>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/16 finału Ligi Europy [16-18 luty 2016]

Status
Zamknięty.
R 47

rosso

Użytkownik
Ja dzisiaj tak:
Sevilla over 1.5
Sparta:Krasnodar BTTS
Villareal strzeli
Ako:2.58
Bukmacher: eFortuna
Analizując ten kupon zwróciłem na takie czynniki jak:
-Sevilla w meczach domowych w lidze strzela przynajmniej 2 bramki na mecz, ze słabiutkim Molde powinni ten wynik osiągnąć już w pierwszej połowie.
-Sparta jak i Krasnodar nie są jeszcze specjalnie w rytmie meczowym. Liga Czeska nie dawno wznowiła rozgrywki a na Rosyjską poczekamy do Marca. Jednak wziąłem pod uwagi mecze towarzyskie obydwu drużyn. W pojedynkach bezpośrednich padały Bttsy, również te drużyny ostatnio w towarzyskich strzelały oraz traciły bramki,
-Villareal gra z Napoli. Ciężki mecz jednak ekipa z Hiszpani w tym sezonie jest bardzo mocna i depcze po piętach Realowi. Mają świadomość że muszą zrobić dobry wynik przed rewanżem w Neapolu.
 
loisgriffin 7

loisgriffin

Użytkownik
GALATASARAY - LAZIO 21.05
Oba zespoły nie rozpieszczają swoich kibiców, gospodarze zajmują 5. pozycje ze stratą aż 15 punktów do lidera. Ostatnie 5 spotkań (wliczając krajowy puchar): P,W,R,P,Z. W 4/5 spotkaniach padał O2.5. W składzie gospodarzy zabraknie: Altintopa, Linnesa oraz Gumusa. Z kolei drużyna ze stolicy Włoch zajmuje 7. miejsce tracąc 9 punktów do miejsca dającego prawo do eliminacji do LE. Bilans ostatnich 5 spotkań: Z,R,P,R,Z. W 2/5 spotkaniach padł O2.5, na wyjeździe w lidze rzymianie stracili 21 bramek w 12 meczach. Dziś nie zagrają: de Vrij, Basta, Gentiletti, Parolo, Bisevac oraz Keita. Do składu wracają Kishna oraz Radu.
TYPY:
-GALATASARAY DNB @2.1
-O 2.5 @2.05
WYNIK: 1:1BET365​
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Villarreal CF - Napoli SSC
Chyba najciekawiej zapowiadające się dzisiaj starcie. Na El Madrigal staną w szranki drużyny mogące pochwalić się naprawdę dobrymi wynikami w tym sezonie. Do tego prezentujące widowiskową i ofensywną grę. Uważam, że siła drużyn jest porównywalna, może nawet z minimalną przewagą Neapolitańczyków, ale dzisiaj stawiam na zespół z Hiszpanii. Skłania mnie ku temu kilka powodów.
Porównywanie personalne prawdopodobnych składów nie prowadzi do żadnych wybitnych wniosków. Obie ekipy mają w swoim składzie klasowych zawodników, i raczej lepiej prezentują się w ataku. Para Soldado - Baptistao mogąca jeszcze zostać wzmocniona czarnoskórym Bakambu stanowi o sile Żółtej Łodzi Podwodnej. Cieszy zwłaszcza ten pierwszy - Roberto Soldado, który już zapomniał o kompletnym nieporozumieniu jakim był transfer do Londynu. Po powrocie do Hiszpanii Soldado gra aż miło patrzeć. Co bardzo interesujące, daje do puli więcej asyst niż bramek (4-9) co tylko świadczy jak dobrze wprowadził się w system gry ekipy Marcelino. No ale Napoli może na to odpowiedzieć ofensywą prowadzoną przez Gonzalo Higuaina. Bruno Soriano zmierzy się z Alanem i Hamsikiem. Będziemy porównywać interwencje Musacchio i Albiola... Personalnie ekipy zbliżone.
Idę w stronę Villarrealu dlatego, że grają u siebie. El Madrigal to twierdza tej drużyny i bardzo nie lubią tracić tam punktów. Na Stadio San Paolo za tydzień będzie o wiele trudniej o korzystny wynik, więc jeśli Villarreal chce myśleć o awansie, musi powalczyć dzisiaj. Napoli ma jeszcze w zanadrzu rewanż, więc mogą aż tak nie forsować tempa, na pewno Błękitni nie rzucą wszystkiego na jedną kartę.
Mały plusik stawiam też przy poziomie motywacji i zaangażowania w stosunku do LE. Napoli jest mocno zaangażowane w batalię o Scudetto i pomimo sobotniej porażki z Juventusem w Turynie są w stanie bić się o mistrzostwo Włoch aż do ostatniego meczu. Jestem niemal pewny, że to jest priorytet. Tymczasem Villarreal chwilowo znalazł się w próżni w tabeli Primera Division, zawieszony pomiędzy drużynami z Madrytu walczącymi o wicemistrzostwo, których moim zdaniem już nie dogonią, a oddaloną o osiem punktów Sevillą z tyłu. W takiej sytuacji, mogą więcej energii poświęcić na LE, mając mimo wszystko jakąś w miarę bezpieczną przewagę. Oczywiście te 8 punktów może szybko stopnieć, ale na dzień dzisiejszy...
Myślę, że DNB jest dobrym rozwiązaniem. Dla odważniejszych można spróbować czysty win, bo atut motywacji i własnego boiska przemawia za Hiszpanami.
Natomiast to @1,66 jest jak znalazł do jakiegoś dubla.

Villarreal - Napoli 1 (DNB) @1,66 ✅
Villarreal - Napoli 1 @2,45 ✅

Bet365
----------------------------------------------------------------------------------
FC Augsburg - Liverpool FC 2 @1,95 Bet365 ⛔ 0:0
Krótko, bo kolega opisał wyżej ten mecz i zgadzam się z analizą. Jürgen Klopp powiedział jasno - The Reds grają o zwycięstwo w LE. Dla nich to najkrótsza droga do przyszłorocznej Ligi Mistrzów, więc na 100% nie odpuszczą. W ostatnim meczu przejechali się w Birmingham to Aston Villi, a architektami sukcesu byli wracający po kontuzji Sturridge (!!!), Coutinho i Origi. Augsburg w tym sezonie prezentuje się o wiele słabiej niż w poprzednim, w którym wywalczyli awans z pozycji zupełnej niespodzianki. Myślę że Liverpool już dziś zapewni sobie porządną zaliczkę przed rewanżem na Anfield Road.
Bardzo dobra gra gospodarzy w obronie. Sturridge a potem Origi zupełnie wyłączeni z gry.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja dziś gram takiego tripla, o wielu aspektach już napisaliście więc krótko w kilku słowach argumentacja.


Dortmund - Porto
typ: Dortmund @ 1,50
✅2:0
Sevilla - Molde
Typ: Sevilla @ 1,16
✅3:0
Marsylia - Bilbao
Typ; Bilbao strzeli gola @1,33
✅0:1 Aduriz wow!
AKO @ 2,33 b 365


Dortmund nawet bez Gundogana poradzi sobie wg mnie, Porto w tym sezonie słabe. Widziałem mecz z Benficą w piątek, wygrali, ale gra daleka od ideału, niby 2 gole strzelone, ale bohaterem Iker Cassillas, naprawdę 3-4 interwencje klasa światowa!! Dziś Porto bez kilku obrońców. Widzę wygraną gospodarzy pewną.

Sevilla nie trzeba mówić jaki to faworyt i jak gra na Sanchez Pizjuan.

W Marsylii widzę gole z obu stron nawet, ale do tripla dokładam samego gola Basków. Historycznie nie radzili sobie we Francji bo &quot;Athletic&#39;s record in six fixtures against French clubs is W1 D1 L4 (W1 D1 L1 in Bilbao – W0 D0 L3 in France). They have scored five goals in their three games in France, conceding nine.&quot; No, ale w trzech meczach przegranych bilans goli 5-9 budzi szacunek.

Według hiszpańskich mediów dziś Aduriz, Williams, Susaeta, Benat itp mają grać mimo iż derby z RSSS na weekend. Ale Baskowie grę w pucharach traktują bardzo poważnie, a nie jak piąte koło u wozu, wszak nie zawsze w ostatnich latach udawało im się kwalifikować do pucharów.

 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
AS i MARCA są zgodni. Sevilla wyjdzie bardzo mocnym składem. Zabraknie jedynie Tremoulinasa, Krychowiaka. Nawet Banega ma grać.
Emerey postępuje bardzo mądrze, bo w weekend ma mecz z Rayo, więc dziś można sobie pozwolić zagrać na większych obrotach. Za tydzień rewanż w Norwegii, a potem bardzo ważne spotkanie z Barceloną na Camp Nou. Dziś przewiduję przynajmniej dwubramkową zaliczkę Sevillistas, choć wydaje mi się, że może tu być pogrom i skończyć się na 4-5 golach gospodarzy. Zadecyduje skuteczność, bo goście niewiele będą mieli do powiedzenia. Brak rytmu meczowego, zupełnie inny klimat, no i na Pizjuan ostatnio zrobiono wielką twierdzę.
Sevilla - Molde
Sevilla -1eh, -2eh


Tutaj też szukałem kadry i szukałem, bo nie mogłem ogarnąć, bo jakiego Neville powołał na mecz aż 3 bramkarzy.
Tutaj na gospodarzy nie ma sensu się pakować. Drużyna pomimo wygranej z Espanyolem, to mieli mnóstwo szczęścia. Grali bardzo słabo i na Rapid może to nie wystarczyć. Zwłaszcza jeśli trener Nietoperzy wystawi skład jaki przewidują media sportowe w Hiszpanii.
Środek obrony to śmiech. Vezo tak dziurawy, że aż strach się bać co odwali.
Pomoc też rezerwowa. Podobny skład był w rewanżowym składzie PK z Barceloną. Cancelo lepiej czuje się z przodu, tam był wystawiany ostatnimi czasy. W obronie miewa problemy. Atak mnie nie satysfakcjonuje. Piatti, Mina, Negredo. Jedynie Andre Gomes na plus.
Warto się pokusić i zagrać na Rapid Wiedeń, choćby z podpórką.
Po swojej przerwie zimowej widać, że są w bardzo dobrej formie, dzięki czemu są obecnie współliderem z RB Salzburg. Pokonali 3-0 w derbowym spotkaniu z Austrią Wiedeń, więc morale bardzo wysokie.
Niemniej najbardziej do typu na gości skłania mnie ich postawa w meczach LE w fazie grupowej, gdzie pokazali fajną piłkę.
Dużo łatwiej gra im się w roli gdy nie są faworytem, więc pozycja bardzo dobra. Dobre mecze z Villarreal. Pierwsze miejsce w grupie zasłużone. Bardzo ambitna grupa, dość szczelna defensywa. Villarreal miał bardzo mało z gry. Obserwowałem ich grę już od dawna, bo od eLM, gdzie postraszyli Szachtar Donieck.
VCF - Rapid
X2 @


Granie overów w meczu ManUtd dla mnie bzdura. Duńczycy grali naprawdę bardzo żenujący futbol w fazie grupowej. Awans mogą zawdzięczać tylko temu, że wszyscy tam byli na równie niskim poziomie, poza Napoli. Gra bez pomysłu itd. Nie wiem jak defensywa Czerwonych Diabłów, jak podejdą do tego spotkania, ale u mnie się klaruje under.
u1 goals HT @

Tak samo nie spodziewam się wielu bramek w meczu Villarreal - Napoli.
Granie 1X2 to no bet. Villarreal ma grać mocnym składem, szczególnie w defensywie. Zabraknie jedynie Bruno.

--
Sparta Praga, nawet o1.5 goals z ich strony myślę, że mogą to pokryć.
Zabraknie niestety Lafaty, ale ofensywa tego zespołu jest bardzo silna. Inaczej ma się defensywa, więc jeśli chcą awansować, uzyskać korzystny wynik to będą musieli strzelić co najmniej 2 gole.
--
Sporting - Bayer
Tutaj kierowałbym się raczej na Bayer DNB. Sporting ciekawie wygląda w ofensywie, ale ma bardzo duże braki w defensywie. Łatwo można ich skontrować. Bayer to bardzo solidny zespół w każdej formacji. Mocno mnie zdziwi brak awansu gości. Szczególnie u siebie są niesłychanie mocni.
Sporting myślę, że bardziej liczy na wygranie ligi.

Jednak Sevilla nieco słabszym składem niż przewidywano.
Natomiast w Villarreal zagra Bruno/ mój błąd.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Fiorentina - Tottenham
Są oficjalne składy,także można w końcu typować ten mecz. Obie drużyny z dużą rotacją co było do przewidzenia tylko kto wystawi słabszą jedenastkę trzeba było się przekonać. I tak o to mamy Tottenham z absolutnie eksperymentalną defensywą Davies, Wimmer i Tripper to pasują jak już do FA Cupu gdzie mogliby zagrać z jakimś III ligowcem a nie przeciwko Violi która wychodzi w całkiem przyzwoitym składzie, do tego oczywiście rezerwowy bramkarz i mamy pełen obraz złożonej defensywy na ten mecz.
Viola ze zdecydowanie mniejszą ilością zmian, jest Kuba i jest Zarate na szpicy a tak największa siła czyli Valero, Ilicić czy w zajebistej formie Bernardeschi. Jak się nie będzie układać to jest jeszcze wypoczęty Bobacar. Mamy powtórkę z zeszłego roku i ponownie Tottenham odpuszcza bardziej od Włochów, Fiorentina na własnym boisku nie da sobie w kaszę dmuchać.
Fiorentina -0,25 @ 2,150 ZWROT/⛔ 1-1
365
Villareal - Napoli
Tutaj podobnie, w Napoli wychodzi drugi garnitur. Nie ma Higuaina nie ma Insigne do tego kolejne zmiany w defensywie i świeże wejście Chirichesa i Strinicia. O Validfiorim było wiadomo że zacznie od początku wobec absencji Jorginho. Cała prawda o Włochu jest taka, że nie posiada żadnych autów do gry do przodu, David Lopez nie lepszy tak więc zostaje sam Hamsik w pomocy i jedyne na co moża liczyć od początku meczu to rajdy Mertensa. Wykluczą Mertensa i tyle zostanie z Napoli, generalnie to czuje słaby mecz podobnie jak Vidal. Tak czy owak Hiszpanie na własnym boisku nie powinni przegrać. Napoli w tej chwili ma ważniejsze rzeczy na głowie jak choćby poniedziałkowy mecz z Milanem, zawsze pozostaje drugi mecz w Neapolu także na skromną wygraną Villarealu nikt się nie obrazi. Idealny przykład tego składu Napoli to przegrana w Coppa Italia z Interem tu może być podobnie.

Villareal -0,25 @ 2,075 ✅ 1-0
365
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli chodzi o hiszpańskie zespoły to widzę to tak:
Villarreal - Napoli
Villarreal gra ciekawie, ale w ich meczach pada raczej mało bramek. Napoli jak na Włochów przystało remis wezmą w ciemno i nastawią się na gierki taktyczne. Nie zdziwi mnie tu nawet jakiś bezbramkowy remis, ale z racji tego, że Villarreal gra u siebie to możliwe jest ich zwycięstwo. Grają fajnie dla oka, ale czasami brakuje mi u nich postawienia kropki nad i.

Poniżej 2,5 gola 1,70 Sportingbet ✅ 1:0

Marsylia - Athletic Bilbao
Baskowie ostatnio mają bardzo trudny terminarz, teraz jeszcze trafia im się wyjazd. Marsylia powinna dziś zagrać ofensywnie, a to powinno nakręcić mecz. Awansu raczej nie wywalczą w samym Bilbao, więc dziś tylko zwycięstwo wchodzi w grę. Valverde przed meczem mówił, że liczy na ciekawy i ofensywny mecz z możliwą wymianą ciosów. Baskowie lubią takie szalone mecze. Ostatni mecz ligowy z Realem to udowodnił, bo pomimo że przegrali to tam wynik mógł iść w obie strony.

Obie strzelą 1,91 Bet365 ⛔ 0:1

Valencia - Rapid Wiedeń
Nietoperzom nie ufam. Neville nie ma pomysłu na drużynę lub po prostu nie potrafi przekazać swoich założeń. Rapid fazę grupową przeszedł w świetnym stylu. Może nie grają w najlepszej lidze w Europie, ale na pewno na ten moment są dużo lepiej poukładani niż ich rywale z Hiszpanii. Jeśli u Nietoperzy któryś z piłkarzy znowu nie błyśnie geniuszem i nie strzelą gola z połowy, w ostatniej minucie meczu albo piłki do bramki nie skieruje wiatr to Rapid ma tu olbrzymie szanse na ugranie korzystnego rezultatu.
Rapid wygra 4,75 Bet365 ⛔ 6:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Midtylland - Manchester United
Obecność duńczyków w tej fazie rozgrywek pokazuje tylko ulomność rozgrywek LE. Jakoś nikt nie wspomniał, że liga duńska jeszcze nie wystartowała, więc drużyna nie jest w meczowym cyklu. Wolę mimo wszystko skusić się tu na przeciętnie w tym sezon ie grających anglików niż ekipę, która w ostatnich czterech meczach LE zdobywa raptem dwie bramki...
MU kurs 1,60 STS
do tego jeden suchar:
Anderlecht - Olimpiakos
Anderlecht DNB kurs 1,70 STS

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Już tylko minuty dzielą nas od pierwszych meczy 1/16 Ligi Europejskiej. Jest to wyjątkowa okazja aby skorzystać z naszego bonusu powitalnego 100% do 200 zł i już dzisiaj rozpocząć przygodę z Rivalo.
Przygotowaliśmy kilka propozycji na dzisiejsze mecze:
18.02.2016 19:00

Borussia Dortmund - FC Porto
Niewątpliwie jest to dzisiaj najciekawszy mecz. Zderzenie dwóch, bardzo silnych zespołów. Śmiało można powiedzieć, że jest to para nawet na Ligę Mistrzów. Oba zespoły grają bardzo ofensywny futbol, tak więc bramek w tym spotkaniu na pewno obejrzymy kilka. Tym bardziej, jeśli spojrzymy na obie defensywy, które do najszczelniejszych nie należą. Jeśli graczom z Dortmundu zależy na awansie, muszą dzisiaj zdobyć solidną zaliczkę przed rewanżem w Portugalii, gdzie czekać ich będzie trudna przeprawa. Czy błyszczący ostatnio formą Aubameyang dzisiaj również da popis swojego piłkarskiego kunsztu? A może to Aboubakar przechyli wagę zwycięstwa na korzyść gości?

Nasz typ:
powyżej 2.5
Kurs: 1.75
⛔
BTS
Kurs: 1.85
⛔

Rivalo
18.02.2016 21:05

Sporting Lizbona - Bayer Leverkusen
Kolejna dość ciekawa para. Jorge Jesus po objęciu stanowiska trenerskiego Sportingu tchnął w nią nowego ducha i śmiało zmierza z drużyną po mistrzostwo kraju. Portugalczycy grają bardzo przyjemny dla oka, ofensywny futbol. Z drugiej strony Bayer, który jest bardzo solidny w defensywie. Na chwilę obecną priorytetem dla graczy z Leverkusen jest walka o podium w Bundeslidze. Czy to jednak powód aby odpuszczać LE? Nie sądzę. Jedno jest pewne, są to 2 drużyny które preferują ofensywny styl gry tak więc powinniśmy spodziewać się naprawdę dobrego widowiska

Nasz typ:
liczba bramek
powyżej 2.5
Kurs: 2.00
⛔

Sporting
Kurs: 2.40
⛔
Rivalo​
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
Valencia - Rapid Wiedeń

Nietoperzom nie ufam. Neville nie ma pomysłu na drużynę lub po prostu nie potrafi przekazać swoich założeń. Rapid fazę grupową przeszedł w świetnym stylu. Może nie grają w najlepszej lidze w Europie, ale na pewno na ten moment są dużo lepiej poukładani niż ich rywale z Hiszpanii. Jeśli u Nietoperzy któryś z piłkarzy znowu nie błyśnie geniuszem i nie strzelą gola z połowy, w ostatniej minucie meczu albo piłki do bramki nie skieruje wiatr to Rapid ma tu olbrzymie szanse na ugranie korzystnego rezultatu.

Rapid wygra 4,75 Bet365
Jeszcze daleko do końca spotkania, ale chyba jednak skończy się jak Valencia - Legia w 2001 r.. Sam zagrałem BTS, liczę że jednak nietoperze w drugiej odsłonie trochę odpuszczą.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Typy użytkowników z Ligi Europejskiej: Prowadzę statystyki na temat skuteczności poszczególnych użytkowników ???? niestety kopiuj wklej nie działa z kolorami więc nie widać czzytelnie, który typ wszedł a który nie.
prof3sor
Borussia Dortmund - FC Porto - 2 drużyna 1 bramka (1-72min) @ 1.94 EFORTUNA
Sevilla - Molde : Handicap -1 Sevilla @ 1.58 EFORTUNA
Midtjylland - Man. United - ManU @ 1.68 EFORTUNA
cybul100
Kto pierwszy bramkę Fenerbahce !@ 1.50
Niznekamsk
Midtyjylland vs. Man United
Man Utd - czyste konto NIE - 1.72
Dortmund vs. Porto
Dortmund czyste konto - NIE 1.83
Valencia - Rapid
Valencia czyste konto - NIE 1.50
Grac45
Sporting - Leverkusen Over 2,5 @ 2,00
OM - Bilbao Over 2,25 @ 2,00
BVB - Porto Over 2,5 @ 1,80
KukizLFC
Augbsurg - Liverpool FC
Liverpool 2,12 Unibet
nikefootball
typ: Sevilla over 2.5 @ 1.82 Unibet
St. Etienne - Basel
typ: BTS @ 1.98 Unibet
Fiorentina - Tottenham
typ: BTS @ 1.91 Unibet
Sparta Praga - Krasnodar typ: BTS @ 1.91 Unibet
Augsburg - Liverpool typ: 2 @ 2.12 Unibet
Patrol22
Midtjylland - Manchester United
Over 3.5 gola
4.10
phamrol
Augsburg - Liverpool 2 2.1
zippedin
Fiorentina - Tottenham over 9.5 RR @1.70
Groven
Sporting Lisbon - Bayer Leverkusen
Typ: BTS
Kurs: 1.75
FC Sion - Sporting Braga
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.55
Nole
Marsylia over 0,5 gola + St.Etienne over 0,5 gola
@ AKO 1,80
Funias
Galatasaray vs Lazio
Typ: BTS @1.80
Kosma92
Fiorentina - Tottenham btts @ 1.80
Midtjylland - Manchester Utd 1x @ 2.34
Anderlecht- Olympiakos btts @ 1.76
over 2.5 gola @ 2.11
Benek_25
Midtjylland vs. Manchester Utd. o1 (HT), 2.12 Unibet 1/10
cappadonna
Spotkanie: Borussia-Porto
Typ: BTS
Kurs: 1,95

Mediapunta
Liverpool over 4,5 RR @ 1.66
Liverpool over 1 bramki @ 2.00
Tottenham over 4,5 RR @ 1.66
Llorente to score @ 2.00
epic
Midtjylland +1 @1,90
Vaclav Kadlec strzeli gola @6,00
Liverpool więcej rr @1,90
Liverpool -1 rr po przyjemnym kursie 2,50
Rosso
Sevilla over 1.5
Sparta:Krasnodar BTTS
Villareal strzeli
Ako:2.58
LoisGriffin
-GALATASARAY DNB @2.1
-O 2.5 @2.05&#39;

Daniel-7
Villarreal - Napoli 1 (DNB) @1,66
Villarreal - Napoli 1 @2,45
FC Augsburg - Liverpool FC 2 @1,95 Bet365 0:0
robson United
Dortmund - Porto
typ: Dortmund @ 1,50 2:0
Sevilla - Molde
Typ: Sevilla @ 1,16 3:0
Marsylia - Bilbao
Typ; Bilbao strzeli gola @1,33 0:1 Aduriz wow!
AKO @ 2,33 b 365
Vidal
Sevilla - Molde
Sevilla -1eh, -2eh
X2 Rapid Wiedeń
u1 goals HT mecz United
Grac45
Villareal -0,25 @ 2,075 1-0
Fiorentina -0,25 @ 2,150 ZWROT/ 1-1
Ramzesa
Poniżej 2,5 gola 1,70 Sportingbet 1:0
Obie strzelą 1,91 Bet365 0:1
Rapid wygra 4,75 Bet365 6:0
Baltazar_Gąbka
Anderlecht DNB kurs 1,70 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom