>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału: Brazylia - Niemcy [08.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Johny Anthony, cholernie duży plus dla Ciebie, w końcu ktoś sensownie pisze. Tak jak pisałem wcześniej, Brazylia ograła 2 ekipy typowane na czarne konie, Chile i Kolumbie. przypadku Niemiec zachwycili wysoką wygraną nad Portugalią, ale potem słabizna, z Ghaną mieli 2 razy mniej sytuacji bramkowych niż rywale (!!!), z Francją mieli dużo szczęścia. Niemcy do Niemcy, stały poziom od lat, ale skąd te oklepane teksty że są perfekcyjną ofensywną ekipą? W meczach z Francją, Portugalią i Ghaną, to rywala stworzyli więcej sytuacji bramkowych, statystyki nie kłamią.

Dla tych którzy chcą stawiać domy na Niemcy, radzę opanować się i odpuścić. Ten mecz nie warto w ogóle obstawiać, a tym bardziej iść w kolejną masówkę, która jest tworzona bez sensu.
No tak Niemcy mieli duzo szczęścia a Brazylia jest wspaniała oczywiście ze swoim 12 zawodnikiem sędzia.Widzisz Portugalia stworzyła wiecej sytuacji tylko ze skończyło sie 4 jajo wiec co to za argumenty? Przypomina mi to posiadanie piłki Barcelony i kij z tego skoro przegrywali.

Masowka jest na Brazylię kursy nie kłamią kropka.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No tak Niemcy mieli duzo szczęścia a Brazylia jest wspaniała oczywiście ze swoim 12 zawodnikiem sędzia.Widzisz Portugalia stworzyła wiecej sytuacji tylko ze skończyło sie 4 jajo wiec co to za argumenty? Przypomina mi to posiadanie piłki Barcelony i kij z tego skoro przegrywali.
Masowka jest na Brazylię kursy nie kłamią kropka.
Nie to żebym sympatyzowal gebelsow bo ich nie lubię ale oni dzisiaj zabiorą to co Brazylia zabrała im w 2002
Miał byc edit nie cytat do skasowania pózniej
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Tego po prostu czytać się nie da. To że Niemcy nie grały z żadną południowoamerykańską drużyną nie znaczy że nie będą potrafili z nią grać. A co tam kopią piłkę jakoś inaczej? Nie wiem ręką? Samą głową grają czy co? Tak samo można napisać że Brazylia nie grała z żadną liczącą się drużyną w Europie, bo kogo oni pokonali? Ba Chorwację, która o mały włos i gdyby nie sędziowie pogoniła ich na samym początku tych mistrzostw. Więc jeśli Chorwaci byli w stanie powalczyć, to tym bardziej na tym etapie rozgrywek zrobią to Niemcy. Bo dla porównania Brazylia grając mecz otwarcia też grała spięta może nie na 100% ale na 95% bo co to by było gdyby taki gospodarz przegrał mecz otwarcia? Więc jeśli wtedy ich gra nie wyglądała jakoś kosmicznie to teraz grając nawet na 100% swoich możliwości, bez Neymara i Silvy to ich gra jakoś diametralnie się nie zmieni.
Może i Niemcy męczyły się po drodze do tego półfinału ale spójrz na to ze strony sytuacji i strzałów ile oddali w każdym z tych meczów. Więc biorąc pod uwagę to że jeśli poprawią dzisiaj skuteczność w swojej grze to nie będzie co zbierać z reprezentacji Brazylii.
Zgadzam sie, to dziala w obie strony, bo oprocz Chorwacji nie bylo nikogo z Europy na ich drodze. Jesli uwazasz, ze europejskie ekipy graja tak samo jak poludniowoamerykanskie i nie ma to znaczenia, to zabawne. Bo akurat jest to istotne, nie raz styl gry Am.Płd byl ciezki dla Europy i odwrotnie, to tez prawda. Ale nie pisz takich frazesow typu:&quot; a czy oni graja inaczej, kopia inaczej&quot;.
Wybacz, ale dziwne masz podejscie do pilki, skoro nie rozumiesz takich rzeczy jak roznorodnosc stylow, podejscia, innego bazowania na wygranej czy golach. Ameryka rozni sie swa pilka i gra od Europy.
Wskazalem tylko, ze Niemcy nie byly skonfrontowane na tym mundialu z pilka poludniowoamerykanska! I moga sie mocno zdziwic, jak im zacznie nie wychodzic gra badz inny aspekt gry przez wzglad na poludniowoamerykanska szkole czy jej styl..
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
W ogóle nie rozumiem po co te dyskusje kto wygra każdy ma swój typ i tak stawia a mecz zweryfikuje żeby ci co tak dużo piszą nie było po tym meczu głupio.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
W ogóle nie rozumiem po co te dyskusje kto wygra każdy ma swój typ i tak stawia a mecz zweryfikuje żeby ci co tak dużo piszą nie było po tym meczu głupio.
Po prostu wymieniamy sie pogladami. Kazdy ma swoja racje, choc sa osoby, ktore staraja sie bazowac na czyjejs racji. Wesprzec typ badz go oslabic! To luzne dyskusje, typy kazdy ma swoje, gra jak chce i co wybierze. Wszelkie dywagacje schodza na dalszy plan, gdy rozpocznie sie mecz, wszak to tylko przewidywania a nei przepowiednie ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Może i Niemcy męczyły się po drodze do tego półfinału ale spójrz na to ze strony sytuacji i strzałów ile oddali w każdym z tych meczów.







No przecież Niemcy w każdym meczu deklasują rywali ilością strzałów... To nic że na 5 meczy w 2 (DWÓCH) zaledwie mieli więcej strzałów niż rywale.
Już byli tacy co Belgów uznawali za nowych mistrzów świata, po tym jak oddali sporą ilość celnych strzałów z USA.
Dla tych co nie rozumieją o co mi chodzi, nie namawiam do gry na Niemcy czy Brazylie, nie staje po stronie żadnej ze stron, ale teksty typu &quot;Niemcy oddają mnóstwo strzałów, mają wiele sytuacji, w ofensywie są zdecydowanie lepsi od Brazylii&quot; uważam za głupotę, stąd w kilku postach chciałem uświadomić że to nie prawda, ale widzę dla części osób to nadal trudne do zrozumienia.
No tak Niemcy mieli duzo szczęścia a Brazylia jest wspaniała oczywiście ze swoim 12 zawodnikiem sędzia.Widzisz Portugalia stworzyła wiecej sytuacji tylko ze skończyło sie 4 jajo wiec co to za argumenty? Przypomina mi to posiadanie piłki Barcelony i kij z tego skoro przegrywali. Masowka jest na Brazylię kursy nie kłamią kropka.
Tak, z pewnością muszę być pseudofanem Brazylii, to nic że stronę wcześniej pisałem że to są wyrównane ekipy i każda z nich może wygrać, jedynie przestrzegam przed gloryfikowaniem Niemiec. Co to za argument z ilością strzałów? Kontrargument dla tych którzy piszą że Niemcy zdominują Brazylie bo stwarzają dużo sytuacji bramkowych.
Brazylia i Niemcy mają praktycznie po tyle samo atutów i słabych stron
Niemcy-Brazylia powinien być jeszcze bardziej wyrównanym meczem
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Po prostu wymieniamy sie pogladami. Kazdy ma swoja racje, choc sa osoby, ktore staraja sie bazowac na czyjejs racji. Wesprzec typ badz go oslabic! To luzne dyskusje, typy kazdy ma swoje, gra jak chce i co wybierze. Wszelkie dywagacje schodza na dalszy plan, gdy rozpocznie sie mecz, wszak to tylko przewidywania a nei przepowiednie ????
Masz racje ale niektórzy tutaj są za drużyną i tak jej bronią jak by nie wiem co hehe jestem świeży i nowy wygrałem pare stówek i się ucze nie polegałem na żadnych typach dopiero teraz zacząłem trochę czytać i się uczyć ale uważam że najlepiej polegać samemu na sobie chociaż niektóre typy na forum pomagają i zapewne są tutaj ludzie którzy siedzą w tym bardzo długo jeszcze raz wszystkim powodzenia życzę w Meczu już się doczekać nie moge bo pewnie będzie rewelacyjny mam taką nadzieję.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
I takiej analizy nie rozumiem. Obie drużyny grają podobnie, obie w pewnym sensie zawodzą, a zarazem wygrywają. Obie mają praktycznie takie same wyniki.
Ja nie o wynikach pisałem, a o samej grze. Moim zdaniem Niemcy grali do tej pory lepiej niż Brazylijczycy. W moim odczuciu gospodarze trochę jednak zawodzą, mimo że wygrywają. Po Niemcach się takiej gry spodziewałem (czyli do bólu efektywnej) i to nie jest dla mnie zaskoczenie, dlatego nie czuje się rozczarowany.
Portugalia stworzyła sobie więcej sytuacji niż Niemcy. Ghana stworzyła sobie więcej sytuacji niż Niemcy. Francja stworzyła sobie więcej sytuacji niż Niemcy. Poza meczem z Algierią gdzie faktycznie mieli ponad 20 sytuacji bramkowych, w reszcie tych sytuacji nie było tak dużo (koło 10 na mecz, nie odbiega to w niczym od ilości sytuacji Brazylijczyków). Niemcy grają taktyczną piłkę, a nie jakieś skomasowane ofensywne ataki.
Gdzieś pisałem, że ich rywale sobie sytuacji nie tworzą? Nie chodzi o ilość akcji ale o skuteczność. Niemcy potrafili sobie w dotychczasowych spotkaniach takie sytuacje tworzyć i co ważniejsze, potrafili je wykorzystać (wyjątkiem spotkanie z Algierią, gdzie mieli z tym problemy). A wielu sytuacji, żeby to Neuer musiał się gimnastykować w bramce nie przypominam sobie.
W ilu spotkaniach Brazylia grała z kontry? W ilu Niemcy prowadzili grę na mundialu?
Porównaj sobie środek pola w obu ekipach i powiedz, kto jest mocniejszy i kto raczej powinien zdominować w tej strefie rywala. Niemcy grają trochę jak Bayern bo lubią fragmentami potrzymać dłużej piłkę. W moim odczuciu to oni będą prowadzić dzisiaj grę, no chyba że ktoś szybko strzeli bramkę. Wtedy wszystko będzie się płynnie zmieniać w zależności od sytuacji. Grę prowadzili kiedy musieli. Gdy udało im się strzelić gola to oddawali pole rywalowi i czekali na to, aż zrobi się więcej miejsca z przodu. Taka taktyka na tych mistrzostwach jest stosowana bardzo często i nie jest to nic nadzwyczajnego.

Nie rozumiem, skoro i Niemcy i Brazylia grały do tej pory przeciętnie, to jak można mówić że Niemcy mają &quot;zdecydowanie lepszą&quot; ofensywę od Brazylii? Pisanie o Brazylii grającej z kontry i Niemcach prowadzących gre, to dla mnie totalnie nieporozumienie.
Moim zdaniem drużyna, która w fazie pucharowej mistrzostw strzela 3 bramki i wszystkie po stałych fragmentach gry może być posądzona o brak jakości z przodu. Do tego dochodzi brak Neymara (już nie chodzi o to czy ciągnie ich grę czy tylko się przewraca ale o to, że na ławce raczej nie ma dla niego zmiennika na podobnym poziomie). Tym bardziej, że oprócz bramek w tych spotkaniach wielu okazji do zdobycia gola z gry nie widzieliśmy. Niemcy, jak już pisałem, swoją grą mnie nie zaskoczyli i grali do tej pory dość minimalistycznie. Bramek wielu nie strzelili ale mają większą łatwość w kreowaniu sytuacji bramkowych i dlatego ich ofensywę oceniam wyżej niż Canarinhos.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po prostu po czystej analizie, dodaniu plusów i minusów wychodzi lepiej grać na Niemcy, a kursy są identyczne. To wszystko, nie mówimy o jakiejś nie wiadomo jakiej pewnej tylko o obliczeniu prawdopodobieństwa do typu i to wszystko. To, że większość osób uwaliło się na Holandii (w tym ja) czy Niemcach z Algierią nie oznacza, że znowu większość się myli. Gramy z reguły na awans lub 2x, a nie zwycięstwo w czasie regulaminowym więc już to różni te typy od poprzednich. Pamiętajcie jak Brazylia grała z Kolumbią - ile osób grało na Kolumbię, słusznie podnosząc argumenty o kiepskiej grze Brazylii. Kolumbia przegrała, ale miała bardzo słaby mecz (przynajmniej pierwszą połowę), potem było lepiej i wtedy to był Neyamar i Silva. Fred, Oscar grają poniżej oczekiwań. Jeśli ktoś zrobi różnicę to Hulk, ale to wszystko za mało na Niemcy, no chyba, że będą mieli słaby mecz. Ale po Euro 2012 gdzie zagrali jak piz.. z Balotellim limit słabych meczy mają wyczerpany. Tak jak pisałem wcześniej gram na awans Niemców i 2x, jak nie wejdzie to trudno, ale w oparciu o obecny stan wiedzy to najlepsze typy na ten mecz + kartki.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Wiekszosc ludzi cierpi tutaj na megalomanie albo niedowartoscioanie. Jezeli ktos sobie to poczyta za okolo miesiac, to sam sie zastanowi o co mu tak naprawde chodzilo. Niestety ta wieksza czesc jak sie z nia nie zgodzisz to rozpeta wojne. Troszke to odbiega od &quot;normalnosci&quot;. Dziekuje.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Na temat meczu Brazylia - Niemcy napisano już w tym dziale chyba wszystko. Można nawet stwierdzić, że napisano aż za dużo. Każdy ma swój punkt widzenia i to dobrze że się w nim różnimy. Chyba nudno by było gdybyśmy wszyscy myśleli podobnie. Szkoda tylko że niektórzy mają problem w zaakceptowaniu odmiennego niż swój sposobu patrzenia na daną sprawę, Ja już przedstawiłem swój punkt widzenia. w jednym z postów. Za ok 3 godziny będziemy mądrzejsi. Nie wiem dlaczego ktoś twierdzi że na Niemców jest masówka. W punktach stacjonarnych zauważyłem że ludzie grają w obie strony lub szukają rozwiązań overowych lub kartkowych na to spotkanie. To samo na forach zagranicznych. Nie skuszę się na typowanie regulaminowych 90 minut dlatego zostanę przy awansie Niemców
Skusiłem się jeszcze na ...finałowa para: Niemcy-Argentyna...kurs 3,30 Fortuna
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Z jednej strony wymarzony wynik dla Niemców.

Z drugiej koszmar dla Brazylijczyków.
Koszmar dla bezstronnych kibiców (kto będzie oglądał mecz jeśli po 30 minutach jest 5:0?).
No i w szczególności koszmar dla widzów TVP (Szpakowski zaczął swoje tradycyjne podsumowanie Mundialu dla Brazylii już w 30. minucie... teraz będzie 60 minut ględzenia o nieboraku Scolarim i cała masa innych pseudoanaliz).


Jednak na euforii półfinałowej Niemcy mogą się jeszcze przejechać i zaliczyć boba w finale, bo w przegrywaniu finałów to oni są od kilkunastu lat najlepszymi specjalistami na świecie (patrz: MŚ&#39;02, ME&#39;08, plus klubowe: Borussia&#39;97&#39;02, Stuttgart&#39;98, Bayern&#39;99&#39;01&#39;10&#39;12, Bayer&#39;02, Werder&#39;09).
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Z drugiej koszmar dla Brazylijczyków.
Koszmar dla bezstronnych kibiców (kto będzie oglądał mecz jeśli po 30 minutach jest 5:0?).
No i w szczególności koszmar dla widzów TVP (Szpakowski zaczął swoje tradycyjne podsumowanie Mundialu dla Brazylii już w 30. minucie... teraz będzie 60 minut ględzenia o nieboraku Scolarim i cała masa innych pseudoanaliz).

J
Chyba kazdy kto chce byc swiadkiem wielkiego wydarzenia jakim jest ten mecz. Jezeli myslisz ze sie skonczy na 5;0 to jestes naiwny.
 
I 0

imsolucky

Użytkownik
Wynik może i nie był tu do przewidzenia, ale jednak tym razem większość miała rację. Buki chyba nie zarobią, z kolei tutaj kilka osób powinno przeprosić za te swoje fatalne analizy w kierunku Brazylii, może ktoś się zasugerował :p
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gospodarzów turnieju zawsze szkoda.
Gratulację dla wszystkich osób grających na Niemcy, ale dajcie sobie krzty honoru, mało kto z Was spodziewał się wyniku 0:5 do 30 minuty meczu?
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Zastanawia mnie bardziej czy Joachim Loew zdejmnie Schweinsteigera i ewentualnie Lahma, ktoryzy sa zagrozoni absencja...
Dariusz Szpakowski znowu sie troche zapomnial jako komentator, a juz na pewno o dobrze widzianej bezstronnosci. Chyba ze jeszcze Maradona strzeli 5 bramek. Jak nie, to w 2 polowie pozostanie sluchanie o &quot;Filipąąą&quot;.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Wynik może i nie był tu do przewidzenia, ale jednak tym razem większość miała rację. Buki chyba nie zarobią, z kolei tutaj kilka osób powinno przeprosić za te swoje fatalne analizy w kierunku Brazylii, może ktoś się zasugerował :p
To byly prognozy, a nie przepowiadanie ????
Ja osobiscie dawalem over 2.5 po kursie 2.3 i over kartkowy, ale sedzia juz mogl dac 2 kartki za ostre faule na Mullerze..jak zwykle sedziowie sa fatalni..
Nikt tez nie musi przepraszac, bo to jego typy i punkt widzenia..

Gratulacje dla stawiajacych Niemcy na rozne sposoby. Dzis mieliscie racje.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Brazylia potwierdziła jak fatalna drużyna jest wątpię zeby Neymar i Silva im tu pomogli.A ja głupi zagralem z remisem po 1.50 :p ale w zyciu bym nie powiedział ze taki gwałt bedzie.Brazylia=zero dyscypliny taktycznej
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Zastanawia mnie bardziej czy Joachim Loew zdejmnie Schweinsteigera i ewentualnie Lahma, ktoryzy sa zagrozoni absencja...

Dariusz Szpakowski znowu sie troche zapomnial jako komentator, a juz na pewno o dobrze widzianej bezstronnosci. Chyba ze jeszcze Maradona strzeli 5 bramek. Jak nie, to w 2 polowie pozostanie sluchanie o &quot;Filipąąą&quot;.
Nie są zagrożeni, bo w półfinale nie liczą się żółte kartki z poprzednich rund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom