>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/2 Finału Ligi Mistrzów 29-30.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Niestety ten hit będzie transmitowany tylko w C+Sport z polskojęzycznych stacji. Nie posiadam tego kanału,ale mam nadzieję,że niemiecki drugi publiczny kanał ZDF,który odbieram nie zakoduje sygnału.
Nie przypominam sobie ,żeby tak Niemcy robili w przeciwieństwie do RAI,któryw przypadku ciekawszych spotkań blokuje sygnał.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Niestety ten hit będzie transmitowany tylko w C+Sport z polskojęzycznych stacji. Nie posiadam tego kanału,ale mam nadzieję,że niemiecki drugi publiczny kanał ZDF,który odbieram nie zakoduje sygnału.
Nie przypominam sobie ,żeby tak Niemcy robili w przeciwieństwie do RAI,któryw przypadku ciekawszych spotkań blokuje sygnał.
jak Cie nie stac na opłacanie cyfry to polecam weeb.tv 3 miechy chyba za 35 zł a masz wszystko co na NC+ i dekoderze polsatu w jakosci HD
A co do samego meczu to ja to widze i odbieram tak :
Real wygrał pierwszy mecz 1-0 i zauważyłem że robi sie szum od &quot;gimbazy&quot; kibicującej Realowi. Już szczekaja ze bedzie wygrana LM a skończy się jak zwykle.
Zauważyłem ze jak takie szczekanie z ich strony jest przed Gran Derbi to zazwyczaj Real dostaje baty od Barcelony ????
Jutro dostana od Bayernu ????
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Niestety ten hit będzie transmitowany tylko w C+Sport z polskojęzycznych stacji. Niestety nie posiadam tego kanału,ale mam nadzieję,że niemiecki drugi publiczny kanał ZDF,który odbieram nie zakoduje sygnału. Nie przypominam sobie ,żeby tak Niemcy robili w przeciwieństwie do RAI,któryw przypadku ciekawszych spotkań blokuje sygnał.
„Jutrzejszy mecz pokaże niemiecki kanał ZDF, który nie jest kodowany. Można go znaleźć na satelicie Hot Bird, a także na Astrze w jakości HD. Dobrze by było, gdybyście podali tę ważną informację dla fanów Królewskich posiadających Cyfrowy Polsat lub nie mających w swym pakiecie CANAL+ Sport.”
info z realmadrid.pl
Dante kartka TAK
4.50
Unibet
Gram z uporem maniaka na Dante i na to,że zobaczy kartkę. Jutro bardzo ważny mecz i liczę,że w końcu Brazylijczyk wyląduje w notesie arbitra. Zagrożony nie jest więc może pozwolić sobie na trochę więcej
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
jak Cie nie stac na opłacanie cyfry to polecam weeb.tv 3 miechy chyba za 35 zł a masz wszystko co na NC+ i dekoderze polsatu w jakosci HD
A co do samego meczu to ja to widze i odbieram tak :
Real wygrał pierwszy mecz 1-0 i zauważyłem że robi sie szum od &quot;gimbazy&quot; kibicującej Realowi. Już szczekaja ze bedzie wygrana LM a skończy się jak zwykle.
Zauważyłem ze jak takie szczekanie z ich strony jest przed Gran Derbi to zazwyczaj Real dostaje baty od Barcelony ????
Jutro dostana od Bayernu ????
Chyba nie lubisz Realu skoro tak piszesz.Skąd wiesz kto kibicuje Realowi?Czyli Real to klub do kibicowania w wieku od 14-17 tak?
***** tam wiesz gadasz jak stary komuch albo sam do gimnazjum popylasz kanapki na jutro spakowane?
Skoro jesteś taki pewny to czemu sam nie dałeś typu na Bayern?
Twój wpis to jakiś kompleks w stronę Realu i tyle.
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Co do transmisji meczu to polecam VOD Heinekena. Mają tam promocje że za kod z kapsla po ich piwie dostajemy strema w jakosci HD i bez zacinek. Małym minusem jest fakt że transmisja ta jest opóźniona ok 8-10 sek w stosunku do telewizyjnej NC+. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 285

embotron

Użytkownik
Co do transmisji meczu to polecam VOD Heinekena. Mają tam promocje że za kod z kapsla po ich piwie dostajemy strema w jakosci HD i bez zacinek. Małym minusem jest fakt że transmisja ta jest opóźniona ok 8-10 sek w stosunku do telewizyjnej NC+. Polecam ????
Warto dodac, ze transmisja nie buforuje sie jak stream, ale jak film np na youtubie, dlatego nawet na slabszym internecie idzie bez zacinki, mozna zatrzymac, isc gdzies na moment wrocic i leciec dalej ????
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt​

A więc tak: Zagrożeni absencją w Wielkim Finale są: Mandżukic, Illaramendi, Alonso oraz Ramos. - To tyle słowem wstępu.
Dalej. - Wiemy jaka jest gra Bayernu, jaka jest gra Realu. Niemcy znowu wykręcą pod 70% posiadania piłki a Real będzie spokojnie czekał na kontrataki. - Jako że żaden (oprócz napastnika) zawodnik Bayernu nie jest zagrożony - to moim zdaniem defensywni gracze Bayernu będą starali się neutralizowac wszelkie szybkie ataki graczy Królewskich. - Leci kontra gdzie biegnie Bale, Di Maria czy Ronaldo - więc łapiemy go za koszulkę, kosimy równo z trawą czy wskakujemy mu na plecy - czyli tak zwany faul taktyczny. Tak gra Real i wszyscy dobrze o tym wiedzą. A więc patrzymy na defensywnych pomocników Bayernu - bo to oni będą pierwszą linią, która będzie powstrzymywała szybkie ataki Realu i mamy oto takie bety:
Philipp Lahm otrzyma kartkę ▶ 8.00 Unibet
Bastian Schweinsteiger otrzyma kartkę ▶ 3.75 Unibet
Myślę, że więcej dodawac nie trzeba. No może tyle, że zakład dotyczy dowolnej kartki - także ewentualna bezpośrednia czerwona kartka zalicza Nam zakład. - Taka przewaga Unibet nad np. Betsafe gdzie podobne kursy są wystawione tylko na żółtą kartkę. Statystyk nie przytaczam (chociaż sprawdzałem) - ponieważ moim zdaniem, będzie to mecz innej kategorii. Be or not to be i argument jest taki, żeby nie dopuszczac do kontrataków Królewskich bo jedna bramka gości - bardzo komplikuje sprawę awansu Bawarczykom.
Poza tym jeszcze taki bet:​
Mario Mandżukic nie strzeli bramki ▶ 1.65 Betsafe ✅
W grze kombinacyjnej jaką prowadzi Bayern za Guardioli - co taki Mandżukic może? - Świetnie gra głową i największe zagrożenie z Jego strony będzie podczas licznych zapewne rzutów rożnych dla Bayernu. W innych sytuacjach raczej pierwsi do strzelenia bramki są Robben zbiegający do środka - strzał z lewej nogi czy Toni Kroos strzelający technicznie z okolicy 20 metra. - Strzelił w tej edycji Ligi Mistrzów 3 bramki a kurs na jego sztukę wystawiony jest taki jakby Teodorczyk grał u siebie z Wisłą Kraków. - Ściema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 285

embotron

Użytkownik
Co sadzicie o rzutach roznych Bayern - Real? Widze, ze buki na ponad 10,5 roznego daja 1,4, ale juz ponizej 13,5 rowniez 1,4, nie sadzicie, ze sytuacja z Madrytu sie powtorzy i bedzie okolo 13-15 roznych dla samego Bayernu, a moze i jeszcze wiecej? Kurs na ponad 13,5 to kolo 2,7 ????
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Wydaje mi się, że pograłem ciekawy typ. Bayern powyżej 8,5 rzutów rożnych - 1,83 (bet365). Na pewno minie kilka minut zanim Bayern się wstrzeli, a co za tym idzie będą kornery po strzałach z dystansu czy dośrodkowaniach po akcjach skrzydłami. Jedna bramka nie starczy Niemcom, więc będą atakować, a co za tym idzie będą rzuty rożne. Spojrzałem do statystyk i wychodzi na to, że Bayern u siebie w meczach z rywalami, którzy mogą podnieść poprzeczkę praktycznie zawsze ma tą dychę kornerów. Gorzej wypada kiedy grają z beniaminkami czy innymi ogonami - wtedy mają ich mało, gdyż zanadto kontrolują mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt
Alianz Arena
20:45


Rewanżowe spotkanie rozegra się w Bawarii. Gorący teren, o czym Real się już zdążył przekonać nie raz. Na Santiago wynik 1:0 dla Królewskich, co daje im niewielką zaliczkę przed rewanżem.
Moim pierwszym typem będą kartki na Bayern. Linia 2,5, którą wystawił Bet365 z kursem 2,37 całkowicie mnie satysfakcjonuje. W rewanżu nie będzie odstawiania nogi, stawką jest w końcu finał LM. Zagrożony zawieszeniem w ekipie z Monachium jest wyłącznie Mario Mandzukic. W pierwszym meczu tylko jedna kartka. Bayern musi odrabiać straty, a przy tym nie może stracić bramki. Sytuacja na boisku w dzisiejszym spotkaniu będzie podobna do poprzedniego meczu. Real cofnięty odda piłkę podopiecznym Guardioli, czekając na możliwość przeprowadzania piekielnych kontr, co pokazali nam Los Blancos w Madrycie. Bayern nie ustrzegnie się strat w ataku, więc będzie zmuszony już do faulowania na połowie przeciwnika. Na boisku nie zabraknie walki, a także dyskusji z sędzia, co może kończyć się kartką. Również napięta atmosfera może doprowadzać do różnych przepychanek i &#39;uprzejmości&#39; zawodników.
Arbitrem spotkania będzie Pedro Proenca. Aż się cieszę, bo mój over w takim przypadku jest bardzo prawdopodobny. Portugalczyk łącznie sędziował 88 spotkań na arenie europejskiej pokazując 353 kartki, w tym 14 czerwonych. Daje to średnią prawie 4 kartek na mecz. W tej edycji LM Proenca sędziował 4 spotkania + spotkanie Legii ze Steaua. W grupie prowadził mecze Napoli (3) - BVB (1 + 1) i Galatasaray (3) - Juventus (2). W fazie pucharowej już Milan (3) - Atletico (4) oraz Chelsea (4) - PSG (4). Te statystyki pokazują, że w 4 meczach 43 letni arbiter pokazywał więcej niż 3 kartki gospodarzom. Proenca prowadził w ostatnim czasie także takie spotkania jak Sporting - Porto (9 zółtych i czerwona), Betis - Sevilla (7 żółtych), Sporting Braga - Benfica (8 żółtych), Benfica - Porto (11 żółtych i 2 czerwone). Czy to nie wystarcza żeby wchodzić w over 2,5 na Bayern?
Kolejnym typem będą rzuty rożne. Pod tym względem dominuje zdecydowanie Bayern. W pierwszym spotkaniu Bawarczycy rzutów rożnych mieli 15, natomiast Real tylko 3. Linia wystawiona na to spotkanie to 12 rożnych, także spokojnie do pokrycia. Sami czerwono-biali są w stanie pokryć tą linie. W ostatnim spotkaniu Ribery i spółka wykonali 13 rzutów rożnych. Królewscy natomiast z Osasuną 7 rożnych. Bayern sam w stanie jest pokryć, także Real coś powinien od siebie dorzucić. Kurs 1,90 warty grania. Także myślę do gry jest linia 8,5 na Bayern.

Typy:
Drużyna - kartki: Bayern Monachium powyżej 2,5 @ 2,37 Bet365
Rzuty rożne: powyżej 12 @ 1,90 Bet365
Rzuty rożne drużyny: Bayern Monachium powyżej 8,5 @ 1,83 Bet365

________________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
beeercik 62

beeercik

Użytkownik
Ja proponuje pograć:
Bayern -5 rzutów rożnych - handicap (2.00) Bet365 ✅ (13-7)

Wszyscy widzieliśmy co działo się w Madrycie. Bilans rożnych 15-3 dla drużyny z Monachium mówi sam za siebie.
Wyrobili wtedy handi -12 !
Dlaczego tym razem mieliby nie dać rady choćby połowy tego?
Tym bardziej, że w rewanżu będą zmuszeni do jeszcze intensywniejszego atakowania jeśli chcą liczyć na cokolwiek.
Real też pewnie swoje nabije, ale moim zdaniem nie na tyle, żeby handi nie weszło. Będą groźniejsi niż w Madrycie, ale i Bayern u siebie będzie mocniejszy niż przed tygodniem.
Sądzę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że typ wejdzie.


To mój pierwszy post na forum i pierwszy typ - liczę na to, że będzie trafny. Pozdrawiam

Bayern -5 rzutów rożnych - handicap (2.00) Bet365 ✅
(13-7)
Pierwszy typ i jak widać szczęśliwy ????
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Bayern vs Real
BTS || Kurs: 1,6 || Stawka: 10/10
@Betfair

Szczerze mówiąc to co niżej napiszę zabrzmi jak analiza pod typ, ale takie są fakty. Od razu po zakończeniu pierwszego meczu przyszło mi do głowy, że to będzie main bet na rewanż i po przemyśleniu sprawy wchodzę w to grubo.
1-0 to bardzo dobry wynik dla Realu, takie jest moje zdanie. Mimo, że Królewscy powinni czuć niedosyt po tak dobrym meczu i zmarnowanych dwóch setkach CR7 i Di Mari to czyste konto u siebie z taką maszyną do strzelania jaką jest Bayern robi wrażenie. I mimo, że mamy za co chwalić defensywę Los Blancos, to Bayern jest sam sobie winien. Zagrali bardzo bojaźliwie, nie pokazali pazura, gwiazdy zwiodły, zabrakło kogoś kto wziąłby na barki odpowiedzialność za mecz i przeprowadził jeden czy dwa brawurowe rajdy. Tego właśnie oczekuję w rewanżowym spotkaniu. Czytałem dzisiaj wypowiedź Guardioli, który dokładnie na to zwrócił uwagę: &quot;Bayern need angry Ribery&quot;. Bayern jeśli chce awansować musi zagrać odważnie, brawurowo, bez respektu dla przeciwnika. Bayern musi tym razem już nie tylko klepać, ale też przyspieszać grę, grać dużo z pierwszej piłki, wykorzystywać szybkie skrzydła - i mam tu na myśli nie tylko Robben&#39;a i Riber&#39;ego ale także bocznych obrońców. Tego w pierwszym meczu nie było, zresztą dowodem na to była zmiana Rafinhi i przestawienie Lama na prawą stronę. Wydaje mi się, że tym razem środek to będzie jednak Schweinsteiger &amp; Martinez, bo w przeciwnym razie uważam, że Guardiola popełni błąd. Lahm w tym meczu jest potrzebny z prawej strony, podwajany Robben zwyczajnie potrzebujego jego pomocy. Jeżeli Bayern zagra właśnie taką piłkę to przed własną publicznością na pewno zdobędzie bramkę. Czy jedną czy więcej tego nie wiem, dużo będzie zależało od tego kiedy padnie ta pierwsza, ale to jest oczywiste.
Teraz na świeżo przeczytałem wypowiedź Carlo Ancelottiego. Mówi, że Real jedzie strzelić bramkę. Wydaje mi się, że to dość oczywiste, nie zdziwi to ani nas ani Guardioli, dlatego taka wypowiedź pojawiła się w mediach. Ani słowa o presji, przerzucaniu się w roli faworyta, zwyczajna &#39;oczywistość&#39; - jedziemy zdobyć bramkę, bo ta znacznie przybliża nas do awansu. No i takie są fakty, dlatego 1-0 na Bernabeu to bardzo dobry wynik. Real strzelając bramkę musi stracić już trzy, aby stało się im cokolwiek złego. Real ma także poważne argumenty, żeby tą bramkę zdobyć. Pewnie już wszyscy widzieli co zrobił Ronaldo z Osasuną, pewnie też każdy widział jaki ten gość ma ciąg na bramkę... w końcu pewnie już nikogo to nawet nie dziwi. Ja stawiam na bramkę Ronaldo. Strzały z dystansu, karne, wolne i ten niesamowity głód zdobywania goli - tego Bayern powinien obawiać się najbardziej. Real zagra najmocniejszym ustawieniem, wraca zarówno CR7 jak i Bale, kontry będą dosłownie zabójcze.
Argumenty czysto piłkarskie za BTS z obu stron. Nie zamierzam przytaczać ostatnich wyników obu drużyn i rozwodzić się nad ich obroną, nie będę pisał o tym, że Bayern stracił dwa gole u siebie z Werderem, czy że Real powinien odpaść na Signal Iduna Park gdyby Mkhitaryan zachował się ciut lepiej w jeden z trzech sytuacji. Czemu? Bo to nie obrona zdecyduje o losach jutrzejszego spotkania. To nie będzie jeden z tych meczy gdy jedna z drużyn zamuruje dostęp do swojej bramki. Jutro będą padały gole, a pierwszy gol otworzy worek z kolejnymi. Czemu? Bo w zasadzie tylko jeden scenariusz sprawia, że możemy drżeć o powodzenie typu. Taki jak w Madrycie, Bayern długo bijący głową w mur i strzelający dość późno bramkę. Każdy inny wariant otwiera worek z golami. Bayern strzelający wcześnie stwarza zagrożenie zwycięstwa 2-0, a sam nawet przy takim wyniku nie może być spokojny o awans, bo jeden gol Realu przekreśla szanse. Pierwszy gol dla Realu? Allianz Arena oszaleje. Zresztą Allianz Arena jutro i tak oszaleje, nie wiadomo tylko, czy będzie to szał zwycięstwa czy gorzki smak rozpaczy. Ja stawiam na to drugie, bo Real jest w tym sezonie mocny, moim zdaniem zbyt mocny by zmarnować tak dużą zaliczkę.
Dodatkowo:
Awans || Real || Kurs: 1,63 || @Betfair
To score || Ronaldo || Kurs: 2,5 || @Betfair
I dla &#39;zabawy&#39; za drobne:
Scorecast || Ribery 2-1 || Kurs: 60
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Chyba nie lubisz Realu skoro tak piszesz.Skąd wiesz kto kibicuje Realowi?Czyli Real to klub do kibicowania w wieku od 14-17 tak?
***** tam wiesz gadasz jak stary komuch albo sam do gimnazjum popylasz kanapki na jutro spakowane?
Skoro jesteś taki pewny to czemu sam nie dałeś typu na Bayern?
Twój wpis to jakiś kompleks w stronę Realu i tyle.
Stary ja mam wywalone na jakieś Reale Bayerny Barcelony, mam swój polski klub któremu kibicuje i nie musze leczyc swoich kompleksów poprzez kibicowanie prymusom i śmieję się z tych &quot;wielkich&quot; fanatyków Realu czy barcelony którzy spinaja sie przed każdym gran Derbi a mecze tych druzyn ogladaja w TV albo na meczyki.pl ???? A to co napisałem od siebie to tylko to co zauważyłem przed każdym ważnym meczem Realu.
Powiem Ci więcej , gra Realu podoba mi się bardziej niż np Barcelony czy Chelsea a co do typu na ten mecz to myslę nad Bayern -1,5 ????
 
frem 59

frem

Użytkownik
Dla tych co mają problem z możliwością oglądania pozostałych meczy LM.
Wystarczy kupić heineken&#39;a wpisać kod z kapsla na ich stronie i można oglądać w wersji HD mecz. Ja tak obejrzałem na żywo 3 mecze i pozostałe też tak obejrzę.
Co do typów, to postawiłem na awans Bayernu+Athletico. Faworytami są Real+Chelsea, więc może jakaś niespodzianka się wydarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Kto zdobędzie więcej rzutów rożnych? (handicap): Bayern Monachium (-5) - Real Madryt 1,95 bet365 (spada) ✅ ;)

Przeglądając wczoraj ofertę oczywiście pierwsze czego szukałem, to kartek oraz rzutów rożnych. Kartki już zostały przedstawione i zgadzam się, że dzisiaj raczej over żółtych będzie pokryty, bo praktycznie przy każdym wyniku będzie ciągle walka.

Jeśli chodzi o rożne, całkowicie nie interesują mnie statystyki i nawet nie wiem, czy się pokrywają. Oczywiście, kto zagrał tydzień temu na over rożnych w wykonaniu Bawarczyków, zarobił dosyć szybko (:cool:), jednak nie w tym rzecz. Przedstawiony nam przez bet365 handicap w rożnych w wykonaniu Bayernu Monachium jest bardzo ciekawy. Przebieg meczu powinien być podobny do tego z Madrytu. Taktyka Guardioli ala tysiąca i jednego podania idealnie nadaje się na nabijanie rzutów rożnych. Wcześniej grając z Manchesterem United przy odpowiednim zawężeniu gry przy swoim polu karnym, Bawarczycy mieli nie lada problem z przedostaniem się, bądź nawet oddaniem strzału. Teraz czeka ich jeszcze cięższe zadanie, a dowód mieliśmy tydzień temu. Wobec &#39;ciasnego&#39; środka, naturalnie piłki będą kierowane do Ribery&#39;iego, jak i Robbena. Tam oczywiście jest największa szansa na rożny, poprzez zablokowanie dośrodkowanie, bądź przegraną w pojedynku główkowym, bo dzisiaj przechytrzyć Pepe oraz Ramosa będzie w tym elemencie bardzo ciężko. Oprócz tego będą próbowali podań poprzecznych wzdłuż pola karnego i w końcu będą musieli zdecydować się na strzał z daleka. Tutaj też liczę na Casillasa oraz ilość zawodników, od których będzie mogła się odbić piłka, zmieniając tor lotu piłki na rożny.

Jeśli by tak się przyjrzeć grze Realu Madryt. Na pewno nie są na przegranej pozycji jeśli chodzi o mecz. Rzekłbym nawet, że są w dużo lepszej sytuacji, jednak jeśli chodzi o rożne to nie widzę ich w tym elemencie. Wiadomo, szybkie kontry w wykonaniu BBC, jednak pragnę zauważyć, że ilościowo to będzie wyglądało słabo. Po skutecznym kontrataku tak na prawdę spodziewam się: a) strzału niecelnego b) Neura c) bramki . Podkreślam, po skutecznym - a defensywa powinna być dzisiaj uczulona na te akcje.

Jeszcze tak się zastanówmy gdzie będzie toczyła się gra przy różnych wynikach:

0:0 - ataki Bayernu
1:1 - ultraataki Bayernu
2:1 - ultraataki Bayernu
1:0 - kontrola na połowie rywala Bayernu
2:0 - kontrola Bayernu bliżej swojej połowy
0:1 - ultraataki Bayernu
0:2 - bezradny Bayern

Nie wzorujcie się dokładnie tak tymi wynikami, bo też jest ważne, w której minucie będziemy mieli taki wynik. Moim zdaniem, Bayern mógłby odpuścić całkowicie mecz przy wyniku dopiero na poziomie 0:2. Dopóki mecz będzie toczył się na zasadzie, kto strzeli teraz bramkę, wygrywa - Bawarczycy będą przy piłce. Oczywiście będzie to pomagało również w kartkach.
 
A 0

adimarzec

Użytkownik
Ja zagram :
awans Bayern:kurs 2.10
awans Chelsea:kurs 1.90

Ja osobiście dodam sobie do tego dubelka awans Juwentusu w LE (kurs 1.70)i mamy całkiem niezły kursik ;)
Chelsea u siebie jest bardzo mocne.Atletico ma wspaniały sezon ale Jose napewno będzie wiedział jak wepchnąć Chelsea do finału,nawet kosztem postawienia autobusu w bramce.
Jeżeli chodzi o mecz Bayern - Real to tu nie ma co gadać.Innej obcji jak awans Monachijczyków tu nie ma.Real jest znany ze swych zabójczych kontr ale nawet jeżeli strzeli gola to Bayern będzie w stanie zdobyć 3.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt powyżej 64% posiadania piłki przez Bayern @ 1,66 4/5 ComeOn ZWROT
Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie innego scenariusza na dzisiejszy półfinał. Bardziej adekwatną linią według mnie byłoby jakieś 68% lub nawet 70% posiadania piłki dla Bayernu a tutaj taka niespodzianka dla mnie ze strony ComeOn. Bayern nie zacznie nagle grać czegoś innego niż gra do tej pory czyli dłuuuuuuugie klepanie. Gram tylko 4/5, bo w Madrycie ta linia nie została przez Monachijczyków pokryta - tam mieli tylko 63% posiadania piłki. Dzisiaj ta linia spokojnie pęknie.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom