>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/2 finału - FC Barcelona - Real Madryt 3 maj [wtorek] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


VS
3 maj
FC BARCELONA - REAL MADRYT
1.60- 4.00 - 5.00
Kursy: Betclic
Już we wtorek 4 Grand Derbi, rewanżowe spotkanie w Champions League. Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze z Katalonii. Mają dwubramkową przewagę z pierwszego spotkania, które wygrali w Madrycie 2-0.
Czy Królewscy są w stanie straty odrobić i awansować do finału? Bukmacherzy w to nie wierzą, kurs na awans przyjezdnych wynosi 11.0, a tylko 1.01 na Barcę.
Jak zagra Real? Czy po raz kolejny Jose Mourinho ustawi taktykę ultra defensywnie i swoich szans będzie szukał w kontratakach? Ustawi zespoł ofensywnie, z wysokim pressingiem? A może nas zupełnie zaskoczy? Na pewno w defensywie nie zagra Pepe i Ramos, co jest poważnym osłabieniem Królewskich.
Zapraszam do merytorycznej, konstruktywniej, rzetelnej dyskusji na temat tego spotkania. Szanujmy poglądy kibicowskie innych użytkowników. Proszę nie pisać na tematy sędziowania, nawiązując do przeszłych spotkań, bo to nie ma sensu.​
 
Z 930,9K
Gdzie sa ci wszyscy ktorzy typowali zwyciestwo Realu w pierwszym meczu.W meczu rewanzowym Barcelona dokopie Realowi 2-0 i bedzie po zawodach.Moze i real mialby szanse na wyeliminowanie barcelony ale tylko wtedy gdyby ich zawodnikiem bylby Messi.Porownywanie Ronaldo I messiego jest tak jak porownanie Fiata125 z Mercedesem.Mysle ze Ronaldo jest najbardziej przereklamowanym zawodnikiem,a takiego pilkarza jak Messi to niebedzie Dlugo.Jezeli chodzi o Mourinho to napewno ma sukcesy ale od porazek z Realem to mu mozg niebardzo pracuje
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Gdzie sa ci wszyscy ktorzy typowali zwyciestwo Realu w pierwszym meczu.W meczu rewanzowym Barcelona dokopie Realowi 2-0 i bedzie po zawodach.Moze i real mialby szanse na wyeliminowanie barcelony ale tylko wtedy gdyby ich zawodnikiem bylby Messi.Porownywanie Ronaldo I messiego jest tak jak porownanie Fiata125 z Mercedesem.Mysle ze Ronaldo jest najbardziej przereklamowanym zawodnikiem,a takiego pilkarza jak Messi to niebedzie Dlugo.Jezeli chodzi o Mourinho to napewno ma sukcesy ale od porazek z Realem to mu mozg niebardzo pracuje
Ronaldo przereklamowany? 29 bramek w Lidze, spójrz jak ten koleś wykonuje rzuty wolne. poza tym, to nie o Ronaldo się mówi, że to piłkarz rodem z playstation. Zobacz sobie co robił Ronaldo w Manchesterze, w Realu uważam, że jest gorzej, ale to dlatego ponieważ Madryt od długiego czasu zmaga się z kryzysem..zmiany trenerów, wydawanie milionów itp.
Jak Barcelona gra słabo to Messi również nie istnieje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To nie jest temat to dyskusji, który zawodnik jest lepszy, czy C.Ronaldo czy L.Messi.
Proszę trzymać się tematu i pisać na temat wtorkowego meczu, bardziej pod kątem bukmacherskim, aniżeli opisywać karierę poszczególnych zawodników.
 
Z 930,9K
Dalej bede twierzil ze Ronaldo i Roney to dwaj zawodnicy ktorzy sa przereklamowani.Moze Ronaldo posiada strzal i technike w miare przyzwoita ale drugim Messim to on nigdy niebedzie.Mysle ze Real zdecydowanie powinien grac bardziej ofensywna pilke i mialby duzo wiecej zwolennikow.Jezeli choidzi o Messiego to w kazdym klubie gralby na podobnym poziomie i przewyzszal wszystkich o dwie klasy.obserwujac gre tego pilkarza mamy sama przyjemnosc i wiare ze pilka nozna moze byc widowiskowa i skuteczna.Oczywiscie to ostatnie zdanie odnosi sie tez do calej druzyny Barcelony
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
haha inauguracja tematu i już napinka kibiców sukcesu którzy swych pupili ze streama oglądają.
Niektórzy chyba zapominają że rozmawia się na temat jak tu zarobić.
Ciekawy jestem jak Real podejdzie do tego spotkania, dwubramkowe zwycięstwo na Barcelonie chyba mało REALne.Rzucenie się na Barcelone może zakończyć mecz podobnym wynikiem jak w lidze poprzedniej rundy zwłaszcza że pare absencji.Jeśli udało by się Realowi zdobyć prowadzenie może by były jakieś emocje, poprzedni mecz był mniej emocjonujący niż mecz ekstraklasy drużyn ze środka tabeli, 2 rożne w meczu takich drużyn mówi samo za siebie.
Mecz jak dla mnie dobry na typowanie live, Real może zacząć grać ostrożnie po pewnym czasie muszą się odsłonić więc warto poczekać aż kursy podskoczą na kolejną bramkę Barceolony
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
haha inauguracja tematu i już napinka kibiców sukcesu którzy swych pupili ze streama oglądają.
Ciekawy jestem jak Real podejdzie do tego spotkania, dwubramkowe zwycięstwo na Barcelonie chyba mało REALne.Rzucenie się na Barcelone może zakończyć mecz podobnym wynikiem jak w lidze poprzedniej rundy.Jeśli udało by się Realowi obiąć prowadzenie może by były jakieś emocje, poprzedni mecz był mniej emocjonujący niż mecz ekstraklasy ze środka tabeli.

Popieram...tutaj nigdy nie bedzie porzadku i fajnej dyskusji. Zawsze znajda sie Trolle....... Przykra sprawa, ale dzieci zbyt czesto sie udzielaja tak jak postac u góry o nicku &quot;zwyciestwo&quot; .....

Rooneyowi i ROnaldo mozesz synu narazie buty czyscic.
Jezeli nie rozumiesz koncepcji gry kazdego z nich to bardzo mi przykro.
Zrozum...ze Messi ma w druzynie najlepszych srodkowych na swiecie..... Ktorzy dogrywaja mu pilki jak na tace..... dlaczego w Argentynie juz tak sobie nie gra jak w Barcelonie ??? Odpowiedz jest prosta....dlatego gdyz srodek pomocy Argentyny jest duzo slabszy...Iniesta i Xavi to klasa sama w sobie....sam bym strzelal bramki gdyby ktos taki dogrywal mi pilki.... Ale ty tego nie rozumiesz widocznie....Połowa skladu Barcelony to reprezentacja Hiszpanii......Mistrzów Europy i Świata....

Co do meczu....
Rewanz bedzie na pewno ciekawy....Real tak czy siak musi sie otworzyc....bo tym razem to Barcelona bedzie grala zachowawczo.....to jest Pilka Nozna i mozliwe jest wszystko...ale na pewno bedzie to zadanie dla Realu bardzo bardzo trudne....

Mecz nie do typowania moim zdaniem. (jedynie Over kartek bedzie ok..)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Popieram...tutaj nigdy nie bedzie porzadku i fajnej dyskusji. Zawsze znajda sie Trolle....... Przykra sprawa, ale dzieci zbyt czesto sie udzielaja tak jak postac u góry o nicku &quot;zwyciestwo&quot; .....

Rooneyowi i ROnaldo mozesz synu narazie buty czyscic.
Jezeli nie rozumiesz koncepcji gry kazdego z nich to bardzo mi przykro.
Zrozum...ze Messi ma w druzynie najlepszych srodkowych na swiecie..... Ktorzy dogrywaja mu pilki jak na tace..... dlaczego w Argentynie juz tak sobie nie gra jak w Barcelonie ??? Odpowiedz jest prosta....dlatego gdyz srodek pomocy Argentyny jest duzo slabszy...Iniesta i Xavi to klasa sama w sobie....sam bym strzelal bramki gdyby ktos taki dogrywal mi pilki.... Ale ty tego nie rozumiesz widocznie....Połowa skladu Barcelony to reprezentacja Hiszpanii......Mistrzów Europy i Świata....

Co do meczu....
Rewanz bedzie na pewno ciekawy....Real tak czy siak musi sie otworzyc....bo tym razem to Barcelona bedzie grala zachowawczo.....to jest Pilka Nozna i mozliwe jest wszystko...ale na pewno bedzie to zadanie dla Realu bardzo bardzo trudne....

Mecz nie do typowania moim zdaniem. (jedynie Over kartek bedzie ok..)
Tak , rzeczywiście szczególnie Xavi i Iniesta (a zwłaszcza ten drugi) pomagali mu przy bramkach na Santiago , szczególnie druga akcja wypracowana całkowicie przez Xaviego ????
O jakim ty środku tutaj mówisz? samo to że Messi ma w tym sezonie więcej asyst niż Xavi i Iniesta razem wzięci mówi samo za siebie , nie wypowiadaj się o tematach o których nie masz zielonego pojęcia :;/:
Ośmieszasz się tymi swoimi teoriami , jak narazie to widać tylko to że mecze Barcelony oglądasz tylko jak ci na Polsacie pokażą , po co wypowiadasz się na temat piłkarza którego oglądasz dwa razy do roku?
Messiemu wykładają piłki jak na tacy :grin: ????
Ronaldo w Portugalii gra tak świetnie że na mundialu strzelił bramkę tylko Korei Północnej na dodatek ze spalonego ???? , o Rooneyu się nie wypowiadam bo On w ogóle zmiażdżył wszystkich na Mistrzostwach ????
A i nie pisz po każdym wyrazie &quot;...&quot; , cofnij się do podstawówki jeśli nie wiesz do czego służy wielokropek.
spójrz jak ten koleś wykonuje rzuty wolne.
Widziałem właśnie w ostatnim meczu : 3 razy w mur i raz 5 metrów nad bramką ????
kiedy On strzelił jakąś bramkę z wolnego? 3 , 4 miesiące temu?
Co do samego spotkania to oczywistym faworytem jest Barcelona ale kurs na zwycięstwo Barcy zdecydowanie za mały , tym bardziej że drużyna z Katalonii wcale tego wygrywać nie musi . Jak dla mnie no bet.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ja jedyny typ jaki widze za słuszny to taki jaki zagrałem w 1 spotkaniu ????
Ilość fauli w meczu 33,5 over kurs oscylujacy był 1,75 teraz będzie 1,6+ ale warte zagrania
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja jedyny typ jaki widze za słuszny to taki jaki zagrałem w 1 spotkaniu ????
Ilość fauli w meczu 33,5 over kurs oscylujacy był 1,75 teraz będzie 1,6+ ale warte zagrania
Też sądzę , że ten to może być jedną wielką sieką. Znając Mourinho , nie zdziwię się nawet jak będzie chciał kilku piłkarzy z Barcelony wyeliminować przed finałem ???? faule i kartki to może być cel. Wszystko po to aby Barcelona nie wygrała.

Co do szans. No chyba cud musi się zdarzyć , żeby Real awansował. Ja jednak przed typowaniem składu finału z chęcią poczekam na rewanże i oficjalne potwierdzenie kto tam zagra bo nie takie cuda się widziało ????

Co do dyskusji Messi - Ronaldo. To radzę nie drążyć tego tematu bo może być nie ciekawie :|
 
m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
Tak , rzeczywiście szczególnie Xavi i Iniesta (a zwłaszcza ten drugi) pomagali mu przy bramkach na Santiago , szczególnie druga akcja wypracowana całkowicie przez Xaviego ????

O jakim ty środku tutaj mówisz? samo to że Messi ma w tym sezonie więcej asyst niż Xavi i Iniesta razem wzięci mówi samo za siebie , nie wypowiadaj się o tematach o których nie masz zielonego pojęcia :;/:

Ośmieszasz się tymi swoimi teoriami , jak narazie to widać tylko to że mecze Barcelony oglądasz tylko jak ci na Polsacie pokażą , po co wypowiadasz się na temat piłkarza którego oglądasz dwa razy do roku?
Messiemu wykładają piłki jak na tacy :grin: ????
Ronaldo w Portugalii gra tak świetnie że na mundialu strzelił bramkę tylko Korei Północnej na dodatek ze spalonego ???? , o Rooneyu się nie wypowiadam bo On w ogóle zmiażdżył wszystkich na Mistrzostwach ????

A i nie pisz po każdym wyrazie &quot;...&quot; , cofnij się do podstawówki jeśli nie wiesz do czego służy wielokropek.

Widziałem właśnie w ostatnim meczu : 3 razy w mur i raz 5 metrów nad bramką ????
kiedy On strzelił jakąś bramkę z wolnego? 3 , 4 miesiące temu?

Jesteś tak ślepo zapatrzony w tą Barcelonę, że dyskusja z Tobą w ogóle nie ma sensu... Skoro wspominasz o Rooneyu i Mistrzostwach Świata to masz rację, ale popatrz też na swojego Messiego. On to dopiero w RPA wymiatał, szczególnie w meczu z Niemcami prawda ?


A co do samego meczu to widzę tu over 2,5. W poprzednich 3 meczach Realu z Barceloną stawiałem under 2,5 i się udawało. A więc dlaczego teraz over ? Moim zdaniem Real nie ma nic do stracenia, jeśli chce zachować jakieś szanse na awans musi uderzyć, tutaj gra na 0:0 nic mu nie da. Jeśli Real zaatakuje to Barcelonie będzie grało się łatwiej, szczególnie na Camp Nou. A i może Real coś ustrzeli (oby :razz ???? .

Pozdro






Ronaldo strzelił jakąś bramke w finale LM?? ,Messi strzeli co dało zwycięstwo nad Man.United.

Tymi słowami pokazałeś swoją ogromną wiedzę o piłce nożnej. Ronaldo strzelił bramkę ( z główki ) w finale Ligi Mistrzów z Chelsea, bodajże w sezonie 07/08.
 
M 0

m4zd4

Użytkownik
TommyTSW dobrze napisał: Niektórzy chyba zapominają że rozmawia się na temat jak tu zarobić.
I tego powinniśmy się trzymać.
Kurs na Barcelonę za niski, bo jak wiadomo wcale nie muszą wygrać, aby awansować. Najlepiej to poczekać na oficjalne składy, ponieważ teraz to wróżenie z fusów ???? Mou może zagrać tak defensywnie jak do tej pory, a może także w końcu zaskoczyć i rzucić się z pierwszym gwizdkiem na Katalończyków.
Na tą chwilę to jedynie typ gwiazda2010 wydaje się najpewniejszy.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
29 bramek w Lidze, spójrz jak ten koleś wykonuje rzuty wolne
Kolego wykonywał rzuty wolne,teraz juz nie są tak grożne jak kiedyś.
Messi jak nie strzela to podaje statystyki same mówią za siebie.
Ronaldo zwylke sam nie potrafi zainicjowac akcji Messi wielokrotnie pokazał że potrafi to robic ,więc nie rozumiem dlaczego dalej pozostaje kwestia kto jest lepszy ?? Ronaldo strzelił jakąś bramke w finale LM?? ,Messi strzeli co dało zwycięstwo nad Man.United.Dla mnie Messi jest lepszy i nie ma co tym dużo pisać zresztą sami widzicie jednak nie którzy dalej ślepo patrzą na Ronaldo.

Co do Rewanżu to w poprzednim temacie pisałem że wszystko roztrzygnie sie na Bernabeu,i miałem racje.Dwu bramkowa zaliczka i jakos nie chce mi sie wierzyć że Barcelona roztwoni tą przewage u siebie zwłaszca że Real musi uderzyc od początku pewnie sie odkryą co sprawi że Barcelona bedzie mogła szybkie kontry wyprowadzic.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wracając do finału z 2009 roku, to nie zasługa Messiego to zwycięstwo a Etoo który podciął skrzydła United, United naciskało jak szalone, Barcelona nie istniała potem kontra, poślizgnął się Vidic i Etoo wykorzystał to i dał prowadzenie a United jakby obuchem dostało w głowę, teraz United ma komfortową sytuację mecz z Schalke będzie zapewne czysty a Barcelona pewnie będzie siebie wycinać z Realem jak debile, życzę Realowi szybko zdobytej bramki bo wtedy wiem jedno nerwy puszczą Katalończykom i nie będzie już &quot;pięknej gry&quot; ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Cudu/awansu Realu nie będzie. Mówi się, że póki piłka w grze wszystko się może zdarzyć ale nie zapominajmy, że Barcelonie baaardzooo zależy na tym trofeum, tymbardziej jeśli w drodze do finału mogą pokonać swojego &quot;najulubieńszego&quot; rywala. Dwie bramki przy takim rewanżu, w takim miejscu są nie do odrobienia. Nie twierdzę, że Real nie ma chęci na wygranie tej rywalizacji ale... Absencje w Realu, moim zdaniem, są nie do zastąpienia nawet jeśli Mou wystawi Kake, Benzeme, Ozila, CR7 i Di Maria&#39;e.

I jeszcze słowo do tego kolesia od Barcelony (wiadomo o kogo chodzi). Pyszałku- skończ swoje dywagacje bo niedobrze się robi na widok Twojego postu uzupełnionego o x emotów z &quot;wyśmiewaczem&quot;. Z tego co obserwuję bardzo długi czas to non stop podchodzisz do każdego w taki sposób, nawet jeśli osoba, która z Tobą &quot;koresponduje&quot; ma do Ciebie szacunek. Zastanów się nad sobą.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Kurs na awans wyjasnia wszystko . Barcelona jest juz w finale zdaniem bukmacherow jak i wiekszosci kibicow ktorzy chodz troche ogladaja i interesuja sie pilka nozna . No ale sa zapewne tacy jak i ja co wierza do konca bo praktycznie tylko wiara nam zostala i cud ???? W tym meczu tak naprawde zadazyc sie moze wszystko . Najprawdopodobniej Barca rzuci sie na Real od pierwszych minut i bedzie chciala udowodnic swoja wyzszosc nad odwiecznym rywalem i zamknac caly ten temat z afera po ostatnim spotkaniu . To wsumie bylaby szansa dla Krolewskich . Wyjscie z pierwsza lepsza kontra zakonczana bramka doladowalo by energi obu zespolom jak i ostrej gry . Lecz to oczywiscie malo realne ale nic nie mozna wykluczyc . Napewno w tym spotkaniu obejrzymy jeszcze wiecej faulow , zoltych kartek , teatru w upadaniu i ostrych wejsc . Emocje nie opadly po ostatnim spotkaniu i nie opadna az do kolejnego meczu .Druzyny zaczynaja wysylac na siebie skargi co tylko zaostrzy gre wiec gre na over kartek mozna chyba jak najbardziej zagrac . Krolewscy stracili dwoch podstawowych obroncow czyli praktycznie nie maja kim sie bronic . Co zrobi Mourinho ? Nie pozostaje mu chyba nic innego jak wpuscic Kake , Benzeme i Higuana i liczyc na to ze odezwie sie dawna moc w tych zawodnikach ze zaczna blyszczec jakies kiedys . Ronaldo zawodzi poraz kolejny w meczu z Barca dlatego trzeba szukac innego przywodcy .. moze to wlasnie Kaka ? ( tak Ronaldo strzelil bramke ktora dala puchar ale i tak nic nie gral przez te trzy ostatnie spotkania , moze dlatego ze to pilkarz ofensywny i potrzebuje gry pressingiem i wiecej podan i miejsca co w taktyce Mourinho przeciwko Barcelonie nie mialo miejsca ) . Mimo wszystko uwazam ze rewanż moze ulozyc sie dobrze dla Krolewskich i moga powalczyc o wygrana o ile znowu nie beda grac 10 na 11 ...;/
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Do meczu jeszcze sporo czasu, jeszcze zostały mecze ligowe, w których mogą zdarzyć się kontuzje (oby nie). Nie wiadomo też jakimi ustawieniami zagrają obie drużyny, choć nie ma co ukrywać, że więcej niewiadomych jest w Realu. Na ten moment byłbym za typem m7arcina na over 2,5. Wiadomo w 3 ostatnich były undery. Jednak teraz nie będzie Pepe i Ramosa. Dodatkowo Real musi zaatakować. Znając Murinho nie zaatakują od pierwszych minut, ale w końcu będą musieli. Myślę, że wbrew ostatnim pojedynkom można też skusić się na BTS. Jednak z ostatecznymi typami radziłbym się wstrzymać do czasu gdy znane będą chociaż przybliżone składy, czy ustawienia.
Co do szans awansu, to wiadomo, że Barca osiągnęła bardzo korzystny rezultat na wyjeździe i u siebie jedna z najlepszych drużyn na świecie nie powinna roztrwonić takiej przewagi. Z drugiej strony nie można zapominać, że Real też jest w światowej czołówce i stać ich naprawdę na wiele. Bardzo bym chciał, aby zagrał od pierwszych minut Kaka i Higuain, bo w meczu z Valencją pokazali, że dobrze im się gra ze sobą. Jednak raczej takiego ustawienia się nie doczekam i jeśli już to zagra tylko jeden z nich. Marzy mi się 1:3 dla Realu i wcale nie jest to niemożliwe. Tak jak już to pisałem, nadzieja umiera ostatnia i prawdziwy fan wierzy do końca: Hasta el final, Vamos Real!!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dla mnie mecz typowo nie do grania (obstawiania 1 x 2)
Dlaczego?
Pójść może 1 kontra i Real może mieć upragnione 0-1 i emocje.
Mecz spodziewam się klasyku: MURinho w polu karnym i rzeźni.
W tym sezonie, zawsze się coś działo i gotowało w głowach piłkarzy, najszybciej puszczają nerwy Sergio Ramosowi - tutaj bym grał tak:
Sergo Ramos - żółta kartka TAK (brak kursu jeszcze)
Liczba bramek Realu under 1,5 gola (max 1 strzelą) 1.25 (betsafe)

W tym sezonie Real tylko 1 raz strzelił gola Barcelonie w regulaminowym czasie gry - z karnego na Bernabeu. O meczu z jesieni nie muszę mówić, Puchar Króla to samo - MURinho i tyle ;)
Dodatkowo, nie darzę sympatią MURinha i sądzę, że zrobi tak jak kiedyś z Chelsea która nie miała już szans awansu (wynik był już 1-2) i będzie rzeźnia Barcelony by osłabić ich kręgosłup i polowanie na nogi Messiego, Xavi i Iniesty. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest jakiś over 5,5 lub 6,5 kartki (czerwona chyba liczona podwójnie w niektórych bukach)
Teraz tak lekkim offtopem jak coś to z góry przepraszam - mam nadzieję, że prawdziwi kibice Madritas mnie zrozumieją.
Ich trener to dla mnie skończony kretyn w sensie zachowania i buty - nie umie przegrywać z honorem. Zabił piękno gry Realu - OFENSYWNĄ PIŁKĘ!
Dla niego każda porażka Realu to zawsze ma jakieś usprawiedliwienie tylko nie 2 rzeczy:
-błąd w taktyce
-brak zaangażowania zawodników i on zawsze jest nie winny.
Niech lepiej wyleje sobie kubeł lodowatej wody na głowę i wyjaśni logicznie porażkę wielkiego Realu Madryt w ich świątyni Bernabeu z przeciętnym Sportingiem Gijon - co było nie tak, co było przyczyną, kogo obwinia?
A jeżeli on wypomina tak &quot;pomaganie&quot; Barcelonie to co powiedzieć na to---&gt; http://www.weszlo. com/news/6752
(luknijcie filmik video nie ma mowy o spalonym)
Pomoc sędziowska ---&gt;http://www.youtube.com/watch?v=QX4S0CyRRpI
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
FC BARCELONA - REAL MADRYT REMIS 4.00

ostatnie 3 mecze barcy u siebie z realem to 5:0,1:0,2:0
real ostatnio pokazał,że jest w stanie dorównać barcelonie i zgasić jej najlepszych zawodników (1-1,1-0,0-0 do słynnej red card).myśle że się przełamią na camp nou i będzie 1-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom