>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów + Rewanże [9.05 - 17.05.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Manchester City - Real Madryt

Rzut karny @ 2.60


Szymon Marciniak, to tylko przez to, że nasz Polski sędzia dzisiaj posędziuje mecz na miarę finału. Na pierwszy strzał proponuje rzut karny w spotkaniu. Marciniak ma to do siebie, że te rzuty karny zdarza mu się bardzo często gwizdać. Najważniejsze jednak w tym jest to, że karne nie są wymyślone, tylko podyktowane w 100% pewności.
W tej edycji LM w sześciu spotkaniach aż cztery razy wskazywał na wapno. W lidze 17 spotkaniach zaledwie trzy. Dodam, że sytuacji stykowych w polu karnym dzisiaj nie zabraknie i oby również nie zabrakło dobrych decyzji sędziego.

Real wygra @ 5.40
Real awans @ 3.90
Fortuna


Rozumiem, że City grając u siebie jest mocnym faworytem do awansu, ale na pewno nie pokusiłbym się granie w ich kierunku po kursie 1.65. Manchester City ma przed sobą ważne dni, bowiem dzisiaj może awansować do wymarzonego finału oraz w weekend w lidze może zapewnić sobie tytuł mistrzowski, lecz tam ma jeszcze parę kolejek aby to zrobić.
Guardiola z City nie wygrał tylko LM, a dzisiaj musi zrobić duży krok w tym kierunku aby awansować do finału i ograć Inter. City w gazie i udowadnia to z każdym spotkaniem ligowym. Posiadanie piłki się zgadza, masa sytuacji i z przodu Haaland, który ma wprowadzić zespół do finału. Jednak City to nie tylko Haaland bowiem są De Bruyne, Silva itd. Tu można wymieniać i wymieniać.
Po drugiej stronie Real Madryt, czyli zespół, który kocha te rozgrywki i nawet gdy mecz nie idzie po ich myśli, to są w stanie w końcówce spotkania odmienić losy dwumeczu i awansować. Do składu powraca Benzema, Vinicius w dobrej formie. Carlo w weekend dał odpocząć kilku graczom i nic w tym dziwnego, liga była przegrana i po Pucharze Króla została im LM.
To spotkanie może być na styku do sytuacji która drużyna pierwsza popełni błąd. Presja raczej jest po stronie City, które nie wygrało tych rozgrywek. Real moim zdaniem to ciśnienie wytrzyma i po raz kolejny awansuje do finału.


Manchester City: Ederson; Walker, Dias, Stones, Akanji; Rodrigo, Gündoğan; Mahrez, De Bruyne, Grealish; Haaland
Pozostali dostępni: Ortega i Carson; Gomez, Laporte, Lewis, Phillips, Foden, Palmer, Bernardo oraz Álvarez

Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Alaba, Camavinga; Kroos, Modrić, Valverde; Rodrygo, Vinícius i Benzema
Pozostali powołani: Łunin i López; Vallejo, Rüdiger, Nacho, Odriozola, Lucas, Mendy, Tchouaméni, Ceballos, Hazard, Asensio oraz Mariano
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Manchester City - Real
Typ 2 @ 6.10 // Fortuna
Typ DNB 2 @ 4.45 // Fortuna
Typ x2 @ 2.62 // Fortuna
Typ awans Real @ 3.40 // Fortuna

Według mnie kursy nieco przesadzone, jeśli idzie o Real Madryt. Owszem oba zespoły mają potencjał na wygranie nie tylko tego meczu, ale i też całych rozgrywek Ligi Mistrzów.

Zgadza się gwiazd w obu zespołach gwiazd no nie brakuje. A do tego ekipa City posiada atut gry na własnym obiekcie. Jednak z drugiej strony jest ekipa Królewskich, która jest "stworzona" właśnie do takich meczy. Potrafią grać pod presją. Wygrywać bardzo trudne spotkania.

Historia można powiedzieć, że lubi się powtarzać. Przed rokiem również obie ekipy spotkały się na tym etapie rozgrywek i lepsi okazali się Królewscy!

Uważam, że dzisiaj będzie to niezywkle emocjonujące spotkanie, w którym to emocji na pewno nie zabraknie od pierwszej minuty. Lecz ostatecznie z awansu będą cieszyć się piłkarze Realu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +654
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Manchester City - Real Madryt, ponad 22,5 fauli @2.10 superbet (29 fauli)
W pierwszym spotkaniu obie drużyny popełniły po 11 fauli, dziś podejrzewam, że będzie ostrzej. Sędzia Marciniak ze średnią ponad 24 odgwizdanych fauli na mecz, to duże ZA tym zakładem.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +977
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Real Madryt
Typ: czerwona kartka- Tak
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Wyczuwam w tym meczu sporo kartek po stronie Realu Madryt i te typy podam niżej. Teraz napiszę analizę dotyczącą mojego typu.
Żadnego przytaczania statystyk o kartkach łapanych przez jedną czy druga drużynę, oraz o kartkach pokazywanych przez Marciniaka nie będzie .
Jest to mecz o finał LM i statystyki tu dla mnie nie są ważne. Idę w czerwień, bo uważam, że komuś puszczą nerwy na boisku . Komu konkretnie nie wiem, mam kilku swoich faworytów ku temu jak choćby : Vinicius, Militao czy Rodri.
Uważam, że w tym meczu kartek będzie dużo, więcej po mojemu będzie ich dla Realu. Myślę, że jak w meczu będzie wiele kartek to spora jest szansa, że ktoś wyłapie czerwień. Nie wykluczam też bezpośredniej czerwieni. To będzie mecz pełen emocji, nikt tu nie odpuści. City chciałoby w końcu wygrać LM, a Real obronić tytuł. Myślę, że nasz arbiter będzie miał na boisku naprawdę dużo pracy.

DODATKOWO( kursy z superbet):

Militao otrzyma kartkę 3.90
Rodri otrzyma kartkę 3.10
Carvajal otrzyma kartkę 3.00
VInicius otrzyma kartkę 3.00
MIlitao otrzyma czerwoną kartkę 60
Rodri otrzyma czerwoną kartkę 40
Carvajal otrzyma czerwoną kartkę 40
VInicius otrzyma czerwoną kartkę 40

Wystarczy, że paru z nich dostanie kartkę i mamy plusik, a jak któryś wyłapie czerwień to już można pakować sie na Malediwy.
Liczę na docenienie mojej analizy .
 
ziroxxx 778,4K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Manchester City - Real Madryt
Typ: over 21,5 fauli @ 1.63 Fuksiarz

Analiza:
Obie ekipy mało fauluja w swoich ligach, ale przychodzi mecz o finał LM. Myślę, że będzie ostro na boisku. Real będzie chciał wyprowadzić z równowagi City. Gospodarze będą utrzymywali się przy piłce, a Real będzie czekał na kontrę. Według mnie to jest taki mały finał. Stawka spotkania wysoka, nikt nie będzie odstawiał nogi. Liczę, że zobaczymy wiele kartek i fauli.
 
Ostatnia edycja:
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
A ja w tym meczu idę w stronę Realu.

Awans Realu
3.6

Real z remisem
2.5

Real powyżej 0,5 goli
1.47

Real powyżej 1,5 goli
3.3

Vinicius powyżej 1,5 strzałów
1.62

Vinicius powyżej 0,5 strzałów celnych
1.56

Benzema powyżej 0,5 strzałów celnych
1.46

Real powyżej 3,5 rzutów rożnych
1.65

Kursy z Unibet.

Real powyżej 2,5 celnych strzałów
1.33

Powyżej 3,5 kartek
1.33

Czas doliczony do pierwszej połowy powyżej 1,5 minuty
1.8

Sędzia główny skorzysta ze strefy do wideoweryfikacji - TAK
3.00

Kursy z Betfan.


Panie i Panowie. To jest ***** Real Madryt!
Tutaj nie ma mowy o jakimś odpuszczeniu czy braku zaangażowania. To są ich rozgrywki. Liga Mistrzów = Real Madryt!
Kursy wystawione przez buki to z jednej strony śmiech, a z drugiej prezent, z którego ja mam zamiar skorzystać.
Ja rozumiem, że to jest Manchester City, że kupili Haalanda, że Mistrz Anglii i że co roku są największym faworytem do wygrania Ligi Mistrzów. No właśnie. Są, ale nie wygrywają. Tyle w temacie.
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Real Madryt
Typ: czerwona kartka- Tak
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Wyczuwam w tym meczu sporo kartek po stronie Realu Madryt i te typy podam niżej. Teraz napiszę analizę dotyczącą mojego typu.
Żadnego przytaczania statystyk o kartkach łapanych przez jedną czy druga drużynę, oraz o kartkach pokazywanych przez Marciniaka nie będzie .
Jest to mecz o finał LM i statystyki tu dla mnie nie są ważne. Idę w czerwień, bo uważam, że komuś puszczą nerwy na boisku . Komu konkretnie nie wiem, mam kilku swoich faworytów ku temu jak choćby : Vinicius, Militao czy Rodri.
Uważam, że w tym meczu kartek będzie dużo, więcej po mojemu będzie ich dla Realu. Myślę, że jak w meczu będzie wiele kartek to spora jest szansa, że ktoś wyłapie czerwień. Nie wykluczam też bezpośredniej czerwieni. To będzie mecz pełen emocji, nikt tu nie odpuści. City chciałoby w końcu wygrać LM, a Real obronić tytuł. Myślę, że nasz arbiter będzie miał na boisku naprawdę dużo pracy.

DODATKOWO( kursy z superbet):

Militao otrzyma kartkę 3.90
Rodri otrzyma kartkę 3.10
Carvajal otrzyma kartkę 3.00
VInicius otrzyma kartkę 3.00
MIlitao otrzyma czerwoną kartkę 60
Rodri otrzyma czerwoną kartkę 40
Carvajal otrzyma czerwoną kartkę 40
VInicius otrzyma czerwoną kartkę 40

Wystarczy, że paru z nich dostanie kartkę i mamy plusik, a jak któryś wyłapie czerwień to już można pakować sie na Malediwy.
Liczę na docenienie mojej analizy .
Też gram kartki, orientuejsz sie może gdzie jeszze można łączyć kartki na zawodników z jednego meczu oprócz superbet, bo szukam i nie idzie nic znaleźć
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Real
Typ: Manchester i powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fuksiarz
Mecz godny finalu w którym faworyt LM spotka się z Realem który w ostatnich latach w LM radzi sobie znakomicie.Menchester na 5 spotkań z Realem tylko raz zeszło z boiska pokonane Dwa ostatnie spotkania City z Realem wygrane 4:3 i 2:1.25 meczy City na własnym stadionie to 23 zwycięstwa i 2 remisy , wygrali wszystkie mecze od września 2018 roku i ciężko w to uwierzyć że to się stanie dzisiaj,do tego można zaryzykować duzą ilość kartek,stawka meczu oraz sędzia Marciniak na to wskazują.Statystyki i rozum podpowiadają że w finale zagra Manchester City .
 
Ostatnia edycja:
M 7,7K

mcz

Użytkownik
UEFA już wie kto będzie w finale. Do tego sędziujący Marciniak...wszystko układa się w jedną całość Screenshot 2023-05-17 192951.jpg
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Mecz o ciężkim wymiarze gatunkowym w którym niema już miejsca na żadne "szachy" zarówno City jak i Real muszą dać z siebie wszystko. Na takim poziomie w Champions League niby słabych drużyn niema ale wiemy że z tyłu głowy mają już triumf w finale nad Interem który jest do ogrania przez jednych i drugich. Podobnie jak w pierwszym meczu buk zdecydowanie faworyzuje angielską drużynę, choć tym razem jeszcze bardziej ze względu na atut własnego stadionu. Po raz kolejny spróbuje zakładu specjalnego z oferty forbet i liczę że wejdzie jak przed tygodniem. A więc do brzegu, wydaję mi się że jeden gol to minimum ze strony Królewskich. W pierwszym starciu pokryli proponowaną linię ze sporą nawiązką i może dziś nie nabiją ich aż osiem lecz pięć raczej powinni.


Real strzeli i wykona powyżej 4 rożnych @ 4
Real powyżej 1 korka w obu poł @ 2.95 forbet
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Manchester City vs Real Madryt
Szymon Marciniak pokaże kartkę członkowi sztabu szkoleniowego @5.00 Betfan


Rewanżowe starcie półfinału Ligi Mistrzów, gdzie wszystko może się wydarzyć. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, więc stawka meczu pozostaje na szali. Spotkanie będzie przepełnione emocjami, gdyż obie ekipy dzieli zaledwie krok od wielkiego finału i nikt tutaj nie odpuści. Kiedy emocje sięgną zenitu, nie tylko zawodnicy na boisku będą się denerwować, ale i ławka trenerska. W meczu przed tygodniem pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City, Carlo Ancelotti został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem. Arbiter tego spotkania, Szymon Marciniak, karał już w niedalekiej przeszłości sztab szkoleniowy kartonikami w meczach Champions League. W marcowym meczu Porto z Interem pokazał kartkę trenerowi gospodarzy, w spotkaniu Olympique Marsylia vs Tottenham kartkę na ławce zobaczył Cristian Stellini, a w meczu fazy grupowej Barcelony z Interem na trybuny został odesłany trener gości Inzaghi. W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów Szymon Marciniak również wyciągał kartonik z kieszeni w kierunku sztabu szkoleniowego, w meczu ćwierćfinałowym Real Madryt - Chelsea, kartkę na ławce trenerskiej zobaczył Tuchel, a tydzień wcześniej w Lidze Konferencji Marciniak pokazał żółty kartonik trenerowi Marsylii. Biorąc pod uwagę wagę spotkania i emocje towarzyszące temu spotkaniu, uważam typ za godny uwagi.

Dodatkowo:
Carvajal over 0.5 fauli @1.42 Betclic
Carvajal over 2.5 fauli @3.25 Superbet
Rodri over 0.5 celnych strzałów @2.45 Superbet
Toni Kroos over 0.5 strzałów @2.00 Betfan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom