>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 Finału Ligi Mistrzów 29-30.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
E 285

embotron

Użytkownik
80% z was gra dzisiaj win lub awans Chelsea... zastanawia mnie wasza argumentacja... mianowicie na jakiej podstawie faworyzujecie drużynę z Anglii? ???? W pierwszym meczu to właśnie Atletico przeważało w sytuacjach podbramkowych i spokojnie mogli wygrać mecz 2 lub 3 do 0. Chelsea nie pokazała nic pozytywnego poza jakimś pojedynczym zrywem toresa, który zamiast podać piłkę zawodnikowi na wolnej pozycji pokusił się o marnej jakości strzał...Liczba strzałów 23:7, liczba stzrałów celnych 9:4 na korzyść Atletico.
oglądałem mecz i dzisiaj w celu przypomnienia powtórki najważniejszych akcji, i uważam że Chelsea nie ma najmniejszych szans. powołujecie sie na doświadczenie Anglików w pucharach... panowie to nie polska liga gdzie jakaś drużyna jedzie na stadion mistrza Anglii czy Niemiec i grają w piłkę jakby pierwszy raz ją w życiu kopali ???? ) Mówicie o drużynie która jest obecnie liderem Ligii Hiszpańskiej jednej z najmocniejszej ligi świata. Mówicie o braku doświadczenia drużyny która doszła do 1/4 LM, eliminując takie potegi &quot;doświadczone&quot; jak Porto, Milan, Barcelonę? doświadczenie wg mnie nie ma tutaj nic do rzeczy- futbol się zmienia, O doświadczeniu można mówić gdy jest jednolity zespół np 10 lat i jeden trener, ale dzisiaj jest taka rotacja składów, zawodników i trenerów, że nie można mówić o doświadczeniu drużyny, natomiast można mówić o doświadczeniu zawodników, którzy zdobywają je w lepszych lub gorszych klubach...
Hiszpanie grają bardzo ofensywnie i uważam że nie pomoże tutaj autobus Chelsea. Atletico wystarczy gol na wyjeździe, aby grać dalej. dwa gole Atletico to już nic nie uratuje Chelsea. Skończy sie jak wczoraj z Bawarczykami ???? Zatem wg mnie polegniecie jak wczoraj na Bayernie!
wg mnie padnie min. 3 gole i awansuje Atletico
zatem:
Chelsea-Atl.Madryt Awans 2 1,85

Chelsea-Atl.Madryt (2.5) over 2,40
Polegniecie jak wczoraj na Bayernie? A kto gral wczoraj awans Bayernu?
Atletico gra ofensywnie i nie pomoze autobus Chelsea? To w takim razie dlaczego u siebie Atletico nic nie strzelilo? Zobacz statystyki Realu i Bayernu z 1 meczu, tam tez byla taka roznica w strzalach i posiadaniu, a mimo wszystko Real ogarnal Bayern perfekcyjnie. Dlaczego faworyzujemy Chelsea? Moze dlatego, ze ta druzyna potrafi w ostatnich latach grac w Europie. 2 lata temu przegrywala 3-1 z mocna Napoli, by u siebie wygrac 4-1 i awansowac dalej, wygrala u siebie z Barcelona i przeszla dalej, przeszla Benfice, a w finale potrafili pokonac Bayern na ich boisku. Rok temu szybkie pozegnanie z LM, ale za to wygrana na pocieszenie w LE. W tym roku z Paryza wyjechali z wynikiem 3-1 w plecy i wiekszosc ludzi tez ich skreslalo, dzis maja o wiele lepszy wynik, a Chelsea u siebie jest niesamowicie mocna. Mimo malo efektownej gry to nie zapominajmy, ze w lidze Chelsea pokonala wszystkie topowe zespoly u siebie i na wyjezdzie, w Manchesterze nikt nie pokonal w sezonie City, przyjechala Chelsea i to zrobila, podobna sytuacja ostatnio w Liverpoolu. Troche mnie smieszy to, ze od dluzszego czasu nikt sie z Chelsea nie liczy i kazdy stawia ja na przegranej pozycji w wiekszosci meczow z mocnymi rywalami, natomiast Chelsea systematycznie udowadnia, ze mimo malo efektownego stylu jest druzyna bardzo mocna, przy ich obronie najmocniejsze druzyny swiata bija glowa w mur, nie potrafiac strzelic wiekszej ilosci goli, a londynczycy robia swoje i wygrywaja kolejne mecze z pozycji underdoga. Dodatkowo w tym sezonie Jose, ktory druzyny hiszpanskie zna doskonale i mysle, ze nawet jezeli dzis Atletico strzeli gola, to i tak Chelsea awansuje. Co do Twoich argumentow, ze Chelsea zostala zdominowana przez Atletico i nie pokaza nic oprocz 1 zrywu Torresa (uwazam, ze bylo ich 3-4, super mecz hiszpana), to nie wolno zapominac, ze Chelsea nie mogla skorzystac z takich graczy jak Ivanovic, Etoo czy chociazby Hazard, a dodatkowo na poczatku spotkania kontuzji dostal Cech, wiemy jak wazne sa te 4 nazwiska dla druzyny z Londynu. Dzis pierwsza trojka z wymienionych wraca i uwazam, ze na SB londynczycy pokaza jak sie bronic, ale tez jak atakowac, bo jezeli gracze ofensywni tacy jak Hazard, Eto, Willian, Shurrle czy oscar sa zdrowi i gotowi do gry to moga sprawic niemale klopoty obronie Atletico.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chelsea v Atletico Madryt
Atletico Madryt (AWANS) kurs: 1,90 buk: Bet365 ✅ (drużyny najlepszej ligi na świecie zagrają w finale LM i LE)
Atletico Madryt (DNB) kurs: 2,25 buk: Bet365 ✅
powyżej 2goli (AZJAN) kurs: 1,975 buk: Bet365 ✅
Zgadzam się z postem użytkownika aksior. Atletico jest w tej chwili liderem PD, zespół udowadniał nie raz jak potrafi grać z mocnymi ekipami. Jedyne poważne osłabienie to brak Gabiego, ale w sumie nie było i Diego Costy i też sobie radzili to i bez Gabiego, mam nadzieję będzie ok. Najważniejsze dla mnie jest to, że strzelony JEDEN gol dla Atletico powoduje, że Chelsea musi ich zdobyć aż dwa więc przy równorzędnym poziomie obu ekip, dla mnie to madrycka drużyna jest faworytem. Kiedy Chelsea grała z PSG to zagrałem na Chelsea i się nie pomyliłem, ale tamta sytuacja była inna. Dzisiaj można powiedzieć kosa trafi na kamień bo o ile Liverpool czy PSG to drużyny ofensywne, grające otwarty football to tak Chelsea jak i Atletico to mistrzowie defensywy. Taki styl zupełnie nie pasuje zespołowi z Londynu. Generalnie gram na Atletico głównie z powodu opisanego powyżej, czyli 1 gola przewagi oraz tak po przeanalizowaniu grajków, uważam, że na niektórych pozycjach, głównie ofensywnych Atletico ma trochę lepiej. Mówiąc w skrócie Torres to jednak nie poziom Diego Costy. Zakład na powyżej 2 goli - albo będzie znowu nudne 0:0, albo jednak ktoś pokusi się na strzelenie bramki, a wtedy drużyna przeciwna będzie musiała odrabiać.

Dzis pierwsza trojka z wymienionych wraca i uwazam, ze na SB londynczycy pokaza jak sie bronic, ale tez jak atakowac, bo jezeli gracze ofensywni tacy jak Hazard, Eto, Willian, Shurrle czy oscar sa zdrowi i gotowi do gry to moga sprawic niemale klopoty obronie Atletico.
No właśnie to nie jest takie pewne. Może ten trening to kolejna wojenka psychologiczna Mourhinio, żeby namieszać w głowach sztabu Atletico Madryt.
Atletico nie ma szans żeby roznieść Chelsea na jej stadionie, NAJMNIEJSZYCH. Jeśli po meczu okaże się iż nie miałem racji, chętnie to odszczekam.
Lepiej zamiast odszczekiwania to by było jak byś oddał kasę ludziom, którzy zagrają na Chelsea ????
edit// no i kolego odszczekuj, albo oddawaj kasę 1:3 !!! ✅✅✅✅✅✅
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
W pierwszym meczu to właśnie Atletico przeważało w sytuacjach podbramkowych i spokojnie mogli wygrać mecz 2 lub 3 do 0
@aksior
Wg mnie Twoje podejście to totalne nieporozumienie. Atletico mogło wygrać ten mecz 2 lub 3 do 0 ? Wolne żarty... ;) Walili głową w mur, aż przykro było na to patrzeć
Hiszpanie grają bardzo ofensywnie i uważam że nie pomoże tutaj autobus Chelsea. Atletico wystarczy gol na wyjeździe, aby grać dalej. dwa gole Atletico to już nic nie uratuje Chelsea. Skończy sie jak wczoraj z Bawarczykami
Atletico nie ma szans żeby roznieść Chelsea na jej stadionie, NAJMNIEJSZYCH. Jeśli po meczu okaże się iż nie miałem racji, chętnie to odszczekam. Jesli myślisz że Mourinho powieli wczorajsze błędy Guardioli, to... obejrzyj dzisiejszy mecz ;)
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Dla mnie ten mecz to totalny no bet,zarówno pod względem 1x2 jak i kartek.
Kiedyś ten autobus Chelsea nie wytrzyma i coś mi się zdaję,że dziś go złamie właśnie Atletico.
Z drugiej strony zapowiada się trochę inna formuła meczu,a z czasem i dalej 0:0 nawet Chelsea będzie musiała poszukać swojego szczęścia w ataku pozycyjnym.
Dogrywka i rzuty karne na takim zmęczeniu to już praktycznie loteria.
Co do overów to śmierdzi mi tu 0:0,ale nie ździwię się jak szybko padnie bramka i zacznie sie otwarty mecz.
Także lepiej sobie siąść wygodnie przy piwku i jak trafi się okazja to dobrym betem będzie granie kartek na live w zależności od wyniku i jak mecz się potoczy,ewentualnie overów.
 
stachuu1985 0

stachuu1985

Użytkownik
masówka na Chelsea bardzo mnie cieszy (podobnie było z bayernem ???? ), jeszcze przed pierwszymi meczami 1/2 finału obstawiałem finał: Real-Atletico czyli do pełni szczęścia brakuje jeszcze:
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: DW 0:0
Kurs: 7
Bukmacher: bet365.com
Data i godzina: 30.04.14 20:45
w karnych bramkarz Atletico, będący nomen-omen bramkarzem Chelsea, zapewni awans drużynie Diego Simeone. Madryt - stolica europejskiej piłki ????
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
stachuu1985 jak dojdzie do karnych to jestem na 90 % pewny, że wygra je Chelsea, Atletico marnuje więcej karnych niż strzela i nie ważne czy do piłki podchodzi Costa, Villa czy ktoś inny. Nie rozumiem czemu większość spodziewa się autobusu Chelsea, wiadomo, że ich głównym celem będzie nie stracić, ale w pierwszym meczu Atletico atakowało, bo chciało jechać na Stamford z zaliczką, było 0:0, nie muszą gonić wyniku, więc się cofną. Myślę, że tu jakiś stały fragment gry zdecyduje, albo jakiś strzał życia jak Diego z Barcą.
Under 1,5 2.60 Unibet
Remis do przerwy 2.05 bet-at-home
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Do krótkim odpoczynku od bukmacherki wracam do typowania. Na dzisiejszy mecz rzucił mi się w oczy kurs na BTS. Wielu pewnie ze mną się nie zgodzi, ale dziś jest bardzo możliwe, że obie ekipy sypną gola. Chelsea wiadomo, gra u siebie powinna coś strzelić. Teoretycznie możliwa jest gra na 0-0 jak w pierwszym meczu, ale czy takie coś opłaca się Jose Mourinho ? Wątpię, każdy chyba woli rozstrzygnąć mecz w 90 min. niż męczyć się w dogrywce a karne to zawsze loteria.
Z drugiej strony Atletico, które wcale od Chelsea gorsze czuć się nie może, już niejednokrotnie potwierdzało to meczach przeciwko Realowi lub Barcelonie. Wynik 0-0 w pierwszym meczu to moim zdaniem paradoksalnie dobry rezultat, przecież w takim wypadku każdy bramkowy remis daje im upragniony awans.
Nie chcę bawić się w typowanie zwycięzcy tego meczu, jestem zdania, że mimo wszystko spotkanie będzie ciekawe. Wątpię by Mou u siebie się zamurował i liczył na jakieś 0-0. Pamiętajmy, że Atleti za wszelką cenę będzie szukać tej jedynej bramki, która postawiłaby Chelsea w ciężkiej sytuacji.
W takich meczach nie ma kalkulacji, więc wszystkie typy na kartki i rożne jak najbardziej dozwolone. Wczoraj kartek było mało, ale dziś przy nastawieniu Chelsea i Atletico powinno ich trochę wpaść. Priorytetem oczywiście na dziś jest BTS, po kursie 2,25 warto zagrać. Over 10.5 rzutów rożnych to też dobry interes. Powodzenia :cool:
▶ BTS @2,25 Unibet ✅
▶ over 10.5 rzutów rożnych @1,83 Bet365 ✅
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Ja dzisiaj zagram coś całkiem innego. Jedno jest pewne w tych zakładach, na pewno spadnie nasza skuteczność, choć... niekoniecznie. Jak niektórzy wiedzą, przy stawianiu dokładnego wyniku w bet365 mamy zwrot w przypadku bezbramkowego remisu. Jest dzisiaj on możliwy? Jest, więc dlaczego by z niego nie skorzystać ;).
Chelsea Londyn - Atletico Madryt DW 1:0 6,00
Chelsea Londyn - Atletico Madryt DW 1:1 6,00
Chelsea Londyn - Atletico Madryt DW 0:1 7,00

Króciutko. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć bardzo asekuracyjną grę obydwóch zespołów. Jak wiemy - Jose Mourinho reżyseruje swoje mecze. Tutaj nie chce stracić bramki, tutaj chce wygrać dwoma z PSG. Dzisiaj? Sądzę, że będzie chciał wygrać po prostu 1:0, choć jak wiemy, może to być ryzykowny wynik nawet przy busowaniu własnej bramki. Atletico Madryt doskonale zdaje sobie sprawę, że Chelsea powinno wyjść na mecz przynajmniej ciut ofensywniej, a oni sami będą mogli grać z tego, co najbardziej lubią, czyli z kontrataku. Szanse na awans bukmacherzy oceniają na 50%/50% i sądzę, że to jest adekwatny kurs do ryzyka, choć ja osobiście wole pograć te wyniki.
Na dodatek za grosze puszczam taki zakład
Chelsea Londyn - Atletico Madryt 0:0 do przerwy 2,25
To trochę pokrywa się z powyższą analizą. Na pewno oba zespoły nie zaczną z werwą, tylko przyjdzie czas badania się. Oba zespoły do końca nie wiedzą, jak na siebie wyjdą. Myślę, że dalsze wskazówki taktyczne będą dopiero w przerwie meczu.
Oczywiście dla samego widowiska w meczu, życzyłbym sobie bramkę dla Atletico Madryt, na pewno znacznie to ożywi mecz i będziemy widzieli akcje z obu stron, więc polecam przyglądać się dzisiaj temu spotkaniu i aktywnie grać na LIVE.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Chelsea w tym sezonie dwa razy zagrala nieco bardziej defensywnie, bo grala na ciezkim terenie i musiala tak zrobic i od razu hejty z gimbazy wielcy znawcy futbolu wyzywaja od autobusow. Szkoda ze juz nikt nie pamieta jak Arsenal, City czy Liverpool dostawali w dupke od Chelsea i jakos autobusu zadnego nie bylo. Zreszta co sie sie bede produkowal, dzisiaj sami zobaczycie..
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: CHELSEA (-1)
Kurs: 4,50 ( za free !! )
Bukmacher: BWIN
Data i godzina: 30.04.14 20:45
stawka: 80zl
Dziekuje, dobranoc! Gimbaza od &quot;autobusu&quot; pewnie dzisiaj nie obejrzy bo paciorek i spac, ale jutro z rana sie zdziwicie!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pierwszy raz pogram na spalone w meczu. W Betcity jest kilka ciekawych linii na overy. Unibet ma słabe kursy, bo ruscy oferują o połowę niższa linię z wyższym kursem, ale ja i tak dla pewności pobiorą najniższą z dostępnych opcji.
Obie drużyny mają napastników, którzy lubią tańczyć na linii spalonego. David Villa zapewne zacznie mecz na ławce, a szkoda, bo on spokojnie mógłby pokryć całą linię.
Chelsea u siebie mam nadzieję, że zagra nieco odważniej, a czym więcej akcji bramkowych tym lepiej. Atletico kto wie czy nie będzie chciało zaskoczyć jak w meczu z Barceloną i zaatakować od pierwszych minut.
W tym słabym dla oka meczu na Calderon było aż pięć spalonych, a dzisiejszy mecz powinien być dużo bardziej otwarty. Trzy spalone to bardzo mało. Gram to.
Chelsea - Atletico
over 3 spalone (azjan, 3 spalone=zwrot) 1,50 Betcity
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chelsea w tym sezonie dwa razy zagrala nieco bardziej defensywnie, bo grala na ciezkim terenie i musiala tak zrobic i od razu hejty z gimbazy wielcy znawcy futbolu wyzywaja od autobusow. Szkoda ze juz nikt nie pamieta jak Arsenal, City czy Liverpool dostawali w dupke od Chelsea i jakos autobusu zadnego nie bylo. Zreszta co sie sie bede produkowal, dzisiaj sami zobaczycie..
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: CHELSEA (-1)
Kurs: 4,50 ( za free !! )
Bukmacher: BWIN
Data i godzina: 30.04.14 20:45
stawka: 80zl
Dziekuje, dobranoc! Gimbaza od &quot;autobusu&quot; pewnie dzisiaj nie obejrzy bo paciorek i spac, ale jutro z rana sie zdziwicie!
Gimnazja tu gimnazja tam sialalalam.Juz to widzę jak Atletico traci 2 gole chłopie wez ten bet za free do kosza na pulpicie skopiuj tak bedzie najlepiej dla wszystkich.Nie szalał bym ze stawka dzisiaj wczoraj co do awansu Realu byłem przekonany bardzo dzisiaj postawie juz bardziej dla funu Atletico awans 1.90 ✅ ✅ Bet365.To jest sezon Atletico każdy skreślal ich co tydzień ze nie wytrzymają ze cos tam ze ławka za krótka.Pokazali juz ze te wszystkie mrzonki o ich upadku mozna włożyć sobie w pupke.Atletico to świetny defens co pokazali na Calderon nie bede kolejny raz przytaczać tego samego tam cała drużyna haruje do tego Costa w ataku i Diego który potrafi zakręcić.Moim zdaniem dzisiaj jest dzien drugiej ekipy z Madrytu i w bólach wyciągną ten finał.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Gimnazja tu gimnazja tam sialalalam.Juz to widzę jak Atletico traci 2 gole chłopie wez ten bet za free do kosza na pulpicie skopiuj tak bedzie najlepiej dla wszystkich.Nie szalał bym ze stawka dzisiaj wczoraj co do awansu Realu byłem przekonany bardzo dzisiaj postawie juz bardziej dla funu Atletico awans 1.90 Bet365.To jest sezon Atletico każdy skreślal ich co tydzień ze nie wytrzymają ze cos tam ze ławka za krótka.Pokazali juz ze te wszystkie mrzonki o ich upadku mozna włożyć sobie w pupke.Atletico to świetny defens co pokazali na Calderon nie bede kolejny raz przytaczać tego samego tam cała drużyna haruje do tego Costa w ataku i Diego który potrafi zakręcić.Moim zdaniem dzisiaj jest dzien drugiej ekipy z Madrytu i w bólach wyciągną ten finał.
Atletico pokazalo swietna obrone? No chyba sobie kpisz, jak oni nie mieli co bronic, ale za to pokazali straszna nieudolnosc w strzelaniu bramek i jezeli dzis nic nie strzela to poplyna, bo Chelsea u siebie chociaz 1 bramke wsadzi na 95%. To samo mowiono wczoraj o Bayernie, ze nie straci nawet 1 gola, ze Realkowi wsadzi 3-4, gadac mozna, na koniec i tak final bedzie Real - Chelsea ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Atletico pokazalo swietna obrone? No chyba sobie kpisz, jak oni nie mieli co bronic, ale za to pokazali straszna nieudolnosc w strzelaniu bramek i jezeli dzis nic nie strzela to poplyna, bo Chelsea u siebie chociaz 1 bramke wsadzi na 95%. To samo mowiono wczoraj o Bayernie, ze nie straci nawet 1 gola, ze Realkowi wsadzi 3-4, gadac mozna, na koniec i tak final bedzie Real - Chelsea ;)
Człowieku czy Ty wiesz na czym polega wysoki pressing?Czy Ty wiesz co to znaczy kasowac akcje rywala daleko przed swoim polu karnym? A no wlaaaasnie nie wiesz bo nie oglądasz Atletico i nie znasz taktyki tego zespołu.95% hue hue mówi to gościu który nawet nie zna taktyki rywala zespołu który ma tego strzelić. Widzisz kolego nie chce teraz uchodzić za jakiegos cwaniaka ale ja śmiałem sie z tych co grali na Bayern.Dzisiaj jak juz pisałem stawka mniejsza bo tu sie moze trochę wydarzyć ale z tego co widzę to na forum dalej maja Atletico za jakiegos brudnego kopciucha który dzisiaj przyjezdza na SB buty rywalom pastowac.Dla Chelsea Atletico to rywal najgorszy z możliwych bo Chelsea gra dobrze przeciwko ofensywnym ekipom.Atletico radzilo sobie w tym sezonie juz z wieloma wierze ze i dzisiaj dadzą rade.A to rozumiem ze Ty taki pewny swego dzisiaj Chelsea all in? Edit:no tak samemu nie zagra nic ale do komentowania to pierwszy po meczu pamiętaj tylko zeby byc tak skory do komentowania w razie awansu Atletico
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Chelsea: Schwarzer - Ivanović, Terry, Cahill, Cole - David Luiz, Ramires, Willian, Azpilicueta, Hazard - Torres
Azpilicueta na boku pompy ???? kolejny eksperyment Mou ;)
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Filipe Luis - Mario Suarez, Tiago - Adrian, Koke, Arda - Diego Costa
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
W ostatni dzień kwietnia 2014 roku, emocje wieczorem zapewnią Chelsea Londyn oraz Atletico Madryt. Stawka meczu w stolicy Anglii ogromna – przepustka do finału Ligi Mistrzów w Lizbonie. Pierwszy mecz rozegrany w Hiszpanii nie rozstrzygnął niczego. Atletico próbowało, ale The Blues nie dali się zaskoczyć i osiągnęli to co chcieli. 0:0 pozostawia kwestię awansu otwartą. Przyznam, że bawi mnie ten lament o „niebieski autobus”. Skuteczna gra w defensywie, jak widać ciągle w modzie. Anglicy pojechali do Hiszpanii osłabieni, gdzie ich celem było zero z tyłu. Jaki osiągnęli wynik? Taki jak zakładali. Może i nie jest to atrakcyjne, ale czy jakiegokolwiek Greka w 2004 roku obchodziło to, że ich drużyna narodowa nie gra megaofensywnie, gromiąc rywali po 6:0. Cel Grecy osiągnęli, ucierając nosa Czechom czy Portugalczykom. Uważna gra w defensywie poskutkowała jak na razie Chelsea dobrym rezultatem. W weekend The Blues rezerwowym składem ograli na Anfield Road Liverpool. Kolejne pytanie co z tego, że The Reds przeważali? Może okazać się, że tą porażką pogrzebali oni swoje szanse na tytuł.
Chelsea u siebie dobrze sobie radzi w tym sezonie. W lidze 15-2-1, robi wrażenie, co więcej na Stamford Bridge przegrywały takie drużyny jak: FC Liverpool, Manchestery City i United czy PSG. Z drugiej strony mamy Atletico, najlepszy zespół wyjazdowy w Hiszpanii 13-1-3, który w tym sezonie wygrał na obiekcie Realu Madryt. Zespół Diego Simeone, nie ustrzegł się jednak wpadek np. 3:0 z Osasuną. Reasumując, obie drużyny dobrze radzą sobie w rolach, w jakich dziś wystąpią (gospodarz-gość).
PAUZUJĄCY PIŁKARZE:
ATLETICO: Gabi
CHELSEA: Lampard, Mikel / pod znakiem zapytania stoi występ: Cecha (najmniejsze szanse), Eto’o, Hazarda i Terrego

Uważam, że skoro Mou zneutralizował Atletico w Madrycie, to to samo stanie się z Hiszpanami w Londynie.

Moje typy na wieczór: (wszystkie typy Betsson)
Chelsea @ 2,38
Chelsea powyżej 1,5 bramki @ 2,60
Wygrana gospodarzy + powyżej 1,5 bramki @ 3,35
Chelsea rożne powyżej 5,5 @ 1,66
Liczba zmian 6 @ 1,68
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Przejrzałem ofertę BetCity i znalazłem kilka przyjemnych zakładów na dzisiejszy pojedynek. Zgadzam się z przedmówcami, że trzeba grać przeciwko ekipie Mourinho, który kombinuje, kombinuje, a i tak Simeone pokonać nie powinien. Ale ja znalazłem kilka ciekawszych betów na to spotkanie, wszak oferta powyższego bukmachera jest bogata i dość &#39;egzotyczna&#39;.

Pierwsza zmiana w meczu : 2 połowa @ 1.85 Betcity ✅
Atletico więcej niż 7,5 celnych uderzeń @ 2.3 Betcity ✅
Sumaryczna kwota minut, na których zostaną strzelone bramki : Mniej niż 100,5 @ 1.9 Betcity ⛔
Atletico wygra przewagą jednej bramki lub remis : TAK @ 1.89 Betcity ⛔

Tak wygląda mój pogląd na to spotkanie - popieram kolegę wojnodrake, to będzie spotkanie podobne do pierwszego, pewnie z jedną bramką dla Atletico. Stąd dwa ostatnie zakłady. Co o dwóch pierwszych, to wiadomo, ekipa z Madrytu będzie waliła głową w mur, także strzały celne zostaną pokryte, a co do zmian to nie przewiduję niespodzianek - kontuzji w pierwszej części gry być nie powinno, a i do przerwy założenia taktyczne zostaną spełnione i na drugą połowę ekipy wyjdą tymi samymi składami.
 
B 8

blichu

Użytkownik
Sunderland tez mial dostac lanie od Chelsea na ich stadionie...a odnosnie szans Atletico na awans to sa one wedlug mnie spore, nie zapominajcie ze grajac u siebie The Blues nie postawia autobusu tak samo jak w Madrycie...a Atletico to w koncu nie ogorki, tylko obecny lider Primiera Division i przyszly mistrz Hiszpanii. ..
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dla Chelsea Atletico to rywal najgorszy z możliwych bo Chelsea gra dobrze przeciwko ofensywnym ekipom
A Atletico niby wspaniale trafiło? Prawda jest taka że dziś może się wydarzyć wszystko i żadnych peffek po prostu nie ma. Ja stawiam awans Chelsea dlatego że od wielu lat jestem fanem i tyle. Nie ma się co spierać, możemy podyskutować po 22:30. Pozdrawiam

Chelsea Londyn - Atletico Madryt 0:0 do przerwy 2,25
Kolego, w betsson masz to samo za 2.40
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Chelsea - Atletico
⛔ Atletico nie strzeli w 1 połowie | 1.42 7/10 bwin ⛔ babol pierwsza klasa -7j
Mourinho wystawił 6 obrońców, defensywnego Ramiresa oraz Williana z Hazardem, którzy również dobrze czują się w zadaniach defensywnych, jedynym wolnym elektronem jest Torres. W skrócie to oznacza, że będziemy mieli nudną pierwszą połowę, nie zdziwi mnie dogrywka, ofensywni zawodnicy CFC są na ławie, wejdą na ostatnie 20-30 minut najprawdopodobniej. Nie ma szans by Atletico przebiło się przez ten gąszcz nóg. Nie w pierwszej połowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom