wygrać nawet do zera, mają świetnego bramkarza, który już niebawem będzie podstawowym samego Bayernu Monachium
W tym miejscu należało również dodać notkę o Edwinie Van der Saarze który mimo swich 41 lat rozgrywa bodajże najlepszy sezon w swojej karierze. Broni kapitalnie , nie raz nie dwa ratował Diabły przed utratą gola. Po za tym do składu wraca kapitan Vidic a to też duże wzmocnienie.
Ogólnie skupiłeś się na analizie drogi zespołów do tego półfinału. Jak miałbym się przyczepić to argumentów za Schalke praktycznie brak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tak słuchajcie dalej bobo ...
Jaki trudny terminarz ? Arsenal bez formy , Chelsea ograli już w LM a rewanż z Schalke u siebie przypieczętują wygraną . Jedynie mogą pomóc sędziowie w lidze jak już to bywało w meczach vs Chelsea . Zapewne będzie niespodzianka w składzie w postaci parka na skrzydle wraz z valencia lub nanim w srodku carrick giggs atak roo chicha obrona rafael vida rio evra no i VDS . Zagrają raczej na X2 najważniejsze jest nie przegrać spotkania no i coś strzelić więc remis bramkowy ich urządza .
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
To jest pierwszy mecz i obydwie drużyny nie będą chciały przegrać.
zauważ tylko jedną zależność, United awanse zapewniło sobie w LM grą właśnie na wyjazdach, jedynie bezbramkowy remis z OM łamie tą zasadę ale wiadomo jaki w tym okresie był napięty grafik United - OM-Wigan-Chelsea-Liverpool ;)
Mówisz nikt nie będzie chciał przegrać ale dajmy na to, będzie bezbramkowo a potem głupia bramka i awans Schalke, United musi wygrać i myślę,że będą grać o pełną pulę.
Schalke w LM gra dobrze i patrząc na ich wyniki są w stanie wygrać nawet do zera, mają świetnego bramkarza, który już niebawem będzie podstawowym samego Bayernu Monachium.
Popatrz na to z kim grali, z Valencią która była na ich poziomie potem z Interem który miał rozbitą defensywę w pierwszym meczu - wystarczyło aby był Lucio w pierwszym meczu i United grałoby z Interem.
Dziś przygoda Schalke zderzy się z brutalną prawdą a United obnaży ich braki, przyciśnięta ich defensywa się gubi a defensywa United to nie defensywa Interu aby była tak dziurawa a Edwin to nie Julio... Schalke jedyne co może to ugrać remis ale jak to się stanie to będzie to porażka United.
Tak słuchajcie dalej bobo ... Jaki trudny terminarz ? Arsenal bez formy , Chelsea ograli już w LM a rewanż z Schalke u siebie przypieczętują wygraną . Jedynie mogą pomóc sędziowie w lidze jak już to bywało w meczach vs Chelsea .
Sędzia pomagał United? Dziecko odejdź na chwilę od komputera ;) Mecz w tym sezonie z CFC, naciągany karny, sezon temu bramka Drogby ze spalonego i to zadecydowało o mistrzostwie CFC i degradacji sędziego,który prowadził ten mecz... Arsenal bez formy? Jak Arsenal nie ma formy to ja dziękuję,że nie mają wyników to nie znaczy,ze nie mają formy... z Boltonem zabrakło im szczęścia tak jak z Tottenhamem ale to nie mój problem.
Jak dla Ciebie Park na skrzydle to niespodzianka to ja dziękuje, Park moim zdaniem właśnie na najbliższe 3 mecze jest oszczędzany i oby United zagrało Nani-Carrick-Anderson-Ji a będzie ogień, ale oki mogę się nie znać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom