>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału: Brazylia - Niemcy [08.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

ajax 2K

ajax

Forum VIP
Over 8,5 celnych strzałów Niemców @ 1.75 Ónibet ✅✅✅
Bardzo podoba mi się ten typ i zamierzam go dziś mocniej przyłożyć. Po odpadnięciu Neymara oraz zawieszeniu Thiago Silvia to właśnie Niemcy stały się w moich oczach faworytem do finału. Finał jednak sam nie przyjdzie i myślę, że Niemcy będą musieli się trochę namęczyć. Myślę, że to ekipa Lowa będzie prowadzić grę a Brazylia spróbuje zadać cios z kontry, co za tym idzie; nasz sąsiad powinien więcej atakować oraz oddawać strzały. Julio Cesar jest pewnym punktem brazylijskiej bramki, więc nie widzę tutaj żadnego pogromu w stylu 4-0. Tych strzałów będzie zapewne trochę oddanych, a jeżeli Niemcy zbyt szybko nie strzelą bramki to i mecz nie będzie zabity jak było np. z Francją. Rożnica jest jednak taka, że Francja była za słaba i przeszła obok meczu, Brazylia nawet tracąc bramkę będzie w stanie szybko odrobić co nie powinno pozwolić Niemcom prowadzić sobie piłki w obronie.
Stawiam tutaj na over celnych strzałów drużyny Lowa. Niemcy potrzebują jednak kilku sytuacji by strzelić bramkę i tutaj powinno być podobnie. Linia nie jest najgorsza i jak najbardziej do wyrobienia przez Niemców, pod warunkiem, że za szybko nie padnie bramka dla nich - czego się nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Niemcy
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nikomu chyba nie trzeba anonsować tego spotkania, gdyż patrzy na nie cały piłkarski (i nie tylko świat). Można powiedzieć, że to starcie tytanów, wojna światów, czy jak kto woli inaczej. Na obu zespołach ciąży ogromna presja i jeszcze większa dawka oczekiwań. Brazylia - gospodarz, kraj pogrążony w niestabilności nastrojów społecznych, tylko zdobywając tytuł MŚ, może cokolwiek poprawić na ulicach miast. Z kolei niemiecka maszyna do wygrywania, jest tak perfekcyjnie ustawiona taktycznie, że każdy trzeźwo myślący gracz, opierający się na statystykach, postawiłby na Niemcy.
Przewidywane składy na ten mecz:
Brazylia: Julio Cesar - Maicon, Dante, David Luiz, Marcelo - Luiz Gustavo, Fernandinho - Hulk, Oscar, Willian - Fred
Niemcy: Neuer - Lahm, Boateng, Hummels, Howedes - Schweinsteiger, Khedira, Kroos - Ozil, Muller, Gotze.
Już na pierwszy rzut oka widzimy gwiazdy światowego formatu, gdyby &quot; grały nazwiska &quot;, to bardzo ciężko byłoby wyłonić zwycięzcę. Co najważniejsze w drużynie Brazylii zabraknie podpory defensywy Thiago Silvy i mającego ciągnąć grę do przodu Neymara. Jednak bez tego, też prezentują się nienajgorzej, chociaż oczekiwania są większe, szczególnie po stylu gry. Niemcy być może ostatnio byli lekko zaspani, ale konsekwentnie grają swoje, po nitce do kłębka. Moim zdaniem mecze grupowe były dużo bardziej emocjonujące od fazy pucharowej, która jest jedną wielką partią szachów. Tak samo przewiduję jutro. Mecz na typowe 1:0 i autobusy w polu karnym. Obie ekipy zdają sobie sprawę, ile będą jutro znaczyć indywidualne błędy piłkarzy i głupie staty, jak ciężko będzie gonić. Moim zdaniem jutrzejszy mecz to typowe szachy i obstawiam remis. Dość bezpiecznym typem moim zdaniem jest remis do przerwy. Jeśli któraś z drużyn zada decydujący cios w 90 minutach, to w drugiej połowie. Bardziej otwartej piłki spodziewam się w drugim półfinale. Powodzenia!
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Niemcy
Typ: over 3,5 ( 90 min )
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Przewiduje w meczu duza ilosc bramek.Dlaczego ? Po czesci licze na moj scenariusz ktory sobie wykreowalem przed meczem. W meczach Brazylii duzo bramek pada w I polowach. Po czesci dzieje sie tak dlatego ze obrona Brazylii w pierwszych minutach ma problemy z koncentracja. Glupio stracona bramka z Chorwacja, Kamerun mogl w pierwszej polowie strzelic nawet 3, Chile tez strzelilo po bledzie obroncow, Kolumbia z Meksykiem jak by mieli lepsze wykonczenie tez w I polowie skarcili by Brazylijczykow. Teraz obrona na dodatek bez Marcelo, nie wiadomo jak spisze sie zastepca. Uwazam ze obrona gospodarzy moze popelnic kilka wiekszych lub mniejszych bledow na poczatku, a kto jak kto ale Niemcy takie cos beda umiec wykorzystac. A potem scenariusz prosty, Brazylia rzuca sie na odrobienie strat a Niemcy czekaja na kontry. Przede wszystkim licze na szybkiego gola Niemcow ktory moze ustawic ten mecz pod over 3,5. Osobiscie stawiam wynik 3-1/4-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Brazylia-Niemcy: Brazylia over 1,5 kartki @1,72 Bet365/Triobet⛔były okazje na drugą pomimo takiego przebiegu meczu:;/:

Bild dotarł do informacji,do których myśmy w HP dotarli już w pierwszym tygodniu mistrzostw;) Teraz gdy zrobił się wokół tego szum,gdy sędzia Velasco się po prostu skompromitował dając pierwszą kartkę za faul nr 40(!),gdy Brazylia straciła przez takie a nie inne sędziowanie swojego najlepszego gracza-ja wierzę że w ostatnich 4 meczach wróci normalne sędziowanie,tzn takie gdzie sędzia nie boi się pokazać zbyt wielu kartek żeby nie zostać odesłanym do domu.
Niemcy w meczu z Francją dość często faulowali,ale nie były to faule brutalne-one wynikały po prostu z tego że przez 90 minut stosowali wysoki pressing i wychodziło im to kapitalnie według mnie.
Brazylia w każdym mecz faulowała bardzo dużo,no może poza tym z Chorwacja na początku..W 4 z 5 meczów otrzymywali co najmniej 2 żółte karki w regulaminowym czasie.
Warto też dodać,że dotychczasowe kartki zostały anulowane na półfinały,więc jedna żółta nie będzie nikogo eliminować z gry w finale/meczu o 3.miejsce.
Kurs może nie powala,ale biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki o których napisałem uważam że warto dziś grać over kartkowy.Nie tylko samej Brazylii ale też meczowy over 3,5 @2,00.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Niemcy
Typ: 2 dnb drugi typ / Zakwalifukuje się typ 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu będę dużo pisać na Niemców od początku liczyłem a że Neymar ma kontuzję jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziło a zresztą jak to się mówi wygra lepszy levy42 zagrałem jeszcze twój typ więc powodzenia tobię i innym
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Brazylia - Niemcy
Typ: awans Niemcy 1.91 ComeOn
Na ten typ czekalem od poczatku Mistrzostw. Tak jak ze wzgledow czasowych jak i ideologicznych nic nie postawilem na tych Mistrzostwach to tutaj pakuje gruba kase, bardzo gruba. Kurs podaje od ComeOn, bo tam przyjelo mi bet na 2.8k zl, ale jeszcze mam dolozone sporo w PaddyPower i nawet Bah. Lacznie.. no duzo :grin:
Jestem wrecz pewien tego typu. Wszystko co mialo byc napisane to napisaliscie. Ciagle powtarzalem, ze Niemcy ukrywali swoja potege dokladnie na ten jeden mecz. Sa druzyna kompletna, glodna sukcesu, trener nie musi ich motywowac. A Brazylia? Brazylia gra dalej tylko dlatego, ze ma w skladzie dodatkowych 2 zawodnikow w postaci fenomenalnej publicznosci jak i drobnej pomocy scian. Neymara NIE DA SIE ZASTAPIC. To on doprowadzil ich tak daleko. Pomimo, ze nie jestem fanem tego pilkarza to akurat w tym turnieju pokazal klase i pilkarsko zaluje, ze nie zagra.
Jaki przewiduje scenariusz na ten mecz? Ostrozna gre Niemcow w obronie, troche gry pozycyjnej, nastawienie sie na ten jeden atak, ktory pozwoli calosc wygrac nawet tylko 1:0. Szanse Brazylii upatruje w szalenczych atakach.. ale czy taka taktyka bedzie skuteczna? Mozliwe. Cos mi podpowiada, ze za kazdy cios Brazylii Niemcy odpowiedza podwojnym uderzeniem.

Kursy sa totalnie zle oszacowane, jestem pewien, ze po tym meczu bede mial sporo problemow, na co wydac kase. A jak przegram? To odrobie na ITFach. Ale wygram!
:spokodfhgfh:
//Pozwole sobie zaksiegowac juz w 40 minucie przy.. 5:0 dla Niemcow, izzi!! ✅✅✅✅✅✅✅✅
Lubie latwa kase ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gats 8,2K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Niemcy
Typ: Czy będzie rzut karny? Tak
Kurs: 3,40
Bukmacher: Rivalo
Analiza: 2 bardzo ofensywne ekipy, presja oczywiscie na gospodarzach. Z jednej strony Niemcy nie maja pewnej obrony bo Boateng czy nawet ostro sprzątający w polu karnym Neuer potrafi strzelić babola i Brazylia moze dostac w prezencie karnego, pamiętamy mecz z Chorwacja. Z drugiej strony brak Silvy bedzie u gospodarzy powodowal bałagan w polu karnym i Luiz czy Dante beda grac nerwówke gdy Niemcy śmiało beda wchodzic w paradę Cesarowi tak wiec liczę dzisiaj na karnego.
Sercem jestem za Brazylia ale rozum podpowiada ze Niemcy.
P.S.
Dodam jeszcze ze aktorzy Fred czy Hulk potrafia zagrac bardzo przekonujaco scene
dramatu w polu karnym co tez jest na + dla tego zakladu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Posiedziałem trochę nad statystykami i zebrałem to co mogłem zestawiając z zakładami w Uni.
Faule popełnione i otrzymane odpuszczam , ale może komuś się przyda, a praca nie pójdzie na marne.
Faule popełnione:
Luiz: 0, 2,2, 3, 2,
Hummels: 1, 1, 1,-,1
Fernandinho: -,-, 2, 6, 4,
Schweinsteiger: -,0,2,3,3
Boateng: -,0,1,1 ,0
Jeśli miałbym coś sugerować to - Schweinsteiger over 1,5 - 1,40.
Faulowany:
Muller 1, 1,2,4,
Oscar 3,1, 1, 1,1
Schweinsteiger -, 3, 5,2,1
Fred 2,1 ,0, 1,3
Ozil 1, 1,1,3, 0
Kroos 0, 4,0 ,3 , 3
Najbardziej interesuje mnie % podań. W podaniach błędów nie ma. W strzałach celnych mogą być błędy, ale tylko w stronę niższej linii tzn. zawodnik może mieć 5 strzałów zamiast 4.
Procent celnych podań podań. Liczby w nawiasie to linie u bukmachera.
Oscar (67,5) 60%, 73%, 63%, 56%, 70%
Kroos (78,5 ) 88%, 81%, 94% , 80%, 72%
Fred (67,5) 62% 43% 69% 64% 68%
Muller (66,5 ) 61%, 72%, 78%, 67 %, 65%
Ozil (74,5) 73%, 72% ,82% ,77% ,76%
Biorę ten % celnych podań u Niemców. Wiadomo, że każdemu może zdarzyć się gorszy dzień, ale te linie u Ozila i Kroosa są jakieś niesamowite. Potrafią dogrywać piłki na milimetr.
Kroos over 78,5% celnych podań 1,65 888sport/Uni ✅ 91
Ozil over 74,5% celnych podań 1,70
888sport/Uni ✅ 88
Do tego daje Mullera. Nie jest już tak perfekcyjny, ale linię ma identyczną jak Fred, który jest stary i ma dużo słabszą technikę.
Muller over 66,5% celnych podań 1,75 888sport/Uni ✅ 67
Oscar też linia podobna, a tylko miał jeden słabiutki mecz.
Oscar over 67,5% celnych podań 1,67 888sport/Uni. ✅ 69
Strzały celne:
Fred (1,5) 0, 1,3,0,0
Oscar (1,5) 2, 1,0 ,1,1
Gotze (1,5) 1,2,0,1,0
Hulk (1,5) 0,0,1,2,2
Muller (2,5) 3,0,2,1,0
Kroos (1,5) 0,0,1,1,0
Schurle (1,5) 0,0,4,2
Ozil (1,5) 1,0 , 1,2,0
Biorę tylko Oscara. Pod nieobecność Neymara inni będą musieli ciągnąć grę. Z Fredem to wiecie jak jest. Jak dostanie podanie to ok, ale tak to sam nic nie zrobi. Hulk w ostatnich meczach pokrył linię, ale teraz kurs na coś takiego to 1,50. Muller linia za wysoka i prędzej bym undera pograł, ale kurs też słabiutki. Oscar da radę. U Niemców za dużo bogactwa.
Oscar over 1,5 celnych strzałów 2,30 888sport/Uni ✅ 3
Edit:
Poprawiłem błędy w posiadaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Paradoksalnie, brak Neymara moze wyjsc na dobre w ofensywie, bo w koncu Hulk wezmie na siebie gre z tym krytykowanym Fredem czy wreszcie malo skutecznym Oscarem, z czego wszyscy moga skorzystac!
Natomiast kolejna kwestia to znowu obnizka kursow na murowanego dla wielu faworyta do awansu, ktoryz to raz? Przypomne tylko Holandie czy Kolumbie, za tymi typami niektorzy mogli wskoczyc w ogien, a wielu uznawalo to za typ mistrzostw(np.Holandia). p.s. sam z nich korzystalem i nie mam za zle nikomu, bo to moje decyzje i moja gra, ale zwracam uwage na tendencje!!)
Teraz widze podobne odczucia wiekszosci i zapewne prysna jak inne faworyzowane ze wszechmiar! Pomijam juz zdania typu: &quot;laduje duza kase, bardzo grubo, typ dnia, najlepszy kurs itd&quot;. Kazdy dojrzaly gracz wie, ze granie 1x2 w takim meczu, z takimi aspektami, mija sie z celem i sensem!
Brazylia to gospodarz, juz to powinno odstraszac od gry na Niemców. Sedzia to kolejna sprawa, nie bez przyczyny kontrowersyjny arbiter z Meksyku. I w koncu Niemcy nie graja z byle kim, nawet przy kontuzji Neymara i Silvy. Wielu wartosciowych graczy, ktorzy beda musieli wziac gre w swoje rece, a nie liczyc na Neymara.
Niemcy nie zachwycili z Francja, grali wyrachowanie i tyle! Gdyby nie chimeryczny i niedojrzaly Benzema, to Niemcy konczyliby gre z 1-2 golami z tylu. Brazylia za to zrobila progres w ofensywie i z Kolumbia jakos to wygladalo, duzo lepiej niz wczesniej. Powinni spokojnie miec 2-0 do polowy! I to nie tak ,ze Kolumbia zagrala slabo, a Brazylia miala super szczescie! Oczywiscie Brazylia ma swoje problemy, wady i moze sie nie podobac, bo to nie ta Brazylia chocby z 2002 czy 2006r, ale takie wychwalanie Niemcow i uznawanie ich za finalistow to kiepski zart!
Ja gram:
Over 4,5 kartek⛔ w meczu plus over 2.5 gola ✅ w meczu - kursy odpowiednio 2.20 i 2.35!!
Sedzia dobry do kartek, szum wokol braku kar i zapewne teraz porozdaje plus ranga meczu i ostra gra Brazylii. Ten mecz jest dla mnie na kilka bramek, przynajmniej 3, bo obie ekipy maja dobre ofensywy.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
No to mundial wkracza nam w decydującą fazę. Dzisiaj oczy całego świata będą zwrócone na Brazylii z Niemcami. Wszyscy piszą jaką to stratą dla Brazylii jest Neymar i Silva. Moim zdaniem wcale tak do końca byc nie musi. Za Silve zagra Dante. A chyba nie trzeba przypominac nikomu, że gra on w Bayernie razem z Schweinsteigerem, Kroosem, Mullerem i Gotze, którzy napędzają ataki Niemców. Dante zna ich bardzo dobrze i myślę, że jest w stanie sobie poradzic z nimi w defensywie. Absencja Neymara wydaje się byc trudniejsza to załatania. Ale czy Neymar grał jakoś nadzwyczajnie? Z Chorwacją zagrał moim zdaniem jedyny dobry mecz na tym turnieju. Kamerunu nie liczę, bo ich ciężko nazwac druzyna. Scolari powiedział, że podczas meczu wszyscy będziemy Neymarami. I moim zdaniem to, że nie będzie cały atak zależał od 1 zawodnika, tylko rozłoży się na całą drużynę Brazylii może im tylko pomóc. Mimo wszystko jest to półfinał Mundialu i wszystko tutaj może się zdarzyc. No i nie zapominajmy, że Brazylia gra u siebie. Ściany mogą im pomóc. Kilka moich propozycji na ten mecz.
Brazylia awans 1,89
czerwona kartka 3,50
rzut karny 3,25
/betsafe
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Johny Anthony, cholernie duży plus dla Ciebie, w końcu ktoś sensownie pisze. Tak jak pisałem wcześniej, Brazylia ograła 2 ekipy typowane na czarne konie, Chile i Kolumbie. przypadku Niemiec zachwycili wysoką wygraną nad Portugalią, ale potem słabizna, z Ghaną mieli 2 razy mniej sytuacji bramkowych niż rywale (!!!), z Francją mieli dużo szczęścia. Niemcy do Niemcy, stały poziom od lat, ale skąd te oklepane teksty że są perfekcyjną ofensywną ekipą? W meczach z Francją, Portugalią i Ghaną, to rywala stworzyli więcej sytuacji bramkowych, statystyki nie kłamią.
Dla tych którzy chcą stawiać domy na Niemcy, radzę opanować się i odpuścić. Ten mecz nie warto w ogóle obstawiać, a tym bardziej iść w kolejną masówkę, która jest tworzona bez sensu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Brazylia - Niemcy

Głęboko zastanawia mnie, czemu ludzie oraz media skupiają się przede wszystkim na Brazylii. Może dlatego, że ich reprezentacja zafundowała nam istny reality show na tym mundialu. Media to uwielbiają. Pamiętajmy, że jesteśmy tysiące kilometrów od stadionów, a mimo to co dzień możemy wyczytać, jak wstrzymuje się dech w piersiach, gdy jeden z piłkarzy przewróci się na treningu. Gdzie sędziów i FIFĘ ma się za bandytów gdy dają lub nie dają kar. Gdzie piłkarze przed swoimi kibicami zachowują się jak gwiazdy brazylijskich telenowel. A gdzie rywalizacja, gdzie szacunek dla przeciwnika? Brazylia czuje się jak Bóg, który rozdaje miejsca w finale. Strach pomyśleć co będzie, gdy dziś Niemcy wyłączą prąd i festyn się skończy.
Jak do tej pory Brazylia w moim mniemaniu nie pokazała czegoś wyjątkowego, a przecież już pięć meczy za nimi. Do tego brak Neymara. Przy poprzednich meczach była mowa, że jeśli jego zabraknie to po Brazylii. Nikt wtedy nie miał na myśli takich drużyn jak Niemcy, a raczej Meksyk, Chile czy Kolumbia. Fred, który do tej pory był mieszany z błotem, dziś z przymusu zostaje królem reprezentacji i ma pociągnąć zespół do zwycięstwa. Chciało by się powiedzieć: Umarł król, niech żyje król. Czy da radę? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Dodatkowa presja i wiara całego społeczeństwa nie tylko dla niego ale i innych zawodników może sprawić, że mecz przegrają w głowie już w szatni. Inni ofensywni piłkarze także nie pokazują czegoś wybitnego. Może się okazać, że przymusem będzie gra długiej piłki w pole karne i stałe fragmenty gry, dzięki którym Canarinhos strzelali w fazie pucharowej.
Niemcy natomiast w ciszy przygotowują się do meczu półfinałowego. W poprzednich meczach spisywali się lepiej choć wygrywali jednym golem. Chyba nikt się nie spodziewał, że z każdym meczem będą śrubować swoje wyniki. W mistrzostwach nie liczy się styl lecz rezultat i tego domagają się także w Niemczech. Kto zapamięta, że Algieria czy Ghana stawiła upór gdy parę dni później można podnieść puchar. Myślę, że nie odbiegają oni w obronie od swojego dzisiejszego rywala. Ofensywa oraz pomoc bez wątpienia po stronie naszych sąsiadów, którzy w każdym meczu potrafią stworzyć sobie sytuacje do zdobycia bramki.
Sądzę, że mecz zakończy się w regulaminowym czasie gry. Niemcy z pewnością poprowadzą grę i cierpliwie będą dążyć do zdobycia pierwszego gola. Brazylia natomiast będzie liczyć na kontrę, może te długie piłki które przy tak wysokiej obronie mogą być słabym sposobem na pokonanie Neuera. Sama strata pierwszej bramki przez gospodarzy może okazać się gwoździem do trumny przy i tak napiętych nerwami zawodnikach.
Moje typy:
Niemcy wygrają 2,80 WilliamHill ✅
Niemcy awans 1,95 Betsson
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dante zna ich bardzo dobrze i myślę, że jest w stanie sobie poradzic z nimi w defensywie. Absencja Neymara wydaje się byc trudniejsza to załatania.
A niby oni nie znają słabości swojego kolegi z drużyny? Piszesz, jakby Dante przy każdym kolejnym ataku swoich kolegów analizował osobno, jak każdy z nich gra. Bez jaj. Inna sprawa, gdyby miał naprzeciw tylko jednego napastnika, z którym codziennie pojedynkuje się na treningach, a tu niestety ma przeciwko sobie prawie pół Bayernu. Poza tym nie jest on wcale żadnym wybitnym obrońcą, jak dla mnie od Silvy dzielą go lata świetlne i brak obrońcy PSG będzie moim zdaniem odczuwalny w równym stopniu, co brak Neymara.
Jak dla mnie to osłabienia Brazylii będą miały w tym meczu duże znaczenie, może i kluczowe. Niektórzy piszą, że grę na siebie w końcu weźmie Hulk. Powodzenia Brazylii w takim razie. Przecież ten koleś to chyba najbardziej przepłacony i przereklamowany zawodnik w historii futbolu. Oprócz kopyta, nie posiada nic na tak wysokim poziomie, aby tyle za niego płacić i tak się nim zachwycać. Nieskuteczność, mnóstwo błędnych decyzji i prostych błędów technicznych to stały obraz jego gry. Tyle o tym panu.
Niemcy nie zagrali jeszcze wybitnego meczu na tym turnieju, bo Portugalia nie podjęła nawet walki i jeśli chcą zostać mistrzami, to najwyższa pora pokazać coś więcej, a dziś mają ku temu dobrą okazję.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kazdy dojrzaly gracz wie, ze granie 1x2 w takim meczu, z takimi aspektami, mija sie z celem i sensem!
Stary... Piszesz dużo i fajnie, ale czasem za dużo.
Każdy dojrzały gracz w wyniku swej dojrzałości całkiem przestał grać, bo to tak jakby stary narkoman na każdy strzał ma świeżą igłę. ????
&quot;Ciut mniej&quot; dojrzały IMO mówi no bet, lub gra tak by nie poczyć ew. straty a kupić sobie garść emocji.
Mimo wszystko dojrzały gracz ( i nie tylko ) wie, że wynik idzie w Świat i o wynik idzie gra na boisku, a nie procent posiadania piłki czy ilość strzałów piętą... Please. (i to w takim meczu trudno trafić).
Mam nadzieję, że Niemcy. Brazylię znielubiłem w trakcie tych MŚ. Cieszę się, że Neymar nie gra - te zbliżenia, to szoł, te minki i fryzurki... Boiskowy Bieber.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
I jeszcze jedna, istotna rzecz!
Niemcy nie graly na tym mundialu z zadna druzyną poludniowoamerykanska! Nikt nie zweryfikowal ich gry pod katem druzyn z tego kontynentu, nie ma wyznacznika. Do tej pory grali mecze z Europa, co akurat potrafia i umieja! Znamienne jest to, ze gdy juz trafili na inna reprezentacja tj. Ghane i Algierie to mieli problemy i w zasadzie ratowali w punkt w jednym meczu badz niemiosiernie meczyli sie!
Smiem twierdzic, ze to Brazylia odwalila kawal roboty i pomogla np.Niemcom czy Holendrom, bo wyeliminowala 2 druzyny z ktorymi wiekszosc druzyn z Europy na tym mundialu mialoby potezny problem, czyli Chile i Kolumbie. Ciekawe jak Niemcy zagraliby z Kolumbia, czy dalej byliby na tym turnieju, mam mieszane uczucia!
Jeszcze jeden typ: Brazylia vs Niemcy, czerwona kartka, kurs 4,00!
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Stary... Piszesz dużo i fajnie, ale czasem za dużo.
Każdy dojrzały gracz w wyniku swej dojrzałości całkiem przestał grać, bo to tak jakby stary narkoman na każdy strzał ma świeżą igłę. ????
&quot;Ciut mniej&quot; dojrzały IMO mówi no bet, lub gra tak by nie poczyć ew. straty a kupić sobie garść emocji.
Mimo wszystko dojrzały gracz ( i nie tylko ) wie, że wynik idzie w Świat i o wynik idzie gra na boisku, a nie procent posiadania piłki czy ilość strzałów piętą... Please. (i to w takim meczu trudno trafić).
Mam nadzieję, że Niemcy. Brazylię znielubiłem w trakcie tych MŚ. Cieszę się, że Neymar nie gra - te zbliżenia, to szoł, te minki i fryzurki... Boiskowy Bieber.
Sam nie wiem, czy aprobujesz moja wypowiedz czy negujesz ???? Ja akurat do statystyk mam najmniejsze zaufanie, niekiedy potwierdzaja sie, ale tylko w okreslonych warunkach. Wszystko zalezy od gracza, jesli jest pewny, ma wyczucie oparte na czyms co ma istotne znaczenie dla niego, to niech gra ten mecz, chocby za all-in. Ja tylko zwracam uwage na trudnosc w ocenie i wytypowaniu tego meczu, i wielokrotne strzaly w stope na tym mundialu przy grze na zespoly, ktore staly sie w oczach wielu typem roku ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Jak do tej pory Brazylia w moim mniemaniu nie pokazała czegoś wyjątkowego, a przecież już pięć meczy za nimi.
Niemcy natomiast w ciszy przygotowują się do meczu półfinałowego. W poprzednich meczach spisywali się lepiej choć wygrywali jednym golem.
I takiej analizy nie rozumiem. Obie drużyny grają podobnie, obie w pewnym sensie zawodzą, a zarazem wygrywają. Obie mają praktycznie takie same wyniki.
Ofensywa oraz pomoc bez wątpienia po stronie naszych sąsiadów, którzy w każdym meczu potrafią stworzyć sobie sytuacje do zdobycia bramki.
Portugalia stworzyła sobie więcej sytuacji niż Niemcy. Ghana stworzyła sobie więcej sytuacji niż Niemcy. Francja stworzyła sobie więcej sytuacji niż Niemcy. Poza meczem z Algierią gdzie faktycznie mieli ponad 20 sytuacji bramkowych, w reszcie tych sytuacji nie było tak dużo (koło 10 na mecz, nie odbiega to w niczym od ilości sytuacji Brazylijczyków). Niemcy grają taktyczną piłkę, a nie jakieś skomasowane ofensywne ataki.
Niemcy z pewnością poprowadzą grę i cierpliwie będą dążyć do zdobycia pierwszego gola.
W ilu spotkaniach Brazylia grała z kontry? W ilu Niemcy prowadzili grę na mundialu?


Nie rozumiem, skoro i Niemcy i Brazylia grały do tej pory przeciętnie, to jak można mówić że Niemcy mają &quot;zdecydowanie lepszą&quot; ofensywę od Brazylii? Pisanie o Brazylii grającej z kontry i Niemcach prowadzących gre, to dla mnie totalnie nieporozumienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja proponuje pograć na kartki na zawodników:
David Luiz - bardzo gorąca głowa, niezwykle opanowany na tym turnieju ale to wszystko zasługa Thiago Silvy, którego dziś zabraknie. W parze z Dante moim zdaniem nie będzie mu łatwo grać. Do tego może zapędzić się do przodu a Niemcy mają szybkich zawodników, którzy często wymieniają się pozycjami. Liczę,że wyłapie kartkę.
3.00 Unibet
Fernandinho - jak zagra od pierwszych minut to chyba także włączę do do grona kartkowiczków. Ten zawodnik w City łapie masę kartek a do tego kiedy grał przeciwko Bayernowi w LM to też wyłapał kartkę. Obawiam się tylko czy nie zobaczy dziś czerwonej bo kurs w Unibet mnie nie satysfakcjonuje. W Premier League 8 żółtych w LM 3. Myślę,że warto to rozważyć.

Dodatkowo mam nadzieję,że nie zabraknie bramek dlatego pobieram over 2.5 bramki w tym spotkaniu.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
A ja za cholerę nie zagrałbym czerwieni w tym meczu, śmiem twierdzić, że możemy nie zobaczyć nawet dwóch żółtych kartek i nudne 0:0 po ,, walce &quot; bo dogrywka i karne dobrze się sprzedają .... Osobiście zagrałem under 2,5 kartki po dobrym kursie za grubsze $, Zobaczymy.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
I jeszcze jedna, istotna rzecz!
Niemcy nie graly na tym mundialu z zadna druzyną poludniowoamerykanska! Nikt nie zweryfikowal ich gry pod katem druzyn z tego kontynentu, nie ma wyznacznika. Do tej pory grali mecze z Europa, co akurat potrafia i umieja! Znamienne jest to, ze gdy juz trafili na inna reprezentacja tj. Ghane i Algierie to mieli problemy i w zasadzie ratowali w punkt w jednym meczu badz niemiosiernie meczyli sie!
Smiem twierdzic, ze to Brazylia odwalila kawal roboty i pomogla np.Niemcom czy Holendrom, bo wyeliminowala 2 druzyny z ktorymi wiekszosc druzyn z Europy na tym mundialu mialoby potezny problem, czyli Chile i Kolumbie. Ciekawe jak Niemcy zagraliby z Kolumbia, czy dalej byliby na tym turnieju, mam mieszane uczucia!
Tego po prostu czytać się nie da. To że Niemcy nie grały z żadną południowoamerykańską drużyną nie znaczy że nie będą potrafili z nią grać. A co tam kopią piłkę jakoś inaczej? Nie wiem ręką? Samą głową grają czy co? Tak samo można napisać że Brazylia nie grała z żadną liczącą się drużyną w Europie, bo kogo oni pokonali? Ba Chorwację, która o mały włos i gdyby nie sędziowie pogoniła ich na samym początku tych mistrzostw. Więc jeśli Chorwaci byli w stanie powalczyć, to tym bardziej na tym etapie rozgrywek zrobią to Niemcy. Bo dla porównania Brazylia grając mecz otwarcia też grała spięta może nie na 100% ale na 95% bo co to by było gdyby taki gospodarz przegrał mecz otwarcia? Więc jeśli wtedy ich gra nie wyglądała jakoś kosmicznie to teraz grając nawet na 100% swoich możliwości, bez Neymara i Silvy to ich gra jakoś diametralnie się nie zmieni.
Może i Niemcy męczyły się po drodze do tego półfinału ale spójrz na to ze strony sytuacji i strzałów ile oddali w każdym z tych meczów. Więc biorąc pod uwagę to że jeśli poprawią dzisiaj skuteczność w swojej grze to nie będzie co zbierać z reprezentacji Brazylii.
 
Do góry Bottom