>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału: Brazylia - Niemcy [08.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
To jest zasadniczo dobry napastnik. Nie chodzi o to, ze nie moze strzelic bramki, poniewaz oddac strzal czy noge moze dostawic kazdy, ale niech ktos mi powie szczerze, ze wyobraza sobie zeby Neymar kiedykolwiek wygral Złota Pilke ? (Pytanie retoryczne).
Ale o co Ci w tym momencie chodzi? On ma dopiero 22 lata i mimo, że już się rozwinął, to będzie grał jeszcze długi czas na najwyższym poziomie. Z czasem ułańska fantazja, która mimo wszystko jest jego atutem będzie się równoważyła z wyrachowaniem i według mnie będzie miał bardzo realne szanse na Złotą Piłkę.

Na prawej obronie tez problem, Dani Alves to wyglada jak weteran, ktory nad ranem wyszedl z dyskoteki, a Maicon jakiejs roznicy nie zrobil.
A właśnie w moim odczuciu to Maicon wprowadził coś więcej niż Alves i jakoś jego gra mi bardziej podchodziła.

W meczu z Niemcami nie będzie miał kto bić tych dośrodkowań
To już Brazylia nie ma nikogo kto potrafi dośrodkować? Jest Oscar, jest Bernard, no już nie przesadzajmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Z calym szacunkeim, ale ....
Jezeli ktos chce prowadzic jakakolwiek polemike, dyskusje, z czym sie nie zgadza, itd, to niech najpierw poda jakis typ/kontrtyp. Oczywiscie pomijam informacje nt. kontuzji, kartek, ewentualne statystyki, zestawienia meczowe, poniewaz to akurat jest istotne.
Jest na ta chwile 20 postow co do tego meczu, typ zawiera ...9.
Chcesz polemizowac, podaj najpierw typ, to wtedy wszystko jest do zweryfikowania z kims po meczu. Reszta to sa tylko &quot;filozoficzne madrosci&quot;, pod ktore po meczu mozna podciagnac wszystko. Najglosniejsi to sa wlasnie Ci, co tych typow nie podaja, tylko same filozofie pisza.
Powtorze, nie zgadzasz sie z kims, podaj wlasny typ, po meczu jest wtedy pole do dyskusji. Jezeli natomiast ktos podaje typ, a drugi tylko &quot;filozoficzna madrosc&quot; to pola do dysksuji nie ma.
Przypominam, jest dział pt. &quot;Wokoł Mundialu-dyskusje...&quot;
P.S. Nie pije tutaj do osoby wyzej, ale ogolnie do kazdego &quot;filozofa&quot;.
P.S. 2. Prosze o uszanowanie tresci tego posta.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Filozoficzna mądrość ?? a nie pomyślałeś , że niektórzy grają za poważniejszą forse np i woleliby dokładnie przemyśleć wszystkie za i przeciw co do swojego ewentualnego typu ?? w jakiś rozważaniach nie ma absolutnie nic złego.Grając za drobnice raczej nie traktuje się takich rzeczy poważnie więc od razu najlepiej pierwszą myśl napisać i marne powodu dla których miałaby się powieść.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Brazylie na 100% będzie grała z kontrataku, tak jak wszyscy na tym turnieju przeciwko Niemcom. Można coś zagrać z posiadaniem piłki #GER + ich awans.
Brazylia bez Neymara traci mnóstwo. Można go nie lubić, ale trzeba przyznać, że ciągnął swoją drużynę. Ataki ekipy Scolariego niemal zawsze przechodziły przez niego. Nadawał im rytm i zdecydowanie przyspieszał. Teraz go nie będzie.
Oby tylko Loew nie osłabił swojej drużyny i znów nie ustawił tragicznego Oezila..
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Linia ustawiona na 3.5 kartki w meczu (tylko 90 min) to mało i dużo. Z jednej strony oba zespoły na pewno nie rzucą się od początku do huraganowych ataków, które mogłyby być przerywane faulami, z drugiej jednak strony po tym, co się stało z Neymarem (uraz kręgosłupa po wejściu Zunigi za który Kolumbijczyk nie dostał nawet żółtej kartki), sędzia powinien od pierwszych minut temperować każde ostrzejsze wejście. Arbitrem meczu będzie pan Marco Rodriguez z Meksyku, który dotychczas na Mundialu w Brazylii sędziował 2 spotkania: Belgia-Algieria, 2 żółte, ale mecz był prowadzony w żółwim tempie i rozgrywano go o 17-tej naszego czasu z tego co pamiętam. Drugi mecz to były Włochy z Urugwajem, gdzie pokazał 4 żółte kartki i jedną czerwoną i to był mecz o awans z grupy, też rozgrywany o wczesnej godzinie).
Liczę jutro na porywający spektakl, pełen zaciętości - taki jaki powinien być półfinał MŚ
powyżej 3.5 kartki
kurs: 1.83

bet365
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
Linia ustawiona na 3.5 kartki w meczu (tylko 90 min) to mało i dużo. Z jednej strony oba zespoły na pewno nie rzucą się od początku do huraganowych ataków, które mogłyby być przerywane faulami, z drugiej jednak strony po tym, co się stało z Neymarem (uraz kręgosłupa po wejściu Zunigi za który Kolumbijczyk nie dostał nawet żółtej kartki), sędzia powinien od pierwszych minut temperować każde ostrzejsze wejście. Arbitrem meczu będzie pan Marco Rodriguez z Meksyku, który dotychczas na Mundialu w Brazylii sędziował 2 spotkania: Belgia-Algieria, 2 żółte, ale mecz był prowadzony w żółwim tempie i rozgrywano go o 17-tej naszego czasu z tego co pamiętam. Drugi mecz to były Włochy z Urugwajem, gdzie pokazał 4 żółte kartki i jedną czerwoną i to był mecz o awans z grupy, też rozgrywany o wczesnej godzinie).
Liczę jutro na porywający spektakl, pełen zaciętości - taki jaki powinien być półfinał MŚ

powyżej 3.5 kartki
kurs: 1.83

bet365
wiem, że żródło to tylko Bild, ale coś chyba jest na rzeczy:

Niemiecki dziennik &quot;Bild&quot; informuje, że przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Brazylii sędziowie zostali poinstruowani przez FIFA, aby jak najrzadziej sięgać po żółte kartki. Efekt? W 60 meczach turnieju pokazano je tylko 168 razy. Dla porównania, cztery lata temu w RPA ich liczba wyniosła 245.
Efekt jest widoczny. W 60 meczach turnieju pokazano je tylko 168 razy. Dla porównania, cztery lata temu w RPA po 64 spotkaniach ich liczba wyniosła 245. Z kolei w 2006 roku w Niemczech pokazało ich aż 307.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
komos84 182

komos84

Użytkownik
wiem, że żródło to tylko Bild, ale coś chyba jest na rzeczy:

Niemiecki dziennik &quot;Bild&quot; informuje, że przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Brazylii sędziowie zostali poinstruowani przez FIFA, aby jak najrzadziej sięgać po żółte kartki. Efekt? W 60 meczach turnieju pokazano je tylko 168 razy. Dla porównania, cztery lata temu w RPA ich liczba wyniosła 245.
Efekt jest widoczny. W 60 meczach turnieju pokazano je tylko 168 razy. Dla porównania, cztery lata temu w RPA po 64 spotkaniach ich liczba wyniosła 245. Z kolei w 2006 roku w Niemczech pokazało ich aż 307.
Szkoda że nie miałem tej informacji przed rozpoczęciem Mundialu :-(
Jest jednak też &quot;druga strona medalu&quot; tych dyrektyw FIFA - kilku poważnie kontuzjowanych zawodników (Neymar, wielokrotnie faulowany Di Maria, szwajcarski obrońca Steve von Bergen, który ma złamany oczodół po kopnięciu w twarz na początku meczu Szwajcarii z Francją przez Giroud - tam też nie było nawet żółtej kartki). Patrząc w ten sposób wydaje mi się, że decyzje FIFY sprzed Mundialu, o których wspomniałeś nie były trafione.
Aż strach pomyśleć co by zrobili brazylijscy kibice z działaczami gdyby wiedzieli o tych &quot;instrukcjach&quot; :razz:
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Szkoda że nie miałem tej informacji przed rozpoczęciem Mundialu :-(
Jest jednak też &quot;druga strona medalu&quot; tych dyrektyw FIFA - kilku poważnie kontuzjowanych zawodników (Neymar, wielokrotnie faulowany Di Maria, szwajcarski obrońca Steve von Bergen, który ma złamany oczodół po kopnięciu w twarz na początku meczu Szwajcarii z Francją przez Giroud - tam też nie było nawet żółtej kartki). Patrząc w ten sposób wydaje mi się, że decyzje FIFY sprzed Mundialu, o których wspomniałeś nie były trafione.
Aż strach pomyśleć co by zrobili brazylijscy kibice z działaczami gdyby wiedzieli o tych &quot;instrukcjach&quot; :razz:
Sprawa wypływa na jaw ponieważ pojawiają się kontuzje o których piszesz, a kar brak. Każdy ogląda spotkania, oglądają je też inni eksperci, niekoniecznie ci zrzeszeni z FIFA. Nie trzeba być wielkim znawcom aby zauważyć brak kontroli nad zawodnikami w czasie niektórych spotkań.
Dziś czytałem artykuł ten oto artykuł:
http://sedziapilkarski.pl/wiadomosci/fifa/mistrzostwa-swiata-2014/carlos-velasco-carballo-nie-moge-o-tym-rozmawiac-przepisy-mi-na-to-nie-pozwalaja/18817
Jeśli sędziowie nie mogą o niektórych sprawach rozmawiać to widać jaką organizacją jest FIFA. Zresztą co ma skomentować - to że padł ofiarą dyrektyw swojego pracodawcy ? Bo nie wierzę że był na tyle ślepy żeby nie pokazać o kilka kartek więcej...
FIFA wydając takie polecenia chciała upłynnić grę. Moim zdaniem nie chciała też zbyt częstego pauzowania zawodników za nadmiar kartek. Dlatego też stwierdziła, że należy odstąpić od karania zawodników które podczas sezonu ligowego miałoby normalnie miejsce.
Jest to błędny ruch. Zobaczycie że za 2 lata, jeśli nic szczególnego w przepisach się nie zmieni, zobaczymy więcej kartek niż w obecnej chwili.
Nieliczni sędziowie decydowali się na pokazanie czerwonej kartki za szczególnie niebezpieczne zagrania. Nie wiem czy do tej pory są jeszcze na turnieju...
Inną sprawą jest jakiś chory przepis w tym ich kodeksie fifowskim. Jak można nie móc ukarać zawodnika po spotkaniu, w którym dopuścił się faulu na czerwoną kartkę ale nie zostało to wychwycone przez sędziego ?
Suarez dostaje ogromną karę za to co zrobił. FIFA mówi na każdym kroku że musiała zebrać wszystkie dowody w tej sprawie (głównie materiały wideo). A co z Matuidim ? Nie można było zawiesić go bo dostał tylko żółtą kartkę... Za to
Onazi doznał złamania kości piszczelowej i strzałkowej, a jego przerwa w grze może potrwać nawet pół roku.
http://eurosport.onet.pl/mundial-2014/nie-bedzie-dodatkowej-kary-za-brutalny-faul-blaise-a-matuidiego/hbts1
FIFA, UEFA co jakiś czas wydają specjalne płyty z materiałami dla sędziów. Na tych płytach są różne sytuacje. Są też miedzy innymi brutalne wejścia które karane powinny być wykluczeniem. Mogę się założyć w tej chwili że to zagranie znajdzie się prędzej czy później na takowej płycie z zaleceniem wyrzucenia zawodnika z boiska.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
No dobra, czyli teraz czas na konkluzję: sędziowie będą dawać kartki w ostatnich czterech spotkaniach, czy nie?
Ja uważam, że tak, tym bardziej w sytuacji, kiedy zaczynają wypływać na światło dzienne informacje o &quot;instrukcjach&quot; FIFA dla sędziów, a dziennikarze i kibice są oburzeni pobłażliwym traktowaniem zawodników, którzy dopuścili się brutalnych zagrań.
p.s. ten przepis który uratował Matuidiego jest idiotyczny! Nie było czerwonej kartki więc nie można zawodnika dodatkowo ukarać. Suarez za podgryzienie Chieliniego nie dostał wcale kartki, ale na niego karę nałożono. Przecież to jest przepis - parodia !!!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
p.s. ten przepis który uratował Matuidiego jest idiotyczny! Nie było czerwonej kartki więc nie można zawodnika dodatkowo ukarać. Suarez za podgryzienie Chieliniego nie dostał wcale kartki, ale na niego karę nałożono. Przecież to jest przepis - parodia !!!
Również tak uważam. Kodeks dyscyplinarny powinien uwzględniać możliwość ukarania zawodnika bez względu na kartkę jaką zobaczył. To powinien być taki ich wewnętrzny &quot;challenge&quot; czyli możliwość zweryfikowania danej kary po meczu. Żółte kartki zostawiłbym w spokoju tak aby nie móc ich zakwestionować ale w przypadku kiedy zawodnik dostaje za słabą karę niż powinien, FIFA powinna reagować.
No dobra, czyli teraz czas na konkluzję: sędziowie będą dawać kartki w ostatnich czterech spotkaniach, czy nie? Ja uważam, że tak...
I tu moim zdaniem nie będzie zmiany. Wyszłoby wtedy że sędziowie nie są konsekwentni a wtedy dopiero by się zaczęło... Jak już jest się w tym bagnie to lepiej siedzieć tam do końca i nie wynurzać głowy za szybko. Z mojej perspektywy sytuacja może zmienić się w ostatnich dwóch meczach czyli w finale i w meczu o 3 miejsce. To będą ostateczne mecze. Po nich już nic więcej nie będzie się działo. Nikt nie będzie musiał pauzować itd., dlatego też jeśli będzie taka potrzeba to powinno się w tych spotkaniach odstąpić od tych chorych fifowskich dyrektyw. Chociaż tyle można zrobić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Filozoficzna mądrość ?? a nie pomyślałeś , że niektórzy grają za poważniejszą forse
Ci co grają za poważniejszą forsę półfinały Mistrzostw Świata już powinni się zgłosić na terapię anty hazardową.
Brazylia bez Neymara traci mnóstwo. Można go nie lubić, ale trzeba przyznać, że ciągnął swoją drużynę. Ataki ekipy Scolariego niemal zawsze przechodziły przez niego. Nadawał im rytm i zdecydowanie przyspieszał. Teraz go nie będzie.
No i to jego przyśpieszenie...

wiem, że żródło to tylko Bild, ale coś chyba jest na rzeczy:
Niemiecki dziennik &quot;Bild&quot; informuje, że przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Brazylii sędziowie zostali poinstruowani przez FIFA, aby jak najrzadziej sięgać po żółte kartki. Efekt? W 60 meczach turnieju pokazano je tylko 168 razy. Dla porównania, cztery lata temu w RPA ich liczba wyniosła 245.
Efekt jest widoczny. W 60 meczach turnieju pokazano je tylko 168 razy. Dla porównania, cztery lata temu w RPA po 64 spotkaniach ich liczba wyniosła 245. Z kolei w 2006 roku w Niemczech pokazało ich aż 307.
No i krew się we mnie gotuje bo chyba przepisy powinny być zawsze takie same wszędzie, a mamy PR w której można faulować dowolnie, PD w której średnio jest 8 kartek no te MŚ gdzie nawet za ugryzienie przeciwnika nie dostaje się kartki... To jest po prostu chore bo jest chyba cała książka zasad za co się co daje uniwersalna dla wszystkich sędziów, kontynentów, rozgrywek i federacji.
No dobra, czyli teraz czas na konkluzję: sędziowie będą dawać kartki w ostatnich czterech spotkaniach, czy nie?
Ja uważam, że tak, tym bardziej w sytuacji, kiedy zaczynają wypływać na światło dzienne informacje o &quot;instrukcjach&quot; FIFA dla sędziów, a dziennikarze i kibice są oburzeni pobłażliwym traktowaniem zawodników, którzy dopuścili się brutalnych zagrań.
p.s. ten przepis który uratował Matuidiego jest idiotyczny! Nie było czerwonej kartki więc nie można zawodnika dodatkowo ukarać. Suarez za podgryzienie Chieliniego nie dostał wcale kartki, ale na niego karę nałożono. Przecież to jest przepis - parodia !!!
Podzielam Twój tok myślenia i zagram te kartki tutaj. Dodatkowo M. Rodríguez potrafi sypnąć, dał już na tych MŚ czerwoną nawet.

I dodatkowe typy oprócz awansu na Niemcy zagranego wcześniej na poprzedniej stronie:

Brazylia - Niemcy
powyżej 1,5 gola kurs: 1,43 buk: bah ✅✅✅✅
powyżej 2,5 gola kurs: 2,35 buk: bah ✅✅✅✅
Wszyscy spodziewają się szachów, kalkulowania, a ja uważam, że brazylijska fantazja da jutro o sobie znać. Myślę, że Brazylijczycy wiedząc w jakim są położeniu ostro nacisną na bramkę i albo się uda coś wpakować, albo zostawią na tyle duże tyły, że Niemcy skontrują. W zasadzie po zakończeniu fazy grupowej mieliśmy zawsze (jak mnie pamięć nie myli) poniżej 3,5 gola, często poniżej 2,5 gola. Nawet więc statystycznie powinno być trochę inaczej. Siła ofensywna Niemiec jest olbrzymia, w Brazylii pozostaje Hulk, Oscar. Jakoś nie widzę jutro Brazylii grającej na 0 z tyłu, cofniętej i broniącej się przed Niemcami, to nie w ich stylu i nie na własnym stadionie, a w zasadzie tylko w takim wypadku overy będą zagrożone, bo Niemcy jak nie będą mieli postawionego autobusu na pewno strzelą.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Czy mi sie tylko wydaje czy over 2,5 gola ✅ w meczu Brazylia vs Niemcy po kursie 2,55 [unibet] to duza przesada...
Wystarczy, ze jedna druzyna zdobedzie bramke i juz mecz bedzie otwarty i bramek moze nawpadac. Niemcy przez caly turniej maja w kazdym meczu praktycznie po kilka swietnych okazji do strzelenia gola. To, ze ostatnio im nie szlo zdobywanie goli to nie znaczy, ze sobie nie stwarzaja okazji. Mysle, ze spokojnie mozna zagrac over 2,5 gola w tym meczu.
Dodatkowo kurs na over 1,5 bramki Niemcow @ 3,1 ✅...ja sie nie beda zastanawial i zagram, bo rzadko sie taki kurs trafia na Niemiecka maszynke...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Brazylia - Niemcy
⚽ Niemcy Awans |
|1.85| Betsson !

Tak więc już mecz o ogromną stawkę dla obu ekip, w którym wygranie tego meczu jest awans do finału Mistrzostw Świata 2014! Ja celuje w naszych sąsiadów, z racji temu że ich gra w meczu z Francją napawała mnie nie tyle co optymizmem, ale ich defensywa była nie do zdarcia. Grająca Brazylia w tych MŚ, gra nie tego do czego nas przyzwyczaiła, bo te mecze nie mają jakiegoś polotu, mimo że są ogromnym i silnym potencjałem. Nie zobaczymy do końca turnieju Neymara, według mnie jest to ogromna strata, dla Gospodarzy tego turnieju. Każdy wie, jaką kluczową role odbywał ten zawodnik na boisku, Niemcy powinni tą stratę właśnie wykorzystać i zagrać podobnie jak z Francja a nawet i lepiej. Koledzy z drużyny Neymara, pisali w wielu portalach społecznościowych, że wygrają dla niego ale ja jednak sądzę że bez niego to nie będzie łatwo ten mecz wygrać, wiedząc jaką po drugiej stronie drużyną są Niemcy. Jeśli miałbym po kolei opisywać linie defensywy, przeciwko drugiej, jednak skłaniałbym się ku temu że jest równo na tej linii i zawodnicy stoją na podobnym poziomie. Jednak wykorzystam moment braku najlepszego zawodnika w Brazylii i zagram na Niemców.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Ci co grają za poważniejszą forsę półfinały Mistrzostw Świata już powinni się zgłosić na terapię anty hazardową.
Czy Ty pomyślałeś o jednostrzałowcu za grubą kasę ?? granie bez strategi/systemu/sposobu gry ? Dwa półfinały i duża kasa przeznaczona akurat na nie ?? dlatego aż typy muszą być tak dokładne ?? To miałeś na myśli ? Albo jesteś graczem dla rozrywki w głównej mierze i po prostu tak coś &quot;palnałeś&quot; albo Twoje poważniejsze granie i rozumowanie jego ociera się właśnie o to co na początku napisałem , stąd wspomniałeś o terapi antyhazardowej
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy Ty pomyślałeś o jednostrzałowcu za grubą kasę ?? granie bez strategi/systemu/sposobu gry ? Dwa półfinały i duża kasa przeznaczona akurat na nie ?? dlatego aż typy muszą być tak dokładne ?? To miałeś na myśli ? Albo jesteś graczem dla rozrywki w głównej mierze i po prostu tak coś &quot;palnałeś&quot; albo Twoje poważniejsze granie i rozumowanie jego ociera się właśnie o to co na początku napisałem , stąd wspomniałeś o terapi antyhazardowej
Tak dokładnie pomyślałem o tym jednostrzałowcu, graniu bez strategii itd. Skoro ktoś gra normalnie to po pierwsze ma określone stawkowanie i wszystko jedno czy gra za 5zł czy za 50 tyś zł, ważne żeby mieścił się w swoich stawkach, po drugie doskonale wie, że przy tak wyrównanym poziomie jaki jest w finałach takich imprez, tak samo LM czy LE na poważnie nie gra się tego, a na pewno już w tych mistrzostwach. Skoro takie &quot;pewniaki&quot; jak Holandia z Kostaryką czy Niemcy z Algierią nie weszły to jak można grać na Brazylię czy na Niemcy za &quot;poważną kasę&quot; w rozumieniu jakiegoś all in lub nawet połowy budżetu. Ja wszystkie typy na tych MŚ staram się grać równo, a jak trochę przesadziłem ze stawkami właśnie na w/w pewniaki bardzo źle się to skończyło ????
 
A 0

amberbet007

Użytkownik
8.07.2014; 22:00
BrazyliaNiemcy
Typ: Awans Niemiec
Kurs: 1.81 Buk: Betsafe

Brazylia jak i Niemcy doczolgali sie do tego polfinalu. Spodziewac sie mozna bylo od tych zespolow zdecydowanie wiecej. Ale jest tak a nie inaczej. Moimi faworytami sa Niemcy od samego poczatku, a absencja Neymara i Silvy tylko bardziej przekonuja mnie co do wyniku tego spotkania.

Brak Neymara na pewno odbije się na postawie Brazylii w półfinale. Kolejny minus to drobny uraz Williana, który miał zastąpić Neymara w wyjściowym składzie. Jedyne duze plusy dla fanów Brazylii to powrót do składu Luiza Gustavo i fakt ze graja przed swoja publicznoscia.

Po stronie Niemców jest tylko jeden nieobecny - Mustafi, który zerwał mięsień i nie zagra juz na tych mistrzostwach. Ja moj typ oddaje na awans Niemiec. Prawdopodobnie nie padnie wiele bramek bo tutaj juz kazdy blad moze zawazyc o przegranej. Niemcy beda chcieli szczelic bramke w pierszych 15min a pozniej mocno zwolnic i stlumic kontr atak Brazylii. Czy im sie to uda.. ? Pozyjemy zobaczymy…

To sa tylko i wylacznie moje skromne typy ktorymi chetnie sie dziele bo interesuje mnie pilka. Jestem amatorem a nie zawodowcem wiec prosze typowac z tym na uwadze. Jezeli pomoglem sog mile widziany.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Zacznijmy od tego że obstawianie zwycięzców obu półfinałów to powinna być czysta zabawa, nie sposób na zarobienie kasy. Każda z tych 4 drużyn może wygrać mundial, przestrzegam więc przed pakowaniem grubszej kasy w te mecze, przy tak wyrównanej stawce, przewidzenie zwycięzcy to zwykłe wróżenie z fusów, każda ekipa ma swoje argumenty, nie widzę wyraźnego faworyta. Ale skoro dzielimy się tutaj opiniami, to i ja napisze kogo prognozuje na pierwszego finalistę mundialu.
Brazylia, gra w moim przekonaniu to samo co na Pucharze Konfederacji. To nie jest wielka piłka, nie ma jednej wielkiej gwiazdy (robienie kluczowej postaci z Neymara to czysto marketingowy zabieg, to nie jest boiskowy lider Brazylijczyków), ale jest dobre zgranie i przekonanie o swojej sile. Bez Neymara ten zespół będzie słabszy, ale bez przesady, to nie jest facet bez którego Brazylia zapomni jak się gra w piłkę.

Niemcy, nie są aż tak dobrą ekipą jak się o nich mówi. Perfekcja w meczu z Francją? No bez jaj, strzelili bramkę po stałym fragmencie, potem to Francja dyktowała grę, a każdy tutaj powtarza tani tekst o ich doskonałości w obronie. Niemcy zagrali skutecznie w defensywie, ale do perfekcji było daleko, Francuzi mieli swoje szanse, gdyby nie strzelali prosto w Neuera, nie byłoby w tym momencie Niemców w półfinale.
&quot;Brazylia na 100% będzie grała z kontrataku&quot;
Sorry ale jak można taką głupotę napisać? Grając u siebie, mając ofensywną ekipę, grając przeciwko drużynie która główną siłę ma w defensywie, zagrają z kontrataku? Niemcy mają ich &quot;cisnąć&quot;? Bez urazy, ale zaczynacie z nich robić Supermanów, a nic klasowego do tej pory nie pokazali (zresztą mało kto na tym mundialu pokazał). Bardzo dobry mecz z Portugalią, z Ghaną uratowali remis, ze Stanami meczu nie komentuje bo Stany grały antyfutbol na mundialu, a to był ich popisowy przykład, z Algierią wymęczona wygrana, z Francją jeden stały fragment potem defensywa. To nie są wyniki godne drużyny określanej mianem perfekcyjnej.
Mam wrażenie że większość wpisów tutaj pisana jest na zasadzie &quot;lubię ich, to na nich postawię&quot;. Brazylia i Niemcy mają praktycznie po tyle samo atutów i słabych stron, a w pewnym momencie w tym temacie pojawiła się gloryfikacja Niemiec i mieszanie z błotem Brazylii. Rozumiem tych typujących na Niemcy. Ale dziwią mnie analizy tak wychwalające naszych zachodnich sąsiadów. Ile spotkań w fazie pucharowej mundialu zakończyło się jednostronną dominacją? Niemcy-Brazylia powinien być jeszcze bardziej wyrównanym meczem. Mimo wszystko, jeśli miałbym zabawić się w typowanie zwycięzcy, to stawiam na Brazylię. Wyeliminowali 2 drużyny typowane na czarne konie, Chile i Kolumbie, co więcej, potrafili zdominować te drużyny, pierwsi strzelić bramkę, gorzej im jednak szło w 2 połowach. Dlatego też jeśli Niemcy coś strzelą to w 2 połowie, ale szczerze wątpię. To będzie mecz który rozstrzygnie 1 bramka, albo karne, ale mimo historii, i tutaj Niemcy nie są skazani na wygraną, różnie może być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Co tu duzo mowic, Niemcy to wygraja bo maja porachunki z Brazylia za final z 2002. Predzej czy pozniej sprawiedliwosc dosiega Niemcow, jakim by narodem nie byli dla niektorych. Wiadomo, Brazylia wygrala w 2002 zasluzenie, ale np gol Lamparda ktory nie byl zaliczony 4 lata temu to &quot; sprawiedliwosc&quot; za final 1966 na Wembley z Anglia. Niemcy wyciagneli wnioski i na tych mistrzostwach tylko z Portugalia 4:0, a reszta tak tylko wymeczone zeby byly punkty. Doszli do wniosku ze ogrywanie 4:0 Australie, 4:0 Argentyne, 4:1 Anglie w 2010, i pozniej nie starczylo sil na polfinal.
Ze strony pseudo-matematycznej, moj system mowi ze bedzie minimum 1.5 gola roznicy pomiedzy wygranym a przegranym. Moj typ to 3:0 dla Niemcow po extremalnym kursie 32+ w 5Dimes. ze Niemcy pokryja 1.5 handi bukmacherzy szacuja na 6+ kurs ktory jest wart pogrania.
Brazylia 0:3 Niemcy @32
Niemcy -1.5H @ 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buhaj47 0

buhaj47

Użytkownik
08/07/2014; 22:00
Brazylia - Niemcy
typ: 1 | kurs 2.80 | bet365
A co tam, nie znam się, to się wypowiem. Jak dla mnie, awans do finału dla Brazylii. Z Kolumbią pokazali, że potrafią grać fizycznie, w całym meczu były 54 faule.
Fernandinho, Hulk, czy Luiz Gustavo, to nie są kryształowi chłopcy, jak porównuję ich z pomocą Niemców, to jednak Brazylijczycy wydają się twardsi. Tak więc myślę, że Brazylia od początku zacznie ostro i agresywnie grać - mecz z Algierią pokazał, że Niemcy mają problemy przy takim przeciwniku (tzn. stosującym wysoki pressing), a przecież poza Algierią nie było meczu na tym Mundialu, gdzie musieliby reagować na agresywnego przeciwnika. Nawet Francja grała dość ospale jak na drużynę, która musi gonić wynik. A i wtedy Niemcy byli parę razy w tarapatach.
Co do Neymara, nie wydaje mi się, żeby jego strata była AŻ TAK znacząca - to nie Walia, gdzie Bale (lub Ramsey) wyróżniają się o dwa poziomy ponad resztę.
 
miku 21

miku

Użytkownik
Panowie szukanie na siłe typu 1 x 2 to chyba totalnie mija się z celem. Nie na takich meczach zarabia się hajs, gdy na dobra sprawę mogą wygrać jak i Niemcy jak i Brazylia. Moim zdaniem dziś jak chcecie zarobić to powinniście zmienić dział na kwale do Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej i tam szukać typów bo moim zdaniem byłoby prostsze ???? na tym turnieju działy się dla mnie różne rzeczy, bo przecież można powiedzieć, że Brazylia ma wsparcie sędziów bo podarowany karny z Chorwacja, a mecz z Kolumbia pokazał, że z wsparciem sędziów może być różnie. Ja tam jedyne co zauważyłem i jest dla mnie trochę realne to MOŻE (zdecyduję przed meczem) zagram, że wpadnie over 0,5 gola w pierwszej połowie, bo jakos i Brazylia i Niemcy już gole w pierwszej połowie strzelali dosyć często. kurs na bet365 waha się w granicach 1,61 na to zdarzenie. ✅
 
Do góry Bottom