>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europejskiej - 15-17.02.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
buzero dobrze to ująłeś. Co do wygranej Twente to dla mnie nie jest to wcale niespodzianką. Holenderska drużyna jest teraz &quot;w gazie&quot; i to mocnym.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Porto oczywiście króluje.
Postawilem na Porto i ogladalem drugą połowe meczu. Sevilla bombardowała bramke Porto.Statystyki niby az tak nie przemawiaja na korzysc gospodarzy ale strzaly Porto byly proste dla obrony dla bramkarza lekkie i niekiedy po ziemi. Bramka strzelona po dośrodkowaniu z rzutu wolnego (zreszta Sevilli tez) Wiekszosc tej polowy zastanawialem sie jak Porto moze byc liderem w swojej lidze. Bramka na 2-1 w 85&#39;. Miał to byc strzal rozpaczy jednak pilkarz (nie wiem ktory ogladalem w fatalnej jakosci) nie trafil czysto w pilke i ja podbil co sie okazalo wyszla z tego swietna sytuacja ktora udalo im sie wykorzystac. Sevilla nie powinna tego meczu przegrac, ba powinna wygrac i to nie jedna bramka. Jak Kanoute nie potrafi strzelic w swiatlo bramki bedac przed bramkarzem a wychodzi mu z tego jedynie podbicie pilki to wynik jest taki a nie inny. Spodziewam sie ze bardzo duzo ludzi bedzie grało Porto u siebie, jednak ja osobiscie odradzam. Nie mowie ze nie wygraja, wkoncu po takiej grze jak wczoraj odniesli zwyciestwo, ale ja napewno sie nie skusze po takim kursie. A spodziewam sie z 1,6-1,8
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wiekszosc tej polowy zastanawialem sie jak Porto moze byc liderem w swojej lidze.
Ano w taki sposób, że w Portugalii liczy się tylko Porto i Benfica w tym sezonie. Poza tym nie ocenia się zespołu po jednym meczu. W dodatku przypomne, że był to wyjazd i było nie było iberyjskie starcie na trudnym terenie w Sevilli.

Miał to byc strzal rozpaczy jednak pilkarz (nie wiem ktory ogladalem w fatalnej jakosci) nie trafil czysto w pilke i ja podbil co sie okazalo wyszla z tego swietna sytuacja ktora udalo im sie wykorzystac.
Oj nie, tak to nie wyglądało na pewno.
Błąd Medela, przejęcie zawodnika Porto, próba minięcia Palopa, który odbił piłke w bok i Guarin do pustej bramki tylko dostawił noge więc o strzale rozpaczy tutaj raczej mowy byc nie może.

A to, że Sevilla grała dobrze w 2poł to potwierdzam. Szczególnie skrzydłowi Jesus Navas i Perotti napędzali ich ataki. Można się czepiac ich nieskuteczności, ale defensywa Porto też swoje zrobiła, Helton kilka razy udanie interweniował.
Andaluzajczycy przespali pierwszą odsłone i mogą teraz narzekac, że przyjdzie im odrabiac straty na Estadio do Dragao, a tam Porto gra zupełnie inaczej.
---------------

Co do innych meczów to wczoraj dużo niespodzianek jak dla mnie. Szczególnie Basel prowadziło 2-0 by przegrac 2:3...
Lille też 2-0 prowadziło i nagle w 83 i 84min stracili bramki i 2:2, a przez długi czas kontrolowali przebieg gry.
Rangersi w 89min też stracili gola i 1:1 tylko.

Ponadto męczarnie Benficy chociaż przez całą drugą połowe siedzieli w polu karnym Stuttgartu, ale świetnie bronił Ulreich. Warto też odnotowac karygodne zachowanie sędziów. Jeszcze przed przerwą Coentrao był ewidentnie faulowany 5metrów przed tym sedzią co stoi za bramką, a dostał ż.kartke za symulacje :mrgreen: To ja się pytam czy ten sędzia był ślepy czy jak ? No, ale Benfa dopieła swego i wygrała 2:1.

Besiktas aż 1:4 poległ z Dynamem Kijów. Tutaj świetną partie rozegrał bramkarz Kijowian Szowkowskij. Kasa wydana na transfery przez Besiktas się nie przekłada na wyniki, ani w lidze ani w pucharach. W dodatku głupia cz.kartka dla Quaresmy jedynego zawodnika, który ożywiał gre w tym meczu i za kopnięcie rywala zabraknie go w rewanżu.

Ogólnie tak jak mówie, dla mnie sporo tych niespodziewanych rozstrzygnięć i buki raczej zacierają ręce.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
to fajnie o tbie świadczy że grasz w meczu w którym nie znasz zawodnikó ani ewentualnych braków kadrowych i grasz odwrotnie niż część (zwana przez ciebie masówką)użytkowników forum - nic tylko pogratulować wiedzy jak i szczęścia...
ale idąc dalej za tydzień Zenit to też będzie tzw masówka to przecierz musisz zagrać x2 powodzenia z takim tokiem rozumowania nie ma co;;;
Jak zobaczylem ze kolejny raz ktos pisze o braku w skladach to buchnolem smiechem.W Tottenhamie tez byly braki i w wielu innych zespolach.Normalnie na mecz Basel - Spartak to dla mnie byl NO BET a ze zrobiliscie z tego masowke zagralem na odwrot.Co innego mecz Zenitu to dla mnie jest perelka wiec x2 nie bede tam gral.Poppatrz pierw na swoj tok myslenia tego o czym pisze a pozniej komentuj ????
A Basel nie znam skladu i Spartaka tez bo nie interesuje sie tymi ligami czy msze znac wszystkie sklady i ligi by trafic akurat taki mecz???

Braki kadrowe znalem.Wy je wymieniliscie ????

I nie wiem lepiej znac sklad i nie trafic czy nie znac skladów a trafic????

Zenada.....
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Basel wczoraj w drugiej połowie zupełnie odpuścił, za to Spartak zaatakował i mógł wygrać nawet 5:2, bo obrona Szwajcarów w ogóle nie funkcjonowała. Obrońcy mieli znikome wsparcie w pomocnikach nawet przy stanie 2:0. Chyba to właśnie przez drugą linię i jej znikomą aktywność w defensywie jak i ofensywie Bazylea przegrała. W ataku Basel też nic nie pokazał - w drugiej połowie nie mieli żadnej dogodnej sytuacji, co więcej oddali tylko jeden strzał; w pierwszej części spotkania 2 gole z rzutów rożnych i żadnej innej sytuacji.

Szwajcarzy wyszli na drugą połowę, nie wiedząc co chcą osiągnąć, bo ani nie atakowali, ani nie zdecydowali się bronić i kontratakować. Z kolei Spartak wyszedł zmobilizowany i stworzył kilka stuprocentowych sytuacji co zaowocowało zwycięstwem i
wg mnie pewnym awansem, ponieważ Europa Wschodnia to zawsze trudny teren do grania, nawet ci najlepsi tracili tam punkty.

Jak zobaczylem ze kolejny raz ktos pisze o braku w skladach to buchnolem smiechem.W Tottenhamie tez byly braki i w wielu innych zespolach.Normalnie na mecz Basel - Spartak to dla mnie byl NO BET a ze zrobiliscie z tego masowke zagralem na odwrot.Co innego mecz Zenitu to dla mnie jest perelka wiec x2 nie bede tam gral.Poppatrz pierw na swoj tok myslenia tego o czym pisze a pozniej komentuj ????
A Basel nie znam skladu i Spartaka tez bo nie interesuje sie tymi ligami czy msze znac wszystkie sklady i ligi by trafic akurat taki mecz???

Braki kadrowe znalem.Wy je wymieniliscie ????

I nie wiem lepiej znac sklad i nie trafic czy nie znac skladów a trafic????

Zenada.....
Właśnie dlatego, że nie znasz składu Spartaka nie wiesz jak silne to były osłabienia. Zabrakło pięciu zawodników podstawowego składu. Uważasz, że takie braki nie mają wpływu na grę drużyny? A co do tego, że trafiłeś, to nie znając składów i nie patrząc na absencje trafisz jeden zakład, a potem przegrasz 3. Z kolei jeśli znasz to przegrasz jeden, a potem 3 wygrasz.

Wczoraj to był poprostu niefart i tyle. Nie można było przewidzieć, że Baselowi nie będzie się chciało walczyć w drugiej połowie.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Właśnie dlatego, że nie znasz składu Spartaka nie wiesz jak silne to były osłabienia. Zabrakło pięciu zawodników podstawowego składu. Uważasz, że takie braki nie mają wpływu na grę drużyny? A co do tego, że trafiłeś, to nie znając składów i nie patrząc na absencje trafisz jeden zakład, a potem przegrasz 3. Z kolei jeśli znasz to przegrasz jeden, a potem 3 wygrasz.

Wczoraj to był poprostu niefart i tyle. Nie można było przewidzieć, że Baselowi nie będzie się chciało walczyć w drugiej połowie.
Wiekszosc ludzi nie zna skladow druzyn ktorych mecze obstawia wiec nie wiem czemu czepiliscie sie mnie??? ???? Ten mecz to byla masowka pod moja rozkmine i kolejny raz ja trafilem.Uwazasz ze trafiam jeden mecz a trzech nie trafie natsepnych??
No to Cie musze rozczarowac bo takie masowki pod moja rozkmine z ostatniego tygodnie to np Juve-Inter over(under gralem) Fulham - Chelsea obie strzela (obie nie strzela) Aris - City 2 (1x) wymieniac wiecej??Nie bo nie ma sensu.
Dodam ze skladu pelnego Arisu tez nie znam.W Fulham znam kilku pilkarzy .....

Masz racje nie mozna bylo tego przewidziec ze Basel odpusci w drugiej polowie ale mozna bylo przewidziec typ x2 wystarczylo tylko poczytac troche forum i uwioerzyc w to ze typ 1 po kursie 2,00 bylby zbyt prosty do trafienia aby byl prawdziwy.

Dodaje ze tyczy sie to wszystko tylko meczy ktore sa dla mnie NO BET.
Inne ktorym sie przygladam to sprawdzam sklady absencje z lekka analizuje.Do tego meczu Basel - Spartak nie potrzebne mi bylo nic wiecej jak Wasza masowka.Tyle w temacie

Skonczmy ta dyskusje bo wywolal ja ktos kogo nie lubie wiec nie bede juz tutaj odpowiadal bo trol,a karmic nie wolno ???? pozdro
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Chodziło mi bardziej o to, że mimo bardzo poważnych absencji decydujesz się grać na Spartak. Zgadzam się, też gram na drużyny, których składów nie znam, tylko że jeśli widzę brak jakiegoś zawodnika w następnym meczu to od razu patrzę czy stanowi on ważną postać w zespole. Kontuzje bardzo często mają wpływ na wynik, a jak są w takiej ilości jak wczoraj mieli Ruscy to często zmieniają oblicze spotkania.Oczywiście nie myślę, że przegrasz następne kupony, tylko uważam, iż absencje częściej odzwierciedlają się w rzeczywistości niż nie.

Każdy ma własny sposób obstawiania i ryzykuje swoimi pieniędzmi.

Gratuluję wygranej ???? pozdro
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Skonczmy ta dyskusje bo wywolal ja ktos kogo nie lubie wiec nie bede juz tutaj odpowiadal bo trol,a karmic nie wolno ???? pozdro
wice wersa legionisto ????

PS jeszcze raz graatuluję wiedzy o składach...pozazdrościć szczęścia ... ale jak to mówią głupi ma szczęście

natomiast wracając do wątku osłabienia Spartaka - czułem pewną jedynę lub ew under - nie myślałem że goście strzelą gola a tu proszę :

BaselSpartak Moskva

Zdobyte bramki2 3
Strzały celne4 6
Strzały niecelne2 5
Rzuty rożne8 4
Spalone3 1
Fouls committed10 20
Żółte kartki3 5
Czerwone kartki1 0
goście mieli więcej sytuacji i skończyło się jak skończyło - dziwi mnie szczególnie że LILLE u siebie grało tak dobrze - bo gdy zobaczyłem na składy od razu zagrałem mocniej DNB 2na PSV które zagrało podstawową 11 bez żadnych zmian...a gospodarze wyszli tylko z 4 podstawowymi zawodnikami reszta to tylko zmiennicy podstawowej 11 - a tu proszę równa walka i przewaga w pierwszej połowie w której goście oddali 2 strzały ... PSV obudziło się na końcówkę ale naprawdę widać że trener gosp odpuszcza LE i skupia się na ligowych pojedynkach - pewna gra na gopsodarzy z PSV w rewanżu...tylko aby się nie zrobiła MASÓWKA bo będzie trzeba grać odwortnie...:grin:
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
wice wersa legionisto ????

PS jeszcze raz graatuluję wiedzy o składach...pozazdrościć szczęścia ... ale jak to mówią głupi ma szczęście

natomiast wracając do wątku osłabienia Spartaka - czułem pewną jedynę lub ew under - nie myślałem że goście strzelą gola a tu proszę :
Dla tego Ty trafiasz pewnie częściej kupony niż ja ????

Czasem braki składowe np pojedynczego gracza działaja w druga stronę.Wchodzi rezerwowy ktory chce się pokazać i gra pierwsze skrzypce.Nie wiem jak było w przypadku Spartaka ale skoro z 2-0 wyciagnęli na 2-3 to nie był to przypadek i takich rezerwowych w naszych Polskich klubach chcieli by miec zapewne w pierwszym składzie ????
Świeży przykład wskoczenia do składu to np Wojtek Szczęsny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom