>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 finału - Real Madryt - FC Barcelona 27 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Phillips, czy Ty chcesz komukolwiek wmówić, że w tej sytuacji nie było spalonego?? ???? ????

Uploaded with ImageShack.us

Tak czy siak błędy znów rozkładają się równomiernie na obie stron, ale światłe umysły tego globu za wszelką cenę próbują udowodnić, że Barcelona jest pupilkiem każdego bez wyjątku sędziego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Phillips, czy Ty chcesz komukolwiek wmówić, że w tej sytuacji nie było spalonego??
No bo przecież nie było, przynajmniej tak widać na obrazku. Obrońca Interu stoi bliżej bramki niż Katalończyk.
Zresztą znowu zrobiło się w temacie głupie pitu pitu nie na temat. Real u siebie zagrał na 0:0. Co Jose chciał przez to osiągnąć ? Chciał nie wiem, zdemolować Barcę na Camp Nou czy liczyć na jakieś jedno potknięcie Barcy. Bo nadal nie rozumiem tej jego defensywnej taktyki w tym meczu.
@Edit:
Mi się pomyliło. ???? Myślałem, że na zdjęciu jest bramka dla Barcy, a tu dla Interu przecież. ????
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Uważam że nie ma już sensu wstawiac tu roznych fotek filmikow potwierdzajacych blad sedziego czy tez dobre zachowanie . Jest czerwona kartka , jest druga zolta dla obroncy Krolewskich i tym samym przed rewazem Real nie ma juz kim sie bronic w dodatku jest wynik 0-2 czyli nie dosc ze nie ma kim sie bronic i jeszcze nie ma po co . Trzeba wystawic Kake Benzeme Higuana Ronaldo Ozila itd itd ... i pojsc na calosc . Czy to sie skonczy 5-0 czy 2-2 czy jakims innym wynikiem to nie ma znaczenia bo tak naprawde juz nic nie pozostalo Krolewskim do roboty jak ty wyjsc ofensywnie i liczyc na bezsilnosc w ataku Barcelony . Szanse Real na awans sa praktycznie takie jak Schalke moze i nawet mniejsze . Dobrze ze chociaz jeden puchar udalo sie wyrwac z rak Barcelony .
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Odnosiłem się do bramki Pique - spalony i sytuacji kiedy Milito wychodził na sam na sam.

zresztą nie ważne, kibice FCB zawsze mają rację.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Prawda jest taka że Real i Barca w grze 11 na 11 sa zespolami rownymi . Barca atakuje a Real umiejetnie sie broni dlatego tez kazdy ich mecz dazyl do 0-0 z tych ostatnich trzech ... Barca nie potrafila wygrac z Krolewskimi w rownej walce na boisku i bo przeciez w zadnym z tych trzech meczy tego nie zrobili . Gra Barcelony zaczyna sie zawsze po czerwonej kartce tak jak to mialo miejsce wczoraj . Pepe ktory pare razy doprowadzil Messiego do parteru we wczorajszym spotkaniu zostal usuniety z boiska dlatego wynik jest taki jaki jest . Pepe umiejetnie powstrzymywal Messiego w kazdym z tych trzech spotkan .
http://www.youtube.com/watch?v=Rnf-zlGDbAY - ten filmik tylko potwierdza twoje słowa.
Poza tym Real i Mourinho tylko potwierdzili że są cio**mi a nie klubem który może o coś walczyć , bronić się 10 zawodnikami na własnym boisku - to jest po prostu żałosne , to jest ta wielka taktyka Mourinho , zamurować bramę i olać ofensywę ???? . Wielki Mou liczył w tym meczu tylko na 0:0 bo wiedział że jego klubik nie ma szans z Barceloną jeśli zagra ofensywnie i będzie chciał wygrać , czy 0:0 na Santiago dałoby dobrą sytuacje Realowi przed rewanżem? wątpię , wiadomo jak gra Barca na Camp Nou.
Frustrat Mourinho może już teraz sobie tylko płakać i składać winę na sędziów ale prawda jest taka że g... z niego a nie taktyk , jego taktyką na Barce jest murarka i liczenie na 0:0 , nie pomogła długa trawa , nie pomógł Cris , nie pomogła mourarka to sędzia jest winny :] , na kogoś winę trzeba niestety zrzucić bo Jose nigdy z nikim nie przegrywa w równej walce :]
Żałosny trener , żałośni kibice , żałosny klub.
 
m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
Tak czy siak błędy znów rozkładają się równomiernie na obie stron, ale światłe umysły tego globu za wszelką cenę próbują udowodnić, że Barcelona jest pupilkiem każdego bez wyjątku sędziego.
Uśmiałem się ???? . Błędy rozkładają się równomiernie na obie strony ? A no fakt gracze Barcelony też dostają w meczach z Realem kartki, za ich ostre wejście. Hmm może nie tylko o to Ci chodziło... Popatrzmy gdzie indziej:
-mecz z Chelsea, Barcelona powoli żegna się z LM i nagle bramka Iniesty. Co było wcześniej ? Niepodyktowany ewidentny karny dla Chelsea
-mecz z Interem, czerwona dla zawodnika Interu i popis aktorskiej gry Sergio Busquetsa
-mecz z Arsenalem, druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Van Persiego, za głupie kopnięcie piłki po gwizdku
-teraz mecz z Realem i mocno dyskusyjna czerwona kartka.
Czemu aż tyle przypadków w ich meczach ? Nie mogę tego zrozumieć...
Bardzo mi się podoba reklama w przerwie meczu Ligi Mistrzów, w której występują sędziowie, a w niej takie hasło: &quot;Teraz widzimy więcej&quot; ???? .
Pozdro
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Uśmiałem się ???? . Błędy rozkładają się równomiernie na obie strony ? A no fakt gracze Barcelony też dostają w meczach z Realem kartki, za ich ostre wejście. Hmm może nie tylko o to Ci chodziło... Popatrzmy gdzie indziej:
-mecz z Chelsea, Barcelona powoli żegna się z LM i nagle bramka Iniesty. Co było wcześniej ? Niepodyktowany ewidentny karny dla Chelsea
-mecz z Interem, czerwona dla zawodnika Interu i popis aktorskiej gry Sergio Busquetsa
-mecz z Arsenalem, druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Van Persiego, za głupie kopnięcie piłki po gwizdku
-teraz mecz z Realem i mocno dyskusyjna czerwona kartka.
Czemu aż tyle przypadków w ich meczach ? Nie mogę tego zrozumieć...
Bardzo mi się podoba reklama w przerwie meczu Ligi Mistrzów, w której występują sędziowie, a w niej takie hasło: &quot;Teraz widzimy więcej&quot; ???? .
Pozdro
Przypadków? szkoda że nie pamiętasz pierwszych meczów w spotkaniach które wymieniłeś:
- pierwszy mecz z Chelsea i ewidentny karny dla Barcy , do tego jeszcze sytuacja w której piłkarz Barcelony wychodził na sytuacje sam na sam z bramkarzem ale sędzia dopatrzył się jak się potem okazało niesłusznego spalonego.
- pierwszy mecz z Interem i spalony przy bramce Milito , drumi mecz z Interem i prawidłowa bramka Bojana która dawałaby awans Barcelonie
- pierwszy mecz z Arsenalem : nie uznana prawidłowa bramka Messiego , drugi mecz : nie podyktowany karny na Messim.
- mecz z Realem i oszczędzenie przez arbitra Marcelo i Adebayora którzy powinni wylecieć z czerwoną z boiska.
Tyle przypadków? ???? puknij się koleś...
 
ojciec 11

ojciec

Użytkownik
Poza tym Real i Mourinho tylko potwierdzili że są cio**mi a nie klubem który może o coś walczyć , bronić się 10 zawodnikami na własnym boisku - to jest po prostu żałosne , to jest ta wielka taktyka Mourinho , zamurować bramę i olać ofensywę ???? . Wielki Mou liczył w tym meczu tylko na 0:0 bo wiedział że jego klubik nie ma szans z Barceloną jeśli zagra ofensywnie i będzie chciał wygrać , czy 0:0 na Santiago dałoby dobrą sytuacje Realowi przed rewanżem? wątpię , wiadomo jak gra Barca na Camp Nou.
Frustrat Mourinho może już teraz sobie tylko płakać i składać winę na sędziów ale prawda jest taka że g... z niego a nie taktyk , jego taktyką na Barce jest murarka i liczenie na 0:0 , nie pomogła długa trawa , nie pomógł Cris , nie pomogła mourarka to sędzia jest winny :] , na kogoś winę trzeba niestety zrzucić bo Jose nigdy z nikim nie przegrywa w równej walce :]
Żałosny trener , żałośni kibice , żałosny klub.
liczyłem na dyskusję na pewnym poziomie-niestety przeliczyłem się... Tego typu komentarze nic nie wnoszą a tylko pokazują ubogi poziom intelektualny i wiek oscylujący w granicach lat 13..
Myślę,że nie ma sensu prześcigać się na zdjęcia,filmiki bo tak jak wcześniej pisałem każdy będzie za swoim. Fakt faktem Barcelona wygrała 2-0 i jest jedną nogą w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Czyli dalej lecimy na video ? No to prosze :
http://www.youtube.com//watch?v=G2oRXFRl6QE
Nawet nie dotknął !!
Zrozum człowieku że dostał czerwoną za zamiar a nie za czyn , no to według ciebie jeśli Alves zostawiłby nogę w jednym miejscu a Pepe by ją mu złamał to wtedy byłaby czerwona a jeśli uciekł z nogą a łysy brutal w nią nie trafił to tylko żółta? ????
Kuuba wkleił bardzo mądry link radzę przeczytać i nie pierdzielić jak potłuczony.
 
M 0

misike111232

Użytkownik
niechce nikogo obrazic ale jak któs myli piekno futbolu (barcelona) z skakaniem na nogi lezącego zawodnika w polu karnym (real) to musi być ... barca gra pieknie a real jak by wiedział że wtedy wygra to by zrobil tak jak zidan dawno temu;D
A murinio jedno można mu przyznać potrafi każdego z rownowagi wyprowadzić, a to co on gada to są bzdury tak jak jego styl gry to jakaś pomyłka która nie ma nic spulnego z finezją futbolu;D
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Popatrzmy gdzie indziej:
-mecz z Chelsea, Barcelona powoli żegna się z LM i nagle bramka Iniesty. Co było wcześniej ? Niepodyktowany ewidentny karny dla Chelsea
-mecz z Interem, czerwona dla zawodnika Interu i popis aktorskiej gry Sergio Busquetsa
-mecz z Arsenalem, druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Van Persiego, za głupie kopnięcie piłki po gwizdku
-teraz mecz z Realem i mocno dyskusyjna czerwona kartka.
Czemu aż tyle przypadków w ich meczach ? Nie mogę tego zrozumieć...
Bardzo mi się podoba reklama w przerwie meczu Ligi Mistrzów, w której występują sędziowie, a w niej takie hasło: &quot;Teraz widzimy więcej&quot; ???? .
Pozdro
Już mi się to nudzi, ale zwrócę uwagę na:
mecz z Chelsea - w rewanżu zgoda, jeden karny dla Chelsea absolutnie minimum. Za dwa też bym nie był zły - i tu się zgadzamy. Lecz czy pamiętam co było w pierwszym meczu? Odgwizdane spalone na niekorzyść Barcelony (oczywiście nie oznacza to, że automatycznie padłyby jakieś bramki, ale może jednak), których nie było, brak ewidentnego karnego dla Barcelony, brak czerwonej kartki dla Ballacka.
Mecz z Interem - pierwszy mecz - bramka Milito ze spalonego. Drugi mecz - nieuznana bramka Bojana.
Mecz z Arsenalem - Van Persie już w pierwszej połowie powinien otrzymać dwie żółte kartki. Raz, za faul na Messim, dwa, za uderzenie w twarz Alvesa (a na dobrą sprawę, inny sędzia mógłby za samo to uderzenie wyrzucić go z boiska). Zresztą w pierwszym meczu sędzia z powodu spalonego nie uznał bramki Messiego. Spalonego nie było.
Mecz z Realem - oczywiście, że kartka dyskusyjna, o czym już pisałem. Tak samo dyskusyjna, jak tylko żółtko dla Adebayora i brak jakiejkolwiek reakcji na atak Marcelo.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
pawoman i co z tego, że nie dotknął ? Sędzia w raporcie napisał bodajże, że celem ataku nie była piłka, a noga Alvesa i dał taką, a nie inną kartkę. Liczy się też zamiar, a nie to czy ktoś ma złamaną nogę czy nie... Co do tego raportu nie mam 100% pewności, ale na jakiejś stronce tak wyczytałem.
I jeszcze wczorajszy wślizg Marcelo na Pedro ;) Przypomnę, że w podobnej sytuacji w lidze to właśnie Marcelo wymusił karniak przy wślizgu Alvesa ;)
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Zrozum człowieku że dostał czerwoną za zamiar a nie za czyn , no to według ciebie jeśli Alves zostawiłby nogę w jednym miejscu a Pepe by ją mu złamał to wtedy byłaby czerwona a jeśli uciekł z nogą a łysy brutal w nią nie trafił to tylko żółta? ????

Kuuba wkleił bardzo mądry link radzę przeczytać i nie pierdzielić jak potłuczony.
czerwona za zamiar ? moze jeszcze niedlugo beda czytac w myslach i dawac za to kartki ? To czemu Messi nie dostal czerwona za kopniecie z calej pi*** w kibicow ? To byl tez zamiar ???? ... Faulu nie bylo ? wiec za co czerwona karta ? za zamiar ? moze ale to MAX zolta
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Piszcie normalnym językiem, bo już nie mogę patrzeć na Wasze zdrobnienia zwykłych zwrotów typu: &quot;czerwona kartka&quot;, &quot;żółta kartka&quot;.
Czerwień, żółć, kartoniki, żółtki, czerwonki... Ku*wa Miodek nawet tylu synonimów by nie stworzył.
Pozdrawiam żółciuszeńką i czerwunusieńką karteczką wszystkich fanów zdrobnień.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Faul (niebezpieczne zagranie) Pepe na żółtą kartkę.
Adebayor czerwona
Marcelo żółta/czerwona
Messi 2x żółta (raz za uderzenie łokciem, raz za zagarnięcie piłki ręką)
Dani Alves 2x żółta za ilość fauli
pozdrawiam wszystkich choć trochę obiektywnych kibiców.
Myślę że na temat kartek PhillipS wszystko napisał.
Czerwo dla Pepe dla mnie nie zrozumiałe jak w ogóle nie dotknął Dani Alvesa.
Adebayor to idiota więc tu się zgodzę czerwo jak nic.
Sytuacja z Marcelo max żółta.
No ale kartki dla Barcy też się należały jednak Stark wykonał kawał dobrej roboty i oszczędził płaczków z Barcelony.
http://img819.imageshack.us/i/7003b89d4c1c8857.jpg/
Proponuję zamknąć temat póki jeszcze nie ma obrażania się nawzajem. (Oprócz oczywiście jednego geniusza który wyłania się tylko przy wygranych Barcelony i zaczyna obrażać wszystkich poklei, kibiców Realu, wiadomo o kogo chodzi :])
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
czerwona za zamiar ? moze jeszcze niedlugo beda czytac w myslach i dawac za to kartki ? To czemu Messi nie dostal czerwona za kopniecie z calej pi*** w kibicow ? To byl tez zamiar ???? ... Faulu nie bylo ? wiec za co czerwona karta ? za zamiar ? moze ale to MAX zolta
A gdyby Pepe chciał uderzyć pięścią Alvesa a ten zrobiłby unik , potem chciałby go uderzyć nogą w głowe a ten znów zrobiłby unik to ty byś ukarał Portugalczyka tylko żółtą kartką? albo lepiej w ogóle go nie karać bo nawet go nie dotknął ????
Messi mógł zrobić z piłką co chciał bo była jeszcze ona na boisku , nikt mu nie udowodni czy chciał kopnąć w kibiców czy chciał tylko utrzymać piłkę w boisku .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom