>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europy [16-18 luty 2016]

Status
Zamknięty.
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Czy może ktoś podać link do obsady sędziowskiej na dzisiejsze mecze LE bo na soccerway coś nie ma , dzięki
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Sevilla - Molde
typ: Sevilla over 2.5 @ 1.82 Unibet ✅
Molde w fazie przygotowań do sezonu. Wracają do gry w marcu a to powoduje że jeszcze nie są w pełni gotowi do rozpoczęcia zmagań w poważnych rozgrywkach.
Ole Gunnar Solskjaer nie jest według mnie typem stratega, który potrafi przeciwstawić się takiej marce jak Sevilla. Owszem, pokonywali po drodze Fenerbahce czy Celtic ale mimo wszystko, nijak ma się to do kolejnej fazy rozgrywek. W dodatku Molde bardzo kiepsko radzi sobie w meczach kontrolnych. Widać że szukają formy, ale jak to bywa w tej fazie przygotowań, potrzeba czasu na uporządkowanie pewnych spraw.
Sevilla broni tytułu. W lidze prezentuje stabilną i dobrą formę. U siebie pokonywali Barcę, Real czy też Juventus. Na własnych śmieciach są najgroźniejsi i to u siebie zdobywali wszystkie punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Każdy kto interesuje się PD wie na co ich stać i nie widzę w tym meczu taryfy ulgowej dla gości. Myślę że w pierwszym spotkaniu zapewnią sobie awans z tej pary i nie pozostawią złudzeń przeciwnikowi. Nastąpią pewnie zmiany w składzie, ponieważ sam Unai Emery po meczu z Las Palmas powiedział, że widać u swoich podopiecznych zmęczenie, ale jestem zdania, że kto by nie wystąpił w tym meczu, to i tak te 3 bramki drużyna Sevilli jest w stanie strzelić.
Kadra Sevilli:
Sergio Rico, David Soria, Coke, Diogo, Rami, Kolo, Carriço, Escudero, N&#39;Zonzi, Cristóforo, Banega, Iborra, Krohn-Dehli, Reyes, Vitolo, Konoplyanka, Juan Muńoz, Kevin Gameiro y Fernando Llorente
St. Etienne - Basel
typ: BTS @ 1.98 Unibet ✅
Do składu gospodarzy wraca Roux a to dla mnie ważna informacja ponieważ Nolan w LE radzi sobie bardzo dobrze. Strzelił dwie bramki a przy trzech asystował zaś w kontekście wszystkich rozgrywek jest on najlepszym asystentem w ekipie z Francji.
Zieloni kręcili dobre wyniki w fazie grupowej. 1:1 z Lazio, 3:0 z Dnipro, 2:2 z Rosenborgiem pokazują że nie bagatelizują tych rozgrywek. W lidze u siebie zarówno strzelają jak i tracą bramki. Mocniejsze ekipy znajdowały drogę do bramki Saint-Étienne a do takich zaliczam również FC Basel.
Ci zaś rozpoczęli niedawno rundę rewanżową w swojej lidze. Zaczęli ją bardzo dobrze, bo od dwóch zwycięstw - 3:0 z Luzern oraz na wyjeździe 4:0 z Grasshoppers. Trzon odpowiedzialny za strzelanie pozostał i to jest dla mnie najważniejsze. Basel o dziwo radziło sobie lepiej w fazie grupowej na wyjazdach niż na własnym stadionie. Wygrali wszystkie trzy spotkania - 1:2 z Fiorentiną, 0:2 z Belenenses czy 0:1 z Lechem Poznań.
W takim wypadku sądzę, że zobaczymy co najmniej po jednej bramce z każdej ze stron.
Fiorentina - Tottenham
typ: BTS @ 1.91 Unibet ✅
O sile ofensywnej obu drużyn nie trzeba chyba pisać. Tottenham jest w życiowej formie. Wyniki mówią same za siebie. Ostatnia wygrana z City w lidze tylko to podsumowuje. Fiorentina wraz z Napoli mają najwięcej strzelonych bramek na własnym stadionie. Ostatnia wygrana z Interem, szczęśliwa bo szczęśliwa, ukazuje charakter tej drużyny. Bardzo dobrze radzą sobie na własnym obiekcie. Rok temu, mniej więcej o tej samej porze obie te drużyny spotkały się na tym samym etapie rozgrywek. Jedyną różnicą jest to że pierwszy mecz był wtedy rozgrywany w Anglii. Padł wynik 1:1. W rewanżu zwyciężyła Fiorentina i to ona awansowała do dalszych rozgrywek. Dziś liczę na bramki z obu stron bo ma je kto strzelać. Defensywy nie są do końca aż tak szczelne więc BTS jest według mnie dobrą opcją na ten mecz.
Oprócz tego:
Sparta Praga - Krasnodar typ: BTS @ 1.91 Unibet ⛔
Augsburg - Liverpool typ: 2 @ 2.12 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Odpowiem tak: 1) To ze jest 2 w lidze to swietna wiadomość ale dla typu na Villareal.Napoli bije sie o LM jak będzie trzeba to odpuszcza LE bo kasa sie zgadza w LM.
To ja odpowiem jeszcze inaczej, Villareal jest 4 w lidze i bije się o LM i jak będzie trzeba to odpuszczą LE, bo kasa się zgadza w LM.
Mecz do oglądania a nie do typowania. Co najwyżej jakieś overy w zależności, czy Villareal nie wyjdzie ultra defensywnie, ale u siebie powinni zagrać normalnie.
Pisanie o lokatach w tych rozgrywkach, kiedy grają drużyny z czołowych lig Europy, gdzie wiadomo od zawsze, że liga zawsze była najważniejsza, jest co najmniej niepoważne.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Midtjylland - Manchester United
Over 3.5 gola
4.10
Unibet


Na czwartek wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie w Lidze Europejskiej. W 1/16 finału zmierzy się ze sobą ekipa z Danii i Anglii. Midtjylland do dalszej fazy awansowało zajmując 2 miejsce w swojej grupie, a drużyna z Manchesteru zawdzięcza grę w LE dzięki 3 miejscu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze obie ekipy dzieli przepaść. Manchester gra na co dzień w jednej z najlepszych lig świata, rywalizując z najlepszymi zespołami. Ekipa z Dani na co dzień gra z kolei z prowincjonalnymi drużynami typu Aarhus, Odense czy Esbjerg. Sam fakt, że awansowali do dalszego etapu rozgrywek jest dla nich sporym osiągnięciem. Moim zdaniem Manchester, który jest w meczowym gazie dzisiaj odniesie pewne zwycięstwo i już w pierwszym meczu przypieczętuje awans do dalszej fazy rozgrywek. Tym bardziej, że Midtjylland nie zaczęło jeszcze sezonu ligowego, a ich sparingi nie wskazują aby mieli wysoką formę, na 6 meczy wygrali tylko 1 spotkanie. Zaliczyli za to wysokie wyniki między innymi 4:2 i 2:2. Manchester w nadchodzący weekend odpoczywa od Premier League (grają w pucharze FA w poniedziałek z przeciętniakiem z 3 lub 4 ligi), a ligę grają dopiero 28 lutego. Moim zdaniem dzisiaj właśnie rzucą się na rywali aby wybić im awans z głowy i za tydzień dopełnić u siebie formalności rezerwowym składem - 3 dni później grają mecz z Arsenalem w Premier League. Przewiduję, że Manchester od początku meczu zagra ofensywnie aby zdobyć jak najwięcej bramek na boisku rywali. Mój typ to 1:3 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Augsburg - Liverpool 2 2.1 Betsson
Dla mnie najmocniejszym argumentem za grą na Liverpool jest fakt, że teraz w weekend Liverpool nie gra meczu bo jest FA Cup a oni odpadli z West Hamem. Z tego też powodu Klopp zabrał najmocniejszą kadrę i wyjdzie najmocniejszą jedenastką.
Kolejnym argumentem jest to, że po rewanżowym meczu u siebie na Anfield, Liverpool będzie grał finał Pucharu Ligi Angielskiej z City, dlatego sporym komfortem byłoby wygrać pewnie i zdecydowanie dzisiejszy mecz z Augsburgiem.
Fakt, że Klopp zna dobrze ligę niemiecką również jest jakimś argumentem na plus, jak i to (chociaż zdala jestem od takich teorii), że Augsburg w niedzielę gra mecz w Hannoverze, zatem to spotkanie powinno teoretycznie być dla nich ważniejsze niż to z Liverpoolem.
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Fiorentina - Tottenham over 9.5 RR @1.70
Oczekuję meczu ze sporą ilością akcji, oba zespoły lubią strzelać i są w dobrej dyspozycji. Myślałem, żeby zagrać over 2.5, ale i Fiora i Tottenham mają też sensowną linię obrony. Skłoniło mnie to do zerknięcia na historię rzutów rożnych i w meczach o stawkę z sensownymi rywalami ostatnio i Włosi, i Anglicy tą linię pokrywali. Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie ????
Rożne statystycznie:
Fiora - Inter 7:4
Bologna - Fiorentina 8:4
Fiora - Carpi 10:3
Milan - Fiora 4:10
Juve - Fiora 3:1 (tu się nie udało ???? )
Fiora - Belenses 9:2
City - Tottenham 7:1
Tottenham - Watford 15:1
Norwich - Tottenham 6:8
Leicester - Tottenham 3:8
Tottenham - Monaco 7:10
Wziąłem pod uwagę parę meczy ostatnich, mecz(e) z wymagającymi rywalami i ostatni mecz w Lidze Europy. Enjoy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 154,8K

macio106

Znawca - MMA
Midtjylland - Manchester United
Over 3.5 gola
4.10
Unibet
Nic do typu nie mam, ale:

Dosyć mocno okrojony skład wybrał Louis van Gaal na pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy z duńskim Midtjylland. W Manchesterze zostali m.in. Wayne Rooney, Marouane Fellaini i Cameron Borthwick-Jackson. W ekipie Czerwonych Diabłów kontuzjowani są: Matteo Darmian, Antonio Valencia, Guillermo Varela, Phil Jones, Marcos Rojo, Luke Shaw, Ashley Young, Bastian Schweinsteiger i Adnan Januzaj. Poza składem znowu jest Marouane Fellaini, który odpoczywał podczas meczu z Sunderlandem.

Kadra United na Midtjylland:
de Gea, Romero, Love, McNair, Smalling, Blind, Poole, Riley, Carrick, Schneiderlin, Weir, Lingard, Pereira, Herrera, Mata, Depay, Martial, Keane

Szału nie ma bym powiedział, a tamci wyjdą na maxa napakowani, z ich nową gwiazdą Václav Kadlec no i murzynkiem Sisto.:grin:
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Sporting Lisbon - Bayer Leverkusen 0:1 ⛔
Typ: BTS
Kurs: 1.75
Betgun
Trafiły na siebie zespoły grające bez kompromisów, czychające na każdy nawet najmniejszy błąd rywala. Śmiem twierdzić że to najciekawsza para na tym etapie LE. Baaa.. może gdyby te zespoły się nie spotkały już teraz to widzielibyśmy ich w wielkim finale? Można by gdybać długo.. Na Estádio José Alvalade dzisiaj mogą dziać się cuda, bo każdy wynik jest możliwy. Spotring jest na w tej chwili na fali, po meczu zakończonym prawdziwym festiwalem bramek na Maderze, gdzie Sporting pokonał gospodarzy (Nacional) aż 4:0, stał się jednocześnie samodzielnym liderem w lidze. Jorge Jesus przyznał, że nie spodziewał się tak wysokiego wyniku. &quot;Lwy&quot; obecnie posiadają 3 punktową przewagę nad drugą w tabeli Benfiką. Ale nie rozmawiajmy o lidze portugalskiej tylko o meczu w LE, bo to on jest dzisiaj najważniejszy. Sporting Lizbona, podobnie jak Bayer, przygodę w europejskich pucharach zaczynał od kwalifikacji do Ligi Mistrzów, gdzie mocniejszy w dwumeczu okazał się moskiewski CSKA. W fazie grupowej Ligi Europy Portugalczycy zajęli drugie miejsce, plasując się za Lokomotivem Moskwa, wyprzedzając Skenderbeu Korce i Besiktas Stambuł. Gwiazdą drużyny, o której przed meczem najwięcej się w Niemczech pisze, jest algierski napastnik Sportingu, Islam Slimani. To on jest tym fajterem na którego trzeba zwrócić największą uwagę. Jak donosi strona www.bayerleverkusen.pl
Wciąż z kontuzją mięśnia pośladka walczy Chicharito. Pewny występu na szpicy może być zatem Stefan Kiessling, kwestią otwartą pozostaje, kto zagra zamiast Meksykanina - a opcji jest kilka. Julian Brandt w meczu z Darmstadt pokazał się z dobrej strony, w ataku mogą zagrać również Admir Mehmedi czy Hakan Calhanoglu.
W obozie Aptekarzy nie brakuje motywacji do osiągnięcia jak najlepszego wyniku w Lidze Europy. W ostatnich 10-ciu spotkaniach na własnym boisku Sporting aż 7-krotnie notował BTS. Jeśli chodzi o Bayer to od kolejno 11 spotkań strzela przynajmniej 1 gola na wyjeździe. Typ do głowy nasuwa mi się tylko jeden. Over bramkowy, spotęgowany BTS.
Islam Slimani, to na niego liczą dzisiaj najbardziej kibice Sportingu


FC Sion - Sporting Braga 1:2 ⛔

Typ: Under 2,5
Kurs: 1.55
Betgun
Mecze wyjazdowe Bragi w fazie grupowej wyglądały następująco: wygrana 0:1 z Liberec, przegrana 1:0 z OM, oraz remis 0:0 z Groningen. Gradobicia nie było jak widzicie. W rewanżu jest przecież mecz w Portugalii, gdzie będą chcieli zdominować Sion i pokazać swoją wyższość, bo z całym szacunkiem do rywala, ale to Braga jest faworytem w tym dwumeczu. Piłkarskie szachy przez &#39;90 minut i gra typu: kto popełni błąd przegra. Jak grał Sion u siebie w rozgrywkach grupowych? Także same undery i mało ciekawe mecze: remis 0:0 z Liverpool, gdzie mecz stał na bardzo niskim poziomie, wcześniej remis 1:1 z Bordeaux, oraz jedyny over 2:1 z Rubinem Kazań, gdzie decydująca o zwycięstwie bramka dla Sion padła w końcówce spotkania. W ramach informacji o składach powiem iż w zespole gospodarzy nie zagra pomocnik Xavier Kouassi, obrońca Vincent Rüfli, pomocnik Martin Zeman i obrońca Elsad Zverotić. Pozostali gracze nieobecni są mniej ważni i nie odegrali w tym sezonie dla Sionu zbyt wiele, dlatego ich nie wypisuje. Jeśli chodzi o absencje gości to największa strata to nieobecność obrońcy Marcelo Goiano oraz drugiego obrońcy (mniej ważny) Djavan da Silva Ferreira. Poza tym, jedzie cała paka do Szwajcarii. Spodziewam się wyrównanego spotkania, może z lekką przewagą gospodarzy, którzy będą chcieli uzyskać jak najlepszy rezultat przed meczem rewanżowym. Po ostatnim meczu towarzyskim nastroje w zespole gospodarzy są jednak nie najlepsze, porażka 0:4 z CSKA Moskwa pokazała że jeszcze wiele im brakuje do tzw. &quot;wyższego poziomu&quot;. Ciekawym typem może się okazać również &quot;goły remis&quot; X - po standardowym kursie 3.10. Ja jednak wchodzę w under.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Marsylia over 0,5 gola + St.Etienne over 0,5 gola
@ AKO 1,80 bet365
Ja dziś idę w gole francuskich ekip. O bramkach strzelanych u siebie przez St.Etienne pisałem ostatnio w wątku dotyczącym ich meczu z Monaco. Basel nie poraża jakąś szczególną defensywą. W ostatnich 22 meczach rozegranych na wyjeździe nie stracili gola tylko w 6. W tym gra z Lechem ;) Zieloni są u siebie bardzo dobrze spisującą się drużyną. Wiadomo, że w dwumeczach u siebie wypada chociaż strzelić jednego gola. Moim zdaniem Francuzów na to dziś stać spokojnie.
Uważam, że Marsylia dziś również zdoła strzelić gola. To według mnie jedna z najbardziej zagadkowych par w LE. Nie mam pojęcia kto awansuje dalej z uwagi na bardzo dużą nieprzewidywalność Marsylii. Potrafią zgrać pięknie i ofensywnie, a potem potrafią zagrać piach kompletny. Mimo wszystko skłaniam się w stronę gola dla Marsylii. W ostatnich 8 spotkaniach przegrali tylko z PSG i to strzelając im gola. Uważam, że widać progres w ich grze i warto zagrać na gola dla nich.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Tym bardziej, że Midtjylland nie zaczęło jeszcze sezonu ligowego, a ich sparingi nie wskazują aby mieli wysoką formę, na 6 meczy wygrali tylko 1 spotkanie. Zaliczyli za to wysokie wyniki między innymi 4:2 i 2:2.
Ja bym się nie sugerował wynikami sparingów nie mając pojęcia, jak one wyglądały, kto grał itp. Midtjylland to raczej underowa ekipa. Możliwe, że tu przez caly mecz będą się bronić. Niby Manchester powinien to wygrać, ale jak słusznie zauważył macio, kadra mocno osłabiona. Dodatkowo nie będzie Matteo Darmiana, a za niego wystąpi po raz pierwszy w karierze od pierwszej minuty w barwach MU Donald Love. To, i fakt, że Manchester będzie chciał rozstrzygnąć losy dwumeczu juz w Danii mogłoby juz przemawiać za overem, ale ja ten mecz całkowicie odpuszczam.

Szału nie ma bym powiedział, a tamci wyjdą na maxa napakowani, z ich nową gwiazdą Václav Kadlec
Taka gwiazda, że musisz skopiować nazwisko. :grin:



@Grac45 a co powiesz o Napoli, jak oni traktują ten puchar?

Bramkarze: Reina, Gabriel, Rafael
Obrońcy: Maggio, Albiol, Chiriches, Koulibaly, Hysaj, Strinic, Ghoulam
Pomocnicy: Valdifiori, Allan, David Lopez, Hamsik
Napastnicy: Callejon, El Kaddouri, Insigne, Gabbiadini, Higuain, Mertens

Kadra wygląda nieźle. Brak tylko Jorginho. Kursy na Włochów sporo urosły. X2 w betano po kursie 1.60 wygląda ciekawie. Warto się w to pakować, jak myślicie?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wayne Rooney, Marouane Fellaini i Cameron Borthwick-Jackson &gt; oni chyba też są kontuzjowani.
A co do meczu, to Manchester nie ma zbyt wiele powodów by olać ten mecz, kolejny mecz ligowy grają z Arsenalem za 1,5 tygodnia (trzy dni po rewanżu z Duńczykami) a LE to jednak kolejna furtka na występy w LM, w lidze mocno obstawione 4 lokaty, do ósmego miejsca też jest gorąco.
Niby grają za 4 dni w pucharze z ekipą z League one zdaje się, ale chyba będą woleli się oszczędzać przed Arsenalem niż teraz.Duńczycy zresztą na przerwie ligowej, przykładowo Zenitowi większosć szans w Lizbonie nie dawała argumentując właśnie że są poza sezonem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Grac45 a co powiesz o Napoli, jak oni traktują ten puchar?

Bramkarze: Reina, Gabriel, Rafael
Obrońcy: Maggio, Albiol, Chiriches, Koulibaly, Hysaj, Strinic, Ghoulam
Pomocnicy: Valdifiori, Allan, David Lopez, Hamsik
Napastnicy: Callejon, El Kaddouri, Insigne, Gabbiadini, Higuain, Mertens

Kadra wygląda nieźle. Brak tylko Jorginho. Kursy na Włochów sporo urosły. X2 w Betano po kursie 1.60 wygląda ciekawie. Warto się w to pakować, jak myślicie?
Grac45 nie jestem, ale się wypowiem ;)


Kadra jest okej, ale Napoli dziś według włoskich dziennikarzy i tego co mówił Sarri z kilkoma zmianami w składzie. Przede wszystkim ktoś z dwójki stoperów Albiol - Koulibaly dostanie odpoczynek, a zagrać ma Chiriches. W pomocy David Lopez i Valdifiori więc nie ma Allana i wspomnianego przez Ciebie Jorginho. Ale najważniejsze to Higuain ma zacząć na ławce, a szanse otrzyma Gabbiadini. Ponadto Mertens za Insigne, ale akurat tutaj Mertens jest klasowym zmiennikiem i jak wielu mówi 12 zawodnikiem Napoli, który zawsze potrafi wejść i dać coś od siebie.

Włoskie media widzą taki skład na dziś:

VILLARREAL (4-4-2): Areola, Gaspar, Musacchio, Ruiz, Costa, Dos Santos, Trigueros, Pina, Denis Suarez, Bakambu, Soldado. Allenatore: Marcelino.

NAPOLI (4-3-3): Reina, Hysaj, Chiriches, Koulibaly, Strinic, David Lopez, Valdifiori, Hamsik, Callejon, Gabbiadini, Mertens.

Informacje o tych przewidywaniach i lekkim odpoczynku dla Higuaina -&gt; http://www.tuttonapoli.net/in-primo-piano/villarreal-napoli-probabili-formazioni-almeno-cinque-cambi-per-sarri-ed-il-dilemma-higuain-un-dubbio-per-gli-spagnoli-263881
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
SYTUACJA KADROWA:
Midtjylland: kontuzjowany jest Patter Andersson. Zawieszony za czerwoną kartkę jest Jakob Poulsen.
Manchester United: kontuzjowani są Wayne Rooney, Luke Shaw, Ashley Young, Marcos Rojo, Matteo Darmian, Bastian Schweinsteiger , Antonio Valencia, Phil Jones, Adnan Januzaj i Marouane Fellaini.
źródło: efortuna.pl
 
funias 691

funias

Użytkownik
Galatasaray vs Lazio
Typ: BTS @1.80 bet365
✅ BTS już po 20 minutach ????

Ja pod lupę wziąłem spotkanie, które odbędzie się dziś na Türk Telekom Arena. Galatasaray podejmie Lazio. Obie ekipy w lidze spisują się poniżej oczekiwań, dlatego spodziewam się otwartego spotkania, bo LE to szansa na podreperowanie ligowych niepowodzeń.
Gospodarze w lidze zajmują 5 pozycję. W ostatnich trzech spotkaniach zdobyli zaledwie punkcik, tracąc 5 bramek. Defensywa zatem do najszczelniejszych nie należy. Przypomnę, że ekipa z Turcji do LE trafiła, po nieudanej przygodzie w LM, gdzie zdołali zając 3 miejsce wyprzedzając niedoświadczoną Astanę. W fazie grupowej LM Galata straciła aż 19 bramek! U siebie w pucharach to moim zdaniem ekipa, która nie szuka kompromisów. To jest faza pucharowa, Lazio przeciwnik nie byle jaki i bramek, które przybliżą awans szukać należy przede wszystkim na własnym obiekcie, przy pomocy fanatycznych kibiców, którzy potrafią ponieść do lepszej gry.
Jak pisałem wcześniej ekipa z Rzymu w rodzimych rozgrywkach również nie powala na kolana. Trzy mecze bez zwycięstwa zrekompensowali sobie pokonując w ostatnim spotkaniu Veronę w niezłym stylu 5-2. Zatem widać małe światełko w tunelu i do potyczki w Turcji goście przystąpią w nieco lepszych nastrojach. Na uwagę zasługuje fakt, że Lazio w LE spisuje się bardzo dobrze. Nie przegrali żadnego spotkania w grupie. Zwyciężali czterokrotnie, dwa razy remisowali. Strzelili w 6 spotkaniach 13 bramek, tracili 6, a czyste konto potrafili zachować tylko raz.
Powyższe fakty moim zdaniem sprzyjają graniu BTSa. Nikt tu nie ma nic do stracenia. Sądzę, że mecz będzie dość otwarty, sytuacji nie zabraknie i zobaczymy gole z obu stron. Pozdrawiam ????
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Rozumiem, że triumf w LE to przepustka do LM dla takich drużyn jak MU czy LFC, ale umówmy się, na tym etapie rozgrywek nikt nie myśli o końcowym zwycięstwie. Droga jest jeszcze bardzo daleka, a sezon dla drużyn angielskich niezwykle długi. Zarobki w LE są śmieszne w porównaniu do tego o co zespoły walczą w lidze. Uważam, że tak trapiony kontuzjami MU nie będzie dzisiaj gryzł trawy, nie będzie zależało im na zwycięstwie. Powalczą o korzystny rezultat, a dwumecz wyjaśnią na własnym stadionie.
Midtjylland - Manchester Utd 1x @ 2.34
Moim skromnym zdaniem najciekawsze para na tym etapie rozgrywek. Trzecia w tabeli Fiorentina podejmuje Tottenham - aktualnie druga siła w Premiership. Obie drużyny są w gazie, obie rozprawiły się w weekend z drużynami z czoła tabeli. Ciężko wskazać mi faworyta w tym spotkaniu, ale spodziewam się bramek ze względu na siłę ofensywną jaką dysponują zespoły.
Fiorentina - Tottenham btts @ 1.80

Olympiakos lider i najskuteczniejsza drużyna w lidze Greckiej, 16pkt przewagi, bilans bramkowy
53-12 (dla porównania druga najskuteczniejsza drużyna zdobywała zaledwie 36 bramek) podejmuje 3 drużynę ligi belgijskiej. Gospodarzom tylko w jednym spotkaniu w tym sezonie nie udało się zdobyć bramki na własnym stadionie. Liczę na otwarty mecz i sporo bramek.
Anderlecht- Olympiakos btts @ 1.76
over 2.5 gola @ 2.11
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Midtjylland vs. Manchester Utd. o1 (HT), 2.12 Unibet 1/10 ✅ 1:1
Faktem jest, że poczekam na oficjalne składy. Jednak już teraz ten typ bardzo mi się podoba ze względu na atrakcyjny kurs. Jedna bramka do przerwy to totalne minimum w moim odczuciu. Diabły mocno osłabione i LvG na pewno pokombinuje w defensywie. Midtjylland natomiast bez większych braków i na pewno z odpowiednią determinacją przed tym meczem. W końcu dość szczęśliwie wyszli z grupy, ale nie spoczną na laurach i nie położą się na murawie. Diabły dziurawa defensywa o czym wszyscy wiemy (niestety). Jednak czemu chcę grać na o1 do przerwy :?: Po pierwsze na ww. kurs, po drugie gospodarze są mimo wszystko słabi co ukazali w poprzedniej fazie. Minęło co prawda sporo czasu, ale nie sądzę by miało dojść tutaj do spektakularnych zmian. Po trzecie Manchester ma mimo wszystko Martiala czy Matę, którzy jak błysną mogą szybko trafić. Po czwarte mocne osłabienia i bardzo chaotycznie spisująca się defensywa Anglików. Jak dla mnie po takim kursie już teraz można spróbować za lekką stawkę. Dorzucę prawdopodobnie jeszcze 1/10 przed meczem jak zobaczę składy, ale to najwyżej podrzucę w Typach na żywo.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cappadonna 0

cappadonna

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia-Porto
Typ: BTS
Kurs: 1,95
Bet365
Analiza:
Ciekawe drużyny i zapowiada się ciekawy piłkarski spektakl. Obie drużyny bramkostrzelne, u siebie jak i na wyjeździe. Przewaga Niemców w tym meczu jest oczywista jak aut po bloku. Aczkolwiek dobrze wiem, że zespół z Portugalii to nie chłopcy do bicia i każda strzelona bramka będzie miała kolosalne znaczenie w meczu rewanżowym.
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Liverpool w lidze to zespół wybitnie overowy, jeśli chodzi o nabijanie rzutów rożnych. Styl The Reds temu sprzyja, grają szybką piłką i przeprowadzają dużo akcji, w których podłączają się boczni obrońcy. Szybcy Moreno i Clyne często schodzą do końcowej linii i próbują dogrywać wzdłuż pola karnego, a w takim wypadku każdy wyblok może skończyć się kornerem. Warto zauważyć, że do składu wrócili Sturridge i Coutinho, siła ofensywna Liverpoolu jest więc spora. Gdyby mecz był na Anfield typ byłby znacznie pewniejszy, jednak linia 4,5 jest jak najbardziej do gry i żałuję, że całoroczny jej nie podniósł zwiększając kurs.

Augsburg w fazie grupowej stracił u siebie 7 goli w 3 meczach (2:3 z Bilbao, 4:1 z Alkmaar i 1:3 z Partizanem). Bronić więc na tym poziomie rozgrywek specjalnie nie potrafią. Linia defensywy gości jest niepewna jak zwykle, Skrtela i Lovrena nie ma wśród powołanych, na środku wg angielskich mediów zobaczymy Sakho i Caulkera. Faworytem, i słusznie jest zespół Kloppa, mogą jednak stracić dziś przynajmniej jednego gola, stawiam więc na over 1 gola Liverpoolu.

Podobnie jak w przypadku Liverpoolu, Tottenham nabija bardzo dużo rożnych w lidze. Analizowałem to już kilkukrotnie i nie chce się powtarzać, bo argumenty się nie zmieniły. Goście grają szybką piłkę, a znając życie mecz, jak przystało na pierwsze spotkanie w dwumeczu, będzie dość zamknięty, przynajmniej na początku. Zamiast więc iść w over bramkowy, celuję w rzuty rożne gości. U Kogutów osłabień brak, linia jest spokojnie do przekroczenia. Nie sądzę, żeby Pochettino ten mecz w jakikolwiek sposób zlekceważył, oczywiście walczą w lidzę o mistrza, ale w weekend Premier League nie gra, Tottenham gra zaś w FA Cup u siebie z Crystal Palace.

Liverpool over 4,5 RR @ 1.66 ✅
Liverpool over 1 bramki @ 2.00 ⛔
Tottenham over 4,5 RR @ 1.66
⛔
bet365

I jeszcze na szybko - w ataku Sevilli wychodzi od pierwszej minuty Llorente. Kurs na jego bramkę - 2.00. Dla porównania, gol Gameiro - 1.33. Pewnie zmienią się w drugiej połowie, ale liczę, że Hiszpan już do przerwy coś ustrzeli.

Llorente to score @ 2.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
epic 166

epic

Użytkownik
Midtjylland +1 @1,90 ✅

Danię odwiedza dziś sławny Manchester United. Jednak nie jest on w wyśmienitej formie nie tylko na przestrzeni tygodni, ale nawet kilku lat. Myślę, że Duńczycy, którzy dzielnie wyszli z grupy zostawiając w tyle min. Club Brugge mogą dziś powalczyć. Jak moi przedmówcy już wspomnieli Czerwone Diabły przyjadą dziś bez kilku znaczących postaci co na pewno nie ułatwi zadania. Dla gospodarzy mecz taki jak ten to święto, zapewne stadion będzie zapełniony do ostatniego krzesełka. Jestem zdania, że to nie będzie łatwy mecz dla gości. Dodatkowo zagrałem Midtjylland lub remis po 2,30, co moim zdaniem jest warte ryzyka.

Vaclav Kadlec strzeli gola @6,00 ⛔ ????

Nowy nabytek Midtjylland, w którym pokładane są ogromne nadzieje. Ma za sobą występy min. we Frankfurcie. Ma też za sobą występy w europejskich rozgrywkach jeszcze za czasów gry w Sparcie Praga (41 wraz z eliminacjami). Gra na pozycji napastnika bądź &quot;podwieszonego&quot;. Dla mnie jest to jeden z głównych kandydatów do strzelenia bramki w zespole gospodarzy.
Liverpool więcej rr @1,90

Ekipa z Anfield w weekend odpoczywa, więc może skupić się tylko na tym spotkaniu. Nie odkryję ameryki jeśli powiem, że goście mają zdecydowanie większy potencjał na każdej pozycji i to oni będą przeważać. Drużyny angielskie mają to do siebie, że nabijanie rogów nie jest dla nich problemem. Dla Liverpoolu te rozgrywki nie powinny być obojętne ze względu na możliwość kwalifikacji do Ligi Mistrzów, w lidze już raczej nie zabłysną. Ostatni mecz z Aston Villa, wygrany wysoko 6:0 z pewnością rozbudził apetyty i podniósł morale piłkarzy.
Augsburg w Bundeslidze jest tuż nad strefą spadkową i z pewnością do ostatnich kolejek będzie walczył o utrzymanie, tu warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czy Liga Europy jest im na rękę? Odpowiedź zobaczymy po meczu, ale mogę zasugerować, że to Anglicy dzisiejszego wieczora będą częściej udawać się do bocznej chorągiewki. Warto przyjrzeć się również zakładowi Liverpool -1 rr po przyjemnym kursie 2,50 ;)
Wszystkie zakłady w Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom